ion buis baarn Soest 50 jaar geleden 'Water-sportmarkt' aan Yan Weedestraat Stunt? SOESTERBERGSESTRAAT 49A SOEST - TEL. 02155 - 2 35 84 vvouwendolgtaag GPV/SGP/RPF raadpleegt kiezers i.y.m. ruimtelijke ordening Meningen ÉL, van lezers Groene driehoek (2) Avondvierdaagse Brandalarm na overmatig roken Moskee mag op hoek Veenbesstraat Spel en kookpan uit winkel weg Inbreker verdient buitenlands geld Medisch Centrum dupe van inbraak Schade-aanrichter rijdt gewoon door Accountantskantoor J.H. Braber RA 20 Juni 1941 Weer een rijwieldief gepakt Diefstal van bloemen Centrale Keuken MENU WOENSDAG 19 JUNI 1991 Winkelkring toch redelijk tevreden Babystunter nsationele taalprijzen Imeyerpad 29 Interieur Service Nederland IEUR KLEUR SPUITWERK est houdt ter Courant INTERIEURVERZORGING VOOR STEEDS NIEUWE WOONIDEEËN Autokraak Envelop met 1.000 gulden uit kassa EURS 13387. uw voor Bouwzaken Commissie voor de Beroepschriften Ontwerp- Hinderwetvergunningen Hinderwetaanvragen Hinderwetvergunningen SOESTER COURANT PAGINA 5 De redaktie behoudt zich het recht voor brieven zonder opgaaf van re denen in te korten of te weigeren. Plaatsing houdt niet in dat de redak tie met de inhoud instemt. De heer Bal reageert in de Soester Cou rant van 5 juli op een artikel in de krant van 29 mei, waarin onder andere over het winkelbeleidsplan en de groene driehoek gesproken wordt. Wij betreu ren de opmerkingen van de heer Bal, omdat: - Er wordt gesuggereerd dat de heer Koenis slechts een kleine groep wereld vreemde mensen, die 50 jaar achter lo pen en uit zijn op de wurging van Soest, vertegenwoordigt. Uit artikelen uit re gionale en lokale kranten moet toch duidelijk geworden zijn dater onder de bevolking breed verzet bestaat tegen de in de facetstudie ''Toekomstig winkel - beleid Soest' voorgestelde plannen. - De vanzelfsprekendheid dat grasland, dat "vrijkomt" door een afname van de veestapel, niet ontkomt aan bebouwing ontgaat ons geheel. Overbelaste stuk ken natuur worden niet ontlast door daar bebouwing te plegen. Er komt overigens geen grond vrij door een af name van de veestapel omdat, om over bemesting van de grond tegen te gaan, er per koe meer oppervlakte nodig is. - In de facetstudie blijkt dat het autover keer zal verdubbelen als de voorgestel de plannen doorgaan. Op de vraag hoe deze extra verkeersstroom gecombi neerd kan worden met het verkeersluw- maken van de Van Weedestraat heeft nog niemand een bevredigend ant woord kunnen geven. - Eerst merkt de heer Bal op dat we in Soest nog net een stukje vlees, een pond suiker en een broodje kunnen krijgen. Tien regels verderop worden radio-, kleding-, bloemen- en speelgoedzaken etc. ten tonele gevoerd, die een steeds betere outillage en een steeds groter as sortiment krijgen. Desalniettenmin spreekt de heer Bal over het doodbloe den van die winkels. - Wij zouden nog veel meer op- en aan merkingen over deze plannen kunnen maken. Wij willen Soest graag leefbaar voor iedereen houden en daarom tot een evenwichtige afweging van ieders belangen komen. Iedereen die hetzelf de voorstaat sturen wij graag onze in- spraakbrieven toe, waarin wij al onze bezwaren en suggesties aan het ge meentebestuur kenbaar gemaakt heb ben. Namens vele bewoners in en rond het centrum van Soest E. Vrouwe Nu, enkele weken na de avondvier daagse, zijn bij de meeste deelnemers de blaren wel geheeld. De afgelopen A4D was yoor kynologenclub Zoys een mijlpaal, want ze deed voor de tiende maal mee. De A4D vormt het slotakkoord voor de uithoudingsvermogenscursus (UHV). De deelnemers van deze cursus lopen over zestien avonden met hun hond ruim honderd kilometer. Naast een me daille kunnen ze ook het UHV-diploma rijker worden. De doelstelling van Zoys is de hond op verantwoorde wijze de ge hoorzaamheid bij te brengen, die nodig is in de huidige maatschappij. Het spreekt vanzelf dat het UHV-diploma hieraan bijdraagt. Het lijkt ons gepast, na tien jaar waarin wij als volwaardige deelnemer zijn geaccepteerd, de organisatie van de A4D en alle deelnemers te bedanken voor hun positieve houding en hun war me reacties. Wij hopen dat wij als Zoys een bijdrage leveren tot het beter accep teren van hond en baas in onze samen leving. Tot slot wil ik de lezer er op attenderen dat KC Zoys in september weer start met de gedrags- en gehoorzaamheids- cursussen. Informatie hierover is ver krijgbaar bij de trainingsadministratie, tel. 033-619023. Ronald P. G'oudriaan secretaris KC Zoys. De politie en de brandweer rukten in de nacht van zaterdag op zondag omstreeks 01.40 uur uit nadat de au tomatische brandmelder van de jeugdherberg aan de Bosstraat in werking was gesteld. Bij aankomst bleek de brand nogal mee te vallen: het rokende gezelschap in de recrea tiezaal had er zó op losgepaft dat het brandalarm geactiveerd was. Ge blust hoefde er niet te worden; het raam even open zetten was voldoen de. De huidige bestemming van het terrein op de hoek van de Veenbesstraat en de Smitsweg laat toe dat daar eventueel een moskee verrijst. Dat hebben B. W. onlangs meegedeeld aan een Veen- besstraat-bewoner, die uit berichten in de pers had opgemaakt dat de er plan nen in die richting waren. Volgens het College is - sinds Gedepu teerde Staten hun goedkeuring hebben onthouden aan het nieuwe bestem mingsplan - het plan Smitsveen I (van 1964) nog steeds van kracht. Daarin heeft het perceel, waar ooit een kleuter schooltje stond dat later is afgebrand, de bestemming woongebied, bedoeld voor woningen en/of voorzieningen die daarbij horen. Deze zeer ruime om schrijving impliceert dat een eventuele vergunning voor de bouw van een mos kee móet worden verleend. Uiteraard moet zo'n plan dan nog wel voldoen aan de voorschriften van de bouwverorde ning. Het bestuur van de "kleine" moskee, nu nog gevestigd in een noodgebouw ach ter de Weegbreestraat, heeft ooit de wens geuit op de grond aan de Veen besstraat nieuwbouw te realiseren. Qver de prijs zijn het moskeebestuur en de gemeente het echter niet eens ge worden. De moskee heeft 1200 vier kante meter nodig. Overigens heeft het moskeebestuur ook belangstelling voor de binnenkort leegkomende basis school Zonnedauw, die direct naast het braakliggende terrein gelegen is. Een spel en een kookpan zijn donder dag op klaarlichte dag uit een winkel voor huishoudartikelen gestolen. Volgens het personeel van de zaak aan de van Weedestraat zou het gaan om drie mannen. De daders zijn nog niet achterhaald. Evenmin is bekend of de mannen voor zichzelf een cadeau wilde aanschaffen voor vaderdag. Een inbreker heeft donderdag buiten lands geld verdiend tijdens zijn 'werk' in Soest. Met behulp van een schroevedraaier forceerde hij een deur van een woning/ kantoor aan de Hellingweg. Hij nam di verse valuta mee. Omgerekend in Ne derlands geld werd hij twaalfhonderd gulden rijker. Het Medisch Centrum aan de Nieuwe- weg is vorige week de dupe geworden van een inbraak. De medewerkers moeten op zoek naar een nieuwe videorecorder, want die werd meegenomen. Ook ontfermden de inbrekers zich over negen banden. De totale waarde bedraagt vijftienhon derd gulden. Een automobilist die bij winkelcen trum Honsbergen een geparkeerde wagen beschadigde, is zonder zich te melden doorgereden. De aanrijding vond donderdagmiddag plaats op de parkeerplaats aan de Wiar- di Beckmanstraat. De rechterzijde van de wagen werd gedeukt. De eigenaar was slechts tien minuten weg geweest. De raadsfractie van GPV/SGP/RPF roept haar achterban samen om haar mening te horen over de ruimtelijke ordening van Soest. De kiezers mogen hun mening geven in een bijeenkomst op maandag 24 juni a.s. in het ge meentehuis. Wiebe Meilof, gemeenteraadslid: "We beleven in Soest een periode waarin veel besluiten worden genomen over de toekomst van de gemeente. Er zijn plannen over het winkelbeleid, de wo ningbouw, het verkeer en de recreatie. Plannen die uiteindelijk ons allemaal raken. Wanneer ze worden uitgevoerd kan dat een groot effect hebben op het milieu en het landschap in en om Soest. Alleen al daarom mag de besluitvor ming in de gemeenteraad geen geïso leerde zaak worden. Neem bijv. de wo ningbouw. Moeten we blijven door bouwen in Soest? Want steeds meer be gint de vraag te knellen: Waar dan? En hoe zit dat met industrie, en dan natuur lijk werkgelegenheid? En de toename van het verkeer? Alles hangt aan elkaar. Ook in de huidige situatie is het verkeer al een probleem. Moet er, ter ontlasting van het verkeer door de Van Weede straat, een weg door de polder worden aangelegd? Men denkt zelfs aan het af sluiten van déze straat t.b.v. het winke len. Maar ja, zo'n alternatief is voor ve len landschappelijk onaanvaardbaar. Kortom, we willen graag horen hoe on ze achterban over deze vragen denkt. Allicht komen we met elkaar verder, Daarbij hoop ik dat onze kiezers, die immers aangeven een principieel geluid in de gemeenteraad te waarderen, de praktijk in zulke belangrijke zaken niet op z'n beloop laten..." DIENSTVERLENING AAN MIDDEN- EN KLEINBEDRIJF Oude Utrechtseweg 12 - 3768 CC Soest - Telef. 02155 -1 69 11 Vorige week Donderdag moest de politie in onze gemeente de wielrijder H.C.D., woonachtig te Baarn, aanhouden. Of hij voor een of ander feit in overtreding was, weten wij niet, maar een eigenaardigheid van politiemannen is altijd, dat zij verder zien dan hun neus lang is. Daardoor ontdekte onze politieman, dat D. een rijwiel bereed, waarvan het merk en de nummers waren weggevijld. Zoo iets lijkt verdacht, ook voor een politieman, waarom deze informeerde pf D. zich nog kon herinneren welk merk en welke nummers het rijwiel hadden gesierd. Daarvan droeg hij volgens zijn mededeeling geen kennis, maar wellicht was dit wel bekend aan den voor hem onbekenden opkooper te Amsterdam, van wien hij dit rijwiel had gekocht. Uit zijn bekendheid met het afschuifsysteem moest de politie wel concludee- ren, dat D. in zijn tijd een goed soldaat was geweest, maar mede door deze handigheid kwam er niet meer licht in deze zaak, als gevolg waarvan de politie hem vrij moest laten wegens gebrek aan bewijs. Zeer begrijpelijk kon onze diender zich hiermede maar halfvereenigen, waar om hij naar andere wegen zocht. Hij koos den weg naar Baarn en daar kwam aan het licht, dat het bedoelde rijwiel in April j.1., toen nog een geheel nieuw Fongersrijwiel, was gekocht bij een bekenden rijwielhandel aldaar en dat het een maand later reeds was gestolen bij den slager v. V. in de Boschstraat, toen het daar even voor den winkel was geplaatst. D. moest nu natuurlijk weer op het matje komen, maar ook nu kende hij in dit geval alleen den onbekenden opkooper te Amsterdam. De politie gaf hem daarom gelegenheid het geheele geval nog eens goed te overdenken en wanneer men dit in de eenzaamheid doet, komen nog wel eens oude herinneringen boven. Zoo ook in dit geval. Na een nacht in de cel te hebben doorgebracht meende D. toch het rijwiel te heb ben gestolen. Voor deze betekenis liet de politieman D. een voor dezen tijden nog goede sigaret opsteken met de verzekering, dat hij bovendien van den of ficier van justitie te Utrecht nog wel een dikke sigaar zou krijgen. Om deze in ontvangst te nemen, heeft de politie hem Donderdag naar Utrecht overge bracht. De lupinen in de Soester bosschen staan thans prachtig en de trossen bloe men, welke zij dragen, zijn zeer fraai. Dit was blijkbaar ook doorgedrongen tot eenige Utrechtsche bloemenkooplieden, die daarom Zaterdagmiddag en tochtje naar Soest ondernamen. Of zij naar hier kwamen om uitsluitend de bloemen te bewonderen weten wij niet, maar in ieder geval deden de heeren meer. Een flinke hoeveelheid bloemen werd afgesneden, waarna men weer op weg ging naar Utrecht. De heeren kozen hun weg door Maartensdijk, maar ook daar bleek de politie grootebe wondering of belangstelling te hebben voor de bloemen. De beide heeren A. D. en C. van T. werden aangesproken en deelden op de hun'gestelde vragen mede, dat er nog zeer veel van deze bloemen stonden in de Soester bosschen nabij Soestduinen en dat men ze daar gerust zonder toe stemming mocht snijden. Dit geloofden de politiemannen maar half, waarom zij telefonisch inlichtin gen inwonnen bij hun Soester collega's. En toen bleek, dat de heeren gejokt hadden. Foei! Dat de Soester politie boos was laat zich denken; we weten alleen niet of dit uitsluitend een gevolg van dit jokken was. In ieder geval moesten de heeren naar hier komen om een standje op papier in ontvangst te nemen, waarna zij gelegenheid kregen om aan hun klanten te Utrecht de mededeeling te doen, dat de betaling, zooals gewoon, aan hen moest geschieden, maar dat de bloe men op het politiebureau te Soest moesten worden afgehaald. voor de week van 23 tot en met 28 Juni 1941. Maandag: Spercieboonen-stamppot. Dinsdag: Andijvie-stamppot. Woensdag: Peulvruchtensoep (bruine boonen). Donderdag: Boerenkool-stamppot. Vrijdag: Spinazie-stamppot. Zaterdag: Groentesoep. levert alle bekende merken babykamers[ doorgroeikamers, kinderwagens, wandelwagens, iuggy's. boxen, vtostoeltjes etc. etcj i eigen voorraad ten ing, een zijde gescha- chtertuin. ijk gelegen, met berginnê ouwjaar 1975. I meterkast, toilet, Z-vor- 't halfopen keuken, met ind. overloop, 1 grote slaap- voor 2), 2 slaapkamers vw en toilet, vaste trap met cv/ww-installatie en amer met vaste wastafel "^'s een beetje mooi weer was ge- 3n thermopane 158 m2 weesti was het ongetwijfeld een heel 9960 (na 18.00 uur) S*00* succes geworden." Dat zegt de heer M. Wortmann, bestuurslid van de Winkelkring Van Weedestraat en een van de initiatiefnemers voor de '^Sportmarkt" die afgelopen zaterdag ^==;5\ voor het eerst in het winkelcentrum werd gehouden. Het staat wel vast dat er volgend jaar wéér een sportmarkt wordt gehouden, Want ondanks de barre omstandighe den waren zowel de sportclubs als de winkeliers bijzonder ingenomen met het initiatief, al zou de presentatie van ^onderwatersporten eigenlijk iets ge paster zijn geweest. .Al met al was er ook nog wel behoorlijk ;el publiek op straat, dat een kijkje /am nemen bij de kramen waarin de )ortclubs zich presenteerden. Slechts jën vereniging had zich bij voorbaat al fgemeld, de anderen trokken zich van de regen zo weinig mogelijk aan en pro beerden hun beste beentje voor te zet- |en, al hielden sommige het niet tot het ^irlde vol. Die zochten met een doornat >ak gauw de warmte thuis op. Tok veel winkelende Soesters bleven leurenkeuze is een nheid. J daarbij adviseren, ifwerking voor u niet veel langer op straat dan strikt no dig was, maar er waren er toch heel wat die best een kijkje wilden nemen bij de kraampjes. Dat gaf de sporters dan weer een beetje moed, zodat de stem ming toch redelijk op peil bleef. Van echte sportactiviteiten kwam niet veel terecht, al toonden o.a. de korfbal lers dat ze zich niet door een buitje uit het vedl lieten slaan. Andere clubs wis ten de aandacht op zich te vestigen door gebruik te maken van video's. Sportstu dio Physical opereerde met de Steps- demonstratie redelijk droog in de op legger van een grote truck. Volgend jaar De publieke belangstelling viel al met al nog niet eens tegen, aldus de heer Wort mann. "Van de deelnemers hebben we in elk geval gehoord dat ze het initiatief bijzonder waarderen. Sommigen heb ben zich al aangemeld voor volgend jaar en we weten inmiddels dat er bij nog meer clubs heel veel belangstelling is." De winkeliers zelf waren evenmin echt ontevreden. "We hebben toch meer drukte geconstateerd dan op een gewo ne zaterdag-voor-vaderdag, en die Eén van de demonstraties tijdens de sportmarkt op de Van Weedestraat werd verzorgd door korfbalvereniging de Eem vogels. Foto: Goos van der Wilt. kwam al tamelijk vroeg op gang. Wat dat betreft is het voor ons zeker de moeite waard om het volgend jaar weer te proberen," aldus de heer Wortmann. aal, kunstslof everbaar, pastel ïlmoer. 5251 of bezoek an Viandenstraat )ort. NIEUWSTRAAT 18-24 - BAARN - TEL. 02154-1 2600 Aan de Christiaan Huygenslaan in Soesterberg werd in de nacht van zater dag op zondag een auto van een 32-jari- ge Soesterberger gekraakt. De dader bleek een ruit te hebben ingeslagen en de radio meegenomen. Datzelfde was het geval bij een auto kraak aan de Prof. Lorentzlaan. Ook hier was een ruit ingeslagen. De 30-jari- ge eigenaar stelde de politie op de hoogte. Terwijl een medewerker van een win kel een klant hielp, griste een nog on bekende man een envelop met dui zend gulden uit de kassa. Met die diefstal werd vorige week een middenstander aan de Zuidpromenade geconfronteerd. De dader nam de be nen en kon niet meer worden achter haald. In een supermarkt' aan de Parallelweg werd een 51-jarige Soester betrapt op diefstal van twee kazen. Hij werd in zijn kraag gegrepen. Het broodbeleg verte genwoordigde een waarde van 22 gul den en een dubbeltje. i De burgemeester maakt bekend dat [Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op een daartoe strekkend ver- zoek met toepassing van de daarbij ge noemde voorschriften, vergunning te verlenen voor: Het verbouwen van een schuur tot be jaardenwoning op een perceel, gelegen achter Kerkstraat 57 (Kerkstraat 3) (ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, artikel 50 lid 8 van de Wo ningwet en artikelen 83 e.v. Wet Ge luidhinder). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken (W.R.O./Woningwet) en een termijn van één maand (Wet Geluidhinder), te rekenen vanaf donderdag 20 juni 1991, eventuele bezwaren schriftelijk bij Bur gemeester en Wethouders in te dienen. De op dit verzoek betrekking hebbven- de stukken liggen gedurende diezelfde termijnen, dagelijks van 8.30 - 12.'30 uur, in het gemeentehuis, afdeling ruimtelijke ordening en bouwzaken, Raadhuisplein 1, ter inzage. De voorzitter van de Commissie voor de Beroepschriften maakt bekend dat deze commissie op vrijdagmiddag 21 juni 1991 in een openbare vergadering de navolgende bezwaar- en beroeps chriften zal behandelen. De indieners van de beroepschriften worden in de ge legenheid gesteld hun bezwaren toe te lichten. De vergadering vindt plaats in het gemeentehuis aan het Raadhuis plein. De daarop betrekking hebbende stukken liggen in het Infocentrum voor een ieder ter inzage. 15.30 uur: beroepschrift tegen de weigering tot het geven van inspraak voor het bouwplan Steenhoffstraat 2-6; 16.00 uur: beroepschrift tegen de de finitieve vaststelling van het subsidie voor het jaar 1990 aan het Marokkaans Comité Soest. Bij de afdeling Milieubeheer van de ge meente Soest, Raadhuisplein 1, kamer 2.27, ligt vanaf heden op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, alsmede in de bi bliotheek aan de Albert Cuyplaan tij dens de openingsuren ter inzage .het ontwerp van de beschikking op de ver zoeken van: A. Nemas b.v., Duinweg 14, voor het uitbreiden/wijzigen van een bedrijf voor de assemblage van röntgenappa ratuur, fabricage van röntgenappara tuur, opslag en administratieve werk zaamheden, onder intrekking van de aanvraag d.d. 6-9-1990 op het perceel Duinweg 14; B. Smurfit Mercurius Verpakking B.V., Koningsweg 26, voor het oprich ten van een inrichting voor het verwer ken van golfkarton op het perceel In dustrieweg 20; C. Machinefabriek A. van der Horst, Kostverlorenweg 3q voor het uitbrei den/wijzigen van een metaal-en rub berverwerkingsbedrijf op het perceel Kostverlorenweg 3c; D. Projectontwikkeling Drachten B.V., Postbus 160 voor het oprichten van een sportcentrum met sauna- en zwemaccommodatie op het perceel Dalweg 181. Gemotiveerde bezwaren tegen de ont- werp-beschikking kunnen schriftelijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en door het die daartoe redelijkerwijze niet (tijdig) in staat zijn geweest. De be zwaarschriften moeten bij het gemeen tebestuur worden ingediend vóór 4 juli 1991. Indien men dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekendge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het gemeentebestuur worden ingediend. Bij de afdeling Milieubeheer van de ge meente Soest, Raadhuisplein 1, kamer 2.27, ligt vanaf heden op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, alsmede in de bi bliotheek aan de Albert Cuyplaan tij dens de openingsuren ter inzage een verzoek met bijlagen van: A. Veevoederhandel "Eemland - D. Lam", Birkstraat ,125a, voor het op richten van een veevoederhandel op het perceel Birkstraat 125a; B. V.O.F. De Kuil, Kerkplein 4, voor het uitbreiden of wijzigen van een café- bar op het perceel Kerkplein 4. Gemotiveerde bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen door een ieder gedurende één inaand na dagtekening van deze kennisgeving schriftelijk worden ingediend bij het ge meentebestuur. De ingekomen be zwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen op een openbare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtewisseling, voor A: te houden op verzoek: men ge lieve daartoe desgewenst vóór 11 juli 1991 een afspraak te maken, voor B: die wordt gehouden op 11 juli 1991 om 9.00 uur in de commissieka mer van het gemeentehuis. Indien mèn dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het gemeentebestuur worden ingediend. Beroep tegen de op het verzoek geno men beslissing kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die bin nen de gestelde termijn schriftelijk of mondeling bezwaar heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. Bij de afdeling Milieubeheer van de ge meente Soest, Raadhuisplein 1, kamer 2.27, ligt vanaf heden op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, alsmede in de bi bliotheek aan de Albert Cuyplaan tij dens de openingsuren, ter inzage de be schikking op de verzoeken van: A. C.H. Wantenaar, Birkstraat 127, voor het uitbreiden/'wijzigen van een agrarisch bedrijf met mestopslag op het perceel Birkstraat '127; B. Stichting Ruitersportcentrum El dorado, Bosstraat 79, voor het uitbrei den c.q. wijzigen van een ponystalling met hooiopslag met stapmolen en een biertapinstallatie op het perceel Bos straat 79; C. Cultuurtechniek H.G. van Dorre- stein B.V., Wieksloterweg w.z. 23, voor het oprichten van een groothandel van zand, grind, en losgestorte tuinmateria- len en stallingsruimte op het perceel Dorresteinweg 119; D. Autobedrijf Eemland b.v., Beu kenlaan 80, voor het uitbreiden/wijzi gen van een verkooppunt en herstelin richting voor motorvoertuigen en een verkooppunt van motorbrandstoffen en een wasinrichting op het perceel Beukenlaan 80. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingediend door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben in gediend; d. enige ander belanghebbende die aan toont dat hij redelijkerwijze niet (tijdig) in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, bin nen één maand na dagtekening van de ze kennisgeving. Zij die een beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschik king wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. - Informaties: INFO-CENTRUM, I RAADHUISPLEIN 1, Telefoon (02155) 93777 Open maandag t/m vrijdag. Informatietelefoon met actualiteiten: i tel. 93665 (24-uurs-service).

Soester Courant | 1991 | | pagina 5