N TIP Advisie en Xerox introduceren fiaai^ - zen - Soest Dag in dag uit Mi Hulleman optiek 'Vrienden van het Vliegdorp' kiezen toch bewust voor stichtingsvorm ADVISIE getest uiïVV Soest 50 jaar geleden ^N^r IOEST, BAARN e.o I \LL-IN GARANTIE [WOENSDAG 13 MAART 1991 SOESTER COURANT PAGINA 5 raagt uw indacht voor Hinderwetvergunning R WESTRA lijk Dte iP ALLE HEREN- WET EEN frist O. V. 4.N.V.C. bestemmingsplan tazarusberg Wie van Soest houdt 1eest de Soester Courant gaan wij voor dag en dauw inkopen doen bij 3 verschillende bloemenveilingen. Dit betekent dat u dagelijks volop kan kiezen uit een groots assortiment bloemen en planten. BLOEMENHUIS Mislukte overval Joh. Poststraat Zet je ogen op scherp bij Hulleman Autokraak Inbraak Haverweerd: schade 2500 gulden Soest feliciteert Koningin en Prins niet zilveren huwelijk A.A. VAN BREUKELEN B.V. BIEDT AAN: in de prijsklasse van f. 70.000,- tot f. 125.000,-. 'Wij vervullen een brugfunctie naar gemeente' KOOP NU GEGARANDEERD ZORGENVRIJ DE XEROX 4030-11 LASERPRINTER. !~ron voor zorgenvrije try-out Drie ruiters tegelijk uit het zadel Vier autokraken op'n rij D66-fractieberaad over relatie burgers-bestuur Ontsnappende hond veroorzaakt botsing 15 maart 1941 Melk op de Scholen De Soester Courant op Zaterdag I 4/13865 en voor slechts f 65 - luren wij uw auto! zliënt wordt is. Meer auto, minder mi 441 328 de afdeling Milieubeheer van de ge- :nte Soest, Raadhuisplein 1, kamer [7, ligt vanaf heden op werkdagen in 8.30 tot 12.30 uur, alsmede in de Biotheek aan de Albert Cuyplaan tij- s de openingsuren, ter inzage de be- ikking op het verzoek van: R.We- I, Choristenpad 26, voor het oprich- [van een inrichting voor de opslag en 'erking van papier, lompen en me- fn op het perceel Dorresteinweg 60. p tegen deze beschikking kan len ingediend door: aanvrager; Ie betrokken adviseurs; igenen die tegen de aanvraag om nning tijdig bezwaren hebben in- nd; :nige andere belanghebbende die :oont dat hij redelijkerwijze niet (tij- in staat is geweest eerder bezwaren koopt in te brengen. LOMPEN, IJZER llfi* t>eroePschrift moet worden gericht PAPIER en METALEN aa° n§ voor ëeschillen van Nieuweweg 59 - Soesi Telefoon 1 32 8E Zaterdag na 12.00 urn GESLOTEN. pestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, bin nen een maand na de dagtekening van deze kennisgeving. 1 Zij die beroep instellen kunnen over eenkomstig artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om een schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige Mtarziening. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, postbus 20019, Ï500 EA 's-Gravenhage. De beschik- mhg wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. De burgemeester maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de 5Vet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat met ingang van 14 maart <1991 gedurende een maand in het ge meentehuis, Raadhuisplein 1, bij de af deling Ruimtelijke Ordening en Bouw zaken (geopend iedere werkdag van 8.30 - 12.30 uur) en bij het gemeente lijk Informatiecentrum (gedurende ge bruikelijke openingstijden), alsmede in de plaatselijke bibliotheken, voor een ieder ter inzage ligt: S» het door de raad der gemeente Soest op 21 februari 1991 vastgestelde be stemmingsplan "Lazarusberg", rege lende de bestemming van gronden gele gen in Soest en begrensd door de Beetz- laan, de Hellingweg, de Korte Berg straat, de Julianalaan en de Waldeck «tyrmontlaan. Wegen het ontwerp van dit plan zijn bij de gemeenteraad tien bezwaarschriften «ïgediend en bij de vaststelling zijn in het ontwerp enige wijzigingen aange bracht. ffpgevolge het bepaalde in artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren |ot de gemeenteraad hebben gewend, gedurende de termijn dat het plan ter Snzage ligt, bij Gedeputeerde Staten jvan de provincie Utrecht, Postbus B0300, 3508 TH Utrecht, daartegen Bezwaren indienen. Jielijke bevoegdheid komt, gedurende Ëe termijn dat het plan ter inzage ligt, |oe aan een ieder die bezwaren heeft te lgen de wijzigingen, welke bij de vast- telling van het bestemmingsplan in het ntwerp zijn aangebracht. Informaties: INFO-CENTRUM, RAADHUISPLEIN 1. Telefoon (02155) 93777. Open maandag t/m vrijdag. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24-uurs-service). Zuidpromenade 9, Tel.: 02155 - 1 68 77, Soest De politie is sinds zaterdagavond op zoek naar de onbekende dader van een mislukte overval aan de Johan- nes Poststraat. Een echtpaar uit Soest liep daar die avond omstreeks half negen, toen de man plotseling opdook en een pakje onder de arm van de vrouw probeerde weg te gris sen. Daarbij ontstonden enige scher mutselingen, die ertoe leidden dat de overvaller zónder buit de benen nam. Wat er in het pakje zat is niet bekend. De dader werd door het echtpaar beschreven als een man van 20 a 30 jaar, ca. 1,80 meter lang, met donker haar en gekleed in een wit jack en witte sportschoenen. SPECIAALZAAK VOOR BRILLEN OOGMETING - CONTACTLENZEN Optometristen O.V. - Contactlensspecialist A.N.V.C. Burg. Grothestraat 8 3761 CM Soestdijk Telefoon 02155 -1 38 59 's Maandags de gehele dag gesloten. Uit de auto van een 20-jarige Soester is in het weekeinde een radio-cassette recorder gestolen. De dader had een van de ruiten ingeslagen. De wagen stond geparkeerd aan de Leeuwerik- weg. De eigenaar deed aangifte bij de politie. Uit een kelderbox onder de flats aan de Haverweerd werd afgelopen weekend voor 2500 gulden aan cosmetica-arti- kelen en -apparatuur gestolen. De ge dupeerde, een 38-jarige Soester, is ver tegenwoordiger van een bedrijf in Pur- merend en bewaarde deze artikelen voor zijn baas in zijn woning. Er werden vier epileerapparaten, diverse soorten after-shave en testers van parfums en diverse zonnebrandcré/mes gestoten. Om binnen te komen moest de dief twee sloten forceren. Namens het gemeentebestuur en de burgers van Soest en Soesterberg hebben Burgemeester en Wethouders een brief met daarin de gelukwensen gestuurd aan het Zilveren Bruidspaar, Hare Majesteit de Koningin Beatrix en Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Claus. De brief luidt als volgt: Aan: Het Zilveren Bruidspaar Hare Majesteit de Koningin Beatrix en Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Claus Postbus 30412 2500 GK 's-Gravenhage Soest, 7 maart 1991 Majesteit, Koninklijke Hoogheid, Namens het gemeentebestuur en de burgers van Soest en Soesterberg mogen wij u van harte gelukwensen met uw zilveren huwelijksfeest op 10 maart a.s.. Op 20 maart a.s. zullen kinderen uit de hoogste klas van een via een wedstrijd nog nader te selecteren basisschool bomen planten in een aan te leggen parkje in de nieuwe woonwijk Klein Engendaal te Soest. De Regionale Commissie Boomfeestdag heeft dit jaar Soest als accentge meente voor de provincie. Utrecht aangewezen. De Commissaris der Koningin Jhr. drs. P.A.C. Beelaertsvan Blokland zal daartoe de "jubileumboom" plan ten. Deze boom is genoemd naar uw zilveren huwelijksfeest. Wij denken hiermee in uw geest te handelen. Graag wensen wiju samen met uw kinderen, ouders, familie en vrienden een zeer geslaagde viering toe van dit 25-jarig huwelijksfestijn. Moge u als Ko ninklijk Paar nog lang en gelukkig in goede gezondheid te midden van ons volk verkeren, dat wensen wij u tenslotte van harte toe. Met gevoelens van de meeste hoogachting, Burgemeester en wethouder van Soest, De burgemeester, J. de Widt muKiitiib. adviseurs in... hypotheken vastgoed assurantiën A.A. van Breukelen B.V. is een onafhankelijk adviesbureau met 20 jaar ervaring »n: hypotheken, vastgoed en assurantiën. HYPOTHEKEN VASTGOED ASSURANTIËN A.A. van Breukelen B.V. Koninginnelaan 40, 3762 DG Soest 02155- 17962/23789 AMERSFOORT Palmstraat Middenwoning met klb ne besloten tuin en c.v. Ind.: hal, toilet, keuken en woonkamer. Etage: 3 slaapkamers en een badkamer, Bergzolder, Gevraagde koopsom f 92.500,- SOEST Eigendomweg Helft van dubbel woonhuis met garage en grote tuin. ca. 470 mJ. lnd.:L-vorm. woonkamer, hal, keuken, toilet en kelderkast Verd.- 3 ruime slaapkamers en douchecel. Zolder met vaste trap en kamer Deze woning verkeert in goede staat van onder houd. Gevraagde koopsom f 265.000,- SOEST Schrikslaan Mooi gelegen vrijstaande woning t.o. plantsoen op ca 330 m1 grond. Indeling: hal, ruime woonka mer, moderne eetkeuken, kelderkast en toilet; Verdieping: luxe badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet, 2 ruime slaapkamers en bergzolder. Deze woning verkeert in uitstekende staat van on derhoud. Gevraagde koopsom f 239.000,- SOEST Wilhelminalaan Vrijstaande woning met ruime garage, c.v. en grote tuin, ca. 479 m'. Indeling: hal, toilet, kelder, keuken en rujme woonkamer. Vérdieping: 3 slaapkamers en badkamer Vlizotrap naar grote zolder. Deze woning heeft enig achterstallig onderhoud Gevraagde koopsom f 349.000,- Tevens vragen wij voor diverse relaties appartementen te koop Sinds vorige week is het comité "Vrienden van het Vliegdorp", dat zich inzet voor de bevordering van de leefbaarheid in Soesterberg, officieel een stichting. De initiatiefnemers vor men samen het bestuur en deze week vindt de eerste officiële bestuursver gadering plaats. Dat uiteindelijk - te gen de adviezen in - gekozen is voor de stichtingsvormen niet voor een ver eniging, scheelt de "Vrienden" waar schijnlijk een startsubsidie van twee duizend gulden. "Soesterberg hééft al een belangenver eniging," aldus de secretaris van de stichting, mevrouw J.E. Nijs, doelend op Soesterbergs Belang. "We menen dat het afbreuk zou doen aan onze doel stelling als we daarnaast nóg een vereni ging zouden oprichten. Dat zou maar aanleiding geven tot rivaliteit, en dat is niet gezond." De "Vrienden" hebben na rijp beraad dan ook besloten toch vast te houden aan de stichtingsvorm, die naar hun smaak ook democratischer is. "Een vereniging spreekt alleen na mens haar leden, maar een stichting is toegankelijker voor de totale bevol king." Een van de voornaamste overwegingen bij de keuze tussen stichting of vereni ging is volgens mevrouw Nijs geweest dat mensen met een smalle beurs niet afgeschrikt moeten worden. "Ook bij een vereniging is het mogelijk een fi nanciële bijdrage naar draagkracht te heffen, maar we willen voorkomen dat de mensen moeten vragen om zo'n te gemoetkoming. Niemand loopt graag te koop met z'n armoe..." De stichting werft nu donateurs voor een bedrag van een tientje per jaar. 'Brugfunctie' De stichting wil graag een "brugfunc tie" vervullen tussen de bevolking van Soesterberg en de gemeente Soest. In de afgelopen maanden is er - naast de geruchtmakende enquête over de over last van het vliegtuiglawaai - een com plete waslijst opgesteld van allerlei za ken in Soesterberg, waar eens wat aan gedaan moest worden. Als voorbeelden noemt mevrouw Nijs de toegangsdeuren van het Dorpshuis - die voor rolstoelgebruikers praktisch "onneembaar" waren (en zijn!) - maar ook de gladheidsbestrijding op het kruispunt in Soesterberg-noord en het sneeuwvrij maken van het verbindings pad tussen het verzorgingstehuis De Drie Eiken en de Rademakerstraat, voor veel bejaarden de enige route om er nog eens even uit te komen. Over de medewerking van de gemeente zijn de "Vrienden" intussen dik tevreden. "Er wordt meteen werk van gemaakt." De brugfunctie die de "Vrienden" voor ogen staat blijkt dan ook in een dringen de behoefte te voorzien. Het "klachten lijstje" was aanvankelijk alleen een bij komstigheid bij de enquête, waarbij de mening van de bevolking werd gepeild over het lawaai van de vliegbasis. Dat bleek voor de meerderheid enorm mee te vallen, in weerwil van de geluiden die Soesterbergs Belang daarover voortdu rend ventileerde. Mevrouw Nijs: "De mensen reageerden zeer positief. We hoorden toen ook allerlei andere din gen, waarvan ze zeiden: Kunnen jullie daar eens wat aan doen...?" Subsidie Door de stichtingsvorm te kiezen ver spelen de "Vrienden" mogelijk de aan gevraagde startsubsidie van een dikke tweeduizend gulden, maar dat vinden ze niet zo'n ramp. "De gemeente heeft ons 500 gulden uit de Kermispot aange boden, om de aanloopkosten te dek ken, en voor de rest hebben we alles uit onze eigen zak betaald." Inmiddels wordt er druk gewerkt aan het werven van donateurs. Over het aantal kan me- Advisie en Xerox rekenen volledig af met de onzekerheden rond de aanschaf van een laserprinter: Het unieke TVy Buy concept biedt u de mogelijkheid tegen een aantrekkelijk bedrag een topkwaliteit laserprinter aan te schaffen: de Xerox 4030-11. En dat gegarandeerd zorgen vrij! Stuur de antwoordcoupon aan ons op en wij nemen direkt kontakt op voor uw persoonlijke Try-out. Want voor u definitief Vredehofstraat 13. beslist, kunt u de printer eerst Postbus IS13760 AD. Soest, een week lang probleemloos Telefoon: 02155 -11434. uitproberen. .ft- j Informeer mij over de vele mogelijkheden van de i Xerox 4030-11 en het unieke Try Buy concept. ilrOMPUTER CONSULTANTS B.V J Bedrijf: I Naam: j Adres: I Postc./plaats: I Telefoon: Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop aan: Advisie Computer I Consultants B.V., Antwoordnummer 2306, 3760 VB SOEST. Mevrouw Nijs van de "Vrienden van het Vliegdorp". vrouw Nijs nog geen mededelingen doen. De stichting denkt ook een belangrijke rol te kunnen spelen in het informeren van de bevolking als er "gemeentelijke" zaken aan de orde zijn. "We moeten ook alert zijn op het voorkómen van problemen," aldus mevrouw Nijs. "Veel mensen weten niets of weinig van alle gemeentelijke procedures waarmee ze te maken krijgen. Bij hoorzittingen - bijvoorbeeld over de inrichting van het kruispunt Kamerlingh Onneslaan- Kampweg - willen we dat er éérst een uiteenzetting wordt gegeven over hoe die procedures werken." Waarom de bevolking wél de weg naar de "Vrienden", maar niet naar de vier Soesterbergse gemeenteraadsleden als het ware "om de hoek" weet te vinden, is ook voor mevrouw Nijs een open vraag. "Wij hebben geen politieke of re ligieuze achtergrond. We willen ook niet politiek gericht bezig zijn, al begrij pen we best dat we niet om de politiek heen kunnen..." Eenzijdig De "Vrienden" bestaan simpelweg om dat de bevolking erom vroeg. "Het was nooit onze bedoeling dat we een organi satie zouden worden," aldus mevrouw Nijs. Volgens haar is het jammer dat Soesterbergs Belang nogal eenzijdig politiek gericht bezig was. "Nee, zelf ben ik nooit lid geweest. Ze hebben wel allerlei voortreffelijke dingen georgani seerd, zoals cursussen en zo." Na de bestuursvergadering van deze week worden alle "lopende zaken" op een rijtje gezet. Een programma heb ben de "Vrienden" niet. "Nee, we zijn niet van plan allerlei evenementen te organiseren. We stellen ons voor dat we mensen uit een bepaalde wijk bij elkaar roepen als daar iets te verbeteren is, maar daar hoefje niet heel Soesterberg bij te betrekken." Het stichtingsbestuur ziet voor zichzelf de volgende rol: "Als er mensen met problemen komen, dan gaan we daarmee om de tafel zitten om te proberen ze gezamenlijk op te lossen of door te geven aan de deskundigen van de gemeente. Dat kunnen de men sen zelf ook wel, maar voor ons is het makkelijker omdat wij de weg binnen de gemeente kennen. En als de mensen het niet met ons eens zijn, kunnen ze ons altijd tot de orde roepen." 'Nergens meer...' Op de tegenwerping dat dat nu juist niet kan met een stichting antwoordt me vrouw Nijs: "Ja, theoretisch kunnen we inderdaad niet worden weggestuurd door de leden, maar ik denk: als we het niet goed doen komen de mensen ge woon niet meer bij ons. Dan zijn we als stichting natuurlijk nergens meer..." Wie belangstelling heeft om zich als do nateur aan te melden van de stichting "Vrienden van het Vliegdorp" (mini maal f 10,- per jaar) kan dat doen bij mevrouw Nijs, Veldmaarschalk Mont- gomeryweg 44 in Soesterberg, tel. (03463) 52227. Of het aan de ruiters of aan de paar den heeft gelegen is niet bekend, maar toevallig is het wél: De politie kreeg vrijdag een telefoontje over een ruiter-ongeval aan de Bosstraat. Daar bleek een 27-jarige Amster damse door haar paard uit het zadel te zijn geworpen. Ze brak daarbij een enkel. Toen de politie bij haar mede-ruiters informeerde hoe het ongeval had plaats kunnen vinden bleven dezen het antwoord schuldig. Ze waren op datzelfde tijdstip óók door hun paarden afgeworpen en plotseling in de struiken terechtge komen. Van wat hun lotgenote was overkomen hadden ze niets gezien. Die werd overigens voor behande ling naar Zonnegloren overge bracht. De politie werd vorige week donderdag geconfronteerd met vier autokraken uit de nacht daarvoor. Op de Irenelaan werd een autoradio uit een auto gesto len. Een 64-jarige bewoner van de Bea- trixlaan deed eveneens aangifte van de diefstal van zijn muziekapparatuur uit zijn auto. Op het Nassauplantsoen bracht de autokraker aan de auto van een 25-jarige bewoner voor 1500 gul den schade toe. De radiocassetterecor der en twaalf bandjes werden gestolen. De deuren werden geforceerd en een raam werd ingeslagen. Een 24-jarige bewoner van de Rubenslaan sloot de rij. Ook zijn radiocassetterecorder werd die nacht gestolen. Telkens worden raadsleden weer ver rast door het ongenoegen van burgers die op hun beurt onaangenaam verrast zijn door B&W-voorstellen. Met het doel de relatie tussen het gemeentebe stuur en de Soester burgers te verbete ren, moet de gemeenteraad 21 maart a.s. besluiten over een nieuwe inspraak verordening, over een nieuwe voorlich tingsnota en over de toekomst van een reeks adviescommissies. In haar open baar fractieberaad zal de D66-fractie (o.a.) bespreken of de nieuwe voorstel len aan het gestelde doel kunnen vol doen. De bespreking wordt gehouden in het Raadhuis, dinsdag 19 maart om 19.30 uur. Een ieder die interesse heeft is wel kom, en als men aandacht wil vragen voor een bepaald punt, graag een tele foontje vooraf naar Adriaan Pothuizen, telefoon 19628, of naar Gré van Eek- van Veelen, telefoon 14341, beiden te Soest. Op de Bartolottilaan knalden maan dagmorgen twee auto's op elkaar, toen de voorste moest remmen voor een hond, die uit een van de huizen de weg oprende. De bestuurster van de eerste auto, een 30-jarige Amersfoortse, trachtte het beest (een Rottweiler) te sparen door hard op de rem te gaan staan. De achter haar rijdende 41-jarige stadgenoot had dat te laat in de gaten en botste tegen haar op. De hond ont kwam ongedeerd. Zaterdagmorgen werd ten gemeentehuize een bijeenkomst gehouden door den Burgemeester met de hoofden van alle scholen te Soest, om de mogelijk heid te bespreken van melkvoorziening op de scholen alhier. De Burgemeester heette de aanwezigen welkom en wees er op, dat thans de voeding der kinderen zoo goed mogelijk moet zijn. De melkvoorziening op de scholen is reeds eerder ter sprake gekomen, doch tot heden was het niet ge lukt, hieraan practische uitvoering te geven. Daar de tijd thans bijzonder ge schikt is, achtte de burgemeester het noodig dit onderwerp nogmaals te be spreken. Hiertoe gaf hij het woord aan den Heer v.d. Ven, propagandist van het Algemeen Schoolmelk comité te Den Haag. Deze deed uitkomen, dat er reeds jaren voor deze belangrijke zaak \Vas ge werkt door het Algemeen Schoolmelk comité. Reeds voor 10 Mei j.1. waren 110 a 120 duizend kinderen ingeschakeld. De bedoeling is, dat de kinderen der U.L.O. Lagere en voorbereidende scholen 4 maal 1/4 liter melk per week drinken en wel op Maandag, Dinsdag, Donder dag en Vrijdag. Deze dagen zijn gekozen, omdat er voor de meeste scholen op Woensdag en Zaterdag des middags geen lessen gegeven worden. Deze melkvoorziening moet worden beschouwd als een bijvoeding voor alle kinderen, arm en rijk. Verschillende gemeenten in den omtrek (Zeist, Bilthoven, Maartensdijk enz.) heb deze zaak reeds ter hand genomen. Het is uitstekende melk, met een vet gehalte van 2Vi procent. De kosten worden door de ouders gedragen, doch niemand betaalt meer dan winkelprijs. De winkelprijs zal worden betaald door de meer gegoeden, terwijl door lageren inkoop en subsidie's de moge lijkheid bestaat de minderbedeelden minder en de armen nog minder te doen betalen. De melk wordt gedronken uit 'n fleschje met kartonnen afsluiting, waardoor 'n rietje gestoken wordt. Gemakkelijk is nu het fleschje in korten tijd te ledigen zonder geknoei. Aan alle ouders zal, indien deze zaak doorgang vindt, een kaart worden gezonden, hoeveel zij voor hun kinderen wenschen te betalen. Deze kaarten worden dan op het Gemeentehuis gecontroleerd of de bedragen voldoende zijn. De ouders worden, voor wat de betaling betreft, in 3 groepen verdeeld. Ie. 6 a 7 ct. per kind per week. 2e. 11a 12 ct. per kind per week. 3e. 17 a 18 ct. per kind per week. Blijkt deze laatste groep groot genoeg te zijn, dan behoeven ook de minst be deelden van deze melkvoorziening niet verstoken te blijven. De Heer v.d. Ven deelde nog mede, dat deze regeling ook in andere plaatsen met veel succes is toegepast. Nog enkele vragen worden door den spreker beantwoord. Hoewel deze melkvoorziening heel wat extra werk oplevert aan het Schoolpersoneel, gelooft men toch, dat dit plan bij voldoende deelname, in het bijzonder van de 3e groep, slagen zal. Te laat om hiervan in ons vorig nummer melding te maken, heeft de Secr.-Ge- neraal van het Departement van Landbouw en Visscherij bekend gemaakt, dat in den vervolge de aanwizjing van nieuwe distributiebonnen een dag later zou geschieden, zoodat publicatie niet meer kan plaats hebben inrie bladen, welke op Vrijdag uitkomen, doch eerst op Zaterdag vermelding kan plaats hebben. Genoemde functionaris motiveerde zijn besluit met de mededeeling, dat een belangrijk gedeelte van het publiek reeds op Zaterdag den winkelier tracht te bewegen distributie-goederen te leveren tegen afgifte van de eerst op Maan dag ingaande bonnen, hetgeen z.i. niet toelaatbaar moet worden geacht. Deze regeling, weljce reeds vorige week is ingegaan, was oorzaak, dat wij in ons vorig nummer enkele nieuwe bonnen niet konden vermelden. Waar het ons bekend is, dat er ook onder onze lezers personen zijn, die in deze tijden geen dagbladlezer zijn en daardoor niet tijdig in kennis zouden komen met de nieuw aangewezen bonnen en ander belangrijk distributienieuws, hebben wij besloten ons blad een dag later te doen verschijnen, zoodat de be zorging niet meer op Vrijdagavond doch op Zaterdag zal plaats hebben.

Soester Courant | 1991 | | pagina 5