i i Groot feest voor jeugd Hockeyclub Soest Soest sprokkelt er weer een puntje bij SEC verliest (op SPORT SPORT Tako van de Honert en Bastiaan van Ede bezoeken Koningsweg Nefkens Eemvogels wint door sterke eerste helft KORFBAL HOE GERUSTSTELLEND KAN EEN WOONHUIS- EN INBOEDEL VERZEKERING ZIJN? LEEF! A&O VERZEKERT. Wisselend succes voor Shot 1 in dubbelweekend j - Jij TAFELTENNIS ^Strater Makelaardij o g HOCKEY MHC Soest Zaalprogramma SCRABBLE Vier deelnemers strijden om top BVC-S.O. Soest: 0-0 WÓ|NlDAGT7APRiLT^ SEC-LVV: 2-3 Heren Smeeing/BDC blijven koploper HANDBAL Westervogels - Smeeing BDC dames BOWLING Kennismaken met bowlen in C-drie JEUGDVOETBAL S.O. Soest-jeugd VOETBAL bij s.o. SOEST begint al op woensdagmiddag Sportorganisatie "SOEST" JEUGDVOETBAL WZ-jeugd Hees-jeugd voetbal 'programma DVS Knollentu rond voor kom< WOENSDAG 17 APRIL 1991 SOESTER COURANT PAGINA 38 Onder perfecte omstandigheden heb ben de Soester korfballers zaterdag opponent Viking terecht-gewezen. Vorige week nog liet Eemvogels onder abominabele omstandigheden een punt liggen, waardoor de (gedeelde) tweede plaats in gevaar kwam. Nu zal de komende krachtmeting tegen Des- to, zaterdag a.s., voorlopig beslissend zijn voor deze begeerde positie. Tegen Viking leek Eemvogels aanvan kelijk geen problemen te kennen: de eerste aanval kreeg veel kansen, die na verloop van tijd resulteerde in een 2-0 voorsprong. Marco van Barreveld, die in de zaal nog veel problemen had met zijn directe tegenstander, passeerde de zelfde heer twee keer fraai en rondde de kansen vervolgens af. Ook de tweede aanval creëerde enorm veel mogelijkheden, maar omdat deze niet elke keer werd omgezet in doel punten, kon Viking eerst terugkomen tot 2-1. Vlot daarna werd Wim Olde- warris onreglementair afgestopt, zodat Fons Verduin weer een een strafworp kon maken: 3-1. Het derde aanvalsvak, dat in det mid denvak superieur was, kende evenmin problemen. Het werd eerst 4-1 door Hans Baak via een strafworp en vervol gens 5-1 door een afstandsschot van Katja Rauch. Eemvogels leek op rozen te zitten, en had dat ook verdiend: met sterk spel in een hoog tempo werd met de Vikingers de vloer aangeveegd. Via een strafworp werd het toch nog 5-2 maar voor de rust maakte opnieuw Van Barreveld zijn tegenstander het leven zuur. Na de 6-2 ruststand hoopte iedereen op een verpletterende tweede helft. De wil was er ook wel, maar blijkbaar had de eerste helft de thuisploeg afgemat: moeizaam werd er gecombineerd, veel plaats- en positiefouten. Ook de aanval was beduidend minder produktief. Al len Wim Oldewarris scoorde nog voor Eemvogels. Door het aanhoudende sterke positiespel kon de tegenstander niet meer dan twee keer tegen scoren, zodat het uiteindelijk 7-4 werd. Toch twee punten voor Eemvogels. Be langrijke punten, want zo houden zij de kansen op de tweede plaats in eigen hand. De komst van twee hockeyers van het Nederlands herenelftal en de in 1990 door hen gewonnen wereldbeker naar de hockeyclub Soest, is mede dank zij het goede weer een groot succes geworden. Op 10 april jl. hebben de hockey-inter- nationals Tako van de Honert en Bas tiaan van Ede trainingen verzorgd voor de jongste jeugd van de hockeyclub Soest. Meer dan 50 mini's en maxi's (jongens en meisjes in de leeftijd van 6 tot 10 jaar) hebben genoten van dit spektakel. Langs de lijn waren vele ouders, zusjes, broertjes en andere belangstellenden aanwezig. Naast het verzorgen van de training zijn de beide internationals met de wereldbe ker en alle aan wezige mini 's en maxi 's op de foto gegaan. Een foto die nog jaren als trots bezit bij de jonge hockeyers boven het bed zal hangen. Wie ook wil hockeyen in Soest (een teamsport voor meisjes en jongens van 6 tot over de 60 jaar) maar de weg daartoe niet weet te vinden, kan contact opne men met mevrouw M. Luyks, tel. nr. 16820. HEEL GERUSTSTELLEND In het afgelopen weekend kon duide lijk worden of het eerste seniorenteam van ttv Shot zich zou weten te handha ven in de tweede divisie. Op zaterdag werd gespeeld tegen het zwakke Tref fers 1 uit Arnhem, terwijl op zondag de inhaalwedstrijd tegen het veel ster kere Avanti 2 uit Hazerswoude op het programma stond. Over de zaterdag konden de Soesters tevreden zijn, toen werd met 8-2 gewonnen, over de zon dag, toen met dezelfde cijfers verloren werd, zeker niet. Senioren: 2e divisie Treffers (A) 1-Shot 1: 2-8 Avanti 2-Shot 1: 8-2 De enige last die het eerste senioren team van ttv Shot bij het Arnhemse Treffers ondervond was die van de grote hitte. Een te warme zaal betekent dat tafel en bal vochtig en daarom onvoor spelbaar worden. Tegen hekkesluiter Treffers had dit echter weinig uitwer king op het eindresultaat. Via overwin ningen van Arjen Hoogeveen (3), Hans den Blanken en Berend Jonker (ieder 2) en het dubbel kwam voor Shot de acht op het scorebord. Zo gemakkelijk als het voor de Soesters tegen de Treffers ging, zo lastig hadden ze het op zondag tegen Avanti 2 uit Ha zerswoude. Met een oud-ere- en een oud-eerste-divisiespeler is Avanti na tuurlijk van een ander kaliber dan de te genstander uit Arnhem. Dat ook Shot een maatje te klein was valt aan de stand duidelijk af te lezen. Shot kreeg met 8-2 klop, en de enige tegenpunten (ge scoord door Hans en Berend) werden uitgespeeld tegen Avanti's derde man. Na het voor Shot 1 zo belangrijke dub belweekend valt over de kansen op handhaving van het team weinig te zeg gen. Shot staat nu op de derde plaats, slechts twee punten voor nummer 4 en niet meer dan vier punten verwijderd van de vijfde positie. Eindigt Shot op die vijfde plaats, dan zou dat degradatie naar de derde divisie betekenen. 3e divisie, Shot 2-De Trefhoek 1: 5-5 De partij tegen de Trefhoek 1 uit Alme lo kende een grillig scoreverloop. Voor de pauze kwamen de Soesters op een 5-0 voorsprong. De Trefhoek, 2 punten achter Shot in de rangschikking en me de-degradatiekandidaat, leek rijp voor de sloop. Maar zoals wel vaker in tafel tennis, kan er op 5-0 een omslagpunt komen waarop voor de leidende partij ineens alles misloopt en de verliezende partij weer in een gunstige afloop begint te geloven. Zo ook in het duel Shot 2 - de Trefhoek 1. Alles begon Shot tegen te zitten. Matchpunten gingen verloren doordat de tegenstander de bal op de rand van de tafel of het net sloeg, of zeker ge waande punten met het nodige kunst en vliegwerk nog op tafel wist terug te brengen. Na vijf winstpartijen op rij werd Shot op vijf achtereenvolgende nederlagen getrakteerd. Telkens werd verloren in drie games, driemaal zelfs met twee punten verschil (respectieve lijk 20-22, 19-21 en 25-27). Grootste pechvogel was René Daselaar die zo twee zeges aan zijn neus voorbij zag gaan. Ook Dirk Schuiling had een goede kans op een extra winstpartij. Al met al was het alleen Aksel van Elteren die twee overwinningen op zijn naam bracht. Door het gelijke spel is er in de poule van Shot 2 nog steeds geen duidelijk heid over wie gaat degraderen. Het tweede team van Shot heeft in de reste rende twee wedstrijden minstens één overwinning nodig om aan dat lot te ontsnappen. 2e klasse, Levob 2-Shot 3: 7-3 Voor Shot 3 is het doel gevallen. Koplo per Levob was ook voor de wedstrijd van afgelopen vrijdag al niet meer te achterhalen, maar afgelopen week werd bekend dat Levob, dat met twee oud- landelijk spelers uitkomt, gewoon kam pioen mag worden in de tweede klasse. Van competitievervalsing zou geen sprake zijn. Een bittere pil voor de Soesters, die protest hadden aangete kend tegen het onevenredig sterke team van Levob. Het waren overigens de twee ou<i-landelijk spelers die voor Le vob ongeslagen bleven en samen ook nog eens het dubbel wonnen. Martin Fransen, Marcel Jansen en Arjan Schuiling waren alleen tegen de derde man van Levob opgewassen. Overige uitslagen Pokerface 1-Shot 4 6-4 Shot 5-ATC 4 8-2 Shot 6-Pokerface 6 7-3 Nederhorst 4-Shot 7 5-5 Shot 8-Nederhorst 3 2-8 Pokerface 8-Shot 9 1-9 Shot 11-Victoria 12 3-7 Shot 13-Succes 2 7-3 Jeugd Landelijk A, Avanti-Shot 1: 3-7 De vaandeldragers van de Shot-jeugd zijn in de tweede helft van de competitie A ksel van Elteren Shot 2) zal met ge mengde gevoelens terugdenken aan het gelijke spel tegen de Trefhoek 1. veel beter op dreef dan in de eerste vijf duels. Tegen Avanti uit Hazerswoude behaalde de Soesters de eerste uitover- winning. Dat ging overigens in record tempo, want Shot had voor de zeven overwinning slechts 14 games nodig. 2e klasse, Good Luck 2-Shot 2: 4-6 Shot 2 haalde tegen Good Luck 2 uit Bussum een regelmatige overwinning. Teamgenoten Michiel Croezen, Michel Kanters en Luc Scheele verloren ieder van dezelfde tegenstander, maar bleven in hun andere twee duels aan de goede kant van de score. 3e klasse. ATC 3-Shot 3: 7-3 Ondanks het ruime verlies van ATC 3 uit Almere-Haven zal één Shotter met een zekere tevredenheid aan het duel terugdenken. Rolf van Asselt verraste vriend en vijand door tegen koploper ATC twee overwinningen uit het vuur te halen. Kopman (v) Aletta Peelen voegde daar voor Snot nog een teller aan toe, terwijl Timo Septer puntloos bleef. 3e klasse, Huize 3-Shot 4: 5-5 In Huizen werd de fraaie winstserie van het vierde gebroken. Weliswaar werd niet verloren, maar de Soesters hadden toch op meer gerekend dan een gelijk spel. 5e klasse, Huizen 6-Shot 5: 6-4 Voor de zoveelste maal op rij bleef Shot 5 op vier tegenpunten steken. Grote man was dit keer Laurens van der Horn, die twee enkelspelzeges op zijn conto mocht bijschrijven. Soest 02155-16151. Uitslagen zaterdag 13 april JongensrLeusdén Al-Soest Al Soest A2-Shinty Woerden B 1-Soest B1 Voordaan B2-Soest B2 Soest Cl-Amersfoort Cl Soest C2-IJsseloever C2 Gooische D3-Soest Dl Fletiomare Dl-Soest D2 Meisjes: Maarssen Al-Soest A2 Geldermalsen Al-Soest A2 Hilversum A4-Soest A3 Kampong B2-Soest BI Soest B 2-Maarssen B2 Soest Cl-Kampong C2 Soest C2-Leusden C2 Soest Dl-Doorn Dl Soest D2-Amersfoort D2 Uitslagen zondag 14 april Heren: Soest 1-Kromhouters Kieviten 4-Soest 2 Vianen 2-Soest 3 Soest 4-Maarn 3 Soest 5-Leusden 4 Soest A-Be Fair B Schaerweyde C-Soest B Soest C-Huizen D Dames: Maarn 1-Soest 1 Gooische 3-Soest 2 Soest 3-Fletiomare 2 Weesp 3-Soest 4 5-1 3-2 3-1 3-1 1-3 2-1 0-0 12-0 4-1 2-3 4-5 1-1 3-0 7-1 3-1 3-0 2-2 1-0 1-2 1-4 11-0 3-5 2-1 2-1 1-1 0-3 1-2 4-1 0-2 Zaterdag 20 april Sporthal Beukendal 13.00 - 23.00 Red Stars basketbal Sporthal De Banninghal 09.00 - 12.00-BC Badso bad- minton Sportzaal De Bunt 09.00 - 12.00 Badso badminton 12.00 - 20.00 SoVoCo volleybal Sportzaal C-drie 10.00 - 18.00 Selby badminton Zondag 21 april Sporthal De Banninghal 10.00 - 18.00 BC Badso badminton Sportzaal De Bunt 12.30 - 16.30 FDC Quick Motion dansen Sportzaal C-drie 12.00 - 15.00 BC Selby Met nog zo'n twee maanden voor de boeg begint zich de strijd om de top van het scrabble-klassement te ont wikkelen tussen vier deelnemers. Dat zijn vanouds de rivalen Anne Nuysink, Trudy Danvers, Annie Janssen en Jan Danvers. Van deze vier staat Trudy weliswaar op de vierde plaats, maar zij heeft al een aantal schrapresultaten. Dat wil zeg gen, zij heeft meer dan het vereiste aan tal van 24 partijen gespeeld. Dan kan zij de slechte resultaten van het seizoen boven de 24 partijen schrappen. Voor haar algemeen gemiddelde zal dat al leen maar positief uitwerken. Ook Anne Nuysink heeft nu 24 partijen op haar conto zodat ook zij met schrap pen kan gaan beginnen. Annie Janssen en Jan Danvers staan pas op 21 partijen en zullen de 24 dus wel halen. Maar aan het strepen van hun slechtste resultaten zullen zij waarschijnlijk niet toekomen. Dit kan de spanning nog een stuk ver groten bij het opmaken van de balans aan het eind van het seizoen. Half juni zal bekend zijn wie de wissel beker van de winnaar van vorig seizoen zal overnemen. Zoals het er nu uitziet, blijft hij in dezelfde handen, namelijk die van Jan Danvers, die nog een straat lengte voorsprong heeft op zijn drie naaste belagers. De uitslagen van afgelopen donderdag: T. v. d. Veer - T. v.d. Leij 434-338 R. Rabelink - A. Nuysink 452-457 J. Danvers - W. Klute 578-456 A. Janssen - T. van Egdom 547-397 J. Boester - T. Danvers 417-405 J. Hekkenberg - T. van Egdom404-500 T. Danvers - J. v. Zijtveld 360-483 R. Rabelink - J. Danvers 394-646 J. v. Zijtveld - T. v.d.Leij 411-340 De prijs van de week was deze keer voor Anne Nuysink, die in de ronde na de pauze het dichtst bij het gevraagde aan tal van 600 punten wist te eindigen. Donderdag is er weer scrabble in dienstcentrum Honsbergen aan de Wiardi Beckmanstraat. De aanvang is half acht precies. prhtfi uitee De grote belangen die voor beide teams op het spel stonden waren aan de wedstrijd niet te merken. Hoewel Soest wat meer aanvalsdrift aan de dag legde lukte het niet om de beide broodnodige punten in de wacht te sle pen. De traditie niet te winnen van La- renstein werd hiermee voortgezet. Soest moest al voor de rust een wissel toepassen omdat Gerwin Leegwater nog niet voldoende hersteld bleek. Zijn plaats werd ingenomen door Erwin Vo gel, terwijl Rob Sakkers verrassend in de punt van de aanval stond opgesteld. In het eerste halfuur kwam BVC met een goede poging van Ingmar de Jong, waarop Peter Heemskerk gestrekt naar de hoek moest. René v.d. Deyssel zag een vliegend schot rakelings over de kruising gaan en ook Martijn de Jonge miste de precisie. Op slag van rust was keerden «Weu.^ Peter v.d. Berg dicht bij een «fe toen SEC Lyy zijnislimmelobjeoverdedoelman op fe.. .«s lat belandde. Direkt na rust wist De Jonge zich op rechts goed vrij te spelen, een prima voorzet die volgde werd door v.d. Berg laag ingeschoten, maar even fraai door doelman Hillen met de voet tot corner omgebogen. De Jonge laveerde zich herhaaldelijk vrij aan de zijkant maar vond te weinig afmakers in het centrum. BVC durfde wat meer mankracht mee te sturen maar wist evenmin tot scoren te komen, ook al omdat Heemskerk heer en meester bleef bij zijn heiligdom. Een snelle Soest-aanval bracht de bal via v.d. Berg en Sakkers bij De Jonge, maar de schuiver haalde slechts het zij net. Diverse schoten werden geblok- gevaarlijke zone vèrkeert, en waaivJ Soest nog steeds deel uitmaakt 1 De heren van Smeeing/BDC zijn met nog drie wedstrijden voor de boeg aan kop van de ranglijst gebleven. Tegen het onderaanstaande HVN/Attila werd een regelmatige 19-13 overwin ning behaald. Wedstrijden tegen streekgenoot HVN/ Attila zijn meestal niet voorspelbaar. Ook al zou je van tevoren zeggen dat een koploper in een thuiswedstrijd met een op de laatste plaats bivakkerende ploeg korte metten zou moeten maken. Zeker in de eerste minuten was er nau welijks verschil waarneembaar en de fu sieclub uit Nieuwegein nam zelfs met 2-3 brutaalweg de leiding. Smeeing/ BDC draaide zeker aanvallend niet goed, maar verdedigend waren de zaak jes goed voor elkaar. Tussen de negen de minuut en de vierentwintigste mi nuut kon HVN/Attila niet tot scoren, terwijl de thuisploeg nog tot vier treffers kwam. Doordat Peter Stoelenga door een auto-ongeluk eerder in de week niet voldoende fit was en tijdens de eerste helft Michel van den Hoven en Guus Tournébijna gelijktijdig met een lichte blessure naar de kant moesten, was trai ner/coach Hein van der Heijden ge noodzaakt zichzelf in te zetten. Mede doordat hij niet ingespeeld is bij het team waren aan het eind van de eerste periode de vaste lijnen zoek en werd het aanvallend een "rommeltje". HVN/ Attila klampte zich vast en wist de scha de te beperken tot 8-5 bij rust. Meteen vanuit de kleedkamers scoorde de thuisploeg, maar de gasten wilden nog niet van opgeven weten en scoor den ook in hun eerste aanval. Nogmaals werd een doelpunt van Smeeing/BDC direkt beantwoord, maar daarna was de BDC startte de wedstrijd zonder de zie ke coach Gerard Wortel en met keep- ster Helma Roest i.p.v, Bea Beyer. De le helft ging gelijk op. Westervogels speelde leuk en snel handbal en BDC had vooral moeite met de goede op- bouwspeelster waar erg veel dreiging vanuit ging. Ruststand 7-6. Na rust speelde Westervogels nog har der. BDC had daar niet veel antwoord op, men kwam achter met 10-7. Door een aantal goede combinaties kwam BDC terug tot 11-10, maar daarna was het afgelopen. De fysieke kracht van Westervogels gaf de doorslag, waar door uiteindelijk de overwinning, mede dank zij het missen van een groot aantal kansen aan BDC-zijde, naar Westervo gels ging. Het werd een zeer geflatteer de 16-11 overwinning. Doelpunten: Gea Stavast 2 Heieen Molenaar 2 Bianca v. Hofslot 3 Ria van Duuren 1 Astrid Wijnhof 1 Karin Roest 2 Uitslagen Smeeing BDC Welpen-UHO/DSO 8- 3 Meisjesasp. B-Nijenrodes 7- 3 Meisjesasp. A-HHC 4- 5 Jongensasp. B-Nijenrodes 13-10 Jongensasp. A- Fortissimo 8-15 Damesjun.-Laren 13-12 Herenjun.-UHV/DSO 15-23 Herensen. 2-LHS 19-21 Herensen. I-Fortissimo 12-17 Damessen. 2-Baarn 6-13 Damessen. I-Westervogels 11-16 Herensen. I-HVN/Attila 19-13 De Soester Bowlingvereniging bestaat dit jaar 10 jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum wil de vereniging iedereen, ook de jeugd vanaf twaalf jaar, kennis laten maken met de bowlingsport. Op 23 april, 7 mei, 14 mei, 28 mei en 4 juni zijn belangstellenden tussen 19.00 en 20.00 uur welkom in C-drie. Daar kan men voor vijf gulden per persoon per avond haar hartelust bowlen en zo ken nismaken met deze verrassende sport. Leden van de bowlingvereniging zijn aanwezig voor de begeleiding en om één en ander uit te leggen. Uitslagen jeugd vrijdag 29 maart G. Team-v.v. S.B.B. 0-5 PAS-JPC 1-4 Dotjes-Charvida Fashion 0-5 Uitslagen senioren maandag 8 april Silver Star I-Pin Downs 1-4 Grillroom Cairo-Baanbrekers 0-4 T.P.P.-Bloopers 3-2 Glasservice v. Ede-Streepjes 4-1 Buli's Eye-d'Oude Enghe 4-1 Arrows- Heineken 4-1 Hoogste game op deze avond kwam op naam van Theo v. Klooster met 208. Uitslagen Senioren dinsdag 9 april Heppie Hoekers-HAM 1-4 Funnel-Kegelkeilers 4-1 Bazuintjes-Trio Bleeker 1-4 Strajk-Autoschade Koffrie 2-3 Kaasspecialist-B.B. Engineering 3-2 Kapperij-Cobra's 2-3 koek op voor HVN/Attila. De versnel ling die de Soesters doorvoerden was te veel voor de conditioneel zwakke gas ten. Via 10-7 liep Smeeing/BDC weg naar 18-8, waarbij Aijan Roest zich produktief toonde door vier van deze treffers voor zijn rekening te nemen. De achttiende goal, een zogenaamd "vliegertje", bracht het publiek van de banken. De afmaker van dit technische hoogstandje was Charles van Zetten. Ook het negentiende doelpunt, een aanval over diverse schijven en verschil lende plaatswisselingen, was het aan zien meer dan waard. Dat in de slotfase HVN/Attila nog van 19-9 terug wist te komen tot 19-13 was deels te wijten aan verslapping van de concentratie aan Smeeing/BDC-zijde, deels aan de ge hele wedstrijd warrig en inconsequent leidende fluitisten, die in twee onschul dige overtredingen ineens strafworpen zagen. Daar Olympia Hengelo ook tot een overwinning wist te komen en Aals meer in Arnhem van AAC 1899 won, veranderd op de drie bovenste plaatsen niets. Olympia staat nog steeds twee punten achter, Aalsmeer slechts één punt. Bij deze laatste ploeg moet Smeeing/BDC volgende week op be zoek, een week later wordt thuis tegen Olympia gespeeld. Het lijkt dus voor de hand te liggen dat de komende twee wedstrijden bepalend zullen zijn voor de eindrangschikking. Doelpuntmakers: Arjan Roest 7x, Guus Tourné 3x, Richard van de Hoef 3x, Michel Roest 2x, Charles van Zet ten 2x, Michel van den Hoven en Cleem Diemers beiden lx. De Al van S.O. Soest gaf zijn coa4 een aardig cadeau voor zijn twaalf tn half-jarig huwelijksjubileum. In dt moeilijke uitwedstrijd tegen Arg0D won S.O. Soest met 2-1. Doelpunt^, makers waren Ronald Plagge en Dylaj de Gruijl. Verder baarde de B3 opzieD door de eerste overwinning van het sei zoen te pakken. Voor de B3 was het een extra dag afgelopen zaterdag. De eerste over- winning werd gepakt door dit hardwer kende team. Grote man was Frans van de Lugt die vijf goals maakte. Marcel van Brienen scoorde de overgebleven goals. De D-l liet ook weer van zich spreken door in een vriendschappelijke ont moeting de C3-junioren van de IJssel- meervogels te verslaan. Zaterdag zal dt Dl proberen dit huzarenstukje te her halen tegen de C2 van S.O. Soest. De uitslagen: A-junioren Argon 1 - S.O. Soest 1 Hoevelaken 2 - S.O. Soest 2 B-junioren S.O. Soest 1 - Elinkwijk 3 Spakenburg 2 - S.O. Soest 2 Hoogland 2 - S.O. Soest 3 C-junioren Elinkwijk 1 - S.O. Soest 1 WZ '49 2 - S.O. Soest 2 S.O. Soest 3 - WZA 5 D-pupillen S.O. Soest 1 - IJsselmeervogels C35-4 Amsvorde 1 - S.O. Soest 2 APWC 2 - S.O. Soest 3 S.O. Soest 4 - Hoogland 4 E-pupillen S.O. Soest 1 - CJW 2 CJW 4 - S.O. Soest 2 Hoogland 5 - S.O. Soest 3 S.O. Soest 4 - Amsvorde 4 F-pupillen IJsselmeervogels 1 - S.O. Soest 1 0-8 S.O. Soest 2 - IJsselmeervogels 3-4 Hoevelaken 3 - S.O. Soest 3 6-2 S.O. Soest 4 - Hoevelaken 5 0-2 S.O. Soest 5 - Hooglveen 1 1-6 Dames-junioren DSO B - S.O. Soest B 1-2 S.O. Soest C - Saestum C 1-3 0-( 4-21 2-5 1-7 2-6 Voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar om 13.30 uur TRAINEN èn de kantine is open! Voor inlichtingen: (02155) 1 85 49 Opgericht 9 mei 1926 Koninklijk goedgekeurd Negen overwinningen in twaalf wed strijden was het uitstekende resultaat van de afgelopen zaterdag gespeelde wedstrijden van de WZ '49-jeugd. De teams, die hoog in de ranglijsten staan, te weten de BI, de Cl, de Dl, de D2 en de F1 kwamen alle tot winst. De Al speelde de eerste wedstrijd in de nacompetitie tegen kampioen CJW en had ook nu geen succes tegen de goed spelende Amersfoortse ploeg. De BI haalde na een spannende wedstrijd bei de punten bij Roda weg en blijft daar door bij de bovenste drie. De Cl, die vorige week teleurstelde tegen UW, herstelde zich ten koste van BVC, zodat de competitiekraker van volgende week, uit tegen koploper OSM, de be slissing moet brengen over het kam pioenschap in die afdeling. De C2 ver loor met onverwacht hoge cijfers van S.O. Soest. De Dl, dat vorige week het kampioen schap aan Roda moest laten, liet toch nog even zien dat zij niet voor niets op de tweede plaats gaan eindigen. DVSA werd op de Amerongse Berg ihet 10-3 ingemaakt. De D2 deed al niet minder, tegen de Dl van De Glind werd eenzelf de score bereikt, zodat ook bij dit team volgende week de belissende wedstrijd voor de eerste plaats wordt gespeeld, ook hier, net als de Dl, tegen Roda. De D3 was in de derby tegen SEC de sterk ste, waardoor beide punten naar de Eemweg werden meegenomen. De E-pupillen kunnen terugzien opeen zeer succesvolle wedstrijddag. De El won van Hoogland, de E3 won van Achterveld, de E4 won van FOV en al leen de E2 kon het niet bolwerken tegen de E1 van KWA. De F1 blijft kansheb ber voor de bovenste plaats, vooral nu de mannen van leider Van 't Net afgelo pen zaterdag een forse overwinning be haalden op WZA/ De uitslagen: WZ Al-CJW Al 1-5 Roda B2 - WZ BI 2-3 WZ Cl-BVC Cl 2-1 WZ C2 - S.O. Soest C2 1-7 DVSA Dl-WZ Dl 3-10 WZ D2 - De Glind Dl 10-3 SEC D2 - WZ D3 3.5 Hoogland El - WZ El 1-2 KWA El - WZ E2 7-2 Achterveld El - WZ E3 1-4 TOV E4 - WZ E4 0-6 WZA F7 - WZ F1 1-10 «Veer zat het de SEC-ploeg niet mee in 5,riid tegen degradatiekandidaat IVV uit Laren. De uiterst gemotiveer de Van Burik-formatie was erop ge brand revanche te nemen voor de eer der dit seizoen zo ongelukkig verloren strijd tegen LVV (1-0) in Laren. Hoe wel er voor SEC niets meer op het spel stond leek het voor rust dat de groen- witten voor de punten voehten, in te genstelling tot LVV, dat een matte in- druk maakte. Onder leiding van de uitstekende scheidsrechter P.J. Schenk uit Amster- dam gebeurde er het eerste halfuur Feest was er afgelopen zaterdag voor de F-pupillen die onder leiding van coach J. Wiss de eerste overwinning van het seizoen behaalden. Met de rust stonden de F-jes nog op een 0-1 achterstand te gen Achterveld. In de tweede helft scoorde Tim Baars twee keer en zorgde daarmee voor eerste volle winst van zijn team. Minder goed verging het de E-pupillen die in Speaenburg een te genstander troffen die op alle fronten een maatje te groot was. Een fikse 10-0 nederlaag was het gevolg. De D2-pupillen reisden naar VRC en keken halverwege de wedstrijd op te gen een 3-2 achterstand aan. In de tweede helft was Hees oppermachtig maar wist slechts één van de legio kan sen te benutten. Einduitslag: 3-3. Doel puntenmakers voor Hees waren: Dus- tin van de Bremer, Yashin Assahsah en Olaf Reyerse. Volle winst was er voor de D1-pupillen tegen WZA. Via 1-1 met de rust werd er een verdiende 1-3 overwinning be haald door doelpunten van Johan Wa len, Tommy de Ligt en Barry van de Be- dum, die uit een vrije trap van buiten het strafschopgebied raak schoot. De C-junioren wisten tot de rust gelijke tred te houden met Roda-C2 dank zij doelpunten van Marco Kraay en Mi- chael Vonk. Na de rust scoorde een over de hele linie wat beter Roda nog tweemaal en de 2-4 nederlaag was daarmee een feit. Het regionaal spelende 't Gooi was in een vriendschappelijke wedstrijd de te genstander van de B-junioren, 't Gooi domineerde de wedstrijd op alle fron ten en trakteerde Hees, gehandicapt door het ontbreken van twee basisspe lers, op een zware 0-9 nederlaag. Programma komende week: Donderdag 18 april: Hees BI - Roda B2: 18.45 uur Zaterdag 18 april: Hoogland BI - Hees BI: 13.15 uur Hees Cl - Holland Cl: 12.00 uur Hoevelaken D2 - Hees Dl: 10.30 uur Odijk D2 - Hees D2: 10.00 uur Hoogland E5 - Hees El: 10.00 uur Hees F1 - Hooglanderveen Fl: 11.00 uur Inmiddels zijn ook de voorrondes van de traditionele penalty-bokaal van start gegaan. Drie weken lang worden er in ae diverse leeftijdsgroepen talloze strafschoppen op diverse keepers afge vuurd om uiteindelijk te kunnen bepa len wie er op 27 april a.s. in de finale mogen aantreden. Donderdag 18 april: S.O. Soest 18.45 BVC 5 - Soest 8 Zaterdag 20 april: WZ '49 14.30 Rood-Wit - WZ 12.00 Valleivogels 3 - VVZ 3 15.00 WOG 11-VVZ5 14.30 WZ 6 - EFC 7 HEES 14.30 Vianen - Hees SEC-zaterdag 14.30 Hertha - SEC 3 Zondag 21 april: S.O. Soest 14.00 Soest - Seastum (vr.) 11.00 Soest 2 - Vriendenschaar 1 12.00 Barneveld 3 - Soest 6 13.00 Elinkwijk 7 - Soest 9 14.30 SDO 8 - Soest 12 12.00 EMM 10 - Soest 14 11.00 Soest 15 - SEC 7 SEC-zondag 11.00 Amsvorde 2 - SEC 3 11.00 NVC6-SEC6 Damesvoetbal Zondag 21 april: 11.30 't Goy 2 - Soest 14.30 DSO - Soest 2 n„ technische commissie van D cmdeDeiding van Charles Roest, h het plaatje voor komend seizoen al na rond. DVS zal volgend seizoen zo sterk mogelijk eerste team hn te doen'v'o'o "promtdie naar de ho ZcTznilen Luits Houkesen Ronal Roov weer optimaal inzetbaar Luits Houkes deed dit jaar mee van nood, wat tevens gold voor K de Rooy. DVS is blij met de koms Raymond Brandes die op vele pla inzetbaar is. Keeper Jan W.lle. Wtat René Kaats, Maunce Agm Gerard van Soeren zoen ook in het eerste eatm Roe René Ribbennk komt over va tweede elftal. Binnen afeienba, word dit team nog met twee n spelers aangevuld. In gev kPan het eerste team opmeuw roep doen op Peter van de Berg. Ook DVS 2 zal er zeker kwa'''^ op achteruitgaan Het tweede te worden aangevuld metaen twee talentvolle derde team komen ook twee spelers over. Het 9^8?^ aan de vereniging is de grotekra DVS alle spelers zijn overal in en verliezen het clubbelang mei oog. FhZcW hoeft DVS zich g zorgen te maken omdat hootd restaurant de fn'u'" oor i contract heeft afgeslote"ivoorf met DVS. Ook is DVS deze w een zestiental =°-?P°?s°"r°r men, die de volledige kos en oF men van het maandelijkse 'Balletje', oplage 100 e»™P DVS goed in de mark.ligt_bhji het feit dat het aantal donateui - verdubbeld is vergeleken met zoen. DVS simt het meit uit 1 komst ook het schoeisel voort te gaan verzorgen. Uit de eigen evenementenc

Soester Courant | 1991 | | pagina 36