1 MMê piem< Stam. Southey en Westra winnen toernooi GDDIIÏÏM Vierhonderd deelnemers Pijnenburgcross Jeugd heeft geen trek in sportinstuif Records Pijnenburg-atleten Hoopvol begin schakers Soest Winterwandelingen Olympia SPORT EsmmmMMim JEUGD Red Si WOENSDAG 30 OKTOBER 1991 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 18 Henk Libeers wint halve marathon in Soest ATLETIEK Veel belangstelling bowlingtoernooi in C-drie BOWLING Gemeente wil kinderen persoonlijker benaderen ATLETIEK Partij René Boekhof/ afgebroken SCHAKEN Eerste tocht op zaterdag 2 november y/OËNSDAC Verdedigt Volleybal Vierde ne Onder een lekker zonnetje en met vrij wel windstil weer vertrokken zondag om 12 uur tweehonderd lopers voor de halve marathon door het prachtige landgoed Pijnenburg. Ondanks de concurrentie van de Wolfskamerloop in Huizen waren toch nog velen naar Soest getogen om op het erg selectieve parcours hun krachten met andere lopers en loopsters te me ten. Op de halve marathon was het Henk Li beers uit Veenendaal die overtuigend triomfeerde in 1.17.26. Bert van Vel- zen van de organiserende vereniging Pijnenburg werd zeer verdienstelijk derde in een tijd van 1.23.00. Meer spanning was erop de 5 kilometer, waar Gijs van Korloor van de Schieter en Pij nenburgjunior-A Sam Drost elkaar tot op de meet op sportieve wijze bestre den. Van Korlaar won uiteindelijk in 20.05, op vijf sekonden gevolgd door Op weg voor de loop over 21 kilome ter. Foto: Goos van der Wilt. Sam Drost. Paul van de Brink van AV Pijnenburg was de snelste op de 10 kilomter, die hij overtuigend won in 38.20. Op de 15 ki lometer was het Dennis Moerman die winnend afsloot in 1.00.03. Plaatsge noot Gijs Egbers van de BAV werd tweede in 1.01.50, terwijl Pijnenburg atleet Dick Kamerbeek de derde plaats pakte in 1.04.26. De Soester Bowling Vereniging hield het vierde C-drie toernooi. De belang stelling was zo groot dat al op zater dagmiddag moest worden gestart. Het C-drie toernooi is een single handi cap-toernooi. De score uit de voorronde wordt niet meegenomen naar de finale, zodat het tot het laatst toe spannend blijft wie de winnaars worden. Tijdens deze twee dagen durende happening werd aan het eind wel duidelijk wie in aanmerking kwamen voor een finaleplaats. Op zon dagmiddag werd om 16.00 uur begon- nen met de eerste van de twee finale ronden. Bij de dames werd uiteindelijk D. Sou they eerste met een pinfall van 734. Tweede werd K. Hasselbach met een pinfall van 661. Derde werd A. van Ede met een pinfall van 636. Bij de heren werd R. Westra eerste met een pinfall van 756. Tweede werd R. de Veye met een pinfall van 693. Derde werd P. de Wildt met een pinfall van 681. De prijswinnaars van de Soester Bow ling Vereniging met D. Southey en R. Westra op de voorgrond. Foto: Goos van der Wilt. Bij de dames werd de hoogste game van 201 gegooid door G. de Kroon. Bij de heren was dit N. de Kroon met 199 punten. Na afloop overhandigde de wedstrijdleiding de prijzen met uiter aard een fraaie bos bloemen voor de nummers één en de hoogste game-bow- lers. Het gezelligge en sportieve gebeu ren werd in goede banen geleid door de wedstrijdcommissie. IKtlfU I De eerste sportinstuif sinds eind jaren zeventig heeft niet het beoogde doel bereikt. Niet meer dan negen kinderen kwamen naar sporthal Beukendal toe, waar zes begeleiders zich in sporttenue hadden opgesteld in afwachting van wie er komen zou. De hal bleef, met uitzondering van de opgestelde attributen, hoegenaamd leeg. Het initiatief van de gemeente sloeg (nog) niet aan. Toch verwacht of hoopt Ton Dorrestein dat binnen twee maanden zestig tot honderd kinderen elke woensdagmiddag deelnemen aan sportactiviteiten in Beukendal. Hij wil de sportinstuif persoonlijker on der de aandacht brengen van de kinde ren. Dat zou kunnen door de basisscho len te bezoeken. Een andere mogelijk heid is, aldus Dorrestein, de chauffeur in te schakelen die de basisscholieren met de bus naar het zwembad brengt voor het schoolzwemmen. Hij zou alle kinderen op de sportinstuif kunnen wij- i zen. De instuif is bestemd voor kinde ren tot en met twaalf jaar. In de jaren zeventig kwamen tientallen kinderen naar Beukendal voor de in stuif. Toen werd die op zaterdagmor gen gehouden. Bij gebrek aan zaalruim te stopte de gemeente het evenement in de prullenmand. De sportinstuif wordt voortaan op woensdagmiddag gehou den van twee uur tot half vier. Concurrentie Het lijkt er enigszins op dat de sportin stuif concurrentie moet duchten van verenigingen die op woensdagmiddag trainen. Bij veel sporten is de mini mumleeftijd verlaagd tot zes tot acht jaar. Ruim tien jaar geleden lag die leef tijd vaak hoger en konden kinderen niet bij een club, maar wel op de instuif te recht om te sporten. Vreemd genoeg vond een aantal club mensen dat de sportinstuif een concur rerende werking zou uitoefenen. Het Het was niet druk tijdens de eerste sportinstuif van de gemeente. Toch ver wacht Ton Dorrestein binnen twee maanden zestig tot honderd kinderen. tegendeel lijkt op dit moment waar. Overigens is het volgens Dorrestein juist de bedoeling dat de instuif een sti mulerende rol moet uitoefenen op kin deren. Via de instuif kunnen ze kennis maken met verschillende sporten, waarna ze via de gemeente in contact kunnen worden gebracht met de sport club van hun keuze. Het aanbod van sport en spel in Beu kendal is groot. In de hal stond vorige week woensdag een springluchtkussen opgesteld. Dat zal overigens niet elke week het geval zijn. Sporten als hand bal, hockey, voetbal, basketbal, bad minton, tafeltennis, turnen en volley ballen zijn terugkerende onderdelen, evenals spelletjes als sjoelen. De negende editie van de herfstmara- thon van West-Brabant trok dit jaar een recordaantal deelnemers. Bijzon der in trek was de halve marathon, waar maar liefst ruim vierduizend lo pers en loopsters in het centrum van Etten-Leur aan de start stonden. Door het grote aantal deelnemers was het vrijwel onmogelijk in een goed wed strijdritme te komen, en was de startpo sitie, zo bleek achteraf, uitermate be langrijk. De smalle wegen, die voerden door prachtige natuurgebieden, bleken vaak een obstakel, met name wanneer de verversingsposten aangedaan wer den. Daarom bleek het bijna ondoenlijk op een dergelijk traject goede tijden te scoren. Twee Pijnenburg-atleten slaag den hier wel in. Rini Kouwenberg liep zijn halve marathon in een nieuw per soonlijk record van 1.28.42, terwijl Thea Steentjes, die vorige week ook al een persoonlijk record liep op de 10 ki lometer, er op de halve marathon een aan toevoegde: 1.43.15. Op de marathon slaagde de prima pres terende Henk Wallet er net niet in om zijn persoonlijk record te verbeteren. Hij bleef op vijftien sekonden steken en liep naar een eindtijd van 2.53.52. Wim Doekes (Vet. II) was in Etten-Leur ge start met aspiraties voor een nieuw per soonlijk record. Ook hij kreeg te maken met de op sommige stukken fel opste kende koude wind, hetgeen zijn ambi ties tegenwerkte. Aan de meet liet hij de klokken stilstaan op 3.23.00. De snelste Pijnenburg-atlete op de hal ve marathon was Henny Pot, die ook te maken kreeg met het te volle deelne mersveld, en daardoor voor haar doen een matige tijd noteerde van 1.25.05. Hans de Goede deed het goed in 1.26.30, terwijl Albert Spijker, die voor het eerst een wedstrijd liep over 21 kilo meter tot 1.27.03 kwam. Wolfskamerloop De Wolfskamerloop over 10 kilometer in Huizen, die afgelopen zondag werd gehouden, trok veel nationale en inter nationale atleten, onder wie nationaal crosskampioen Tonnie Dirks, Bert van Vlaanderen, Cor Lambregs, Henk Gommer en de Ethiopiër Bekele. Vanaf de start was het al direct duidelijk dat Tonnie Dirks de beste papieren had voor de overwinning. Gommer, van Vlaanderen en Dirks, die ook de laatste Sylvestercross in Soest won, vormden al na enkele kilometers een kopgroep. Na zes kilometer moest Gommer eraf en kwam Bekele goed opzetten. Dirks was echter niet te stuiten en de geldprijs die aan de meet klaar lag bij een verbetering van het parcoursrecord, liet hij zich dan ook niet ontglippen. Met een tijd van 28.50 won hij ook niet alleen overtui gend, maar bracht hij het parcoursre cord met ruim een halve minuut naar beneden. Gert de Ruygt van AV Pijnenburg liet in Huizen zien dat hij zijn blessurepe riode weer te boven is en liet een meer dan uitstekende indruk achter. Met een tijd van 31.33 viel hij in het sterke deel nemersveld absoluut niet uit de toon en was zijn vijftiende plaats een prestatie die er zijn mag. De Bosloop over 15 kilometer, die af gelopen zaterdag in Driebergen gehou den werd, leverde voor René Hoksber- gen (Veteranen II) een verdiende derde plaats op in een tijd van 57.55. Hiermee zette hij tevens zijn snelste seizoentijd neer, en dat op een mooi doch bijzon der pittig parcours. In haar eerste wedstrijd in de promo tieklasse brak het eerste achttal van Soest af in een 3,5-3,5 stand tegen ex-KNSB-team Laren 1. Alles zal af hangen van het resultaat van de afge broken partij van René Boekhoff, die met een kwaliteit (paard tegen toren) minder stand moet zien te houden. Halverwege de wedstrijd leek er toch meer in te zitten voor Soest. Vooral de partij van paardenkenner Cees Goes werd met argusogen gadegeslagen. Zijn verlies was volgens de kenners onnodig, maar zijn Larense tegenstrever mende zijn paarden eenvoudig beter, namelijk richting koning. Vroeg in de avond had Josko Sulenta op bord 3 de wapens al moeten strek ken. Terug van weggeweest in het eer ste team werd hij geconfronteerd met een - voor hem niet onbekende - uiterst laffe opzet die echter na een onnauw keurigheid van Josko culmineerde iii een dikke minuspion. Daartegenover stond een bliksemover- winning van superinvaller Paul van der Hammen. Met een virtuoze Ham- miaanse zetverwisseling in de Siciliaan- se drakenvariant haalde hij zijn tegen stander uit de openingstheorie. Terwijl Paul vrolijk aan de bar stond te drinken, nam de Larenaar slokken bedenktijd tot zich. Het duurde dan ook niet lang totdat hij beslissend mistastte. Gerrit Muis speelde op bord één zijn geliefde Nimzo-Indisch. Debutant Marcel N ij man had het erg moeilijk op het vijfde bord (tien borden promotie sinds vorig jaar). Een onge bruikelijke opening behandelde hij niet naar behoren, zodat de uitslag eigenlijk al vrij snel vaststond. Freddie van Tuinen probeerde met po sitiespel zijn rivaal beentje te lichten met een variant uit zijn jeudjaren. Het Larense vierde bord was echter een be kwaam beoefenaar van de hink-stap- sprong, zodat het evenwicht niet beslis send verstoord werd. Het Schots gam biet is altijd een gevaarlijk wapen in de handen van René Molenaar. Als geen ander weet hij de vijandelijke koning te vinden, zo ook deze keer. René Boekhoff was met zijn gedachten overal, behalve bij de partij. Na een kin derlijk kwaliteitsverlies schrok hij wak ker en kromde zijn rug. Zijn tegenstan der viel op zijn beurt in slaap, waardoor René enige compensatie verkreeg. De partij zal over twee weken in Laren uit gespeeld worden. De traditionele serie winterwandelin gen van Olympia bestaat dit jaar uit twee edities. De wandelvereniging heeft parcoursen uitgezet voor zater dag 2 november en zaterdag 21 de cember. Het is de dertigste keer dat Olympia de winterserie onder auspi ciën van de Stichts Gooise Wandel sport Bond (SGWB) organiseert. Beide keren wordt gestart bij wijkge- bouw de Rank achter de Wilhelmina- kerk aan de Soesterbergsestraat. De zaal is open om half tien 's morgens. Ie dereen kan, in groepsverband of indivi dueel, meedoen. De deelnemers kun nen kiezen uit tochten over vijf, tien en vijftien kilometer. Voor de eerste twee afstanden kan tussen tien en twee uur worden gestart. De wandelaars die vijf tien kilometer willen afleggen, moeten voor één uur 's middags op weg zijn. Het is de bedoeling dat iedereen voor vijf uur 's middags de afstand heeft vol tooid. Het inschrijfgeld bedraagt twee gulden voor deelnemers tot en met 15 jaar. De overige wandelaars moeten een rijks daalder betalen. "Wie geen prijs stelt op een herinnering, kan volstaan met res pectievelijk 1,25 en 1,75 gulden. De route is uitgezet in Soest en omge ving. De wandeltocht in december voert de deelnemers onder andere door Soestduinen, Soesterberg en Amers foort. Ook in Huizen, Zeist, Den Dolder en Utrecht worden winterwandelingen ge organiseerd. Voor informatie over de wandelingen en het gratis programma boekje kan contact worden opgenomen met mevrouw I. Maassen, tel. 20188 en W. van Steendelaar, tel. 16414 (na 18.00 uur). AV Pijnenburg Pijnenburgcross 21 kilometer: 1. Henk Libeers, Veenendaal 1.17.26; 2. Jan Otten, Loosdrecht 1.20.35; 3. Bert van Velzen, AV Pijnenburg 1.23.00. Vijf kilometer: 1. Gijs van Korlaar, De Schieter 20.05; 2. Sam Drost, AV Pijnen burg 20.10; 3. Jellis Roodbeen, Veenendaal 21.15. Tien kilometer: 1. Paul v.d. Brink, AV Pij nenburg 38.20; 2. Mario Tjang, Utrecht 39.27; 3. John de Wit, Huistede 39.45. Vijftien kilometer: 1. Dennis Moerman, De Schieter 1.00.03; 2. Gijs Egbers, BAV 1.01.50; 3. Dick Kamerbeek, AV Pijnen burg 1.04.26. Marathon: Henk Wallet 2.53.52; Wim Doe kes 3.23.00. Halve marathon: Henny Pot 1.25.05; Hans de Goede 1.26.30; Albert Spijker 1.27.03; Rini Kouwenberg 1.28.42; Gert Jan Jansen 1.29.22; Elly Moerman 1.32.03; Gerard Roest 1.32.03; Rob Jansen 1.32.49; Pieter Rademaker 1.34.44; Paul Jansen 1.41.58; Roel Hoksbergen 1.42.52; BASKETBAL The Red Stars Heren 1 - Jumpers 163-96, Blue Herons 2 - heren 2 60-58, heren 5 - Ring Stars 2 62-65, dames 1 - Cady'73 63-47, Green Giants - dames 2 38-28. Jongens junioren: 1 - Hurricanes 145-79, 't Gooi - jongens junioren 2 46-87, jongens kadetten 1 - De Schiestreek 152-79, New Stars - Meisjes kadetten 1 22-59. Meisjes aspiranten 1 - Wijnand Shooters 40-49, meisjes aspiranten 2 Bourgondie 28-41, Welpen 2 - Bourgondie 1 59-19. Basketbal 17.30 uur DAS-Red Stars (H) (Delft) 19.00 uur Jumpers-Red Stars (D) (Den Haag) Tafeltennis 13.30 uur Be Quick'62-Shot 2 (Hilver sum) 17.00 uur Shot 1-Ver. Spaarbank (Hei deweg) Voetbal 14.30 uur Loosdrecht-WZ'49 (Loos drecht) 14.30 uur JSV-Hees (Nieuwegein) 14.30 uur SEC-UW (Bosstraat-West) ZONDAG 3 NOVEMBER Badminton 10.15 uur BC'70-Selby (Zeist) Hockey 12.45 uur Be Fair-MHC Soest (D) 14.30 uur MHC Soest (H)-Hilversum (Koningsweg) Voetbal 14.30 uur Soest-LW (Bosstraat-Oost) 14.30 uur Kampong-SEC (Utrecht) Handbal 13.30 uur Celeritas-Smeeing/BDC 14.ïl) uur De Griffioen-Smeeing/ BDC (H) (Wolvega) Bowling 19.30 uur Laatste wedstrijd eerste pe riode Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag (C-drie) MAANDAG 4 NOVEMBER Zaalvoetbal 20.00 uur SEC-Lazy Bones (Beuken dal) BASKETBAL The Red Stars De gewijzigde aanpak van coach Harry van der Heuvel van de jongens junioren heeft zijn effect, want wederom werd een tegenstander met ruime cijfers ver slagen. Het doelsaldo is ten opzichte van de andere teams bijzonder hoog en nogmaals wordt aangetoond dat dit team in de top kan meedraaien. De ploeg, die zaterdag naar koploper New Stars moet, versloeg Hurricanes met 145-79. De zegereeks houdt voor de jongens kadetten niet op. Wederom werd met overmacht het Rotterdamse De Schie streek naar huis gestuurd: 152-79. In rust was de stand 90-31. In de tweede helft hadden de Soester jongens het be keken en speelden ze 'freewheelend' naar het einde. FIETSCROSS King's Road Riders Koen van Valkenhoef en Erwin Marsé zijn afdelingskampioen geworden. De fietscrossers (experts) behaalden dat resultaat tijdens de zesde en laatste wedstrijd. Robin van der Wolk legde beslag op de eerste plaats bij de cruisers. Erwin Marsé pakte daarin ook een eer ste plaats. Jorn Stekelenburg behaalde in de klasse 7- met overmacht de eerste plaats. Het leverde hem de vierde plaats in het alge meen klassement op. De gebroeders Öijan en Sancho Kers werden derde en tweede bij de cruisers en derde en vierde bij de experts. Als vierde eindigden ook Leon van Valken- hoef en Robin van der Wolk bij de ex perts en Koen van valkenhoef bij de cruisers. De overige fietscrossers moes ten genoegen nemen met een lagere klassering. TAFELTENNIS Shot Voor de eerste keer in deze competitie kon het eerste jeugdteam van Shot compleet achter de groene tafel ver schijnen. De schouder van Michiel Croezen was nog wel geen honderd procent, maar de dokter had toch het groene licht gegeven. Helaas voor Shot had de komst van Michiel weinig effect op het spel van de Soesters. Andermaal moest het vlaggeschip van de Shot-jeugd de tegenstander een ruime overwinning toestaan. Elan 1 uit Baarn maakte korte metten met de 'buren' uit Soest: 2-8. Nu Shot 1 weer compleet is, kan 'vaste invaller' Toine van Elteren weer alle aandacht richten op zijn eigen team: Shot 2. Dat komt de andere spe lers van Shot alleen maar goed uit. Want een Toine in vorm kan de wed strijd beslissen. Zo ook afgelopen zater dag. Tegen het altijd lastige Huizen 3 kwam Shot op een 5-2-voorsprong. Paul Merkus en Timo Septer hadden beiden van de Huizer kopman Dankers verloren en Toine moest uitgerekend tegen die Dankers het winnende punt voor Shot binnenhalen. Dat lukte vrij simpel; 21-19,21-17. De 8-2-zege was even later een feit. Shot 3 kwam tegen Werinon 2 uit Muiderberg net iets te kort. In eigen huis bleven de Soester op vier punten steken: 4-6. VOETBAL Hees Alle jeugdteams van Hees kwamen tot winst. Er werd flink gescoord, zij het dat de monsteroverwinning van de D-pu- pillen (28-1 tegen Eemdijk) een niet bepaald alledaagse uitslag mag worden genoemd. De B-junioren speelden thuis tegen hun leeftijdgenoten van Achterveld. Hees trok vanaf de aftrap in de aanval met de bedoeling het goede resultaat van de vorige week te herha len. Met goed aanvalsspel over de vleu gels werd de Achterveldse verdediging keer op keer in de problemen gebracht. Achterveld wist hier weinig tegen in te brengen en kon niet verhinderen dat Hees met een 4-0-voorsprong ging rus ten. Na rust ging Achterveld agressief van start, maar toen Hees uit de eerste de beste counter de score op 5 -0 bracht, was de wedstrijd definitief beslist. Hees bouwde de score uit naar 8-0 en vijf mi nuten voor tijd wist Achterveld de eer te redden door tegen te scoren. SEC Afgelopen zaterdag was het dé dag voor de Fl. In een gelijkopgaande wed strijd kon deze ploeg het eerste compe- titiepunt in de wacht slepen ten koste van WZA F3. Ook voor de A1 was het een belangrijke dag. De ploeg moest aantreden tegen Quick A2. Het werd een makkelijke wedstrijd voor SEC, dat met ruim verschil (8-3) won. De doel punten kwamen op naam van Dennis Brons, Richard Steensma en Yusuf Al- tunas. Opmerkelijk was ook de span nende wedstrijd van de Cl. Dat behaal de een gelijkspel tegen een zeer sterke tegenstander. Na een gelijkspel van vo rige week, kon de El de overwinnin- gensreeks weer voortzetten, evenals de Dl en de E2 die beide nog geen punt hebben verspeeld. Soest Maar liefst 22 jeugdteams van Soest kwamen in actie. Soest C3 behaalde af gelopen zaterdag het eerste competitie- punt. Het team, met Jouko de Boer en Jeroen Beijer als leiders, behaalde bij WZA een verdienstelijk gelijkspel. Soest Al speelde tegen HBC Al uit Heemstede. Doelpunten van Remi van de Pol en Pierre Brouwer waren niet voldoende om de wedstrijd te winnen. HBC wist driemaal te scoren zodat Soest met 2-3 verloor. Soest A2 was te gast bij WZ'49 Al. Soest dacht vooraf weinig kans te hebben tegen de koplo per aan de Eemweg. Toch had de wed strijd een verrassend verloop. Ondanks dat Soest A2 toch iets te kort kwam, lie ten de jongens van Paul Hilhorst en Pe ter Beijer zien tot veel in staat te zijn. De wedstrijd werd met 4-2 verloren. WZ'49 Voor de oudste jeugdteams van WZ'49 stonden plaatselijke wedstrij den op het programma. De Al speelde thuis tegen de A2 van Soest en bleef on geslagen. Vooral het eerste doelpunt, dat Ceki Kurt na een prachtige solo scoorde, was van grote klasse. De BI ging naar de Bosstraat om de BI van SEC te bekampen. De mannen van Be- la Bohus en Yp Huisman behaalden op nieuw de volle winst en evenals vorige week scoorden Roy Huisman en Murat Sahingoz ieder tweemaal. Soester Bowling Vereniging Jeugd: Baanbrekers-Turtles 0-5; Bay Watch-PAS 5-0; PC-De Dotjes 1-4. Senioren maandag: Big Splitters-Zilveren Ster 1-4; Bloopers-Pin Down 4-1; Bodrum- Boule d'Or 2-3; Van Ede-De Enghe 5-0; Baanbrekers-Akro 4-1Pin Action-Arrows 0-5. Senioren dinsdag: Heppie hoekers-Trio Bleeker 3.5-1.5; Funnel-Kegelkeilers 5-0; HAM-Bazuintjes 4-1; Cobra's-Team v. Paick 4,-1; Koffrie/Westra's-Shj-Ammer 5-0; Straik-Specialisten 2-3. Smeeing BDC Jeugd: Welpen - Shot'jes 8-5. Meisjesaspi ranten - HHC 2-3. Aspiranten - Fidelitas 17-2. Damesjunioren - UHV/DSO 9-12. Herenjunioren - ASC'91 7-17. Senioren; Dames I - Zeeburg 12-15. heren 1 - Jahn II 20-10. MHC Soest Jeugd jongens: Soest Al - Woerden Al 3-0. Soest A2 - Woerden A2 1-0. Soest BI - Leusden B2 5-4. IJsseloever B2 - Soest B2 3-0. Shinty C2 - Soest Cl 0-0. Soest Dl - Amersfoort Dl 2-4. Phoenix Dl - Soest D2 3-1. Jeugd meisjes: Soest Al - Amersfoort A2 3-0. Woerden A2 - Soest A2 0-0. Doorn A2 - Soest A3 2-0. Leusden BI - Soest BI 0-0. Soest B2 - SCH B3 6-0. SCHC Cl -Soest Cl 2-1. Soest C2 - Phoenix C2 3-0. Soest Dl - Amersfoort Dl 7-0. SCH D4 - Soest D2 2-0. Heren: Amersfoort 1 - Soest 1 0-5. Cartou che 2 - Soest 2 1-0. Soest 3 - Kampong 12 3-1. Maarssen 3 - Soest 4 1-1. Soest 5 - Amersfoort 8 1-2. Soest A - Gooische B 2-5. Spitsbergen B - Soest B 3-1. Soest C - Schaerweyde D 2-0. Dames: Soest 1 - Weesp 1 2-0. Soest 2 - Be Fair 20-1. Soest 3 - Shinty 6 6-0. Hilersum 6 - Soest 4 2-0. Shot Senioren: Steeds Hoger 1 - Shot 1 3-7. Shot -2 - Salamanders 1 2-8. Shot 3 - Quick 6 6-4. Shot 4 - ATC 3 8-2. Shot 5 - Quick 7 8-2. UBTV 3 - Shot 6 1-9. Shot 7 - Vitus 2 8-2. Shot 8 - Huizen 9 4-6. Shot 9 - TOVO 5 10-0. Foxboro 1 - Shot 10 6-4. Shot 11 - Bu- na 9 4-6. Shot 12 - TOVO 4 2-8. Shot 13 - Nederhorst 8 7-3. Jeugd: Shot 1 - Elan 12-8. Shot 2 - Huizen 3 8-2. Shot 3 - Werinon 4-6. Bijmaat 11 - Shot 4 7-3. Hees Hees Fl-LJsselmeervogels F4 4-1; Hees Dl-Eemdijk D2 28-1; Hees Cl-HVC C2 5-2; Hees Bl-Achterveld BI -8-1; CJW A2-Hees Al 1-4. SEC Achterveld Fl-SEC F2 9-3; SEC Fl-WZA F3 2-2; Roda'46 Ell-SEC E3 3-1; SEC E2-IJsselmeervogels E2 8-1; Ro da'46 E2-SEC El 1-2; SEC D3-Hoevela- ken D4 1-1; SEC D2-VaUeivogels D2 5-4; HVC Dl-SEC Dl 1-2; SEC Cl-Roda'46 C4 4-4; Hoogland B2-SEC B2 5-1; SEC Bl-WZ BI 2-5; SEC Al-Quick A2 8-3. Soest s.o. Soest Al - HBC Al 2-3. WZ'49 Al - s.o. Soest A2 4-2. Houten B1 - s.o. Soest BI 8-1. s.o. Soest B2 - De Glind BI 4-2 Ro- ^B4-s.o. Soest B3 7-0. s.o. Soest Cl - VRC Cl 2-6. s.o. Soest C2 - KWA Cl 0-8 \VZAC5-s o Soest C3 3-3, s.o. Soest Dl 1 Yvvta rue' D4 s-°- Soest D2 j YY6 s,°- Soest D3 3-0- Hoog land El - s.o. Soest El 5-1. De Glind El - s.o Soest E2 3-3. WZA E8 - s.o. Soest E3 2-4. s.o. Soest Fl - IJsselm.vogels F2 3-1 Hoevelaken F2 - s.o. Soest F2 0-2. s.o. Soest r Hoevelaken F3 - s.o. Soest F3 0-2. s.o. Soest F4 - IJsselm.vogels JBso-Soest DJCSaes- tum DJC 1-7. WZ'49 WZ'49 Al-Soest A2 4-2- SEC BI-WZ'49 2-5; WZ'49 Cl-DVS'33 Cl 9-0; Hoogland C2-WZ'49 C20-4- KWA C2-WZ'49 C3 2-7; WZ'49 Dl-TOV D2 9-2; IJsselmeervogels D2-WZ'49 D2 1-3- Spakenburg E2-WZ'49 El 0-5; Spake^ burg E4-WZ'49 E3 5-0; Hoogland F3-WZ'49 Fl 1-1. oogtand piet DieIiie' .wasJ;j) tallen, als Smeet en geconcent en dus lig "fle zijn er no® r beter", sprz „elerseencomplm e waarop ze een «ring hadden op; doel van Edwin Zo. Ld in de tweede 1 door Mare Vennaa ruik» Vennaa dos hebben we afge zou Wijven «uul moeite mee Jaht kreeg sporadrsch e; De cijfers 13-3, ml Soesters, was na d zeg! ne combinaties ver Smeeinê''®^"' sco' Zetten drie keer va vja peter Stoelenga Mm Steenbakker.' t "Eigenlijk een b vond Theo Remm dat DAK zaterda; ten toon spreidc Stam/SoVoCo be: speelminuten in met setstanden di dat de gasten uit t eerste divisie thui 15-2. Judith Lazonder g ge knauw door df geslaagde sprongs Stam/SoVoCo si hoewel dat voor d< een figuurlijke bet ker niet uitgeslote einde van de rit o terug moet doen. wat ze meebreng mesteam speelt b< merswaal zout in De Soester volle moment in de duldde DAK in de paste afstand, maa tien minuten (15 (15-2) alle illussie gen aan flarden. DAK probeerde i de midaanval te si zo doorzichtig, d het hart geen geva De Soesters moes wel even instellen dige aanvalsters niet al te veel tijd ii blokkering aan d< doneerden. Alle rayonspele Stars behaalden, heren I, een ruii Red Stars en Jui seizoen een klassi de heren van Rei den met klinkem Jumpers is ten o zoen bijzonder v Een Joegoslavisc trokken, die zijn s diend bij diverse aantal spelers vai vereniging werd ken. De tegenstand di den was minimaa ten waren beide daarna was de ka Ruststand: 33-51 nuten van de tw< streus aan Soeste 43-72). Geen er Stars in zijn spel 1 loor verdiend m Dames Na afloop was niet aanspreekbi Na een waarscl Red Stars niet te te spelen in deze opmerkingen g< U-2 na vijf min minuten spelen het wedstrijdfor

Soester Courant | 1991 | | pagina 18