0100 HELP HELPEN Met een Philips UVA van Schoemaker: bruin worden, bruin blijven iULP m DEN Afspraken tussen Europeanen en Zuidamerikaanse indianen 100 jaar Ziekenverzorging Baarn Docenten en cursisten Engels V-universiteit naar Londen Slib-composteerinstallatie in 1992 in werking op de Isselt T PAGINA WOENSDAG 22 MEI 1991 SOESTER COURANT PAGINA 7 LAZARUSBERG SOESTDIJK en W. opteren doorkijk' linde :enkrant- rantl Soest wil meedingen naar prijs voor veiligheid Feestweek: 28 mei -1 juni RODE KRUIS DEN HAAG G1R06868 Tijdelijk 50,of 100,korting op Philips bruiningsapparaten. Vraag deskundig advies bij uw Philips original UVA dealer. haal het zonnetje in huis Voor alle zekerheid! Jongeren hebben behoefte aan eigen bankdiensten Week van de koffie 18 - 26 mei m\ - ïgslanden. s a.u.bf E KOOP 'een onder architectuur in 1985 gebouwde vrijstaande BUN GALOW met grote garage en een riant uitzicht op de Laza- rusberg. Zeer gunstige zonligging. Grondoppervlakte 450 m2, waarvan totaal 150 m2 bebouwd. Alles gelijkvloers. De bungalow is traditioneel en zeer degelijk gebouwd, geheel geïsoleerd en voorzien van een gasgestookte C.V. Veel schoon metselwerk. 'Indeling: entree, hal, toilet, garderobe, woon annex werkka mer (ca. 42 m2) met open haard, eetkeuken (ca. 11 m2), bij keuken, grote slaapkamer (ca. 18 m2), met aangrenzende moderne badkamer onder andere voorzien van ligbad, dou che en 2® toilet, een 2° slaapkamer (ca. 10 m2), bergzoldertje (ca. 8 m2) en een aangebouwde garage/berging (ca. 25 m2). 'Koopprijs: f. 529.000,- k.k. 'Bezichtiging na telefonische afspraak, Telefoonnummer 02155 - 2 19 74. Neem gerust uw makelaar mee. .K Haarlem Ook Soest ondertekent klimaatverbond voor beter milieu Jtraat 181 :.v.-gas, royale garage en aterpartij. Ligging in een jk. )pen keuken, toilet en hal arage. 1e verdieping: 3 er met ligbad en 2® toilet, rap naar zolder met 4e mte. Soest is een van de gemeenten die een verbond heeft gesloten met de volke ren die in het Zuidamerikaanse Ama- inegebied wonen. De gemeenteraad tte donderdagavond symbolisch een handtekening onder het zoge- emde klimaatverbond door het [adsvoorstel van burgemeester en ;thouders goed te keuren. Het betreft een schriftelijke afspraak i Europeanen en Zuidamerika- :n, waarvoor de Vereniging Milieu- ifensie het intitiatief heeft genomen, [e Westerse bondgenoten beloven dat ze de uitstoot van kooldioxyde zullen verminderen. Op hun beurt zeggen de Hdianen toe dat ze het tropisch hard hout zullen beschermen. De uitstoot van kooldioxyde en het kappen van ipisch hardhout vormen twee grote dreigingen voor het milieu, •e gemeenteraad ging dan ook una niem akkoord met het sluiten van het irbond. Vooral Leidje Tomassen van ogressief Soest zag het belang daar- n in. "We moeten proberen het kwe- van verantwoord hardhout te worderen." ,an de andere kant is het net zo be- ingrijk dat de Soesters daadwerkelijk je auto vaker thuis laten staan. Harrie 'itte van Gemeentebelangen Groen loest stelde dat de raadsleden alvast kunnen beginnen door op de fiets naar het gemeentehuis te komen. Dat doen er tot nu toe nog veel te weinig, volgens hem. Witte vroeg b en w een plan op te stellen van maatregelen, waardoor de uitstoot van kooldioxyde wordt ver minderd. B en w zeggen dat overigens in het raadsvoorstel toe. In het ge meentelijk beleidsplan zal zoveel mo gelijk rekening worden gehouden met de uitgangspunten van het klimaatver bond. Wiebe Meilof van de christelijke com binatie SGP/GPV/RPF heeft weinig geloof in het nut van het klimaatver bond. Soest kan in zijn ogen niet daad werkelijk bijdragen aan een beter mi lieu door het verbond te ondertekenen. Maar omdat hij het een goede zaak vindt dat Soest de intentie heeft om het milieu te beschermen, ging hij "om symbolische redenen" akkoord met het voorstel om even later op zijn fiets naar huis te rijden. nhuis ingericht als een et: balkenplafond, stro- n haard en fraaie wand- metselwerk). 'oerd met c.v.-gas en de beschutte, zonnige tuin. compleet is en compleet eigenaar: met goed ge- kastenwand en vaste half-open keuken, toilet slaapkamers (oorspron- igbad en 2e toilet. Vaste met (misschien wel de ler. Het huis ligt op een landelijke locatie pal bij oed Pijnenburg. et pand aan de Nieuweweg 58, dat inlangs door firma Westra Papier verd verlaten gaat op korte termijn te len de vlakte. Het terrein zal niet di- :ct weer worden bebouwd, urgemeester en wethouders hebben iesloten de kavel grond voorlopig niet 'oor bebouwing uit te geven. Financieel s dat niet voordelig. Het college wil erst eens bekijken of, als het terrein on- ebouwd blijft, wellicht een fraaie oorkijk vanaf de Nieuweweg naar de ',ng kan ontstaan. woonhuis met zonnige De heerlijke besloten- 'an de tuin, uitgevoerd i, borders en vrijstaan- •orproefje van hetgeen een het hele binnen ring een prachtig (wit) o.a. een luxe uitge- 5 m2), ópen haard en ang. haard, grote moderne atuur, kelder, toilet en kamers alsmede bad- 3 en toilet. 0 m2. De gemeente Soest dingt mee naar een prijs voor sociale veiligheid bij sport- voorzieningen. Deze prijs wordt jaar lijks uitgereikt door de Stichting Vrou- wen-Bouwen-Wonen. Soest heeft het nieuwe sportcomplex aan de Dalweg ingediend als voorbeeld van het plaat selijke sociale veiligheidsbeleid. Bij het toekennen van de prijs wordt ge let op de omgeving van het complex. "Bijvoorbeeld of er geen enge bosjes zijn, er wordt gelet op voldoende ver lichting, de toegangsweg, de ligging van het complex en de inrichting", aldus een woordvoerster van de afdeling sport en recreatie. De prijs werd eerder toegekend aan de gemeente Utrecht en Leiden. Dit jaar is gekozen voor het thema sportvoorzie- ningen. De Vereniging tot Ziekenverzorging te iaarn, eigenaresse van ziekenhuis Maarschalksbos, bestaat dit jaar 100 aar. Ter gelegenheid daarvan wordt er n de week van dinsdag 28 mei t/m za- erdag I juni a.s. een jubileum week 'eorganiseerd. [Dinsdagavond 28 mei: Officiële viering n de Speeldoos te Baarn vindt vanaf 20.00 uur de officiële viering plaats voor genodigden. Woensdag 29 mei: Kindermiddag De Kindermiddag begint om 13.30 uur en eindigt om 17.00 uur. Het spektakel vindt plaats op de parkeerplaats bij het ziekenhuis en is bedoeld voor alle kin ieren in de leeftijd van ongeveer 4 t/m 12 jaar uit Baarn/Soest en omliggende )laatsen. De activiteiten zijn o.a. een uchtspringkussen, een miss Piggytrein- tje en er zijn 2 kamelen voor rondritjes. Vrijdag 31 mei: Reünie Voor medewerkers- en oud medewer kers wordt op vrijdag 31 mei een reünie gehouden. De reünie begint om 16.00 uur en vindt plaats in de feesttent op het parkeerterrein bij het ziekenhuis Maar- schalkbos. Om 20.30 uur is de reünie afgelopen. Mevrouw G. Helming, oud directrice opent de reünie. Er vindt o.a. een rondleiding plaats en de reünie wordt afgesloten met een gezamenlijke broodmaaltijd. Mochten er oud mede werkers zijn die via dit bericht voor het eerst kennis nemen van de reünie, dan kunnen zij zich, als ze deel willen ne men, telefonisch opgeven bij het direc tie secretariaat in Maarschalksbos (02154-82517). Zaterdag 1 juni: Gezondheidsmarkt, open dag, bijenkomst voor ouderen, praatprogramma Gezondheidsmarkt 10.00 -14.00 uur) In de feesttent op het parkeerterrein vindt een gezondheidsmarkt plaats, waar diverse eerstelijns-instanties mo gelijkheden tonen om verzorging thuis te krijgen. Er zijn verpleegkundigen aanwezig om in te gaan op vragen en er over te vertellen. De volgende onderdelen zijn op de ge zondheidsmarkt te vinden: info over nazorg via kruisvereniging/ CMD F.G.B.B. informeert over alarmering •Hulpdienst 55+ 1 demonstratie door EHBO-afdeling van het Rode Kruis. Open Das (ingang polikliniek) Om de mensen inzicht te kunnen geven in de verrichtingen en onderzoeken die in een ziekenhuis worden gedaan zijn er verschillende demonstraties, waaron der: EHBO, gipsen, fysiotherapie, bloeddruk-meten, E.C.G. maken, fietsproef, demonstratie van gehoor- en oogtesten, knie-onderzoek. Men kan een kijkje nemen op de röntgen-afde- ling, het laboratorium, de operatieka mer en de uitslaapkamer waar uitleg wordt gegeven. Aan de balie is er de ge legenheid om zelf een ponsplaatje te maken. Bijeenkomst voor ouderen (thuiswonend vanaf ca. 70 jaar) Plaats: zaal fysiotherapie, ziekenhuis Maarschalksbos. Aanvang: 10.00 uur. Een panel bespreekt de problemen waarvoor ouderen kunnen komen te staan. Het ouderenkoor o.l.v. mevrouw Overeem zorgt voor de muzikale omlij sting en er wordt een toneelstukje opge voerd. Praatprogramma Plaats: zaal fysiotherapie, Maarschalk- bos. Tijd: 12.00 - 13.30 uur. Onder leiding van Ria Bremer wordt een discussie gevoerd over de gezond heidszorg in de regio Baarn, waarbij Maarschalksbos centraal staat. Dat ge schiedt aan de hand van de volgende stellingen (voor/tegen): 1. Is "Klasse"-verzorging mogelijk/ wenselijk/noodzakelijk? En zo ja, tot welk niveau? 2. Maarschalksbos is onmisbaar voor de Baarnse samenleving. 3. Een ziekenhuis moet een huiselijke sfeer uitstralen (intiem). 4. Sponsoring voor een ziekenhuis is een heel normale zaak. 5. Het ziekenhuis moet 's avonds en op zaterdag open zijn voor polibezoek aan specialisten en het laten verrichten van kleine ingrepen. Voor de stellingen 1, 3 en 5 zoekt men nog voor- en/of tegenstanders. Wie voor of tegen een van de stellingen is en wil deelnemen aan de discussie kan contact opnemen met de heer R. Zwen- nes ('s middags) tel. 02154-82588. Het muziekcorps Crescendo start om 10.30 vanaf de Plataanlaan om via de Brink ziekenhuis Maarschalksbos te be reiken. De Baarnse Zieken Omroep zal deze dag aanwezig zijn en een uitzen ding rondom het thema 100 jaar zie kenverpleging" verzorgen. Zaterdag 1 juni: Feestavond Ter afsluiting zal er voor personeel op zaterdag 1 juni een feestavond georga niseerd worden in. restaurant Groot Kievitsdal te Baarn. Voor de 9de keer werd deze maand een vijfdaagse reis naar Engeland georgani seerd door drie Soester docentes En gels: Ellen Beijer, Anjo Craenen en Ineke Peeck. De cursisten waren af komstig uit Soest, Soesterberg, Laren en Eemnes en voor het merendeel inge schreven bij de Volksuniversiteit. De bedoeling van deze reizen is 'n beetje Engelse sfeer opsnuiven en na tuurlijk het geleerde in de praktijk bren gen. Dat laatste wordt o.a. bereikt door de cursisten onder te brengen in gastge zinnen, waardoor men wel gedwongen wordt Engels te spreken. Het leuke is datje daar het verschil leert kennen tus sen 'the Queen's English' en het plaatse lijke accent, of soms wel dialect! Woensdag 8 mei vertrokken er 48 deel nemers om 07.00 uur uit Soest om via de veerboot Zeebrugge-Dover 12 uur later in Wimbledon bij London aan te komen. Dat betekende dat Londen tij dens het 'rush-hour' gepasseerd moest worden. Tot groot plezier van zijn pas sagiers reed de chauffeur dwars door de City, omdat het volgens hem daar om die tijd rustiger is dan op de officiële rondwegen! Zoals je van docenten kunt verwachten was er een interessant en educatief pro gramma samengesteld. Donderdag be gon dat met een rondleiding van twee uur door de Houses op Parlement. Er waren geen zittingen, zodat alles rustig bekeken kon worden. Via de onvolpre zen kabeltelevisie heeft bijna iedereen, maar zeker de cursisten Engels, wel eens naar dit democratische bolwerk gekeken. Met enthousiasme herkende men dan ook de 'stoel' van de voorzit ter, een tamelijk harde wolbaai die de grondslag van de Engelse welvaart in vroegere tijden symboliseert: handel er textiele producten. Cats De verschillen met ons parlementair systeem bleken groot te zijn, met allo voor- en nadelen van dien. Een ouden; vrouwelijke gids voegde nog een per soonlijke, noot toe, door bij een staatsie portret van koniging Elisabeth te vertel len, dat zij (de gids) als jong meisje nog de vele zomen van die japon had mogen naaien... Daarna volgde een rondrit langs een deel van de vele bezienswaar digheden van Londen, waarna iedereen nog enkele uren op eigen houtje de stad in kon gaan. 's Avonds werd de bekende musical The Cats bezocht. Een groots maar ook oorverdovend spektakel, dat al ruim een jaar in datzelfde theater loopt. Je kunt nu boeken voor okto ber... Over succes gesproken! Vrijdag werd eerst een bezoek aan Ro- chester gebracht om het Dickens-mu- seum en de kathedraal te bezichtigen. In het museum zijn de nieuwste technie ken toegepast, waardoor o.a. niet van echt te onderscheiden sprekende pop pen een goed beeld van de tijd van Dic- kens geven. Rochester en de ertegenaan gegroeide stad Chatman liggen aan de Medway, de rivier waar onze admiraal de Ruytër nog eens een ketting door midden voer tijdens één van de vele oorlogen met Engeland. We konden geen gedenkteken vinden... De middag werd besteed aan het be zichtigen van Leeds Castle, het lieflijkst gelegen kasteel van Engeland en Sis- singhurst Castle met de werweldbe- roemde tuin. Deze werd in de 20-er ja ren aangelegd door Vita Sackville West die nu ook bij niet-tuinierders weer be kend is geworden door de televisie se rie. Gelukkig bleef het steeds mooi weer, zodat er volop kon worden genoten van de prachtige vergezichten over het heu velachtige landschap van Kent. Dan is een bus een voordeel t.o.v. je eigen auto. De buspassagier zit hoger en kan daar door over de vele typisch Engelse heg getjes en muurtjes heenkijken. Greenwich De zaterdag begon met een bezoek aan Greenwich waar bij het beroemde ob servatorium een steen ligt met een lijn op de O-meridiaan. En niet te vergeten de 'Greenwich-tijd'. Er is daar een con centratie van musea, vooral op scheep vaartkundig gebied. Daar hing overi gens wel'een portret van De Ruyter. Wist u dat aan zo'n Holland-Engeland zeeslag soms wel 800 schepen deelna men? Verder trok een speciale tentoon stelling over Hendrik VIII veel belang stelling. Tot oktober is daar nog de ori ginele kouseband, behorende bij de daarnaar genoemde orde te zien. Om in stijl te blijven gingen vele cursis ten niet met de bus maar met een boot over de Thames terug naar de binnen stad van Londen om nog wat inkopen te dopn of een kop thee in een echte En gelse tea-room te drinken. Weer met een stralende zon reed de groep zon dagmorgen naar Dover om de boot naar Oostende te nemen. Veel foto's werden van de bekende witte rotsen ge maakt waarna vele uren over een gladde zee werd gevaren om in België weer voet aan wal in Europa' te stappen, zo als de Engelsen zeggen. Een vlot geserveerd gezamenlijk diner besloot de reis, waarbij meteen een reü nie foto-ui t wisseling werd afgesproken voor 8 juni. Al met al een prima stimu lans om ook het volgende winterseizoen verder te gaan met de Engelse taal en cultuur. HP 3701 FL scliocumkcr VAN WEEDESTRAAT 78 - TEL. 1 7253 TECHNISCHE DIENST - TEL. 10344" Nieuwe Rabo Jongerenrekening: combinatie van wensen Er bestaat een duidelijke behoefte aan eigen bankdiensten voor jongeren. Di verse onderzoeken wijzen dat uit. Het begint al vlak na de geboorte. Veel ou ders - 7 op de 10 - maar ook grootou ders openen in het eerste levensjaar een spaarrekening voor hun (klein)kind. Vaak wordt op die rekening automa tisch gespaard. Ouders cn grootouders willen zo het kind een goede finaciële start geven op het moment dat het vol wassen of zelfstandig wordt. Veel ou ders hechten er waarde aan dat hun kin deren leren omgaan met geld. Ze zien dat als een deel van de opvoeding. In de spaarpot van de kleintjes wordt het geld gestopt dat ze van opa en oma, ooms en tantes krijgen. Als die spaarpot vol is wordt het geld bijgeschreven op de spaarrekening. Zitten ze eenmaal op de basisschool dan krijgen kinderen van hun ouders vaak een "eigen" rekening. Omdat het begrip rente nauwelijks een rol speelt voor kinderen van die leeftijd, verzacht een cadeautje van de bank bij de opening van de rekening de "pijn" van het afstaan van het geld. De eerste volwassenheid en dus ook van financië le zelfstandigheid. Rabo JongerenRekening De Rabobank heeft een nieuwe reke ning voor jongeren geïntroduceerd, die inspeelt op hun wensen en mogelijkhe den. De Rabo JongerenRekening maakt kinderen al op jonge leeftijd spe lenderwijs vertrouwd met sparen en la ter ook met betalen. Uiteraard worden zij daarin begeleid door hun ouders. Gedeputeerde Staten verwachten dat de composteerinstallatile voor zuive ringsslib, die naast de rioolwaterzuive ringsinstallatie op het industriterrein de Isselt in Amersfoort is gepland, in augustus 1992 in werking kan zijn. Dat staat in een notitie van het college aan de statencommissie Milieu, waarin de concept-overeenkomst met de B.V. R.C.R. (Reduceren Composteren Reststoffen) wordt toegelicht. R.C1R. is een dochteronderneming van Rutte B.V. uit Amsterdam. De provin cie wi met dit bedrijf een contract aan gaan voor 10 jaar, waarbij R.C.R. de ex ploitatie van de nieuwe composteerin- richting voor provinciaal zuiveringsslib voor zijn rekening neemt. De bouw van de installatie moet door R.C.R. worden gefinancierd. Als de provincie zich garant stelt voor de le ning die het bedrijf moet afsluiten, zul len de kosten voor de slibverwerking la ger uitvallen dan zonder provinciale garantieverklaring. De kosten voor de verwerking zullen over de periode van tien jaar gemiddeld ongeveer 160 gulden per ton slib bedra gen. Het is de bedoeling dat alleen het slib van de Utrechtse zuiveringsinstalla ties in Amersfoort wordt behandeld. Na de bouwvak De provincie heeft bij de gemeente Amersfoort inmiddels een bouwver gunning voor de installatie ingediend. Het ontwerp van de afvalstoffenwetver gunning met het bijbehorende milieu- effect-rapport uit oktober 1989 heeft onlangs ter inzaage gelegen. De be zwaarschriften die tegen de ontwerp- vergunning zijn ingediend worden thans behandeld. Als alles volgens plan verloopt kan de bouw na de bouw- vakantie van start gaan. Al eerder besloten GS om het slib van alle 28 Utrechtse zuiveringsinstallaties te composteren in plaats van te verbran den. De meest voor de hand liggende plaats voor een nieuwe installatie was de plaats van de huidige slibdroogbed- den bij de Amersfoortse zuiveringsin stallatie. De statencommissie voor Mi lieu heeft hier destijds mee ingestemd. De concept-overeenkomst met RCR wordt op 23 mei besproken in de Sta tencommissie voor Milieu en op 16 juni in de vergadering van Provinciale Sta ten. jaren kunnen de kinderen nog niet zelf Het bijzondere van deze rekening is dat ™'QT" h"" *onnaA rw gebruiksmogelijkheden automatisch meegroeien met de leeftijdVoor kinde ren van 5 tot en met 11 jaar is het een handige spaarrekening. Vanaf het 12e jaar kan er óók geld mee worden over geschreven. Het kind kan dén zelf maxi maal f25,- bij de bank opnemen. Op 17 jarige leeftijd vindt automatisch omzet ting plaats naar een volwassen Betaal- of Studentenrekening. De kinderen krijgen ook een JongerenPas. Die kan vanaf het 15e jaar worden gebruikt voor beperkte opnames uit de geldautomaat. over hun tegoed beschikken. Dat ge beurt pas na de basisschool, vanaf onge veer het 12e jaar. Veel ouders vinden dan dat het moment is aangebroken voor meer zelfstandigheid op financieel gebied. Zo rond het vijftiende jaar krij gen veel kinfderen de beschikking over geld dat ze zelf verdienen met bijbaan tjes. Ze geven dan ook meer uit. vanaf die leeftijd krijgen jongeren dan ook de mogelijkheid om - beperkt - zelf via de geldautomaat geld op te nemen. Vanaf het 18e jaar is er sprake van wettelijke In deze (landelijke) week van de koffie wordt koffie gepromoot met een neu traal logo. Met name in de horeca wor den diverse soorten ter gebruik aange boden zonder verwijzing naar een merk. De doelstelling hierbij is de afne mer tot een eigen keuze te laten komen los van wat men gewoon was. Variatie met koffie maakt een eigen bewuste keuze mogelijk. Op dit thema wil Max Havelaar bij uitstek aansluiten en men zal deze week opnieuw ook de keur- merkkoffie onder de aandacht brengen. Nieuwe folders over de Max Havelaar- koffie zijn te vinden in de supermarkten en natuurlijk bij de "Voedselkraam" op de Van Weedestraat (elk le en 3e zater dag van de maand). Max Havelaar streeft ernaar naast ae koffie eind vol gend jaar ook "zuivere chocolade" op de markt te brengen, te beginnen met cacao uit Brazilië. Oók in België is de Max Havelaarkoffie nu verkrijgbaar. De omzet is vorig jaar vergeleken met 1989 in ons land met bijna een kwart gestegen en de Nederlandse consument heeft erdoor het kopen van Max Have laar "zuivere koffie" ervoor gezorgd dat tot begin dit jaar kleine koffieboeren acht miljoen gulden extra kregen uitbe taald, bovenop de normale marktprijs. Wanneeer u nog geen Max Havelaar koffie hebt geprobeerd, varieert óók deze week eens met uw koffieinkoop. In de supermarkten vindt u de merken: Solidaridad (roodmerk), Cafe Plata (goudmerk), Cafe Amigo (roodmerk), en Supporta (roodmerk), en in onze kraam Campesina (roodmerk), Indio (goudmerk), Nicaragua (roodmerk), Oreganico (biol. teelt) en Tanzania (goudmerk). In de Open Hof, de Wil- nelminakerk en de Oude Kerk worden deze laatste koffiesoorten (meestal na de dienst) eveneens verkocnt. 11 3: Jij'3 6 9 14 4 5 11 25 2 7 7 19 4 15' 4 10 21 22 3 J3! 9 2 Q stip notering Q superslip titel - artiest (producer) comp. - label bestelnr. 7" - platenmij ONE MORE TRY-timmyt (timmy I) tlmmy t pump ree. 70000 - dlno muslc LOSING MY RELIGI0N r.e.m. (s. Iltt/r.e.m.) berry/ea.- warner 543919392 warnar G0INGT0 THE RUN-golden earring gy) (golden earrlng/ea) hay/ea - columbla 6568027 sony Y0U - ten sharp (hoogenboezemlhermes/ea.- columbla 6566647- sony WIND OF CHANGE - scorpions (k olsen/ea) k meina - mercury 8788327 - phonogram RING RING RING-de la soul (delasoul) mercer/ea - tommy boy 8245 - Indisc FUTURE L0VE PARADISE - seal (t hom) saai ztt 9031744297 - warner muslc ALWAYS ON THE RUN - lenny kravitz (kravltz) kravltz/slash virgln 114106 vlrgln LIEFDE IS LEKKER MAAR LEKKER - hanny (p kartner) Idem telstar 47907 telstar H0W T0 DANCE - bingoboys and princessa (neumayer) bingoboys - atlantlc 7567877567 - warner J0YRIDE - roxette (cbfwerman) gessle eml 1364007 eml bovema JUST A GR00VE-nomad (rochelbrt) me cutchaon - buzz 106030 Indisc MEGAMIX-snap (mosalc) varlom loglc records 114169 arlola GREASE THE DREAM MIX - various arlists (hardlng/curnow) varlous - polydor 8797947 - polydor COWBOYS AND ANGELS - george michael (g mlchael) Idem eplo 6567747 - sony music A alarmschijl S zaterdag bi) Veronica DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENfctfSTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE L0VE AND MARRIAGE - frank sinatra (l v. hausen/s cahn)ldem capltol 2043137eml GEEF HET OP - clouseau (leyers) wautera/ea - eml 1193087 eml bovama RING MY BELL - monie love and adeva (fermle) love/ea - cooltempo 3236327 - chrysalls SH0UL0 I STAY 0R SH0ULD - the clash (jonas) the clash columbla 6566677 sony music WHAT C0MES NATURALLY - sheena easton (dlante/rmmdy) armato/mumly - mca 17732 - rca 35 titel - artiest (producer) comp. - label bestelnr. 7" - platenmij STRIKE ITUP-black box (g g melody) limonl polydor 8798227 - polydor VALENTINE - nils lofgren (mccormlck/ea) lofgren - essentlal 2002 - phonomatic SE STIAM0 INSIEME - riccardo cocciante (cramer/ea) mogol/ea - vlrgln 114277 vlrgin i HOT TOIIU Tfl TDAUrFMTOAl tha I LAST TRAIN T0 TRANCENTRAL - the kif Kt>qwi82S2-lndltc HER - guy (guy) rlley/hall/ea mca 9031743407 - warnar TEARS FR0M MY EYES - ub40 (ub40) dane/robarts/ea - vlrgln 114201 - vlrgln HELL0 AFRIKA - dr alban and letla k (pop) dr alban/pop - arlsta 113821 - ariola THE ONE AND 0NLY - chesney hawkes (shacklock) kershaw - chrys 3236277 - chrysalls WORD OF M0UTH - mike the mechanics (nell/ea) Idem - virpin 114164 - vlrgln UNFINISHED SYMPATHY - massive A (massiva) dat naja/vowles/ea virgln 114131 - viiatn BABY C0ME BACK - bc the basic boom (b.c.) Idem - cnr 1459457 - cnr records ALL0NS A LAFAYETTE - captain gumbo (captain gumbo) Idem - mw records 0701 mw records LET THERE BE LOVE - simple minds (llpson)kerr/burchlll - vlrgln 114089 - virgln VERGEET M'N NAAM - corry konings (b schouten) bouwens cnr 1424237 -.cnr records C0UPLE DAYS 0FF - h lewis the news (schnee) hayes/lewls/ea. eml 20430B7 - eml EVERYB00Y FUCK N0W - sissy penis 'actory (wild boys/ea.) Idem - rams horn 1864 - rams horn DREAMEG A DREAM - chess (katwijk) boublll - trontllne 90031 - sound prod. HIGHWIRE-rolling stones (klmsey/ea) jagger/ea.- rolling stones 6567567- sony RHYTHM OF MY HEART - rod stewart (horn) lordon/capek - w.b. 5439193747 - warnar muslc WHAT AB0UT T0M0RR0WS.. - m.reilly (stalnbauai/schultza) salbold/ea - emps 00B - pwt

Soester Courant | 1991 | | pagina 7