lA c REUMA DESm» PIJN. WOON MET PLEZIER! )AARDEI\ A&0 VERZEKERT. Ans en Simon Neeter openen sfeervolle cadeauwinkel Keratique Proef India in maart bij De Korte Duinen Jennifer de Goede neemt na tien jaar afscheid van Syllie Hair P. van Buuren TEIT ISOE&* 8 IJ )NS 'We zijn weer terug op het oude honk' SIM AVI IS Maak meer mogelijk. Geef! kdekkersbedrijf werkzaamheden VEBIDAK-garantie «OOP van SHELL aan en butaan J haarden sekeurd SOEST Yoor 7500 gulden aan gereedschap gestolen Vrijdag a.s. demonstratie Zwitsal anti-klit shampoo extra voordelig bij Super-drogisterij A.s. vrijdag korting en gratis proeven Indische rijstschotel naar nieuw recept bij Super-slagerij GeytenbeekAssurantien Automobielverzekeringen. Je zou gewoon eens met Geytenbeek moeten praten Sprookje wordt waarheid in Soester restaurant Kinderkledingbeurs in De Bron Kledingbeurs bij 'de Ukkepuk' Rommelmarkt Schakel brengt 4000 gulden op Afscheidsreceptie op 9 maart SPSV-bingo Spullen ophaal dienst voor rommelmarkt Speelgoed- en kledingbeurs Elke vrijdagavond van 17.00-19.00 PASTEI-UUR Brood- en banketbakkerij Autokraak mislukt CV 'De Narre Knollen' bedankt sponsors PAGÜ^r WOENSDAG 6 MAART 1991 1991 L ioge- J rijk- agen al op en in gom Jzich leur? imid- gtoe iver- sens weer ig i. Als j van van P). van SOESTER COURANT PAGINA 17 y door Arie Wandelaar REUMA BESTRIJDING MÓÉT DOORGAAN Stjt-jnlj.m 128, 2582 GW Den Haag. Bjnkrck.nr.: |f 324 1 70.70.70.848. Giro:32<l. KANKERBESTRIJDING NEDERLANDSE KANKERBESTRIIDING voor: evering - plaatsing VOORKOMENDE essen menten voor c.v. instal- llen. :e brinkweg 37a (02155) l AC soest -] 43 32 rKACHELS SCHOUWEN UWHAARDEN «KANALEN- UNDIG ADVIES AATSING FLAJVJ DOVRE WANDERS OXFORD lal zich deze week in "Rondje Soest" Lpeelf, heeft Arie van horen zeggen, laar, of niet waar, er zijn anekdotes lij die hij u niet wil onthouden. b0 wil het verhaal, dat een van de tmshebbers op een plaats binnen provinciale Staten, 6 maart is het im- Lrs stemmen, plotseling door griep Ld geveld. Tijdens zijn ziekzijn be- gde de PTT hem een telegram met volgende inhoud: [tan harte beterschap. Twaalf stem- jnen voor, dertien tegen." beSoester parkeerproblemen zijn ook jeen doorn in het oog van Soester pas- Les en leden van kerk- en parochiera den. Zo men geen deel uitmaakt van Ibewoners van Mariënburg of Mariën- Jborst is het op zondagen en weekse da len kerkgangers verboden hun auto- ■niobielen te parkeren op het terrein Idat aan de kerk grenst. Een bordje met ■daarop de aanwijzing van een parkeer verbod laat daarover geen enkel mis- lierstand bestaan. Veel helpt deze aan- duiding niet. Begrijpelijk overigens. ■Voor het parkeren van auto's door ou- Idere kerkgangers wordt immers nog ■wel eens een oogje toegeknepen. Het ■heeft er echter de schijn van dat alle ■kerkgangers in Soestdijk ver boven de ■65 zijn. Een constatering die aanlei- Iding schijnt te zijn geweest in de eerst volgende kerkvergadering voor het kerkplein een gewijzigd verkeersplan ■in te dienen. De strekking? "Parkeren ■alleen voor oudere kerkgangers. Over- Itreders worden gedoopt". lOpticiëns dienen naast hoge ambach telijke kwaliteit bij ook de gave te heb- Iben over wat in vroeger jaren engelen geduld werd genoemd. Daarnaast die- nen ze te beschikken over een groot ge- I voel voor komische humor. Het hierna I volgende, waar gebeurde verhaal, illu- I streert zowel 't een als 't ander. Komt een oud mannetje de zaak van I een opticiën binnen stappen en vraagt I in een duidelijk Soester dialect naar een leesbril. De opticiën informeert hoe 't met 's mans ogen gesteld is en I besluit na onderling overleg een test I uit te voeren, waarmee de sterkte van I de glazen kan worden bepaald. De ene I lens na de andere wordt voorgezet. I Niet één kan aan de oogsterkte van het I mannetje worden aangepast. Na een I halfuur glaasje te hebben gekeken I roept de opticiën zijn echtgenote erbij, I die vervolgens met bet baasje op her halingsoefening gaat. Zonder resultaat. De man kan geen enkele voorgezette letter thuisbren- [gen. "Kunt u eigenlijk wel lezen?", roept de vrouwelijke opticiën na de zoveelste mislukte poging wanhopig uit. "Nee natuurlijk niet", luidt het antwoord. "Waarom denkt u anders datik een leesbril nodig heb?" Soest telt, gelukkig overigens, mensen die in de herfst van hun leven uit de goedheid van hunhart, of om andere redenen, praktische financiële zaken aan het papier toevertrouwen, zodat er na hun verscheiden geen twijfel over kan bestaan wie in financieel opzicht wat krijgt. Dezer dagen informeerde de een van hen bij Arie over de moge lijkheid om na zijn dood een legaat te schenken aan een in Soest gevestigde charitatief maatschappelijke instel ling. Arie prees de bestemming die de man had gekozen, sprak de wens uit dat zijn vertrek van deze planeet nog even op zich zou laten wachten en sprak de aloude zekerheid uit: "Een mens kan het toch niet meenemen." I De goede gever bleek een geboren zwartkijker te zijn. "Weet u wat 't is", vertrouwde hij Arie toe, "waar ik i straks terechtkom zou mijn geld toch maar smelten." De laatste anekdote grijpt nog even te rug op het Soester carnaval in 1991. I Marie en Arie kwamen terug van een avondje klaverjassen en werden voor I de deur van hun woonhuis aangespro ken door een niet meer zo stevig op zijn benen staande voorbijganger. "Carnaval gevierd?", informeerde Arie. "Kom er net vandaan", sprak hij onduidelijk. "Kkkkunt u mij ook ver- tellen hhoe laat het is?" Marie, die de sleutel al in het slot gestoken had, meldde op afstand: "Het is bij half 1 twee. Als ik u was, zou ik maar gauw zorgen dat ik thuis kwam." "Jullie belazeren ook de boel", oor- I deelde feestganger. "Iedere keer als ik de tijd vraag, krijg ik een ander ant- woord." ARIE WANDELAAR c'Pn 7.2l 00uur' zaterdag o89 (b.g.g. 02155-10675) Steenhoffstraat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155 - 1 01 15 COMPUTERSUPPLIES Discettes Discette opbergsystemen Opbergbanden Kasten Uit een kelderbox van een flat aan de Haverweerd is voor 7500 gulden aan gereedschap gestolen. De gedupeerde eigenaar is een 57-jarige bewoner van de Haverweerd. Hij deed bij de politie aangifte van de diefstal van een boorha- mer, een klopboormachine, een hout freesmachine, twee vlakschuurmachi- nes, een wandschuurmachine en een heleboel boren, schroeven en andere toebehoren. Het is een drukte van jewelste aan de Van Weedestraat. Terwijl de laatste meubelen nog binnengebracht wor den, komen de eerste belangstellenden de winkel al binnen wandelen. Felici taties en bloemen onderbreken de laatste voorbereidingen van Ans en Si mon Neeter om hun nieuwe winkel in kleine rieten meubelen en romanti sche woonaccessoires tot in de laatste details te perfectioneren voor de deu ren officieel open gaan. Sinds vrijdag 1 maart is Soest de sfeervolle cadeau winkel Keratique rijk. Hoewel het bijna een onbegonnen zaak is een rustig gesprek met de eigenaars van de nieuwe sfeervolle cadeauwinkel aan de Van Weedestraat aan te gaan op die vrijdagochtend, is het er niet minder gezellig om. De schilder, de jongen die de laatste meubelen komt brengen, ie dereen neemt even de tijd voor het kop je koffie en een stoel, behalve Ans en Si mon Neeter zelf. Zij blijven druk heen en weer lopen, geven antwoord uit ie dere willekeurige hoek van de winkel en gaan vervolgens weer verder met het verplaatsen van meubelen, onderwijl druk overleg plegend, om alles op de ochtend van de opening van de winkel precies naar hun zin te krijgen. Wie de zaak binnenkomt voelt zich di rect op zijn gemak. De sfeervolle inrich ting in zachte tinten ademt rust uit. Het grote assortiment in glas, kristal, riet, hout en keramiek, de prachtige kleine rieten meubelen, kussens en spiegels en lampen nodigen direct uit tot 'op je ge makje rondkijken'. Maar niet in de laat ste plaats de hartelijke ontvangst door Simon en Ans Neeter laat eventuele drempelvrees als sneeuw voor de zon verdwijnen. Het straalt ervanaf: zij vin den het heerlijk om deze zaak in Soest te hebben en doen er alles aan om ieder een die Keratique binnenkomt daar net zo over te laten denken. Portugal Keratique in Soest is de tweede winkel die Ans en Simon Neeter openen. Zij begonnen anderhalf jaar geleden een winkel in sfeervolle cadeaus in Bussum. Zij importeerden onder meer bloem potten, aardewerk en glas uit Portugal, waar zij elf jaar gewoond hebben. Nog steeds komen veel produkten daar van daan. Nu vindt men in de winkel echter ook artikelen die hun oorsprong vinden in Duitsland, Italië en Mexico. De rotan meubelen komen vooral uit Indonesië en de Filippijnen, specialisten waar het gaat om kleine rieten meubelen. Met de tweede 'Keratique' in Soest is zeker voor Ans een lang gekoesterde wens in vervulling gegaan. De geboren en getogen Soesterse wilde niets liever dan weer midden in haar dorp staan en ook haar echtgenoot, Amsterdammer Een vriendenprijsje. Zo mag het be drag wel genoemd worden dat klanten van de drogisterij van Super van Doorn (Honsbergen) aanstaande vrijdag hoeven neer te leggen voor een fles nieuwe Zwitsal anti-klit shampoo. In plaats van f 5,15 betalen ze voor een fles van 200 ml slechts f 3,49! Dat allemaal ter gelegenheid van de in troductie van deze nieuwe shampoo van het bekende en vertrouwde Zwit- sal-merk. Veel mensen hebben last van klittend haar, vooral de "langharigen" onder hen. Vaak is dat het gevolg van droog haar. De nieuwe anti-klit sham poo is een zachte, zeer milde shampoo, verrijkt met bestanddelen van de Zwit sal crèmespoeling. Ze maakt het haar beter doorkambaar, waardoor zelfs lang krullend haar nog zachter aanvoelt en beter valt. De shampoo is geschikt voor elk haarty- pe en laat dagelijks haarwassen toe. Ze is vanzelfsprekend - net als de meeste andere Zwitsal-produkten - geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Tijdens het produktonderzoek beoor deelde een grote meerderheid van de respondenten de nieuwe shampoo zeer positief. Het haar is makkelijk te kam men en men heeft geen crêmespoeling meer nodig. Aanbieding De nieuwe anti-klit shampoo van Zwit sal wordt gepresenteerd in een handige fles, die voorzien is van een nieuwe vorm en een handige "flip-top dop", die niet kan wegraken. De introductie van de nieuwe shampoo in de flessen van 200 ml wordt, afgezien van de speciale introductiekorting (zolang de voorraad strekt), vergezeld van een aparte aan bieding van 100 ml-flesjes (f 1,95), die bijvoorbeeld bijzonder handig zijn in het gebruik tijdens de vakantie. Aanstaande vrijdag is een Zwitsal-de- monstratrice bij de Super-drogisterij aan de Wiardi Beckmanstraat aanwezig van 10.00 uur 's morgens tot 17.00 uur 's middags. Zij geeft dan tekst en uitleg over de nieuwe shampoo, die uiteraard ook de boventoon voert in de door Su per-drogist Harry de Raaff ingerichte Zwitsal-verkooptafel. Gratis proeven van de Indische rijst schotel, en dan ook nog een fikse in troductiekorting meenemen! Dat kan aanstaande vrijdag bij de slagerij van Super van Doorn, de bekende super markt bij Honsbergen aan de Wiardi Beckmanstraat. Sinds kort maken slager J. van Doorn en zijn medewerkers een groot aantal kant-en-klare maaltijden volgens een nieuwe, "milieu- en klantvriendelijke" receptuur. Er zijn dus geen conserveer middelen en kleurstoffen toegevoegd, maar de gerechten zijn op z'n minst net zo smakelijk. Op het programma van de "traiteur- slagerij", zoals deze vers-afdeling van de supermarkt wel mag worden ge noemd, staat een groot aantal in eigen keuken gemaakte gerechten, het ene nog lekkerder dan het andere. De Indi sche rijstschotel - met kip en groente - wordt daar aanstaande vrijdag als een soort "paradepaardje" even tussenuit gehaald. De klanten mogen gratis proe ven, en dat niet alleen. De schotel wordt die dag ook aangeboden tegen een spe ciale introductieprijs: in plaats van f 12,90 per kilo betaalt men slechts f 10,90! Behalve de Indische rijstschotel worden ook de volgende gerechten volgens het nieuwe recept gemaakt: nasi, bami, goulash, pizza's, gevulde stokbroden, boerenkool en zuurkool met worst, kip- Stroganoff en lasagna, en nog het een en ander aan al dan niet traditionele "win- terkost". Wie extra-smakelijk wil eten moet vrij dag beslist even langs gaan bij de slage rij, en zich de extra-voordelige intro ductiekorting niet laten ontgaan. Wie zich eerst wil laten overtuigen mag (gra tis) proeven van de rijstschotelhapjes, die de slagerij heeft klaarstaan. Ans en Simon Neeter openden vrijdag hun cadeauwinkel Keratique. Foto: Goos van der Wilt. van geboorte, had het hier altijd prima naar zijn zin gehad. Elf jaar lang had het echtpaar met succes een aantal winkels in de zonnige Portugese streek de Al- garve. "We zijn terug gekomen omdat we heimwee naar Nederland hadden," vertelt Ans. De heimwee naar Soest heeft nog anderhalf jaar geduurd. Met Keratique aan de Van Weedestraat is daar een einde aan gekomen. Voordat Simon Neeter er opnieuw van door gaat, ditmaal om een paar stoelen buiten te zetten, zodat de mensen weten dat de winkel open is, zegt hij: "Weetje wat je er maar boven moet zetten in de krant: terug op het oude honk, want zo voelt het!" dienstverleners in Financieringen en Teding van Berkhoutstraat 5 Postbus 226 - 3740 AE Baarn Telefoon 02154-13879 Bij het bekende Soester restaurant De Korte Duinen aan de Birkstraat 108 is het inmiddels een traditie geworden om een paar weken per jaar een "an dere" keuken te promoten. In de loop der jaren passeerden de keukens van Japan, Mexico, Israël, Zweden, de Verenigde Staten, Ilawaii en de Ne derlandse Antillen al eens de revue. Dit jaar - de hele maand maart - pre senteren de koks een aantal Indiase specialiteiten. India maakt deel uit van het Aziatische continent, waar een eetcultuur van hoog niveau haar oorsprong vond. De geografische uitgestrektheid van het land heeft geresulteerd in een enorme verscheidenheid aan ingrediënten en religieuze factoren speelden een be langrijke rol in de ontwikkeling van de- grote vindingrijkheid, waardoor de In diase keuken indernationaal bekend en bemind werd. Van de koele bergen in'het noorden tot de tropische stranden in het zuiden spe len kruiden daarbij een overheersende rol. Ze dragen bij tot het geheimzinnige waas dat om dit land hangt, met zijn eeuwenoude geschiedenis van goden en vorsten en fabelachtige rijkdommen. Elke streek, elk gezin kent zijn eigen ge heimen bij de samenstelling van de "masala's",, de kruidenmengsels waar mee de spijzen hun specifieke geur en smaak verkrijgen. Naarmate de teme- peraturen stijgen worden de gerechten vuriger. In hete plaatsen als Madras, Bangalore en Goa koelt het allengs uit brekende zweet het menselijk lichaam af. In het noorden is het klimaat gema tigder en is men ook spaarzamer met de toevoeging van de explosieve chili-pe- pertjes. Een ander opvallend verschil is Zaterdag 23 maart houdt de peuter speelzaal "De Bron" weer haar traditio nele kinderkledingbeurs. Deze maal gaat het om vooijaars- en zomerkleding in de maten 56 t/m 176. Er kan een ruime keus worden gemaakt uit blouses-broeken-jassen en jurkjes. En voor de eerste keer ook positiekle ding. De verkoop begint om 10.00 uur en naar verwachting zal alles om 11.30 uur verkocht zijn. Zelf kleding aanbie den is mogelijk, vanzelfsprekend ge wassen, gestreken en helemaal in orde - op vrijdagavond 22 maart van 19.15 tot 20.30 uur. 50% Van de opbrengst zal voor de speelzaal zijn. Nu ook verkoop van baby-artikelen via advertentiebord in de speelzaal. 15% Van de opbrengst van deze opbrengst is voor de speelzaal. De speelzaal is te vinden aan de W. Beckmanstraat (onder Honsbergen) aan de achterkant van Super van Doom. Op zaterdag 23 maart organiseert de peuterspeelzaal "De Ukkepuk" weer een kledingbeurs voor positie- en kin derkleding, baby-artikelen en speel goed. Dat gebeurt in de speelzaal aan de Duinweg 21, van 10.00 tot 11.30 uur. Er wordt lente- en zomerkleding verkocht in de maten 56 t/m 176. Het inbrengen van artikelen gebeurt op vrijdagavond (22 maart) tussen 19.30 en 21.00 uur. Alle baby-artikelen, speelgoed en kleding dienen schoon te zijn en in goede staat te verkeren. De helft van de opbrengst is voor de peuterspeelzaal, met een maximum van f 15,- per artikel. Informatie: mevr. Y.M. Lucas-Huizenga, tel. 21759. Iets te koop ofte geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant Tot grote tevredenheid van de Openba re Basisschool de Schakel, heeft de rommelmarkt die op 2 maart gehouden werd vierduizend gulden opgebracht. Een reuzebedrag, menen de organisa toren, die stilletjes gehoopt hadden die dag drieduizend gulden in het school- laatje te brengen. De rommelmarkt was dan ook een enorm succes, 's Ochtends om tien uur werd de deur direct plat ge lopen en het is tot aan de sluiting van de markt om twee uur niet rustig geweest. Toen de deuren eenmaal dicht gingen, bleken veel kramen leeggekocht te zijn. Met de opbrengst zullen nieuwe leer middelen voor de leerlingen van basis school de Schakel aangeschaft worden. Na tien jaar als kapster bij Syllie Hair te hebben gewerkt, gooit Jennifer de Goede het roer radicaal om. Zij heeft besloten de opleiding tot etaleuse te gaan volgen. Haar zusje en eigenaresse van de kapsalon, Sylvia van Welzenis, geeft toe dat de nieuwe situatie enorm wennen zal zijn. Voorlopig zullen an dere openings- en sluitingstijden ge hanteerd worden. "Maar," voegt zij daar direct aan toe, "ik ben ervan over tuigd dat we met de medewerksters die we hebben, zowel voor de klanten als voor onszelf de beste oplossing gevon- .den hebben." "Voor ons komt deze beslissing beslist niet als een donderslag bij heldere he mel. Ik wist dat Jennifer graag die oplei ding wilde gaan volgen. Nu is het haar kans. Wanneer ze er over een paar jaar pas mee zou gaan beginnen, is ze ook weer ouder en dat maakt het alleen maar moeilijker om in het vak van eta leuse nog een leuke baan te vinden," vertelt Sylvia van Welzenis. Op 9 maart krijgt Jennifer een afscheidsreceptie aangeboden. Alle klanten - en in de af gelopen tien jaar heeft zij een vaste kring om zich heen weten te scharen - krijgen zo de gelegenheid om tijdens een gezellige receptie afscheid van haar te nemen. De receptie duurt van 17.00 tot 19.00 uur. De gevolgen van de beslissing blijven natuurlijk niet uit. Sylvia van Welzenis was eigenlijk pas van plan weer hele maal in de zaak te gaan werken, wan neer haar drie kinderen allemaal aan de schoolbanken toe waren. "Ik heb nu keuzes moeten maken. Ik ga zelf weer hele dagen in de zaak staan, maar wil niet dat dat ten koste gaat van mijn ge zin. Ik heb daar gelukkig een prima compromis in gevonden," vertelt ze. Openingstijden gewijzigd Het compromis houdt in dat Syllie Hair sinds 1 maart op maandag en woensdag gesloten is. Ook de openingstijden zijn enigszins gewijzigd. Om negen uur gaan de deuren van de kapsalon aan de Soes- terbergsestraat open, om half vijf wordt de laatste klant aangenomen en om vijf uur sluit de zaak. Dat was voorheen half zes. Op zaterdag is de kapsalon ge opend van negen tot twaalf uur in plaats van tot drie uur. "We gaan eigenlijk weer terug naar de oude situatie. In de beginjaren van Syl lie Hair stond ik ook alleen in de salon met een assistente." Voor aankomend eerste kapster Jannie ligt de weg naar een kapperscarrie/re nu geheel open. Sylvia: "Zij krijgt de kans om door te groeien in de zaak en met een paar jaar de functie van Jennifer in te vullen. Daarnaast komt er binnenkort een leer ling-kapster bij. We gaan de komende tijd proberen met z'n drieën een goede balans te vinden. Dat dat gaat lukken, daar heb ik het volste vertrouwen in. Tenslotte werken we al langer samen. Ik hoop dat de klanten begrip hebben voor de nieuwe situatie." het gebruik van rijst in de tropische vlakten, terwijl men noordelijker brood prefereert, maar ook dat weer in talloze variëteiten. Bij het samenstellen van de Indiase specialiteiten hebben Rob Klinkhamer en de koks van De Korte Duinen met al die verschillen zoveel mogelijk rekening gehouden. 'Namaste' Wie in de maand maart het restaurant binnenkomt wordt begroet met "Na- maste", wat "welkom" betekent. Wel kom in India, met zijn marmeren palei zen te midden van onmetelijke tuinen, met bloemen en pauwen, met slangen bezweerders, wervelende danseressen Foto: Goos van der Wilt. in goudgerande sari's en zwierig be snorde bedienden met grote tulbanden. Noem het toverwoord "India" en het sprookje wordt waarheid! In samenwerking met het Indiase ver keersbureau, de anmbassade, Air India en de stichting S.O.S. Wereldhandel schotelt De Korte Duinen de bezoekers deze maand een stukje van dit sprookje voor. De Soester Politie Sport Vereniging (SPSV) organiseert op vrijdag 22 maart haar jaarlijkse bingo-avond in de kanti ne van de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg. Het spel begint om 20.00 uur en ook de SPSV-donateurs en hun "aanhang" zijn hartelijk wel kom. De opbrengst is mede bestemd voor de door de SPSV te organiseren activiteiten op sportief gebied, zoals het jaarlijkse schoolvoetbaltoernooi. Kaar ten kunnen worden afgehaald bij de re ceptie van het politiebureau, Dalweg 42. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Licht- en Krachtinstallaties Telefoon (02155)-1 3014 Op 27 april houdt Stichting Welzijns werk een rommelmarkt. Voor opslag van de spullen voor de rommelmarkt heeft de Stichting de beschikking gekre gen over de voormalige clubhuizen "Molensoos" en "Praatpaal" aan de Molenstraat. Wie spullen heeft en die wil brengen, kan terecht op zaterdagmorgen 16 maart, 23 maart, 6 april, 13 april en 20 april. Op die ochtend wordt er ook door' Soest gereden om spullen op te halen. Om de spullen op te laten halen, kan men bellen met mevrouw W. Mulder, tel.: 14441. Op 16 maart organiseert peuterspeel zaal Pippeloentje een kledingbeurs. Er worden dan kinderkleding, positiekle ding, speelgoed en baby-artikelen ver kocht. De beurs begint zaterdag om tien uur en duurt tot één uur 's middags. Kinderkle ding kan men vinden in de maten 56 t/m 176. Daarnaast is er leuk, goed en goedkoop speelgoed op de kop te tik ken, zoals fietsjes, poppenwagens, puz zels, auto's en poppen. Voor de baby zijn er kinderwagens, wipstoeltjes, bad jes en nog veel meer. Men kan spullen voor de beurs inleve ren op vrijdagavond 15 maart van 19.15 uur tot 20.00 uur bij de peuterspeelzaal aan de Smitsweg 311. De kleding moet schoon, heel en gestreken ingeleverd worden. De baby-artikelen en het speel goed moeten ook heel en compleet zijn. De opbrengst is voor de helft voor dege ne die het speelgoed inlevert. De andere helft, met een maximum van vijftien gulden, is voor de speelzaal. Prijskaar tjes worden in overleg in de speelzaal op de spullen bevestigd. Zaterdag om twee uur 's middags wordt er met de leveran ciers afgerekend. Spullen of geld die niet worden afgehaald komen geheel ten goede aan de speelzaal. 1 Winkelcentrum Smitshof Soest - Tel. 1 18 30 Een 23-jarige bewoner van de Van Goyenlaan ontdekte dat iemand had geprobeerd zijn auto te stelen. Zondag ochtend meldde hij de politie dat het slot was geforceerd en dat men tevens had geprobeerd het stuurslot te force ren. Dat laatste was niet gelukt, waar door de auto er nog stond. Langs deze weg wil CV De Narre Knollen haar dank uitspreken aan de sponsors en adverteerders die het mo gelijk hebben gemaakt om kinderen en bejaarden een onvergetelijke mid dag te bezorgen. Het is alweer drie weken geleden dat de laatste carnavalskrakers verstomden in Bos en Duin, de KnoIIenburcht van De Narre Knollen. Alles is weer gewoon. De vereniging kan terugkijken op ge slaagde dagen, in de tijd dat Prins Steef de Eerste aan het bewind was. Vooral het bejaardencarnaval is een groot suc ces geworden. Namens jong en oud die plezier hebben beleefd aan de carna valsmiddagen bedankt het Bestuur de navolgende bedrijven en personen die daaraan hebben bijgedragen. De adverteerders in speciale Soester Courant/'Knollenkrant, de firma's: Bas v.d. Hoef Groente en Fruit; Café Bar De Kuil; Café Het Wapen van Soester- berg; B. Doppenberg Assurantiën; Fre- jo Machinefabriek; Vishandel 't Hoek je; Garage van Dolderen; Gebr. Beyer Transportbedrijf; H. van Breukelen Bouwbedrijf; A. Hooijer Ijzerwaren; Fa. van Hengstum Apparatenbouw; In stallatieservice B.V.; van Hengel Bouwbedrijf; Procar; 't Oude Am bacht; Mugro; Comag; K. Jensma In stallatiebedrijf; H. v.d. Pol Loodgie- tersbedrijf; Davo; Fr. Bosman B.V. Electrotechnisch Buro; Nic van Dam Schoenen; N.M.B.; Darthuizen Café Restaurant; E. v.d. Kerkhof Loodgie- tersbedrijf; P.C.A. Meijer Bosonder- houd; v. Asch Slagerij; W. Rademaker Banketbakkerij; B. Rademaker Bakke rij; Bakkerij 't Stoepje; Fa. Bouman Banketbakkerij; Fa. Dasselaar Groente en Fruit; Fa. T. v.d. Linden Dranken; Fa. Bolderhey Electrotechnische groothandel; Habo Cleaning Service; Salentijn B.V.; Christ Reizen; Binnen en Buiten Electro Technisch Bureau; S. Opmeer; Fa. Vending; T. Stello; R j>e- vink; Hardy; R. Stel; H. de Ruigltt; J. Coerman; J. Vis; G. v. 't Klooster; B. Krijger; C. v.d. Broek; Fr. de Zoete en H. te Pas; B. Kuyer.

Soester Courant | 1991 | | pagina 17