ffli 5 van SEC (deel 8) De geschiedenis Jeugdteam LTC Soestdijk op eigen baan voor finale NK Schieter-triatleten melden zich vooraan in Veenendaal "De gemeente-jongens kijken elke dag bij Wasiel Steitner!" Dik 300 deelnemers avondfietsvierdaagse Super van Doorn/Tempo Toer H HI'MWi» E. WIELERSPORT Pijnenburg-dames pakken alle ereplaatsen in Utrecht ATLETIEK TENNIS VOETBAL Regen van persoonlijke records bij de jeugd van AV Pijnenburg ATLETIEK Jack Belt Districtskampioen TRIATHLON Wie aan sport doet leest de Soester Courant VOETBAL ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 14881 WASIEL STEITNER TAPIJT Sportstichting vervangen door nieuwe vereniging sportraad Handbaldag BDC voor jong en oud Wildenburg pakt titel Overhees JRIn VOETBAL bij s.o. SOEST Y*-/ begint al op woensdagmiddag Sportorganisatie "SOEST" Postduivenwedvlucht uit St. Ghislain DUIVENSPORT 5INA 34 WOENSDAG 12 JUNI 1991 SOESTER COURANT SPORT PAGINA 35 10e editie jaarlijks evenement Soest-Esvac Combinatie SEC vindt nieuwe 5 van rs verkooppunten voor loten goUW MAATSCHAPPIJ W U/LAND SOEST 6M6MOKV3B ÖfDU TEL ÏJ551 MACHINEFABRIEK MEERDING-BV. POSTWES SI SOBTER8EP6 TéL 02--.43 - 343) Drukte bij de Ruim driehonderd fietsers zijn maan dagavond welgemoed in het zadel ge stapt voor de eerste etappe van de avondfietsvierdaagse, het jaarlijkse evenement dat voor de tiende keer wordt georganiseerd door Super van Doorn en Tempo Toer. De tocht voer de de eerste avond naar Soesterberg en Den Dolder; gisteren stond een be zoekje aan de Eempolders (met een oversteek via het pontje) op het pro gramma. Tussen zes en zeven meldden zich de fiets-enthousiastelingen bij de start op het parkeerterrein voor de supermarkt aan de Wiardi Beckmanstraat. Dat le verde nauwelijks gedrang op, want de deelnemers kwamen telkens in kleine groepjes opdagen. De meesten hadden zich in de voorverkoop al van een deel nemerskaart verzekerd, al kwamen er ook nog heel wat op het laatste mo ment. Vermoedelijk hadden die eerst eens naar de lucht gekeken en kort voor de start toch maar besloten de gok te wagen. Het weer werkte overigens behoorlijk mee. Er stond wel wat wind, maar het was droog en dat was al heel wat, gezien het feit dat het maandag overdag soms behoorlijk had geregend. De ware fiet ser laat zich daardoor overigens niet van de wijs brengen, en dat bleek ook maan dagavond wel. Het aantal deelnemers zou bij echt stra lend weer vermoedelijk wel wat hoger zijn uitgevallen, maar de organisatoren van Van Doorn en Tempo waren beslist niet ontevreden met de opkomst, die nagenoeg in dezelfde orde lag als vorig jaar. Uiteraard is het afwachten wat de rest van de week voor weer zal brengen en of dat misschien tot grote aantallen "uitvallers" zal leiden. De 3e wedstrijd in een serie van vier zo meravondwedstrijden over 15 km, die vorige week in Utrecht werd gehouden, is bij de dames een volledige Pijnen burg-aangelegenheid geworden. Hen- ny Pot raasde naar een prima eindtijd van 58.15, waarmee zij afgetekend le werd, terwijl Mart van Hal een 2e plaats pakte in 1.01.18. Clubgenote Adri v.d. Zon deelde met Elly Moerman de 3e en 4e plaats in 1.02.16, wat voor Elly een nieuw persoonlijk rekord betekende. Ook Thea Steentjes liep een nieuw per soonlijk rekord, en wel in 71.07. Bij de heren was het Hans Smit, die met 54.12 de beste Pijnenburger was. Hij zette hiermee zijn beste prestatie tot nu toe op deze afstand neer. Bert van Velzen bleef met 54.23 dicht bij hem in de buurt. Peter de Groot kwam, ondanks weinig trainingskilometers, tot 56.41 en was ook hier sneller dan ooit. Berend Drent, nieuwkomer in de Pijnenburg- selektie, liep naar een prima eindtijd van 57.04, terwijl Erik Klein tot 58.58 kwam, en en passant een nieuw per soonlijk rekord neerzette. Jan v.d. Lee liep ook nog onder het uur (59.02), maar presteerde hiermee duidelijk on derzijn kunnen. Paul Vermey kwam uit Op 59.41, wat voor hem een prima tijd was. Rob Jansen, na zijn zware mara thon, toonde aan weer helemaal her steld te zijn en vestigde een nieuw per soonlijk rekord in 1.00.52. Hiermee bleef hij zijn trainer/coach Wim v. Dor- resteyn net voor (1.01.16). Ulrich Manders deed het wat rustiger aan in 1.02.06, terwijl Gerard Boeren achter hem tot een goede prestatie kwam in 1.03.06, goed voor een persoonlijk re kord. Wim Doekes en Roel Hoksber- gen sloten de rij met tijden van resp. 63.55 en 70.39. Driebergen Tijdens de Seminarloop over 10 km te Driebergen kwam een viertal lange-af- standslopers van AV Pijnenburg aan de start. Jaap v.d. Berg was hier het snelst met 33.58, vlak voor Harry van Brum- melen in 34.17. Dick den Oude kwam uit op 36.05, terwijl Genie den Oude een tijd van 42.28 realiseerde. Een tiental ploegen stond afgelopen za terdag in Bilthoven aan de start voorde Halve-Marathonestafette, die door AV Triathlon georganiseerd werd. Maar liefst vier Pijnenburg-ploegen - twee dames- en twee herenequipes - hadden zich hiervoor ingeschreven. Elke loper moest een ronde afleggen van 5,3 km over een prima parcours, dat alleen hal verwege verrassend werd onderbroken door een mul zandpad, dat menige deelnemer uit zijn ritme haalde. Het le team van AV Pijnenburg onder aan voering van Henny Pot lifet zich hier door absoluut niet uit het veld slaan, en zij was het die met een werkelijk formi dabele tijd van 18.36 de concurrentie na een ronde al op enkele minuten zet te. Mart van Hal consolideerde met een tijd van 20.36 de voorsprong meer dan voldoende en ook Gerrie den Oude viel met haar tijd van 21.28 zeker niet uit de toon. Slotloopster Elly Moerman (20.55) bouwde de voorsprong uit tot ca. 5 minuten, zodat de eindtijd van de dames I-ploeg uitkwam op 1.21.38, goed voor een eerste plek bij de dames. In het totaalklassement werden de da mes 6e. De 2e damesploeg moest dui delijk inleveren in vergelijking met de tijd die hun clubgenotes realiseerden, maar kwamen toch zeer verdienstelijk mee in het deelnemersveld. Jenny van Dorresteijn (26.40), Thea Steentjes (23.57), Erna van Logtestein (25.13) en Corine Wallet (22.11) kwamen uit ,op 1.38.05. De dames Il-ploeg werd hiermee 8e. Het le team van de heren kwam na een ronde door op 20.03. Hiervoor was verantwoordelijk trai ner/coach Wim'van Dorresteijn, die daarna overgaf aan veteraan Roel Hoksbergen, die een voor zijn doen pri ma tijd liep van 23.09. Erik Klein liep de 3e etappe in 18.46, waarmee hij de achterstand op heren II goed maakte, terwijl slotloper Henk Wallet er met 18.33 nog een schepje bovenop gooide. Hun eindtijd bedroeg aan de meet: 1.20.31, waarmee zij 5e werden. De 2e herenploeg bleef redelijk in de buurt van de heren I- en dames I-ploeg. Onderling waren de verschillen niet zo groot, getuige de gelopen tijden. Pieter Rademaker liep naar 21.30, terwijl Paul Jansen net onder de 21-minuten- grens dook met 20.58. Rini Kouwen- berg deed het weer iets sneller in 20.19, terwijl Gerard Roest afsloot met 20.25, waarmee hun eindtijd 1.23.12 werd, goed voor een 7e plek. Op 22 en 23 juni aan de Schrikslaan in Soest Het jeugdteam van LTC Soestdijk is door de Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond als eerste geplaatst voor de nationale titelstrijd. De finale vindt 22 en 23 juni plaats op het ten nispark aan de Schrikslaan. De soes- ters zijn zeker van een plaats bij de laatste vier. De ploeg werd eerste in 'éen van de zes afdelingen. Met Kienehof is Soestdijk geplaatst voor de halve finale. Pelikaan, Heerhugowaard, Lobbelaèr en Blerick vechten om de twee overige tickets. LTC Soestdijk stelde zich met succes kandidaat voor de organisatie van de NK. De bond wees de eindstrijd toe aan de tennisclub uit Soest, mede uit "oog punt van de centrale ligging van Soest. Tegen wie het jeugdteam van Soestdijk de baan op moet, is nog niet bekend. In elk geval lijken de tennissers op ver trouwd terrein bij voorbaat niet kans loos voor nationaal succes. De finale van NK-jeugd valt samen met het open toernooi van Soest-Zuid. Niettemin re kent LTC Soestdijk op veel publiek. Drukte bij de start van de maandag avond-etappe. Foto: Goos van der Wilt. Morgenavond is de feestelijke slot- avond. De rijders en rijdsters worden dan - vooral omdat het een lustrum- fietsvierdaagse is - extra warm onthaald bij de sportiefste supermarkt van Soest, compleet met muziek (van de Valleibla zers uit Amersfoort) en een soort mini- braderie mat kraampjes voor bloemen, koffie, frisdrank en nog meer. Dat het gezellig wordt staat vast, want na bin nenkomst van de deelnemers vindt de grote prijsuitreiking plaats. Er zijn ook dit jaar weer uiterst fraaie prijzen voor de winnaars van de prijs vraag onderweg (o.a. een walkman en en radio) en voor degenen die aan de slot-etappe het orgineelst verkleed deelnemen. Zij maken kans op draag bare televisie, een radio en nog meer móóis. Onderweg zorgt Super van Doorn voor de nodige fourage. Voor de Superloterij (100 loten a f 150,-) heeft SEC nieuwe verkooppun ten gevonden. Alle SEC lotto- en totoa dressen hebben enthousiast gereageerd op de vraag van SEC/Auto Smeeing om ook te fungeren als verkooppunt voor de loterij waarbij inschrijfformu lieren bij deze adressen verkrijgbaar zijn. Behalve de vier hoofdprijzen (eer ste prijs een Mitsubishi Colt ter waarde van f 25.000,-) zijn er nog 100 andere prijzen die in tien maandelijkse trekkin gen naar de winnaars gaan. Het betekent derhalve dat men op één lot meerdere malen een prijs kan win nen. De SEC lotto/toto-adressen zijn: Ta- bakorie Jaap Akkerman, Steenhoff- straat 62; Sigarenmagazijn A.J. Bon, Laanstraat 44; Café Willem I, Konin- ginnelaan 27; Sigarenmagazijn Van Kleef, Van Weedestraat 86; Esso Servi ce Zaal, Beukenlaan 27; Sigarenmaga zijn Van Petten, Smitsweg 26; Tabak- specialist zaak De Beer, Tamboerijn 7. Atleten op dreef in meerkamp Heerhugowaard Tijdens de meerkamp in Heerhugo waard heeft de jeugd van atletiekver eniging Pjnenburg voor een regen van persoonlijke records gezorgd. Niet minder dan 32 prestaties werden scherper gesteld. Bij de jongens C zetten Casper Kerk vliet, Kristiaan Smits, Rutger te Vaar- werk en Michiel de Bruyn diverse per soonlijke successen neer. Smits kwam bij het verspringen voor het eerst verder dan vijf meter (5.23) en liep op de 1 OOmeter nooit sneller dan zijn tijd van 13.3. Kerkvliet landde 4.69 meter na zijn sprong, waardoor hij zijn persoon lijk record met 68 centimeter verbeter de. De Bruyn klokte op de 100 meter 13.9 en dat was hem nooit eerder ge lukt. Hetzelfde geldt voor Te Vaarwerk die op 13.1 werd af geklokt. Éen van de vele records die in het afgelopen week einde sneuvelden, was dat van Te Vaar werk op de 1.000 meter. Hij kwam al na drie minuten, zeventien seconden en acht seconden over de finish. Ook Smits (2.54.8) en Kerkvliet (3.12.7) boekten hun snelste tijd op deze afstand. De meisjes lieten zich eveneens van hun beste kant zien. Maaike Staal verbeter de haar record bij het hoogspringen (1.10). Tijdens het verspringen kregen de atletes een duwtje in de rug van de wind. Met 4.88 stelde Marloes Heer- kens niet alleen haar eigen D-record, maar ook het clubrecord van de twee jaar oudere C-meisjes scherper. Moni que Thomas kwam tot 3.91, iets wat haar nooit eerder was gelukt. Bij het af sluitende onderdeel voor de D-meisjes, de 600 meter, pakte Natascha Bevaart een nieuw record (1.58.9), evenals Maaike Staal (2.07.6). Op de 80 meter liepen de C-meisjes Ca- rine Verhoeven, Ulrike van der Lee en Eva Janssen sneller dan ooit. Op de 150 meter sloegen de leden van Pijnenburg eveneens toe. Ook al dank zij de wind sprongen Eva Janssen en Carina Ver hoeven naar nieuwe records van respec tievelijk 4.07 en 4.10 meter. Mirjam Haarsma wierp de speer 18.60 meter ver en had daarmee reden tot juichen. De 600 meter was een prooi voor Eva Janssen die in een solorace een tijd van 1.45.4 neerzette. Carina Verhoeven verrasste met een tijd van 1.46.8. Daar mee rende ze niet minder dan tien se conden van haar beste tijd af. Tijdens de districtskainpioenscliappen van Utrecht/Flevoland hebben de Soester triatleten zich in de strijd om de ereplaatsen gemengd. Voor Jack Belt was het de tweede maal dat hij zich districtskampioen mocht noemen, ditmaal was de marge met nummer twee ruim negen minuten. De 20-jarige Belt, die aan zijn laatste ju niorenjaar bezig is, kwam kort achter de snelste zwemmers uit het nauwelijks 14 graden koude water. Na deze zwemin- spanning over 1500 meter reed hij op zijn favoriete onderdeel fietsen met een gemiddelde van ruim 40 km per uur naar de eerste plaats junioren en een vierde plaats in het totale deelnemers veld. Tijdens de slotafstand 10 km lo pen wist hij deze plaats gemakkelijk vast te houden en eindigde nog heel dicht achter nummer drie in 1 uur 59.28 Frits Wibbelink, die aan zijn eerste se niorenjaar is begonnen, kwam ook tot een prestatie van formaat. De raszwem mer kwam als eerste het water uit en startte bijna gelijktijdig met de latere winnaar Dennis van Hinte voor het fietsnummer. In de finale moest hij nog wel de reserves aanspreken om een aan val op zijn 6e plaats af te slaan. Genoeg perspectief biedt zijn tijd van 2 uur 2.48 min. Als derde "Schieter" meldde zich veteraan Rob de Haas aan de finish. Hij had zijn inspanningen goed verdeeld, hetgeen leidde tot 2 uur 16.35 min. Ju nior Laurens de Jong zwom en fietste sterk, waarna hij in het loopnummer flink op de tanden moest bijten. Hij bracht het tot een eindtijd van 2 uur 18.42 min. Geertjan Westra, net her steld van zijn inspanningen in de halve triathlon van een week daarvoor, hand haafde zich goed in de middenmoot met een tijd van 2 uur 21.19 min. Voor Joop van Leijenhorst vormt normaliter het zwemmen zijn lastigste "tegenstander". Ditmaal wist hij dit obstakel in nauwe lijks een half uur te nemen, waarna hij zijn opmars inzette tijdens fietsen en lo pen. Dit bracht hem weer boven de middenmoot in ,het veteranenklasse- ment. Zijn totaaltijd bedroeg 2 uur 22.28 min. Ook veteraan Joop Oranje kwam hier tot één van zijn beste tijden. Het zwemmen en fietsen gingen vol gens verwachting, maar het lopen bleek nog beter te gaan dan van tevoren inge schat, zodat een mooie tijd van 2 uur 24.31 min. achter zijn naam kwam te staan. Miranda Wurkum, die het zwemonder- deel als eerste dame bedwong, fietste een goed tempo en kon na een tijd van blussureleed ook het lopen weer goed aan. Zij eindigde in 2 uur 39.18 min. Voor Gerda van der Veen was het haar eerste optreden dit jaar. De triatlete, die normaliter te vinden is op langere af standen, ging in haar bekende gelijkma tige tempo naar een tijd van 2 uur 44.33 min. Na de promotie van SEC in seizoen 1984/85 volgde een jaar later degra datie en kreeg SEC een nieuwe voor zitter. Peter KoeJewijn deed zijn intre de. In het slecht verlopen seizoen 1985/86 nam halverwege het seizoen trainer Wim Peek het roer over van de roegtijdig vertrokken Luc Bijker. Wim Peek bracht snel lijn in het team en hoewel de ploeg te ver achter stond om het vege lijf te redden, werd in het daaropvolgende seizoen in de vierde klasse getoond dat SEC mogelijkhe den had om terug te komen. Na een orientatiejaar van Wim Peek volgde het seizoen 87/88 met een verjongd team met o.a. Saban Aksit en Antek Wojtowski in de gelederen. SEC had echter grote concurrentie 'in het 't Gooi, dat in Freddy Tuinman (ex- FC Utrecht) een kracht van betekenis had. Lange tijd was 't Gooi de kandi daat voor de titel, maar de Hilversum mers veloren in de slotfase punten o.a. aan plaatsgenoot Donar, dat dat sei zoen degradeerde. De grote klap moest vallen in de thuiswedstrijd op 8 mei 1988 tegen 't Gooi. SEC nam geen hal ve maatregelen en door subliem spel werd de toch niet zwakke tegenstander met niet minder dan 6-2 geklopt. Saban Aksit 1-0; Antek Wojtowski 2-0, Bert Holwarda 3-0 en nadat 't Gooi nog te rugkwam met 3-1 was het weer topsco rer Bert Holwarda die voor 4-1 zorgde. Nog even kwam 't Gooi terug door een strafschop: 4-2, maar Bert Holwarda en Ronald de Rooy zorgden voor een 6-2 eindstand en daardoor werd het kam pioenschap en promotie naar de derde klasse een feit. Koelewijn bleek een goed voorzitter en zorgde voor rust in de vereniging. Be kend werd de SEC-voorzitter door zijn optreden in het SEC-clubhome, on middellijk na een door zijn ploeg ge wonnen wedstrijd. Hij verwerkte altijd in zijn tekst: "Over zeven jaar spelen wij in de Europacup". Na zijn aftreden als voorzitter, na een periode van vijfjaar, is en blijft Peter Koelewijn een enthou siast lid voor zijn club cn is immer actief bezig om zijn ploeg te promoten. Wim Peek bleef nog een jaar bij SEC en in seizoen 1988/89 werd SEC een goe de middenmoter in de derde klasse. In middels had SEC een nieuwe tribune die door sponsoring van "Bouwmaat schappij Uyland" en "Machinefabriek Meerding" en de enorme inzet van de ("Daarom zien onze velden eruit als tapijtjes!") Lange Brinkweg 38 - Soest - Tel. 02155 - 19600 De sportstichting, waarover de laatste vijf jaar zoveel te doen is geweest, is nagenoeg opgeheven. De deelnemers vergadering (de clubs) hebben reeds ingestemd niet het voorstel. Het inte rim-bestuur (burgemeester en wet houders) moeten de stichting officieel nog opheffen. Dat gebeurt per 1 juli. Met ingang van die datum wordt de vereniging sport raad het nieuwe adviesorgaan van de sportverenigingen. Het convenant tus sen het gemeentebestuur en de clubs werd vorige week getekend. Eén van de afspraken is dat de sportraad bij alle voorstellen met betrekking tot sport en recreatie om advies wordt gevraagd. De sportraad kan zich binnenkort al buigen over ingrijpende plannen. De uitkomsten van het onderzoek naar de verplaatsing van de handbalaccommo datie van de Henrïette Blaekweg en het korfbalterrein van de Staringlaan ko men, volgens planning, op 18 juni in de wekelijkse vergadering van b en w. In de raadscommissie financiën en sport wordt in juli over de verhuisplannen ge- proken. Doel van de eventuele verplaatsing is om aan de Henrïette Blaekweg en de Staringlaan ruimte te crëeren voor nieuwbouwwoningen. Smeeing/BDC en de Eemvogels hebben reeds gepro testeerd bij het gemeentebestuur. De plannen worden meegenomen in de structuurvisie van Soest. Handbalvereniging Smeeing/BDC houdt zondag 23 juni een handbaldag voor jong en oud. Inschrijven kan van avond in sporthal Beukendal tussen acht en tien uur. Voor 15 juni kunnen belangstellenden zich ook opgeven bij D. van Fulpen (tel. 18589) of K. Beemer (tel. 12680). Op het sportcomplex aan de Henrïette Blaekweg wordt onder meer een hand- baltoernooi gehouden. Familie-, be- drijfs- of vriendenteams ontmoeten el kaar. Voor de jeugd is een programma samengesteld met onder meer een luchtkussen. De handbaldag wordt af gesloten met een barbecue. Jos Wildenburg mag zich in ieder geval een jaar lang algemeen clubkampioen noemen van tafeltennisvereniging Overhees. Hij streek de titel op ten koste van Wim Hilhorst die de wissel beker moest inleveren. Als derde eindigde Gerard van de Broek. Bij de spelers die in de zesde klasse uitkomen, werd Goos van Doorn kampioen. Hij liet onder anderen Rinus van Eeten en Frederick Grauwmeyer achter zich. De wedstrijdleiding in de gymzaal aan de Paulus Potterlaan was in handen van wedstrijdsecretaris J. Spoor. Voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar om 13.30 uur TRAINEN èn de kantine is open! Voor inlichtingen: (02155) 2 49 22 Opgericht 9 mei 1926 Koninklijk goedgekeurd IJZERWAREN EN GEREEDSCHAPPENHANDEL B V. Soesterbergsestraat 4 - Tel. 1 11 37 SEC-leden gerealiseerd kon worden. Op de foto ziet u de SEC-selectie in sei zoen 1988/89 voor de SEC-tribune: Staande van links naar rechts: Herbert Jan de Boer, Lucien Meerding, Johnny Westerveld, Willem van de Deyssel, Luits Houkes, Mark Kriek, Joop Abbel, Mark Timmer, Nerutun Yilmaz, Antek Wojtowski, hulptrainer Peter van Boeyen, en Wim Peek, die aan het eind van seizoen 1988/89 naar Zuidvogels vertrok. Zittend: Jan van Rees, Saban Aksit, Ruud van Rouwendaal, Edwin van Luitgaarden, Jack Nagtegaal en Marcel van Essen (doelmannen), Roy van Gin- kel en Richard de Bruin. Wij besluiten onze wekelijkse bericht geving over de geschiedenis van SEC in de volgende editie van de Soester Cou rant met de jaren 1989/90 en 1990/91. Zaterdag 8 juni werd een postduiven- wedvlucht gehouden vanuit St. Ghis lain, afstand ca. 219 km. De' duiven werden om 13.10 uur met noorden wind gelost. P.V. De Zwaluw In concours: 361 duiven. Aankomst eerste duif: 16.14.35 uur; snelheid 1185,40 meter per minuut. A. van Ginkel 1 6 42. v.d. Brakel-De Beer 23 26 51 81 90. J.P. Stam 45 7 13 23 48 57 60 70 76 80 89. J. v.d. Belt en Klzn. 8 39 44 58. A. de Bes 9 27 33 37 41 49. H. Woudstra 10 16 84. J. Ben schop 11 30„73 75. R. Van Egdom 12 21 29 53. H. de Bree 14 47 66 83. K. Kok 15 19 52 88. Van Es van Schaik 17 20 56. Th. Wigtman 18 34 40 85. T. Klomp 22 72. F. Limburg 24 31 59 82. G. Rijksen 25 54 64 79. W. van Dorre- stein 28 45 46 74. R. Voskuilen 32 43 55 65 68 77.M* Kanters 35 61 62 86. Gebr. De Bruin 36 38 78. J. v.d. Brakel Zonen 50 63 71 87. Th. van Heng- stum 67 69. In concours waren 233 duiven. De eer ste duif arriveerde om 19.26.20 uur en haalde een snelheid van 1573.72 m.p.min. De gedetailleerde uitslag luidt: J.P. Stam 1 6 9 30 50. T. Klomp 2 24. J. de Jong 3 53. J. Duijst 4 25 57. v.d. Bra- kel-De Beer 5. Gebr. De Bruin 7 11 35 44 54. J. v.d. Brakel Zonen 8 16 21 3239.D. vanTol 10 12. J. Benschop 13 18. A. van Ginkel 14 41 52. H. Woud stra 15. B. Roest 17 26. R. van Egdom 19. K. Kok 20. G. Rijksen 22 37. A. de Bes 23 55 56. R. Voskuilen 27 43. B. Weldink 28 49. M. Kanters 29 36 40 46. Van Es Van Schaik 31 43 47. Th. Wigtman 33 48 58. H. de Bree 38 45 51. J. v. Groenestein Zn. 42. P.V. De Vriendschap In concours waren 308 duiven. De eer ste duif arriveerde om 16.25.10 uur, snelheid 1118.78 m.p.min. Comb. Rini 1 10 30 34. Z.K.H. 2. B. Schimmel 3 9 16 17 21 27 33 51 52 55 56 60. A. Dijkstra 4 45. Vaessen-Vee nendaal 5 8 18 43. Buchner-De Man 6 49 54. C. Kaats 7 13 53 62. P. Rauch 11 35. C. Jak Zoon 12 22 39. Altenaar- Reijerse 14 3240 41. J. Wijnands 15 31 47 61. J. Beijer 19. W. Cochius 20 25. A. Meesters 23 59. Huizinga-van Doorn 24. C. Bokma 26 36. J. Koster 28 38. T. Kok 29. J. van Groningen 37 48 50. J. Kruseman 42 46. R. Eimers 44. A. Grift 57 58. P.V. Soest In concours waren 127 duiven. De eer ste arriveerde om 16.20.26 uur en haal de een snelheid van 1.145,28 meter per minuut. De uitslag: L. Vogel 1 3 5 10 15 18 24. H. Huisman 2 6 20. R. van Hornsveld 4 1121. A. van Hornsveld 7 17. A. Rook- huizen 8 14 22. D. Huisman 916. R. van 't NetT2 19 23 25. A.A. de Kruyf 13. P.V. Soest deed eveneens mee aan een wedvlucht vanuit Orléans over een af stand van 535 kilometer. De snelste van de 83 duiven klokte een snelheid van I.613,42 meter per minuut. De uitslag: P. Limper 113. A. Rookhui- zen 2 9 16 20. A. Teunissen 3 10 17. R. van 't Net 4 619. R. van Hornsveld 578 14 15 21. A.A. de Kruyf 11. A. van Hornsveld 12 18. ASSORTIMENTSDt Overzichtelijke metalen opbergdoos in metalen uitvoering. Normale prijs 23,70 1 Q95 Vakwerk prijs 19,95 -L £7 waar w end zijn dan ghuispatiënt. king UD en n 80 hulpver- zijn gedeta- swerk en het akt onderdeel Birkhoven te tauwe samen- beide organi- let betrekking de intensieve ïlfde pand ge- >ject thuiszorg :rschil met de s o.a. dat deze echts voor een n wordt in en is als een ver- l ïkenhuisopna- ;i te ttiënten dat nu dt zal, als de vincie Utrecht orden goedge- roeien tot 72. ovinciaal plan :en waarin ook s voorzien van st. :t project thuis- 2 nood moeten ie aangewezen zorg in Soest. nu nog geves- ffstraat 6 maar luizen naar het veneens aan de aam zijn" (Se- i) /an het artikel de Soester Cou- een reactie van issie van het ver- ariënburg" in ;huis wordt veel teiten. Eenmaal gomiddag, geor- bewonerscom- liddagen bestaat r een bustocht ciaal voor de be- indicap, een bus Ier dan een nor- e bewonerscom- bewonerskas een Van de 66 bewo- .9 bewoners mee, voldoende hulp rdenhelpsters en spelletjes of i er 10 bewoners n over eenzaam- ok eens wat meer ;n medebewoner et zelf zo bekla- n zijn. Van de zij- en van de bewo- in "Mariënburg" elijke gedaan om luis leefbaar te en bewoner moet ant daar ook aan nmissie van het inden wij het be- lat er zo negatief tuizen gedacht en s plaatsing van dit Hoogachtend, der Beek-v. Dok wonerscommissie

Soester Courant | 1991 | | pagina 35