Jeugdige charme in oude glorie VERKEERD yerbo>!den? x IMIBO aoc Soester Groot enthousiasme voor Animato-concert Firma Hc waar (lev< Nagelstyl WOENSDAG 5 JUNI 1991 SOESTER COURANT PAGINA 14 BEL 070-3549111 Eerste Hulp Bij Sport Op de zaterdag-voor- Vaderdag Al veel belangstelling voor 'sportmarkt' Van Weedestraat Inbraak Bkksteaat Autokraak Parkeerzondaars Inbraak Bosstraat Politiek ziet wel wiiikelbestemmiiig voor Alfolas-pand m Amersfoort Super Yfflim Doorn- loop dit jaar op woensdag 26 jmnnm Soester Courant qced'e informatiebron Auto en caravan weg en terug Autokraken Soest draagt toch bij aan ereveld Westerbork Jongetje (6) aangereden Nieuw 'ouds' in museum Flehite Sdtaepeai! op 5im mrasieiiumn] Flehite Kopij-spelregels Sport Bromfietspassagier gewond bij botsing Dronken automobilist Caravan 'gestript' 'Akomobillisten' Openbare bibliotheek WOENSDAG 5 Aanstaande z Loes Worms: Openingstijden en adressen Centrale bibliotheek Albert Cuyplaan 202, Schoolmediatheekdienst maandag 14.00-1.7.00 uur woensdag 12100 -17.00 uur vrijdag: 14:00 -17100 uur K MA Ha, Speciali Iedere nieu behandeling ee Dillenburglaan 2; Dal zie je tegenwoordig niet meer zo vaak, maar wie beweert dat de jeugd van vandaag helemaal geen weet meer heeft van "élégance" vergist zich. Dat bleek zaterdagavond aan de Kornet, waar Igor van Delden zich een voorbeeldig neer- schap betoonde door de manier waarop hij zijn danspartner Mariska Grift - ei genlijk zijn buurmeisje - ophaalde voor het afdansen. Mariska werd, geheel ver- 't Kan mei professioneel" genoeg zijn Courdiniiiic: "Hfii Oranje .Kruis", Stalen laan SI, 2582 GE 's-Gravenhage. Foto: Goos van der Wilt. rastin een fraaie oude Ford (bouwjaar 1932 en eigendom van Gerrit van Buu- ren) meegevoerd naar het bal, waarmee volgens kenners een stukje oude glorie herlejjtie. maar nu met jeugdige charme. Een idee dat aanslaat! Dat blijkt het plan van het bestuur van de Winkel- kring Van Weedestraat om volgen de week zaterdag 15 juni - de zater dag voor Vaderdag - in het winkel centrum een "sportmarkt" te orga niseren. Van de zijde van de Soester sportclubs is er al veel belangstel ling. De aanleiding voor het nieuwe eve nement, dat naar verwachting heel wat mensen op de been zal brengen, is gelegen in het succes van de jaar lijkse Stuivertjesmarkt. De jeugd van Soest is altijd volop present op deze "kinderbraderie" en ook de ouderen maken bij die gelegenheid graag een extra-ommetje door de winkelstraat. Ook de winkeliers zetten hun beste beentje voor en zo maakt elke Stui vertjesmarkt de Van Weedestraat een actief, levendig en bruisend win kelcentrum. De Winkelkring doet graag wat voor het publiek in Soest, en is dus steeds op zoek naar bruikbare ideeën die van het winkelcentrum het kloppend hart van de hele Soester gemeen schap maken. Eén zo'n idee is de "sportmarkt" op zaterdag 15 juni, waarvoorde sportclubs zijn uitgeno digd. De winkeliersvereniging biedt hen die dag gratis een kraam aan, waarin ze de nodige activiteiten kun nen uitvoeren. Wat die activiteiten zijn, daarin zijn de clubs vrij. Ledenwerving De achterliggende gedachte is dat de sportclubs op die manier een geza menlijk "forum" krijgen aangebo den, waarop ze zichzelf aan de man kunnen brengen, met name bij de jeugd, maar dat zeker niet alleen. De meeste clubs zijn in deze periode al actief met lednwerving voor het vol gende seizoen, en de "sportmarkt" is een uitgelezen gelegenheid om een groot publiek direct te bereiken. De clubs hebben zo ook de mogelijk heid om - als de ruimte en het weer dat toelaten - demonstraties van hun sportieve specialiteit te geven of an derszins in de weer te zijn om de aan dacht op zich te vestigen. De bedoe ling is dat het geheel zich afspeelt tussen 11.00 uur 's morgens en 15.00 uur 's middags. Het Winkelkring-bestuur heeft in middels de positieve reactie binnen van negen Soester clubs, die zich be zighouden met zeer uiteenlopende sporten. Er is nog genoeg ruimte over, dus er kunnen er nog meer bij. Voor wie belangstelling heeft: een telefoontje naar de Winkelkring-be stuursleden Smit (tel. 15288) of Wortmann (tel. 14488) en de zaak komt in orde. Een inbreker heeft vorige week zijn slag geslagen in de kantine en het kantoor van een camping aan de Birkstraat. Hij had de achterdeur opengebroken en nam een flinke hoeveelheid sigaretten, shag, drank en los geld mee. De totale waarde van de buit is ca. 1400 gulden. Een 27-jarige bewoner van de Antho- nie van Leeuwenhoeklaan ontdekte maandag dat zijn auto was opengebro ken. De dief had daarbij drie luidspre kerboxen van de hoedenplank wegge haald en ook de plank zelf maar meege nomen. De politie hield zaterdag aan de Van Weedestraat weer een parkeercontrole, waarbij vooral werd gelet op het ge bruik van de parkeerschijf in de blauwe zone. In niet minder dan 23 gevallen was het raak. De eigenaars kregen een bekeuring. Bij een inbraak in een woning aan de Bosstraat is maandag een videocamera buitgemaakt. Ook verdween er een horloge. De dader kwam binnen door de ruit van de achterdeur stuk te slaan. De 35-jarige bwoner stelde de politie op de hoogte. Het 36e jaarconcert van de Soester ac cordeonvereniging Animato op 1 juni j.L in de overvolle zaal van de Vijverhof, was voor de aanvang al een succes door de grote belangstelling. Het met zo'n 150 man aanwezige publiek kon genie ten van de artistieke vooruitgang van dit orkest onder de voortreffelijke leiding van de dirigente Petra van Drieënhui- zen. Verfrissend was dat men het aandurfde een tweetal nummers solistisch te laten begeleiden met de fluitiste Machteld Kampf. Overigens is de presentatie van het programma van dit orkest de laatste jaren aantrekkelijk verbeterd met voor afgaand aan elk nummer een kundig commentaar door René van Duin. die door deze kontakten nu ook voorzitter van Animato is geworden. In zijn openingswoord verwelkomde de voorzitter naast wethouder Visser van Soest en de zusterverenigingen' uit de omgeving vooral de oprichters van Ani mato, Ben v.d. Linden (nu nog pen ningmeester) en Evert Rademaker. De dirigent van het eerste uur, Bert Pot, speelt zelf nog in het orkest mee. Een bijzonder welkom viel de familie Kan te^ oud-voorzitter en erelid) ten deel in verband met hun 50-jarig huwelijk. Naast attenties werd dit feestelijk on derstreept met het "Lang. zullen ze le ven" door het orkest gespeeld en mee gezongen door het publiek. Wat het muzikale gedeelte betreft valt niet alleen de vooruitgang van het 20 le den tellende A-orkest op, maar ook en vooral de groei van de aankomende ac- cordeonnisten in het 14 leden tellende B-orkest. Het program van dit B-orkest bevatte goed aangepaste werken, zoals de bekende "Eurovisie tune" en "Sdm- men im Wind" in de bewerking van Ge~ leijn v.d. Ham, datgped aanpassing was aan de capaciteiten van deze musici. De groei van het B-orkest is mede te dan ken aan de docentenfunktie van de diri gente Petra van Drieënhuizen aan de Soester Muziekschool. De verzorging in? BEJAARDENHELPENDE GEZINSHELPENDE Nog geen opleiding gekozen? Geen juist niveau? dan is er ORIËNTEREN EN SCHAKELEN dat kan met de opleiding KMBO-VZ Op donderdag 13 juni a.s. is er een INFORMATIEMIDDAG. Het progamma start om 14.00 uur en eindigt om 16.00 uur. Er wordt op die middag óók informatie gegeven over de andere opleidingen: - MDGO - AG - Assistenten in de Gezondheidszorg: Apothekersassistent(e) (voor HAVO-leerlingen in twee jaar) Doktersassistent(e) Tandartsassist^nt(e) - MDGO - AW - Agogisch werk: Inrichtingswerk/Cultureel werk. - MDGO - CCD - Civiele en Consumptieftechnische diensten. - MDGO - VZ - Verzorgenden: Gezinsverzorging Bejaardenverzorging Kraamverzorging Lichamelijk gehandicapten- verzorging Je kunt je nog aanmelden! CHR. MBO AMERSFOORT "DE HORST", SECTOR DGO HOGEWEG 71 - 3816 BM AMERSFOORT TELEFOON 033 - 72 46 55 Het A-orkest heeft 20 accordeonnisten, verdeeld over de vier partijen, met be geleiding van een synthesizer, een elek tronische en een accordeonbas, alsme de voortreffelijk slagwerk. Tot dit ge heel dient ook de dirigente te worden gerekend zoals zij op deze uitvoering één met het orkest was. Gekozen was voor semi-klassieke en aangepaste klas sieke stukken. Vooral van dit laatste is dé "Rondo voor Rösie" en dè "Rondo Giocoso" te vermelden, met begelei ding van fluitiste Machteld Kampf. In de overige werken kwamen zowel de vier accordeonpartijen afzonderlijk so listisch aan bod, alsook de ritmische be geleiding. Met een daverend applaus voor hetge- bodene, verleidde het publiek het or kest tot een toegift van een selectie van Glenn Miller. Als het aan de politiek ligt maghet pand van Auto Alblas aan de Van Weede straat best een winkelbestemming krij gen. Dat valt af te leiden uit de discussie, maandagavond in de commissie Ruim telijke Ordening. Geen van de fracties in de raad had erin elk geval problemen mee, al was ieder een ervan overtuigd dat het beter is nog even te wachten met de definitieve "in vulling". Eerst moet er duidelijkheid zijn over de structuurvisie en de conse quenties daarvan voor het totale win keloppervlak aan de Van Weedestraat. Alleen Wil Stekelenburg (PvdA) toon de wat meer voortvarendheid. Ze had geen enkel bezwaar tegen een optimale winkelbestemming van het terrein en wat haar betrof mocht Albert Heijn er nu al naar toe verhuizen. Dat zou vol gens haar ertoe bijdragen dat de discus sie over de structuurvisie niet langer met de Albert Heijn-problematiek wordt belast. Zaterdag 8 juni. van 14.01) tot 17.00 uur. verzorgen de Amersfoortse ar cheologen gratis rondleidingen in de opgravinsgputten op De Hof in de bin nenstad. Zij geven tekst en uitleg over het verloop van het archeologisch on derzoek en over de vondsten die tijdens deze opgravingen zijn gedaan. De rond leidingen duren ongeveer 20 minuten. Belangstellenden voor de rondleiding kunnen zich 8 juni tussen 14.00 en 17.00 uur melden bij de ingang van het hek rondom de opgravingen. De archeologen zijn sinds 20 maart be zig met archeologisch onderzoek op De Hof. Zij hebben gezocht naaroverblijf- selen van het oude stadhuis en overbl ij f- selen van de bisschoppelijke hof. Tij; dens hun onderzoek hebben de archeo logen muurtjes en fundamenten van het oude stadhuis gevonden. Zij ontdekten ook een waterloop. Deze waterloop is vermoedelijk een gracht uit de 12e eeuw die rond het bisschoppelijke hof heeft gestroomd. De archeologen heb ben ook veel los materiaal gevonden zo als onder meer het skelet van een kalf uit de 13e. eeuw, allerlei aardewerk uit onder meer de 15e-en. 16e eeuw en schoenen uit de. 15e eeuw. Tijdens de rondleiding: geven de ar cheologen informatie over wat zij heb ben gezocht en over wat zij hebben ge vonden. Voor iedereen die interesse heeft in de geschiedenis van Amers foort zijn de.rondleidingen een uitgele zen kans om zich te laten informeren. Een 28-jarige Utrechter had vorige week zijn auto, een witte VW Golf, aan de Haverweerd geparkeerd. Toen hij terugkwam was de wagen verdwenen, zodat hij zich voor aangifte naar het po litiebureau spoedde. Die kon hem enige tijd later berichten dat de wagen was te ruggevonden, zij het in Maarssen. Hoe de eigenaar de wagen naar huis heeft gekregen is niet duidelijk, want de dief had de auto zonder wielen achtergela ten. Ook "wegen weer terug" was een cara van, die aan de Van Weerden Poelman- weg. stond. De eigenaar kreeg, van de politie al snel te horen dat de wagenwas teruggevonden bij de Bokkeduinen in Amersfoort. Ook in dit geval was er schade, want er was een ruit vernield en de spiegels waren verdwenen. Een 71-jarige bewoner van de Veen besstraat ontdekte vorige week dat een onbekende dader het raampje van zijn auto had ingeslagen. De radiocassette recorder bleek te zijn verdwenen. Vanuit Soesterberg werden zelfs vier autokraken gemeld, mogelijk afkom stig van een en dezelfde dader. Ook hier gingJiet om geluidsapparatuur, hoewel in een geval ook de wieldoppen werden meegenomen. De aangiften kwamen van Apollo. Wostok, Mercury en Avia- tifc. Soest gaat alsnog een bijdrage leveren aan de inrichting van een ereveld bij het voormalige kamp Westerbork, in de oorlogsjaren de plek waar tienduizen den Nederlandse joden werden gevan gen gehouden op weg naar de vernieti gingskampen in het oosten. Het "comi té Westerbork 102.000" had het Colle ge van B. W. gevraagd om een bedrag van 4000 gulden (een dubbeltje per in woner), maar dat verzoek was afgewe zen. B. W. hanteerden daarbij de formele stelregel dat de gemeente geen geld be schikbaar stelt voor goede doelen die niet rechtstreeks met Soest te maken hebben. Het comité liet het daar niet bij zitten en wendde zich tot de gemeente raad. Daarom kwam de aanvraag maandag avond ter sprake in de commissie Alge mene Bestuurszaken, waarvan een meerderheid liet blijken in dit geval wel een uitzondering op de regel te willen maken. De fracties van WD, PvdA, Gemeen tebelangen en GPV/SGP/RPF von den de bijdrage gepast als een gemeen schappelijke inspanning voor bewust wording van wat er in de Tweede We reldoorlog is gebeurd. Zij maakten geen enkel voorbehoud. Iets genuanceerder oordeelden D66, CDA en Prog. Soest. Adriaan Pothuizen (D66) meende dat juist de eenvoud die nu kenmerkend is voor Westerbork ruimte laat voor elke vorm van herdenking die men wil. Ove rigens was hij graag bereid de beslissing van de meerderheid te volgen en dat gold eveneens voor de andere fracties. Burgemeester De Wïdt kon vaststellen dat er inderdaad een meerderheid voor het voorstel was, zodat het ongetwijfeld gehonoreerd zal gaan worden. Een 6-jarig Amerikaans jongetje is za terdag gewond geraakt bij een aanrij ding op Mercury in Soesterberg. Daar stak hij met zijn fietsje onverhoeds de weg over, toen er juist een auto passeer de, bestuurd door een 22-jarige Soes ter. Het knaapje werd aanvankelijk be handeld door een Amerikaanse arts, die snel ter plaatse was, maar omdat het letsel niet goed kon worden vastegsteld werd hij'per ambulance overgebracht naar ziekenhuis de Lichtenberg in Amersfoort. De Koninklijke Mare chaussee handelde de aanrijding verder af. In het trappenhuis van museum Flehite is sinds kort het poppenhuis opgesteld, dat het enige tijd geleden ten geschenke kreeg. Het is helemaal: opgeknapt en geeft nu een beeld van een woning uit ca. 1920. Tn de hal is een vitrine ingericht met de vondsten van de Hof. Naast de oudste sporen van menselijke activiteit (scher ven uit de 12de eeuw) zijn er ook allerlei gebruiksvoorwerpen uit de 16dë en 17de eeuw. Ze werden gevonden in af- valkuilen bij het oude stadhuis van Amersfoort, dat vroeger op de Hof stond. Een aantal van deze stukken is nog verrassend gaaf of kon nog heel goed in de oude staat teruggebracht worden. Tn dezelfde hal de zojuist geheel opge knapte gevelsteen 'De vergulde paarde' uit 1779, die oorspronkelijk afkomstig is uit het pand Krommestraat 42". Museum Flehite, Westsingel 50, Amersfoort, tel. 033-61 99 87; ge opend: dinsdag t/m vrijdag 10-17.00 uur; zaterdag en zondag 14.00-17.00 uur; maandags gesloten. Heel veel mensen, jong en oud, zijn op de één of andere wijze bezeten van schepen. Een aparte groep daarbij vor men de modelbouwers. Vanouds zijn scheepsmodellen vaak het werk van mensen die beroepsmatig bij de scheep vaart zijn betrokken. Technische mo dellen werden als hulpmiddel bij de scheepsbouw gebruikt, maar de meeste modellen waren en zijn siermodellen, gemaakt voor het eigen genoegen. De zomertentoonstelling in Museum Flehite geeft een beeld van de model bouw in al zijn facetten. De meeste mo dellen zijn van recente datum. De origi nele schepen, waarnaar de modelllen gemaakt werden, variëren echter van een middeleeuwse koopvaarder tot de modernste wed^trijdzeilboot. Een pronkstuk is het model van 2'A nieter van een 17de-eeuws Hollands Staten- jacht. De modellen van historische schepen en vissersschepen zijn voor het meren deel geheel zelf gebouwd. Radiografisc bestuurbare boten worden vaak als bouwpakket gekocht, maar zoals deex- positie te zien is, is ook hier zelfbouw mogelijk. Prachtige voorbeelden zijn twee sche pen van de Holland Amerika Lijn van bijna drie. meter lang en een aantal sleepboten. Naast schepen van hout, metaal en plastic wordt ook een aantal exemplaren van papier getoond. En om het beeld zo compleet mogelijk te maken is er een verzameling scheep jes in flessen. Tenslotte wordt aandacht besteed aan de wijze waarop ai deze- verschillende soorten modelschepen vervaardigd worden. Tegelijkertijd zijn in het prentenkabinet van het museum schilderijen, prenten en tekeningen te zien die een indruk ge ven van de scheepvaart rond Amers foort en op de. Eem. De expositie, duurt van 15 juni t/m 25 augustus 1991. Museum Flehite, Westsingel 50, Amersfoort; dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.00 uur, zaterdag en zondag 14.00-17.00 uur, maandags gesloten. De Soester Courant hanteert met betrekking tot het inlevereri van kopij de volgende spelregels: Algemeen De uiterste termijn waarop kopij kan worden aangeboden voor plaatsing in de krant is: maan. dagmiddag 17.00 uur. Voor sportkopij geldt een enigs zins afwijkende regel: de tekst dient uiterlijk maandagmorgen 09.00 uur te worden aangebo den. Rubrieken Voor de 'vaste' rubrieken, waar van de inhoud geen bijzonder ac tueel karakter heeft, wordt als ui terste inlevertermijn gehanteerd: donderdagmorgen 12.00 uur (van de voorafgaande week). Kopij die na de genoemde tijd stippen wordt ingeleverd wordt terzijde gelegd en zal - afhanke lijk van de actualiteitswaarde - pas in de editie van de daaropvol gende week worden opgenomen Een 18-jarig meisje uit Soest is vorige week gewond geraakt bij een aanrijding op de hoek van de Beetzlaan en de Beu kenlaan. 21e zat achter op de brommer bij een 21-jarige vriend, die geen voor rang kreeg van een auto, bestuurd door een 36-jarige Soesterberger. Het meisje liep diverse schaafwonden op en werd per ambulance naar Zonnegloren over gebracht Op de Soesterbergsestraat hield de po litie zondagnacht een 49-jarige Soester aan, die door zijn rijgedrag de aandacht trok. De man was volgens de politie be hoorlijk dronken en kon nauwelijks meer op zijn.benen staan. Hij kreeg een proces-verbaal en een rijverbod van elf uur. Een onbekende dader heeft vorige week in Soesterberg. een caravan toege takeld, die geparkeerd stond bij een ca- ravanbedrijf aan de Amersfoortse- straat. Uit de wagen verdwenen een keukenblad, een köoktoestel, een kraan, een lichtspot, een jerrycan en een waterpomp, met een totale waarde, van ca. 500 gulden. De schade aan de opengebroken deur bedraagt boven dien nog eens zo'n 850 gulden. De politie hield vorige week bij routine controles weer wee Soeslers aan, die zich zonder gewetensproblemen met een flinke slok op achter het stuur van hun auto hadden gezet. De eerste, een 24-jarige plaatsgenoot, werd betrapt op deSteenhoffstraat. Hij kreeg een rijver bod van vier uur en een proces-verbaal. De tweede was een 48-jarige Soester, die op de Van der Weijdenstraal werd aangehouden. Hij was volgens de poli tie echt dronken en weigerde de adem test en de bloedproef. Dat leverde hem een proces-verbaal op en een rijverbod van maarliefst 12 uur. Wie van een stukje m» „ie doet dat niet? - mn ,erdag. 8 j"n'. maar e «aan nenten hij de tïrm bekende ijzerware «■happen/aak aan de ,iraat 4 in Soest-zuid. E ,1 n.00 uur een fee dag" gehouden, compk „eden van de Eemland ijd en zijd bekend in S hoorlijk stuk van de rest Aanleiding voor deze m ning is de presentatie -outfit" van de Blaaskap kanten de allure geeft "big band": strooien ho gestreepte vesten en z zorgen ervoor dat de 1 Mensen willen er graag Daarom wordt er heel v besteed aan kleding, ka np. Maar nagels, wie de gels...? In Nederland n< mensen, vindt Loes Woi styliste die sinds kort h; lont hij kapsalon Marie Dillenburglaan. "Nagels zijn tot nu toe een soort achtergeblevc weest," vindt ze, "maar hi men." Steeds meer mens maar óók mannen - heb "ontdekt" als delen van h chaam die net als andere hoeven en die, als er iets ook best wat mooier ge worden dan ze "van nati De oplossing daarvoor is Loes Worms heeft ze in d en kan daarmee de meest< men makkelijk uit de w ook als de "echte" nagel Ze maakt daarvoor gebru gels, die met behulp van e als vloeibaar gemaakt p( aangebracht en vervolge minuten harden - in de gi kunnen worden gevijld. Een alternatief zijn de ac staande uit een kunststof de echte nagel wordt aar zijn er in allerlei vormen want niet één hand is het geldt al evenzeer voor nag gels zijn absoluut niet scha gezondheid; harsnagels zi meen overigens wel wat dan acrylnagels, aldus Lo 3764 TW Soest, tel. 152.10: Volwassenen- en jeugdafdeling maandag 14.30 - 17.30 uur dinsdag 14.30 -17.30 uur woensdag- 10.00 -1230 en: 14.30 -17.30 uur donderdag 10.00 - 12.30 ent 14.30 - 1730'uur vrijdag 10dl®-lE3D'cin: 14.30 - 1730 uur zaterdag- 10100 -12.30 uur. De volwassenen afdeling is tevens ge opend op de dinsdag- en vrijdagavond van 18.30 tot 21.00 uur. De leeszaal volwassenenafdeling: is naast de uitleentijden ook maandag en dinsdaggeopendvan 10.00- 1230 uur. In de maanden juni, juli en augustus is de bibliotheek op zaterdagmorgen ge sloten. Bibliotheek Soesterberg Dorpsplein 17B, 3769 DA Soesterberg, tel. 03463 - 52017 maandag 14.00 - 1700 uur dinsdag 10.00 - 12.30 uur woensdag 14.00 - 17.00 uur donderdag 10.00 -1230 uur vrijdag 14.00 - 1700 en: 18.00 - 20.00 uur Bibliotheek Overhees Willaertstraat 49, 3766 CP Soest, tel, 12468. maandag 14.00 -17.00 en: 18.00 - 20.00 uur dinsdag 10.00 - 12.30 uur woensdag 14.00 - 17.00 uur donderdag 10.00 -12.30 en 14.00 - 17.00 uur vrijdag 14.00 - 17.00 en 18.00 - 20.00 uur Kunstuitleen Soest (gevestigd in bibliotheek Overhees) maandag 18.00 - 20.00 uur woensdag 14.00 - 17.00 uur vrijdag 14.00 - 17.00 uur 18.00 - 20.00 uur ZONNESTl "Mimi-ramp" - zo luid' titeling van de skateb Klein F.ngendnui. Het op jongelui van aller vaardigheden op het plank met wieltjes) 1 ven, staat er al sinds Pinksteren en is gezü langstelling een schot tot dusver was een a achterwege gebleven, dagmiddag goedgetna wat plechtige ingehru pleet met een drankp Er is weliswaar (nog) i c'ub, maar namens dt welkom de de 15-jarig toch enkele gasten. Ze nietje aangeboden voc gen, dje er uiteindelijl leid dat de baan er kwï dames Maria Buitenkc de Laar, de initiati sport-ambtenaar Pie van de gemeente Soe

Soester Courant | 1991 | | pagina 14