O óclimtemoketu OPRUIMING 1 BETALEN Soestdijk Soester M. van Buiten 100.000e bezoeker Militair Luchtvaartmuseum Soesterberg SMïïmn* FOTO-AKTE WINKELKRING VAN WEEDESTRAATÜ BLOUSES 2 HALEN f cmoior Super-drogisterij presenteert Nivea Yisage-crême en lotion pagina s Vrijdag 11 januari: John Ruocco in jazzclub Artishock ondag 13 januari: )pen Atelier enakterfestival arakter Baarn Speeldoos eater agenda jjÖMVfc SOES1* 7RANS kINGMA BEGINT 1991 GOED Centrale verwarming Beleggingstudieclub 'Eembel' in Soest Aandelen of een oude sok? Trema'87 aan het begin van 1991: Plaats voor Nederlandse en wachtlijsten bij buitenlandse cursisten Inbrekers overlopen aan Bilderdijklaan en Birkstraat talo^ 390» veste» ttol&eo \u>rt»A" koïtttv?» Uitslag rebuspuzzel (12) Inbraakpogingen H M pn UJ Rommelmarkt bij K.B.S. 'Soestdijk' A.s. zaterdag aan Van Weedestraat Interessante Indonesië-presentatie bij Reisbureau Gert Film-dia-avond INDONESIË REISBUREAU GERTH B.V. Gratis monstertubes verkrijgbaar m\ I Het recente optreden van het Ben va der Dungen/Jarmo Hoogendijk QUj!.n tet heeft er in ieder geval voor gezorgd dat vrijwel alle bezoekers het concen beluisterden. Dat kon ook niet anders daar de volumeknoppen voluit ston den. De belangstelling was groot en ho pelijk zet zich dit in 1991 voort. De jazz club heeft sinds zijn oprichting diverse formaties en gastsolisten gepresen teerd. Deze maand hebben we de Amerikaan se tenor-saxofonist John Ruocco. Hii woonachtig in Den Haag, waar hij u geeft aan het conservatorium. Perron 5B zal in verschillende bezettingen sa men met John Ruocco een aantal stuk ken spelen. Verder wordt nog gepro beerd leerlingen uit Den Haag naar Soest te krijgen. Deze maand zullen de knoppen van de installatie de oude stand innemen. Hopelijk dezelfde aan dacht als de vorige maand. Aanvang: 21.30 uur. Zaal open: 21.00 uur, gesloten: 23.30 jur. Ioegang f 2,50, inclusief één consump- WOENSDAG 9 JANUARI 1991 SOESTER COURANT PAGINA 9 Perron 5B is in de jazzclub ook weer in de partij. Ike tweede zondag van de maand or- tniseert de Culturele Vereniging Ar- shock het Open Atelier. Hier zijn alle nateur-tekenaars en -schilders uit Dest en omstreken welkom om onder ;skundige begeleiding hun hobby uit oefenen. Het meest aantrekkelijke in het Open Atelier is de mogelijkheid n te tekenen of schilderen naar model, ok deze maand zorgt de vereniging er eer voor dat er een model beschikbaar om voor u te poseren, e toegang is gratis. Voor teken- of hildermaterialen moet u echter zelf irgen; omdat iedere kunstenaar zijn gen technieken en werkwijze gebruikt het niet mogelijk om voor de vele ver- hillende materialen te zorgen. Het pen Atelier duurt van 14.00 tot 16.00 ïr. De toegang is gratis. Wie van Soest houdt ■est de Soester Courant 1 v'rijdag 18 en zaterdag 19 januari zal Baarn se toneelgroep Karakter in het tureel centrum de Speeldoos voor de de maal een eenakterfestival organi- zijn acht deelnemende verenigingen: eds Beter (De Bilt), Justus van Mau- (Hilversum), S.N.T. (Nieuwegein), ••O. (Kortenhoef), Plankeniers larden), Punt (Amersfoort) Maars- 32 (Maarssen) en Karakter arn). i jupr zal beide avonden de toneel- Taties beoordelen en op zaterdag 19 lari de prijzen uitreiken. De volgen- 3 rij zen, bestaande uit speeldozen, beschikbaar: eerste plus wisselprijs; 2de en derde prijs; een prijs voor de e akteur of aktrice en een prijs voor •este regie. ïamen van de deelnemende vereni- en staan garant voor twee heerlijke ende en spannende toneelavon den per avond f 7,50, voor beide iden f 12.50, zijn in Soest te bestel- 12972~S ^anten' Koekoeksweg 9, rijdag 11 januari en zaterdag 12 tart, 20.15 uur: glorieuze comeback van :o". n kelende komedie met in de drollen Cany Tefsen, Ad Fern- .Hans Beyere.v.a. Kaarten f 17,50 5/CJP f 15,00. nsdag 15 januari, 20.15 uur: t Koekoeksnest" geschreven aanklacht tegen de nkaansc maatschappij met in de drollen: Peter Faber, Petra Las- Unno Molenkamp, Wik Ederveen Kaarten f 27,50 Pas65/CJP 1 nsdag 22 januari, 20.15 uur: "dagskinderen" 'Ch eigentijds blijspel met in de rollen John Kraaykamp, Pieter himone R0°skens e.v.a. Kaarten I >Pas65/CJP f22,50. idag 25 januari, 20.15 uur: ren" sch toneeigegeven met in de rollenJohan Ooms, Hans Come- gassen. Kaarten f 20,00 /CJP f 19,00. ttrdag 26 januari, 20.15 uur: en Omstreken" e™s°l°-showvan Liesbeth List. :n f 20.00 Pas65/CJP f 18,00. sdag 29 januari, 20.15 uur: rte Kunst" 3nedvan Herman Woudenberg n f 17,50 Pas65/CJP f 16,00. door Arie Wandelaar i Omdat Arie in zijn vrije tijd iets van doen heeft met een in Soest bestaande i bond van en voor ouderen, ontving hij, op de drempel van het nieuwe jaar, een f brief van de afdeling sociale i dienstverlening van de gemeente Soest. De afzender, ene heer R. Mastwijk, ■wilde van Arie, als bestuurder van een organisatie van ouderen weten, hoe Arie de inhoud beoordeelde van een E conceptbrief die de ambtenaar bij zijn ■schrijven had gevoegd. Een brief .geschreven door wethouder Frans Kingma, waarmee hij binnenkort bij ieder die 65 jaar of ouder is en in Soest woont schriftelijk op bezoek komt. Dat zit zo. I Ze weten veel bij de gemeente Soest, maar lang niet alles. Zo is bij de afdeling sociale dienstverlening van de I gemeente Soest op geen stukken na t bekend hoeveel ouderen in ons dorp I leven van een inkomen op of rond het minimum. I "Voor eens en voor altijd willen t wethouder Frans Kingma en zijn mensen daar inzicht in gaan krijgen, j Wat Arie betreft werd dat de hoogste tijd, maar beter laat dan nooit. Dat inzicht krijgen is langzamerhand bittere noodzaak aan het worden. Veel ouderen die van een kale A.O.W., al of niet aangevuld met een hagelslagpensioen, moeten zien rond te komen krijgen de eindjes niet of nauwelijks rond. Uit het schrijven dat Frans Kingma de 65 plussers doet toekomen blijkt dat vele ouderen door drempelvrees, dan wel het niet op de hoogte zijn van bepaalde rechten, financiële bijdragen mislopen. Frans Kingma betreurt deze gang van zaken en wijst de 65 plussers in zijn brief er op dat het rechten betreft die mede door de inspanning van ouderen zijn opgebouwd. In zijn uitvoerige brief wijst hij in voor iedereen duidelijke taal op de bestaande mogelijkheden die een financieel steuntje in de rug mogelijk maken. Met de medewerksters en medewerkers van de afdeling sociale dienstverlening van de gemeente Soest, hoopt Arie van harte dat de duidelijkheid die nu wordt geboden een aantal positieve resultaten te zien zal geven. Aan Frans Kingma en de zijnen zal het zeker niet liggen. Maar er is meer. Wie de belangrijke informatie goed tot zich heeft laten doordringen, van mening is voor financiële uitkering in aanmerking te komen hoeft slechts een antwoordstrook in te vullen die ongefrankeerd kan worden verzonden. Na ontvangst zal men ten gemeentehuize beoordelen of de aanvraag wel of niet kan worden gehonoreerd. Wat velen ondergaan als een wandeling met de bedelstaf is verleden tijd. Ambtenaren van de afdeling sociale dienstverlening zijn bereid en in staat de aanvragers thuis op te zoeken en met hen in hun eigen omgeving over de aanvraag van gedachten te wisselen. Dat is een goede zaak die de mensen die het aangaat in hun waarde laat. Tenslotte. De inhoud van de brief die 65 plussers straks in hun brief vinden is allerminst vrijblijvend. Met naam en toenaam worden er voorbeelden gegeven waarbij aanvragers kunnen worden geholpen. Duidelijk wordt ook dat er de mensen van de afdeling sociale dienstverlening veel aan gelegen is te helpen naar het zoeken van financiële oplossingen. Blijft over de vraag of de 65 plussers die het betreft er in 1991 van doordrongen zijn dat een beroep doen op een vergoeding uit de bijzondere bijstand of een speciaal fonds niets te maken heeft met een veredelde vorm van armenzorg, maar gestoeld is op een verworven recht. Wat Arie betreft is wethouder Frans Kingma met deze brief het jaar 1991 uitstekend, begonnen. Aangezien een goed begin "slechts" het halve werk is mag van "de tegenpartij" worden venvacht hulp te bieden bij het afmaken van het karwei. Arie Wandelaar Op 27 december werd de heer M. van Buiten uit Soest geteld als de 100.000 ste bezoeker van het Militaire Lucht vaartmuseum. Met zijn gezin werd hij feestelijk ontvangen door de directeur van het museum, de It. kol. M. Botma, en de conservator, de heer G. Glerum. De heer Van Buiten kreeg van de direc teur het jubileumboek van de Konink lijke Luchtmacht, "Vlucht door de tijd", aangeboden. Mevrouw Van Bui ten kreeg een bos bloemen en een lucht machtsjaal van de Stichting Vrienden van het Museum, de zoon een F-16 pet en en aantal posters. Als klap op de vuurpijl kreeg de heer Van Buiten, in Soest bekend als direc teur van de Groen van Prinsterer-basis- school, een rondvlucht aangeboden in het historische museumvliegtuig de Harvard PH-MLM (die luchtvaardig wordt gehouden door Vliegsport Gilze- Rijen) naar keuze boven Brabant of Soesterberg. De feestelijke ontvangst werd besloten met een fotoreportage die straks als aandenken aan de familie wordt aangeboden. Met de ontvangst van de 100.000 ste bezoeker mag 1990 worden bestempeld als een succesvol museumjaar. Hoogte punten en grote publiekstrekkers waren de expositie "Nederlanders in de RAF van 1940 tot 1945" en de Nationale Modelbouwmanifestatie. Daarnaast le verden alle kleine evenementen een bij drage aan het grote bezoekersaantal over een periode van negen maanden. Het museum was in de maanden janua ri, februari en maart gesloten. Vernieuwing Gedurende de wintermaanden januari, februari en maart is het luchtvaartmu seum gesloten. In die periode wordt veel aandacht besteed aan de aspecten De 100.000ste bezoeker van het Luchtvaartmuseum Soesterberg, de heer M. van Buiten en zijn gezin voor de Harvard. Rechts de directeur Lt. Kol. M. Botma en links de conservator de heer G. Glerum. onderhoud, reparatie, herindeling en vernieuwing. Zo wordt bijvoorbeeld de Dakota van een nieuwe verflaag voor zien (kleurenpatroon Ned.Nieuw-Gui- nea) en de Tiger Moth wordt nieuw be spannen en geschilderd. De Indië-galerij wordt grotendeels ver nieuwd en de grote vitrines worden van veiligheidsglas voorzien. Daarnaast wordt aan het educatieve aspect in rela tie tot de historie meer dan voorheen aandacht besteed, o.a. met behulp van inter-actieve computerprogramma's. Bovendien wordt naar verwachting de collectie met een of meer "nieuwe" vliegtuigen uitgebreid. Op 29 maart is het vernieuwde museum weer toegankelijk voor publiek. De toe gang tot het Militaire Luchtvaartmu seum te Soesterberg is ook in 1991 gra tis! Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155)-1 3014 Steenhoffstraat 13 Telefoon 02155 -1 01 15 VERKOOP VAN Datasafes Inbouwkluizen Kluizen Brandkasten Wie weieens een blik werpt op de fi nanciële pagina van zijn dagblad zal snel geneigd zijn te denken dat het ver standiger is zijn geld in een oude sok te stoppen dat het in aandelen te beleg gen. Op zich lijkt die conclusie ge rechtvaardigd; bij nadere beschouwing kan men er echter best vraagtekens bij plaatsen. De meeste aandelen zijn de laatste maanden, mede door de Golfcrisis, aanzienlijk in waarde gedaald. In verge- Trema'87 heeft zich een duidelijke plaats in de Soester samenleving ver worven. De directeur van Trema'87, Henny Visser - Dumoulin, vindt alleen dat de Nederlandse Soesters - en dat zijn toch de meesten - niet weten dat Trema'87 hun ook iets te bieden heeft: "In de cursus algemene ontwikkeling en de Open School groep kunnen nog en kele cursisten geplaatst worden. In ja nuari kunnen er altijd, tenminste als er ruimte is, nieuwe mensen instromen." Bij de cursus algemene ontwikkeling (dinsdagmorgen) en de Open School- groep (op donderdagmorgen) wordt gewerkt aan de Nederlandse taal, mon deling en schriftelijk, rekenvaardighe den en een belangrijk onderdeel is so ciale kennis en vaardigheden. Onderstaand enige citaten van cursis ten: - Ik leer mijn eigen mening geven, dat durf ik nu veel beter. - Ik wil een opleiding gaan volgen, maar ik ben zo veel vergeten. - Ik wil m'n kinderen blijven volgen. - Ik kan niet zo goed met kritiek om gaan, maar dat leer ik hier. - Ik denk nu over andere dingen ook na. - M'n kinderen verbeteren me steeds, daar heb ik genoeg van, ik wil het zelf ook goed doen. - Ik doe na jaren eens echt iets alleen voor mezelf. - Het is leuk met een groep vrouwen over allerlei zaken te praten. - Ik haal m'n verouderde schoolkennis op. - Ik vind mezelf niet meer dom. - Ik ben veel zelfverzekerder geworden. - Ik vond school vroeger vervelend en hier vind ik leren leuk, het is anders. Henny Visser: "Ja, zelfs ik, die geen les geef, zie cursisten veranderen. Dat is ook het boeiende van het werk en her kenbaar. Ik zat niet op de stoel waar ik nu zit als ik na mijn dertigste niet allerlei cursussen had gevolgd". Op maandag-, dinsdag-, woensdag- en donderdagmorgen tussen 10.00 en 12.00 uur kan men zich opgeven op de Klaarwaterweg 5 (naast de basisschool de "Schakel"), tel. 25771. Daarna wordt men uitgenodigd voor een ge sprek met een van de docenten. Trema'87 telt ruim 200 cursisten af komstig uit 30 verschillende landen. Er zijn wachtlijsten voor buitenlandse be ginners 's avonds. Onze fotograaf is regelmatig op pad om in de Winkel kring-winkels een willekeurige klant op de gevoelige plaat te zetten Wekelijks vindt U in deze foto-aktie rubriek de 'klant van de week'. Als U zichzelf herkent ga dan met de krant naar het kantoor van de Soester Courant aan de van Weedestraat. Hier ligt een fraai geschenk voor u klaar. DE WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT HET WINKELEN WAARD WEEK De prijs van deze week is WAARDEBON t.w.v. f 50,- en wordt aangeboden door BRIL CENTRUM NOTA, Van Weedestraat 87 lijking met de situatie van 1 juli 1990, dus ruim voor de Golfcrisis, is het aan deel Heineken echter licht gestegen, terwijl andere fondsen soms nog maar de helft waard zijn. Kennelijk zijn er toch fondsen die ondanks de algehele terugval hun waarde wisten te behou den en dus als belegging het niet slecht hebben gedaan. Hoe kom je daar nu achter, wie kan je hierin adviseren? .Zijn er mogelijkhe den hierover meer te weten te komen? Als u wilt beleggen, is nu dan het mo ment gekomen, of moet u nog wachten? En als u wacht, wat moet u dan doen om een zo hoog mogelijk rendement uit uw geld te halen? Dit zijn slechts enkele vragen die gesteld worden als beleggen aan de orde komt. Clubs In Nederland is een groot aantal beleg gingsclubs en beleggingstudieclubs ac tief, die verenigd zijn in de NCVB (Ne derlandse Centrale Vereniging van Be leggingstudieclubs). De meeste clubs stellen zich tot doel inzicht te krijgen in de veelzijdige financiële wereld van aandelen, opties, obligaties, valuta etc. Vaak worden, met een relatief beschei den bedrag, door de leden één of meer strategieën uitgewerkt om het vereni gingskapitaal te beleggen en zo moge lijk het verenigingskapitaal te vergro ten. Het accent ligt in veel gevallen op het bestuderen van de mogelijkhede- den dier er zijn, om de strategieën te ontwikkelen en ze te testen in de prak tijk. Belangrijk hierbij is dat bij het beëindigen van een beleggingsstrategie geanalyseerd wordt wat er goed en fout is gegaan. Veel mensen zijn enthousiast lid van zo'n vereniging geworden. Meestal wa ren ze al geïnteresseerd in de financiële wereld en grepen ze het lidmaatschap van een beleggingstudieclub aan om er meer van te weten te komen. 'Eembel' Ook in Soest is een beleggingstudieclub actief, 'Eembel' genaamd. Wie daar meer van wil weten kan contact opne men met het secretariaat van deze ver eniging: S.H. Brunekreef, Schouten kampweg 30a, 3768 AE Soest, tel. 02155-17133. Wie een tijdje lid is van een vereniging zal merken hoe interessant de financiële wereld is en wat daar allemaal in om gaat. Wellicht helpt het om een beter re sultaat met eigen beleggingen te berei ken, wat, gelet op de lage koersen van dit moment, mogelijk moet zijn. Het beleggen m.b.v. één van de vele be leggingsinstrumenten is een aantrekke lijke, interessante en vaak ook winstge vende hobby, waaraan velen veel ple zier beleven. En dat kan niet worden ge zegd van een oude sok! Wie aan politiek doet leest de Soester Courant Omstreeks 04.00 uur in de nacht van vrijdag op zaterdag schrok een 44-jari- gè bewoonster van de Bilderdijklaan wakker, omdat ze op de benedenver dieping gerucht hoorde. Ze wekte haar man, die naar beneden ging om te kij ken wat er loos was. Daar zag hij plotse ling twee onbekende mannen, die er onmiddellijk vandoor gingen in de rich ting van de Henriëtte Blaekweg. De po litie kon ze niet meer achterhalen. De achterdeur van het huis bleek te zijn opengebroken. Het echtpaar is waar schijnlijk net op tijd wakker geworden, want er wordt niets vermist. Datzelfde is het geval aan de Birkstraat, waar de bewoners zaterdagavond bij thuiskomst onverhoeds werden gecon fronteerd met twee knapen, die weinig goeds in de zin hadden. Ze hadden de achterdeur opengemaakt en verdwe nen onmiddellijk, zonder buit. Uiter aard waarschuwden de bewoners wél de politie. SOESTERBERGSESTRAAT 49A SOEST - TEL. 02155-23584 Oplossing: Vrede op aarde De Prijswinnaars: 1. Gran Dorado Bungalow voor een midweekvakantie naar keuze in Nederland: A. Spetter, Ericaweg 14. 2. Waardebon t.w.v. f25,-, Keurslager J. de Bruin: M. Diteweg, Van Weede straat 93. 3. Drankenpakket t.w.v. f 45,-, Wijn handel B. v.d. Linden: Mw. M. Aerts- sen, Burg. Grothestraat 82. 4. Waardebon t.w.v. f 35,-, King's Hair- fashion: Mevr. M.A.H. ten Bokkel- Huinink, Markt 13, Zevenbergen. 5. Waardebon t.w.v. f 35,-, Vis Speciaal Zaak Ruud Smit: Mw. A. Scharroo, Jan Steenlaan 26, Baarn. 6. Waardebon t.w.v. f 75,-, Juwelier/ Horloger Colitico: C. Klerkx, Da Costalaan 26, Baarn, 7. Waardebon t.w.v. f25,-, Brood-Ban ketbakkerij Ab Faas: Mw. De Vries, Thorbeckelaan 10, Baarn. 8. Waardebon t.w.v. f 25,-, Wasserette A.W. de Bree: G.J. 't Lam, Hartweg 12. 9. Gratis Toeristenmenu, Restaurant De Korte Duinen: Anita Doesburg, Reigerstraat 14, Baarn. 10. Waardebon t.w.v. f50,-, Adviescen trum voor Audio en Video De Gouden Snaar: Mw. Van Kempen, W. Beckm anstraat 135. 11. Wijnpakket f 50,-, Wijnimport Gommers: J. Blom-Polling, Albert Cuyplaan 268, Soest. 12. Waardebon t.w.v. f 30,-, Foto-servi ce W. v. Oosten: M.J. Buising, G.v.d. Veenstraat 65. 13. Waardebon t.w.v. f 25,-, Ladbroke Totalisator: Mw. Heuving, Hyacinth- straat 25, Baarn. 14. Waardebon f 45,-, Rijwiel-Brom- fietshandel Z.J. van Homoet: E. van Beek, Vedelaarpad 3. 15. Waardebon f 30, Banketbakker Oudwater: Mw. F. Hanssen, Kuyper- laan 21, Baarn. 16. Waardebon f 30,-, Bolwerk -Warm te Sound: Mw. v.d. Hoek-v.d. Kuin- der, Schaepmanlaan 94, Baarn. 17. Waardebon f 25,-, Hema: Mw. v.d. Velde, Aagje Dekenlaan 47. 18. Waardebon f 35,-, gratis tanken, F.M. Lettenmeijer: N. Alkema, Cla- roenstekerpad 14. 19. Waardebon t.w.v. f 75, Brilcentrum J.S. Nota: J.M. Bassie, Varenstraat 49. De politie kreeg begin deze week twee meldingen binnen van mislukte in braakpogingen. De eerste kwam van de Birkstraat, waar de bewoners ontdek ten dat iemand drie gaatjes in een van de raamkozijnen had geboord. De dader was echter niet binnen gekomen. De tweede melding kwam van de Gal- lenkamp Pelsweg, waar de inbreker wél kans had gezien het huis binnen te drin gen. Dat deed hij via een tochtraampje. Kennelijk was hij zonder iets mee te ne men via de achterdeur weer vertrokken. j"JTTU~ UUU Zaterdag 16 maart De K.B.S. 'Soestdijk' organiseert dit jaar wederom een rommelmarkt: op za terdag 16 maart a.s. De School hoopt dat het weer een succes zal worden en kan nog 'rommel' gebruiken. Wie iets over heeft kan bellen. Als men de spullen niet zelf kan bren gen, worden ze opgehaald. Het tele foonnummer van de school is 14065 (tussen 12.00-13.00 uur). Men kan ook bellen naar Mary van der Bijl, tel. 21152 (b.g.g. Alma Dijkgraaf, tel. 20576). De rommelmarkt wordt op zaterdag 16 maart gehouden in het schoolgebouw aan de St. Theresiastraat 16 van 10.00 - 14.00 uur. Van de opbrengst wordt een en ander aangeschaft voor de kinderen op school. In de filmzaal in het souterrain van de vestiging aan de Van Weedestraat (hoek Stadhouderslaan), verzorgt het bekende Soester reisbureau Gerth aan staande zaterdag 12 januari een interes sante Indonesië-presentatie. Gerth doet dat in samenwerking met Unitra- vel, dé Indonesië-specialist bij uitstek. Een reis naar Indonesië is een kennis making met een totaal andere bescha ving, een ontdekkingsreis naar een on gekende cultuur. Wie er geweest zijn noemen het een van hun meest intensie ve ervaringen. Deze belevenissen kun nen onvergetelijk zijn. Om belangstellenden kennis te laten maken met dit prachtige land heeft Uni- travel de bekende videoproducent Mi- ke Hehenkamp opdracht gegeven een film te maken van Sumatra, Java, Bali, Lombok, Celebes, Banda, Ambon, Nieuw-Guinea en Flores. Deze film wordt in de filmzaal van reisbureau Gerth aan de Van Weedestraat in drie voorstellingen vertoond. Zaterdag 12 januari a.s. 11.00 13.00 15.00 uur Filmzaal v. Weedestraat Kaarten vooraf reserveren. Van Weedestraat 58-Soest-Tel. 02155-22144 Zuidpromenade 21 - Soest - Tel. 02155-12683 De voorstellingen beginnen a.s. zater dag resp. om 11.00,13.00 en 15.00 uur. Gezien de beperkte plaatsruimte is re serveren vooraf wel aan te raden. Men kan daarvoor bellen: tel. 22144. m De drogisterij in de bekendste super markt van Soest, Super van Doorn bij Honsbergen aan de Wiardi Beekman- straat, presenteert deze week Nivea Visage, een nieuw gezichtsverzor- gingsprodukt van het bekende crême- merk. Wie belangstelling heeft moet er beslist een kijkje gaan nemen. De da mes mogen, zo lang de voorraad strekt, gratis een monstertube meenemen met crème voor de droge of gevoelige huid. Nivea Visage is de naam van een com plete produktenlijn voor de verzorging van de gezichtshuid. Behalve tonics en milks, speciaal voor de reiniging van de huid, zijn er een dagcrême en een nacht crème. Een misverstand dat Super-dro gist Harry de Raaff graag uit de wereld wil helpen is dat voor de reiniging een milk alleen al voldoende zou zijn. "Na het gebruik van de milk blijven er minuscule restjes op de gezichtshuid achter. Die gaan niet vanzelf weg, en daarvoor is de tonic bedoeld. Pas als die is aangebracht kun je zeggen dat de huid écht schoon is," aldus De Raaff. Nivea Visage is niet alleen een hoog waardig kwaliteitsprodukt - zo is er bij voorbeeld vitamine E aan de samen stelling toegevoegd, wat een gunstige invloed heeft op het voorkomen van Super-drogist Harry de Raaff heeft bijzondere aanbiedingen van Nivea Vis age en Oil of Olaz. Foto: Goos van der Wilt. rimpeltjes ("kraaiepootjes") - maar ook opvallend voordelig. Voor de oog-ma- ke up-remover bijvoorbeeld betaalt men slechts f 5,98. De reinigingslotions (tonics en milks) zijn er in flacons vanaf r 6,98. De dagcrême - verkrijgbaar in twee soorten: zowel voor het normale/ gemengde als het droge/gevoelige huidtype - is er in een tube (wat extra hygiënisch is) van f 8,95 en de nachtcrè me (in een degelijk glazen potje, waar door licht en warmte worden buitenge sloten) kost f 10,95. Oil of Olaz Naast de presentatie van Nivea Visage besteedt Super-drogist Harry de Raaff de komende week ook extra aandacht aan het bekende, verzorgingsprodukt Oil of Olaz. Dat gebeurt met een spe ciale aanbieding van de 125 ml-flacon, die - zolang de voorraad strekt! - voor een vriendelijk prijsje verkrijgbaar is. In plaats van de normale prijs (f 11,95) be taalt men slechts f 8,85. Al met al aanbiedingen die een bezoek je aan de Super-drogisterij in de komen de dagen extra de moeite waard maken!

Soester Courant | 1991 | | pagina 9