dk mm /f t'O ft 'Ir A ■intfM WEG VAN HIER nieuws [ondepoepplan door onbekende weggewit rloednieuw Circus Renz komt naar Soest Op naar de boekhandel, het is Boekenweek! VAN DE VEN'S BOEKENWEEK TOP TWINTIG P. van Buuren SOESTER COURANT PAGINA 11 Open fractieberaad Progressief Soest Bromfietsen weg Tasjesroof KCA in februari Drukkerij Smit B.V. Brutale inbraak Wie van Soest houdt leest de Soester Courant Bang&Olufsen Eén voorstelling: 19 maart Van Boeken Krijg Je Nooit Genoeg Libris. De Complete Boekhandel. Reisverhalen voorjaarsverrassing bij Libris-boekhandel Drie reizen Lieve Joris Mariët Meester Carolijn Visser Pinksterconcert jonge musici Camcorder gestolen Gastouderprojekt zoekt gastouders Elke vrijdagavond van 17.00-19.00 PASTEI-UUR Brood- en banketbakkerij Rommelmarkt KBS 'Soestdijk' Ledenvergadering NCVB Soestdijk 'Zeg, mag ik je man even lenen?' Muziekleerlingen krijgen diploma op feestelijke avond Ariën van Waterland maakt protest zichtbaar Monumenten en landschappen in Kasteel Groeneveld Naaimachines Breimachines Lockmachines van alle merken. 3rt Tel. 033-637774 Fax 033-613504 - Utrechtsestraat 132 03404-16711 - Slotlaan 96 FOTO: SUPER CONFEX weer en men grijpt deze 'den aan. Vooral de jeugd n met het uiterlijk en dan joed mogelijk voor de dag alleen over meisjes, want i meer op hun uiterlijk, ■en complete huidverzor- narkt. lukten speciaal ontwikkeld een optimale verzorging van longe hUj(j tot ongeveer 22 e Pmdukten zijn vervaar- van kwalitatief hoogwaardige natuurlijke grondstoffen. De erende werking bevordert bij 1 matig gebruik het ontstaan een betere huidconditie. Ëe- r|Jk is ook dat deze produkten natologisch getest zijn. Het is au-vriendelijk, niet op dieren en ^VPO-allergeen. Dat wil jen dat de samenstelling zoda- 's dat de kans op allergische ■es tot een minimum is be- t- En wat voor de jeugd be dijk is; de produkten zijn ndelijk geprijsd. Cayara huidverzorgings-serie aat uit zes verschillende pro- en. de reinigingsmelk, de ge- tslotion, de reiningingsgel, de cjeme, de nachtcrème en het ■ker. ara is verkrijgbaar bij drogiste- reform- en kruidenspeciaal- jr Progressief Soest houdt op maandag avond 18 maart haar openbaar fractie- beraad in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein. Van 19.30 tot 20.00 uur kan iedereen er terecht met zijn of haar politieke problemen. Vanaf 20.00 uur bespreekt de fractie de raadsagenda van deze maand. Een 17-jarige jongedame uit Soest mist sinds vrijdag haar bromfiets. Die werd gestolen uit een schuurtje aan de Dok ter Schoonenbeeklaan. Hetzelfde ge beurde met de brommer van een 18-ja- rige bewoonster van de Van Goyen- laan, waar het voertuig (met een val helm) uit de gemeenschappelijke ber ging verdween. In het laatste geval gaat het om een rode Vespa. Autokraak Een 28-jarige Soesterse meldde de po litie in het weekeinde dat haar auto, die aan de Bilderdijklaan geparkeerd stond, door een onbekende dader was opengebroken. De radio bleek te zijn weggehaald nadat een ruit was ingesla gen. De schade bedraagt ca. 800 gulden voor de radio en nog eens 250 gulden voor de kapotte ruit. Het leek er vorige week op, dat het ge meentebestuur toch nog had besloten het beruchte hondepoepplan van tafel te wegen. Wie echter ook de bordjes die het verbod voor honden - en vooral honde npoep - in bepaalde straten aangeven, heeft laten verdwijnen, de gemeente is het niet geweest. Een onbekende heeft [vorige week ongeveer twintig bordjes wit geschilderd en daarmee het inmiddels bekende z warte hondje dat dreigt te gaan poepen ondereen lik verf laten verdwij nen. De schilder heeft geprobeerd keurig bin- jnen de rode rand van het verbodsbordje Ite schilderen. Nu lijken de bordjes op een ïkleine uitvoering van het in rij verbod. In jO ver hees bij de Tamboerijn, in Soest- Zuid bij de Zuidpromenade en in Soest dijk bij de Van Weedestraat is de enthou siaste tegenstander van de uitlaatterrei- ]nen, poepstroken en hond- en poeploze gebieden flink met de witkwast tekeer gegaan. De gemeente zal de bordjes vervangen Jdoor nieuwe of, als dat mogelijk is, de Bverminkte bordjes opknappen. Foto: Goos van der Wilt. De politie zoekt de dader van een bru- iale tasjesroof, die maandagavond op de Veenbesstraat plaatsvond. Daar [fietste een 35-jarige Soesterse naar puis, met haar tas over haar schouder. Ze werd ingehaald door een onbekend [gebleven manspersoon op een brom- Ifiets, die in het voorbijgaan de tas van haar schouder rukte en ermee vandoor- Iging. De buit viel blijkbaar tegen, want Jle tas werd enige tijd later op straat te ruggevonden. De inhoud bestond [slechts uit schoolboeken en een leeg [broodtrommeltje. Ook in de maand februari is er weer veel Klein Chemisch Afval (KCA) in geleverd. Aan fotochemicaliën werd voor 381 kg ingeleverd: batterijen 193 kg, medicijnen 24 kg, verf 1738 kg, bij tende stoffen 29 kg, bestrijdingsmidde len 23 kg en afgewerkte olie 200 liter. Werk ook mee aan een schoon Soester milieu door het KCA niet meer met het huisvuil mee te geven, maar door het apart in te leveren. Men kan het KCA kwijt bij de Schans en bij diverse win kels, herkenbaar aan de sticker waarop staat aangegeven welk KCA daar inge leverd kan worden. Twijfelt u, bel dan het gemeentelijk INFOrmatiecentrum: 93777, waar men alle adressen kan ge ven. Automobilist zonder rijbewijs gepakt Op de Laanstraat hield de politie maan dag een 24-jarige Soester automobilist aan, die bij een routine-controle tegen de lamp liep. Hij was niet in het bezit van een rijbewijs en bovendien was de auto niet verzekerd. De politie beloon de hem met een proces-verbaal. De au to moest hij bij het bureau achterlaten. COMPUTER FORMULIEREN in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033 - 61 87 47 Een bewoner van de Van Goyenlaan werd vorige week dinsdag het slachtof fer van een brutale inbraak. Hij verliet tussen kwart over zeven en kwart over acht 's avonds even zijn woning. In die tijd zag een dief kans zijn huis overhoop te halen en zijn videorecorder te stelen. Wat er nog meer weg is, kon de gedu peerde Soester in de puinhoop nog niet overzien. SOESTER COURANT Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 1 41 52 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 2 12 97 Het nieuwe Beosystem 2500 I te zien en te horen bij: Schoemaker Bang&Olufsen Center Van Weedestraat 78. Tel. 02155-17253 Op dinsdag 19 maart komt het gloed nieuwe Nederlandse circus Herman Renz junior naar Soest om een voor stelling te geven op het evenementen terrein aan de Talmalaan. Directeur Herman Renz (24) is de vier- Üe generatie die de directie voert over pit in 1911 begonnen circus. Toen zijn [vader in januari 1989 overleed en Her- nan met de dieren in 1990 in engage- nent ging, verwachtte iedereen dat dit liet einde van een 80-jarige traditie be- [tekende. Niets is echter minder waar: Herman besloot de familietraditie voort |te zetten en in 1991 op reis te gaan met een gloednieuw circus, ten van Europa's jongste circusdirec teuren, Herman Renz jr., presenteert pus in samenwerking met het Tsjechisch Staatscircus een tweeënhalf uur durend Jnternationaal circusprogramma, met gemengde roofdierengroep van frantisek Strnad, de KaiserTroupe met pringplankacrobatiek, Miss Mantana iabelbalance, Cats luchtballet, Brenda en Robert Ronday met hun illusionis- •en-show en natuurlijk het dierennum- mer van het circus, de olifanten, exoten en paarden, gedresseerd en gepresen- teerd door dejeugdige directie Diana en Herman Renz jr. De clownerie is in handen van Milko 'hristian, die er zelfs niet voor terug- i schrikken een gedresseerd varken te presenteren. Orkest terug in het circus Wat is een circus zonder orkest? Her man Renz jr. zag het goed door niet te besparen op een orkest; het speelt im mers een hoofdrol om de prestaties van mensen en dieren goed "over de rand van de piste" te brengen. Veel directies hebben het geprobeerd met platen en banden. Nooit lukt het echter om de juiste sfeer en timing ten gehore te bren gen met banden. Een goede greep bij een nieuwe start. Nostalgie in moderne techniek Het nieuwe circus beschikt over een ronde tent met een nostalgisch front en kan in slechts 4 uur volledig worden opgebouwd, waardoor de mensen voldoende rust hebben om zich voor te bereiden op de ontvangst van hun hooggeacht publiek en Nederlands kleinste spreekstalmeester exact op tijd kan zeggen: 'Piste vrij voor onze internationale artiesten Het circus geeft slechts één voorstelling in Soest en wel op dinsdag 19 maart om Milko, de bordenjongleur in de Vliegende Keuken. 16.15 uur. Voorverkoop voor deze voorstelling bij het WV-kantoor aan de Steenhoffstraat. 1Connie Palmen: De Wetten f 29,90 2. Victor Hugo: Les Miserables f 29,90 f 22,90 3. Adriaan van Dis: Het beloofde land f 22,50 4. Louis Couperus: Eline Vere f 25, 5. Wim de Bie: Morgen zal ik mijn mannetje staan f 19,90 6. Isabel Allende: Het goud van Thomas Vargasf 29,90 7. Lieve Joris: De Golff 10,— 8. René Diekstra: Als het leven pijn doet f 19,90 9. Benotte Groult: Zout op mijn huidf 39,50 10. Jan Kuitenbrouwer: Lijfstijl f 14,90 11John Ie Carré: De laatste spionf 29,90 12. Renate Dorrestein: Het hemelse gerecht f 24,90 13. Renate Rubinstein: Overgangscursus f 34,50 14. Redmond O'Hanlon: Tussen Orinoco en Amazonef 19,90 15. Carolijn Visser: Koude heuvels van Mongoliëf 17,90 16. Jean M. Auel: Het dal der beloften f 54,90 17. Alistair MacLean: Rode brigade f27,50 18. Jacques van Heerden: Wees blij dat het leven geen zin heeft f 24,90 19. Hoy Ostrovsky: Het web van de Mossadf 32,50 20. Yvonne Kroonenberg: Alles went behalve een ventf 17,90 en bovendien GRATIS alléén tijdens de boekenweek, bij aankoop van 19,50 de nieuwe novelle van Cees Nooteboom: Het volgende verhaal. E Winkelcentrum "Hartje-Zuid" - Tel. 12419 Boekhandelsorganisatie Libris komt met een bundel reisverhalen als voor jaarsverrassing. De titel van de bundel is: Weg van hier. Het boek bevat nieuwe reisverhalen van de Meulenhoff-au- teurs Lieve Joris, Mariët Meester en Carolijn Visser. Libris haakt met deze uitgaven in op het landelijk thema van de boekenweek 6 tot en met 16 maart: "Op reis met schrijvers". Het reisverhaal van Lieve Joris speelt zich af in Hongarije. Zij ontvlucht op een gegeven moment het politieke ge krakeel van de hoofdstad en begeeft zich naar het platteland. Maar ook daar is geen rust. Joris ontdekt hoe in een ge vecht van onwetenheid en moedeloos heid een zigeunerjongen het kind van de rekening wordt. Andere boeken van Lieve Joris: De Golf. Een reis door de Arabische olie landen (Veen); Terug naar Kongo (Meulenhoff); De melancholieke revo lutie (idem). Mariët Meester beschrijft haar reis naar Roemenië, waar ze wordt geconfron teerd met de minachting van de ver schillende bevolkingsgroepen voor el kaar. Mijnwerkers houden huis in een zigeunerwijk, haar reisgezel wordt bont en blauw geslagen. Mariët Meester de buteerde bij Meulenhoff met het goed ontvangen Sevillana. Carolijn Visser reist naar Australië. Daar verdiept ze zich in het leven van de aboriginals. Ze beschrijft hun moeiza me aanpassing aan de eisen van de mo derne tijd en hun heimwee naar de jaren van de missieschool. Ze hebben het ge voel steeds verder van het paradijs af te dwalen. Visser publiceerde vijf reisboe ken, alle uitgegeven bij Meulenhoff. Ze reisde daarvoor onder meer naar China en Costa Rica. Prijs: fl. 7,50; Exclusief verkrijgbaar in de aan Libris verbonden boekwinkels, waaronder boekhandel Van de Ven, Zuidpromenade, Soest-zuid. 19 april op Kasteel Groeneveld Het is langzamerhand een gevestigde traditie geworden, dat op eerste pink sterdag in Kasteel Groeneveld in het Groeneveld Jeugdorkest wordt gefor meerd. Op deze dag komen jonge mu sici samen om op één dag te repeteren en te musiceren. De dag wordt afgeslo ten met een gezamenlijk en openbaar concert. Ook dit jaar zal dit jaarlijkse evenement weer plaatsvinden en wel op zondag 19 mei 1991. Dit jaar zal het slotconcert in principe buiten plaatsvinden op het voorterrein van het Kasteel. Daarnaast wordt dit jaar het Groeneveld Jeugdorkest spe ciaal gewijd aan het blaasinstrument. Dit jaar dus geen strijkers en pianisten, maar uitsluitend hout- en koperblazers. De muzikale leiding is in handen van Bert Nellestijn, dirigent en muzikaal lei der van diverse fanfare- en harmonie orkesten. Programma Deelnemers worden op eerste pinkster dag, 19 mei 1991, om 10.00 uur in Kas teel Groeneveld verwacht. Na een korte inleiding en kennismaking beginnen de repetities. Om 16.30 uur vindt het openbare slotconcert plaats, dat voor publiek vrij toegankelijk is. De leeftijd van de deelnemers is gesteld tot lójaar. Aanmelding kan geschieden door het inschrijfformulier, in te vullen en te versturen aan Kasteel Groeneveld, Groeneveld 2, 3744 ML Baarn. De in schrijving sluit op 1 april 1991, of eerder indien het aantal te bezetten plaatsen is bereikt. Het is daarom zaak om niet tot het laatste moment met inschrijving te wachten. De deelnemers aan het Groe neveld Jeugdorkest 1991 zullen begin april 1991 hun muziek ontvangen. Voor een gedeeltelijke bestrijding in de kosten wordt een kieinbedrag aan in schrijfgeld gevraagd van tien gulden per persoon. Dit bedrag kan worden be taald aan de balie van Kasteel Groene veld op de dag van deelname. Voor verdere inlichtingen: Kasteel Groeneveld; Groeneveld 2, Baarn tel. 02154-20446, of Baarnse Muziek- kring; Prof. Fockema Andreaelaan 35; Baarn, tel. 02154-14562. Uit de aanhanger van een vrachtwagen, die aan de Nijverheidsweg stond gepar keerd, heeft een onbekende dader vori ge week een "camcorder" - een soort vi deo-camera - gestolen. Het apparaat zat nog in de doos en was het eigendom van de daar gevestigde importeur. De dader, volgens ooggetuigen een man van ca. 35 jaar en 1,85 meter lengte, reed weg in een bruin metallic busje van het merk Mitsubishi. Tot nu toe ont breekt elk spoor. In Soest kent men verschillende vormen van kinderopvang: de peuterspeelzaal, het kinderdagverblijf en het gastouder projekt. Het gastouderprojekt is een ge subsidieerde organisatie van vrijwilli gers en functioneert als schakel tussen mensen die opvang voor hun kinde ren) zoeken, de vraagouders, en men sen die opvang bieden, de gastouders. De opvang vindt plaats in het huis van de gastouder. De vergoeding bedraagt f 3,50 per uur per kind. Voor twee kinde ren adviseert het gastouderprojekt fl. 6,= per uur. Er mogen in het gezin ma ximaal twee kinderen worden opgevan gen. Vraag- en gastouders kunnen zich tele fonisch bij het gastouderprojekt aan melden, waarna zij een info-folder toe gestuurd krijgen. Na ontvangst van het aanmeldingsstrookje volgt een intake gesprek. De inschrijfkosten bedragen f 10=. De vraagouder kan in principe onmid dellijk ingeschreven worden. De gas touder wordt na intern beraad inge schreven. In het gesprek met de gastou der zal gelet worden op het woon- en leefklimaat. Door zo te werken pro beert het GOP wensen van vraag- en gastouders zo goed mogelijk op elkaar af te stemmen. Ook probeert het gas touderprojekt zoveel mogelijk wijkge- bonden te werken. Het contact tussen beide partijen wordt door de vraagouder gelegd. Het gastou derprojekt treedt daarbij op als tussen persoon en geeft richtlijnen ten aanzien van de betaling en verantwoordelijkhe den. Met vragen of problemen omtrent de opvang kan men altijd bij de contact persoon aankloppen. Momenteel heeft het gastouderprojekt behoefte aan gas touders. Voor meer informatie kan men bellen: Wilma Mulder, tel. 14441, óf Ri- na Fennis, tel. 11628. Winkelcentrum Smitshof Soest - Tel. 118 30 Op zaterdag 16 maart houdt de KBS 'Soestdijk' St. Theresiastraat 16 weer een rommelmarkt. De deuren gaan open om 10.00 uur (tot 14.00 uur). De school verwacht veel publiek. Bij mooi weer kunnen de kinderen voor twee kwartjes ponyrijden op 't speelveld van de school. Ook kan men zijn auto laten wassen. Nieuw is de loterij, ieder halfuur wor den er drie prijzen verloot, o.a. een gra tis jaarabonnement op de Soester Cou rant, een gratis APK-keuring, een te goedbon voor een heerlijke taart. De opbrengst wordt besteed aan de inrich ting van een technisch doe-lokaal. De ledenvergadering van de NCVB zal gehouden worden op donderdag 14 maart in het wijkgebouw van de Emma- kerk, Regentesselaan 2, aanvang 20.00 uur. Op deze avond zal de heer Zeevaart de aanwezigen vertellen over laten luiste ren naar 'Muziek door de eeuwen heen'. Het programma begint met de primi tiefste vormen van muziek. Dan volgt de ontwikkeling van kerkmuziek tot in deze tijd. Het belooft een leerzame avond te worden. Gasten zijn van harte welkom. Toneelvereniging "De Rietpluim"brengt: In dit spel der vergissingen kan men "de Rietpluim" weer eens "ouder wets" aan het werk zien. Het blijspel is nu eenmaal hun sterkste kant en voor de liefhebber hiervan is "Zeg, mag ik je man even lenen?" een must. De geschiedenis begint, als de alleen staande buurvrouw Agnes Stolk in pa niek de woning van de familie Valentijn binnenholt en een warrig verhaal begint te vertellen. Irene Valentijn begrijpt al leen maar dat Agnes vraagt om even Ook op Radio Soest, Donderdag 10.00 - 10.15 uur, Presentatie: Corry van der Linde, Ronald van den Broek; Kabel 97, FM 105.09. Evenementen Lucas Passion, Maaskerk, Baarn; 13 maart; 20.00 uur. Tekenen en schilderen, Jaarbeurs Utrecht; 16-17 maart. Theo Olof, Kasteel Groeneveld, 23 maart, 20.15 uur. Theater: The Young Amadeus, Concertge bouw, Amsterdam, 19 maart. Elvis Presley Experience, Rijnhal, Arnhem; 21 maart. Kenny Rogers, Congres hal, Den Haag; 26 april. Rod Stewart, Ahoy, Rotterdam; 30 mei. Everly Brothers, Congreshal, Den Haag; 31 mei. Paul Simon, Ahoy, Rotterdam; 17 en 18 juni. André van Duin, Circus Theater, Den Haag; 1 oktober - 12 oktober. Toeristische Tips Slot Zuylen, Maarssen aan de Vecht, 15 maart open. Keukenhof, Lisse, 28 maart. Kijkje in eigen winkel: VVV - lente Nationaal Magaxine, 4 gulden 95. Trekkershutten gids. Gids Overijssel, Z-Limburg, Drente en Zeeland. Nieuw Dagtochten Eemland. Kadobonnen vanaf f 10,--. V.V.V. Soest, Steenhoffstraat 9a. Ge opend: maandag-vrijdag 9.30 - 16.30 uur. Tel. 12075. haar man te mogen lenen. Ze denkt nog even aan een lekke gootsteen of iets dergelijks. Maar Agnes bedoelt als echtgenoot... Irene denkt er niet over, wat een bela chelijk voorstel! Maar Bas Valentijn houdt wel van een goeie grap en doet mee. Hij realiseert zich niet dat daarmee de eerste van een serie "Bedriegerijen" is gestart waar geen eind aan lijkt te ko men. Als vervolgens het Russische echtpaar (de oom en tante van Agnes waar alles om draait) niet alleen maar even op bezoek komt maar ook nog blijft logeren, is de puinhoop kompleet. Of dat ooit nog goed komt?? Dit kan men zelf komen zien op woens dag 17 en vrijdag 19 april in gebouw "De Rank" aan de Soesterbergsestraat. Aanvang 20.00 uur. Kaarten zijn ver krijgbaar in voorverkoop bij: Henk Ha gen Lange Brinkweg 25, tel: 11416; Marion Posthuma, Eikenlaan 81, tel: 20073; Ton Ruizendaal, St. Jozefstraat 2, tel: 10490. Maandag 18 maart is voor het Soester Muziek Gezelschap een avond meteen speciaal tintje. Het SMG hoopt dan tien leerlingen, die bij de Amersfoort- se Muziekschool les hebben, te kun nen feliciteren met hun A- of B-diplo ma. Dat zal gebeuren om 19.30 uur, maar daaraan voorafgaand geeft het leerlin genorkest o.l.v. de heer Wim Vos, een openbare repetitie van 18.30 tot 19.30 uur. Belangstellenden zijn deze avond zeer welkom. Na de huldiging speelt het grote orkest tot 20.30 uur een nieuw, zeer actueel repertoire o.l.v. de nieuwe dirigent Erik Jansen. In september start weer een nieuwe Jeerlingengroep. Het SMG zoekt leer lingen (jeugd of volwassenen) die hoorn, alt-sax, klarinet, trombone of slagwerk willen leren spelen. Ook (ad- spirant) bespelers van andere blaasin strumenten zijn welkom. Het is moge lijk muzieklessen via de Amersfoortse Muziekschool te volgen. Na de openbare les om 20.30 uur, is er gelegenheid de beide dirigenten of le den van het bestuur te spreken. Voor in formatie kan men bellen: 02155-22532 of 25114. Ariën van Waterland, geboren in Am sterdam, is een kunstenares met grote liefde voor het monument. Zowel het monumentale landschap, houtwallen en polderlandschappen als buiten plaatsen, dorps- en stadskernen kun nen rekenen op haar steun als veran deringen op til zijn. Niet voor niets is het Rijksarchief Noord-Holland een belangrijke afne mer van de in Edam wonende schilde res. In de jaren zestig en zeventig voerde zij met verschillende architecten actie voor het behoud van stads- en dorps kernen. Zij was erbij om gebieden die op het punt stonden te verdwijnen te schilderen. De rode draad die door al haar werk loopt en steeds weer terugkeert is het landschap en dan vooral de verande ring veroorzaakt door woningbouw, wegenaanleg en industrie. Korte tijd woonde Ariën van Water land in Kasteel Groeneveld. Tekenin gen van het interieur van Kasteel Groe neveld uit de periode voor de restaura tie zijn te zien op deze tentoonstelling. Op de tentoonstelling zijn ook een aan tal landschappen en gebouwen te zien uit Curacao. "Gebouwen uit de kolo niale tijd, met duidelijk Nederlandse kenmerken, sterk in verval geraakt, mogen niet verdwijnen", aldus Ariën van Waterland: "Zij zijn een teken uit een tijd dat Nederland zich in Latijns- Amerika nogal hevig manifesteerde". Ariën van Waterland is een gedreven kunstenares, met een groot gevoel voor rechtvaardigheid. Met aquarel, acryl, krijt en kleurpotlood weet zij dat gevoel op treffende wijze vast te leggen. Haar werken zijn in Kasteel Groeneveld te zien van 23 maart 1991 tot en met 2 juni 1991. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 17.00 uur; zaterdag en zondag 12.00-17.00 uur; n sloten.

Soester Courant | 1991 | | pagina 11