fCdf/y HMHHB 10, HL Jan "Nier m m m m m m n* mazoa MX3 1.8i - V6 24V mama Auto Isselt iü Jaarlijkse show P.V.O. op 2 november Tv Bavo GaIama:Tets met een kist' De voors en tegens van een 'strippenkaart voor de natuur' Kinderboerderij 'De Vrije Teugel' BOWLING Gemar-a vo< Foto S wc SCHAKEN s Hg B 11 Hf si WOENSDAG 23 OKTOBER 1991 SOESTER COURANT L Reïncarnatie bij Mayindra Solovoorstelling in C-drie Discussie in Kasteel Groeneveld Kinderbios C-drie 'Buikzwijn' gestolen 'Koekvergulden' bij hist. kring Baerne Schoenendief betrapt Herbestrating van Colenso-trottoir 'Minder afval heb je zelf in de hand' Serie autokraken aan Van Goyenlaan Vrouw breekt pols en been bij val Apparatuur uit auto gestolen Brandweer blust schoorsteenbrand WOENSDAG Geld uit kassa van winkel gegrist Aggregaten gestolen Aanhangwagen gestolen Radio in brievenbus Bromfiets van weg gehaald 'Sportschilderijen' in Soester Duinen Wie aan sport doet leest de Soester Courant Werk Adriènne Maes in Leidschendam Katrijntje houdt aantal bereweken Chef-slager Peggy Bertus in top-vijf bowlers Opnieuw winst voor bowlers INTERIEUf nieuwstr; Schaakprobleem 53 H i. 1 i i fill Als de tijd vliegt, moet je 'm in kunnen halen. Off. dealer Cultureel Creatief Centrum Opnieuw: Bavo Galama Donderdag 24 oktober vindt een try-out van de voorstelling van Bavo Galama plaats in de grote zaal van C-drie. Deze voorstelling had al op 26 september gegeven zullen worden, maar werd uitgesteld wegens ziekte van de cabaretier. "Iets met een kist" is een programma vol kolder, idiote typetjes en absurde humor. Lekker lachen dus. De voorstelling begint om 20.30 uur en de toegang is f 12,50. Voor kortings kaarten f 10,00. Reserveren is moge lijk. Zijdeschilderen Wij horen regelmatig van mensen dat ze erg geïnteresseerd zijn in een bepaalde cursus. Ze zouden die cursus graag wil len volgen, maar spijtig genoeg hebben ze geen tijd om hier iedere week te ko men. Waarschijnlijk herkennen meer mensen zich hierin. Daarom organi seert onze coördinator cursussen, Jde- lette de Nooy, een aantal keren per jaar een weekendcursus ook wel workshop gehetenOp 26 en 27 oktober wordt in C-drie een workshop zijdebeschilderen gegeven, op beide dagen van 10.00 tot 16.00 uur. Het leuke van zo'n intensie ve cursus is dat in betrekkelijk korte tijd technieken aangeleerd kunnen worden, zoals opspannen, vloei- en mengtech nieken, gebruik van stopmiddelen en zout en fixeren, kleurgebruik en com positie. Natuurlijk kunnen tijdens de cursus aan de docent allerlei vragen ge steld worden, zoals: 'welke zijde kun je het beste gebruiken, waar koop je de materialen en welke praktische toepas singen zijn er allemaal?' Het is namelijk heel goéd mogelijk dat cursisten zelf standig thuis verder gaan experimente ren. Want zou het niet schitterend zijn om met de kerst een zelf beschilderde zijden blouse te dragen? Of om een be schilderde zijden stropdas met sin terklaas cadeau te geven? Of om allerlei dingen te maken die het interieur verf raaien? Deze en nog veel meer moge lijkheden zullen te zien en te horen zijn tijdens de workshop zijdebeschilderen. De kosten van de workshop bedragen f 75,00, exclusief materiaal Voor infor matie en opgave kan men terecht bij de administratie. Toneelstuk van Jules Deelder Het toneelstuk "De automaat" van Ju les Deelder wordt gespeeld door "De grootste luxe na de kleuren t.v." Dit laatste Ls de naam van een spraakma kend gezelschap Brabantse theaterma kers, dat telkens weer veelbesproken producties op de planken brengt. Zo ook met "De automaat". Harry, vroe ger 'de automaat', en zijn Louise raken verstrikt in de intrige-achtige manipu laties van de eigenares van een lichtelijk vervallen Ardeens hoteL Na een hele avond grinniken en bulderen zult u het helemaal eens zijn met de moraal van het stuk: Ga nooit in het naseizoen naar de Ardennen! "De automaat" is te zien op 31 oktober, aanvang 20.30 uur. Wordt verwacht: 24 oktober: try-out Bavo Galama: "Iets met een kist". 25 oktober: kinderbios: een vrolijke te kenfilm. 26 27 oktober: workshop zijdebe schilderen. 31 oktober: De grootste luxe na de kleuren t.v. met: "De automaat". 1 november: kinderbios: "De lynx en de boswachter". Pro memorie: C-drie is op werkdagen geopend van 9.30 tot 12.30 uur, van 13.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 23.00 uur; op zaterdag van 15.00 tot 23.00 uur. Op zondag is C-drie gesloten. C-drie js te vinden aan de Willaertstraat 49,3766 CP in Soest en telefonisch te be reiken onder tel 02155-22188. Vrijdagavond 1 november om 20.00 uur houdt de bekende reïncarnatiethe rapeut Hendri de Vidal de St, Germain een lezing over reïncarnatie en reïncar natie-therapie. Over het onderwerp reïncarnatie is de laatste jaren erg veel te doen geweest. Door publikaties in boeken, tijdschriften, via radio en tv, enz. wordt er veel aandacht besteed aan dit onderwerp. We hebben allemaal wel eens "het ge voel hier eerder geweest te zijn" of ie mand "te kennen", terwijl we zeker we ten dat deze ontmoetingen in dit leven voor het eerst zijn. Soms komen herin neringen aan vorige levens spontaan bij ons op, maar ook via regressie kunnen ze opnieuw tot leven gewekt worden. In hoeverre is het zinvol om beelden uit een vorig leven te hebben? In hoeverre kan het een hulpmiddel zijn om bepaal de dingen in dit huidige leven te kunnen aanvaarden? Wordt er soms ook niet te veel aan een vorig leven opgehangen en moet je onder hypnose om je herinne ringen aan vorige levens op te roepen, en kan iedereen zich vorige levens her inneren? Wat is het belang van een vo rig leven en hoe beïnvloedt het de mens van nü? Allemaal vragen die vaak rondom het onderwerp reïncarnatie ge steld worden. Henri de Vidal de St. Germain, al jaren reïncarnatie-thera peut, gaat er deze avond dieper op in. Hij zal uitleggen hoe al onze belevingen en ervaringen die wij ooit in ons leven hebben gehad, werden geregistreerd en opgeslagen in ons onderbewustzijn. Ook dingen die wij niet bewust hebben waargenomen. Het belang van een goe de therapeut bij het "ophalen" van deze herinneringen behoeft zeker grote na druk. Gelooft men in reïncarnatie of niet, deze avond zal veel duidelijkheid kunnen geven over dit onderwerp. Gaarne reserveren in verband met het beperkte aantal plaatsen: Mayindra, Kerkstraat 3-5, tel 25599. y Traditioneel organiseert de muziekver eniging P.V.O. haar jaarlijkse show avond in de maand november. Zater dag 2 november a.s. is bet zover. Dan hoopt P.V.O. alle leden, belangstellen den, donateurs, fans en ouders weer te verwelkomen in de zaal van het Grift- land College. Ook deze keer staan minirettes, majo rettes en drumband in het middelpunt van de belangstelling, maar natuurlijk zal het voltallige orkest ook zijn steentje bijdragen aan deze showavond. Het programma belooft veel afwisseling aan muziek en show. De leerling-minirettes de allerjongsten bij P.V.O.) maken hun eerste showpas jes op de tonen van "Twoodle-Dnrm". Minirettes en majorettes - al enigszins ervaren - verzorgen een aantal shows op de muziek van "Non Stop", "Linda" en de drumband van P.V.O. zelfs op de Zuidamerikaanse toer met nummers als "La Cucaracha" en "Samba Salsa". P.V.O. hoopt op veel applaus voor en kele solisten, die op deze showavond te zien en te horen zijn. Kortom: 80 en- 1 De mooiste TV's ooit gemaakt Bang&Olufsen Te zien en te horen bij: Schoemaker Bang&Olufsen Center Var V/eetfestraat 78. Tel. 02156-17253 SOEST Morgen, donderdag 24 oktober, zal carabetier Bavo Galama in C-drie een (uitgestelde) try-out van zijn tweede solovoorstelling op de planken bren gen. De titel van het programma luidt: "Iets met een kist". Een manshoge verkleedkist op een ver der kaal podium. Dat is alles wat Gala ma nodig heeft om zijn avond te vullen. Hoewel, de verschijning van een inmid dels overleden toneelmeester weet de voorstelling behoorlijk in de war te schoppen. Dit teneinde zijn eigen po diumambities te kunnen verwezenlij ken. Galama zal zich weer kunnen uit leven in een wereld vol karikaturen, idiote typetjes en absurde humor. Bavo Galama volgde in Amsterdam de Academie voor expressie door woord en gebaar. Daar leerde hij Titus Tïel Groen estege kennen, met wie hij het cabaretduo Frisse Jongens vormde. Dit duo werd op slag bekend toen het in 1981 de Jury- én de Publieksprijs won op het Delftse Camarettenfestival Tot 1988 maakten ze samen succesvolle programma's als 'Anton Huig komt nooit meer thuis' en Ons Lowietje heeft een engel gezien'. Ze presenteer den voor de schooltelevisie program ma's over stijlfiguren en waren met Ka rin Bloemen, Jack Spijkerman en Adel- heid Roosen in Vara's Nachtshow te zien. Toen besloten de twee ieder hun eigen weg te gaan. Bavo Galama begon aan een solopro gramma, 'De vrije val van Victor Thieu', waar hij in 1990 de CJP-po- diumprijs voor kreeg. Ook in de pers kreeg dit eerste soloprogramma loven de kritieken, zoals: "Solo van Galama is een juweeltje; Bavo Galama heeft zat humor om de avond mee door te ko men; Hij is een meester in het neerzet ten van verschillende figuren", en, "Galama knettert het er allemaal kei hard uit." Fascinerend, soms ontroe rend en aandoenlijk, maar altijd hoogst vermakelijk. Ook op de televisie is Bavo Galama te zien. Dit seizoen begint hij als vierde man in het succesvolle programma Bavo Galama. Foto: Clemens Rikken. Ook dat nog". In het kinderprogram ma Minimenu presenteert hij als Anton Keur een 'cursus Koeien'. Hij heeft wat met die beesten, want ook in een STER-spotje is hij te zien als pleitbe zorger van echte boter, terwijl hij zich afvraagt hoe een koe een haas kan van gen. Daarnaast schrijft hij een boek, een bundel zeer onwaarschijnlijke maar niet onmogelijke verhalen. Zijn motto lijkt te zijn: "Ik houd van het bijzonde re, want bijzondere gebeurtenissen roe pen bijzondere reacties op". In "Iets met een kist" laat Bavo Galama veel van die onwaarschijnlijke maar niet onmogelijke, kortom bijzondere momenten uit zijn wereld passeren. Een wereld onder een hilarisch ver grootglas. Op 24 oktober in C-drie. Aanvang 20.30 uur. Toegang F 12,50, Pas65/CJP/JTK f 10,00. Reserveren: tel. 22188. "Wie zich vermaakt, betaalt." Op zondag 27 oktober om 12.00 uur wordt tijdens het maandelijkse "kof fiedrinken met de boswachter" in Kasteel Groeneveld te Baam gedis cussieerd over deze stelling. Inleiders zijn de heer Beelaerts van Blokland, Commissaris van de Koningin te Utrecht, en de heer Meiresonne, di recteur van de Stichting Recreatie. Zoals gebruikelijk is boswachter An- dré Wiersma de gastheer. Het bos kost veel geld. En wel zoveel, dat er ondanks inkomsten van jacht en hout toch jaarlijks flink wat geld bij moet. Het wordt voor de boseigenaren steeds moeilijker de bossen te onder houden. Het aandeel particulier bosbe- zit is in de loop der jaren dan ook gezakt naar veertig procent. De overheid moet dus in steeds sterkere mate zorgen voor de bossen. Dat gebeurt soms met subsi dies, maar ook door het zelf uitvoeren van het onderhoud van het bos. Moet dat zo doorgaan? Of moet er juist ver andering komen in het denken over het gebruik van onze bossen? De heer Beelaerts van Blokland, Com missaris van de Koningin in Utrecht, vindt dit laatste. Hij is van mening, dat de bosbezoeker best mag meebetalen aan het onderhoud van deze natuurge bieden. Invoering van de 'Nationale Boskaart', een soort strippenkaart voor de natuur, biedt tal van mogelijkheden. Hiervoor zal het aantal ingangen naar het bos wel beperkt moeten worden. Dit heeft volgens Beelaerts het voor deel, dat de eigenaar de stroom bezoe kers beter kan geleiden en dat ook voorlichting beter mogelijk is. Daar naast zal in zijn optiek de bezoeker meer waardering hebben voor het na tuurgebied. Want wat gratis is, leidt bij na altijd tot onderwaardering, zo stelt de heer Beelaerts van Blokland. Een geheel andere mening heeft de heer Meiresonne, directeur van de Stichting Recreatie te Den Haag. Hij vindt dat de Nederlandse bossen gezien moeten worden als een nationaal bezit en daarom primair een verantwoorde lijkheid zijn van de overheid. Boven dien zal volgens Meiresonne het heffen van toegangsgelden leiden tot het weg vallen van een goedkope recreatiemo gelijkheid, die vooral van groot belang is voor de lagere inkomens. Wie ook een duidelijke mening over dit onderwerp heeft of wel eens wat meer wil weten over de plannen van beide he ren, is welkom op deze zondagmorgen in Kasteel Groeneveld. De kosten be dragen f 2,50 per persoon, waarvoor men tevens een kopje koffie krijgt. Let op: de bijeenkomst begint iets later dan gewoonlijk en wel om 12.00 uur. thousiaste PVO-ers, van 6 tot 60 jaar, staan garant voor een muzikale avond vol afwisseling en show. Vanaf 19.30 uur precies is iedereen van harte wel kom. Om 20.00 uur precies klinken de eerste maten. Vrijdagmiddag is er weer een vrolijke tekenfilm in de Kinderbios van C-drie. Zou jij ook wel eens willen vliegen? Van boven af je huis zien en je school en dan zwaaien naar je vriendjes? Of zou je lie ver weg willen vliegen, naar verre lan den, mooie stranden en spannende avonturen? De kinderen in deze tekenfilm gaan ook vliegen. Niet met vleugels hoor. Nee, ze krijgen een beetje "vliegstof" over zich heen geblazen. Dat is een soort tover stof. Wendy en haar broertjes worden meegenomen door een vrolijk, ondeu gend jongetje, Peter Pan genaamd. Hij neemt ze mee naar zijn eigen wereld w aarin van alles mogelijk is. Ze maken kennis met alle vrienden van Peter en beleven vele grappige en spannende avonturen. Zoals met de boze kapitein die nog steeds probeert om Peter te pakken te krijgen. Maar als altijd is Pe ter hem veel te slim af. In deze vrolijke tekenfilm, vol met zang, dans en muziek, wordt Nederlands ge sproken. De film is geschikt voorkinde ren vanaf 5 jaar en duurt 80 minuten. De film draait op 25 oktober en begint om 15.45 uur. Toegang f 2,50. Een 49-jarige bewoner van de Vrede hofstraat deed vorige week bij de politie aangifte van de diefstal van een beeld, voorstellende een "buikzwijn". Het ob ject was weggenomen van het tuinter ras. De waarde wordt geschat op 125 gulden. Al jaren houdt de historische kring Baerne de oud-Hollandse Sint-Nico- laastraditie van het "koekvergulden" - Hildebrand besteedde er in het verhaal van de familie Kegge Camera Obscu- ra) ruimschoots aandacht aan - in ere. Om er meer bekendheid aan te geven organiseert de kring dit jaar op woens dag 27 november een verguldmiddag ("voor de jeugd) en op donderdag 28 no vember een verguldavond (voor vol wassenen) in de kelder onder het Baarnse gemeentehuis - de Oudheid kamer - aanvang resp. 14.00 en 20.00 uur. Leden betalen f 5,niet-leden f 7,50. Aanmelden vóór 9 november elke maandag van 10.00 tot 12.00 uur in de kelder, of op woensdag 30 oktober en 6 november van 14.00 tot 16.00 uur. De politie heeft vorige week een 20-ja- rige inwoner van Liverpool (Engeland) aangehouden op verdenking van de diefstal van een paar schoenen. De jon geman was betrapt bij de diefstal in een zaak aan de Soesterbergsestraat, maar ging ervandoor. Op basis van het signa lement kon de politie hem even later in de kraag grijpen. Volgende week wordt begonnen met het herbestraten van de de trottoirs aan de Colenso. Het gaat hier om de voet paden vanaf de Vredehofstraai. langs de flats tot de bocht, dus niet de hofjes Ak het w eer meew erkt zullen de werk zaamheden ongev eer een maand du ren. Het werk wordt uitgevoerd door personeel van de afdeling Onderhoud Wegen. Deze week begint een landelijke voor lichtingscampagne, gericht op het ver minderen van de hoeveelheid huishou- delijk afval Onder het motto "Minder afval heb je zelf in de hand" wil de cam pagne een verandering ten gunste van minder verspillend consumeren be werkstelligen- Deze campagne zal ge volgd worden door aktiecampagnes die zich toespitsen op gescheiden inzame len van specifieke componenten van het huishoudelijk afvaL De campagne wordt gevoerd door het ministerie van VROM (milieubeheer), in samenwerking met de gemeenten. Ook de gemeente Soest doet vanzelf sprekend mee. In totaal gaat de campagne drie tot vijf jaar duren. Men wil bereiken dat de consument op een andere manier naar afval gaat kijken. Op die manier wordt men zich bewust van de verspillende manier van consumeren. Het uiteinde lijke doel is dat mensen minder afval produceren en verstandiger omgaan met het afval dat toch nog ontstaaL De campagne reikt verschillende oplossin gen aan, die vooral gericht zijn op afval preventie. Zo staat in de brochure een schema met handige tips voor minder verspilling en minder afvaL Met als voorbeelden: in uw- winkelwagentje, bij u thuis en in uw vuilniszak. Bij het gemeentelijk INFOrmatiecen- trum kan men gratis de brochure mee nemen. De politie heeft zaterdag een 23-jarige Utrechter op vrije voeten gesteld- Hij was eerder aangehouden op verden king van een autokraak, maar de poli tie had gebrek aan bewijs. In de kleding van de man zaten wel glassplinters, maar hij bleef ontkennen. Hij voldeed aan het signalement dat een gedupeerde bewoner van de Van Goyenlaan had doorgegeven aan de politie. Hij raakte een documenten koffer, een colbert, een calculator en enkele cd's kwijt. Die spullen werden niet in de auto van de Utrechter aange troffen. Op de Van Goyenlaan en de Rubens laan werden ongeveer op hetzelfde tijd stip als de andere inbraak twee wagens opengebroken. Op de Van Goyenlaan werd alleen het slot van een auto ver nield. Op de Rubenslaan werden een zonnebril en cassettebandjes uit de auto meegenomen. Bovendien werd het dashboard vernield in een mislukte po ging de radiocassetterecorder mee te nemen. Een vrouw uit Soest heeft haar pols en been gebroken tijdens een val in haar woning aan de Veenbesstraat. Ze liep tevens een hoofdwond op. De vrouw is overgebracht naar ziekenhuis Zonne gloren. Het ongeluk gebeurde in het weekeinde. Een 29-jarige Soester moet op zoek naar een nieuwe radiocassetterecorder. De apparatuur werd donderdagnacht uit zijn auto gestolen. Om in de wagen te komen, sloeg de dader een ruit stuk. De wagen stond aan het Roggeveld. Ook aan het Harperpad verdween een radio uit een auto. De brandweer heeft zaterdagmorgen negen minuten nodig gehad om het vuur in een schoorsteen van een woning aan de Verlengde Talmalaan onder controle te krijgen. De schoorsteen brand was snel geblust. Niemand raakte gewond. Vedelaarpad 53, tel. 18136. Donderdag 24 oktober Van 9.30 - 11.30 uur. activiteit voor volwassenen. Van 15.45 - 17.45 uur Tw ee verjaar dagspartijtjes. Van 16.00 - 17.30 uur Toneelles voor kinderen van 9 tot 12 jaar. Deze groep kinderen kan nog enige versterking °e~ brinken. Les krijgen in toneelspelen is heel leuk, vooral als tw ee deskundige mensen je helpen. Vrijdag 25 oktober Van 15.45 - 17.45 uur. Twee veijaar- dags partijtjes. Van 15.45 - 20.00 uur Kinderrestau rant. Kinderen koken onder leiding een heerlijke maaltijd die vanaf 18.30 uur wordt verorberd. Vandaag wordt er Frans gekookt. Opgave voor deelname is mogelijk tot 15.30 uur onder nummer 18136. Zaterdag 26 oktober T anp zullen de drie jarige kinderen le ven.' Met dertig vriendjes een groot feest vieren op de kinderboerderij. Woensdag 30 oktober Van 9.30 -11.30 uur: peuter, ouderac tiviteit. Een gezellig samenzijn van ou ders met hun kleinste kinderen. Samen spelen, samen zijn. Vanaf 14.00 uur staat de deur wagen wijd open voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar die willen meedoen aan on ze theatermiddag. Een toneelstuk dat speciaal voor jullie gemaakt is en daar na nog veel activiteiten. Het kost één ffulden om mee te doen. Uit de kassa van een winkel is een onbe kend bedrag gegrist. De dader sloeg zijn slag in een zaak aan de Smitshot Hij re kende een rol snoep af en stak vervol gens zijn hand in de kassala. Bij een inbraak in een schuur aan de Miegtuiglaan in Soesterberg werd een grasmaaier meegenomen. Van het terrein van de waterleiding maatschappij aan de Van Weerden Poelmanweg zijn vorige week drie klei ne aggregaten gestolen. De diefstal moet hebben plaatsgevonden op klaar lichte dag, toen de eigenaar - een 26-ja- rige Utrechter - even lunchpauze hield. De apparaten moeten volgens de politie wel met een auto zijn weggehaald, want ze wegen per stuk zo'n 30 kilo. Een 51-jarige Soester meldde de politie vorige week de diefstal van zijn aan hangwagen. Die had aan de Lange Brinkweg geparkeerd gestaan, maar bleek door onbekenden te zijn wegge haald. Het gaat om een dubbel-assige aanhanger van het merk "Henra", voorzien van het kenteken 46-WN-28. Een bewoner van de Soesterbergse straat deed vorige week een merkwaar dige ontdekking. In zijn brievenbus trof hij een draagbare radio aan, waarvan de herkomst raadselachtig is. De politie vermoedt dat de radio - van het merk International" - na diefstal in de brie venbus is gedumpt. De politie heeft zaterdagnacht een bromfiets van de weg gehaald. Het voertuig bleek te zijn opgevoerd, reed te snel en maakte te veel lawaai. De be stuurder kreeg een proces-verbaal. In restaurant "De Soester Duinen", Soesterbergsestraat, is tot en met de cember een expositie ingericht van schilderijen van de Larense kunstenaar René Broné. Het gaat om 40 schilderij en met thema's uit zowel zomer- als wintersporten. Een beeldje van A driinne Mtc in de hal van de polikliniek van h84 kenhuis St. Antoniushove in scbendam is vanaf 1 november een; positie te zien van het Alpha '91-coC, tiet een gezelschap waarvan ook; Soester kunstenares Adriènne deel uitmaakt. Zij is er vertegen»» digd met beeldhouwwerk. Adriènne Maes kreeg haar opleid; tekenen en schilderen bij Jaap deit en de Gooische Akademie voor b» dende kunsten in Laren. Bij Frans Ij (Frater Bearus) volgde ze lessen in»; ken met klei en w erken naar model; van Herman Joosten kreeg ze oud; richt in het btonsgieten. Naast hel» werpen houdt ze zich ook bezie mat organiseren van modeshows. De tentoonstelling in het Leidschs damse ziekenhuis - BurgemeesterBt ninglaan 1 - duurt tot 26 november. Katrijntje heeft de komende wekeabt ren uit het hele land op bezoek. De kleding en de cadeautjes bij Kauw tje staan in het teken van de beer. Erzc applicaties van beren, die los verkrijj baar zijn. Ze zijn allemaal met de hé; gemaakt en dus uniek. Katrijntje is elke dinsdag tot en metro dag van tien tot twaalf uur geopend, 0; woensdag is de zaak aan de Nieuwst® tevens geopend van half twee tot hf vier 's middags. "Het slaat in als ei bijdrage aan de ven derlandse spreekw genoteerd worden u medewerkers van d( supermarkt aan de sinds 1 oktober alle; van de grote Spaar- De actie is dan ooke< zowel voor de klante Er wordt op grote maakt van de Spa; gen, die wekelijks in worden aangeboder doordat het gaat on kelen en omdat ze guldens voordeel op Uit een kleine enqv dat ruim drieduizen dels meesparen voor Ook kleine gezinne een halve spaarkaari een gratis rollade, al lijk iets bescheidene De zegels krijgt men ke 25 gulden aan bo Gemar besteed, ook snuffel-etage. Voor van de tien weken du nog zegels te kort m nood, want dan kui nog bijgekocht word Ook kip-rollade Chef-slager Peter Oi succes van de actie i Peggy Bertus heeft zich in de top-vf van de damescompetitie van de Soestet Bowling Vereniging genesteld. Ze scoorde in C-drie een game van punten. Dat leverde haar niet alleen ee; hoge klassering in het individuele klas sement op, maar op baan vijf tevens eet record bij de dames. Het bowlingteam van Nefkens. Turbo's heeft maandag winst geboekt. Datgiflj ten koste van Tete Co. De Soester bó«- Iers waren in alle vier games sterker Het werd 599-526, 551-471, 550-405 en 505-406. Boy Jansen begon met een game van 245. Het teamgemiddeld? per game was 185,5. verzorgd door de Soester Schaakclub Opgave: Wit geeft mat in drie zetten Mm 'temt Oplossing schaakprobleem 52: 1.Pg4 - e3 en óf de dame óf de koning gaat in de doos. fluorweg 43 Amersfoort 033-670599 Vakmanschap, crea liteit. Daar draait he ger aan de Van Wt jaar geleden opend kleine fotozaak in runt hij samen met Paul, die de liefde v het fotografievak al deelt, een ruim gesc een professioneel u dio. In de maanden okt( van het vorige jaar is bouwd. Na vijftien ja kei niet meer aan de t kleuren, materialen verkeerd. In het mid stond bijvoorbeeld i als gevolg dat de mer niet verder mochten Swager. De Soester ondernei bouwing als een gene respons dit jaar moes of de veranderinge niet." En dat deden nieuwe atelier is zee: de smaak gevallen. voor het Gooi," verl zoon Swager trots. De ruime studio is int In de ruimte ligger snoeren en statieven struikelen, staan gee pen waar men omhe apparaten die de klc belemmeren. Alle noodzakelijke appai aan het plafond, en

Soester Courant | 1991 | | pagina 8