Ï9." piilraii" Hieuwe tenniskollekties bij U'ive Sports Nic van Dam V IQISISïIXESSI I4.w Red Stars-dames verrassen Haagse Jumpers Paastocht motortoerclub All Weather mENSPAG 20 MAART 1991 SPORT SPORT PAGINA 19 V ZOALS WIJ!' eageer: (030) 33.15.49 lellende voorkomen imnwmn i Daarvoor is er in uw omgeving een Bang&Olufsen Center Schoemaker Bang&Olufsen Center Bang&Olufsen Center BASKETBAL Onzekerheid over tijdelijke bewoning Discussie in Statencommissie leidt tot uitstel besluit Natuurbad Discussie-avond in Honsbergen 'Vrouwen voor Vrede' Soest viert 10-jarig bestaan zonder feest Klachten bezorging Soester Courant tp Nieuw deelnemersrekord Olympia WANDELSPORT 06-11 ZAALVOETBAL DVS 3 wint zonder imponeren VISSEN De Snoekbaars bevist de Vecht ^Strater Makelaardij o.g 6° HOCKEY MHC Soest Zaalprogramma HANDBAL Smeeing/BDC ontmoet Volendam Uitslagen Smeeing BDC 17 maart chtscheiding, alcohol en werk- rijzinnig Protestants Centrum, Ant- iordnnumer 9089, 3500 ZA Utrecht ado! 0 voor- J voor at Bass 3bel auto- Jbbing en speler met LCD display *FM stereo, ntvangst. 'ingebouwde microfoon onaansluiting. -2p-Ê£MJ3fie_werkt_dat? n in deze advertentie ziet u de betaalt u. Daarbij krijgt „een "gegeven waarde. Die kuntu dan aan artikelen naar uw k...,. IJ geldig zolang de voorraad strekl idan. "01 de held van de waanle In contanten. AOG9112 De nieuwe kollekties voor een nieuw ifizoen van op en top tennisplezier lig- dfji nu bij Active Sports. Kleding, rac- tets en schoenen hebben deze zomer ille eigenschappen in zich verenigd om bij te dragen aan perfekt spelgenot. Hel traditionele wit van de tennis-out- 5ls wordt bij de mannen afgewisseld met dessins van frisse en diepe kleuren (Adidas en Rucanor), die een zeer sportieve uitstraling geven. Voor de vrouw is er vooral gebruik gemaakt van flatterende pastels (Lotto) en diverse paarstinten (Golden Team). Van Vitas en Elefanti zijn er fraaie tennispakken, die maken dat ook het après-tennis best heel lang mag duren. Alle gebruikte materialen zijn modern, soepel en luch tig en de modellen geven beweging de totale vrijheid. Sport en mode reiken el kaar hier de hand. In dat opzicht heb ben tennis, golfen skiën nu eenmaal een streepje voor op andere sporten. Hoe flitsend de tennismode ook is, het ten nisracket blijft natuurlijk hèt gereed schap om je te onderscheiden. U komt dan ook het echte vakwerk tegen, zoals Prince, Wilson, Major, Golden Team en Life Sport. Daarnaast vinden vast en ze ker ook dit seizoen de frisgekleurde en slim geprijsde Golden Team rackets voor jong en oud weer gretig aftrek. Er is volop keuze. De racket-trend naar een grotere bladmaat zet door en dank zij het dual tapered system kunnen nu ook de beginners meteen overweg met een "wide body" racket. Alle sportliefhebbers weten dat de basis heel belangrijk is, dus het voetenwerk krijgt de extra aandacht die het ver dient. Sterk en zacht perfekt verenigd: stevige doorgestikte zolen en fijnlede ren bovenwerk blijken een winnend team. Rucanor en Diadora komen met elegante soepele schoenen voor de vrouwenleest en ook de mannenvoet krijgt de beste basis dank zij Reebok, Lotto, Nike en Diadora. Zelfs de klein ste tennissterren kunnen naast hun schoenen lopen van trots met de elegan te Diadora Dream Junior en de stoere Nike Cross Trainer Low. Ermee naar school stappen kan natuurlijk ookf L.A. Gear heeft de volwassen sprinters veel moois te bieden en heeft zowel een dames- als een herenlijn. Het wordt steeds moeilijker om precies te weten waar het sporten ophoudt en het flaneren begint. Al deze mooie ten nis essentials zijn in ieder geval raak bij... Active Sports Nic van Dam, Van Weedestraat 16. U wilt wel eens het complete programma zien en horen. met V-fit volledige B&O programma en heel veel kennis van zaken: SOEST Van Weedestraat 78, Tel. 02155-17253 Het damesteam van Red Stars ging za- moest winnen, wilde het nog langs het terdagavond naar Den Haag om het op de derde plaats van onder staande daar op te nemen tegen Juinpers. Een Binnenland komen. Dan zou Red Stars lastige wedstrijd, want de Haagse da- de resterende drie wedstrijden moeten mes staan op een tweede plaats en winnen en Binnenland evenzovele wed- hebben nog een redelijke kans op bet kampioenschap. Zij staan slechts twee punten scheidden hen van koploper OSG. De Soester dames meenden daarom te recht, en ook gezien de verloren wed strijd van een week eerder tegen het op een tiende plaats bivakkerende BV Odijk, dat het een zware pot zou gaan worden waarbij de winstkansen niet voör het opscheppen lagen. Het geheel pakte echter anders uit. Een fris en vro lijk spelend Soester team maakte het de Haagse dames dermate lastig dat zij niet los konden komen van een geconcen treerd Red Stars-team, dat meer een re vanche op zichzelf wilde nemen. Bij rust was de marge daarom ook maar zeer gering en wie er zou gaan winnen was op dat moment nog niet te voor spellen. De Soester dames waren echter niet van plan om met lege handen uit Den Haag te vertrekken en bleven het de Haagse dames moeilijk maken. Het werd tenslotte een fraaie 56-49 over winning voor Red Stars, dat daarmee een lelijke streep trok door de promo tiekansen van Jumpers en zichzelf weer keurig op een derde plaats nestelde in de rayon eerste klass. Heren terug bij af Slechts een jaar heeft het eerste heren team mogen verblijven in de rayon eer ste klass. Zaterdag speelden zij tegen Guno Rotterdam. Het Soester team Of Gedeputeerde Staten - het dage lijks bestuur van de provincie - gebruik zullen kunnen maken van hun "afwij kingsbevoegdheid" met betrekking tot het plan-Taphoorn staat nog niet vast. De commissie Ruimtelijke Ordening van de Provinciale Staten is van me ning dat er nog te veel onzekerheid be staat over de tijdelijkheid van de bewo ning van de appartementen die Tap- lioorn op het terrein van het Soester Natuurbad wil gaan bouwen. In principe willen G.S. wel akkoord gaan met de plannen voor het Natuur bad, waarvoor de Provinciale Planolo gische Commissie (PPC) onlangs al het groene licht gaf, in weerwil van het feit dat het gehele bestemmingsplan Lan delijk Gebied werd afgekeurd. De luxe- - ii uw --3ÉS»V® De Soester motortoerclub All Weather organiseert tweede paasdag de eerste tocht van het nieuwe toerseizoen. De ze tocht over 250 kilometer voert de deelnemers naar en door de prachtige provincie Overijssel. De club richt zich op mensen die de liefde voor de motor willen combineren met die voor lange tochten door een prachtige omgeving en die het gezelliger vinden om dat met een leuke ploeg te doen dan om al leen op pad te gaan. Vorig jaar september werd de Soester motortoerclub - toen nog zonder een echte naam - opgericht. Inmiddels draait de toerclub All Weather al weer een aantal maanden, en met succes. De club stelt zich tot doel minima al één keer per maand samen te toeren. Deze tochten worden van tevoren uitgestip peld. Het accent ligt op recreatief mo torrijden en heel nadrukkelijk niet op met een zo hoog mogelijke snelheid over de Nederlandse (en Belgische en Duitse) wegen razen. Iedere tweede dinsdag van de maand houdt All Weather een clubavond. Ook verschijnt maandelijks een clubblad. In de wintermaanden, die minder geschikt zijn om met de motor te toeren, worden allerlei andere activiteiten onderno men. Wie kennis wil maken met de toer club of eens mee wil rijden kan contact met de initiatiefnemers en organisato ren van de tochten opnemen. Daartoe kan men bellen met Bert en Mirjam van Breukelen, tel. 26795, of met Ad en Ca roline van Breukelen, tel. 26635. De tocht die wordt gehouden op eerste paasdag, start om negen uur 's ochtends vanaf Koninginnelaan 40 (A.A. van Breukelen b.v.). Ook voor deelname aan deze tocht kunnen nieuwe leden zich nog bij de organisatoren aanmel den. Om ongeveer vijf uur 's middags komen de motorrijders weer in Soest en verzamelen zich dan bij restaurant De Kcjfte Duinen aan de Birkstr^at 108. Bij motortoerclub All Weather zijn nog nieuwe leden welkom. Geen feest, maar een discussie-avond over o.a. de tegenstellingen tussen de Arabische en de westerse wereld. Daarmee gaat "Vrouwen voor Vre- de"-Soest binnenkort het tienjarig ju bileum vieren. De plaatselijke vredes organisatie wil dan niet alleen terug kijken naar het verleden, maar de aan dacht vooral op de toekomst richten. De internationale beweging "Vrouwen voor Vrede" ontstond ca. 12 jaar gele den, in Nederland en daarbuiten, vanuit de onrust bij vrouwen over de produktie en het mogelijk gebruik van kernwa pens. Daarbij kwam ook de eindeloze reeks van kernproeven, die het milieu en de mensen ter plekke zwaar belasten. "Vrouwen voor Vrede" wil zo veel mo gelijk vrouwen stimuleren om verant woordelijkheid te dragen bij de beslis singen die genomen moeten worden met betrekking tot het vredesvraagstuk. Zij wil vrouwen stimuleren om met de mogelijkheden die ze hebben te werken aan een andere samenleving, waarin geen plaats is voor kernwapens, een sa menleving waarin terugdringing van conventionele bewapening tenslotte naar ontwapening voert, waarin de menrechten gerespecteerd worden, waarin het milieu beschermd wordt en waarin een menswaardig bestaan voor de hele wereldbevolking mogelijk zal zijn. Het zijn allemaal grote idealen waar de beweging "Vrouwen voor Vrede" voor staat. Dikwijls voelde zij zich overstelpt door de steeds groter wordende wereld problemen: de vluchtelingenstromen, ue groeiende tegenstelling lussen arme en rijke landen, de milieuproblematiek. Maar er waren ook tekenen van hoop en verandering: de ontspanning tussen West- en Oostblok, het Brundtlandrap- port, de netwerken van vrouwen en mannen die zich inzetten voor een vre diger wereld. In 1990 werden allen weer met de neus op de harde werkelijkheid gedrukt: de Golf-oorlog. Discussie-avond Dat laatste is voor "Vrouwen voor Vre de" reden genoeg om het tienjarig be staan niet mét een "feest" te vieren. Er is, om het jubileum niet ongemerkt voorbij te laten gaan, gekozen voor een discussie-avond op donderdag 11 april, in de zaal van het dienstencentrum Honsbergen aan de Wiardi Beekman- straat. De bijeenkomst begint om 19.45 uur en staat in het teken van de vragen: Hoe komen de twee werelden, de Ara bische en de westerse, weer enigszins tot elkaar? Waar liggen de vooroordelen ten opzichte van elkaar en ten opzichte van de Derde Wereldlanden? Wat kun nen "Vrouwen voor Vrede" vanuit hun westerse positie doen? Drie vrouwen zullen een korte inleiding houden. Het zijn Jet Kraemer, emanci patie-secretaris van het ICCO (Inter kerkelijke Coördinatie Commissie Ont wikkelingsprojecten); Laila Jaffar, Pa lestijnse en voorzitter van de stichting Joods-Palestijnse Dialoog; en Maaike v.d. Velden, predikante te Soest en lid van de Werkgroep Contact-Golf. Daar na zal een open discussie volgen. Zowel vrouwen als nonnen zijn welkom. service-appartementen mogen echter alleen een verblijfs-recreatief doel die nen en dus niet permanent bewoond worden. De Statencommissie oordeel de dat er nog te veel onzekerheden op dat punt zijn en stelde daarom een be sluit over de toepassing van de afwij kingsbevoegdheid van G.S. uit naar de vergadering van 12 april. Ook bij deze vergadering roerden zich de tegenstanders van het plan-Tap hoorn. Harry Witte van Gemeentebe langen Groen Soest (de politieke arm van de actiegroep Soest Alarm) en ad vocaat Frans Weijzen van de Vrienden Soester Natuurbad, betoogden tijdens de inspraakronde dat de plannen in strijd zijn met het huidige Streekplan en met het beleid dat de provincie voor de toekomst wenst. Witte wilde met de sta tenleden wel wedden dat de woningen wél permanent bewoond zullen worden en dat het zwembad binnen vijf jaar na realisatie niet meer toegankelijk zal zijn voor het publiek. Volgens Weijzen was er zelfs sprake van politieke willekeur, omdat welgestelden van elders worden bevoordeeld boven de eigen bevolking en een prachtig zwembad wordt ver-; kwanseld voor een "yuppie-centrum". Met wat kanttekeningen gingen de meeste statenfracties akkoord het voor stel. Van CDA-zijde liet Jan Zwaanen burg (ook raadslid in Soest) weten dat de procedurele aanpak van de gemeen te volgens hem geen schoonheidspiijs verdiende, maar uiteindelijk wel zou in stemmen met het verlenen van de be voegdheid. Eveline Korthuis (WD, en ook uit Soest) was dat met hem eens. De PvdA had meer moeite met het voorstel en stelde de vraag naar de al dan niet permanente bewoningsmoge- lijkheden van de appartementen aan de orde, evenals de toegankelijkheid van het bad voor de "gewone man". Open lijke twijfels had de fractie van D66, on der meer omdat in het Streekplan de verblijfsaccommodatie destijds alleen was toegestaan om het bad open te kun nen houden. Dat argument zou nu wel eens vervallen kunnen zijn. De Groen Links-fractie stelde zich op het stand punt dat het plan-Taphoorn inderdaad strijdig was met de uitgangspunten voor het ruimtelijk beleid en dus verworpen moest worden. Strategisch plan Wethouder Jan Visser, namens de ge meente Soest ook aanwezig, verbaasde zijn gehoor door op een vraag van GPV-zijde - of de gemeente een plan had om permanente bewoning tegen te gaan - in eerste instantie te antwoorden dat Soest daarvoor "een fantastisch strategisch plan" had, maar op een ver zoek tot nadere concretisering slechts kon antwoorden dat daar eerst nog over nagedacht moest worden. Volgens de advocaat van Taphoorn zijn er overigens concept-regelingen afge sproken, die het juridisch mogelijk moeten maken dat de gemeente op treedt tegen overtredingen van het ver bod op permanente bewoning. Opmerkelijk was ook het antwoord van Visser op een vraag van CDA-zijde, of het Soester Natuurbad nog wel bezoe kers trok. "Nauwelijks," antwoordde de wethouder, terwijl Witte de vergadering - tegen de regels in - meedeelde dat er in in 1989 zeker 100.000 bezoekers waren geweest en vorig jaar zelfs 125.000. Gedeputeerde Schapenk sloot de dis cussie af met de mededeling dat hij in het College van G.S. verslag zou doen van de bijeenkomst en dat hij op 12 april - door hoofdelijke stemming - zou laten bepalen of het provinciebestuur ge bruik zal maken van de bevoegdheid om het plan-Taphoorn mogelijk te ma ken. Indien U 's woensdags om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in Uw bezit heeft kunt U tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan dezelf de avond nog nabezorgd. Als U la ter dan 18.30 uur belt kunt U de klacht op het antwoordapparaat inspreken. In dat geval krijgt U de krant de volgende dag in de bus. strijden moeten verliezen. Door het verlies echter tegen Gunco met 79-89 is het doek defintitief geval len, ondanks dat de Soester heren met name in de tweede periode van dit sei zoen een goede indruk achterlieten. Ook zaterdagavond tegen de Rotter dammers. Bij rust leidde Red Stars nog met 42-40. De langste adem hadden echter de Rotterdammers en zij wisten alsnog deze ontmoeting naar zich toe te trekken en te winnen met 89-79. Hier door speelt het Soester team volgend seizoen weer in de vertrouwde heren rayon tweede klasse, zodat coach Harry Klippers kan gaan bouwen aan een nieuw team, want duidelijk is ook dat diverse spelers van het eerste team te kennen hebben gegeven het volgend jaar wat rustiger aan te gaan doen. Jongens junioren De jongens junioren van Red Stars gin gen zaterdagavond naar Gouda en speelden daar tegen Springers. Thuis werd verloren van het Goudse team, doch de Red Stars-jongens waren erg gemotiveerd naar Gouda vertrokken. De Red Stars-coach kon weer beschik ken over de een volle maand uit de rou latie geweest zijnde Willem Kerkhoff, waardoor de guard-positie weer wat steviger verzorgd was. Het was een gelijkopgaande strijd met steeds een lichte voorsprong voor het Goudse Springers. Bij rust was de stand 28-24 voor Springers. De Soester jongens kwamen echter zeer goed uit de startblokken in de tweede helft en in no time werd een voorsprong opgebouwd van elf punten tot 43-32 in de negende minuut. Toen was het zaak om het koppie erbij te houden en on danks een fanatiek door Springers inge zette pressing west het Soester team toch haar voorsprong te behouden, on danks het feit dat de marge wel kleiner werd. Een verdiend 59-55 was het eind resultaat. De meisjes junioren speelden zaterdag avond tegen het Utrechtse OSG. De Soester meisjes hebben het de laatste tijd moeilijk, deels door een kleine kern spelers. Dit nam niet weg dat ze de Utrechtse meisjes knap lastig maakten en bij rust had Red Stars nog een 25-23 voorsprong. OSG kwam echter terug en kon alsnog de overwinning, zij het zeer moeilijk, naar zich toe trekken met 56- 49. Overige uitslagen Red Stars JC2 - B.Z. '72 JC2 (jong. adsp.) 67-38 Red Stars XD1 - O.S.G. XD1 (welpen) 41-64 Red Stars XD3 - W/Shooters XD3 (welpen) 44-24 Red Stars 3 - Almaar Meer (heren) 52- 85 Red Stars JC3 - Green Giants JC1 (jong. adsp.) 52-43 Red Stars II - S.B.U. I (dames) 24-66 Red Stars 2 - Cangeroes 3 (heren) 64- 56 Red Stars JA2 - Crackeijacks JA1 (jong. Jun.) 50-87 Red Stars 5 - New Stars 4 (heren) 37-68 Bedrijfsbasketbal Afgelopen week heeft Red Stars zich geschaard bij de andere sporten ais vol leybal, voetbal en handbal en bedrijven de gelegenheid gegeven zich in Soest in te schrijven voor bedrijfssport basket bal. Er is gelegenheid om deel te nemen met een herenteam, damesteam, doch ook de mogelijkheid staat open voor in schrijving met een gemengd team. Het bedrijfsbasketbal vindt plaats op de donderdagen 30 mei en 6 juni. Zowel de wandelsportvereniging "Olympia" als de Stichts Gooise Wan delsport Bond (SGWB) verkeerde za terdag in een feeststemming. Met de 440 wandelaars die de Soester vereni ging op bezoek kreeg, kan een totaal aantal van precies 3.000 in de annalen worden bijgeschreven. Olympia kwam dit seizoen uit op een totaal van 1.194, ten opzichte van het rekord-seizoen 1989/90 een stijging van 180. Het wijkgebouw "De Rank" aan de Soesterbergsestraat fungeerde als van ouds als start- en finishplaats voor de derde en tevens laatste wandeling in Olympia's 29e Winterserie. De met veel zorg uitgezette parkoersen van vijf, tien en vijftien kilometer door de na tuurgebieden van het landgoed Pijnen burg en de onlangs door het Utrechtse Landschap aangekochte bossen" rond om de Willem Arntsz Hoeve, stemden de wandelaars uit o.a. Alblasserdam, Roosendaal, Silvolde, Uithoorn en Zutphen, mede door de ideale weers omstandigheden, tot volle tevreden heid. Groepen waren er uit Gennep en Maarssen en twee uit Zeist. De vier zusterverenigingen uit Huizen, Soest, Utrecht en Zeist organiseerden in het seizoen 1990/91 tezamen negen winterwandelingen. Utrecht opende 20 Alarmnummer politie, brandweer en ambulance: oktober vorig jaar met 230 deelnemers. Op 3 november trok Soest 424 wande laars, Zeist (op 17/11) 141, Huizen (8/ 12) 237, Soest (12/1) 330, Utrecht (26/1) 363, Huizen (9/2) 286, Zeist scoorde op 2 maart het hoogst met 572 en Soest sloot het seizoen op 16 maart af met 440 wandelenthousiasten. Sinds 1978/79, toen de Winterwande lingen voor het eerst werden gecombi neerd en onder auspiciën van de SGWB werden georganiseerd, hebben bijna 30.000 mensen aan één of meerdere Wintertochten in het Sticht/Gooi mee- Ölympia kan nu gaan beginnen met het eigen wandelprogramma. Op zaterdag wordt afgereisd naar Woerden voor de Jubileumtocht. Na de 10-0 overwinning op Husky in de eerste wedstrijd tussen beide ploe gen, mocht de thuiswedstrijd geen problemen opleveren. Ondanks waar schuwingen van de technische leiding leken de mannen van DVS de zaak toch te gemakkelijk op te nemen. Een snelle openingstreffer van Teus Verwoerd werd binnen een minuut door Husky beantwoord met de gelijk maker. Bert Luschen en Teus Ver woerd brachten DVS weer op voor sprong alvorens Husky de marge weer tot één kon terugbrengen. Even bezin- de DVS zich weer en wist met goede combinaties de voorsprong tot rust uit te breiden tot 5-2 door doelpunten van Jos Kramer en Teus Verwoerd. De rustgevende ruststand had het teken moeten zijn om Husky, dat zonder wis selspeler aantrad, op conditie en met snelle combinaties weg te tikken. Het tegendeel was aan de orde. Husky dic teerde het spel en bracht de verdediging menigmaal in grote verlegenheid. De spanning in de wedstrijd kwam door twee doelpunten van Husky (5-4) weer geheel terug. Lang zou de hoop voor Husky op een positief resultaat echter niet duren. Met individuele acties zorgde Teus Ver woerd, met vier treffers vooreen totale productie van zeven treffers. Ook Henk van Luytelaar pikte zijn goaltje mee. Voor de niet op scherp staande Wout Blankestijn en Angelo van Leijenhorst was dit niet weggelegd. Vijf minuten voor tijd moest keeper André Blankestijn, ingevallen voor de zieke Fred Kentie, voor de vijfde keer zijn meerdere erkennen in de Husky aanvallers. In de saaie wedstrijd mocht Bert Luschen door het benutten van een penalty de eindstand op 11-5 bepa len. Voor DVS 3 was het resultaat alles be palend om niet verder terrein te verlie zen op koploper Lazy Bones. Qua spel was het een wedstrijd om snel te verge ten en moeten de DVS-mannen snel de vorm zien te hervinden om de vier laat ste zware competitiewedstrijden tot een succesvol einde te brengen. Zaterdag 16 maart is in de Vecht bij "Visserscafé" Carl Prent de tiende en laatste wedstrijd gevist in de winter competitie. Onder schitterende weers omstandigheden zijn de vissers afgeva ren richting Nigtevecht, daar wordt in de wintermaanden de meeste vis ge vangen, omdat de temperatuur in die hoek hoger ligt dan elders. Er werd vrij direct vis gevangen met een licht stroompje, wat zal blijken uit de re sultaten die geboekt zijn. Het was weer een nek-aan-nek-race in de'bovenste plaatsen. Sietse v.d. Esschert wist zich goed te handhaven in het klassement en stond zijn eerste plaats niet meer af. Hij ving vier en veertig vissen bij elkaar, goed voor 12.64 meter, en tevens voor de kampioenstitel. Op een goede tweede plaats eindigde Johan de Vries, hij wist 11.82 meter bin nen te halen, goed voor zeven en veertig vissen. En op een derde plaats eindigde Theo Bosman, die 11.36 meter in de boor haalde. Ook hij ving hetzelfde aantal vissen als zijn bootmaat Johan. Er is door twintig vissers maar liefst 163.96 meter binnen gehaald, een prachtig resultaat. Na de wedstrijd was de prijsuitreiking, met de bekende be kers en de schitterende prijzentafel, die John Kasius weer bijeen had weten te brengen. De uitslag van de tiende competitie wedstrijd is: 1. Sietse v.d. Esschert 12.64m., 2. Johan de Vries 11.82 m., 3. Theo Bosman 11.36 m., 4. Evert Kasius 11.14 m., 5. Willem Huntelerslag 10.86 m., 6. Piet Limper 10.65 m., 7. John Ka sius 9.98 m., 8. Jan v. Lambalgen 9.91 m., 9. Gert v. Drie 9.80 m., 10. Gerrit Kasius 8.97 m., 11. Elbert v. Beek 8.72 m., 12. Henk Prinsen 8.33m., 13. Wil lem v.d. Kraats 7.48 m., 14. Ton v. Drie 6.57 m., 15. Jaap Koelewijn 6.13 m., 16. Willem Hopman 5.41 m., 17. Ad Hooft 4.65 m. 18. Leo v. 't Klooster 3.27 m., 19. Henk v. Riet 3.24 m. en 20. Ton v. 't Klooster 3.03m. De uitslag over 10 wedstrijden van het klassement is: I. Sietse v.d. Esschert 23 punten., 2. Willem Hun terslag 32 punten., 3. Piet Limper 35 punten., 4. Jan v. Lambalgen 45 punten., 5. Willem v.d. Kraats 46 punten. 6. Theo Bosman 48 punten., 7. Gerrit Kasius 63 punten., 8. EVert Ka sius 63 punten., 9. Elbert v. Beek 63 punten., 10. John Kasius 67 punten., II. Jan Aertssen 75 punten., 12. Johan de Vries 79 punten., 13. Jaap Koelewijn 91 punten., 14. Henk Prinsen 95 pun ten., 15. Henk v. Riet 99 punten., 16. Leo v. 't Klooster 101 punten., 17. Wil lem Hopman 105 punten., 18. Bert v.d. Hoef 105 punten., 19. Ad Hooft 113 punten., 20. Gert v. Drie 130 punten., 21. Ton v. Drie 143 punten, en 22. Ton v. 't Klooster 156 punten. Soesteibergsetraat 79, Soest 02155-16151. Uitslagen Jongens: Soest Al - Hilversum Al 2-2 Soest A2 - Gooische A5 7-3 Soest B1 - IJsseloever B1 2-6 Baarn B3 - Soest B2 2-1 Soest Cl - üsseloever Cl 4-3 Voordaan C2 - Soest C2 5-2 Amersfoort D2 - Soest D1 2-5 Montfoort Dl - Soest D2 10-2 Meisjes: Woerden A1 - Soest A1 4-1 Leusden A2 - Soest A2 5-0 Nieuwegein A2 - Soest A3 1-2 Soest B1 - Voordaan B1 2-0 Soest B2 - Haaskamp BI 1-2 Soest Cl - Woerden Cl 6-3 Huizen C2 - Soest C2 0-8 SCHC D3 - Soest Dl 3-2 Soest D2 - Schaerweijde D2 0-2 Zaterdag 23 maart Sporthal Beukendal 09.00 - 13.00 Sovoco volleybal 13.00 - 23.00 Red Stars basketbal Sporthal De Banninghal 09.00 - 12.00 Badso badminton 13.00 - 17.00 AGAVS volleybal Sportzaal De Bunt 09.00 - 12.00 Badso badminton 12.00 - 20.00 SoVoCo volleybal Sportzaal C-drie 10.00 - 18.00 Selby badminton Zondag 24 maart Sporthal Beukendal 11.00 - 13.00 Ned. Basketbal Bond 13.30 - 16.30 BDC handbal Sporthal De Banninghal 10.00 - 18.00 Badso badminton 21.00 - 22.00 Tennis part. Sportzaal De Bunt 10.00 - 12.00 BC Badso badmin ton 12.30 - 14.30 FDC Quick Motion Sportzaal C-drie 12.00 - 15.00 Selby badminton 15.00 - 17.00 Knickerbockers 24 maart: Op 24 maart staat voor Smeeing/BDC het inhaalduel tegen Volendam op het programma. Deze wedstrijd stond aanvankelijk gepland voor 3 maart, maar werd na het overlijden van Smeeing/BDC-speler Frits Bosken af gelast. Volendam is er dit seizoen al twee keer in geslaagd van Smeeing/BDC te win nen. Het eerste competitietreffen tus sen beide ploegen in Voldendam ein digde na een tumultueus slot in een 25- 23 overwinning voor de thuisploeg. Voor de bekercompetitie stond de wed strijd gepland in Soest en wederom konden de mannen uit het vissersdorp met twee doelpunten verschil winnen, ditmaal met 16-18. Smeeing/BDC is echter geenszins van plan zich dit sei zoen nogmaals door de Volendammers af te laten troeven en met hulp van het publiek zal dit moeten lukken. Daarnaast betekent een overwinning voor de Soesters dat het met drie pun ten voorsprong aan de laatste vijf com petitiewedstrijden kan beginnen. Aals meer is op dit moment de meest naaste concurrent met een punt achterstand, Olympia Hengelo heeft twee punten minder en AAC 1899 uit Arnhem staat drie punten achter op koploper Smeeing/BDC. Al deze ploegen heb ben er echter een wedstrijd meer ge speeld. De wedstrijd van 24 maart tegen Vo lendam begint om 15.00 uur in sporthal Beukendal. Meisjesasp. B - Fortissimo 13-6 Meisjesasp. A - HVN/Attila 18-10 Jongensasp. B - Baarn 23-13 Jongensasp. A - HVBS 12-13 Heren jun. - Celeritas 22-17 Dames jun. - Limvio 21-4 Herensen. 2 - BHC 16-20 Herensen. 3 - Olympia 21-10 Damessen. 1 - HHC 12-19 Damessen. 3 - HHC 2 12- 3 Sporthal Beukendal zondag 24 maart. 13.35 uur, Dammessen. Smeeing BDC - de Meer. 15.00 uur, Herensen. Smeeing BDC - Volendam.

Soester Courant | 1991 | | pagina 19