Blessuregolf plaagt trainer Veerman Individuele fouten fataal voor SEC HMS krijgt Hees niet op de knieën mmm HMS countert Soest na rust suf SEC-zaterdag gunt Laren tweede punt Dat was Portugal SOESTER COURANT SPORT PAGINA 17 Licht- en Krachtinstallaties Verzwakt VVZ' blijft op brilstandsteken VOETBAL zondag Achterhoede schuttert in en tegen Hoogland: 3-1 VOETBAL zondag DAMESVOETBAL Dames WZ'49 na rust goed op dreef HANDBAL Smeeing/BDC kan ESCA niet bijbenen Koppelwedstrijd De Snoekbaars Voetbalgevecht blijft onbeslist: 1-1 VOETBAL Peter Wolfsen keert niet bij Soest terug 1 PAGINA 16 WOENSDAG 23 QKTQBErTÖÖÏ SPORT Aantrekkelijk spel en overwicht eerste helft leveren niets op Spannende ontmoeting op de Bosstraat-West VOETBAL bij s.o. SOEST begint al op woensdagmiddag Sportorganisatie ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 14881 Eerste Soester Schoonmaakbedrijf Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155)-1 3014 •>foort-MHC Soest (H) Soest (Bilthoven) j I DN (Bosstraat-West) 8 OKTOBER etitie Soester Bowling t op dinsdagavond Iedereen was het erover eens. Als Soest voor de rust met een nulletje of drie, vier de leiding had genomen, had niemand die voorsprong in diskre diet kunnen brengen. Zelfs Raymond de Valck, de geslepen spits van HMS, deelde de algemene opinie nadat hij voldaan de douchekraan had dichtgedraaid. Voldaan, omdat hij met twee treffers en de beslissende pass voor de gelijkmaker een belangrijk aandeel had in de verrassende 1-4-nederlaag van Soest. Suf gecounterd verwerkten de blauwwitten de immense teleurstelling. Na ruim drie kwartier voetbal (1-0) was de aanhang van Soest goed geluimd. Het wachten was op het tweede doel punt, waarna de weddenschappen over een monsterzege gesloten hadden kun nen worden. Soest speelde met HMS als een kat met een muis. Geen moment maakten de Utrechters de tweede plaats op de ranglijst en het indrukwek kende doelsaldo (21-9) waar aan de Bosstraat-oost. De gasten lieten een povere indruk achter en leken rijp voor de sloop. "We hebben ze in de eerste helft van de mat gespeeld", riep trainer Jan Stroomberg. "Nee hoor, we kregen niet de gelegenheid om in ons spel te komen", reageerde De Valck. Als lid van de winnende partij had de trefzeke re aanvaller makkelijk praten, maar Stroomberg had gelijk. Pijnbank Peter van den Berg (lob op de lat en voor het doel over) en Jeroen van Vee- nendaal (schot tegen de paal en enkele doelpogingen net naast) vergaten HMS op de pijnbank te leggen. Illustrerend voor het aantal gemiste kansen was wel licht dat-Frank Oudshoorn na 24 minu ten zijn eigen doelman passeerde. Op gejaagd in het centrum lobte hij de bal over de te ver voor zij doel opererende Ronald Jansen. Soest ging er eens lek ker voor zitten. HMS kwam nauwelijks over de middenlijn, leverde de bal voortdurend in en Soest gaf een gave show weg. De cake smaakte zoet, al ontbrak de room in de vorm van meer doelpunten. Zes minuten na de hervatting was de stemming honderdtachtig graden ge draaid. Met twee vlotte uitvallen legden Fulco Weijman en Eric Minjon het en thousiasme van Soest aan banden. Ger- win Leeghwater liet zich simpel uitspe len en even later gleed Paul van der Grift onderuit. De laatste veroorzaakte zes minuten na de tweede tegenvaller een strafschop. Patrick Dokter had zijn antwoord op de inzet van Minjon klaar en hield zijn ploeg in de race. "Anders was het helemaal gebeurd geweest voor Soest"gooide De Valck nog een beetje zout in de open wond. Gewaarschuwd Hoe was dit mogelijk geweest? Was Soest te gemakzuchtig uit de kleedka mer gekomen? "Nee", stelde Stroom berg resoluut. "Ik heb de jongens nog gewaarschuwd. We weten dat HMS bij na elke kans benut en gemakkelijk scoort. We zouden het overwicht van de eerste helft zo snel mogelijk proberen op te pakken, anders krijg je proberen in je eigen 'zestien'. We hadden wel ze kerheid in de verdediging ingebouwd, maar dan zie je dat HMS er zö overheen mag lopen. Je kunt systemen bedenken en taktieken uitstippelen. Wij hadden de beste methode, maar als sommigen de fout ingaan, houdt alles op." Stroomberg, die Ference Kleinegris (75 ste minuut) en Leeghwater (tachtig ste minuut) naar de kant haalde voor Michel Everts en Ronald Plagge, haast te zich zijn ploeg een compliment te ma ken voor de getoonde inzet. "Die was veel beter dan tegen HVC." In de 62ste minuut kreeg Martijn de Jonge plotseling een open kans, maar de HMS-defensie zette hem net op tijd de voet dwars. Ruim tien hoekschop pen kreeg de thuisclub. Zeker vijfmaal dwarrelde de bal akelig dicht langs de doellijn, maar Soest mocht schijnbaar niet scoren. "Op een gegeven moment gooi je de bal er hoog in, puur uit oppor tunisme. Voetballen doe je dan niet meer", erkende Stroomberg. Voor rust kreeg Peter van den Berg kansen om Soest aan een beslissende voorsprong te helpen. Foto: Goos van der Wilt. Door de plotseling opgelopen achter stand moest Soest wel massaler naar vo ren. De Utrechtse muur, gevormd door Jansen en tien veldspelers, gaf geen krimp. De Valck lachte, als enige voor uitgeschoven pion, in zijn vuistje. De behendige voetballer velde in blessure tijd het vonnis over de thuisclub met twee gave doelpunten. Daarvoor had Van der Grift al een inzet van De Valck op de doellijn moeten keren, had Rob Molenaar in vrije positie hoog over ge schoten en werd Minjon volkomen ont erecht voor buitenspel teruggefloten. De commotie rond die beslissing was het logische gevolg van de gezonde do sis spanning die heerste. De schoten van de op de bon geslingerde René van den Deijssel misten kracht, evenals de kop stoot van Wilfred Janmaat. Tegelijker tijd werd Soest groen en geel van de counters van HMS en zakte terug naar de gedeelde vierde plaats. Scherp En dat terwijl, zo vertelde Stroomberg later, Soest zich richt op de bovenste vier plaatsen in de derde klasse D. De trainer weigerde aan te nemen dat het zelfvertrouwen van zijn spelers een ge voelige knauw had gekregen. "Ze we ten dat ze goed kunnen voetballen. Het is" alléén zaak dat zé elkaar iets méér scherp houden en corrigeren in het veld, zodat iedereen bij de les blijft. Ik heb ze van tevoren nog verteld dat ze niet bang moeten zijn om te verliezen. Het idee dat ze goed kunnen voetbal len, moeten ze vasthouden. Ook al redt je het in deze klasse niet alleen met goed voetbal." Dat je met beduidend minder aantrek kelijk spel ver kunt komen, bewees HMS. Het was niet fraai, maar wel slim zoals de Utrechters hun geduld bewaar den en Soest uit de tent lokten. Maar toch, voor hetzelfde geld had Soest in de rust met een nulletje of drie, vier voorgestaan en terecht de overwinning opgeëist. SEC heeft de uitwedstrijd in en tegen Hoogland vooral door missers in de verdediging verloren. Herbert Schalk wijk, Marco Martens en Ron Daselaar maakten veel persoonlijke fouten, waardoor Hoogland makkelijk kon scoren en uiteindelijk won met 3-1. In de tweede minuut van de wedstrijd pakte Marco Martens zijn directe te genstander hardhandig aan. Een vrije trap en een waarschuwing voor Mar tens waren het gevolg. SEC viel aan maar echt gevaarlijk werd het niet. Hoogland counterde en vooral linker spits Alex Smink vormde een gevaar. Bij een uitval was het weer Marco Mar tens die Smink hard aanpakte. Uit de vrije trap schoot Smink de bal in de bo venhoek, maar Jack Nagtegaal redde fraai. SEC nam de aanval over. Als rechter spits was het HansPeter van Zoelen die veel te weinig in het spel werd betrok ken. Op de rand van het strafschopge bied werd hij gevloerd, de vrije schop werd genomen door Mark Timmer. Hij plaatste de bal hoog in de doelmond waar Guy Dekker hoog boven iedereen uitsprong en net naast kopte. In de vie rentwintigste minuut weer een foutje van laatste man Herbert Schalkwijk. Hij verspeelde de bal aan Alex Smink die alleen op Jack Nagtegaal afging. De doelman redde het. Twee minuten later was het een diep ge speelde bal van Roy van Barneveld die finaal werd gemist door Schalkwijk, waardoor RobertJan Krijne alleen op Jack Nagtegaal afging. Ditmaal faalde hij niet en schoot beheerst laag langs de uitkomende doelman van SEC: 1-0. Bij weer een counter was het Ron Daselaar die zijn man liet gaan en alleen door een overtreding de Hoogland-spits kon stoppen. De vrije trap van Henk Vijne- geer die volgde ging, evenals de eerste, links van de muur waar Alex Smink uit haalde. Marco Martens sprong in de baan van het schot en kon zo een goal verhinderen. Hoogland bleef komen. Roy van Bar neveld, die Ron Daselaar steeds te slim af was, zag zijn inzet door de goed spe lende Mark Timmer van de lijn gehaald. Even voor rust was het SEC dat dicht bij een goal was. Theo Altenaar speelde de bal diep op Guy Dekker die ineens uit haalde maar net naast schoot. Na rust trapte Hoogland af en koos direct de aanval. Op rechts liep RobertJan Krijne Daselaar voorbij, trok de bal hoog over iedereen richting tweede paal, waar Danny van Barneveld de bal ineens speelde op tweelingbroer Roy, die schitterend inkopte: 2-0. Daselaar had het moeilijk, keer op keer werd hij om speeld. Rechterspits Edwin Smink kwam achter Daselaar door en alleen voor Nagtegaal maakte hij geen fout: 3-0. Even leek het erop dat SEC wak ker werd. Een minuut later werd een lange bal van Theo Altenaar richting Hoogland-doel verkeerd beoordeeld door de keeper, waardoor Dekker in kon koppen en de stand op 3-1 bracht. Maar Hoogland bleef goed counteren en was steeds gevaarlijk. Halverwege de tweede helft wisselde trainer Van Burik Gerard van Soeren voor René Spanjer. Bij een flinke tackle van Theo Altenaar op aanvoerder Henk Vijnegeer reageerde Danny van Barneveld zo fel dat hij in het boekje van de scheidsrechter verdween. Ook verdediger Ron Daselaar haalde zijn di recte tegenstander Edwin Smink lelijk onderuit en verdween in het boekje. In een één tegen één situatie won Alex Smink het van Marco Martens en scoorde, maar de scheidsrechter had een overtreding geconstateerd, een mazzeltje voor SEC dus. In de laatste minuut kreeg SEC een vrije trap die ge nomen werd door Mark Timmer. Hij legde de bal breed op Guy Dekker, die strak inschoot. De bal ketste via de paal weer het veld in. Dames WZ'49 had tegen SDVB te kampen met veel blessures, want be halve Louise Smith, die al een tijd ge blesseerd is, waren ook Miranda van Wilsum en Judy Rebel geblesseerd. De eerste 10 minuten waren wat rom melig, en daar kwam al gauw een te gendoelpunt uit voort. Toch was WZ'49 duidelijk beter en het bleef druk op de ketel houden. In de 25e minuut scoorde Corien Verrips een prachtgoal. Dit was goed voor het zelf vertrouwen. WZ'49 ging met een 1-1 stand de rust in. In de eerste 5 minuten van de tweede helft kreeg Linda Wallet een pass van Elly Teerlink, en knalde hiermee de stand op 2-1. WZ'49 draaide lekker en een derde goal bleef dan ook niet lang uit. Tien minuten later gaf Corien Verrips een mooie pass en mede door een blun der v^n de keepsten kon Elly Teerlink de stand op 3-1 brengen. SDVB werd een beetje nerveus van het sterkere WZ'49 en dat resulteerde in een eigen doelpunt. WZ'49 bleef aanvallen en kreeg daardoor nog een aantal prima kansen. Elly Teerlink durfde zelfs een solo aan en schoot de bal keurig achter de keepster, en bracht daarmee de stand op 5-1. Smeeing/BDC heeft drie kwartier ge lijke tred kunnen houden met ESCA, de eredivisieploeg uit Arnhem. De gasten, inet in hun midden de voorma lige BDC-er Paul van den Deijssel, konden pas in het laatste kwartier af stand nemen. Van 18-19 liepen ze uit naar 20-27. De handballers uit Soest misten veel kansen. ESCA miste twee vaste krach ten. De rust van het vriendschappelijke duel werd bereikt met een gelijke stand: 14-14. De wedstrijd werd gespeeld in het kader van de handbalpromotiedag van Smeeing/BDC. In de ochtenduren lie ten jeugd teams van de club in sporthal Beukendal zien, hoe handbal moet worden gespeeld. Na de wedstrijd tus sen Smeeing/BDC en ESCA kwamen de meisjes en jongens junioren in actie. Hengelsportvereniging De Snoek baars heeft met een jaarlijks terugke rende koppelwedstrijd op de Vecht het zomerseizoen afgesloten. Er waren 38 deelnemers die streden voor de koppeltrofee. Het was optimaal visweer, dus iedereen was goed gestemd. Sommigen maakten er een echte Vechtcruise van. De vangsten waren zeer goed te noemen, wat resulteerde in een totaalvangst van 303 meter. De winnaars, de zwagers Bert van de Hoef en Bert Giele, wisten 29,12 meter uit het water te halen, wat voor hen het zo merseizoen toch nog goed maakte. Het was voor de gemiddelde WZ-er afgelopen zaterdag maar moeilijk te bepalen. Had WZ'49 nu een punt verloren of een punt gewonnen? Het verzwakte WZ'49 had geknokt voor wat het waard was en was niet verder gekomen dan de bekende brilstand. WZ'49 was gehandicapt. Het miste vanwege blessures John Brouwer (lies), Marcel de Graaf (knie), Wim Pothoven (rug) en Peter van de Munt (schouder). Daarnaast diende Dik Lam zijn laatste schorsingswedstrijd uit te zitten. En hoewel hun vervangers zich goed van hun taak kweten, had WZ'49 toch in de openingsfase problemen met tegen stander Rood Wit'58 uit Putten. Met name voorstopper Johan Schmidt had een moeilijke middag tegen spits Jan Loedeman. Gaandeweg de eerste helft kreeg WZ'49 echter meer vat op het spel en VOETBAL zaterdag ontspon zich een leuke wedstrijd. De aanvallen golfden over en weer. WZ'49 kreeg enkele kleine kansen en mocht aan de andere kant van geluk spreken dat Rood Wit'58 de gekregen kansen niet verzilverde. Goed keepers werk van Mare Brouwer en onoplet tendheid van de Rood Wit-spitsen hield de gasten echter zonder goals. Na rust kwam WZ'49 beter in haar spel. Rood Wit'58 kwam amper nog tot aanvallen toe en moest toestaan dat WZ'49 het betere van het spel kreeg. De Soesters benutten de ruimte goed en met name debutant Erik-Jan van de Hengel kon op rechts veelvuldig opko men. Helaas voor de supporters van WZ'49 Niemand stoort Cees-Jan de Vries. De VVZ-er wordt wel nauwlettend in de gaten gehouden. Foto: Goos van der Wilt. stond ook bij de equipe van trainer Jan Veerman het vizier niet op scherp, zo dat ook WZ'49 niet tot scoren kwam. Het dichtst bij de openingsgoal was Cees-Jan de Vries. Een uitbraak van hem op rechts bracht hem op de rand van het zestien-metergebied in sco- ringspositie. Zijn schot belandde echter op de paal. VVZ'49 probeerde, door middel van karaktervoetbal nog wel een overwinnin te behalen, maar bleef op 0-0 steken. Gezien het aantal blessu res dat de selectie van Veerman getrof fen heeft, een knap resultaat. Maar ge zien het vertoonde spelbeeld had WZ'49 toch recht gehad op de volle winst. In Utrecht heeft Hees tegen koploper HMS in een boeiende wedstrijd een punt veroverd. Daarna kreeg Hees in feite toch nog een punt te weinig. Ge let op de resultaten van HMS had trai ner Theo Hendriks vooraf gewezen op de mogelijkheden tegen de van veel techniek voorziene ploeg uit de Dom stad. Gekozen werd voor agressief en aanvallend voetvbal, in een poging om zo snel mogelijk op voorsprong te ko men. Het werd 1-1. Vanaf de aftrap nam Hees het heft in handen en overdonderde hiermee HMS. Na drie minuten was het al bijna raak. Een zinderend schot van Peter de Jong zeilde maar net over de deklat. Hierdoor moreel gesteund, ging Hees goed door en voordat HMS ook maar iets had laten zien kwam Hees na vijf minuten op voorsprong. Na een vlotte combinatie op links tussen Erwin de Gier en Eric Looysen kwam Jeffry Dor- restein aleen voor de keeper. Met een bekeken schot passeerde Dorrestij n de uitlopende doelman: 0-1. Hees wilde doordrukken, maar de lijst aanvoerder wilde niet naar de slacht- VOETBAL zaterdag bank worden geleid. Door beide teams werden alle registers opengetrokken en zodoende ontstond een boeiende wed strijd, waarbij Hees wel iets meer werd teruggedrongen. Eenmaal in balbezit werd spits Paul Castijn voorzien van bruikbare ballen. Castijn, zeer sterk aan de bal, zorgde telkens opnieuw voor lucht in de Hees-gelederen en door zijn acties konden anderen weer aansluiten, waardoor met name Dorrestijn heel dicht bij zijn tweede treffer was. Bij deze actie raakte Dorrestijn geblesseerd en moest hinkend verder spelen. Pal voor rust ontsnapte Hees aan de ge lijkmaker. Hans Uit den Bogaard blok keerde een ingeschoten bal van Mug- genburg bekwaam, maar kon het speel tuig niet vasthouden. In de rebound redde Ten Haaf ten koste van een hoek schop. Tegen de wind in probeerde Hees in de tweede helft zover mogelijk van het ei gen doel af te spelen en omdat HMS de kracht niet kon opbrengen om Hees te rug te drukken ontstonden er in de klei ne ruimte op het middenveld stevige duels om de bal, wwaarbij men elkaar geen meter grond cadeau deed. In de tiende minuut wisselde Hendriks de ge blesseerde Dorrestijn voor verdediger Peter van de Deijssel en even later aan valler Johan van de Brink voor Franko Fonken. Na een half uur kwam HMS geheel on verwachts op gelijke hoogte. Na een lange voorzet van links gleed een verde diger op het gladde veld onderuit en ca ramboleerde de bal langs de uit positie gespeelde Uit den Bogaard richting doellijn. De instormende Minjon had geen moeite 1-1 te laten aantekenen. Even later werd Eric Looysen neerge legd in de buurt van het strafschopge bied van HMS. De scheidsrechter wees in eerste instantie naar de penaltystip, maar tot ontzetting van de aanhang be sloot hij na appelleren van HMS tot een vrije trap buiten het zestien-meterge bied. De toegekende vrije trap leverde vervolgens niets op, waardoor Hees met één punt genoegen moest nemen. De zaterdag-equipe van SEC is er weer in geslaagd een punt te verover en. Dat deed de ploeg nota bene tegen Laren, dat vorig seizoen nog een klas se hoger speelde. De degradant sprok kelde tot de ontmoeting met SEC slechts één punt uit zes wedstrijden. Aan de Bosstraat-West werd het 2-2. Rini Jasperse had dezelfde opstelling als een week eerder het veld ingestuurd. Ronald Spoor en Bert Slegtenhorst ke ken vanaf de bank toe hoe SEC het spel direct naar zich toe trok. Na tien minu ten werd het 1-0 door Razzo van Dam die dankbaaT een steekpass van Johnny Huiden afrondde. VOETBAL zaterdag Gevaarlijker De voorsprong was verdiend, maar La ren kwam terug en werd gevaarlijker. Krijn Schouten zorgde voor rust in de defensie, maar Laren had in de twintig ste minuut wel succes bij een vrije trap. Het harde schot betekende de gelijkma ker en kort daarna kwamen de gasten op voorsprong. SEC verwerkte die tegenvaller, voerde wat meer druk uit en kwam uit een hoekschop van Schouten door een kop- Doelpunt! Razzo van Dam kijkt de niet zichtbare bal na: 1 -0. Foto: Goos van der Wilt. bal van Teus Verwoerd op gelijke hoog te. De sportieve wedstrijd kreeg in de tweede helft een spannend vervolg. SEC toonde initiatief en probeerde La ren onder druk te houden. Tegelijker tijd hadden de Soesters het geluk dat de spitsen van de gasten niet op scherp stonden. Bij verschillende uitvallen kregen zij de kans om hun ploeg aan de overwinning te helpen. Dat gebeurde niet. Pogingen van Soest om Peter Wolf sen in te lijven, zijn mislukt. De KNVB wil niet meewerken aan een overschrijving van de voetballer van IJsselmeervogels. Wolfsen heeft het bij de Spaken- burgse club niet naar zijn zin en was bereid om bij zijn oude vereniging terug te keren. Hij deed onlangs al in een oefenwedstrijd van Soest mee. De uiterste overschrijvingstermijn was al lang verstreken. Soest hoopte dat de KNVB toch zou willen mee werken, omdat Wolfsen van een za terdag- naar een zondagclub wilde verkassen. De KNVB ging echter niet akkoord met het argument dat Wolfsen op zaterdag moet werken. Dat zou alleen worden geaccepteerd indien het een vaste baan van de Voetballer betreft. De KNVB heeft dat telefonisch aan het clubbestuur meegedeeld. Een officieel antwoord op de aanvraag is nog niet binnen. ïenburgcross met om L alve marathon Wieks- j ng/BDC (D)-Zeeburg :ing/BDC (H)-Jahn II Soest (D)-Weesp(Ko- lurger (Beukendal) LFC Laren (Beuken- in Hees behaalden in i Amsvorde hun eer- an dit seizoen. In de et daar niet naar uit rstanden in de Hees- >r Amsvorde werden le eerste helft vorder- ter in de wedstrijd én )or de rust in om de l te verkleinen. Na de in de aanval en pro- inerend een beter re- >en. Mede ook dank t van de hele ploeg artier gelijk gemaakt. Jaarna terug en gaf ;ans nog tweemaal te iiende 4-2-overwin- nemen naar Soest. elden toch kan wor- wees Soest A2 tegen amische, emotionele e tweede helft wist 1 van Brienen, Bart as Steenbakkers een 1 te zetten in een 3-2 iduitslag werd 4-4. ïer een paar treetjes gionale competitie is nog op zoek naar de ;on speelde, na een ïelft, een gewonnen r Argon. Leuk is in t elftallen als Soest lanks tegenvallende is veel plezier in het vereniging hebben. :ek zullen alle 21 end in de wei staan. '49 blijft uitstekend open zaterdag wa- rtijen van de teams, sementen staan. De geslagen koppositie te zegevieren over lde tegen een goed een overwinning, ngoz en Roy Huis- ïlpunten succesvol recht tegen DSO en vinst naar Soest te- 'eel te sterk voor prak was topscorer en. De C3 speelde strijd tegen Hoog moede keeperswerk erd ook hier een t. iert 21.72,5. Willem Kraats Jr. 19.82, 6. ïm Hopman 18.55, ik Prinsen 18.50, 8. isius 17.65, F1 1-1, Hees Amsvorde C2-Hees :es BI 3-5, Hees 4-4, Hoevelaken 2-Eemdijk BI 0-1 C2 4-3, SEC st D2-SECD2 4-2, 5ECE1-KWAE1 E2 0-4, SEC ïC F2-Roda'46 F9 Soest B2 - Hoogl.- -1 - Soest Cl 6-0. 1. Spakenburg D4- »gels E4 - Soest E4 1 9-0. CJW F4 - tl - Soest Al 4-0. Spakenburg B3 - - Roda'46 C8 1-6. estEl - WZA E2 17 3-5. Baam F1 - loest F11-3. Soest DJC - 't Goy DJC M 3-5, WZA'49 )C1-WZ'49 Cl C4 20-3. WZ'49 VZ'49 Ds - Ams- J-LimvioEl 5-5. -0. WZ'49 F1 - Voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar om 13.30 uur TRAINEN èn de kantine is open! Voor inlichtingen: (02155) 2 49 22 Opgericht 9 mei 1926 Koninklijk goedgekeurd (Nu de Grieken en dan naar Zweden Bazuin 17 - Soest - Tel. 02155 - 13995

Soester Courant | 1991 | | pagina 17