1.995,- BIJ MEUBELCENTRUM LOEF meubelcentrum v°°r slechts Brandschade en radio uit auto Diverse salontafels voor zeer lage prijïen Van 1.820, voor 995 van2.320, voor 1.750, van 5.245, nu voor 2.995, van 9.545, voor 5.995,- van 12.098, nu voor 6.995 SlaaP Van 2.750,- VOOf fetf>oek Vuinard van 2190, voor 1.495,- Van 1.436,-voor 995,- van 795, voor 595,- Zitgroep Finesse van 3.590,- voor 2.495,- van3.385, voor 2.495,- voor 2.995,- voor 2.795,- voor 5.995,- spakenburg Geluidsapparatuur uit auto's gestolen Geluidsoverlast door cv-ketel Concerttour 1991 Golumhia Bovs Choir Bromfiets en auto gestolen Twintig jaar in dienst van NKS Man zet alle kanalen open Geitenkeuring in Maartensdijk Prijs 'Prik de lente aan je vork' van2.972,. In de gemeente Soest en omgeving wonen ongeveer veertig geiten- houders. Zij bezitten samen ongeveer 500 geiten. Deze geiten worden hoofdzakelijk hobby-matig gehouden, maar een zeker rendement levert deze hobby toch ook op. De geit levert da gelijks haar portie melk, maar daar naast ook vlees, soms wol en huiden. In Soest worden vooral geiten van de drie bekendste Nederlandse rassen ge houden: de Nederlandse witte geit, die Het had niet veel gescheeld of een Soester vrouw van 38 had vorige week haar auto naar de schroothoop kun nen brengen. Op het zeilen dak van haar wagen trof ze een brandende sigaret aan. De smeu lende peuk richtte voor vijfhonderd gulden schade aan. De vrouw ontdekte tevens dat de radio uit haar auto was ge stolen. Het vermoeden bestaat dat de dader de sigaret heeft achtergelaten. De auto stond op het Pijperpad. Een snorfiets verdween bi] een huis aan de Beukenlaan. Het voertuig behoort toe aan een achttienjarige Soester. Van een bouwbedrijf werd gereedschap ge stolen. De spullen lagen in een bestelauto die aan de Hartman laan werd opengebro ken. De jaarlijkse geitenkeuring vindt za terdag in Maartensdijk plaats. iedereen nog wel kent van de ouderwet se schoolplaten, de bruine Toggenbur- ger en de bonte geit. Maar ook een aan tal exotische varianten, zoals bijvoor beeld de Anglo Nubische geiten, wordt in Soest gefokt. Elk jaar komen de Soester geiten houders en een deel van hun geiten bij elkaar om te bezien wie de mooiste geit heeft gefokt. Tijdens deze jaarlijkse keuring wordt er door gediplomeerde keurmeester gekeken naar een aantal zaken die samen bepalen of een geit de toets der kritiek kan doorstaan. Er wordt gelet op de vorm van de uier, de beenstand, de hoogte en de lengte, de kleur en nog een groot aantal andere za ken. Er worden dit jaar ruim zestig gei ten gekeurd. De keuring van de Soester geitenfokvereniging staat alom bekend als een van de gezelligste en best ver zorgde keuringen van de provincie Ut recht. Iedereen die eens een kijkje wil nemen kan zaterdag terecht op het keurings terrein aan de Eikensteeg 13 te Maar tensdijk. De keuring begint 's ochtends om 10 uur en duurt tot ongeveer half vier 's middags. De toegang is gratis. Soester Courant goede informatiebron Overbouw slaapkamer Rödelsee Deze slaapkamer is in wil essen struktuur uitgevoerd. Ledikant 180 x 200 cm en 4 schuifdeuren met 2 spiegels. Van 5.410,- voor 3.750,- Luxe kabinetkast Diamond In massief eiken uitvoering en in antiek eiken kleur Van 6.145,- voor 4.250,- Massief eiken eethoek Diamond In de antiek eiken kleur. De eelkamerlafel is 175 x 100 cm. De 4 eetkamerstoelen hebben een webbing rug en een stoffen zitting. Eethoek van 5.590,- voor 3. 21/2 - Zitsbank Venetië Bekleed met een vlotte weefstof. Deze bank heelt losse rug- en zitkussens en 2 bijpassende sierkussentjes. Normaal 3.650,- nu voor 1.990, Bijpassende fauteuil Marion Massief eiken vitrinekast Weijenburg. In de speciale white wash eiken uitvoering. Bijpassende salontafel met glazen inlegblad.140 x 70 cm. Van 1.370,- voor 950 Bijpassende hoektafel,80 x 80 cm. Van 1.040,- voor 695, 3+2 zits kombinatie bekleed met een moderne woilen weefstof en losse rugkussens, Romantisch dressoir In 4-deurs uitvoering en in een fraaie zalmkleur. Van 2.470,- voor 1.895,- Dressoir nr. 261 In een zwarte kleur en mei handige schuifdeurtjes. Breedte 215 cm. Van 2.695,- voor 1.895,- Modern 3+21/2 zits kombinatie Bekleed met een fraaie groen geblokte weefstof. Van 5.530,- voor 3.495,- Moderne zitgroep Biblios Bekleed met zwart semalinleer. 21/2+2+1 zits kombinatie. Zeer luxe hangwand in wit eiken struktuur, 340 cm lang. Zitgroep Romance Deze zitgroep heeft een fraai rugstiksel en een apart gedessineerde bekleding 21/2+2 zits kombinatie. Van 3.875,- Nu slechts 2.695,- 3+2 zits kombinatie Felix Met zwart lederen bekleding. Van 9.245,- slechts e 3+2 zits kombinatie Met hoge rug en interieurvering. Bekleed met een sterke weefstof. Van 4.190,- voor 2.895,^ Een ld*e De nieuwe meubelkollektie komt straks binnen en daar moeten wij ruimte voor vrijmaken in onze meubelshowroom. Diverse show roommodellen worden daarom verkocht met zeer grote kortingen. U kunt daar nu van profiteren. Klasse meubelen tegen te gekke prijzen. Wacht niet te lang anders gaan deze extra voordelige aanbie dingen aan u voorbij. Snel kopen is nu een knallend voordeel voor uw portemonnee. a J Uitg Dressoir Belleville In donkerblauwe antiektinish kleur. Een overtuigend voorbeeld van smaak en inzicht. Van 3.020,- voor 1.995,- Vitrinekast Lassale Ook in donkerblauwe antiekfinish kleur. Sprankelende glasvitrine waarin uw kostbaarheden waardig tot uitdrukking komen. Bijpassende meidenkasl, afm. 102 cm breed x 137 cm hoogte. Bijpassende salontafel (jjjgevoero 7.1911, 3+2+1 zits kom0 Uitgevoerd in een smaakvolle 'gedessineerde slot. Inklusief sier kussentjes. 3+2 zits kombinatie Vitrinekast Paudet Een geslaagd ontwerp in de nieuwe klei. pastelgroen. Een luchtig model van glas en opmerkelijk gestyled eiken. Van"2.335,- voor 1.695,- Boekenkast Degas Ook in de kleur pastelgroen. Van 1.480,- voor 995,- Bijpassend dressoir met vitrineopzet. Ook in de kleur pastelgroen. Eetkamer Concourt In pastelgroen. De stoelen zijn bekleed met een fraaie stof in zachte pasteltinten. Eetkarnertafel 140 x 90 cm (met tussen-blad 220 x90 cm). Romantisch blank eiken eethoek in antiek eiken patinekleur. Afm. 160x84 cm. Van 2.834, VOOr 1.995,- Eiken TV-kast met inschuif TV-deuren Van 1.410,- voor 995 Klassiek eiken dressoir Met 4 deuren en 4 laden. De deuren ziijn voorzien van houtsnijwerk. Van 4.330,--' Zitcjroep Lambada Romantisch moderne banken in een wervelend model. Apart gedessineerde rug- en zitkussens, in kombinatie mei effen rompstoffering. 3+2 zits kombinatie.Van 3.995,- Zitgroep Lucca Frappant voorbeeld van topdesign en ongeëvenaard zilkomfort. Bekleed met soepel rundleder in "Special Finish". 3+2+1 zits kombinatie. Van 9.390,- Eethoek Invention De eetkamer is rond en voorzien van een klapblar). De 4 stoelen hebben een zwart metalen frame en een wollen weelslof bekleding. Van 3.447,- VOOr 2.250," kerkstraat 60-61 - tel.-03499-814S3 - woensdagmiddag gesloten - vrijdag koopavond van 7.00 - 9.00 u. Een radiocassetterecordcr is vorige week uit een auto gestolen. Ook twee zonnebrillen werden meegenomen. De spullen zijn eigendom van een 39- jarige Soester die zijn wagen aan de Schoutenkampweg had geparkeerd. Het linker achterraam werd vernield. Ook aan de Valeriaanstraat werd een scheerraampje van een auto ingeslagen. De dader ontfermde zich vervolgens over de radiocassetterecorder. Een poging aan de Ericaweg om een auto open te breken mislukte. Het raam van het linker achterportier sneuvelde wel, maar vermoedelijk is de inbreker gestoord in zijn werkzaamheden. De politie heeft zaterdagmorgen een einde gemaakt aan geluidsoverlast aan de Varenstraat. Dat kon simpel door de gaskraan uit te draaien en een stekker uit het stopcon tact te trekken. Het lawaai werd veroor zaakt door een 'proestende' cv-ketel. De installatie bleek nauwelijks nog wa ter te bevatten, hetgeen tot gevolg had dat de wijzer van de thermostaat de ge varenzone had bereikt. KNALLENDE V00RDEELAKTIE Een bedrijf uit Venlo is in Soesterberg een personenauto kwijtgeraakt. De Opel Omega werd op de Antonie van Leeuwenhoeklaan gestolen. Een Soester van zeventien ontdekte in winkelcentrum Soest-Zuid dat zijn bromfiets was meegenomen door een onbekende. Hij meldde dat bij de poli tie. Uit een auto, die 'stond geparkeerd op de Aagje Dekenlaan, verdween de ra diocassetterecorder van een 35-jarige Soester. Door tegelijkertijd naar de televisie, de geluidsapparatuur en de wekkerradio te willen luisteren, heeft een 26-jarige Soester herhaaldelijk voor geluidsoverlast gezorgd. De politie maakte er maandagnacht een einde aan door de spullen in beslag te nemen. De man woont aan de Haverweerd. Buurtbewoners hadden bij de politie geklaagd over het extreem hoge aantal decibels in de nachtelijke uren. Tijdens een personeelsfeest van de NKS in Soesterberg is Abdelkader Ahmed el Ouaid in het middelpunt van de belangstelling gezet, omdat hij twin tig jaar in dienst is bij het bedrijf. Hij kreeg daarvoor vrijdagavond het Vere rend Getuigschrift van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Han del overhandigd. Op de foto (v.l.n.r.) bedrijfsleider Honders, de Soester jubi laris, de heer Van Hoeven en technisch directeur Ver heus. Het British Columbia Boys Choir is deze zomer voor de 11e keer in Neder land voor een tournee van veertien concerten. De dirigent van het koor, Donald H. Forbes, wordt deze keer bijgestaan door Gerald van Wyck, wiens ouders in de jaren vijftig van Ne derland naar Canada emigreerden. Gerald van Wyck is een van Canada's meest vooraanstaande jonge koordiri genten. Hij is het afgelopen jaar een gelijkwaardige partner geworden van Donald Forbes. Donald Forbes richtte het koor in 1968 op en in de jaren daarna waren er con- certtoursnees door Canada, de VS, Rusland en verschillende Europese landen. Er zijn twintig grammofoon platen en cassettes uitgebracht en het koor heeft ontelbare malen optreden voor de Canadese radio en televisie. Het vierstemmige koor bestaat uit 24 jongens, in leeftijd variërend van acht tot 24 jaar. Er zijn twee verschillende programma's ingestudeerd, zodat af hankelijk van de situatie in de verschil lende kerken gekozen kan worden voor het best tot zijn recht komende pro gramma. Het repertoire omvat een keur aan klassieke en eigentijdse werken en volksliedjes. Onder andere zal Te De- Met een menu geïnspireerd door de Zwiterse keuken won de heer Dijk graaf uit Soest een menu voor twee personen ter waarde van 250 gulden, in de menuwedstrijd georganiseerd door de Soester Horeca. Onder het motto 'Prik de lente aan je vork" orga niseerden twintig horecabedrijven in Soest en Soesterberg afgelopen voor jaar een vrolijke actie, waar een menu wedstrijd deel van uitmaakte. Op dracht was een zo lekker mogelijk len- temenu samen te stellen. In restaurant de Tuin in Soesterberg vond de prijsuitreiking plaats van de hoofdprijs aan de heer Dijkgraaf uit Soest. De jury, bestaande uit enkele Soester horeca-ondernemers, koos.zijn lentemenu uit de tientallen inzendin- De prijswinnaars (v.l.n.r.): de heer Dijkgraaf en de heer en mevrouw Te Riele. gen. Het lentemenu van de prijswinnaar was een verrassende aaneenschakeling van creatieve vondsten waarbij uitge sproken lentegerechten van een Zwit sers vleugje werden voorzien, naast een beschrijving van de bereiding van de verschillende gerechten. Hij bood aan het menu persoonlijk te bereiden om een ieder van zijn heerlijkheden te laten mee te genieten. De vijf tweede prijzen, bestaande uit kistjes wijn, zijn inmiddels ook uitge reikt aan de prijswinnaars. Alle andere deelnemers ontvingen een smakelijke surprise in de vorm van een fles wijn. urn van Mozart en Gloria van Carcani ten gehore worden gebracht en een stuk van da Victoria. De bekende Canadese componist Da- vid Duke heeft speciaal voor deze Hol land-tour een drietal songs geschreven. Het wordt de wereldpremière van "From the North Pacific Islands", met de nummers Coastal Overture, Song of the Whale en Haida Play Song. In deze songs komen de verschillende aspecten van de unieke omgeving van de provin cie British Colombia tot uiting. De tekst van de twee eerstgenoemde songs werd geschreven door A.R. Wodell. Het koor wordt afwisselend begeleid door de bekende organisten Aad van der Hoeven, Klaas Jan Mulder en Her man van Vliet. Het koor zingt zondag in de Carolus- kerk in Soesterberg. Kaartverkoop in de kerk voor aanvang van het concert. Prijs: f 10,- p.p.; kinderen tot 12jaar en 65-plussers f 7,50.

Soester Courant | 1991 | | pagina 8