(Sckmtemakctu Zijden b\ous°n iacUs De Topper van dit voorjaar RADIO SOEST UW LOKALE OMROEP E KOMT 1EERD €D! r cmoJvr Li Nieuw Italiaans restaurant 'Da 45 Polen uit Kozle op bezoek in Soest sclamekrant Radio Soest de lokale omroep 1 19?0 1259° 999° Onderlinge baanwedstrijden op koud Pijnenburg-terrein Grote deelname verrassingstocht Pijnenburg ATLETIEK HOCKEY MHC Soest Springbokken springen als de beste FIETSCROSS Kings Road Riders in Langedijk ATLETIEK 06-11 JEUGDVOETBAL SO Soest jeugd Vul de bon in en deponeer hem in een van de Radio Soest bussen die 11 kunt vinden bij de volgende adressen: KLEINTJES Meer dan alleen maar een pizzeria' TENNIS T.V. Soest-Zuid jeugd Achtste scholings- en banenmarkt in Amersfoort AAI REUMA fONDS PAGINA 18 SOESTERBERGSESTRAAT 49A SOEST - TEL. 02155-23584 J Ondergetekende steunt de lokale omroep in Soest en geeft zich op als donateur voor een bedrag van (minimaal f. 10,- per jaar). Naam: Adres: i Postcode:Woonplaats: I 1 i Handtekening: 1 tGING 08.00 - 17.30 uur 08.00 - 15.00 uur Vanaf heden ook met en zonder afspraak mogelijk. PAGINA 19 Afgelopen zondag zijn er door de atle ten van Pijnenburg onderlinge wed strijden gehouden. Voor veel atleten heeft het koude en winderige weer een negatieve invloed gehad in vergelij king met hun vorige prestaties. Met name bij de loopnummers heeft de koude wind voor spierafkoeling ge zorgd door het feit dat de atleten geen accommodatie hebben om zich tussen tijds op te warmen. Het koude weer kon Nadine de Goede er echter niet van weerhouden om op de 40 m. (6.8) en 1000 m. (3.57) een goe de prestatie te leveren bij de meisjespu pillen. Bij de jongenspupillen waren dat Lars v.d. Broek op eveneens de 40 m. (6.7) en de gebroeders Van Poppel bij het verspringen. Laurens sprong 3.77 m. en zijn broer vond 3.85 m. genoeg. Opvallend was de prestatie van Tessa van Rossenberg bij de junioren-D. Op Ruim honderd deelnemers mocht de aktiviteitencommissie van AV Pijnen burg afgelopen zaterdagmiddag on danks het soms wat frisse windje ver welkomen op het atletiekcomplex aan de Bosstraat. Van daaruit werden zij in groepen van ca. tien personen er met "verrassende" opdrachten op uit ge stuurd. Voordat om 17.00 uur de prijs uitreiking plaats-vond, hadden ze heel wat opdrachten in de vorm van rebus sen, zoekplaatjes, skilopen, kikkers ra den, etc. af moeten werken. Met veel enthousiasme werd meege daan en vooral het bij elkaar zoeken van de juiste foto's van bekende Pijnen- burgl-den uit hun jeugd en nu gaf de no dige hilariteit. Na afloop van de tocht, die grotendeels door het landgoed Pij nenburg ging, was er voor iedereen heerlijk en gezellig pannekoeken eten in de kantine op de atletiekbaan. de 60 meter liep zij een tijd van 8.9 en bij het verspringen was zij met een afstand van 4.22 m. de concurrentie te sterk af. Bij de jongens-D moesten de sportieve resultaten vooral van Thomas Ruiter komen, terwijl vooral Caspar Kerkvliet en Kristiaan Smits het bij de jongens-C moesten doen. Met name Caspar was goed op dreef binnen zijn groep. Een tijd van 12.4 op de 100 meter, 1.55 m. bij het hoogspringen en 11.30 meter bij het kogelstoten waren prestaties die te veel waren voor zijn concurrentie. Al leen Kristiaan kon op de 1000 m. in de buurt komen bij de sportieve prestatie van Caspar door een tijd neer te zetten van 2.12.8. Bij de meisjes-C waren het vooral Meta Berendse en Monique v. Leek die zich het minst lieten afschrikken door het koude weer. Monique liet met een tijd van 1.50.1 op de 800 m. haar concur renten Ulrike v.d. Lee en Dieuwke Moerman achter zich. De sprong van Meta Berendse van 4.27 bij het ver springen leverde haar een eerste plaats op. Bij de junioren A/B moest het spekta kel van Mandy Visser en Justin Wuring komen. Mandy was goed op dreef met een sprong van 1.45 m. bij het hoog springen. Hoewel Sabine van Rossen berg op hetzelfde onderdeel 10 cm ho ger sprong dan Mandy, kon zij haar ge bruikelijke niveau op deze dag niet evenaren. Justin was goed op dreef bij zowel het hoogspringen 1.70 m.) en de 800 m. (2.10.8). Ondanks het gure weer hebben de atle ten van Pijnenburg niet verstek laten gaan bij deze onderlinge wedstrijden, gezien de opkomst van 60 atleten die voor deze wedstrijden waren uitgeno digd. Opvallend is trouwens de aanwas van leden die in de atletiek een sportie ve tijdbesteding zien verwezenlijkt. Wat dat aangaat, voorziet de AV Pijnenburg in een groeiende belangstelling voor de atletiek. Uitslagen 20 april Jongens: Soest Al - Kampong Al 0-3 Be Fair A2 - Soest A 2 1-1 Soest BI - Voordaan pl 2-6 Soest B2 - Laren B4 0-2 Gooische C2 - Soest Cl 6-1 Bunschoten Cl - Soest D2 6-0 Soest Dl- Amersfoort D3 0-3 Soest D2 - Be Fair D2 0-1 Meisjes: Soest Al - Muiderberg Al 0-0 Soest A2 - Montfoort Al 3-1 Soest A3 - Leerdam Al 3-2 Soest BI - Hilversum B2 6-0 Spitsbergen BI - Soest B2 11-1 Hilversum C2 - Soest Cl 1-2 Laren C2 - Soest C2 5-2 Huizen D2 - Soest Dl 1-5 Kampong D2 - Soest D2 5-1 Uitslagen 21 april Heren: Huizen 1 - Soest 1 3-2 Soest 2 - Hudito 2 2-0 Soest 3 - SCHC 10 4-0 Kampong 13 - Soest 4 0-7 Kampong 18 -0 Soest 5 0-1 .Hoevelaken A - Soest A 0-4 Soest B - Leusden B 1-1 Barneveld B - Soest C 9-1 Dames: Soest 1 - Weesp 1 3-2 Hilversum 3 - Soest 2 3-0 Kampong 15 - Soést 3 3-1 Soest 4 - Woerden 3 0-4 Zaterdag 20 april was het de beurt aan de gymnastiekafdelingen om deel te nemen aan de Rayon-springwedstrij- den te Eemnes. De Springbokken na men met zeven groepen deel onder lei ding van Tanja van Eek, Geert Rus en Harry Eichholtz. Het nieuwe Springbokken-tenue viel bijzonder in de smaak, getuige de vele positieve reacties van vele omstanders. In de groep meisjes 12 t/m 15 jaar be haalden Springbokken 1 aan langemat 7,7; aan kast met reuterplank 7,8 en op paard/minitrampoline 7,6, wat goed was voor drie keer de eerste prijs. In de groep meisjes 10 t/m 12 jaar na men twee ploegen deel. Springbokken De tweede AK- is door de Kings Road Riders verreden in Langedijk. Het was een grillige koude zondag met een gu re wind, maar er kwamen toch nog elf Kings Road Riders aan de start. Rudy Krol was de enige junior en werd uitgeschakeld in de manches. Bij de ex pert hadden Dennis Krol, Toine Marsé en Öijan Kers alleen manches te verrij den en werden respectievelijk derde, vijfde en eerste. Vincent Govaard werd uitgeschakeld in de manches door een valpartij. Hij zat de volgende race weer op zijn fiets, maar de finale kon hij wel vergeten. De volgende rijders kwamen wel in de finale: Robin v.d. Wolk (vijfde), Koen v. Valkenhoef (eerste), Erwin Marsé (der de) Sancho Kers (vijfde), Johanna Manten (zevende) en Leon v. Valken- hoef (eerste). In de Cruiser-klasse (24 inch) hadden Robin v.d. Wolk en Orjan Kers alleen manches te verrijden. Robin werd derde en Öijan eerste. De anderen hadden al weer een finale. Alle Kings Road Riders waren hiervoor aan de start. Er was een eerste plaats voor Leon, een tweede voor Erwin, een vijfde voor Koen en Sancho kwam op een zesde plaats voor Johan en een zevende, plaats voor Vin cent. 2 behaalde op minitrampoline en kast 7,7, en Springbokken 3 7,5 punten, res pectievelijk een eerste en tweede plaats. Aan kast met reuterplank behaalde Springbokken 2 met 7,8 punten een eerste plaats en Springbokken 3 met 7,2 punten een 3e plaats. Met de minitram poline en valmat behaalde Springbok ken 2 met 7,6 punten een tweede plaats en Springbokken 3 met 7,2 punten een derde plaats. Inde groep meisjes 7 t/m 9 jaar namen eveneens twee ploegen deel, Spring bokken 4 en 5. Aan de minitrampoline en kast behaalde Springbokken 4 met 7,0 punten een tweede plaats en Spring bokken 5 met 7,3 een derde plaats. Kast met reuterplank leverde Springbokken 4 een derde plaats op met 6,6 punten en Springbokken 5 met 7,2 punten een eerste plaats. Bij de minitrampoline en valmat eindigde Springbokken 4 met 7,0 punten op de tweede plaats en Springbokken 5 op de eerste plaats met 7,3 punten. In de groep jongens 7 t/m 9 jaar werd springbokken 6 met 7,2 op de kast met reuterplank eerste. Aan minitrampoli ne en valmat werden zij met 7,5 punten eveneens eerste. In de groep jongen 10 t/m 12 jaar werd Springbokken 7 met 7,3 punten tweede op de minitrampoli ne, eerste op de kast met 8,0 punten en op de minitrampoline en paard met 8,2 punten eveneens eerste. In totaal werden twaalf eerste prijzen, vijf tweede prijzen en drie derde prijzen behaald. Een mooie prestatie, die extra gelegen komt i.v.m. de komende jubi leumuitvoering op 8 juni in Sporthal Beukendal. Een aantal van deze deel nemers zullen dan in toepasselijke kle ding hun springcapaciteiten aan de Soester bevolking tonen. Een ieder is die zaterdag vanaf 18.30 uur welkom om de uitvoering te komen bekijken, die ongeveer twee en een half uur zal duren. Alarmnummer politie, brandweer en ambulance: Het gaat goed met de jeugd van SO Soest, dat bewezen de uitslagen van afgelopen zaterdag. Diverse elftallen bij SO Soest hebben nog kampioens kansen of staan hoog genoteerd in de ranglijst. Vooral de C-l en D-l baren opzien door bovenin te eindigen in de zware regionale klasses^ De A-2 van SO Soest draait dit seizoen boven verwachting goed. Het elftal dat begeleid wordt door Paul Hilhorst en Johh Oudenaller veegde afgelopen za terdag de vloer aan met de A-2 van Baarn. Het werd maar liefst 13-1 voor de blauw-witten. Wanneer de A-2 de resterende wedstrijden wint, kan de kampioensvlag gehesen worden. Ook de E-l bezit nog kampioenskansen. De ploeg van coach Rob Reijn verslikte zich echter in APWC. Tegen de Amers- foorters werd met 3-1 verloren. Voor de D-l worden het spannende weken. De ploeg van coach v.d. Wardt is al uitgevoetbald voor de competitie en heeft een prima tweede plek behaald in de regionale competitie. Het is de taak van v.d. Wardt om zijn elftal scherp te houden, want zaterdag 25 mei wacht de KN VB-jubileum finale in Sta dion Galgenwaard in Utrecht. De D-l van SO Soest moet dan proberen Elink- wijk te verslaan. Zaterdag een interessant programma op het complex van SO Soest. De A-1 speelt om 14.30 uur thuis tegen Haar lem. Het elftal van Theo Hendriks moet winnen om degradatie uit de interregio nale competitie te ontlopen. Ook de B-l speelt thuis, om 13.15 uur wordt de strijd aangebonden met CDW uit Wijk bij Duurstede. Uitslagen A-junioren SO Soest 1 was vrij SO Soest 2 - Baarn 2 13-1 B-junioren Roda '46 1 - SO Soest 1 2-1 De Glind 1 - SO Soest 2 5-4 CJW 3 - SO Soest 3 3-6 C-junioren SO Soest 1 - de Meern 1 4-1 SO Soest 2 - SO Soest D 1 3-0 Hoogland 3 - SO Soest 3 4-3 D-pupillen SO Soést 1 - SO Soest C2 0-3 SO Soest 2 - CJW 2 2-1 De Glind 1 - SO Soest 3 5-0 Roda '46 10 - SO Soest 4 6-1 E-pupillen SO Soest 1 - APWC 1 1-3 SO Soest 2 - Amersfoortse Boys 1 3-8 SO Soest 3 was vrij SO Soest 4 - IJsselmeervogels 3 1-9 F-pupillen SO Soest 1 - Roda '46 1 0-12 Roda '46 4 - SO Soest 2 o-l SO Soest 3 - Roda '46 7 9-0 Spakenburg 4 - SO Soest 4 2-0 Amsvorde 2 - SO Soest 5 0-0 Dames junioren waren vrij. Wanneer u zich in de periode 17 april tot 9 mei 15.00 uur aan meldt als donateur van Radio Soest maakt u kans op een prach tig geschenk. Bijvoorbeeld: Drie dagen Parijs voor twee personen (beschikbaar gesteld door reisburo Gerth) Een ballonvaart voor 1 persoon op Hemelvaartsdag, 's avonds om ongeveer 19.00 uur (wanneer de weersomstandigheden het toelaten). (beschikbaar gesteld door FUJI film Nederland) En voor de eerste 100 donateurs die zich op de markt aan melden een geurig geschenk (beschikbaar gesteld gesteld door Yves Rocher). Gemeentehuis Firma Westerhof Impodra Joop de Bruin Passage Nic van Dam Raadhuisplein Soest-Zuid Smitshof Tamboerijn Rademakerstraat Van Weedestraat Soest Soest Soest Soest Soesterberg Soest of in de bus in de Radio Soest-tent op de Oude Ambachten markt, waar 's middags om 15.00 uur de namen van de ge lukkigen hekend worden gemaakt door de notaris; dit is na tuurlijk ook via de radio te beluisteren. Gerubriceerde advertenties max. 40 woorden. Uitsluitend over één kolom; per 10 woorden f 7,10 incl i b.t.w. leder woord meer 1 f 0,45 extra. Brieven onder nummer f 2,50 Bewijsnummer (Uitsluitend op verzoek) f 2,50. Alleen bi] vooruitbetaling. 1 Kleine advertenties moeten uiterlijk 1 MAANDAG 17.00 uur binnen zijn. KUNSTGEBITTEN F. Roest, Tandprotheticus, Soesterweg 92, Amersfoort, tel. 033- 611885. Tevens reparaties. Gratis advies. PIANO'S, politoeren, fineren, vervangen stemblok, besna ren, reguleren, expertises, v.d, Dood/v. Douwen, Wilhel- minastr. 2a, W.b.Duurstede, 03435-76381. START VERKEERSOPLEI DINGEN. Nu ook in Soest/ Amersfoort e.o. Compleet rij lespakket t/m eerste examen en indien nodig herexamen. Vaste pakketprijs f 1050,-. Gespreide betaling in 24 ter mijnen. Aanmeldingen wor den in volgorde van binnen komst behandeld. Bel gratis 06-0228860. Hans Westerhof voor al uw REPARATIES AUDIO-VI- DEO-KTV, tel. 19629. Wasiel Steitner, de grootste TAPIJTZAAK van Soest, 200 rollen in voorraad. Lange Brinkweg 38 t.o. Gasbedrijf, tel. 02155-19600. WOENSDAG 24 APRIL 1991 SOESTER COURANT Liefhebbers van de Italiaanse keuken - en dat zijn er heel veel - kunnen sinds vorige week uitstekend terecht bij "Da Mimo", het nieuwe Italiaanse restau rant aan de Soesterbergsestraat 20, in Soest-Zuid, waar de heerlijkste spe cialiteiten uit "La Bella Italia" worden geserveerd in een volop Italiaanse om- geving. Eigenaar Mimo Tadros, die ook het naastgelegen shoarma-restaurant "De pyramiden" met zijn Egyptische en an dere specialiteiten al tot een begrip in Soest wist te maken, beschouwt het nieuwe établissement als een uitsteken de aanvulling. Bij veel mensen genieten de pizza's van de Pyramiden al een uit stekende reputatie, maar Mimo Tadros en zijn medewerkers werden steeds va ker geconfronteerd met vragen naar de (Italiaanse) gerechten "eromheen". Tadros, die vroeger veel ervaring heeft opgedaan tijdens zijn werk als kok in een Italiaans restaurant in Amsterdam, komt met het nieuwe restaurant aan die vraag volop tegemoet. "Da Mimo" heeft de zaken direct goed aangepakt en biedt een menukaart met een zeer grote verscheidenheid aan gerechten. Uiter aard ontbreken de bekende pasta's (la- sagna, macaroni, spaghetti, ravioli, etc.) niet, maar de nadruk valt vooral op het zeer gevarieerde aanbod van vlees- en visgerechten. Daardoor is het wel dui delijk dat "Da Mimo" heel wat méér is dan alleen maar een pizzeria. Nooit duur Behalve de vlees- en visgerechten - in talrijke variaties - en de pasta's zijn er ook diverse warme en koude voorge rechten (antipasti) verkrijgbaar. Voor de kinderen is er een speciaal Menu Bambino met aangepaste hoeveelhe den voor het luttele bedrag van f 10,-. Wat de overige gerechten betreft varië ren de prijzen uiteraard, maar duur is het eerlijk gezegd nooit. "Voor relatief weinig geld kun je een uitstekende maaltijd gebruiken," aldus Mimo Ta dros. Een voordeel van "Da Mimo" is dat het ruimte biedt aan grotere groepen, tot wel 50 personen. Eventueel kan overi gens in dergelijke gevallen ook een keu ze worden gemaakt uit de kaart van de Pyramiden en worden die gerechten in het weekeinde, als de Pyramiden vol zit (wat steeds vaker het geval is), ook bij Da Mimo" geserveerd. Bezorgservice Daarnaast beschikt ook "Da Mimo" over een unieke bezorgservice, die wordt uitgevoerd met auto's en spe ciale verpakkingen, zodat de bestelde gerechten in optimale conditie en op temperatuur blijven. De bezorgdienst komt in actie na een telefoontje naar Het interieur van het restaurant ademt een echt Italiaanse sfeer. Foto: Goos van der Wilt. nummer 24054. Tot 30 april is ook het nieuwe Italiaanse restaurant deelnemer aan de Soes- ter(bergse) horeca-actie "Prik de lente aan je vork". "Da Mimo" speelt daar o.a. op in met een speciaal Italiaans len te-menu en lente-pizza's, waarin veel verse groente is verwerkt. Om de ken nismaking te vergemakkelijken krijgt elke bezoeker tot en met 30 april een glaasje Italiaanse wijn aangeboden. Dat maakt een bezoek aan "Da Mimo" al leen nog maar extra de moeite waard! Vorst in de grond was afgelopen zater dag en zondag de grote spelbreker bij het afwerken van het vastgestelde pro gramma, hierdoor konden alleen de ge mengde teams hun partijen afwerken. Het derde mixed team van Soest-Zuid, bestaande uit Lisette v.d. Linden, Mi- chelle Sevinga, Imile Bekkers en Bart Kareisen wist zich na de nederlaag van vorige week knap te herstellen. Hoog land 4 werd het slachtoffer van het her stel van dit team. Na de knappe winst van Lisette (6-2;6- 3) moest Imile al zijn kunnen tonen om na setverlies toch de winst binnen te ha len (6-7;6-3;6-2), hierna hadden Liset te en Michelle geen medelijden met hun tegenstandsters en wonnen knap in twee sets (6-3;6-4). Imile en Bart lieten in de dubbel in de derde set knappe staaltjes van tennis zien (6-4;2-6;60), de mixed partij van Michelle en Bart kende een spannend verloop, waarin wederom de 3e set de beslissing moest brengen. Michelle en Bart lieten zien dat ze bei den over de juiste mentaliteit beschik ken en wonnen ondanks de ups en downs ook deze partij (6-2;l-6;6-3). De uitslagen: Gemengde jeugdcompetitie Zaterdag: Naarden 1 - Soest-Zuid 1 0-5 't Stort 2 - Soest-Zuid 2 1-4 Soest-Zuid 3 - Hoogland 4 5-0 Soest-Zuid 4 - Alta 6 4-1 Landelijke jeugdcompetitie zondag: Soest-Zuid 1 - Bosheim 2 8-0 Ouderijn 1 - Soest-Zuid "AVIA" 21-7 Gemengde jeugdcompetitie woensdag: Vleuten de Meern 1 - Soest-Zuid 11-9 Ludenti 3 - Soest-Zuid 2 1-9 Soest-Zuid 3 - Naarden 2 5-5 Meisjes t/m 12 jaar: Soest-Zuid 1 - Shot 2 0-8 Hans Holtrop Dinsdag stond een bezoekje aan de bloemenveiling van Aalsmeer op het programma, 's Ochtends vroeg vertrok ken de 45 Poolse gasten per bus naar het evenement. Foto: Goos van der Wilt. vertellen over de zusterstad. Dinsdag werd eert bezoekje gebracht aan de bloemenveiling van Aalsmeer. Een be zienswaardigheid, waar menig Neder lander nog nooit een voet over de drem pel heeft gezet. Dat dat jammer is, daar over kunnen de Polen meepraten. Dinsdagavond werd er feest gevierd in Bos en Duin. Daar werd een avondvul lend programma verzorgd door Conny Vink en 'The Middle of the Road Show'. Gastgezinnen en de Poolse bezoekers maakte daar heel wat gezellige uurtjes door. Vandaag staan de Zaansche Schans en Volendam op het programma. Morgen - geen Hollands programma kan zonder - de Keukenhof in Lisse en het Zand- voortse strand. Vrijdag tenslotte zullen de Poolse gasten weer in de bus stappen om naar hun eigen Kozle te vertrekken. CD-speler gestolen Bij een inbraak aan dé Valeriaanstraat werden een CD-speler, een groot aantal CD's en zeshonderd gulden gestolen. De inbraak werd vorige week woensdag op klaarlichte dag tussen kwart over ze ven en half acht gepleegd. De 38-jarige bewoonster deed aangifte bij de politie. Autotelefoon weg Een vertegenwoordiger had zijn autote lefoon vorige week woensdag beter niet bij een rijwielhandel aan de Molen straat achter kunnen laten. Toen de 20- jarige man uit Almere de autotelefoon even later op wilde halen, bleek hij uit de zaak te zijn gestolen. Rijden onder invloed Een 44-jarige Soester werd vorige week woensdag in de zeer vroege ochtend, het was net veertig minuten woensdag, door de politie aangehouden op de Hellingweg, omdat zijn rijgedrag opviel. De man bleek te diep in het glaasje gekeken te hebben en kreeg naast een boete een rijverbod van vier uur. Een paar uur later werd op de Koninginnelaan een 37-jarige plaatsgenoot aangehouden. Hij kreeg een rijverbod van maarliefst negen - uur. tekent pijn.Je kunt ermee leren rgeet het geen moment van de lapatiënten dragen hun lot in un handicap niet zichtbaar is. pijn doet. wat aan doen. Uw geld kan lapatiënt direct omgezet chting. Door revalidatie, hulp- nderzoek.Het nelpt daarbij. rumafonds? STRIJDING (ORGAAN nr.: 70.70.70.848. Giro: 324. 'WA Garantiebedrijf. elbedrijven die een garantie op s voor a 02155- 18600 45 Poolse gasten, die nog nooit eerder in Nederland zijn geweest, verblijven op dit moment in Soest. Zij kwamen zaterdagmiddag aan en werden ver welkomd door loco-burgemeester Jan Menne. Voor de Polen was een pro gramma vol typisch Hollandse en Soester uitjes samengesteld. Hoogte punt van de week was de feestavond, die hen gisteravond in Bos en Duin werd aangeboden. De Poolse gasten, die uit de Soester zus- tergemeente Kozle komen, zijn onder gebracht in gastgezinnen. Deze gastge zinnen zijn onontbeerlijk voor het wel slagen van de week. Veel van de bewo ners van Kozle zijn zelfs nog nooit bui ten Polen geweest. Het spreekt voor zich, dat iedereen zijn en haar ogen uit keek. Na een rustige zondag, vertrok de groep maandag naar Kasteel Haarzuilen in Haarzuilen. 's Middags werd er ge luncht op het gemeentehuis en werd een rondrit door Soest en Soesterberg ge maakt. Men moet immers bij thuis komst in Polen toch wel iets kunnen Arbeidsbureau Amersfoort organi seert op vrijdag 26 april een scholings- en banenmarkt in de Stadshal van de I Flint in Amersfoort. Aan de scholings- en banenmarkt nemen 70 bedrijven en organisaties deel. De markt richt zich op werklozen, langdurig werklozen, mensen die van baan willen verande ren en mensen die een om-, her- of bij scholing overwegen. De stadshaldeu- ren van de Flint gaanopen om 10.30 uur en dicht om 16.30 uur. Op de markt geven 70 bedrijven, orga nisaties en scholingsinstellingen acte de presence. Aanwezig zijn o.a. de secto ren gezondheidszorg, metaal en elek tra, leerlingstelsels, horeca, openbaar vervoer, uitzendwezen, uniformberoe- pen, verkoop en administratie. Het arbeidsbureau Amersfoort organi seert de scholings- en banenmarkt voor de achtste keer. Het initiatief dateert uit 1973. Toen bood het eigen gebouw vol doende ruimte aan nauwelijks twintig standhouders. De laatste driejaar vindt het evenement plaats in de Flint in Amersfoort. De editie 1990 telt 2500 bezoekers en vijftig standhouders.

Soester Courant | 1991 | | pagina 19