[k ben nog met het proces bezig dat ik ier straks niet meer werk' wt&n irs ie zone Gefeliciteerd! SCHILDERT U PROFESSIONEEL BRANtóSMAi Eline en Marijke met 'Romeo' op avontuur De V «.V KUIJER SOESTER COURANT PAGINA 5 irgemeesters-secretaresse Betty Krook door files voor het blok gezet Ieder zn valt van Buiiren trood en gebak akkerij mi en in de lizenkrant. krant! Bronzen tegel voor Soest Spullenhulp alleen voor 'brengen' open 4*i 'DE SPITSHEUVEL' retoerboetien MA, vfcV Vreemde stankwolk in Soest en Amersfoort Boze bromfietser schopt deuk in autoportier Soester meiden met bakfiets rondom Usselmeer .H Y erkeersmaatregel Nieuwegracht I W i ELKE DAG, GEFELICITEERD OP DE KABELKRANT uw felicitatieboodschap op het t.v.-scherm Voor uw felicitatie vult u de bon in: qshejO f 15.- Tel. 11830 erweg 21 net vrijstaand bakhuis, i een schitterende landelij- e ongereptheid. Nog geen riooppunt Hoevelaken ver te 1.2770 ha. crdt omgeven door fraaie :omen en karakteristieke nkamer, keuken, 3 slaap- che. Bevloerde zolder met ïers. entree, woonkamer, keu- et en douche. Verdieping: )op. "Ik vind het heel erg.Op het moment dat ze het zegt, staart Betty Krook vanaf de eerste verdieping van het gemeentehuis uit het raam. Ze zal dat tijdens het twee uur durende gesprek herhaaldelijk doen. "Ik gas nog nooit uit Soest weggeweest", mijmert de secretaresse van de- ourgemeester, die in Amersfoort werd geboren. Ze verhuisde kortgele den naar Rosmalen om dichter in de buurt van haar mans werkkring te gorten. Betty Krook huiverde bij het idee alleen al, maar troostte zich net het besef dat ze elke werkdag naar het Raadhuisplein zou blijven rijden. Totdat ze meteen op de heen- en terugreis langdurig met het fe nomeen file werd geconfronteerd. Met eelt op haar ziel heeft ze inmid dels een fors aantal open sollicitatiebrieven op de post gedaan, in een poging een nieuwe, Brabantse werkgever te vinden. "Wat zal ik het hier missen. Gevoelsmatig zeg ik nu dat we direct terugkomen als we zijn opgehouden met werken. g 16 3, bouwjaar 1989, met vrij- lezelfde. Het weggemoffelde kamertje, waarin ze op de Steenhoffstraat achter haar bureau zetelde, past een keer of zeven ICII i aoa, IIICI VI IJ- 'I itijl. Uitzonderlijke 'n 'iaar huidige werkruimte. Drie mu- ïjnproever die luxe wonen zonder onderhoud van eenj ren worden gekenmerkt door deuren, dié alle drie altijd wagenwijd open staan. Vanuit de gang wordt regelma- Jlle living met schouw eet- tig een blik naar binnen geworpen. De ruime bijkeuken, slaapka- andere hvee deuren grenzen aan de Jitgebreide sanitaire voor- vertrekken van burgemeester Hans de itatieve hal met garderobe wid' en gemeentesecretaris Wim de ieping: 3 slaapkamers 2 Kpm. "Ik zeg altijd meneer, al noemde en zeer luxe badkamers, «S Scholten buiten werktijd ook wel tl bergruimte. Het geheel is eans en vloerverwarming. "De Widt kan heel droog .iit de hoek n verademing voor de per- komen. Als ik met mijn collega praat, komt Me ineens met een opmerking. Hij ismiet saai, wel rustig. De Kam is veel drukker in zijn doen en laten en heeft ook veel gevoel voor humor." Bfctty Krook wil maar zeggen dat ze de sfeer op het hoofdkwartier van het raadhuis koestert. En voor hetzelfde geld was ze daar nooit in terechtgeko men. Haar intrede in de ambtenarij be- rustte puur op toeval, ingegeven door een grapje. "Mevrouw Corver was er nog en ik las dat er een nieuwe burge- Énfeester zou komen. Ik heb toen tegen Cttii vriendin gezegd dat ik zou sollicite- ffitals er een vacature voor een secreta resse zou komen. Niet veel later zat ik heel ontspannen met burgemeester Scholten te praten. Ik hoefde niet per se, ik had al werk. Maar toen ik voor een tweede gesprek werd uitgenodigd, pst ik in één keer gaan nadenken of lijn baan bij Intradal wel wilde opge ven. Intradal wilde metegenhouden en ffltdat ik altijd kon terugkomen. Met gedachte ben ik toch naar de ge- me gegaan." •cedures heb in het begin moeten wennen de lange procedures bij de gemeen- [k was in het bedrijfsleven gewend alles zelf snel af te handelen en dus lertekende ik zelf brieven die ik dan ituurde. Ik heb toen op mijn kop ge ien van Kruitwagen (de toenmalige ieentesecretaris-red.), want dat kon natuurlijk niet." Via het ziekenfonds Amersfoort .Omstreken, Procar Chemie en Intradal begon Betty Krook met frisse zin aan haar nieuwe functie. Een functie overi- is die nog moest worden ingevuld, lat ze de eerste secretaresse van een jster burgemeester werd. "In het be straat 43 uit de dertiger jaren in het ï.v.-gas en vrije, zonnige t z'n sfeervolle lanen, de traat nabij natuurgebied og genoteerd staat, mer, keuken, toilet en hal. ;amers, badkamer met 2e ap naar grote zolder met Stichting Beroepsopleidingen Weg- en Waterbouw heeft de ge- eente Soest de 'Bronzen Herinne- fngstegel' toegekend. Maandag 2 :ptember om 15.00 uur zal een ver- :genwoordiger van de Regionale pleidingscommissie Utrecht van eze Stichting de tegel uitreiken aan turgemeester J. de Widt. De tegel rijgt een plaats in de toegangsweg laar het gemeentehuis. 'e gemeente Soest krijgt de herin- leringstegel uitgereikt omdat ze al 'eer vele jaren haar medewerking [verleent om werk in de gemeente uit te voeren met ploegen leerling-s traatmakers. Tevens laat de gemeen te, onder andere door artikelen in de krant, regelmatig blijken nauw be trokken te zijn bij het opleiden van straatmakers. In de afgelopen jaren hebben de straatmakers-in-oplei- ding gewerkt aan de Den Blieklaan, bij de sporthal Beukendal, bij het winkelcentrum Soest-Zuid, aan het voetpad Hellingweg en aan de om geving Monument bij Braamhage. gin dacht ik inderdaad dat ik naar Intra dal zou teruggaan. Scholten zei me dat ik niet ongeduldig moest zijn en mijn baan zelf moest invullen. Toen ik er werkzaamheden bij kreeg, begon ik het leuk te vinden. Ik ben natuurlijk niet al leen secretaresse", wijst ze op een A-viertje met ongeveer twintig taken en verwijzing naar zeven diploma's. Het bewaken van diverse budgetten, de or ganisatie van de Anjercollecte, het ver zorgen van vergunning van bijvoor beeld de kermis en loterijen en het bij houden van diamanten huwelijken en eventuele honderd-jarigen vallen daar onder. Daarnaast fungeert ze vaak als klankbord voor boze en verontruste burgers die de 'baas van Soest' willen spreken. Want dat etiket krijgt de bur gemeester van veel mensen opgeplakt. Klaagbox "Als ik iedereen zou doorverbinden met De Widt, zou hij niet meer aan zijn eigen werk toekomen. Meestal moeten de mensen iemand anders hebben. Je hebt ook mensen die regelmatig terug bellen, terwijl ze weten dat de gemeente niets aan hun problemen kan doen. Ze hebben een klaagbox nodig en dan hoor je ze aan. Toen ik hier pas zat, werd ik elke dag gebeld door een man die zei dat ik zou worden doodgeschoten. Je laatste uur is geslagen, je lijkkist is on derweg, zei iemand een keer. Het was steeds dezelfde man. Eén keer was ik ergens en toen hoorde ik zijn stem naast me. Dat was een hele rare gewaarwor ding, heel vreemd. Ik herkende zijn stem, ik wist zeker dat hij het was. Hij deed verder niets. Op het laatst werden de telefoontjes echter zo erg, dat ze er iets aan hebben gedaan. Je kreeg ook gekke brieven. Zo van: ik weet waar de burgemeester he$n gaat. Dan ga ik ach ter een boom staan en schiet ik hem dood." "Maar er zijn ook hele leuke dingen. Ik kreeg een keer een vrouwtje van achter in de tachtig over de vloer. Ze moest de burgemeester hebben, maar die was er niet. Ze wilde mij eerst niets zeggen. Het ging mij niets aan, ik was al een kreng toen baron Bentinck nog burge meester was, zei ze. Toen werkte ik hier nog niet eens. De vrouw wilde dat de burgemeester iemand in Soest zou aan wijzen, die haar heg moest snoeien en haar gras zou maaien. Maar dat kan de burgemeester helemaal niet doen, pro beerde ik haar duidelijk te maken. Maar hij kan het toch vriendelijk vragen, zei de vrouw. Ik heb toen via een ambte naar geregeld dat een particuliere tuin man zou komen. Die kon ze wel beta len. Ze kreeg het dus toch voor elkaar dat wij haar hielpen. Dat vind ik schitte rend." "Sommige mensen denken dat ik alles voor elkaar krijg en proberen mij in te schakelen, maar dat is een misvatting. Ik wilde eens een huis op de Schrikslaan kopen. Ik stond als nummer twee op de lijst, maar ik kreeg het niet. Als je bij de NS werkt, krijg je korting op een kaar- lÊtugsuM Foto: Goos van der Wilt. Betty Krook: "Ik was in het bedrijfsle ven gewend om alles snel zelf af te han delen, dus ondertekende ik zelfde brie ven die ik dan verstuurde. Toen heb ik op mijn kop gekregen, want dat kon na tuurlijk niet. tje, maar bij de gemeente krijg je geen voordeel. Eerder het tegendeel, omdat de gemeente het voorbeeld moet geven en de schijn wil vermijden dat je wordt voorgetrokken." Centrum "Soest is geen gemakkelijke gemeente voor een burgemeester. Wat er ook wordt voorgesteld, er zijn altijd wel mensen tegen. Een kleine groep men sen beschermt haar eigen belang en dan krijg je een heleboel meelopers. Na tuurlijk is dat het bestaansrecht van de democratie, maar alles duurt zo lang. Dat is ook de reden dat Soest nooit een echt centrum heeft gekregen. En ik vind het voor Soest juist heel belangrijk dat er een centrum zou komen. De Dalweg zou een leuke plek zijn, maar dat kan niet meer. Een burger heeft ook een keer een plan gemaakt om van de Van Weedestraat een promenade te maken. Dat zou leuk zijn, maar het is ook weer zonde als je in de polder een nieuwe weg moet aanleggen. Een echt gezellig cen trum zal er wel nooit meer komen. Soest is te verdeeld." "Als ik 's morgens Soest binnen rij, zie ik nu nog meer hoe mooi Soest is. Nor maal gesproken zou ik hier nooit zijn weggegaan. Mijn werk verveelt me van geen kant. Overwerk? dat is inherent aan mijn functie, maar het komt niet zo veel voor. Met Scholten ging ik 's avonds nog wel eens op stap. En als De Widt een dag is weggeweest, belt hij me 's avonds op. De open dag van het ge meentehuis was op zaterdag, maar dat was voor mij geen overwerk. Dat vond ik heerlijk om te doen. Het gaf me vol doening te zien hoe enthousiast de mensen waren. Je merkt dat ze blij zijn met het nieuwe gemeentehuis. In het oude gemeentehuis werden ze overal naar toe gestuurd, omdat we zo ver spreid zaten, nu is er altijd wel iemand die ze te woord kan staan. Acht jaar ge leden hadden de mensen volgens mij een 'los-zandgevoel'. Tegenwoordig zijn ze enthousiast." Verliefd Betty Krook kijkt weer naar buiten. "Ik mis SoVoCo nu al", zegt ze over de vol leybalvereniging waarvan ze bijna der tig jaar lid is geweest en waar ze negen jaar een bestuursfunctie bekleedde. De club vormde indirect de aanleiding voor haar vertrek naar Rosmalen. Want Betty werd verliefd op haar trainer Hans. Ze trouwden twee jaar geleden en betrokken pasgeleden een woning in een nieuwbouwwijk in Rosmalen. Het damesvolleybalteam is inmiddels uit el kaar gevallen. "Ik ga vast en zeker af en toe op zaterdag in De Bunt kijken bij dames 1. Dat is zo gezellig." "Ik heb nooit geweten dat het zo moei lijk voor me zou zijn. Ik ben er soms wel overstuur van geweest. Ik zit nu in een tweestrijd. Het reizen vind ik verschrik kelijk, maar ik hou van mijn baan. Ik mis ook dat de mensen niet meer spon taan bij je binnenvallen en datje tijdens het winkelen geen bekenden ontmoet. In Rosmalen heeft de volleybalvereni ging al gevraagd of Hans trainer wil worden. Ik ben al voor de wijkraad be naderd. Ik wilde aanvankelijk niet in bestuursfuncties stappen, maar doe dat toch wel. Dan krijg je sneller nieuwe contacten." "Ik ben benieuwd hoe lang het duurt, voordat ik een andere baan heb. Toen Scholten hoorde dat ik ander werk zoek, had hij al werk voor me in Arn hem. Maar dan moet ik nog blijven rei zen. Ja, ik heb nog steeds contact met hem. We komen nog steeds bij hem over de vloer. "Peinzend merkt Betty Krook op, dat een nieuwe werkomge ving wellicht een verfrissende werking zal hebben. Wennen aan het idee kan ze daarentegen niet. "We hebben een mooi huis met mooie spulletjes, maar dat weegt niet op tegen het feit dat ik Soest zal missen. Iedereen die ik ken, woont hier. Dan merk je dat materiële zaken minder belangrijk zijn. Ik ben nog met het proces bezig, dat ik hier niet meer woon en straks ook niet meer hier werk." Spullenhulp, het Soester kringloop centrum aan de Parallelweg, is voor lopig wegens vakantie gesloten. Dat geldt althans voor de verkoop. Wel kan men er elke donderdagochtend tussen 9 en 12 uur terecht met bruik bare spullen, die dan in ontvangst worden genomen. De verkoopslui ting duurt tot en met donderdag 29 augustus. De ongekende klasse van jPf\ Restaurant Weer of geen weer, tóch barbecuen in ons nieuwe barbecue-restaurant. Utrechtseweg 254 - Amersfoort (Nabij Stichtse rotonde) Tel. 033-615631 Op zoek naar zomertrui of -broek? Kom dan snel langs bij ons, want deze week gaan alle zomertruien en lange broeken met 50% korting de deur uit! Dat betekent dus voor f 2,- (twee gulden) per stuk! Open di. t/m vr 9.00-16.00 uur (zaterdags t/m 10/8 tijdelijk gesloten) Baarn, Dahliastraat 6, tel. 02154 - 21895 VAKMENSEN VRAGEN OM SIKKENS Os Soesterbergsestraat 52, Soest Telefoon 02155-12563 U vindt ons in het winkelcentrum "Hari|c Zuid" Wi| hebben volop parkeergelegenheid, De politie kreeg zondagmorgen om streeks 11.00 uur verschillende tele foontjes binnen van inwoners die zich ongerust maakten over een vreemde stank. De meldingen kwamen uit heel Soest en ook in Amersfoort werd de stank waargenomen. Volgens de politie leek het nog het meest op rioollucht. De milieupolitie en de Amersfoortse colle ga's stelden een onderzoek in, maar de herkomst is nog niet vastegesteld. Mo gelijk is een en ander het gevolg geweest van een illegale lozing van afval, aldus de politie. Een 48-jarige automobilist uit Soest reed maandagmiddag vanuit de Neer- weg de Torenstraat op. Omdat hij door een geparkeerd auto slecht uitzicht had, reed hij een stukje het fietspad op, juist toen daar een onbekende bromfietser kwam aanrijden. Die werd zo kwaad dat hij bij het passeren een deuk in een van de portieren trapte. De politie zoekt de dader: een ca. 20- a 25-jarige jongeman in lichte kleding, met een gele valhelm op. Als alles goed is gegaan zijn ze van morgen om zes uur op de pedalen ge stapt. Eline Pothuizen en Marijke de Haan, twee Soester meiden van 17 jaar, trekken samen drie weken lang met een (gesponsorde) bakfiets - met de al dan niet toepasselijke maar in elk geval opwindend klinkende naam "Romeo" - door het land. De bedoe ling is dat ze een tocht rondom het IJs- selmeer volbrengen, maar of ze dat halen...? Helemaal zeker zijn ze daar zelf nog niet van. "Nee, geen idee hoeveel kilometer het is. Een schema hebben we niet. We heb ben drie weken de tijd, we beginnen ge woon en dan zien we wel hoe ver we ko men. Eerst gaan we naar Apeldoorn, dan naar Zwolle en dan naar zuid- Friesland. Dan stappen we in Stavoren op de boot naar Enkhuizen en mis schien gaan we dan door naar het strand en via Amsterdam weer naar huis." Een hele onderneming wordt het, dat geven ze wel toe. Om beurten zullen ze op het zadel van de bakfiets plaatsne men; de ander rijdt er dan op een gewo ne fiets naast. De bakfiets is goed voor de bagage, want er,moet natuurlijk wel het een en ander méë, zoals een tent, want het voertuig is te klein om erin te slapen.Het is overigens nog even af wachten of er op de campings die ze aandoen voor de bakfiets betaald moet worden. "Een fiets mag je altijd gratis meenemen - we hopen maar dat ze 'm niet als een auto rekenen..." "Romeo", zo heet de bakfiets die ze sa men voor een paar honderd gulden op de kop hebben getikt. Enig commer cieel inzicht kan de dames niet worden ontzegd, want het leeuwedeel van de aanschafprijs is op tafel gebracht door een rijtje bekende Soester sponsors, ge worven tijdens een feestje bij de ouders van Eline. Zelf betaalden ze uiteindelijk honderd piek, wat voor twee meiden uit 5-Havo (op het Griftland) natuurlijk nog een forse aderlating is. Sponsors "Eerst wilden we 'm Bob noemen, maar dat deed ons toch te veel aan Paul de Leeuw denken. Daarom hebben we 'm maar Romeo gedoopt." Het voertuig is door de dames inmiddels opgeschil derd in roze-rood, met grote bloemen, zulks tot verdriet van vader Pothuizen, die liever had gezien dat ze 'm in z'n au thentieke staat hadden gelaten. "Ro meo" is - voor zolang het duurt - uitge dost met reclamemateriaal van de sponsors: de C-1000 voordeelmarkt (waarvoor de dames elk gehuld gaan in C-1000 T-shirts), sportzaak Nic. van Dam, reisbureau Gerth, Hooijer|ijzer- waren en gereedschappen en drukkerij Practicum. Advocaat Cees Klomp treedt op als "manager" van het onder nemende duo en coacht ze, samen met Frits Gerth, die het initiatief nam voor de sponsoring. Het plan voor de bakfiets-vakantie rijp te dit voorjaar. Achteraf blijkt ook een oom van Eline al eens met een bakfiets op vakantie te zijn gegaan, maar dat hoorde ze pas later, toen het besluit al genomen was. "Wat we wilden is in elk geval eens wat anders dan een gewone vakantie, dat is vaak toch steeds hetzelf de en niet leuk." De oude bakfiets - volgens ingewijden bouwjaar 1928 - werd via de vader van een vriendin van een zusje van Marijke opgespoord. Het had nog de nodige voeten in de aarde om het vervoermid del aan te schaffen. "Iedereen zei dat het tóch niet zou lukken. Nou, toen moesten we wel..." Waterpistool De wederzijdse ouders keken aanvan kelijk wat vreemd aan tegen de woeste plannen. "Maar ze vinden het wel leuk dat het tot zover in elk geval gelukt is. Nee zeg, ze rijden niet met de auto ach- Marijke (in het zadel) en Eline (in de bak): gesponsord op vakantie. ter ons aan. Dat moeten ze in elk geval niet proberen. We hebben wél beloofd dat we elke avond zullen bellen." De ouders mogen zich zorgen maken - over berovingen, gijzelingen of ander onge rief - bang uitgevallen zijn Eline en Ma rijke niet, anders waren ze er nooit aan begonnen. "Misschien straks wel hoor, als we in de tent slapen. Maar als er een enge man komt pakken we de paraplu wel, of een waterpistool..." Dat de eerste etappe naar Apeldoorn gaat - "maar misschien stranden we wel in Garderen" - lijkt op het eerste gezicht niet zo logisch als je naar Friesland wilt, maar dat heeft te maken met het feit dat een tante van Marijke daar een camping heeft. Dat betekent dus al één gratis overnachting, zoals de uitgerekende dames hebben becijferd. Ze zijn trou wens vast van plan de gezamenlijke pot te spekken door onderweg liedjes te zingen en met de pet rond te gaan. Spe ciaal daarvoor zijn bij Blokker al een speelgoedtamboerijn en een mondhar monica aangeschaft, en als het moet kunnen ze ook met een blokfluit wel overweg. Als de financiële nood hoog stijgt kunnen ze hun kostje ook nog bij elkaar scharrelen als rondtrekkende waarzegsters... Getraind hebben ze ook, al is dat eigen lijk maar één keertje gebeurd. "We zijn een keer naar Hilversum gereden, maar toen waren we zó moe. Het ging wel goed, maar we hebben het toch niet meer gedaan." Loopplank Wat ze onderweg tegenkomen zal gro tendeels een verrassing zijn, want de route hebben ze niet verkend. Ze zien wel hoe en waar ze terechtkomen. "M'n vader vindt dat maar niks, want die stip pelt reizen altijd tot op de minuut uit," aldus Eline. Eén knelpunt komen ze onderweg gegarandeerd tegen: de boot van Stavoren naar Enkhuizen. De loop plank daarvan is maar 97 centimeter breed, en "Romeo" meet een volle me ter. Dat wordt misschien een beetje ha chelijk, maar de VW in Stavoren heeft bij voorbaat al aangeboden om te hel pen. Maandag hebben Eline en Marijke al vast wat fourage ingeslagen. De belang rijkste zaken zijn chocoladepasta, smeerkaas, muisjes, maandverband en wc-papier, want daar kun je niet zon der. Maar drinken doen ze wel onder weg. "Dan is 't in elk geval lekker koud." Wat na afloop van de avontuurlijke vakantietocht het lot van "Romeo" zal zijn is nog duister. Misschien zouden ze 'm kunnen terugverkopen aan de oor spronkelijke eigenaar, maar dan zou-ie in z'n authentieke staat hebben moeten blijven. "Dat kan dus niet meer." Maar misschien is het ook wel een aardig idee om er straks mee naar school te gaan... AL 26 JAAR BIEN VOOR EEN CITROËN Ook voor probleemloos afwikkelen van Uw schade. Korte Brinkweg 36 - Soest Telefoon 02155 - 1 62 15 dln verband met bouwwerkzaamheden voor nieuwe bedrijfspanden geldt vanaf maandag 12 augustus voor het zuidelijk gedeelte van de Nieuwegracht, dat ge legen is langs de hockeyvelden, een tij delijke verkeersmaatregel. Tot het einde van de bouwwerkzaam heden is een parkeerverbod ingesteld voor beide zijden van de rijbaan. Het betreffende verkeersbord krijgt het on derschrift 'Alleen op werkdagen van 07.00 - 17.00 uur'. E meest originele manier van feliciteren wordt u nu geboden door de Kabelkrant De Gooi- en Eemlander! Wat is er leuker, dan gefeliciteerd te worden via de t.v.? Ook met pasfoto is mogelijk. Denk eens aan een verjaardag, een huwelijk, een geboorte, een jubileum... Kortom, iedere gelegenheid waar een felicitatie bij hoort wordt nu nóg feestelijker door uw gelukwens op de Kabelkrant-felicitatiepagina's Uw felicitatieboodschap verschijnt dagelijks ruim 72 x per dag op de Kabelkranten Hilversum e.o., Bussum, Huizen e.o. en Soest* op de t.v. bij meer dan 100.000 gezinnen. l.s.m. Soester Courant De kabelkrant... het snelste medium in uw regio! HET TARIEF: De felicitatieboodschap mag maximaal 3 regels groot zijn. (1 regel is 30 leestekens incl. spaties) en kost slechts f 15.- per felicitatie. FELICITATIEBOODSCHAP OPGEVEN: Voor het opgeven van uw fe licitatieboodschap kunt u ge bruik maken van de bon in de krant. Natuurlijk kunt u ook even binnenlopen bneen van de De Gooi- en Eemlander/ Goois Weekblad-kantoren of het kantoor van de Soester Courant. HILVERSUM: Groest 21 BUSSUM: Veldweg 44 HUIZEN: Voorbaan 5 LAREN: Naarderstraat 21c SOEST: Soester Courant, v. Weedestraat 227 de kosten zijn maximaal 3 regels maximaal 90 leestekens inclusief spaties Naam Straat PostcodeWoonplaats Plaatsingsdatum Telefoon De tekst moet uiterlijk 3 dagen voor plaatsing in ons bezit zijn. Het verschuldigde bedrag a f 15.- insluiten d.m.v. bankbetaalcheque, Eurocheque of Girobetaalkaart, of opgeven bij onze kantoren in Hilversum, Bussum, Huizen, Laren en de Soester Courant in Soest. Deze bon kunt u ongefrankeerd zenden aan: Advertentie-afdeling Kabelkrant, Antwoordnummer 225,1200 VB Hilversum

Soester Courant | 1991 | | pagina 5