ÜATIS OORN straat 82, >-21719. "La Grande Bouffe" 1 doorn. Eigenaar Van Beek wil restaurant La Grande Bouffe herbouwen ev - I/wee swp Voorsprong maatwerk, smeeing lease Bedrijfsleider J. Riemer én de klanten in het zonnetje bij Super van Doorn ANSTRAAT 491, 02155-10264 Loodgieterswerk Mensen waar je wat aan hebt, dichtbij en altijd bereikbaar. BB GeytenbeekAssurantien Hypotheken Je zou gewoon eens met Geytenbeek moeten praten I ^oor Seat (Restaurant SOES'S Restaurant en woonhuis door uitslaande brand verwoest STILLE 1MGANG Bingo bij 'Overhees' Favorieten Kindermodeshow bij 'Kids' in Baarn Morgen de hele dag koffie met wat lekkers jAZXeANÖ door Arie Wandelaar 'OENSDAG 27 FEBRUARI 1991 Financiële dienstverleners in Pensioenen, Hypotheken, Financieringen en Verzekeringen 1.18 Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155) -1 30 14 DE NIEUWSTE DAGFILMS TOTAL RECALL THE ABYSS BACK TO THE FUTURE 3 DELTA FORCE 2 of 5 weekfilms voor 25,- Van Weedestraat 253 3761 CD Soest Telefoon 02155-22339 (naast de Wibra) Koningsweg 14, Soest. Tel.: 02155 - 13227 Amsterdamseweg 19, Amersfoort Tel.: 033-635535 PAGINA 17 O effnemy Steenhoffstraat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155 - 1 01 15 VERKOOP VAN Datasafes Inbouwkluizen Kluizen Brandkasten SOESTER COURANT Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 1 41 52 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 212 97 Teding van Berkhoutstraat 5 Postbus 226 - 3740 AE Baarn Telefoon 02154-13879 Malaga (v.a. fl. 21.595,-). -P Aan alle vrienden, gasten en relaties van Restaurant 'La Grande Bouffe' te Soest. In de nacht van 19 op 20 februari heeft brand ons restaurant volledig in as gelegd. Zoals u begrijpt zijn wij hierdoor niet in staat u de kbmende maanden als gast te ontvangen. Reeds gemaakte afspraken moeten wij helaas via deze weg-annuleren. Dankbaar zijn wij brandweer, politie en hulpverleners voor hun grote inzet. Onze bijzondere dank gaat uit naar buurtbewoners, collega's, vrienden en kennisen. Hun belangstelling, persoon lijke aandacht en fantastische, hartverwarmende opvang zal ons altijd bijblijven. Roel en Netty van Beek kinderen SOESTER COURANT r veertien dagen is het weer zover, n het holst van de nacht zullen er uit Roest touringcars vertrekken met Waarin vrouwen en mannen uit Hoog land, Hooglanderveen, Soest en Soest- faijk. Doel van de nachtelijke reis is een jbezoek aan de Amsterdamse binnen stad, waar volgens een jarenlange tra ditie de Stille Omgang wordt gelopen. Stille Omgang, nooit van gehoord? gebeuren. De Stille Omgang was jarenlang een ty pisch roomse aangelegenheid, waar- jaan desondanks geen pij of toog te pas ■wam* Het gebeuren is gebaseerd op een vro me legende, die zich omstreeks 1345 n Amsterdam zou hebben afgespeeld, feen legende die in 1885 weer tot leven kwam. Initiatiefnemers waren Am sterdamse burgers waarvan werd ver ondersteld dat ze door een "rooms lansje" waren gehaald. In feite waren het nuchtere mensen en gelovigen die |aanhikten tegen de pathos, dikdoene righeid en barok van hun kerk in die lijd. [Mannen, die zich beter thuis voelden schuilkerken dan in kathedralen. Progressieve Amsterdamse dwarslig gers uit de 19e eeuw. Zij wilden de jkerk uit, in plaats van erin. Stille Om gang, in wezen niets anders dan heili- |ging van de plaatsen waar de boterham werd verdiend, of waar men dingen d die door kerk en maatschappij t waren toegestaan. Het berust dan ook niet op toeval dat de omgeving van de Kalverstraat, Nes Prins Hendrikkade heel wat [schoenzolen van bedevaartgangers t versleten. Wie eenmaal een Stille Omgang heeft gelopen zit er niet zelden levenslang aan vast. Een stille tocht die, als per soonlijke of wereldproblemen om ge bed vragen, veel belangstelling trekt. Het is meelopen in een lange, zwijgen- "e stoet. Een ieder met zijn eigen ge beden en gedachten, terwijl de benen moe worden en de magen knorren. Er wordt gebeden zonder dat de ogen worden gesloten, zonder dat woorden worden gehoord. Alleen de echo van stenen Iaat zich horen. Een collectief beroep op de Schepper van alle men- ien, zonder bal na. Het is onbewijsbaar, maar als de Stille Dmgang niet zou hebben bestaan dan d zij in deze tijd kunnen worden uit- pgevonden. Het is een samenkomst van mensen die niets met het knip- en knutselwerk van hedendaagse geloofs- vernieuwers van doen heeft. Het is overigens hoogst merkwaardig dat de deelnemers aan deze stille tocht .nooit wakker hebben gelegen van de vraag of de legende, beter bekend als l het "mirakel van Amsterdam", weten schappelijk en kerkelijk aantoonbaar I te maken is. Hun opvatting daarover hkrijgt slechts gestalte in een stil en nachtelijk gebed. De Stille Omgang heeft de grote schoonmaak der geloofsvernieuwers indrukwekkend overleefd. Het is een gebeuren dat zich evenwel aanpast aan andere ontwikkelingen in de samenle ving. Zoals gezegd, vroeger voorbe houden aan roomsen, slechts toegan kelijk voor mannen. Vandaag binnen het bereik van iedere volwassene, rooms, katholiek, protestant, jood, noslim, levend vanuit de bijbel of de koran. De Stille Omgang, een in prin cipe ongeorganiseerde happening van en voor gelovigen, die ieder voor zich en samen op deze ongewone wijze iets te vragen en veel te bidden hebben. T>e Stille Omgang 1991 staat in het te- ten van de verschrikkingen van de Golfoorlog en de ontwikkelingen die lullen volgen na een wapenstilstand. Hannen en vrouwen worden in de nacht van 16 op 17 maart aanstaande i Amsterdam op weg gestuurd met het gebedsmotto: "DAT HET LA WAAI VERSTOMT EN GOD TE HOREN IS". Zo u met Arie van mening bent dat een gebed om vrede de enige uitweg is om de wereld er anders uit te laten zien pan kan Amsterdam in 1991 een op- c.q. vertrekplaats zijn. Het is maar dat u 't weet. ARIE WANDELAAR P.S. Elders in deze Soester Courant neer bijzonderheden over de aan staande Stille Omgang. Om veertien over twaalf arriveerden politie en brandweer. "Wij kregen door dat er een binnenbrand was aan de Soesterbergsestraat. Toen wij bij La Grande Bouffe met twee wagens aan kwamen, bleek het al om een uitslaande brand te gaan. Daarop is direct om meer materieel gevraagd," aldus de comman dant van de brandweer Soest, de heer J. Th. Bakker. Geen minuut later Volgens Bakker had de brand geen mi nuut later ontdekt moeten worden. "Alle bewoners van het pand hebben ontzettend veel geluk gehad dat de jon gen is gaan kijken waar het gekraak vandaan kwam. Ze verkeerden in le vensgevaar. Het gebeurt vaak dat men sen door een dergelijke brand worden verrast," aldus Bakker. De zwartgeblakerde bomen naast het voormalige Soester restaurant tonen aan hoe groot de stralingshitte van de uitslaande brand was. Toen brandweer en politie arriveerden, was er volgens commandant Bakker al geen redden meer aan. De enorme straling vormde een groot gevaar voor de naastgelegen percelen. "Op zo'n moment moet je prioriteiten gaan stellen. Het was dui delijk dat het geen zin meer had om La Grande Bouffe te gaan blussen. Het pand was niet meer te redden. Wij wil den voorkomen dat de brand zou over- De wijkvereniging Overhees organi seert op zaterdag 2 maart a.s. een bingo avond die om 20.00 uur begint in de Vijverhof, Klarinet 39. Iedereen is van harte welkom. Er zijn weer geweldige prijzen te winnen. De entree bedraagt voor leden en dona teurs f5,—; voor niet leden f 10,—. De zaal gaat open om 19.30 uur. Ik ben weer aan 't rondtrekken in show- bizz-land want er is een plaat uit, "KL 204, Als ik God was", die ik voor radio en TV ga promoten. Een paar dagen ge leden was ik de gast in diverse program ma 's van de BRT, de Belgische nationale omroep. Eén van de programmamakers had mij gevraagd een lijst samen te stel len van twintig platen die tot mijn favo riete behoren. Maar 't mochten géén ei gen liedjes en/of produkties zijn. In de uitzending moest ik dan commentaar le veren bij elke van de "uitverkorene". Dat leek me een leuke klus dus ging ik er eens goed voor zitten. Voor diegenen die geïnteresseerd zijn in mijn keuze, volgen hier de twintig "goldies". Ze staan wille keurig door elkaar, het is niet zo dat ik nummer één de belangrijkste plaat in mijn werk vind (ik realiseer mij dat di verse titels niet direkt een belletje van herkenning zullen doen rinkelen. 1. "S inging the blues" van GuyMitchell. Op die plaat heb ik leren dansen. Dat moest in 1954 zijn geweest op de instuif in Eindhoven waar we ook nog spelletjes deden als "Joepie Joepie is gekomen en de "Bezemdans". Hiermee hoef je bij de huidige veertienjarigen niet meer aan te komen, of het moet op de landelijke EO- dag zijn. 2. "Long tall Sally" van Little Richard. Ik hoorde die plaat voor 't eerst op de Woenselse Markt in bovengenoemde stad. 't Was op een zaterdagmiddag en ik hielp mijn broers mee achter onze vis kraam. Tien meter verderop stond een koopman met grammofoon-platen en een krikkemikkig pick-uppie. Toen ik "Long tall Sally voorbij hoorde komen bleef ik als versteend met een haring in m'n handen staan. Een verpletterende ervaring was die muziek en op dat mo ment nam ik me voor me volledig in de rock 'n roll te storten. Dat was in 1956. 3. "Whole Lotla shaking going on van Jerry Lee Lewis. Ook een echte roek- plaat. Zoals Jerry Lee de piano aan randde, ongekend. Ik ging uit m'n bol. 4. "Jailhouse Rock" van Elvis Presley. Met "HoundDog" van Elvis 't beste wat 'ie ooit, volgens mij, gemaakt heeft. De gitaar-soli moeten bijgezet worden in 't gitaar-museum en als dat niet bestaat, moet 't daarom nu gesticht worden. 5. "All I have to do is dream" van de Ever/y Brothers. Die twee jongens waren de absolute voorlopers van de Beatles, daarvan ben ik overtuigd. Prachtige stemmen en een perfecte samenzang. Geen volksverlakkerij als "doublé track "(het een paar keer over elkaar op nemen van dezelfde stem om die extra stevig en zuiver te laten klinken), nee, gewoon puur natuur. 6. You can 't do thatvan de Beatles. Ja, zonder de Beatles kun je geen top twintig maken. Zonder die groep was popmu ziek nooit tot wasdom gekomen. Ik had elk nummer van de Liverpoolers kun nen nemen maar dit is één van hun stevi ge. Toen ik nog op kamers woonde in Hilversum, halverwege de jaren zestig, zette ik bij 't wakker worden steevast een Beatles-LP op. Alle andere kamerbe woners in 't pand werden dan sowieso óók wakker. 7. "The last time van de Rolling Stones. Natuurlijk, de Stones moeten er ook in. Vooral hun eerste platen waren zo 'n lek ker klerezootje. Tamboerijn ongelijk, samenzang soms ongelooflijk vals. So what, de sfeer was te gek en daar gaat 't om. 8. "Dancing in the city" van Marsha Haines. 't Moet meer dan tien jaar gele den zijn dat ik op een hete middag over een weg reed net achter de duinen in de buurt van Zandvoort. In een uur tijd hoorde ik drie keer die plaat voorbijko men. Daar werd ik zo happy van! Bij de tweede keer zat ik luid mee te zingen, raampjes open, rechterhand losjes op 't stuur en de linkerarm nonchalant door 't Op vrijdagavond 1 maart organiseert de kinderkledingboetiek 'Kids' in Baarn een wervelende kindermode show. 35 Jonge Baarnaars tonen tradi tiegetrouw de nieuwe collectie. Kids Kindermode heeft van de mode show inmiddels een leuke gewoonte ge maakt. Vrijdag zullen de kinderen de nieuwe vooijaars- en zomermode pre senteren. De kleding van onder meer van de bekende merken Mexx, Barbara Farber, Pointer, K'neeltje, Esprit, RTM en McGregor. De show wordt profes sioneel geleid door een echte speaker en opgeluisterd door twee 'mystery guests', waar Kids bijzonder trots op is dat het gelukt is deze te arrangeren. De kindermodeshow begint om 19.00 uur en wordt gehouden in Het Brand punt, Oude Utrechtseweg 6 in Baarn. De toegang is geheel gratis. Wie geen gelegenheid heeft om de nieuwe collec tie op 1 maart te komen bewonderen, kan de 'kleding ook in de winkel van Kids aan de Nieuwstraat 18 in Baarn bekijken. Deze winkel is nu ook op maandag geopend. open raam. 9. Bohemian Rhapsody" van Queen. Wat moet je hierbij nog zeggen? Een wondertje van een plaat toch? 10. "Hopeloos" van Will Tura. Ik ken Will al héél lang. Hij staat al dertig jaar aan de absolute top in België. En nog steeds is hij de koning van Vlaanderen. Ik bewonder hem zeer, daarom dus staat hij in mijn top twintig. 11. "More than a feeling" van Boston. Wat een prachtige produktie is dat! En de gitaar-soli die bijna als eigen liedjes in die plaat te horen zijn. Ik kreeg kippevel toen ik de single voor 't eerst hoorde. De groep heeft "More than a feeling" later nooit meer kunnen even aren, helaas. 12. "Eight miles high" van de Byrds. Zo'n twintig jaar geleden rookte ik sa men met Nico Haak weieens een stickie. Soms een paar achter elkaar. Dan zette ik dat nummer van de Byrds op. Klonk dat nummer drie keer zo goed. Probeer 't zelf maar eens... 13. "Missyou nights" van Cliff Richard. Zeker en vast het allermooiste liedje dat Cliff heeft opgenomen en hij heeft in z 'n lange carrière toch wat moois op 't vinyl gezet. Een wereld prestatie en ik word steevast nostalgisch bij die plaat. 14. "Vluchten kan niet meer" van Frans Halsema en Jenny Arean. Alleen aldoor deze tekst hoort Annie M. G. Schmidt een standbeeld te krijgen. Wonderbaar lijk close gezongen door Jenny en de he laas veel te vroeg overleden Frans. Een tijdloze plaat. Toen, nu en over twintig jaar aktueel. 15. "Moonlight shadow" van Maggie Riley en Mike Oldfield. Tjonge, tjonge, wat een mooi liedje is dat. En dan die wonderschone echo op de stem van Maggie. M'n hart springt open, elke keer als ik deze song hoor. 16. "Careless whisper" van George Mi- chael. Iemand die de regel "Guilty fee ling got no rhythm kan bedenken, is in mijn ogen een hele grote. En wat voor een uitermate sfeervolle sax-partij zit in die plaat. Een juweel en dat blijft 'ie! 17. "Wuthering heights van Kate Bush. Ze kwam met dat liedje zomaar vanuit het niets in de wereld-publiciteit. En la ter bleek dat niet zomaar was want Kate Bush bleek een top-talent te zijn. Een verrassende song-schrijfster, een prima danseres, een gezegende zangeres en nog een mooie meid bovendien! 18. "Carry on" van Crosby, Stills, Nash and Young. Komt van de LP "Déja vu", moet ook zo 'n twintig jaar geleden zijn. Een LP om te zoenen, hij staat bij mij nog altijd vooraan in de platenkast. Sa menzang van de bovenste plank. Beken der van het album is het inmiddels klas sieke "Teach your children we 11", ook al zo'n beauty. 19. "Testament" van Boudewijn de Groot. De eerste jaren van Boudewijn, toen hij nog samen werkte met telcstdich - ter Lennaert Nijgh, waren z'n beste. Al les klopte. De ene song was nog mooier en uitgebalanceerder dan de andere. Ik blijf een fan van Bo. 20. "Good vibrations" van de Beach Boys. Ze hebben veel opmerkelijke pla ten gemaakt maar "Good vibrations"is de top. In de tijd dat de single uitkwam, gold de produktie als het allerbeste wat op dat gebied was gepresteerd. Er werd zelfs beweerd dat Beach Boys-lid en pro ducer Wilson min of meer geshuffeld is geworden door de gecompliceerde opna metechnieken. Dit zijn mijn twintig favorieten. Mis schien zitten er een paar van uzelf tus sen. Petër Koelewijn Ruim een week nadat een uitslaande brand het restaurant La Grande Bouf fe, het woonhuis van eigenaar Roel van Beek en de woning boven de zaak vol ledig in as legde, zegt Van Beek zijn zaak weer op te willen gaan zetten. "Mijn eerste prioriteit was de veilig heid van mijn vrouw en vier kinderen en de mensen die boven het restaurant woonden. Nu mijn gezinsleven weer een beetje op orde begint te komen, denk ik pas na over de rest, aan het op bouwen van La Grande Bouffe." Dins dagnacht verwoestte de brand alles wat Van Beek in vijftien jaar had opge bouwd. De schade wordt geraamd op ruim een miljoen gulden. Over de oor zaak van de brand tast men nog volle dig in het duister. Van Beek zegt nog geen concrete plan nen te hebben omtrent de wederop bouw van zijn restaurant. Dat het er weer komt, daarvan is hij overtuigd. "Aan pessimisme heb je niks. Ik heb vijftien jaar lang op deze plek met suc ces een restaurant gehad. Het is mijn vak en ik wil op dezelfde plek de zaak weer opbouwen. Ik kan daar verder nog niks over zeggen, er is nog te veel gaan de. Ik moet nu eerst alles op een rijtje zetten. Maar dat het restaurant er weer komt, daar héb ik het volste vertrouwen in." Niets, maar dan ook helemaal niets hebben Van Beek zelf en de gealar meerde politie en brandweer kunnen redden. Het gezin Van Beek heeft tijde lijk onderdak gekregen elders in Soest. "Zowel zakelijk als privé ben ik alles kwijt geraakt." Datzelfde geldt voor de twee bewoners van het appartement boven het restaurant. Ook Theo de Jong en Renske Westra hebben al hun persoonlijke bezittingen in de vlammen verloren zien gaan. Van het pand zelf is niets meer over. Slechts het bord op de parkeerplaats geeft aan dat op de plek waar nu een troosteloze hoop puin en verbrand hout ligt, ruim een week gele den nog het gerenommeerde restaurant La Grande Bouffe moet hebben ge staan. Niets gemerkt Om tien over twaalf dinsdagnacht kwam bij de politie Soest via 06-11 de melding van Roel van Beek binnen, dat La Grande Bouffe in brand stond. Van Beek was door zijn bovenbuurman ge waarschuwd. Hij had zelf tot op dat mo ment nog niets van de enorme brand ge merkt. Theo de Jong zegt gekraak te hebben gehoord rond twaalf uur. Toen hij poolshoogte ging nemen ontdekte hij dat de benedenverdieping van het pand, het restaurant, hevig in brand stond. Hij maakte zijn vriendin wakker en waarschuwde de familie Van Beek. De eigenaar van La Grande Bouffe ren de naar buiten en zag rook onder de deur vandaan komen. "Ik heb de deur nog open gedaan, maar zag direct dat ik niets kon doen. Ik heb eerst mijn vrouw en kinderen in veiligheid gebracht en de buren gewaarschwud," aldus Van Beek. Hij belde 06-11. slaan. De stralingshitte was zo groot, dat wij vreesden dat het rieten dak van het huis van de buren vlam zou vatten." Ook het architectenbureau achter het restaurant werd door de brandweer te gen de vlammen beschermd. Het publiek dat op de been was, kreeg de indruk dat er het eerste halfuur geen water was om te blussen. "Een geheel verkeerde indruk. Er was water genoeg, maar wij waren bezig om de panden er naast te beschermen. Daarom dacht men waarschijnlijk dat wij niets konden doen," aldus Bakker. Zes bluswagens en veertig man werd dinsdagnacht ingezet. Assistentie werd geboden door de Amersfoortse brand weer, die met een commandowagen ter plaatse was. Na vijf kwartier kon het sein brandmeester gegeven worden. Een groot probleem bij het onder con trole krijgen van het vuur vormde de gasleiding. De brandweer vermoedde dat er een gaslek in de kelder was ont staan. Men kon niet bij de hoofdleiding in de kelder komen. Met hulp van het gasbedrijf is een gat gegraven naast het brandende pand, om de gastoevoer te stoppen. Doordat de grond bevroren was, kostte dat veel tijd. De brandweer is een groot deel van de woensdag nog bezig geweest met nablussen. Een strooiploeg van de gemeente moest na het blussen worden ingeschakeld om de Soesterbergsestraat weer berijdbaar te maken. Het vele bluswater had in de vrieskou een schaatsbaan van de weg gemaakt. De schade wordt op ruim een miljoen gulden geraamd. Politie en brandweer zoeken nog steeds naar de oorzaak van de brand. Brandweercommandant Bakker twijfelt eraan of de oorzaak van Foto: Herman van Dam de brand ooit achterhaald zal worden. Er is niets over, dat ons nog iets over de oorzaak kan vertellen," aldus Bakker. dag en nacht klaarstaat - soms letterlijk - om ervoor te zorgen dat de klanten zich thuis voelen. Bij de soms ingrijpen de verbouwingen van de laatste jaren, die er allemaal op gericht waren de klanten een zo plezierig mogelijk on derdak te bieden, speelde hij een cen trale rol, evenals bij de sportieve evene menten die de supermarkt sinds jaar en dag organiseert, zoals de Stratenloop en de Fietsvierdaagse. "Hij neemt alles op zijn nek, het is eigenlijk zijn winkel, en hij is nooit te beroerd om zelf de handen uit de mouwen te steken," typeert direc teur J. van Doorn zijn "rechterhand". Muziek De directie en de medewerkers van Su per van Doorn hebben uiteraard in de privé-sfeer ook nog het een en ander voor de heer Riemer in petto, maar het jubileum wordt morgen ook met de klanten samen gevierd. Alle bezoekers worden onthaald op een feestelijke traktatie: de hele dag door wordt er kof fie (met wat lekkers) geserveerd in de versierde zaak. 's Middags - vanaf twee uur - is het helemaal een genoegen om in de supermarkt te zijn, want dan ver zorgt de Willie Ashman Original Jazz band, een "streetparade-orkest", een muzikaal optreden in de zaak. Voor de heer Riemer zelf, in het dage lijks leven een bescheiden man, is dit al lemaal overigens nog een verrassing. Als het aan hem ligt, blijft hij doorgaans liever wat uit de publiciteit, maar dat zal hem ditmaal zeker niet lukken... Morgen, donderdag 28 februari, wordt bij Super van Doorn - de bekende su permarkt bij Honsbergen aan de Wiardi Beckmanstraat - een bijzonde re dag. Precies op die dag namelijk maakt de bedrijfsleider, de heer J. (Jan) Riemer, zijn twaalf en een half jaar in dienst van de firma Van Doorn vol. Dat is reden genoeg voor een feestje, waaraan ook de consumenten meedoen. Als bedrijfsleider is de heer Riemer de spil van de supermarkt, de man waar in de dagelijkse praktijk alles om draait, en die in deze functie zijn sporen meer dan ruimschoots heeft verdiend. Voor de klanten in Soest, w^ar hij inmiddels de helft van die twaalf en een halfjaar heeft gewerkt (de andere zes en een kwart jaar bekleedde hij deze functie in de su permarkt in Nieuwegein), is hij dan ook een bekende en vertrouwde verschij ning geworden. Vooral door zijn inzet is Super van Doorn een toonaangevend bedrijf geworden, dat volledig gewor teld is in Soest en bij het publiek een uit stekende naam heeft. Niet alleen is hij bij uitstek het aan spreekpunt voor de meer dan 100 me- dèwerkers van de supermarkt, maar ze ker ook voor de consumenten. Zij heb ben hem leren kennen als iemand die al tijd bedacht is op de sfeer in de zaak - die is dan ook prima - en veel aandacht heeft voor de menselijke kanten van het vak. De medewerkers dragen hem op handen, en dat gelcjt nauwelijks minder voor de klanten. "Sfeermaker" Riemer is bij Super van Doorn de man die bij wijze van spreken De Willie Ashman Original Jazz band. J. Riemer.

Soester Courant | 1991 | | pagina 17