ïlMEUR Voor de dertiende keer Seniorenkarnaval gezellig weekend "uit" -gen de Narre Knollen, or iets bloeiends en ends in huis heeft u ras onbeperkte keus plantenkas! BUURBEDRIJF BERKHOVEN VEG 4 - SOEST 0R Al UW rOMATISERING laandag 11 februari van 14.00 uur tot 17.00 uur: Verse hap voor senioren-karnaval vr Jeugdafdeling ~)e Narre Knollen Jeugdkarnaval mm Dinsdag 12 februari: Kroegentocht en sluiting De Kuil, Kerkplein d'Oude Enghe, Middelwijkstraat 't Juk, Wiardi Beckmannstraat Café De Queen, Koninginnelaan Bos en Duin, Bosstraat 24.00 uur Sluiting ALAAFÜ! ÈNSDAG 30 JANUAR11991 KNOLLENKRANT PAGINA 9 9 80 - Soest donderdag: 8.45-18 00» wjdag: 8.45-2100» zaterdag: 8.30-17,00» 3ELEN - PODIUMS :N-DANSVLOEREN TIES - SERVIES IK SCHOON GELEVERD 3ELEN 03 89 02155 - 1 41 35 kerkant 1205-06 toon 03240-42460 D3240-34506 1300 EA A Imere. igen oppen ède reiniging 5- en witte was Ven rel. 02155 - 2 11 67 Het senioren-karnaval wordt mogelijk gemaakt door de vele sponsors die aan dat feest bijdragen. Een bijzondere spon sor daarbij is slagerij van Asch. De harti ge hap tijdens het seniorenkarnaval wordt ook in 1991 weer traditoneel ver zorgd door slager van Asch en zijn man nen. |Voor de dertiende keer organiseert karna- dsvereniging "De Narre Knollen" het Se- iorenkarnaval. Vanaf 13.00 uur kan men al terecht in de Knollenburcht aan de Bos raat en vanaf 14.00 uur wordt de bezoe kers een prachtig programma voorgezet, reheel verzorgd door de kamavalsvereni- Sig, de leden van de Raad van Elf, hun da- Ses, het bestuur met hun dames, de Dans mariekes, de Eemlander Blaaskapel, 'n leetje Band, en presentator Gerrit v.d Del- Klieuw binnen de {Carnavalsvereniging is de pugdafdeling. Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Met dit gezegde hoopt de karnavalsvereniging iets extra's toe te kunnen voegen aan de ver eniging. Het Bestuur heeft een plan ontwikkeld voor [een jeugdafdeling binnen de vereniging. Deze afdeling zal toegankelijk zijn voor meisjes en jongens van 17 tot 21 jaar. Met de- jze afdeling hopen de Narre Knollen een vlot- Itere doorstroming te krijgen naar de Raad ]van Elf. Deze jongeren zullen daarom ook de andere kant van het karnaval leren kennen. iDe jeugdafdeling kan uitstekend ingepast ■worden in de diverse commissies. Jongeren ■die belangstelling hebben om de jeugdafde- lling te komen versterken kunnen contact op- Inemen met de voorzitter Henk te Pas tel. 11321. I Namen Jeugdafdeling I Henk Hogeveen Natasja Visser I Olaf Kroon Natasja te Pas I Patrick van de Pas Coby van den Dool I Hans van Schalm Freek Bralts den als ceremoniemeester van de Narre Knollen. Ook zullen enige vermaarde arties ten hun opwachting maken. Deze middag wordt vooral mogelijk gemaakt door de sponsors die de karnavalsvereniging in staat stellen de prijs voor zo'n seniorenkarnaval laag te houden. (Alle adverteerders in deze Knollenkrant sponsoren het bejaardenkar- navalü!) Met een kaartje van f 7,50 is men binnen en de rest wordt verzorgd. Maar voor men binnen is kan men ook gehaald worden door de speciale bussen. Tijdens de voorver koop van de kaarten worden afspraken ge maakt waar U opgehaald kunt worden. In ie der geval zijn er twee vaste routes. Op maan dagmiddag 11 februari vertrekt om 13.00 uur een bus van de Soesterbergsestraat bij slijte rij-wijnhandel van der Linden en er vertrekt ook een bus om 13.00 uur vanaf het VW- kantoor naast het postkantoor. Beide bussen rijden naar de Knollenburcht en houden de volgende routes aan: 13.10 uur Postkantoor 13.20 uur Mariënburg, B. Grothestraat 13.30 uur Honsbergen, W. Beckmanstraat 13.40 uur Medisch Centrum Nieuweweg De tweede bus rijdt de route: 12.40 uur De Drie Eiken Soesterberg 12.50 uur De Soesterhof Soestduinen 13.00 uur Slijterij van der Linden Soest- Zuid 13.10 uur Kerkstraat (t.o. Volvo-garage) 13.20 uur Molenschot 13.25 uur Groot Engendaal 13.30 uur Vijverhof Op de vaste voorverkoop-adressen kan men de kaarten verkrijgen. Maar ook komen le den van de Raad van Elf naar verschillende lokaties toe om daar kaarten te verkopen. Dat zal gebeuren bij: Molenschot, maandag 4 februari, 10.00 uur Mariënburg, maandag 4 februari, 10.30 uur Alg.bond Ouderen, maandag 4 februari 13.30 uur De Vriendschap, maandag 4 fe bruari, 13.30 uur Honsbergen, dinsdag 5 februari, 19.00 uur Bejaardensoos, Parallelweg, woensdag 6 fe bruari, 16.00 uur De Drie Eiken, Soesterberg, woensdag 6 fe bruari, 19.00 uur Soesterhof, Soestduinen, woensdag 6 fe bruari, 19.30 uur Maandagavond: Ook de karnavalsvereniging De Narre Knollen heeft een toekomst. Daarom wordt ook volle aandacht besteed aan de jeugd. De 12- tot en met 18-jarigen kunnen aan de bak op maandag 11 februari. De poorten van de Knollenburcht gaan om 20.00 uur open. De jonge benen zijn vrijwel de gehele avond van de vloer, zo leert de ervaring. Hossend, dansend, zingend, krijsend en feestend be wegen de jeugdige karnavalgangers zich voort. De drive-in discotheek van Veronica zorgt ervoor dat er geen stille ogenblikken vallen. De ene polonaise volgt de ander op en dat gaat zo tot 24.00 uur door. Van rustperio des üjkt de jeugd niet gehoord te hebben. Het is voor de jury tijdens het Jeugdkarnaval een moeilijke opgave om de meest ludieke kle ding uit te zoeken voor de gebruikelijke kle- dingprijs. De meeste bezoekers van dit pro gramma-onderdeel zijn zeer bedreven en spitsvondig als het gaat om leuke creaties. De entree voor het Jeugdkarnaval kost f 10,00. De Knollenburcht schudt op zijn grondves ten. Dinsdagavond om precies 24.00 uur is het afgelopen. Voor het nog leuker wordt in Knollen dam wil het gemeentebestuur de gemeentesleutel terughebben. Je moet de Knollendammers niet te veel laten wennen aan een leuker Soest Natuurlijk. Dus is de heerschappij van Prins Steef de Eerste en zijn hofhouding precies om 24.00 uur voorbij. Maar voor het zover is wordt eerst nog even heel Knollendam bezocht door middel van de vermaarde Kroegentocht. Met een speciale bus rijden Raad van Elf, bestuur, dansmariekes, Eemlander Blaaskapel en de dames van bestuur en Raad van Elf van 'kroeg' naar 'kroeg'. Als je daar 'toevallig' binnen bent, zul je meegaan in de laatste polonaises van dit jaar in Knollen dam. Waar zal dat gebeuren: Op het terras van Bos en Duin wordt de sleutel onder het indrukwekkende geluid van gestop te trompetten en omfloerste trommen teruggegeven aan loco-burgemeester J. Menne. Het wereldse gezag moet Soest weer verder helpen. Het plezier, in de figuur van Krelis, gaat let terlijk weer in rook op. Dat wij uitzien naar een nieuw karnavalsseizoen.... PAGINA Rn

Soester Courant | 1991 | | pagina 39