EEN VENT ii£ CirLiGhOCK NI B. W.-toestemming voor activiteiten 'Lenny met Julianakoor': uitstekend! Kunstmanifestatie Jardins d'amis Aquarellen in 'De Korte Duinen' Jam-session in C-drie: 25 november Collectes in 1991 Yvonne Kroonenberg ALLES WENT BEHALVE Reis door Europa met Lambertus van de Kooij (7) Vissersbootjes Portugal Kinderboerderij 'De Vrije Teugel' Kinderbios op vrijdag 23 november: 'Vakantie bij de boswachter' in C-drie Beeld Filmhuis: herinneringen aan het Gele Huis Yvonne Kroonenberg in Artishock! Tim Disney Band Expositie: Tsjechisch werk Winki Jaarli WOENSDAG 21 NOVEMBER 1990 SOESTER COURANT PAGINA 12 Cultureel Creatief Centrum Expositie foto's Het is behoorlijk druk tijdens deze ex positie van twee fotografen, Huib Lim- berg en Wint Pin. Veel mensen blijken belangstelling te hebben voor fotografie en de Fotogroep Soest heeft natuurlijk ook al een behoorlijke reputatie opge bouwd de afgelopen jaren. De foto's zijn dan ook prachtig en professioneel, zowel van ontwerp als van prestatie. De expositie loopt nog tot eind november, u kunt dus nog even komen kijken. De volgende expositie, in december, wordt ingericht door de cursisten zeef drukken. Het wordt bijna traditie dat deze cursisten een expositie houden rond de feestdagen. De vele en veel soortige zeefdrukken worden ook nu weer te koop aangeboden en de prijzen zullen niet al te hoog zijn. Dus wie nog opzoek moet naar een leuk Sinterklaas- of Kerstkado, moet beslist eens langs komen in december. Huishoudschoolsyndroom Jenny Arean is al jaren een bekende in de Nederlandse theaterwereld. On langs was er nog een show van haar op televisie te zien. Haar nieuwste solopro gramma is nu klaar om te worden ge speeld in allerlei theaters in hel hele land. Het is gebruikelijk dat program ma's voor ze in premiere gaan eerst een paar keer worden uitgeprobeerd. Dat wordt een try-oul genoemd. De pro grammamakers (acteurs, regisseurs, liedjesmakers etc.) kunnen dan zien hoe de show wordt ontvangen door het publiek, of bepaalde gedeelten nog iets meer nadruk moeten krijgen of juist niet, of de aandacht van het publiek niet verslapt, of de technische kanten van de zaak oké zijn en dergelijke. De voorstel ling van Jenny Arean op 29 november in C-drie is zo'n try-out.(Zie het artikel elders in deze krant.) Kinderbios De film op 23 november is meer ge schikt voor wal oudere dan voor de jon gere kinderen. "Vakantie bij de bos wachter" is een kinderfilm uit Tjecho- Slowakije. In de pauze is er een glaasje limonade voor de kinderen. (Zie het ar tikel elders in deze krant.) Jam-session Omdat het vorig jaar zo'n succes was, houden we op 25 november weer een jam-session. Dit betekent dat we een groot aantal jazz-musici hebben uitge nodigd om hun instrument mee te ne men en lekker te komen spelen. Dus kom vooral, de toegang is gratis. (Zie het artikel elders in deze krant.) Cultureel programma januari-niei Begin januari valt bij de bewoners van Soest en Soesterberg het nieuwe pro gramma in de brievenbus. Per maand worden weer de culturele activiteiten vermeld die te zien zijn in C-drie van ja nuari tot mei 1991. Ook nu weer bevat het programma theatervoorstellingen, waaronder een paar "klappers" als Liesbeth List en Jules Deelder. Deze voorstelling zijn meestal op donderdag, soms op zaterdag. Ook voor de kinde ren is er iedere maand een kinderthea tervoorstelling. In de vakanties op een door-de-weekse dag, anders op zater dagmiddag. Voor de kinderen blijven we iedere veertien dagen een film draai en in onze kinderbios. Ook iedere maand is er een jazz-concert te beluiste ren. Op verzoek van vele bezoekers hebben we voornamelijk dixieland- bands uitgenodigd. Dat betekent dus lekker swingen op herkenbare en mak kelijk in het gehoor liggende muziek. Op 27 januari houd' C-drie weer haar open huis, waarop informatie wordt ge geven over de cursussen. Tijdens die middag hebben we Easy Blue uitgeno digd, zij verzorgen live muziek, wat het best te omschrijven is als sfeer- en ach tergrondmuziek. Wordt verwacht: 23 nov: kinderbios: Vakantie bij de bos wachter 25 nov.: jam-session 29 nov.: Jenny Arean december: expositie zeefdrukken door cursisten 7 dcc.: kinderbios: De Notenkrakersui te 13 dec.: theatervoorstelling "Oblo- mov" 16 dec.: jazz: Robert Jan Vermeulen trio 22 dec.: jeugdtheater Spekkies met "Oeps" 28 dec.: kinderbios: Pollyanna Pro memorie: Cultureel Creatief Centrum C-drie is gevestigd aan de Willaertstraat 49 te Soest. Het telefoonnummer is 22188. C-drie is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 - 12.30 uur, 13.00 -17.00 uur en 18.30-23.00 uur. Op za terdag is het centrum open van 15.00 - 23.00 uur. Circus. Burgemeester en Wethou ders hebben aan twee circussen toe stemming gegeven om in 1991 voor stellingen te verzorgen in de gemeente Soest. Begin maart mag het Circus Bon go voorstellingen geven in Soest en Soesterberg en in augustus/september mag in Soest/Soesterberg het Snoopy Magie Theater Circus Show komen. Kledinginzamelingen. Burgemees ter en Wethouders hebben een aantal verenigingen en instellingen toestem ming gegeven om in 1991 kleding in te zamelen voor een goed doel. In de tweede helft van februari is dat de Ver eniging Samen Strijden tegen Reuma, in de tweede helft van mei het Leger des Heils, in de tweede helft van augustus de Stichting Geef Max de Zak en in de tweede helft van oktober de Stichting Kleding Inzameling Charitatieve Instel lingen. Het slechte weer was er waarschijnlijk dc oorzaak van dat slechts ruim 200 be zoekers konden genieten van een uitste kend concert in de Julianakerk, afgelo pen zaterdagavond. Lenny Kuhr ver tolkte op voortreffelijke wijze voorna melijk nummers van baar nieuwe cd "De blauwe nacht". Ook haar partner en liedjesschrijver Herman Pieter de Boer was aanwezig. Hel Julianakoor onder leiding van Ge- rard van Dolder was in uitstekende vorm. Het was duidelijk dat het koor in Op de beide Pinksterdagen in 1991 or ganiseren drie Soester kunstenaars Milou van Dam, Jean-Marie van Sta veren en Lied Zwagerman een kunst manifestatie onder de titel Jardins d'a mis die landelijk de aandacht zal trek ken. Dat deelde (kunst)wethouder Jan Vis ser zaterdag 8 november mee bij de opening van de nieuwe artotheek in Overhees. Langs een veertigtal tuinen en locaties hebben de drie beeldende kunstenaars een route uitgezet, waarbij ook de Beeldentuin van Jan Hazelaar aan de Bosstraat en de Artotheek in C-drie worden betrokken. Op donderdag 22 november vergadert een groot aantal kunstenaars uit de re gio die dan een tuin of andere locatie krijgen toegewezen om het particulier initiatief gestalte te geven. Nadere in lichtingen zijn telefonisch te krijgen via de nummers 15450 en/of 15943. alle opzichten de "puntjes op de i" wist te zetten. Met name qua zuiverheid en stemdiscipline (hard en zacht) scoort het koor hoog. De instrumentale ondersteuning werd verzorgd door de vaste begeleider van het koor Arie Bax en door de speciaal voor deze gelegenheid aangetrokken pianist/organist Jan Veenje (o.a. be kend van de concerten met Vicky Brown). AI met al een uitstekende con certavond. Geïnteresseerden die volgend jaar ook willen meezingen met het koor in het grote jubileumconcert zijn op woens dagavond vanaf 20.00 uur van harte welkom op de repetitie in "Credo". Foto: Herman van Dam ln het restaurant De Korte Duinen, Birkstraat, is thans een expositie te zien van aquarellen van het Amersfoortse echtpaar Mien ter Horst v.d. Rotte en Leen ter Horst. Beiden hebben al vaker met veel succes in Soest geëxposeerd. De schilderijen die nu in De Korte Dui nen hangen laten diverse plekjes van Soest zien. Ook is er een aantal verge zichten langs de grote rivieren te zien. Mien ter Horst heeft op de tentoonstel ling voornamelijk aquarellen van bloe men hangen. Met het oog op de komen de feestdagen is het een goede gelegen heid om eens te gaan kijken of er geen leuk cadeau bij zit. Trouwe bezoekers van het jazz-podium C-drie weten dat er iedere maand op zondagmiddag een jazzconcert wordt georganiseerd. Vorig jaar werd er voor het eerst een jam-session gehouden, die onmiddelijk een groot succes werd. Ook dit seizoen wordt een jam-session gehouden op zondagmiddag 25 no vember in het witte café van C-drie. Er is een groot aantal jazz-musici uitgeno digd om, met het instrument onder de arm, naar C-drie te komen. Vanaf een uur of drie wordt er gespeeld. Soms so lo, soms allemaal samen. Dan weer hoor je vier saxofonen bij elkaar, dan weer strijden de pianisten om die ene piano. Opeens klinkt er een bekende tune, wat dan spontaan wordt overge nomen door een musici. Een jam-ses sion is een soort instuif voor musici en luisteraars. De luisteraars mogen volop verzoeknummers indienen en voor het geval niemand iets weet is er een sessie leider, die van te voren een te spelen lijstje met swingende nummers heeft gemaakt. Voor de musici en de luiste raars wordt, dit weer een gezellige en vooral informele middag, die gratis toe gankelijk is. Wie van Soest houdt leest de Soester Courant Burgemeester en Wethouders hebben de volgende verenigingen en instellin gen toestemming gegeven om in 1991 in de gemeente Soest te collecteren: Stichting Stimulans: 18 tot 24 februari Leger des Heils: 25 febr. t/m 9 maart Nationaal Reumafonds: 10 tot 16 maart Simavi: 17 tot 23 maart Nationaal Fonds Kinderbescher ming: 7 t/m 13 april Nederlandse Hartstichting: 14 t/m 20 april Nationaal Fonds Sport Gehandicap ten: 21 t/m 27 april Nederlandse Lever en Darm Stich ting: 28 april t/m 4 mei Unesco: 5 t/m 11 mei Nationaal Epilepsie Fonds: 1 t/m 7 juli Nederlandse Kankerbestrijding: 25 aug. t/m 7 sept. Dierenbeswcherming, afd. Soest: 29 sept. t/m 5 okt. Vrijdagavond 23 nov. in ARTISHOCK: aanvang 8 uur: E-s/an de ven Winkelcentrum "Hartje-Zuid" - Tel. 12419 Libris Lm Complete Boekhandel. De Soester Courant publiceert we kelijks een schilderij van de bekende Soester schilder Lambertus van de Kooij (70) uit zijn serie 'Reis door Europa in twintig schilderijen'. Deze serie maakt deel uit van zijn meest recente werk. Van de Kooij werd on der meer bekend door zijn ikonogra- fische schilderijen en materieschil derijen. Deze serie laat weer een hele andere kant van de Soester kunstschilder zien. In twintig schilderijen geeft hij weer wat de meeste indruk op hem maakte in de Europese landen die hij allemaal persoonlijk heeft bezocht. Een mooi plekje, een karakteristieke figuur, prachtige bloemen of een rus tiek uitzicht, waarin hij vaak de sym bolen van het land heeft verwerkt, vormen samen zijn visie op Europa. Zijn voorliefde voor Zuid-Europa, gecombineerd met die voor bloemen en het gebruik van heldere, spranke lende kleuren, resulteerde in deze opmerkelijke serie in een stijl die zich moeilijk in een hokje laat plaatsen. Hij noemt het zelf 'een typische Van de Kooijstijl'. En dat is ongetwijfeld de enige en beste manier om zijn werk te karakteriseren. Het commentaar bij de schilderijen is van de maker zelf. Portugal is anders. De natuur heeft een geheel eigen sfeer. De bevolking is erg vrien delijk. Het eten en de bediening is voortreffelijk. Typerend zijn vooral de vissers bootjes herkenbaar aan de hoogoplopende boeg. Aan de vissershaventjes in Zuid Portugal worden veel sardines binnengebracht. Aan hel strand staan grillrestaurantjes waar men deze visjes kan bestellen. Roman tisch. lekker en verser kan het niet. Vedelaarpad 53, tel. 18136. Donderdag 22 november: vanmid dag wordt met 25 kinderen twee ver jaardagen gevierd. Vrijdag 23 november: het is weer zover! Van 19.00 - 20.30 uur is de kin- derdisko weer paraat. De laatse keer waren er 130 dansers en danseressen. De playback wedstrijd is gewonnen door Vera van Leeuwen en Natascha Cino. Zij worden vanavond als eersten gehuldigd. Vanavond is het Punk Rock and Roll-avond. Het is de bedoeling dat iedereen met zijn mooiste kleren aan en geschminkt als een echte punker of rock and roller komt. De mooiste uitdossing wordt beloond met een leuke prijs. Na tuurlijk veel mooie muziek. De entree is slechts één gulden en drankjes en hapjes te verkrijgen legen redelijke prijs. De toegang is voor zeven- tot en met twaalf-jarigen. Zaterdag 24 november: Vandaag twee grote aktiviteiten: Vanaf 13.30 uur worden er drie verjaardagen gevierd. Bovendien kunnen kinderen helpen met de dierenverzorging. Zij moeten dan ook om 13.30 uur aanwezig zijn. Onder deskundige leiding krijgen deel nemers les in dierenverzorging. Dinsdag 27 november: Van 9.30 - 11.30 uur peuter/ouderaktiviteit. Men hoeft hier geen lid van te zijn om te ko men. Het gaar erom dat ouders met peuters komen om gezellig te spelen en te praten. Het is altijd heel gezellig. Het kost 3 gulden per ouder/kind paar. Woensdag 28 november: Op de theatermiddag komt de verhalenvertel ler langs met een sprookje. Dit verhaal duurt zeker drie kwartier en een aantal kinderen kan ook meespelen. Na de voorstelling gaat iedereen lekker buiten spelen, knutselen en spelletjes doen. Het begint om 14.00 uur en kost één gulden. WOENSD Op 23 november, midden in de herfst, draait een schitterde natuurfilm in de Kinderbios. Het leven in het bos staat centraal. Er zijn mooie opnamen van bomen en planten en alle dieren die in een bos kunnen leven, van een klein ke vertje tot een groot machtig konings hert. Beleef, net als Vasek, de schoon heid van de natuur. Vasek moet van de dokter naar de bos sen en daarom mag hij bij zijn opa loge ren. Opa Straka is boswachter en leidt een eenzaam bestaan in het boswach tershuis. Opa is dus wel blij met het be zoek van zijn kleinzoon en hij wil hem alles laten zien. Vasek is een echte stadsjongen en hij raakt al snel enthou siast over de vele dieren die in het wild leven. Hij beleeft vele avonturen, sommige heel grappig, andere weer spannend. Want in een sneeuwstorm terecht ko men is niet zo prettig. En wat te denken van de tekkel die in een dassenhol valt? Ook niet leuk. Maar het wordt allemaal opgelost. Er is ook een groot probleem in het bos van opa Straka. Een groot koningshert verjaagt alle dieren van hun voeder plaatsen, waardoor deze onvoldoende voedsel krijgen. Vasek helpt mee om dit probleem op te lossen. "Vakantie bij de boswachter" is ge schikt voor de jeugd vanaf 9 jaar. De film begint om 15.45 uur en duurt 90 minuten. Toegang f 2,50. De Vereniging Artishock, Steenhoffstraat 46, Soest, tel. 02155-19577, stelt zich als doel een bijdrage te leveren aan het sociaal-culturele le ien in Soest. Door je op te geven ais lid steun je de doelstellingen van de vereniging en geniet je de voordelen van het lidmaatschap. De kosten bedragen f 54,- per jaar; voor jongeren t/m 23 jaar en personen die tot dezelfde huishouding be horen f 27,- per jaar. Kontaktadres ledenadmini stratie: Parklaan 98,3765 GK Soest, lel. 12689. Donderdag 22 november Donderdag 22 november vertoont Filmhuis Arthishock de Portugese film 'Herrineringen aan het gele hujs" van loao César Monteiro, met hoofrollen van ManueJa de Freitas, Sabina Sacchi jn Monteiro zelf. Op het eerste gezicht is "Herinneringen urn het Gele Huis" geen directe aanval )p de misstanden in Portugal. De film oont het leven van een oudere zonder ing in een armoedig persion. De tiran- lieko hospita voert er een strak regime, waaronder Joao de Deus, de hoofdper- xoon, toch zijn eigen gang weet te gaan. Bij nacht cn ontij dwaalt Joao door de jangen om in het geniep de badende of musicerende dochter van de hospita te bespieden. Zelfs het drinken van haar tadwater kan hem in vervoering bren gen. Verder is het Portugese evenbeeld van de Vieze Man eindeloos in de weer met zijn krakkemikkige gestel, dat ge- cislerd wordt door een veelvoud van al lan niet ingebeelde kwalen. Aan zijn geldgebrek komt opeens een .•inde wanneer hij op een verdachte ma- iier veel geld in handen krijgt. Hij gooit lo biljetten echter achteloos weg nadat zijn amoureuze toenadering richting mooie dochter is mislukt en hij daar- loor uit het pension is gezet. Joao trekt vervolgens een militair uniform aan, waarmee hij de zogenaamde buitenwe reld voor schut zet. Hij eindigt daarmee wel in een gekkenhuis (dat in de Portu gese volksmond ook wel "Het Gele Huis" wordt genoemd). Maar ook daar laat Joao zich niet kisten... 'Herinneringen aan het gele huis" is de vierde film van Monteiro (zijn bekend ste film tot nu toe was "Silvestre"), maar Je eerste waarmee hij zijn visitekaartje ifgeeft als een niet te imiteren filmau- cur. De stijl is helderder dan die van an- Jere Portugese regisseurs, maar de ivereenkomst tussen deze komedie en tndere recente Portugese films is een koddige, zichzelf relativerende statig heid en een onverwachte rolverdeling lussen hoofd- en bijzaken. Aanvang: 20.30 uur Entree f 6,—; CJP/Pas-65 f 5,— Reserveren: Vanaf 19.30 uur, lel 19577. Vrijdag 23 november: Mocht op 28 september Adriaan van Dis (de barbaar uit China) zich verheu gen in warme belangstelling van de Soester literatuur-liefhebber, deze maand is de beurt aan Yvonne Kronen berg, wel bekend van "Alles went be halve een vent". Dit boekje werd door Liesbeth Koenen in Vrij Nederland on- Jer meer als volgt gerecenceerd: "Kroonenberg strooit rustig allerlei me ningen rond. Aanknopingspunten voor jindeloze discussies in huiselijke of vriendenkring. De stukjes bevatten ook mooie observaties: op iemand afknap pen gebeurt altijd op een ongelegen moment, en je kunt zo moeilijk terug als ie eenmaal in bed ligt. Een man kan al tijd impotent worden, maar voor een vrouw ligt het niet zo eenvoudig. Inder- Jaad vertellen de voorlichtingsboekjes niet dat een man wel eens "nee" zegt. Een hele schok voor Kroonenberg, toen ze op haar vijftiende besloot haar maag lelijkheid aan haar buurjongen te ver liezen: "Nu," dacht ik en fluisterde hart- I Yvonne Kroonenberg •.lochtelijk: "Zul je voorzichtig zijn?" 'Wat ben jij van plan?" fluisterde hij •nthutst. Prachtig, als je je jeugdherin neringen zo kunt verwoorden. Kroonenberg over zichzelf: "Het was de lijd van de Grote Demo- ratisering en er werd weinig geleerd en veel vergaderd door de studenten. In '75 studeerde ik af en besefte, dat er ge noeg psychologen waren om heel Euro pa geestelijk gezond te houden. Ik vond geen baan en ben een eigen praktijk be gonnen in de binnenstad van Amster- lam, waar de mensen alle hulp die be- •■chikbaar is kunnen gebruiken. Na zes laar kreeg ik een problemenrubriek in jen tijdschrift aangeboden en zo onl- lekte ik dat schrijven plezierig is. Dc praktijk heb ik geleidelijk gesloten en ik doe nog alleen het één en ander voor iranssexuelen, omdat er voor hen niet \oldoendc psychologen beschikbaar /ijn. Ik schrijf voor NRC-Handelsblad en voor Playboy en incidenteel voor ande re tijdschriften. De columns die ik voor Playboy en Intermagazine heb geschre ven zijn verzameld in een bundel die Al le mannen willen maar één ding heet. In liet najaar van '88 is een bundel co lumns verschenen onder dc titel Vol maakte benen. Voor Meulenhoff heb ik jen meisjesroman over paarden ge- xchreven, Koosje. Dat boek kwam in ipril'89 uit. Er zullen nog twee delen volgen. In 1989 verscheen er ook weer jen bundel columns over mannen, Al les went behalve een vent. Ik werkte verder mee aan enkele 'thema-bundels', waaronde de bundel Vliegende scho- icls. Over de strijd in het huishouden. Ik ben nooit getrouwd en heb geen kin- Jeren. Want mijn liefdeleven betreft kan ik een droeve reeks goedbedoelde romances melden en één verloofde, met wie ik nu al zo'n zes jaar alles deel, be halve een woning". Aanvang: 20.00 uur Entree f 7,50;CJP/Pas-65 f6,— Reserveren: Vanaf een uur voor aan vang, tel. 19577 Zaterdag 24 november: Op zaterdag 24 november speelt in Ar tishock de Tim Disney Band. De Tim Disney Band werd in de herfst van 1984 opgericht door de Londense gitarist Alan Gascoigne. Als gitarist bij de groep Normaal verwierf Alan bekend heid in Nederland onder de naam 'De Gaspiepe". Als zanger voor zijn nieuwe band nodigde Alan zijn jeugdvriend Tom Disney uit naar Engeland te ko men om de blues te spelen. In de jaren 60-70' speelden Alan en Tim al samen in de Engelse R&B-formatie Desperate Dan. Tim is niet alleen een uitstekend blueszanger, maar ook een virtuoos blucsharpbespeler. Om het duo te com pleteren werd gezocht naar een hechte ritme-sectie. Deze werd gevonden in Hans Hoogstoevenbelt op bas en Ro nald Buitingop drums. Ook zij hadden larenlang samengewerkt, o.a. in de le gendarische rock-act Jo Junk Hot- "logs. Meer verstand van verzekeren heb je zo te pakken. 't Is simpel om u te verzekeren van een goed advies. Gewoon even uw Victoria- Vesta adviseur bellen. Hij helpt u altijd aan een passende polis. Zijn verstand van verze keren staat er borg voor. Maak er gebruik van. In uw eigen belang. En praat u liever thuis met uw Victoria-Vesta adviseur? Maak dan gerust even een IkV» afspraak. VICTORIA-VESTA V J.A.VV. Huurdenian, lel.: <12155 - 12625 Pr. Bemhardlaan 8A, Soest G. van der Heiden, tel.: (12155 - 10139 Christinalaan 7, Soest meer verstand van verzekeren De samenstelling van de band is als volgt" Alan Gascoigne, gitaar en zang; Tim Disney, zang en bluesharp; Hans Hoogstoevenbelt, fenderbass; Ronald Buiting, drums. Het repertoire van de band loopt uiteen van Chicago-blues tot country-blues. Grotendeels covers dus, maar in een zo danig jasje gestopt dat er een zeer eigen geluid is ontstaan. De basis van de num mers wordt gevormd door de drums, de bas cn de gitaar. Het uitgebalanceerde samenspel van deze drie muzikanten produceert een strakke ondergrond voor dc zang- en harmonicaspartijen van Tim Disney. Enfin, de bluesliefheb- her kan zich daarvan zelf overtuigen op 24 november. LET OP: de zaal gaat pas om 21.30 open. Het heeft geen zin om vroeger te komen! Aanvang: 22.00 uur; zaal open 21.30 uur Entree f5,—,CJP/Pas-65 f 2,50 In de Blauwe Zaal van Artishock expo seert de Tsjechische kunstenaar Tomas Baran (28 jr.) vijf schilderijen; De ten toonstelling bestaat uit vier werken op papier en één op canvas. Het zijn tame lijk grafisch georiënteerde werken, die zich onderscheiden door hun subtiele kleurgebruik. lomas Baran studeerde aan de Acade mie in Praag en woont tegenwoordig in het schilderachtige middeleeuwse stad je Ccsky Krumlov in Zuid-Bohemen. In mei hield hij samen met de Soester kun stenares Nadjezjda van Ittersum een ex positie in Cesky Budjovice (Budweiss). Voor volgend jaar staat een grote ten toonstelling op het programma in Naar- den-Vestinè- Het contact kwam tot stand door een Plener (schildersmani festatie op contraprestatie-basis) in het Poolse stadje Közle, zustergemeente van Soest. Inlichtingen over het werk van Tomas Baran: N.van Ittersum, telefoon 11109. Mevrouw J. deC-lOOOsup menade toonde der in haar nop die zij kreeg u ninklijke De R kant van muis broodversier.se gebouwde ca waardoor de o nen zien - was ciale actie die den geleden sti de "Originals' wassenen me rum/advokuai De Max Hav de Honger-lio een maand ge nis-erende gr Vrede, de De de Werkgroe Met 'n I zuiger «hoog •lang. schc 'n Nilfi niets mee d gewor zuiger het ze MET JE I Handei's Op maand: Stichting dc weer de tra< Messiah orj; het koor vai vereniging van de langi ten die dit jaar tan H; gegeven. De muzikal Thijs Kramt koor, dat ui sen bestaat Folharmoni kestrale del men. De so lingen (sop ders (alt), vertolkt wo en bas Erns

Soester Courant | 1990 | | pagina 12