Sfeervolle kadowinkels Griftland heeft goede beleggers in huis Provincie onthoudt zich van uitspraak over In de Ruimte-school lilï Meningen van lezers Nieuwe activiteiten in Mayindra T. VAN ROUWENDAAL Lassale: The profile of elegance WOENSDAG 12 JUNI 1991 MB reikt winst uit aan deelnemende klassen SOESTER COURANT Scholenplan voortgezet onderwijs vastgesteld Expositie Nic Jonk bij Mondileder 1 M Klachten bezorging Soester Courant H KBO-filmmiddag in De Vijverhof Kunstenaars 'exposeren' bij Retoerbeürs Daarvoor is er in uw omgeving een Bang&Olufsen Center Schoemaker Bang&Olufsen Center Bang&Olufsen Center Slachthuis 'Steel mij' Kunstobject contra politiek kristal PAGINA 23 GLAS STERK IN TIJDLOOS RIETWERK. VADERDAG IDEE! Geef Pa z'n eigen stoel. Tot ziens in onze Bussum Kapelstraat 8 Soest y. Weedestraat 46 AARDEWERK Spullenhulp SPECIALIST ANTI-ROEST BEHANDELING 1 N B RANK Een winst van bijna tien procent, dat mag toch redelijk succesvol heten. Vandaar dat er vorige week compli menten werden uitgedeeld aan de bei de klassen (een 5 VWO, een 5 HAVO) van het Griftland College, die in de af gelopen zes maanden hadden meege daan aan de door de NMB georgani seerde "effecten-scholencompetitie". De VWO-ers maakten f 970,42 winst op hun aandelenpakket van 10.000 gulden, de HAVO-ers streken f 747,29 op. De Griftlande^s behoorden tot de 76 scholen die elk een effectenpakket kre gen om daarmee, met een beetje sup port van de NMB, zo winstgevend mo gelijk te beleggen. Dat lukte dus prima, want de VWO-ers eindigden in deze competitie op de 15e plaats, de HAVO- ers op de 21e plaats. Grote winnaar was overigens de Hogeschool Enschede, die maar liefst 12.000 gulden winst boekte. Drs. L.A. van Etten, directeur van de NMB-Soest, reikte op het Griftland College vorige week de winst in de vorm van een cheque aan de school uit. De leerlingen mogen het geld, in overleg met de schoolleiding, naar eigen inzicht besteden. Een eventueel verlies zou voor rekening van de bank zijn geko men. Aan welk al dan niet nobel doel het geld ten goede komt, staat nog niet vast. De cheques werden in ontvangst geno men door de klassevertegenwoordi gers, in aanwezigheid van rector J. Mul der, economie-docent R. Hopster, en de NMB-vertegenwoordigers A. Cos- ter en J. Oort. De laatste is de beleg gingsspecialist van de NMB-Soest. Alle leerlingen kregen een deelnamebewijs en verder werden de ingelijste "man tels" van twee échte aandelen Interna tionale Nederlanden overhandigd, die een plaatsje krijgen in de school. De ge dachte daarachter is dat de meeste men sen vandaag de dag vrijwel nooit meer een echt "effect" te zien krijgen, omdat die doorgaans in depot worden gehou den en de beleggers meestal alleen de eindafrekening te zien krijgen. NMB-directeur Van Etten (r.met do cent R. Hopster en de klassevertegen woordigers. Foto: Goos van der Wilt. Bijna de helft van de 76 deelnemende scholen maakte winst. Vorig jaar namen er 45 scholen deel en lukte het slechts twee ervan de zaken met een positief saldo af te sluiten. Er is dit jaar dus uit stekend gebruik gemaakt van het beleg gingsinzicht, ondanks het zwakke beursklimaat van de afgelopen tijd. De gemiddelde waarde van de effectenpor tefeuille bedroeg aan het eind van de educatieve compettitie overigens ca. 8.800 gulden. SOESTER ONDERLINGE BRANDVERZEKERING W.A. Opgericht 30 juli 1885 Een "ZEKERE" vereniging GEEN winstoogmerk. Dus de LAAGSTE premie voor uw: INBOEDEL- EN OPSTALVERZEKERING ZEKER WETEN bel direkt 02155-16011 Gedeputeerde Staten van Utrecht heb ben in het provinciale plan van scholen voor voortgezet onderwijs 1993-1995 nog geen uitspraak gedaan over het verzoek van de Stichting Evangelisch Voortgezet Onderwijs In de Ruimte te Soest. De Stichting wil een nieuwe evangelische school voor Mavo/Havo/ Atheneum in Soest oprichten. Gedeputeerde Staten brengen daar voor op dit moment geen advies aan de minister uit, maar willeneerst de uit spraak van de Raad van State afwach ten in het beroep van de stichting tegen een eerder negatief advies van het mi nisterie over de vestiging van deze school; de uitspraak moet duidelijk ma ken of evangelisch onderwijs als een ei gen richting wordt erkend. Het Utrechtse scholenplan maakt deel uit van een eerste gezamenlijke con cept-advies van de Randstadprovincies over het Plan van Scholen 1993-1995. De Randstadprovincies zullen zeer te rughoudend zijn met het uitbrengen van positieve adviezen over uitbreiding van scholen of stichting van nieuwe scholen in het voortgezet onderwijs. Bestaande scholen hebben steeds meer problemen door terugloop van het aan tal leerlingen, terwijl de oprichting van nieuwe scholen nauwelijks meer moge lijk is. Aanpassing van het scholenpatroon zal moeten plaatsvinden via herschikking, Bij Mondileder, AmerSfoortsestraat 76 te Soesterberg, is een uitgebreide expositie van Nic Jonk gestart, met olieverfschilderijen, litho's, zeefdruk ken en bronzen beelden, Nic Jonk groeide op in het waterrijke Langedijk, volgde tekenlessen bij Wes- sel Couzijn, kreeg aan de Rijksacade mie zijn opleiding tot beeldhouwer, en was docent in Den Bosch, Haarlem, Amsterdam en Californië. Nic Jonk: beeldhouwer; schilder, kunstenaar. Wie het oevre van Nic Jonk (1928) overziet, raakt onmiddellijk geboeid door de tegenstellingen. Zijn robuuste sculpturen zijn vaak geabstraheerde composities van mollige, bijna erotische vormen. Ongenaakbaar brons met een verleidelijk hoge aaibaarheidsfactor. Daarnaast is het linnen voor hem over duidelijk een veel directere uitlaatklep voor zijn emoties, wat resulteert in felle, bijna expresionistische doeken in soms overweldigende formaten. Het zijn te genstellingen die in eerste instantie overkomen als twee werelden, maar bij nader inzien elkaar juist in evenwicht houden. De één aards en versteend, de ander vol licht en kleur. Opgroeien in een polderlandschap ver loochent zich nooit. "Water" vormt dan ook een belangrijk thema in zijn werk. Niet alleen terug te vinden in de keuze van de figuratie maar ook in zijn maat schappelijk bewustzijn. Zo staat de wal vis voor Nic Jonk symbool voor het hele milieu. Op dit moment maakt hij zich in Californië zelfs sterk voor de oprichting van een Stichting tot behoud van deze bedreigde diersoort. Op de achterkant van zijn kunstbulletins staat telkens weer de oproep "Save the wales, save the earth". Nic Jonk, een veelzijdig kunstenaar, een koppig en bovenal positief mens, altijd op zoek naar het goede, naar de harmonie tussen schijnbare tegenstel lingen. De afgebeelde zeefdruk, 60x90cm in 15 kleurdrukgangen, genaamd "Schoon heidsfantasieën" van Nic Jonk wordt tijdens de expositie aangeboden voor f 565,— (na 1 september f 700,—) zoals verplaatsing van scholen, fusies of het "van kleur verschieten" van scho len. De komende jaren zullen de pro vincies zich richten op de samenwer king tussen scholen. Het advies is een van de eerste geza menlijke produkten van de afspraken tussen de drie Randstadprovincies om. waar mogelijk, tot samenwerking te ko men. De uitgangspunten voor de beoordeling van aanvragen voor de stichting van nieuwe scholen en uitbrei ding van bestaande zijn voor de drie provincies gelijk, waarna alke provincie afzonderlijk de aanvragen binnen de ei gen grenzen beoordeelt. De drie colle ges van GS hebben thans een concept advies opgesteld. Nadat Provinciale Staten van de drie provincies in septem ber het Plan van Scholen hebben vast gesteld gaat dit als gezamenlijke advies naar de minister van Onderwijs. D stelt het Plan in 1992 vast op basis van de provinciale adviezen. Uiterst kritisch De drie provincies stellen dat de inge diende aanvragen uiterst kritisch zijn beoordeeld. In het algemeen wordt over een aanvraag alleen -positief geadvi seerd als deze voldoet aan alle wettel ij ke beoordelingscriteria en er geen nega tieve effecten zijn op bestaande scho- len. Is dat wel zo, dan kijken de provin cies naar de evenwichtige spreiding in de regio. Te denken is aan bijvoorbeeld het volledig ontbreken van openbaar voortgezet onderwijs. In enkele geval len is stichting van een afdeling alleen mogelijk bij een gelijktijdige fusie van scholen (bijvoorbeeld: de toewijzing van een atheneum aan een school onder de voorwaarde van een fusie met andere scholen). In andere gevallen worden aanvragen van een negatief advies voorzien. In totaal zijn voor de periode 1993- 1995 in de Randstad 85 aanvragen in gediend. Dit is 38 minder dan in voor gaande jaren. De meeste aanvragen voor nieuwe afdelingen c.q. nieuwe scholen (65 procent) zijn door het mid delbaar beroepsonderwijs ingediend. De behoefte aan uitbreiding van het op leidingen aanbod is groot. De Rand stadprovincies vinden dat die alleen kan plaatsvinden als er een aantoonbare be hoefte op de arbeidsmarkt is. Indien U 's woensdags om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in Uwbezit heeft kunt U tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan dezelf de avond nog nabezorgd. Als U la ter dan 18.30 uur belt kunt U de klacht op het antwoordapparaat inspreken, In dat geval krijgt U de krant de volgende dag in de bus. DRAADNAGELPAK Een pak van 5 kilo draadnagels in verschillende afmetingen. Mag in geen enkel woonhuis ontbreken, ^95 Vakwerk prijs 7,95 IEDERE DAG GEOPEND N OEREEDSCHAPPENHANDEL B V Soesterbergsestraat 4 - Tel. 1 11 37 De maandelijkse KBO-zondagmid- dagfilm is op vaderdag afgestemd. Vanaf 14.30 uur wordt in "de huiska mer" van dienstencentrum De Vijver hof zondag de Nederlands gesproken speelfilm "M'n vader woont in Rio..." vertoond, met in de hoofdrollen o.a. Peter Faber en Wim de Haas. De inhoud handelt over een tienjarig meisje dat met haar moeder gescheiden leeft van haar vader. Zij veronderstelt dat haar vader in Rio de Janeiro woont. De werkelijkheid is dat de vader in een Nederlandse gevangenis verblijft. Door het overlijden van haar grootvader ver langt het kind nog meer naar haar vader en de wens om hem te bezoeken wordt steeds sterker. Liesje, de dochter, vindt op een dag een waardevol postzegelal bum dat haar grootvader heeft nagela ten. In het geheim besluit zij de postze gels tè verkopen om op die manier het geld voor een reis naar Rio bij elkaar te krijgen. Deze even geestige als ontroerende film is gratis toegankelijk voor alle 55-plus- sers. De voorstelling duurt tot half vijf. Men kent vast wel de tekenaars Eric Schreurs, Waldemar Post, Hein de Kort of The Tjong Khing. En Rebo- kringloop te Baarn kent men vast al van o.a. de twee kringloopwinkels: De Re- toerboetiek (gedragen kleding - géén bont!), De Retoerbeürs (spullen) en de inzameling van papier en plastic. Maar wat is de overeenkomst tussen deze twee? Beide voelen zich verwant met het dier vriendelijke aspect, dat verbonden is aan de acties van de landelijke vereni ging 'Bont voor dieren'. In opdracht van deze vereniging hebben o.a. de vier bo venvermelde kunstenaars een prachtige tekening gemaakt, die hun afkeer uit drukt voor het zinloos fokken van pels- dieren t.b.v. het dragen van bont. Trou wens, wat dacht u van de jacht op dieren voor (vaak westers) bont? Afschuwelijk toch? Deze tekeningen staan afgedrukt, in prachtige kleuren, op t-shirts van 100% katoen van hoge1 kwaliteit. Wie deze actie wil steunen, kan langs komen bij de Retoerbeürs te Baarn. daar hangen ze Voor f 30,00 per stuk! Adres: Dahliastraat 6, Baarn, tel, 02154-21895dinsdag t/m vrijdag 9.00 -16.00 uur; zaterdag van 10.00 -14.00 Papieren niet veilig in kerk Een stapel papieren bleek niét veilig in de consistorie van een kerkgebouw aan de Albert Cuyplaan. Een veertig jarige man raakte veel persoonlijke be scheiden kwijt. Hij had zijn jas opgehangen. Een voort vluchtige dader nam zijn paspoort, di verse andere pasjes, een kenteken, een rijbewijs en foto's mee. U wilt wel eens het complete programma zien en horen. met het volledige B&O programma en heel veel kennis van zaken: SOEST Van Weedestraat 78, Tel. 02155-17253 SDelreaels: Alleen brieven van maxi maal 250 woorden, die betrekking hebben op Soest, worden geplaatst. Anonieme brieven of brieven onder pseudoniem worden geweigerd. De redaktie behoudt zich het recht voor brieven zonder opgaaf van re denen in te korten of te weigeren. Plaatsing houdt niet in dat de redak tie met de inhoud instemt. Eén van de regionale dagbladen maak te op 31 mei j.1. melding dat het Soester slachthuis tijdens het islamitische offer feest hogere slachtprijzen in rekening brengt dan gewoonlijk. De krant noem de daarbij een bedrag van f 260,00 per schaap, hetgeen f 50,00 meer zou zijn dan op gewone dagen. Het is niet duidelijk waar de krant deze informatie verkreeg, doch deze bericht geving berust op een misverstand. Voor het slachten van een schaap rekent het slachthuis f 95,00. Staf voorlichting Gemeente Soest Volgens de Soester Courant vragen sommige mensen erom zij gaf als voor beeld de 76-jarige Soester die zaterdag om middernacht z'n auto parkeerde met de sleutel in het contactslot en ver volgens de auto een kwartier onbe heerd achterliet. Toen hij terugkwam was de auto weg. 'Eigen schuld, dikke bult'! Deze opvatting is voor mij nieuw. Ik zie ook weieens onbeheerd achterge laten voorwerpen. Kinderfietsjes bij voorbeeld, deze passen heel gemakke lijk ip de kofferbak van m'n auto; rek ken met kleding op de stoep van een winkel; kranten in een rek op het station (je hoort geld in een busje te doen als een krant mee wil nemen, naïef toch?'); tassen, mooie handdoeken, kleren in ae kleedkamer van De Turf en vorige week zelfs een portemonnee op het fietspad!! Als ik het goed begrijp mag ik dit ge woon meenemen en houden? Men vraagt er immers om! Is dit de nieuwe norm? Wat een onzin! Je hebt gewoon van andermans spullen af te blijven! H. van der Wal Het artikel in de Soester Courant van woensdag 5 juni j.1., geplaatst op de voorpagina, betreffende het kunstob ject van Theo van der Hoeven, vraagt om een kritische kanttekening. Bij toe val was ik op het gemeentehuis en zag dat de kunstenaar en zijn assistent met grote zorgvuldigheid dit kunstobject aan het plaatsen waren op deze voor zo'n object beslist te smalle strook. Na plaatsing zag het er, van verschillende kanten bekeken, verrassend uit. Zelfs ben ik gaan praten met Theo van der Hoeven, waarbij hij mij bepaalde achtergrondinformatie over zijn werk en studie en de inhoud van zijn kunst gaf. Iedereen zal na zo'n informatie, of je deze objecten al of niet kunt begrij pen, onder de indruk komen van de stu die en de research die vooraf gaan aan het maken van een dergelijk kunstob ject. Een parallel betreffende de discussie in de gemeente is nu wel te maken met de commotie rondom het beeld van de we reldberoemde kunstenaar Jannis Kou- nellis. Dat krachtige beeld, dat vermoe delijk zal worden afgewezen door de Tweede Kamer in Den Haag. Oók poli tiek contra kunst/kunstenaar. Alleen, en dat is even uniek als de suc cesvolle, doch veel te snel weer afgebro ken "Jardin d'Amis", heeft kunstenaar Theo van der Hoeven dit kunstobject tijdelijk aangeboden aan de gemeente en gaf daarna ook nog de mogelijkheid het object in huur te willen afstaan. Dat Soest cultuurvriendelijk is, blijkt uit de vele beelden die door heel Soest ge plaatst zijn en natuurlijk zal niet ieder een elk beeld of kunstobject mooi vin den. Maar wel moeten we toch, en dat blijkt eveneens duidelijk bij "Jardin d'Amis", kennis kunnen nemen van de ontwikkelingen in de kunst, in welke vorm dan ook. Wethouder 'Menne vindt dat rondom het mooie nieuwe gemeentehuis, dat prachtige gebouw, niet alles zomaar kan worden neergezet. Gelijk heeft hij. Maar heeft de wethouder dan weieens gekeken, bijvoorbeeld vanuit de Mo lenstraat, naar het nieuwe zwembad? Dan moet ieder eerlijk zijn en zeggen: dat kan niet, als hij ziet dat ons mooie gemeentehuis schuilgaat achter een heel lelijk stuk architectuur, althans in verbinding met het gemeentehuis, dat mooie strakke gebouw. Een vergelijking met o.a. de oude han gars van Schiphol past zeker bij dat sportgebouw. Elders geplaatst zal het zeker en natuurlijk ook weer zijn char me hebben. Waarmee ik wil zeggen dat een discus sie over kunst ook deze manier, zoals vorige week publiekelijk is gevoerd over het hoofd van de kunstenaar heen, niet kan en dat we de kunstenaar en dé kunst op deze wijze te kort doen. Het college van Soest werkt edel, doch zal ook achtbaar moeten blijven. Poli tiek en kunst passen niet bij elkaar, is de mening van Herin. G. Lievers Alcoholcontrole De politie hield vorige week aan de Birkstraat een vrij groots opgezette controle op het alcoholgebruik onder automobilisten. Er werden in totaal dertig bestuurders onderworpen aan de ademtest. Die viel voor allen positief uit. De' politie is uiteraard tevreden met dit resultaat. PORSELEIN Regelmatig zijn er in Mayindra nieuwe activiteiten en produkten. Het cursus programma voor deze zomer bevat jijvoorbeeld een gevarieerd aanbod: Cursussen in het teken van beweging en stilte, zoals Tai Chi (6 7 juli) en meditatie (26 t/m 29 augustus), maar ook op het gebied van heling (15,16,1 8 en 19 juli) en Bachbloesemremedies (2 t/m 5 juli), en verdèr nog de oplei ding polariteitsmassage. Misschien een leuk idee voor de komende vakan tie. De cursussen zijn heel praktisch inge richt, zoals o.a. blijkt uit de opleiding polariteitsmassage. Dat is een helende en ontspannende lichaamsmassage, waarbij gebruik wordt gemaakt van de heerlijk geurende essentiële oliën. Tij dens de opleiding komen verschillende ervaringen aan bod. Zo zal men de mas sage met elkaar oefenen, zodat de deel nemers het ook zelf ondergaan. Bij po lariteitsmassage wordt verbinding ge maakt tussen verschillende (positief en negatief geladen) delen. Dit brengt een energiestroom op gang die het lichaam weer in evenwicht kan brengen. Naast de specifieke polariteitsmassage wordt er ook gewerkt met intuïtieve massage. Deze vorm van polariteits massage, die soms heel stevig en soms zelfs heel ijl kan zijn, werkt heel diep ontspannend, en daar door heeft het een goed effect bij rugklachten, griep, stress en vele andere klachten. De opleiding bestaat uit twee delen van ieder vijf dagen, met daarna nog een ex amendag. Het eerste deel is van 9 t/m 13 juli, dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur, het tweede deel is 20 t/m 24 augus tus, ook dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur. Wie niet aan de opleiding wil meedoen maar gewoon deze vorm van massage wil leren, kan dat bij Mayindra navra gen. Men kan natuurlijk ook altijd eerst een afspraak in de praktijk maken, om de massage te ondergaan. Voor alle cursussen, ook deze opleiding, dient men zich zo snel mogelijk op te geven. Numerologie Naast de cursussen is er nu ook de mo gelijkheid om een nummerologische horoscoop te laten maken. Numerolo gie is de leer der getallen. Cijfers en ge tallen hebben namelijk meer dan alleen cijfermatige waarde. Er bestaat een sa menhang tussen onze geboortedatum en onze namen enerzijds, en ons karak ter en de tendensen in verschillende pe rioden van ons leven anderzijds. Door de getalswaarde van de letters van het alfabet kunnen namen tot getallen worden herleid. Zo ontstaat er b.v. een persoonlijkheidsgetal, dat de aard van ons kleine Ik helpt definiëren. Er zijn nog veel meer toepassingen mogelijk die duidelijk aanwijzingen kunnen be vatten. Het gaat er daarbij niet om de toekomst te voorspellen, maar om zich mogelijke hindernissen bewust te wor den. Wil men een numerologische horo scoop laten maken, dan kan men de be nodigde gegevens aan Mayindra door geven. Daar wordt men verder op weg geholpen met eventueel nog meer in formatie. Extra bij dezehoroscoop zijn de karmische lessen en het karmische totaal. Brain Machine Een groot succes is de Brain Machine; deze helpt de mens via geluid en licht om de hersengolffrequenties op een an der niveau te brengen, b.v. alfa, delta, theta, waardoor men in diepere ont spanning kan komen. Deze hersengolf frequenties zijn te vergelijken met slaap-, waak, of meditatiegolven. Men kan daardoor beter in meditatie komen, maar ook b.v. zich beter concentreren, stoppen met roken, anti-stress, hoofd pijn-behandeling, herinnering, bloed- drukverlagend, enz. Er zijn dus vele mogelijheden, waar over men bij Mayindra alle informatie kan geven. Men kan afspraken maken voor verschillende tijdstippen, afhan kelijk van het programma. Heeft men interesse voor één of meerdere evene menten, dan kan men contact opnemen met Mayindra, Kerkstraat 3-5, tel. 25599. Kringloopcentrum Parallelweg 7 tel. 18730 Openingsuren: Donderdagavond 19.00-21.00 uur Zaterdagmorgen 10.00-12.00 uur Spullen brengen: Donderdag 9.00-12.00 uur en tijdens openingsuren Spullen ophalen: (grotere hoeveelheden) Alleen op donderdagochtend na telefonische afspraak Bromfiets snel gepikt en achterhaald Een 18-jarig meisje uit Soest was vrij dagavond op bezoek aan de Ereprijs straat. Toen ze wegging, omstreeks elf uur, en het slot van haar bromfiets opende, ontdekte ze dat zé nog iets ver geten was. Ze liet de brommer even on beheerd staan, maar toen ze terugkwam was hij verdwenen. Het meisje stelde de politie op de hoogte. De volgende morgen zag een motor agent een jongeman op een bromfiets rijden, die voldeed aan de verstrekte be schrijving. De bestuurder, een 15-jarige Soester, werd aangehouden. Hij ver klaarde tegenover de politie de brom mer "gevonden" te hebben, maar bij verder onderzoek bleken er in de schuur bij zijn woning nog eens twee gestolen brommers te staan. Uiteraard werd pro ces-verbaal opgemaakt. Inbraak supermarkt Een onbekende dader heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag ingebroken in een supermarkt aan de Dalweg. Hij kwam het pand binnen door de achter deur te forceren. De buit bestond uit een forse hoeveelheid sigaretten, die werden weggenomen uit een bak bij de kassa. Nijvet+ieidsweg 11 - 3762 EP Soest - Telefoon 02155 - 2 08 60 Nieuw bij Adron Sassoon: Onder het motto 'the profile of elegan ce' werd een nieuwe collectie horloges samengesteld, waarbij de karakteristie ke eigenschappen van Lassale op uit muntende wijze zijn vormgegeven. Deze flinterdunne dress-horloges ge tuigen van een ingetogen schoonheid. Ze zijn dan ook vormgegeven door top- designers met oog voor het geraffineer de detail. Het model CZY 286-3 behoort tot een serie bestaande uit acht modellen. Met de geraffineerde afwerking van déJ^ico- lour bracelet en wijzerplaat geeft dit horloge de ingetogen schoonheid van Lassale goed weer. Het op de bracelet opgelegde Lassale- logo maakt het geheel tot een uniek voorbeeld van design en vakmanschap. De adviesverkoopprijs van dit model is f 1.850,-. De complete nieuwe Lassale- collectie ligt nu bij dealer Aaron Sas soon, Van Weedestraat 145 in Soest en Laanstraat 18 in Baarn. Lassaleen horloge gemaakt voor mensen met oog voor perfectie.

Soester Courant | 1991 | | pagina 23