HELP GEHANDICAPTE KINDEREN OP HET PAARD IVOOR DRIE GULDEN D 1NKER f25,- GRATIS f25,- f45,- f 50,- f45,- f 25r- f35,- f75,- +ER f30,- f30,- f25,- f25,- f50,- f35,- f25,- f30,- f75,- Colitico Vincent's Fitness Promotions wil begin volgend jaar 'lifestyle centre' openen Port Zélande winter en zomer J.P. de Bruin De Korte Duinen Ladbroke B. v.d. Linden Gouden Snaar ZJ. van Homoet Ruud Smit Kingh's Hairfashion A=E B=5 OUDWATER BOLWERK HEMA AB FAAS GOMMERS FIAT WASSERETTE W. van Oosten J.S. NOTA Uitnodiging Musiceren op zeer hoog niveau 'Jumping Soest': Ruiterfeest voor gehandicapte kinderen Zakenwereld steunt rommelmarkt van Stichting Stimulans Uitslag rebuspuzzel (8) 14 november '90 Radio 10 deze week op de kabel! Autokraken pro design Activiteiten Mayindra Sportstudio verhuist naar voormalige broodfabriek Laanstraat Allemaal braaf WOENSDAG 12 DECEMBER 1990 SOESTER COURANT PAGINA 16 GRAN DORADO Port Zélan de kunnen we met de beste wil van de wereld geen bun galowpark meer noemen. In het stadje staan ware vil laatjes in kleine straatjes of zelfs met twee onder een kap. Aan de haven vindt U in Romaanse stijl gebouwde woningen met riant terras. En op de wandelpier liggen appartementen. Villa's met open haard, tele foon, vaste vloerbedekking. Er zijn er zelfs met een privé- sauna. Port Zélande. Ook een eldorado voor liefheb bers van de hengelsport. U houdt namelijk vakantie in de omgeving van het Greve- lingenmeer. In Port Zélande kunt U kie zen uit 2-, 4-, 5-, 6-, en 8-persoons woningen. Port Zélande, de trots van Gran Dorado. Wie er ge weest is raakt er niet over uit gepraat. Ook wacht dit buitenkansje. Nog zeven weken maakt U kans op een onvergetelijke midwéekva- kantie of dingt U mee naar de overige achttien prijzen. Voor minimaal f 3,- aan ex tra porti en een goede oplos sing van de rebus wordt een sprookje werkelijkheid. Een sprookje, ook voor de ernstig gehandicapte kinde ren van de stichting Stimu lans die dank zij uw mede werking op het paard wor den geholpen. Straal in de koude decembermaand wat warmte uit. Doe mee. Alvast bedankt. KEURSLAGER Tamboerijn 17 - Soest Telefoon 2 24 64 Wekelijks: waardebon RESTAURANT Birkstraat 108 Soest - Tel. 1 37 20 Wekelijks: TOERISTENMENU TOTALISATOR Van Weedestraat 235 Soest - Tel. 2 19 51 Wekelijks: waardebon WIJNHANDEL Burg. Grothestraat 6 Soest - Tel. 1 27 50 Wekelijks: drankpakket ADVIES CENTRUM VOOR AUDIO EN VIDEO Steenhoffstraat 15 Soest - Tel. 1 21 32 Wekelijks: waardebon RIJWIEL- EN BROMFIETSHANDEL Van Weedestraat 70 Soest Telefoon 1 65 55 Rademakerstraat 17 S'berg Telefoon 03463 - 5 15 64 Wekelijks waardebon VIS SPECIAAL Van Weedestraat 149 Soest - Tel. 1 52 88 Wekelijks: waardebon Burg. Grothestraat 36 Soest - Tel. 1 77 56 Wekelijks: waardebon Juwelier/Horloger Van Weedestraat 46c Soest - Tel. 1 83 19 Wekelijks: waardebon Deze opgave is van woensdag 12 december 1990. Uw Banketbakker Niewerhoekplein 8 Soest - Tel. 1 13 65 Wekelijks: waardebon Warmte Sound Hoofdstraat 2 Baarn - Tel. 1 23 37 Wekelijks: waardebon BAARN Brink 16 - Baarn Telefoon 1 45 45 Wekelijks: waardebon Brood- banketbakkerij Birkstraat 93 - Tel. 1 23 54 v. Weedestraat 46a Soest Telelefoon 1 38 77 Wekelijks: waardebon WIJNIMPORT Dr. Rupertlaan 30 Soest - Tel. 2 15 57 Wekelijks: wijnpakket F.M. Lettenmeijer b.v. Brink 18 - Baarn Telefoon 1 33 26 Wekelijks: GRATIS TANKEN. A.W. de Bree Van Weedestraat 52 Soest - Tel. 1 52 29 Wekelijks: waardebon FOTOSERVICE Soesterbergsestr. 57 Soest-Zuid-Tel. 1 31 09 Van Weedestraat 147 Soest - Tel. 2 59 42 Wekelijks: waardebon BRILCENTRUM Van Weedestraat 87 Soest - Tel. 1 71 20 Wekelijks: ZONNEBRIL t.w.v. Doe mee. Schrijf de op lossing wekelijks op een briefkaart. Nor maal frankeren en, voorzien van minimaal f. 3,- aan extra opge plakte postzegels, ui terlijk binnen 8 dagen na het verschijnen in zenden aan: "HELP GEHANDICAPTE KINDEREN OP HET PAARD". Postbus 510, 3760 AM Soest. Trekking van de prijzen vindt onder notarieel toezicht plaats. De uit slag wordt 14 dagen na plaatsing van iedere puzzel in deze krant gepubliceerd. U kunt een onbeperkt aantal oplossingen in zenden. De kinderen van Stimu lans brengen bij deze hun hartelijke dank over aan de guile spon sors, wensen U veel puzzelplezier en straks een fijne mid week-vakantie. WOEh Culture* ExposiJ In de maa den van h cursistenv aantal zee len wordei eens langs Kerstva In de kers bios een V voor alle l hoorlijk li 15.00 uur over het door haar teerd. Ma« en ze speel dorp. De r en vrolijk t ge tante. N lemaal nie gang.. Oeps Het jeugdt kinderen v groep. Hui over hetijsl geen gewoi daarom wc de andere Oeps daar weg om de hij heeft ge honing hee op honing. De voorstel december c toegang is f van 4-9 jaa Huisconcert voor Stimulans: Op zaterdag 8 december vond ten hui ze van de familie Jens het derde "Sti mulans-huisconcert" plaats. Op deze avond werd vocale muziek ten gehore gebracht door Simone Veder (alt), Matthijs Mesdag (bariton) en Keivin Grout (piano). Het concert werd geopend met liederen van Schubert, door beide vocalisten met romantische overtuigingskracht gebracht. Vervolgens vertolkte Simone Veder de "Wesendonk-Lieder" van Wagner. De indruk die zij hiermee op haar publiek maakte was groot. Met haar vermogen tot expressiviteit en nuancering wist zij een innige sfeer te scheppen, dankzij liet uitgebalanceerde samenspel met haar pianist. Na de pauze zong Matthijs Mesdag lie deren van Richard Strauss, meeslepen de muziek die door zijn vertolking vol ledig tot zijn recht kwam. Beide zangers besloten de avond met de Zigeuner-lie- der van Joh. Brahms, die zij met veel vaart en humor lieten klinken. De opbrengst van de vrijwillige bijdra gen t.b.v. de Stichting Stimulans was, evenals de vorige concerten, boven ver wachting. Aan het slot van het laatste concert op 26 januari '91 zal de totale opbrengst bekend worden gemaakt en aan Peter Bisschop worden overhan digd. Het eerstvolgende huisconcert vindt plaats op zondag 23 december, 's mid dags om 15.00 uur. Dan zal het blaas- kwintet van Henk Soeteman optreden met o.a. het pianokwintet van Mozart. Plaatsen voor dit huisconcert kunnen worden besproken d.m.v. een telefoon tje naar de familie Jens, Jac. v. Looylaan 2, tel. 25295. Zaterdag j.l. vond in de manege van de stichting Stimulans aan de Birkstraat 131 "Jumping Soest" plaats. Een jaar lijks ruiterfeest voor verstandelijk en lichamelijk gehandicapte kinderen. Tussen 10.00 en 17.00 uur werden in verschillende categorieën dressuur- wedstrijden gehouden waaraan door tientallen enthousiaste ruitertjes en amazones werd deelgenomen. De jury bestaande uit mevrouw dr. Ulrich Boon, psychologe, en Jan Smeeing, po- foto: Willem van Oosten. lo-ruiter, kende na veel rekenwerk de grote- en kleine kampioensbekers toe. Categorie 1: G: 1. Jeanette Wijnen. 2. Cees-Jan Broekhuizen. 3. Linda Meij er. Categorie 2: A: 1. Karin Kok, 2. Patrick Dijkshoorn. 3. Bianca van Brummelen. Categorie A-klasse L. 1. Eliza Borsten 2. Arnold Braber. 3. Tessa Schoots. Opgeschrikt door de berichten die melding maken van de financiële noodsituatie waarin de Stichting Sti mulans verkeert, hebben de organisa toren van de Stimulans-rommelmarkt, die a.s. zaterdag tussen 10.00 en 16.00 uur in de Birkstraat 131 wordt gehou den, hulp gekregen van het zakenleven binnen en buiten Soest. De directie van Gran Dorado Bunga lowparken in Amsterdam stelt tijdens de rommelmarkt zes midweek bunga low-vakanties, ieder voor zes personen, als prijzen ter beschikking. Ieder uur zal via het rad van avontuur één van deze vakanties worden verloot. Nadrukkelijk met een stand aanwezig ook de Soester Fa. Elberse, importeur van exclusieve lederwaren. Tweedui zend gulden aan artikelen, damesmode 1991, zullen eveneens door het rad van avontuur aan de man en de vrouw wor den gebracht. De Rotterdamse oliemaatschappij Elf stelt een hoeveelheid relatiegeschenken ter beschikking. Dichter bij huis heeft Oplossing: Vol verwachting De Prijswinnaars: 1. Gran Dorado Bungalow voor een midweekvakantie naar keuze in Nederland: Mevr. E.C. Rasche-Valkenier, Buntweg 29. 2. Waardebon t.w.v. f25,-, Keurslager J. de Bruin: P. v.d. Weerd, Margrietstraat 5, Baarn. 3. Drankenpakket t.w.v. f 45,-, Wijn handel B. v.d. Linden: C. Klerkx, Da Costastraat 26, Baarn. 4. Waardebon t.w.v. f 35,-, King's Hair fashion: Marijke Vis, Dotterbloemlaan 11, Baarn. 5. Waardebon t.w.v. f35,-, Vis Speciaal Zaak Ruud Smit: Sander en Tanja Bak ker, Eemstraat 13, Baarn. 6. Waardebon t.w.v. f 75,-, Juwelier/ Horloger Colitico: M. Diteweg, Van Weedestraat 93. 7. Waardebon t.w.v. f25,-, Brood-Ban ketbakkerij Ab Faas: Mevr. J. Homan, Prins Hendriklaan 5. 8. Waardebon t.w.v. f 25,-, Wasserette A.W. de Bree: B. Jansen-Oosterstr. 59b, Baarn. 9. Gratis Toeristenmenu, Restaurant De Korte Duinen: J.M. Groenestein, Willaertstraat 17. 10. Waardebon t.w.v. f 50,-, Adviescen trum voor Audio en Video De Gouden Snaar: Mevr. Hafkamp, Thorbeckelaan 2, Baarn. 11. Wijnpakket f 50,-, Wijnimport Gommers: J. v. Riet, Birkstraat 144. 12. Waardebon t.w.v. f30,-, Foto-servi ce W. v. Oosten: Mevr. A. Boltze-Bas- tiaans, Burg. Grothestraat 82. 13. Waardebon t.w.v. f 25,-, Ladbroke Totalisator: G.H. Wilgenburg, Kupers- singel 178, Leusden. 14. Waardebon f 45,-, Rijwiel-Brom- fietshandel Z.J. van Homoet: Mevr. M. Luijer, Kruiskruidlaan 60, Baarn. 15. Waardebon f 30, Banketbakker Oudwater: Mevr. M. Aertsen, Burg. Grothestraat 82. 16. Waardebon f 30,-, Bolwerk -Warm te Sound: Mervr. H.H.M. Bos, v. Amerongen, Beetzlaan 72g. 17. Waardebon f 25,-, Hema: Mevr. P. Stuivenberg, W. Beckmanstraat 439. 18. Waardebon f 35,-, gratis tanken, F.M. Lettenmeijer: Mevr. Van Kem pen, W. Beckmanstraat 135. 19. Zonnebril t.w.v. f 75, Brilcentrum J.S. Nota: E.J.A. Roosendaal, Zwarte- weg 20, Noordwijk. f boekhandel Van de Ven een belangrijk deel uitverkoopartikelen voor het rad van avontuur afgestaan. Eenzelfde ge baar maakte fotohandel Willem van Oosten. Bakker Wim Rademaker levert appara tuur en ingrediënten voor tenminste 500 oliebollen, die op locatie worden gebakken, terwijl slagerij van Asch met dampende erwtensoep met worst win terse kost naar de Birkstraat 131 laat verhuizen. De muzikale verzorging tij dens deze rommelmarkt-zaterdag komt voor rekening van de Soester Studio H. Otto. De organisatoren van de rommelmarkt zijn zeer selectief te werk gegaan bij het geen tijdens de rommelmarkt tegen schappelijke prijsjes te koop wordt aan geboden. Niet of nauwelijks nog te ge bruiken goederen zijn niet in het ver koopprogramma opgenomen, waar door wat de kwaliteit van de goederen betreft deze Stichting Stimulans-rom melmarkt zich in positieve zin onder scheidt. Het wachten is nu op de koop jesjager die het werk aan de Birkstraat 131 een warm hart toedragen. Man/Vrouwkracht gevraagd Een aantal verkooppunten is tijdens de ze rommelmarkt nog onbezet. Wie o Wie stelt zes uur van zijn/haar vrije za terdag beschikbaar om als verkoper/ verkoopster een steentje aan het zo noodzakelijk succes bij te dragen? tele fonische aanmeldingen dagelijks via te lefoon 14665. Om het rad van avontuur gedurende zes uur draaiende te houden zijn vele grote en kleine prijzen nodig. Zakenmensen binnen en buiten Soest die artikelen c.q. relatiegeschenken voor dit doel ter be schikking willen stellen kunnen daar van dagelijks melding maken via tele foon 02155 - 14665. Uiteraard zullen de firmanamen van de gulle gevers de nodige aandacht tijdens deze dag krij gen. IJs en weder dienende is Radio 10 vanaf morgen donderdag 13 decem ber, te beluisteren op de kabel. Het kanaal is 104.1 Mhz. Daarnaast is de zender automatisch als achtergrond muziek te beluisteren bij de Kabel krant. Tot eind januari 1991 zal de kwali teit'van de uitzending nog weieens kunnen verschillen. Daarna zal de muziekzender "CD-kwaliteit" heb ben. De televisiezender CNN, die in de plaats komt van Super Channel, zal in de eerste helft van januari 1991 te zien zijn en wel op hetzelfde kanaal als voorheen Super Channel. De Turkse zender TRT zal in de loop van de tweede helft van januari 1991 met de uitzendingen beginnen. Een 52-jarige bewoner van de Vale riaanstraat ontdekte vrijdagavond dat zijn auto was opengebroken. Hij miste de radio-cassetterecorder. De dader bleek een portierraam te hebben ver nield. De schade bedraagt ca. 850 gul den. Ook aan de Gerrit van der Veen- straat werd een auto gekraakt, en ook hier bleek de radio-cassetterecorder te zijn verdwenen. De eigenaar, een 55-ja- rige Soester, deed aangifte bij de politie. Tevens kwamen er bij de politie meldin gen binnen over mislukte pogingen om auto's open te breken van de Valeriaan straat en de Wiardi Beckmanstraat. Mod. P1922 brillen - contactlenzen SMITSWEG 30 - 3765 CT SOEST TELEFOON 02155 - 1 86 26 Henny Ligterink wil op twee woens dagavonden, 12 en 19 december door middel van dans inhoud geven aan het kerstgebeuren. Er wordt gedanst op toepasselijke muziek en zang uit La- tijns-Amerika zoals Misa Latina Americana en de Misa Creolla. Op 21 december is er weer een licht feest met meditatie. Deze avond begint op 20.00 uur precies. 31 December is er een world healing day-meditatie. Deze meditatie wordt ge houden van 13.00 - 14.00 uur. 26 januari is er een introductiedag, waarop informatie wordt gegeven over de komende cursussen. Het is raadszaam dat men zich vroegtij dig opgeeft bij Mayindra, Kerkstraat 3-5, of via de telefoon 25599. Begin 1991 hoopt Vincent de Pijper, eigenaar van Vincent's Fitness Promo tions aan de Van Weedestraat, de deu ren van zijn ambitieuze Tifestyle cen tre' aan de Laanstraat te kunnen ope nen. Burgemeester, wethouders en commissieleden gaven de sportieve ondernemer groen licht om de voor malige broodfabriek om te bouwen tot een sportief centrum, waar naast sportinstructeurs ook een schoon heidsspecialiste, een dietiste en een fy siotherapeut bezocht kunnen gaan worden. Vincent: "Ik was al enige tijd op zoek naar geschikte accommodatie om mijn activiteiten uit te breiden. Aan de Van Weedestraat is in het pand zelf niet vol doende ruimte, maar ook wat parkeer gelegenheid betreft laat deze locatie veel te wensen over. Mijn klanten ko men om zich te ontspannen. In plaats daarvan maken ze zich druk of ze al een bon onder hun ruitenwisser zouden hebben of niet." De nieuwe sportstudio is bijna twee keer zo groot als de huidige en voor het pand is ruimte voor zestig auto's, zonder dat enige winkelier of be woner daar last van heeft. Andere rede nen waarom hij op zoek was naar nieu we bedrijfsruimte waren dat het voor mensen van buiten Soest wel heel moei lijk is om de sportstudio te vinden. Bo vendien denkt hij in de nieuwe locatie wat toekomstige uitbreidingsplannen betreft een paar jaar vooruit te kunnen. Toenemende belangstelling Vincent merkt duidelijk dat de belang stelling voor fitness, gezondheid, een goed figuur en uiterlijk steeds meer toe neemt. De media - "Je ziet bijna geen serie meer op t.v. of er zit wel een aero- bicscene in" - speelt daar een niet gerin ge rol in. Ook de plaatselijke behoefte neemt toe. De ruimte van Vincent's Fit ness Promotions aan de Van Weede straat is echter beperkt. Nu de gemeen te, op enkele formaliteiten na, toestem ming heeft gegeven, Vincent de Pijper zijn intrekt neemt in de voormalige broodfabriek aan de Laanstraat, ziet hij eindelijk mogelijkheden om een lang gekoesterde wens in vervulling te laten gaan. In zijn nieuwe onderkomen aan de Laanstraat wil hij een groots sportcen trum opzetten, waar mensen komen om te ontspannen, te sporten, om andere mensen te ontmoeten, voor een broodje gezond tussen de middag, een bezoekje aan de sauna of zonnebank en de schoonheidsspecialiste. Er wordt aan dacht besteed aan schoonheid, condi tie, gezondheid, figuurcorrectie, voe ding, fysiotherapie en gezelligheid. Naast een gezellige bar, verschillende sportzalen en schoonheids- en gezond heidssalons, zal er een ruimte ingericht worden voor baby- en kinderopvang. "De grotere opzet zal zeker niet ten kos te gaan van de gezelligheid. Integen deel, de bar is nu juist vaak te klein." Ook de diverse sporten zullen groter van opzet worden. Nu staan er bijvoor beeld achttien Nautilus-toestellen. Het is de bedoeling dat er straks 55 staan. Bedrijfsfitness Vincent verwacht zijn personeelsbe stand - nu werken er naast hij zelf nog drie full time krachten - uit te kunnen breiden tot twintig. Behalve op particu lieren en sportverenigingen, mikt hi echter ook op bedrijven. "De locatie i? uitermate geschikt om bedrijfsfitness ir te organiseren. Het pand ligt aan dt rand van het industriegebied en werk nemers kunnen voor of na hun werk o1 tijdens de lunchpauze komen sporten.' Daarnaast denkt Vincent ook meei aandacht te kunnen besteden aan groe pen ouderen en verenigingen. Vincent meent dat de bewoners van Soestdijk gerust kunnen zijn dat hij in de voormalige broodfabriek zijn intrek neemt. Erhadnetzogoedeenstinken- de fabriek in kunnen komen, of een be drijf dat vreselijk veel lawaai maakt. Van ons hoeft niemand overlast te vre zen." Wat de naam zal worden van het nieuwe lifestyle centre is nog niet bekend. "We zijn in de hele regio bekend als Vincent's Fitness Promotions. Ik wil echter het woord fitness graag uit de naam heb ben. Ondanks het feit dat men bij ons nergens vertoon van spierballen hoeft te verwachten, blijft fitness toch een beetje een slechte naam houden. En lifestyle centre, dat omvat alles wat er daar straks te doen is." In de nacht van zaterdag op zondag hield de politie op diverse plaatsen in Soest een verkeerscontrole, speciaal ge richt op het rijden onder invloed. In to taal werden er dertig automobilisten staande gehouden, die de blaasproef moesten afleggen. Geen van hen bleek te veel gedronken te hebben. nen.

Soester Courant | 1990 | | pagina 16