WAAR ANDERS! mtaal 3111(5 Gehandicapt en VAN ROUWENDAAL STRAALBEDRIJF v.o.f. INFORMATIE OVER VOORTGEZET ONDERWIJS inmaak bij t Nut Nieuw verzekeringskantoor drs. Sleutel R van Buuren DUWENDAAL P. van Buuren Open Dag SBBO Midden Nederland I STRALEN ISCHOPERENIFIJNSTRALENI PLAATWERKERIJ BEDRIJFSWAGENS werken? md™™ Krant niet ontvangen? Banden lek gestoken ^jbartliuipen Unicef start hulpverlening aan slachtoffers van Golf-oorlog Kwaliteit onderwijs en respect voor medemens hoog in vaandel 'Kies Techniek' verwacht 50.000 scholieren Open Dag Metaal en Elektrotechniek: vrijdag 1 en zaterdag 2 februari 'Grafrust' bij Soesterberg Elke vrijdagavond van 17.00-19.00 PASTEI-UUR Brood- en banketbakkerij ST ST BEHANDELING Retoerbeurs Baarn start in februari Rijden onder invloed PASTEI-UUR Brood- en banketbakkerij Bezoekers-record in Dierenpark Amersfoort f Drs. A Sleutel De jaarlijkse Open Dag van de S.B.B.O. "Midden-Nederland" wordt dit jaar op 27 februari gehouden. Van 13.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur is men van harte welkom in zowel de hoofdvestiging Clarenburg 1 te Leusden alsook in de dependance op de Nijverheidsweg Noord 130 te Amersfoort. Door cursisten van de verschillende vakrichtingen zullen demonstraties verzorgd worden die illustratief zijn voor die vakrichting. Bij de consumptieve afdeling bestaat de mogelijkheid om tegen sterk gereduceerde prijzen kwalitatief hoogstaande bakkerijprodukten te proeven. De S.B.B.O. "Midden-Nederland" is één van de meest veelzijdige opleidingsinstituten van de regio. Maar liefst 21 beroepsrichtingen met meer dan 200 verschillende opleidingen herbergt de school. Dit zijn opleidingen die mensen kunnen volgen als zij van de L.B.O. of MAVO komen, maar ook zijn er opleidingen waarvoor men minimaal een HAVO of MBO diploma moet hebben. Voor bijna alle vakrichtingen is er de mogelijkheid om het gehele opleidingstraject te doorlopen, dus van het laagste niveau tot het niveau van ondernemer. Tevens verzorgt de S.B.B.O. contractonderwijs, dit zijn bedrijfsgerichte curcussen op maat. De afdeling motorvoertuigentechniek van de S.B.B.O. ontvangt op de Open Dag om 17.00 uur een Volvo 440 GLT uit handen van dhr. Klaassen, van de Amersfoortse Volvo dealer Serva. De schenking van deze personenauto wordt gedaan in het kader van een project van Volvo Nederland. Volvo Nederland heeft al aan diverse scholen in Nederland een exemplaar ter beschikking gesteld om deze scholen de mogelijkheid te bieden om haar opleiding zo up to date mogelijk te houden. Bij deze overdracht zullen diverse genodigden aanwezig zijn. Geïnteresseerden kunnen tijdens de Open Dag met al hun vragen over de verschillende beroepen bij de vakdo centen en consulenten van de landelijke opleidingsorganen terecht. Voor alle vragen over opleidingen en randvoor waarden in het algemeen zijn de regio naal consulenten aanwezig. Om te voorkomen dat men bij het ver keerde gebouw staat, kan men het beste even naar de Streekschool bellen, telnr. 033-947900 of 033-620554. Nijverheidsweg 11, 3762 EP Soest Telefoon 02155 - 2 08 60 Woensdag 30 januari Voorlichtingsavond: Dudok college, voor MEAO/MCO/Sector Economie, Breughellaan 5, Naarden. Vanaf 20.00 uur. Open Middag: Chr. Agrarische School, vooropl. in Land en Tuinbouw, Luxool- seweg 1, Nijkerk. Van 14.00 - 16.30 uur. Zaterdag 2 februari Open Dag: Het Baarnsch Lyuceum, voor HAVO, Athen. en Gymn., Torenlaan 77, Baarn. Van 10.30 - 13.30 uur. Open Huis: Prot. Christelijke school voor MAVO „Waldheim", Vondellaan 2-4, Baarn. Van 10.00 tot 12.00 uur. Donderdag 7 februari Open Dag: Christelijke MBO-Amersfoort, sector Economie; Leusderweg 30, Amersfoort'. Sector DGO, Hogeweg 71, Amersfoort. Van 14.00 - 20.00 uur in het nieuwe schoolgebouw, Leusderweg 30, Amersfoort. Dinsdag 19 februari Open Huis: Kardinaal Alfrink MAVO, Di Lassostraat 65, Soest. Vanaf 19.30 uur. Zaterdag 23 februari Open Dag: Werkkpl. kindergem. Bilthoven, voor peuter, basissonderw., LAVO, MAVO, HAVO, VWO, K. Boekelaan 10, Bilthoven. Van 9.30 - 9.45 uur. Dinsdag 5 maart Voorlichtingsavond: Prot. Christelijke school voor MAVO „Waldheim", Vondellaan 2-4, Baarn. Vanaf 20.00 uur. Woensdag 20 maart Open Middag: Chr. Agrarische School, voor opl. in Land- en Tuinbouw, Luxoolseweg 1, Nijkerk. Van 14.00 - 16.30 uur. Dat kan vaker dan u denkt. fcQj posiKm 33 44 Vraag informatie. Lj Lj 3soo aw Amersfoort Vijftigduizend scholieren bereiken, dat is het streefcijfer dat de actie "Kies Techniek" voor ogen heeft als het gaat om de nationale Open Dag van 1 en 2 februari. Leerlingen van ruim 1800 scholen zijn door 400 bedrijven in de metaalindustrie, de metaalbewerking en de elektrotechniek uitgenodigd om vrijdagmiddag 1 februari te komen kijken hoe het er achter de doorgaans "gesloten deuren" aan toe gaat. Za terdag 2 februari is Open Dag voor ie dereen. De metaal- en elektrotechnische indus trie en nijverheid groeien gestaag. Op dit moment werken ongeveer 400.000 mensen in meer dan 10.000 bedrijven. Met elkaar hebben deze bedrijven een omzet van ongeveer 90 miljard gulden per jaar. Er is niet alleen behoefte aan een permanente instroom van nieuwe werknemers, maar ook en vooral jonge, goed opgeleide krachten. Er zijn veel vakmensen nodig, ook in de toekomst en de jeugd is daarbij onmisbaar. Elk jaar vraagt de 'metaal' en 'elektro' 12.000 nieuwe mensen. Scholen in zicht Dit jaar is de actie "Kies Techniek" ge start met het project "Scholen in zicht". Bedrijven in de 'metaal' en 'elektro' worden gestimuleerd scholen in hun omgeving actief te benaderen. Voor de Open Dag, maar ook om een langduri ge relatie op te bouwen die kan resulte ren in bijvoorbeeld excursies, prak tijklessen, stageplaatsen en sponsoring van projecten. Belangrijk om te weten is dat er na de LTS, MAVO en HAVO drie leerwegen zijn om een vakopleiding in de metaal en elektrotechnische industrie te vol gen. Ten eerste het Middelbaar Tech nisch Onderwijs (MTS). Ten tweede het leerlinstelsel waarbij in bedrijven, aangevuld met één dag per week Streekschool, na 2 jaar een vakdiploma kan worden gehaald. En ten derde het Kort Middelbaar Beroeps Onderwijs (KMBO), een éénjarige dagopleiding. Deze opleidingen geven een basis voor een groot aantal vervolgopleidingen waarbij men zich kan specialiseren in Jongeren met een technische oplei ding hebben snel een passende baan. één van de vele beroepsmogelijkheden. In de 'metaal' en 'elektro' zijn beroepen mogelijk waarbij vooral het handmatig vakmanschap van groot belang is, zoals bij lassers, draaiers, freezers, bankwer kers en elektromonteurs. Maar ook zijn er beroepen als tekenaar, contructeur, werkvoorbereider en electrotechnicus waarbij men vooral met het "hoofd" moet werken. Snel een baan Voor al deze beroepen zijn er tegen woordig veel vakatures. Wie met een diploma op zak aan het werk wil, kan vandaag nog aan de slag in de grootste bedrijfstak van Nederland. Uit cijfers blijkt dat jonge mensen met een techni sche opleiding (LTS of MTS) snel een baan hebben. In tegenstelling tot MA- VO-leerlingen die gemiddeld ander half jaar naar werk zoeken. Uitvoerige informatie over scholings- en beroepsmogelijkheden zijn in de vorm van brochures en magazines gra tis verkrijgbaar bij alle bedrijven die aan de Open Dag meedoen. Maar ook kan men een briefje zonder postzegel sturen naar: Actie "Kies Techniek". Ant woordnummer 2410, 3440 WB Woer den; men krijgt dan gratis informatie materiaal teogezonden. Abonnees, die woensdagavond om 18.00 uur de krant nog niet hebben ontvangen, kunnen tot 18.30 uur naar het kantoor van de Soester Cou rant bellen (tel. 14152). De krant wordt dan direct alsnog bezorgd. Een 32-jarige Soester ontdekte maan dagochtend dat twee van de vier auto banden waren kapot gestoken. De auto stond geparkeerd aan de Ruysdaellaan. De Soester deed hiervan aangifte bij de politie. het restaurant Pr. Hendriklaan 1 - 3761 DS Soest Telefoon 02155 - 1 38 07 Terwijl de oorlog in de Golf het nieuws beheerst, ontstaat in de buurlanden van Irak een toenemend aantal vluch telingen. Bovendien is zeker dat in het oorlogsgebied zelf steeds meer men sen in nood zijn komen te verkeren. Unicef is als Kinderfonds inmiddels door de Verenigde Naties aangewezen tot coördinerende organisatie voor het op gang brengen van de nu reeds nood zakelijk beoordeelde hulpoperatie. Terzijde van de zorgen over onderdak zal UNICEF zich met prioriteit bezig houden met water en sanitaire voorzie ningen, gezondheidszorg en de levering en distributie van verrijkt (kin- der)voedsel. Dringende oproep UNICEF heeft reeds internationaal een dringende oproep gedaan om te helpen bij de voorbereiding van de hulpverle ning. Voor het opzetten van voorzienin gen voor vrouwen en kinderen is een voorlopig budget opgesteld van 16,5 miljoen dollar. Hiervan zal naar ver wachting 7,5 miljoen worden besteed in Jordanië, 2 miljoen in Turkije, 4,7 mil joen in Syrië en 2,4 miljoen in Iran. Voor de zes opvangkampen in Jordanië wordt de levering gepland van water tanks, medecijnen en vaccins, kinder- voedsel en tenten. Voor Syrië, Turkije en Iran zal bovendien de levering van noodpakketten met medische materia len en gereedschap nodig zijn. Deze worden veelal met speciale transporte- nuit verschillende werelddelen naar de noodgebieden gestuurd. De landen- kantoren van Unicef in alle landen in het conflictgebied zijn met de noodza kelijke voorbereidingen bezig. 500.000 gulden Als reactie op de internationale oproep van Unicef heeft Unicef-Nederland be sloten een bedrag van 500.000 gulden beschikbaar te stellen voor de reeds ge brachte hulp van Unicef aan vluchtelin gen in de Golf. Met deze bijdrage uit Nederland zal het eerste vliegtuig met hulpgoederen worden gefinancierd. Unicef-Nederland heeft een speciaal gironummer - 604020 Unicef Den Haag - opengesteld voor hulp aan de slachtoffers van de Golf-oorlog. Uni cef-Nederland streeft naar samenwer king met andere hulporganisaties in Ne derland, waarover nog overleg gaande is. PAGINA 21 Waldheim Mavo Baarn houdt Open Huis op 2 februari Wanneer een school aansluit bij op vattingen over opvoeding en onder wijs, maakt iemand een goede keuze. Op de Waldheim Mavo bestaat daar over geen onduidelijkheid. Het is een Prot.Chr. school en vanuit die gedach te wil de school verantwoordelijkheid dragen voor diegenen die aan de school verbonden zijn en de wereld om hen heen. Daarom staan respect en aandacht voor de ander, inzet voor de minder bedeelde mens en bewust om gaan met de schepping hoog in het vaandel. Op 2 februari houdt de school Open Huis voor belangstellen den. Daarnaast wordt op 5 februari een, informatie-avond georganiseerd. Bij de begeleiding en acties staat het bo venstaande hoog in het vaandel. De kwaliteit van het onderwijs wordt daar bij niet vergeten. De laatste vijf jaar mocht de Waldheim Mavo rekenen op honderd procent geslaagden. "Dit zegt volgens ons voldoende over de kwali teit en kennis van het lerarenteam," al dus de schoolleiding. De Waldheim Mavo probeert de leer lingen veel persoonlijke aandacht te ge ven. Dit is geen probleem, aldus de schoolleiding, omdat het een niet al te grote school is, waar leraren en leerlin gen elkaar goed kennen. Er worden jaarlijks activiteiten georganiseerd om dit te bevorderen. Zo wordt ieder schooljaar begonnen met een introduc tiedag, waar de brugklassers elkaar, de leraren en de school leren kennen. Brugklassers hebben een eigen mentor, die behalve met de leerlingen, met de ouders contact onderhoudt. Tijdens het zogenaamde mentorkwartier worden eventuele problemen en studieresulta ten met de leerlingen besproken. Wan neer blijkt dat de resultaten tegenval len, wordt door middel van steunlessen hulp geboden. Voor leerlingen met spel- of rekenproblemen worden spe ciale hulplessen georganiseerd. Leerlingen mogen wat huiswerk betreft hun eigen tijd indelen. De ervaring van de schoolleiding van de Waldheim Ma vo is, dat de meeste leerlingen hun huis werk bij voorkeur in hun eigen omge ving maken. Voor leerlingen die zich thuis moeilijk kunnen concentreren, bestaat de huiswerkklas. Een uur na schooltijd kunnen ze onder toezicht hun huiswerk maken. Deze huis werkklas is gratis. V rijdagmiddagactiviteiten Naast het gewone werk geeft de Wald heim Mavo ook veel aandacht aan min der schoolse zaken. Op vrijdagmiddag zijn de lessen voor de lagere leerjaren om 12.30 uur afgelopen. Dan is er tijd voor vrijdagmiddagactiviteiten, zoals textielverven, bloemschikken, de com puterclub en roeien. Ook worden bui tenschoolse activiteiten georganiseerd, zoals schaatsen, excursies, sporttoer nooien, langlaufen en de werkweek naar Parijs voor klas 3. Om met de tijd te kunnen blijven mee gaan, zijn er een aantal nieuwe vakken aan het basispakket toegevoegd. Leer lingen krijgen les in informatica in een computerlokaal. Ook ouders kunnen echter een beginnerscursus volgen. Daarnaast is er een speciaal lokaal inge richt voor het vak techniek. De Wald heim Mavo is de eerste school in Baarn en Soest, die het vak techniek heeft in gevoerd. Hoofdgedachte hierbij is, dat techniek in de toekomst een steeds gro tere rol zal gaan spelen. De invoering van het vak techniek gaat niet ten koste van de creatieve vakken. Op de Wald heim Mavo kunnen leerlingen al jaren tekenen als examenvak kiezen. Wie vragen heeft, of meer informatie wil hebben over de Waldheim Mavo, heeft daartoe de gelegenheid tijdens het Open Huis op zaterdag 2 februari. Dat wordt gehouden van 10.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien wordt er op dins dag 5 maart een informatie-avond georganiseerd. Die begint om 20.00 uur. De Waldheim Mavo vindt men aan de Vondèllaan 2 in Baam. Een telefoni sche afspraak met de directie kan men maken via telefoonnummer 02154 - 12315. WOENSDAG 30 JANUARI 1991 SOESTER COURANT etheen aat. e. Mevrouw Kamphuis uit Soesterberg ergert zich aan het zogenaamde Ver- strooiterrein Crematorium in het volgens haar verwaarloosde bos bij Soesterberg. Zij uitte haar ongenoe gen over deze openbare, weinig eer biedwaardige plek tijdens de bijeen komst in het Dorsphuis waar burge meester en wethouders vorige week woensdag praatten met de bewoners van het vliegdorp. In het bos, dat op het gebied van de gemeente Zeist ligt, wordt de as ver strooid van overledenen. Een bord op dit terrein geeft aan, dat men zich niet "buiten de paden mag begeven in verband met gewenste grafrust". Verder is het verboden voor ruiters en loslopende honden. Volgens het Wetboek van Strafrecht is er "een openstelling van toepassing". Wat dit precies inhoudt voor een terrein waar geen hek omheen staat, be grijpt niemand. Volgens wethouder Mieke Swinkels is de kwestie besproken met de pro vincie. Die zegt dat de huidige gang van zaken in strijd is met de Verorde ning Natuur en Landschap en heeft toegezegd er werk van te maken. Bo vendien, aldus mevrouw Swinkels, is de politie ook ter plekke geweest, omdat wat er nu op dat terrein ge beurt, ook in strijd is met de Wet op Lijkbezorging. Burgemeester De Widt beloofde mevrouw Kamphuis de kwestie te zullen bespreken met het gemeentebestuur van Zeist. i de staan uit laag hout, maar zo langzam» Nut hand waren de bomen zó groot jew» ver- den dat ze eerder overlast dan batch» be- ming van de volkstuintjes en de omli. gende weiden vormden. 8 d In overleg met de gemeente is een beg,'n gemaakt met de reconstructie van de oorspronkelijke houtwallen. Opdefoto biest iemand van Gemeente Werken één van de bomen aan, die gerooid zul len worden. Verder zullen er bomen ge snoeid worden en nieuwe beplanting aangebracht, zodat in de loop van een aantal jaren het aanzicht er weer één is van een originele houtwal inplaats van i een verwaarloosd, mislukt bosje Vrijdagmiddag j.l. vond de feestelijke opening plaats van het milieu we kantoor van het verzekeringsadviesburo drs. ASleutel an de Koninginnelaan 16 A. De nieuwe vestiging betekent en belangrijke uitbreiding van de activiteiten, die tot dusver itsluitend plaatsvonden vanuit het kantoor aan de Juliana- lan 40. Ook deze vestiging blijft overigens gehandhaafd. De officiële opening werd verricht door dhr. H.H. ter Welle, di recteur van "In de Ruimte Hij bood de heer en mevrou w Sleu tel een plaquette aan, waarop diverse sleutels staan afgebeeld. In zijn toespraak legde Ter Welle een verband tussen de verze keringen en het geloof als "de zekerheid der dingen die men niet ziet". Winkelcentrum Smitshof Soest - Tel. 1 18 30 Soest - Telefoon 02155 - 2 08 60 van de Utrechtse Waterleiding Maat- Imanweg 2. Neo-renaissance. vensten ter weerszijden van de licht ri- ngang, bestaande uit dubbele deur met oeden in schelpmotief. (1902) en twee uitgekraagde pinakels, tast door aanboawing (1949). Machi- raiet vakwerkspanten van het Polon- "V''T !aTl,ri"-:ri"?«' van geglazuur- I .1.' inrichting nog aanwezig: l j met kraan en katrollen, □arde vanwege vroeg en landelijk vrij hlh k. ge?,eld' De eigenaar, Wateriei- he' gebouw een oudheidskamer in- Bij de nieuwe tak aan de Baarnse Re- yrtoerboer-boom, t.w. de Retoerbeurs (v/h Spullenhulp-Baarn) is men druk in de weer met de opbouw en herinrich ting. Het gonst er van de schilder- en timmeraktiviteiten. In februari hoopt de Retoerbeurs haar deuren voor het |>ubliek te kunnen openen met de ver koop, inname en ophaal van allerhande ispullen, zoals huishoudelijke artikelen, loeken, apparatuur, meubilair, enz. Zo zullen Baarn en omgeving straks sa aien met de Retoerboetiek, die al ruim een jaar kleding, schoeisel eet. verkoopt en de overige inzamelings-aktiviteiten van de Retoerboer van o.a. papier en .jrvplastis een volwaardig kringloopcen trum rijker zijn. De overkoepelende naam voor al deze aktiviteiten wordt dan 'Rebo-Kringloop'. De Retoerbeurs (maar ook de Retoer- jboetiek) kan nog wel wat vrijwilligers 'gebruiken, om een dagelijks openstel ling (dinsdag t/m zaterdag) te kunnen ;aranderen. Het gaat om de volgende •ezigheden. In beide winkels: bedie ning van kassa en te woord staan van klanten (verkoop); het repareren van meubilair, elektronica, etc. en kantoor- Werkzaamheden; typen, computerwerk en lichte administratie. Welke mannen/vrouwen voelen er 'voor, wat van hun tijd in deze bezighe den te steken? Men ontvangt een kleine vergoeding. Leeftijd is niet belangrijk. ■Sfeer, motivatie en gezelligheid voeren j de boventoon. Iedere reactie is welkom, i ook als men maar incidenteel beschik- I baar is. I De Retoerboetiek, maar straks ook de Retoerbeurs, kan heel goed nog plastic winkeltasjes gebruiken om verkochte I artikelen in te doen. Wie nog een voor- raadje heeft, kan dit brengen bij de Re- I toerboer, waar overigens ook een depot voor plastic-inzameling aanwezig is. F Wie nog sieraden, zoals kettingen, arm banden, oorbellen, enz. heeft, kan die bij de overtollige kleding doen. De Retoerboetiek is geopend dinsdag t/m vrijdag 9.00-16.00 en zaterdag 10.00-14.00 uur. Adres: Dahliastraat 6-8, Baarn, tel.: (02154)-21895. De LANGE LAT-relatie met de ski's is reeds begonnen! Verdwijnt bij u dan ook het geld als sneeuw voor de zon? Begin dan eens dicht bij huis met het opbouwen van een goed kope, leuke skikleding kollektie! Ski-pakken-, schoenen,- pulli's enz. tegen prijzen die u vast doen jodelen! retoerboetiek Open: di. t/m vr. 9.00 - 16.00 uur, za. 10.00 - 14.00 uur (Retourboer, tel. 02154-21895) Vorige week maandagnacht hield de politie een 27-jarige Soester aan op de Smitsweg. De man bleek te diep in het glaasje gekeken te hebben en kreeg een rijverbod van drie uur en een proces verbaal. Inbraak Haverweerd Bij een inbraak in een kelderbox bij de fiats aan de Haverweerd, slaagden in brekers erin een groot aantal motorori- derdelen te bemachtigen. De diefstal werd gepleegd nadat men de deur had ingetrapt. Een 25-jarige Soester deed aangifte van de diefstal, die vorige week dinsdagnacht werd gepleegd. Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant Elke vrijdagavond van 17.00-19.00 Winkelcentrum Smitshof Soest - Tel. 1 18 30 Dierenpark Amersfoort is de jaren ne gentig begonnen men een record-aantal bezoekers van 343.943, bijna 25.000 meer dan in 19&9. Het aantal abonne menthouders groeide explosief: van 16.000 in 1989 tot ruim 20.000 in 1990. Dat de stijgende lijn van de afgelopen jaren is voortgezet mag opmerkelijk worden genoemd. Voor dierentuinbe grippen van 1990 niet zo'n best jaar: de zomer was té mooi, voor- en najaar wa ren té nat. De sterk gegroeide belangstelling is vooral te danken aan het nieuws rond om de dieren. Zo kwamen velen op zie kenbezoek bij chimpansee Jurre, die eind juni werd geopereerd aan zijn arm. Ook de uitbreiding van de olifanten kudde met twee jonge vrouwtjes trok extra bezoekers. Verder hebben de nieuwe aktiviteiten, zoals de dierenont- bijtshows, de herfstwandelingen en het voorlezen bij de open haard, zeker bij gedragen aan de groei van het aantal be zoekers. Er werden in 1990 86 dieren geboren, waaronder twee chimpansees, een tij ger, een zwarte panter, enkele sneeu- wuilen, een ara en heel veel hoefdieren. Voor de jongste bezoekers verrees het Cemsto-klauterdorp en centraal in het park werd een verkooppunt voor sou venirs gebouwd: de Monkeyshop. De plannen voor 1991 zijn talrijk. Die renpark Amersfoort werkt momenteel hard aan de uitbreiding van het aantal parkeerplaatsen. Voor het hoogseizoen moet het nieuwe parkrestaurant in vol bedrijf zijn en de in 1990 gestarte reno vatie van de vogellaan zal dit jaar wor den afgerond. Ook het aantal aktiviteiten zal worden uitgebreid. Zo zullen er in het komende hoogseizoen rondleidingen worden georganiseerd en vooral de maand mei wordt een echte dierenparkmaand met de ontbijtshows en de speciale kinder- aktiviteiten. Tenslotte zal Dierenpark Amersfoort door de bouw van het nieuwe parkres taurant in de maanden november 91 t/m maart 92 voldoende ruimte hebben om een al jaren gewenst winterpro- gramma uit te voeren.

Soester Courant | 1991 | | pagina 21