sggers ï)e Weegbree' I MOEDERDAG: moeder wijs met Fuji. listratie (m/v) t.v. point javmijü /A\ GRATIS BALL0NT0CHT 7,95 >oest ster Courant riedewerkster iliteit... 'De Weegbree': uniek zalencentrum in Soest feest-en partycentrum @>1 139; 99; S* 159; ENMAAK KANS OP 349; F EN KRAANWAGENVERHUUR UKKERIJ SMIT BV SS SOEST rraagt; uw landacht voor bouwzaken Winkels mogen open »p Hemelvaartsdag Tonnen schade bij diefstal van 439 videorecorders Jxcursie Naardermeer Chr. Reisvereniging Feestvieren of vergaderen: Dansen met de bruid? Zaterdag a.s. kan je bij ons kiezen uit meer dan 100 verschillende soorten Boeketten!! MOEDERDAGTIP Originele Griekse Terra-Cotta pot 0 20 cm, hoogte 15 cm, met 2 oren zaterdag a.s. van 11,50, voor BLOEMENHUIS Uw gasten zijn onze gasten Werkgelegenheid in provincie stijgt Winkeldeur vernield 'Overhees' viert 15-jarig bestaan A.A. VAN BREUKELEN B.V. BIEDT AAN: Openbare les leerlingen SMG Krant niet ontvangen? FUJI FUJFgBMt FUJIDL-25 FUJI DL8 FUJI DL: PAGINA 4 VOENSDAG 8 MEI 1991 akt deel uit van de abobank werkt voor bedrijven en aenschap. ve bank, gericht op het behartigen leden en cliënten. Het coöperatief die zich hierbij betrokken voelen. De Rabobank biedt u naast een goed salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u meer weten over de aard en inhoud van deze funktie, dan kunt u bellen met de heer J. Godthelp, hoofd Fin. Administratie, telefoon 02155 - 9 63 81. Uw schriftelijke sollicitatie (binnen 14 dagen) wordt met belangstelling verwacht door de i directie van de bank, Postbus 84, 3760 AB Soest. ER Soest - Tel. 02155 - 1 66 65 '-O spoedig mogelijk voor willen worden opgeleid. 8 jaar. uren van 8.30 - 17.00 uur. 'iumweg 6 3812 PZ Amersfoort 033 618747' jsbedrijf JV illaties sling Vereniging v Nederlandse Inslollatiebe :ST TEL. 031 55-1 3954 SOESTER COURANT PAGINA 5 n, kunststof en aluminiumlijsten ?n - Posters - Wanddecoraties lijk: ur per week. at je ef bent advies kan geven in hekel aan hebt eens hard aan ken snige ervaring hebt aal MAVO hebt. it worden aan Picture Point lestraat 55 - 3761 CD Soest 'e burgemeester maakt bekend dat urgemeester en Wethouders voorne ens zijn op daartoe strekkende ver beken met toepassing van de daarbij moemde voorschriften in artikel 19 m de Wet op de Ruimtelijke Orde- n8» vergunning te verlenen voor: het bouwen van 4 woonhuizen met garages, Winterkoning 98-104; het vergroten van een garage, Nas- sauplantsoen 13; het bouwen van een woonhuis met garage/berging, Groenling 6 (kavel 8); het bouwen van een woonhuis met garage, Groenling 8 (kavel 9); het bouwen van een woonhuis met garage/berging, Winterkoning 103 (kavel 4); het vernieuwen van een loods/ schuur, Nieuwstraat 40. dvorens een definitieve beslissing zal 'orden genomen, is een ieder bevoegd innen een termijn van twee weken, te ïkenen vanaf vrijdag 10 mei 1991, ventuele bezwaren schriftelijk bij Bur- emeester en Wethouders in te dienen. )e op deze verzoeken betrekking heb- ende stukken liggen gedurende die elfde termijn, dagelijks van 8.30 - 2.30 uur, in het gemeentehuis, afde- ng ruimtelijke ordening en bouwza- enJ'Raadhuisplein 1, ter inzage. ^wijzing bijzondere dag als bedoeld tikel 9, eerste lid van de winkelslui- iwet 1976. ;emeester en Wethouders maken iij bekend dat zij voor het jaar 1991 olgende dag hebben aangewezen lag, waarop de in de artikelen 2, eer- ite lid onder b en c, 7 en 8 van de Win- iluitingswet 1976 vervatte verboden tiet gelden: tfpemelvaartsdag, 9 mei 1991. Hlet vorenstaande betekent dat in Soest Soesterberg alle winkels alsmede de Irijven waar gewoonlijk goederen aan het publiek plegen te worden ver kócht dan wel te koop worden aangebo den, op genoemde dag voor het publiek pend mogen zijn. rens is de uitoefening van straathan del voor degenen, die daarvoor vergun ning van ons college hebben, op ge- emde dag toegestaan. Informaties: INFO-CENTRUM, RAADHUISPLEIN 1, Telefoon (02155) 93777. Open maandag t/m vrijdag. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24-uurs-service). He soorten bedrukte computer- angepast aan uw software. Levering van kleine tot plagen tegen gunstige prijzen. computer-etiketten lijstpapier dragerbaansets overig handelsdrukwerk Onbekende daders hebben in de inacht van woensdag op donderdag ;en brutale roof gepleegd bij een xansportbedrijf aan de Nijverheids- veg. Ze maakten zich meester van :en complete vrachtwagen, die gela- ien was met 439 videorecorders van 'apans fabrikaat. De schade loopt in le tonnen. De politie ontdekte dat de dieven lan de buitenkant van het pand de alarm- en telefoonkabels hadden loorgeknipt. Via een zijdeur waren ie binnengekomen, waar de vracht wagen klaarstond, beladen met ze ven pallets met videorecorders. Via ie geforceerde deur werd de wagen net lading en al het bedrijfspand uit gereden. Waar de wagen en de buit 'ebleven zijn is nog een raadsel. )e Nederlandse Christelijke Reisver- niging organiseert op tweede Pinkster- lag een excursie naar het Naardermeer. 'er motorvlet wordt dit schitterende atuurgebied verkend. Voor aanmel ding of informatie kan men kontakt op- lemen met mevr. Van den Hoek, tel. 8651, of met mevr. Osnabrugge, tel. 33423)52683, tot en met 12 mei a.s. 'atum: maandag 20 mei; vertrektijd: r9.30 uur. Plaats: "De Visserij" te Naar- len. Dat klinkt dan vanzelfsprekend. En toch... We worden er nogal eens mee gecon fronteerd: een trouwpartij, grootse plannen: uitzet, woning, inrichting, stadhuis, kerk, bruiloft, uitnodigin gen... druk, druk, druk! Tot dat er iemand een droge, maar rake opmerking maakt: "Kunnen we allemaal dansen?" Dan blijkt dat het zéér vaak voorkomt dat öf de bruid öf de bruidegom die sierlijke kunst niet machtig is. Goede raad is duur. Want wie opent het feest dan? Slingerland helpt snel met de spoed cursus "Dansen voor u trouwt". En natuurlijk geldt het speciale brui- lofts-aanbod niet alleen voor het a.s. paar zelf. Iedereen die nog even snel wil leren dansen voor het grote feest kan bij Slingerland terecht. De naam zegt het al: Feest- en party centrum "De Weegbree". Zelfs liet adres zit erin verborgen: Weegbree straat 205-207 in Soest. Wie het be kend voorkomt vergist zich niet. We hebben het over dezelfde plek waar u ook dansles kunt krijgen: in de school van Willeke en Wim Slingerland, ver maard entertainer ook als het gaat om de indrukwekkende prestaties die de formatieteams in en ver buiten Neder land sinds jaar en dag hebben gele verd. Maar daar heeft Slingerland net een punt achter gezet... Om een mogelijk misverstand meteen de kop in te drukken: de dansschool blijft gewoon de dansschool. U zult te gen het begin van het nieuwe seizoen straks de traditionele folder wel weer in de bus krijgen en erin kunnen lezen dat jong en ouder voor alle soorten modern dansen welkom zijn en blijven. Maar wat nogal nieuw is, is de mogelijk heid om het schitterende complex aan de Weegbreestraat ook te gebruiken als zalencentrum voor allerlei andere acti viteiten dan dansen alleen. Slingerland daarover: "We zijn er al een flink poosje mee bezig. Het begint nu goed aan te trekken. De mensen moes ten er kennelijk even aan wennen datje bij ons ook een prima personeelsfeest kan organiseren, of een receptie of een bruiloft. We hadden zo'n geijkte naam als dansinstituut dat we op een gegeven moment besloten hébben die andere aktiviteit dan ook maar een andere naam te geven. Dat is 'De Weegbree' geworden. En dat van die punt zetten achter mijn aktiviteiten als trainer van de succesvole formation-teams heeft daarmee te maken. Laten we wel we zen, ook ik word een dagje ouder, en dat trainen, dat reizen en trekken kan na tuurlijk niet blijven doorgaan. Willeke, mijn vrouw, heeft het organisatorische deel van ons bedrijf in handen, maar dat wordt nu gewoon te veel als 'De Weeg bree' flink gaat doortikken. Want voor het organiseren van een partij, een ten toonstelling, een bridge-drive of noem maar op, komt veel kijken. De dans school blijft ook gewoon doorgaan en daarom heb ik besloten mij samen met Willeke meer te gaan bezighouden met dat soort dingen." Dat lijkt een logisch verhaal en de kan sen om er in de Weegbreestraat iets moois van te maken zijn volop aanwe zig. Ruim Er doorheen stappend kom je inder daad snel tot de conclusie dat hier veel kan. Er zijn twee zalen. De grote, met de daarin gebouwde disco-bar met hyper moderne geluids- en lichtapparatuur, en een 'gewone' bar, waaraan je gezellig zittend en lurkend aan een upje, kunt kouten over ditjes en datjes. De kleine zaal kan eraan worden gekoppeld. Er is een schuifwand voor separatie en ook die zaal heeft zijn eigen bar, zijn eigen geluid en licht. Verder zijn er ruime gar derobes, een perfecte toiletgroep en verkleedruimtes voor eventuele optre dens van artiesten, die overigens ook door "De Weegbree" kunnen worden gearrangeerd. Buiten veel parkeermo- gelijkheden. Openbaar vervoer stopt in de buurt. Sfeer Het gehele complex is in verschillende Als je voor je moeder écht het mooiste Boeket wilt hebben Zuidpromenade 9, Tel.: 02155 - 1 68 77, Soest sferen te brengen. Romantiek is de Sin- gerlanden sowieso niet vreemd, maar wie een zakelijke opstelling wenst voor een congres, een produktpromotie of veel eerder mee moeten beginnen. Het is economischer en zoveel zalen vind je eigenlijk niet in de omgeving. We zijn geen restaurant, hoewel ook dat denk- Wij maken van uw bruiloft een onvergetelijk feest vakbekwaam voordelig hapjes - koffietafel - buffetten Wij maken met alle plezier een vrijblijvende bjegroting Weegbreestraat 205-207 Soest tel. 02155-14282 een vergadering, kan daarvoor bij "De Weegbree" terecht. Er staat een goed geoutilleerde keuken ter beschikking, die gebruikt kan worden voor de berei ding in eigen regie van hapjes, koude buffetten, koffietafels of barbecue-par ty's, waarvoor de ruime tuin geschikt gemaakt kan worden. Er kunnen in "De Weegbree" gezelschappen tussen 20 en 250 personen boeken en voor elk eve nement worden vrijblijvende offertes gemaakt met speciale prijzen voor de consumpties als het om feesten en par tijen gaat. Slingerland: "We kunnen heel eenvou dig werken, maar ook zeer exclusief. Wat we niet in huis hebben, kopen we in. We passen ons zoveel mogelijk aan de omstandigheden aan en proberen aan elke wens tegemoet te komen." Zijn vrouw Willeke wil wel even kwijt dat je daarom eerst moet komen praten: "Pas als ze binnen zijn zien ze wat er al lemaal kan, dat is al een paar keer aan de hand geweest. Velen hebben de dansschool in het hoofd, omdat ze hier vroeger les hebben gehad. Maar wie bij ons een feest organiseert herkent die dansschool helemaal niet meer. We kunnen alles'ombouwen en op maat maken. Er kan ook een podium in, bij voorbeeld voor een eigen muziekje of voor een modeshow, want ook dat kan uiteraard. We regelen echt alles voor ie dereen." Videoscherm Op een groot videoscherm zijn allerlei presentaties mogelijk. De technische uitrusting van "De Weegbree" is zeer universeel en aan allerlei omstandighe den aan te passen. Zelfs simultaanver- talingen kunnen gemakkelijk worden gerealiseerd. Denk je erover na dan is het eigenlijk nogal voor de hand liggend. Het ge bouw staat er toch en is niet alle uren van de dag dienstbaar te maken aan het lesgeven in dansen. Daar kan veel meer mee. Wel een kwestie van goed plan nen. Slingerland: "We hadden er mischien al baar is. Een prachtig diner kunnen we hier best aan, maar daar zijn we niet zo zeer op uit. We willen geen concurrent voor die tak van bedrijf worden, hoewel we zelf wel horecabedrijf zijn. Ermee samenwerken, als dat gewenst is, ze ker." Aan enthousiasme ontbreekt het geens zins. Feest- en Partycentrum "De Weegbree" is een aanwinst voor fees tend Soest en omgeving. Maar ook voor vergaderend Soest en voor de midden stand die er shows wil organiseren. Voor schaak-, dam-, bridge- en wat-al- niet-meer-minnend jong en oud, voor verenigingen, voor bijeenkomsten, voor lezingen, voordrachten... waar voor eigenlijk niet? Wie meer wil weten belt met "De Weeg bree" in de Weegbreestraat 205-207 in Soest: 02155-14282. De werkgelegenheid in de provincie Utrecht is in de periode van mei 1989 tot mei 1990 gestegen met 4,2 procent. De jaren daarvoor gaven gemiddeld een stijging van 3 procent te zien. De Utrechtse groei is bovendien sterker dan de landelijke groei van gemiddeld 3,3 procent. In absolute aantallen nam de werkgelegenheid in de provincie toe met 15.200 arbeidsplaatsen. Deze cijfers blijken uit de werkgelegen- heidsenquête 1990 van het Provinciaal Arbeidsplaatsen Register. De werkge legenheid steeg - met zo'n 5800 plaat sen - het sterkst bij de banken, het ver zekeringswezen en de zakelijke dien sten. De groei van de industrie was daarentegen beperkt: nog géén 1 pro cent. Per gebied zijn er duidelijke verschillen in de werkgelegenheidsontwikkeling; Noordwest- en Zuidwest-Utrecnt groeiden het hardst, Noord-Oost Utrecht bleef enigszins achter. Een onbekende dader heeft vorige week de toegangsdeur van een sigaren zaak aan de Tamboerijn vernield. Het slot werd beschadigd. Mogelijk ging het om een inbraakpoging, maar de dader is niet binnen geweest. Kindermiddag In verband met het 15-jarig bestaan van de wijkvereniging 'Overhees' wordt er woensdag 15 mei a.s. een geweldige kindermiddag georganiseerd. Het wordt een kindershow met poppenkast, goochelen en conférences, met mede werking van Ronald Ravel en Renee. Leden en doriateurs hebben gratis toe gang en niet-leden betalen f 3,—. Feestavond Ook in verband met het 15-jarig be staan wordt er op 25 mei a.s. een feest avond georganiseerd. Wat is er allemaal te doen, te zien, te horen, te ruiken en zovoorts; een geweldige steelband; een leuke, gezellige bandparodist; een op voering limbodansen; lekkere hapjes; en nog veel meer! Dus kom ook op 25 mei gezellig een dansje maken, een hap je eten of naar de muziek luisteren, of gewoon aanwezig zijn en een gezellig avondje uit meemaken. De kaarten voor de feestavond zijn uit sluitend in de voorverkoop verkrijgbaar (leden/donateurs f 5,~, niet-leden f 10,--) bij: A. v. Wijk, Reigerpad 7, tel. 16483; R. v.'t Klooter, Di Lassostraat 116, tel. 18165; J. Butzelaar, Minstreelpad 11, tel. 21911; R. Kippers, Isaacstraat 2, tel 10751; G. v.d. Pol, Luytenaarpad 59, tel. 17581. De festiviteiten worden gehouden in de Vijverhof, Klarinet 39 te Soest. f Mi or 8™u"(N bvV\ adviseurs in... witgoed owuiai\ttên\ A A. van Breukeiep B.V. is een onafhankelijk adviesbureau met 20 jaar ervaring in: hypotheken, vastgoed en assurantiën. HYPOTHEKEN VASTGOED ASSURANTIËN A.A. van Breukelen B.V. Koninginnelaan 40, 3762 DG Soest 02155-17962/23789 SOEST Eigendomweg Vrijstaand woonhuis met '£k c.v., garage en grote tuin j op ca. 650 m2 grond. Ind.- L-vormige woon kamer met schitterende schouw en plavuizen vloer met vloerverwar ming Slaapkamer met aangrenzende badkamer- met ligbad. Moderne keuken met afzuigkap, inbouw-gaskook- plaat, hal en kelderkast. Verd.. 3 slaapkamers en een berg zolder. Deze woning verkeert in goede staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 299.000,- SOEST Stadhouderslaan Helft van een dubbele villa met grote tuin, garage, berging en c v. op ca. 565 m2 grond, Ind.: vestibule, hal, grote j woonkamer en een ruime I eetkeuken met inb.app. Verd.: overloop, ouder slaapkamer met balkon en vaste kastenwand, 2e en 3e slaapkamer. Badkamer met lig bad, wastafelcombinatie, 2e toilet en balkon. Vaste trap naar de zolder met 2 slaapkamers, beide met vaste wastafel, aparte bergruimte. Daarbij is er ook nog een bergvliering. Deze wo ning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 386.000,- NIEUWBOUW SOEST Waldeck Pyrmontlaan Aan de Watdeck Pyrmontlaan is een bouwplan ontwikkeld voor vier halfvrijstaande villa's. Deze stijlvolle villa's zijn voorzien van een ruime carport. grote garage en luxe afwerking. Per celen grond ca. 375 m'. De indeling is als volgt entree, m.k toilet, grote woonkamer (ca 52 m2). ruime keuken en kel derkast. Verd.. overloop, 3 ruime slaapkamers, badkamer met mogelijkheid voor een ligbad, aparte douche en toilet Zolder met vaste trap en 4e slaapkamer (stelpost). De villa's worden zeer goed geïsoleerd en hebben ruime stelposten Traditionele bouw. ankerloze spouwmuren, optimale warmte-isolatie en hardhouten kozijnen. Aanvang bouw medio augustus 1991. Oplevering medio januari 1992 Koopsom vanaf 1 423.000,- v.o.n. SOEST Eigendomweg Helft van een dubbel woonhuis met garage en grote tuin, ca. 470 m2. Ind. L-vorm woonkamer, hal. keuken, toilet en kelder kast. Verd. 3 ruime slaapkamers en douchecel. Zolder met vaste trap en kamer Deze woning verkeert in goede staat van onderhoud Gevraagde koopsom f 245.000,- SOEST Sch rikslaan Mooi gelegen vrijstaande woning t.o. plantsoen op ca. 330 m2 grond. Ind.: hal, ruime woonkamer, moderne eetkeuken, kelder kast en toilet. Verd.: luxe badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet, 2 ruime slaapkamers en bergzolder Deze woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 239.000,- SOEST Wilhelminalaan Vrijstaande woning met ruime garage, c.v. en grote tuin, ca. 479 m2. Indeling, hal, toilet, kelder, keuken en ruime woonkamer. Verdieping: 3 slaapkamers en badkamer. Vli- zotrap naar grote zolder. Deze woning heeft enig achter stallig onderhoud. Gevraagde koopsom f 335.000,- NIEUWBOUW SOEST Insingerstraat Op steenworp afstand van natuurgebied de Soester Duinen wordt binnenkort begonnen met de bouw van twee-halfvnjstaande villa's met garage en carport. De perceelsgrootte bedraagt per yvóning ruim 550 m'. De indeling is als volgt: entree, m.k., toilet, grote woonkamer (ca. 52 m2), ruime keuken en kelderkast. Verd overloop, 3 ruime slaapkamers, badkamer met mogelijkheid voor een lig bad, aparte douche en toilet. Zolder met vaste trap en 4e slaapkamer (stelpost). Deze villa's worden zeer goed geïsoleerd en hebben ruime stelposten. Traditionele bouw, an kerloze spouwmuren, optimale warmte-isolatie en hardhouten kozijnen Aanvang medio au gustus 1991 Oplevering medio 1992 De koopsommen voor deze villa's zijn f 465.000,- vrij op naam. BAARN G. Doulaan 4-Kamer appartement met berging op de 1e etage. Ind.: hal, toilet, ruime woonkamer, moderne keuken met afzuigkap en gaskookplaat. Douchecel en 3 slaapkamers. Gevraagde koopsom f 105.000,- Ui. V, Op maandag 13 mei a.s. geven de beide leerlingengroepen van het Soester Mu ziek Gezelschap o.l.v. de heer Wim Vos een openbare les, gevolgd door een in strumentenparade. Deze openbare les begint om 19.00 uur, duurt ongeveer een uur en wordt gegeven in Credo ach ter de Julianakerk aan de Julianalaan. Aansluitend is er gelegenheid voor ad- spirant-leerlingen en hun ouders infor matie in te winnen bij de heer Vos of le den van het bestuur. Tijdens de instru mentenparade is er tevens de mogelijk heid diverse slag- en blaasinstrumenten uit te proberen. Het SMG heeft vooral behoefte aan jongelui die hobo, klarinet, trompet, hoorn, tuba of slagwerk willen leren be spelen. In september start weer een nieuwe leerlingengroep. Voor gevor derde leerlingen bestaat de mogelijk heid in het bestaande leerlingenorkest mee te spelen. Abonnees, die woensdagavond om 18.00 uur de krant nog niet hebben ontvangen, kunnen tot 18.30 uur naar het kantoor van de Soester Cou rant bellen (tel. 14152). De krant wordt dan direct alsnog bezorgd. Soester Courant: elke pagina geld waard voor adverteerder en consument! SCHUIFJE OPEN, KIJKEN... KLIK. Altijd scherpe foto's vanaf 1 mtr. tot onein dig Ingebouwde flitser met flitser-klaar signaal. Heldere zoeker. Pak Tm beet en beleef het foto- plezier NOG LEUKER... TWEE LENZEN Een telelens voor close- ups en een groothoek lens voor prachtige wijdse opnamen. Altijd scherp en goed belichte opnamen vanaf 2,5 mtr. Ook binnenshuis met de flitser SLANK, ELEGANT EN GEBRUIKS VRIENDELIJK Drop-in automatisch filminlegsysteem en automatisch film- transport en motorisch terugwikkelen "Zelf denkende flitser" Focus Free. SYMPATIEK IN GEMAK EN PRIJS. Fraaie vormgeving. Drop- in automatisch filminleg systeem Ingebouwde flitser en waarschuwing,s- signaal bij te weinig licht Altijd scherpe 'foto's t FLEXIBELE ALLES- KUNNER Groot bereik motorisch van ,i5 naar HO mm. Drop- in. DX-, prewind/rewind- gemak Drievoudige flits- keu/.e serie-zelfontspanner, nuihi-amofocus, 65 cm direct macro en landschaps- knop. Vanzelfsprekend: automatische belichting ri VAN WEEDESTRAAT 85 3761 CD SOEST TELEEOON: 02155 -13917 OPENINGSTIJDEN: MAANDAG DINSDAG T/M VRIJDAG KOOPAVOND VRIJDAG VAN ZATERDAG 13.00- 18.00 UUR. 09.00 - 18.00 UUR. 19.00 - 21.00 UUR. 09.00 - 17.00 UUR. VANAF DE ENG.

Soester Courant | 1991 | | pagina 5