Jubilarissen Bouw- en Houtbond FNV Kaasspecialist Robberse wint prijs CDA gaat niet akkoord met verdubbeling van rioolrecht Radio Soest wil inkomsten uit reclame niet afstaan Wildschut Optiek I Vernieuwde Volvo 440 GL bij Van der Lee aan de Kerkstraat VVD heeft alternatief plan voor afvalwater Omroep verzoekt gemeente om regeling Waterhuishoudingsplan is volgens St. Milieufederatie niet voldoende 'College net een Rad van Avontuur' Veel kritiek op reanimatieplan voor monumentencommissie HOYALUX3 G R E S SIE F VANUIT ELK GEZICHTSPUNT! Zuidpromenade 14, SOEST Derde NMB -scholencompetitie Griftland 5 VWO mag weer 'spelen' met f 10.000,- aan effecten Provincie wil extra opleidingen voor personeel bejaardenoorden HOE PLEZIERIG KAN EEN REISVERZEKERING ZIJN? LEEF! A&O VERZEKERT. 'Onderwijsbegeleiding: zorg of markt?' Symposium bij tienjarig bestaan van OBD-Eemland Huldigingen tijdens feestavond in De Zwaluw Schoorsteenbrand aan Sofialaan Dronken man door politie aangehouden Modellenshow in luchtvaartmuseum Collectanten gezocht voor diabetescollecte Op één na de beste van 615 vakcollega's op concours vraagt uw aandachtv Extra vergadering Commissie Finarn Bouwzaken Voorbereidingsbt Vrijstelling ex ar WRO Verleende bouwvergunning i i 9 WOENSDAG 9 OKTOBER 1991 SOESTER COURANT PAGINA4 WOENSDAG 9 OK De CD A-fractie van Soest is niet be reid akkoord te gaan met een verho ging van het rioolrecht van honderd procent. Jan Zwaanenbrug reageerde daarmee op de ambtelijke notitie 'Als het de spuigaten uitloopt...' Het CDA is niet tegen een verhoging, maar vindt een verdubbeling, zoals de notitie oppert, tot 107 gulden ontoe laatbaar. "Een tariefsverhoging zal er wel moeten komen, maar het is de vraag of of de te verwachten lasten volledig in het tarief moeten worden opgenomen", aldus Zwaanenburg. De CD A-er vond het nog te vroeg in houdelijk te reageren op de plannen voor de aanleg van twee ondergrondse overstorttanks. Die zijn nodig om de af voer van riool- en hemelwater op ver antwoorde wijze te regelen. Het komt bij hevige regenval voor dat vervuild water in de sloten en uiteindelijk de Eem terechtkomt. Met de aanleg van twee tanks is een investering van acht miljoen gulden gemoeid. Een andere mogelijkheid, een zogenaamd biezen veld, kost nog iets meer. Het CDA en de andere partijen willen het eindrapport van de grondmij af wachten, alvorens ze inhoudelijk hun standpunt geven. Amersfoort De WD kwam daarentegen met een alternatief plan. Volgens Ellen Spijk is het via een aantal technische ingrepen mogelijk een deel van het afvalwater naar de Isselt in Amersfoort te leiden. Die oplossing kost, volgens de WD, tussen de drie en vier miljoen gulden. Na een vlugge berekening kwamen me dewerkers van de gemeente op een ho ger bedrag uit. Afgesproken werd dat de suggestie van de liberalen nader wordt bekeken. Radio Soest wil dat de netto-inkom sten van reclameboodschappen voor honderd procent ten gunste komen van de omroep. Programma-directeur Henk Lokman heeft de gemeente om een constructie verzocht, waarin de lo kale omroep geen deel hoeft af te staan aan lokale en/of regionale kran ten. Vanaf 1 januari kunnen lokale omroepen in aanmerking komen voor reclame. Lokman verwees naar Nijmegen, waar de gemeenteraad de intentie heeft uit gesproken dat de lokale radio alle reve nuen uit reclame-boodschappen mag houden. "Het is een onrecht dat wij moeten betalen voor inkomstenderving van dagbladen", zei Lokman. Van Kees Boerkoel (PvdA) mag Radio Soest ook de volle winst in eigen zak steken. Maar de vraag is, zo voorkwa men het CDA en de WD een te opti mistische stemming, of Soest daar wel zeggenschap over heeft. De behande ling van de wet, die de verdeling van de netto-winst regelt, is steeds uitgesteld. Zoals de zaken er nu voor staan, zullen de lokale omroepen straks een percen tage van de netto-opbrengst moeten af staan aan de plaatselijke en/of regiona le kranten. Die hebben daar recht op, omdat de radiozender mogelijk adver tenties bij hen weghaalt. Afspraken over een verdeling moeten nog onderling worden gemaakt. Zodra Radio Soest een dergelijk samenwer kingsovereenkomst heeft gesloten, doet de gemeente een voordracht aan het Commissariaat van de Media. Die bepaalt of de lokale omroepen hun zen der mogen gebruiken voor het uitzen den van reclame. Radio Soest kan extra geld goed gebrui ken. De omroep komt ongeveer twin tigduizend gulden te kort. Het gemeen tebestuur wilde aanvankelijk niet bij springen, totdat het college een moge lijkheid zag om zesduizend gulden vrij te maken door een belastingverlaging van drie cent niet toe te passen. Het CDA wil van een dergelijke constructie echter niets weten, stelde Bart Krol in het vooruitzicht. Lokman heeft geen idee hoeveel geld Radio Soest verdient aan reclame. Bert Krijger van de WD reageerde met de opmerking dat Radio Soest niet op re clame-inkomsten alleen kan varen. "Dan blijf je dobberen. Het is dus be langrijk watje als omroep gaat doen om te overleven." In augustus verscheen het ontwerp- Waterhuisboudingsplan van de pro vincie Utrecht. Het plan beschrijft het waterhuishoudkundig beleid voor de komende jaren. In het plan staat de watersysteembenadering centraal: de kwaliteit van het grond- en oppervlak tewater worden in hun onderlinge sa menhang besproken. De Stichtse Milieufederatie (SMF) vindt het voorgestelde plan op een aan tal punten niet voldoende om de grote problemen op het terrein van de water huishouding daadwerkelijk aan te pak ken. De kritiek van de SMF spitst zich toe op de voorgestelde aanpak van de verdroging en de aanpak van de zwaar vervuilde onderwaterbodems. De verdroging ofte wel de verlaging van het grondwaterpeil heeft in gebieden als de Utrechtse Heuvelrug ernstige gevol gen voor de flora en de fauna. De door de provincie voorgestelde maatregelen om de verdroging terug te dringen zijn echter niet voldoende en hebben pas op lange termijn effekt, terwijl het noodza kelijk is om de verdroging op korte ter mijn een halt toe te roepen. Zo moet in de bedreigde gebieden de grondwater winning gestopt worden en moet er een verbod op beregening worden inge voerd. Verder zal in de hele provincie het gebruik van water door huishou dens en industrie teruggedrongen moe ten worden. Helaas ontbreken in dit plan konkrete stappen om de zwaar verontreinigde onderwaterbodems an te pakken. In de provincie is een groot aantal lokaties waar sprake is van zwaar vervuild slib. Deze lokaties zijn bekend en in kaart gebracht. Het is daarom een slechte zaak dat er nog geen grote schoon- maakaktie wordt gestart. De provincie maakt wei plannen, maar wanneer de uitvoering daarvan start, is niet duide lijk. Verder is de SMF van mening dat de voorgestelde reduktie van fosfaat- en stikstofemissies in de oppervlaktewate ren in de planperiode te mager is. Het is zaak om voor bepaalde gebieden in de provincie een sterkere reduktie na te streven. Tot slot heeft de SMF in haar reaktie kanttekeningen geplaatst bij de diverse deelgebieden (Valleigebeid, Utrechtse Heuvelrug, etc.) die er zijn beschreven. Het WD-raadslid Willem Blaauw schetste zijn ongenoegen nog het aar digst: "Dit College van B. W. is net een Rad van Avontuur; het tolt maar rond en je weet nooit waar het uit komt..." Aanleiding tot deze diepe verzuchting was de warrige discussie in de raadscommissie Ruimtelijke Or dening onder leiding van wethouder Jan Visser, over het verzoek van de monumentencommissie om te mogen voortbestaan. Een wens die de raads leden nogal verrast had, en niet op een aangename wijze. De monumentencommissie had eigen lijk haar langste tijd al gehad moeten hebben, omdat zij - net als heel wat an dere gemeentelijke adviesorganen - bij de grote schoonmaak in maart j.1. min of meer sneuvelde. De gemeenteraad besloot de monumentenclub voor het gemak maar samen te voegen met de welstandscommissie. Achteraf blijkt de monumentencom missie daar helemaal geen trek in te hebben gehad, zoals voorzitter ir. C. Douma tijdens het spreekrecht onder streepte. Hij repte in dat verband over "onlustgevoelens" en zowel procedure le als formele en inhoudelijke fouten. Volgens hem veronderstelt de vastge stelde monumentenverordening sim pelweg dat er ook een commissie be staat, en verder is er een wereld van ver schil tussen het (vele) werk van de mo numentencommissie en het (simpeler) werk van de welstandscommissie. Van daar dat hij aandrong op heroverwe ging van het opheffingsbesluit, zij het dat het gezelschap wel van vijf naar drie personen kan worden teruggebracht. "Ik kan de commissie niet missen," liet wethouder Jan Visser de raadsleden nog weten. In het Collegevoorstel stond zelfs dat het - "na ampele overwegingen bij nader inzien verstandiger zou zijn" aan de wens van de monumentencom missie tegemoet te komen. De raadsleden buitelden bijkans over elkaar heen om Visser duidelijk te ma ken dat ze - ondanks alle lof voor de monumentencommissie - "hoogst on gelukkig" waren met het reanimatie- plannetje. Niemand had de wethouder destijds - al beweerde hij nu het tegen deel - vurig horen pleiten voor het voortbestaan van de commissie. Ze voelden er weinig voor nu al terug te ko men van het besluit, dat bij veel andere adviesorganen immers óók niet met ge juich was ontvangen. Spel Douma deed in de tweede ronde nog een opmerkelijke onthulling: volgens hem had hij het gemeentebestuur des tijds ook al op de hoogte gebracht van de bezwaren, en had de gemeentesecre taris hem als bescheid gegeven dat hij volkomen gelijk had, maar dat 't niet anders kon: "Ais iedereen dat gaat roe pen is de operatie mislukt, dus speel het spel maar mee." Dat had de monumen tencommissie dan ook maar gedaan - "contrecoeur", zoals Douma het uit drukte. De raadsleden verlangden van Visser dat hij nog eens op een A-viertje uitleg de waarom de monumentencommissie (wettelijk) zou moeten blijven bestaan, voordat ze zich akkoord verklaarden met het voorstel. Hopelijk wel. Immers, vandaag de dag is er een glas met de zekerheid van natuurlijk zien op alle afstanden. Optimaal zien zonder storende leesgedeeltes. Hoyalux 3 biedt u dat kijk- en draagcomfort, waar u gewoonlijk meerdere brillen voor nodig heeft. Hoyalux 3, verkrijgbaar bij vakopticiën. De leerlingen van S VWO van het Griftland College in Soest doen dit jaar mee aan de NMB-scholencompe- titie, die voor de derde achtereenvol gende maal door de "meedenkbank" wordt georganiseerd. In totaal doen er 47 scholen, verspreid over het hele land, mee. De "educatieve effecten- competitie" eindigt op 31 maart vol gend jaar. Elke school krijgt van de bank een be drag van 10.000 gulden, waarmee de leerlingen groepsgewijs ervaring kun nen opdoen in het beleggen in effecten en opties. De eventuele winst na zes maanden is voor de school, het even tuele verlies wordt door de bank gedra gen. Het symbolische startsein werd gege ven door de overhandiging van een chè- que van f 10.000,- aan de groepsverte- genwoordigers. Ómdat het educatieve aspect voorop staat verlenen medewer kers van het plaatselijk NMB-kantoor uitsluitend ondersteuning op het admi nistratieve en informatieve vlak. De scholieren nemen de beleggingsbeslis singen geheel zelfstandig en naar eigen inzicht. Maandelijks ontvangen de scholen een ranglijst met de ultimo- standen van de portefeuilles. Gedeputeerde Staten vragen de sta tencommissie Maatschappelijk Wel zijn, Volksgezondheid en Ouderenbe leid 97.000 gulden uit te trekken voor een proef met de aanpak van psycho sociale zorg in verzorgingshuizen. Met dit proefproject van de RIAGG Westelijk Utrecht wordt beoogd in acht verzorgingstehuizen in de provincie er varingen op te doen met een geïnte greerde aanpak van de psychosociale zorg. Het geld voor de proef kan wor den betaald uit het budget van 885.000 gulden dat Provinciale Staten begin dit jaar eenmalig beschikbaar hebben ge steld voor deskundigheidsbevordering van het personeel in de bejaardenoor den. De provincie hecht veel belang aan die deskundigheidsbevordering, omdat de laatste jaren door een toename van pro blemen op psychosociaal terrein de aard van de zorg in de verzorgingshui zen aanzienlijk is veranderd en ver zwaard. Het merendeel van het het budget (788.000 gulden) wilhet college verdelen over alle tehuizen in de pro vincie, naar rato van het aantal bewo ners (ongeveer 6100). Daarmee kun nen de verzorgingshuizen zelf opleidin gen aanbieden, die zijn afgestemd op de specifieke wensen van het tehuis. GS willen aan de bestemming van de gel den wel enkele voorwaarden verbin den; zo moet het geld in 1992 worden besteed en moet de inspectie bejaarde noorden akkoord gaan met de geplande besteding. HEEL PLEZIERIG lig.lil-W'M'lWÉ Ter gelegenheid van het tienjarig be staan van de Onderwijsbegeleidings dienst (OBD) Eemland wordt op 10 januari 1992 een symposium georga niseerd met als titel "Onderwijsbege leiding: zorg of markt?" De bijeen komst vindt plaats in het congrescen trum de Eenhoorn te Amersfoort. Be langstellenden kunnen zich nu al op geven. Het symposium zal voornamelijk ge wijd zijn aan de grote ontwikkelingen in dit deel van het onderwijsveld: de her ziening van de wet, de bezuinigingen bij de gemeenten en de rijksoverheid, en allerlei samenwerkingsvormen. Deze ontwikkelingen worden belicht door vier sprekers: prof. dr. W. Albeda, voormalig minister; drs. Ria Jaarsma, pedagoge en lid van de Eerste Kamer; drs. F.A.M. Kerckhert, directeur on derwijs van de VNG; en drs. Jacques Wallage, staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschappen. De dag wordt be sloten met een discussie waaraan deel nemen Marian Burgman, onderwijs wethouder van Amersfoort; Ruud Gorter, directeur van de landelijke ver eniging van onderwijsbegeleidings diensten WPRO; Ella Vogelaar, voor zitter ABOP; en Gee Janssen, directeur Katholiek Pedagogisch Studiecentrum. De kosten voor deelname bedragen f 200,-, incl. congresmap, jubileum boek, lunch en receptie. Inlichtingen en aanmelding bij het secretariaat van het symposium: Heiligenbergerweg 34, 3816 AK Amersfoort, tel. 033-720660, tot uiterlijk 15 december a.s. Negen leden van de Soester afdeling van de Bouw- en Houtbond FNV zijn gehuldigd. Vier van hen werden vrij dagavond in de bloemetjes gezet, vijf anderen kregen thuis een blijk van hulde. G. van Nimwegen is al zestig jaar lid. Hij werd op de- feestavond in gebouw de Zwaluw aan de Koningsweg vertegen woordigd door een zoon. W. van Fulpen stond in het middelpunt van de belangstelling in verband met zijn veertig-jarig lidmaatschap. P. Hil- horst en W. van de Hoed staan al 25 jaar ingeschreven. Ze werden toegesproken door districtsbestuurder Hennie Schip per. A. Alders, W. van Boeyen, J. van Breukelen, G. de Jong en K. Hensen waren niet aanwezig. De feestavond bestond verder uit een bingo en muziek van discjockey Henk Schouten. Bij een schoorsteenbrand aan de Sofia laan is hevige rookontwikkeling ont staan. De brandweer was zondagmi- dadg met twee wagens ter plaatse om het vuur te blussen. De brand ontstond omstreeks drie uur 's middags. Koeriersdiensten Lijndiensten Worldwide Express Luchtvrachten 24 uur per dag door to door Soest 02155-14848 16677 Met behulp van de Amersfoortse colle ga's heeft de Soester politie een man aangehouden, die onder invloed auto reed. Dat gebeurde zatermiddag om tien voor half drie. De 24-jarige man woont in het buitenland, maar is voor werk tij delijk in Nederland. Nog geen twee uur daarvoor was ook een man aangehouden, die te veel aan Bachus had geofferd. In een restaurant aan de Soesterbergsestraat had hij een schilderij vernield. De man (20) beloof de de schade te zullen betalen. Bij Volvo-dealer A. van der Lee aan de Kerkstraat staat vanaf deze week de vernieuwde Volvo 440 GL in de show room om bewonderd en getest te wor den. Iedereen is van harte uitgenodigd voor een uitgebreide kennismaking op 'het droge' èn op de weg tijdens een vrij blijvende proefrit. Al vanaf de introductie in 1988 is de Volvo 440 een groot succes. Niet ver wonderlijk, want deze auto combineert kwaliteit, betrouwbaarheid en comfort op hoog niveau met een aantrekkelijke prijs. Het opmerkelijke is dat die inte ressante prijs een van de weinige zaken is die bij de nieuwe Volvo 440 GL onge wijzigd bleef. Verder is de Volvo 440 GL letterlijk van bumper tot spoiler vernieuwd. De meest in het oog lopende veranderin gen betreffen het exterieur. De nieuwe Volvo 440 GL is standaard voorzien van in de kleur van de auto meegespo- ten bumpers, buitenspiegels èn achter spoiler plus sportieve 7-spaaks wheel- covers. Bovendien kregen voor- en achterkant stijlvolle nieuwe elementen: een fraaie zwarte grille met chromen omlijsting en een sportief zwart sierpa- neel tussen de achterlichten. Daarnaast werd het comfort voor de bestuurder uitgebreid: chique velours bekleding en verwarmde buitenspiegels behoren voortaan tot de standaard-uit rusting, evenals een elektrisch verstel bare buitenspiegel aan de passagierszij de. Uiteraard blijven centrale vergren deling, een in hoogte verstelbare be stuurdersstoel, getint glas en een toe- renteller onderdeel uitmaken van het complete uitrustingsniveau. De Volvo 440 GL is verkrijgbaar met een nieuwe 1.8i motor met een vermo gen van 66 kW/90 pk. Kiest u voor de 75 kW/102 pk of voor de 88 kW/120 pk Turbo Intercooler, dan kunt u bo vendien kiezen voor een automatische versnellingsbak. Naar welke uitvoering de voorkeur ook mag uitgaan, bij A. van der Lee staat de nieuwe Volvo 440 GL voor u klaar om uitgebreid aan een kritische beoordeling onderworpen te worden. In het Militaire Luchtvaart Museum op het Kamp van Zeist wordt van 13 tot en met 20 oktober een nationale modelbouw- manifestatie gehouden. De show staat in het teken van Neder- lands-Indi"e en omstreken 1941-1945. Het is de negende keer dat de Interna tional Plastic Modellers' Society Ne derland de manifestatie heeft georgani seerd. Behalve een expositie van vaartuigen, vliegtuigen en diorama's kunnen de be zoekers kijken naar demonstraties met varende scheepsmodellen, vliegende helikoptermodellen, werkende model len en een rijdend vliegtuig met een spandwijdte van drie meter. Aan de beste modellen wordt de pu blieksprijs uitgereikt, terwijl de deelne mers ook in aanmerking komen voor andëfe prijzen. De prijsuitreiking Viiidt zondag'20 oktober om 14.00 uür plaats. Het muséum is dinsdag'tot en met vrij dag geopend van tien uur tot half vijf en zondag van twaalf uur tot half vijf. In de Nationale Diabetesweek (10 tot 16 november) vindt voor de tiende keer de collecte voor het Diabetesfonds plaats. Dat gebeurt uiteraard ook in Soest, dat vorig jaar één van de hoogste opbrengsten van heel Nederland had. Het motto is: "Tien jaar collecteren: 'Een beetje jarig, maar (nog) niets te vieren'." Voor het welslagen van de van de col lecte zijn nog veel mensen nodig, die een uurtje willen vrijmaken om met de collectebus op stap te gaan. Wie belang stelling heeft kan kontakt opnemen met de plaatselijke collecteleidsters: Loes Ruiter-Bloemendal, Stadhouderslaan 110, tel. 11942, en Wilma van Weijen- van Iersel, Van Straelenlaan 3, tel. 14642. Wim Robberse heeft tijdens het Ne derlands nationaal kaaskeurconcours de vergulde zilveren medaille gewon nen. Hij behaalde net zoveel punten als de winnaar die met de gouden kaasboor aan de haal ging. Met 229 van de maximaal 250 haalbare punten scoorde Robberse hoog. Dat deed hij al vaker tijdens het jaarlijkse concours, m?ar in de prijzen was hij tot dusver niet gevallen. Het was de zesde keer dat hij meedeed. Met 614 vakcollega's moest Robberse tien kazen beoordelen op soort, leeftijd en smaak. Dat ging hem goed af. Rob berse toonde zich na het concours dan ook verheugd en stelde dat het een gro te eer is om een dergelijke prijs onder zoveel vakmensen in de wacht te sle pen. ■4. Wim Robberse is trots op zijn vergul dezilveren medaille. Foto: Goos van der Wilt. Robberse verzorgt de inkoop van de tien vestigingen van Kaasspecialist in Midden-Nederland. Drie zaken staan in Soest (Zuidpromenade, Tamboerijn en de eerste vestiging aan de Beetz- laan). Woensdag 9 oktober is er openbare vergadering van d< sie Financiën c.a. Agendapunt: voorstel tot verkoop van du in de NV R.N.E. De vergadering begint om 19 wordt gehouden in het geme Publiek kan meepraten Vanaf één kwartier vóór en tot a een commissievergadering kunn uit het publiek zich bij de voorzit taris van de commissie melden v< len van vragen of het geven van i ting bij een bepaald agendapur behandeling van de agenda geefl ter de sprekers uit het publiek heid hun opmerkingen kort en de commissie kenbaar te maken. tijd is beperkt tot vijf minuten f en duurt in totaal niet langer da ten. In het gemeentelijk INFOrm; kan men de stukken van de co zien. Om zeker te weten of een1 derwerp tijdens één van bove commissies zal worden behan verstandig om eerst het geme FOrmatiecentrum te bellen (tel De burgemeester maakt b Burgemeester en Wethoude mens zijn op daartoe strek zoeken met toepassing van genoemde voorschriften, vei verlenen voor: het vergroten van een kei aanbouwen van een berginf pad 11 (artikel 24 voorsc) stemmingsplan Klein Enger het aanbouwen van ee Egeltjespad 13 (artikel 24 ten bestemmingsplan Kle daal); het aanbouwen van een b< port, Egeltjespad 15 (artik< schriften bestemmingsplan gendaal). Alvorens een definitieve be worden genomen is een ied binnen een termijn van twe> rekenen vanaf donderdag 1991, eventuele bezwaren bij Burgemeester en Wethc dienen. De op deze verzoeken betre bende stukken liggen gedi zelfde termijn, dagelijks i 12.30 uur, in het gemeente ling ruimtelijke ordening e ken, Raadhuisplein 1, ter ii De burgemeester van Soes uitvoering van artikel 22 vai de Ruimtelijke Ordening I door de raad der gemeente J sluiten van 19 september 19 91-125, RB 91-131, RB 5 91-145 en RB 91-146, be plannen in voorbereiding zij voor de gebieden die op de b behorende tekeningen als i aangegeven en welke als vc worden omschreven: 1. het landelijk gebied; 2. een perceel aan de Wie OZ, sectie G, nr. 8178; 3. een perceel gelegen achte gen Koninginnelaan 94a - 4. het perceel Beckeringhs 5. het perceel Den Bliekla; Tevens heeft de raad bij zijl aanzien van de gronden ge der nr. 1 bepaald dat het ver paalde werken, geen bouw\ de of werkzaamheden uil zonder of in afwijking van e lijke vergunning van Burge Wethouders (aanlegvergun Dit besluit treedt in werkin tober 1991. De burgemeester maakt Burgemeester en Wethouc mens zijn op een daartoe sti zoek met toepassing van h van de Wet op de Ruimt ning, vrijstelling te verlene het gebruik van een pe t.b.v. de opslag voor een r del, Koninginnelaan 100. Alvorens een definitieve t worden genomen, is een ie binnen een termijn van tw rekenen vanaf donderdag 1991, eventuele bezwarei bij Burgemeester en Weth dienen. De op dit verzoek betrekki stukken liggen gedurende mijn, dagelijks van 8.30 - het gemeentehuis, afdelin ordening en bouwzaken plein 1, ter inzage. het verbouwen van een v meentehuis tot woongeb hoffstraat 2, het bouwen van 18 h menten, nabij Steenhoffst het bouwen van 27 k< menten, nabij Steenhoffst Ingevolge de Wet Ad Rechtspraak Overheidsb (Wet AROB) kan de n rechtspersoon, die door rechtstreeks in zijn belang binnen een termijn van 3fl kenen vanaf 10 oktober College van Burgemeeste: ders een gemotiveerd b indienen. Openbare bekendm; Burgemeester en Wetl Soest maken in verband m de in artikel 133 van he Verkeersregels en V< (RW) bekend, dat zij be<

Soester Courant | 1991 | | pagina 4