J Diemei ziet verbetering bij Smeeing/BDC Stam/SoVoCo smijt DAK omlaag Soest doet goede zaken in kopgroep Eemvogels maakt pas op de plaats handbal Red Stars speelt belabberd Verveling slaat toe bij Shot Selby verspeelt koppositie PAGINA 18 WOENSDAG 30 OKTQBFR 1991 Ver 'g' g handballers sterk; concentratieverlies voorkomt monsterzege SOESTER COURANT PAGINA 19 Volleybalwedstrijd in 45 speelminuten beslist: 3-0 VOLLEYBAL Vierde nederlaag van basketballers BOWLING Volle bak bowlers in national league SCHAKEN Schaakprobleem 54 Klaverjassen bij SEC Ook damesteam houdt leidersrol vast HOCKEY Kaarten al geruime tijd geschud TAFELTENNIS Eerste nederlaag voor badmintonners Sporters ontdaan van geld en pas RUITERSPORT Paardenrommelmarkt in manege Eldorado Korfballers gaan weer de zaal in KORFBAL Fair-MHC Soest (D) -IC Soest (H)-Hilversum ït-LW (Bosstraat-Oost) npong-SEC (Utrecht) 3eleritas-Smeeing/BDC ïriffioen-Smeeing/BDC tste wedstrijd eerste pe- lowling Vereniging, ook ■drie) •Lazy Bones (Beuken- piet Diemei was zondagmiddag een tevrerf»„ J betering gezien bij Smeeing/BDC. Hii T"S' e h:m'"'altrainer had ver- „ier waarop zijn ploeg had verdedigd w»n. a aa?™ee voornamelijk op de ma- gelegd voor de 20-10-zege op Jahn H OhT. hadtlcn de Soesters de basis uitvallen, als Smeeing/BDC in hel tweede h„a™t mar8e had noS groter kunnen diger en geconcentreerder te werk was !e.l 'n aanvallend opzicht zorgvul- j »-•-* s gaan. Uat s van Hees kwamen tot ink gescoord, zij het dat winning van de D-pu- »en Eemdijk) een niet gse uitslag mag worden B-junioren speelden n leeftijdgenoten van *s trok vanaf de aftrap de bedoeling het goede vorige week te herha- nvalsspel over de vleu- hterveldse verdediging Ie problemen gebracht, hier weinig tegen in te niet verhinderen dat )-voorsprong ging rus- Achterveld agressief oen Hees uit de eerste de score op 5-0 bracht, definitief beslist. Hees uit naar 8-0 en vijf mi- ist Achterveld de eer te ;n te scoren. dag was het dé dag gelijkopgaande wed- oeg het eerste compe- acht slepen ten koste ok voor de Al was het lag. De ploeg moest Quick A2. Het werd ïdstrijd voor SEC, dat (8-3) won. De doel- Tp naam van Dennis eensma en Yusuf Al- jk was ook de span- in de Cl. Dat behaal den een zeer sterke ïen gelijkspel van vo- 5 El de overwinnin- ortzetten, evenals de beide nog geen punt Jgdteams van Soest oest C3 behaalde af- et eerste competitie- et Jouko de Boer en leiders, behaalde bij ienstelijk gelijkspel, tegen HBC Al uit unten van Remi van Brouwer waren niet wedstrijd te winnen, al te scoren zodat x>r. Soest A2 was te L Soest dacht vooraf ben tegen de koplo- l- Toch had de wed- d verloop. Ondanks ïts te kort kwam, lie- Paul Hilhorst en Pe- :el in staat te zijn. De 4-2 verloren. jeugdteams van laatselijke wedstrij- ima. De Al speelde m Soest en bleef on- et eerste doelpunt, een prachtige solo rote klasse. De BI raat om de BI van De mannen van Be man behaalden op- t en evenals vorige Huisman en Murat lemaal. F2 9-3; SEC oda'46 Ell-SEC E3 ervogels E2 8-1; Ro- 2; SEC D3-Hoevela- Valleivogels D2 5-4- 2; SEC Cl-Roda'46 2-SEC B2 5-1; SEC r Al-Quick A2 8-3. .1 2-3. WZ'49 Al ten BI-s.o. Soest BI Glind BI 4-2. Ro- 3 7-0. s.o. Soest Cl - C2 - KWA Cl 0-8. -3 3-3. s.o. Soest Dl A D4 - s.o. Soest D2 oest D3 3-0. Hoog- 5-1. De Glind El - A E8 - s.o. Soest E3 selm.vogels F2 3-1. est F2 0-2. s.o. Soest Joevelaken F3 - s.o. F4 - LJsselm.vogels d. Soest DJC - Saes- A2 4-2; SEC 49 Cl-DVS'33 Cl '49 C2 0-4; KWA 'Z'49 D1 -TO V D2 2-WZ'49 D2 1-3- El 0-5; Spaken- 5-0; Hoogland ontgaan en dus ligt er „og werk voor hem kl"'a" -We z'in er noê niet. maar het gaat 1 steeds beter", sprak Diemei die zijn tl spelers een compliment gaf voor de wij- K waarop ze een schier onneembare N vesting hadden opgeworpen voor het joel van Edwin Zoetelief. De doelman 1 «erd in de tweede helft niet vervangen r' door Mare Vermaak, zoals te doen ge I ucut'Epliilr Vprmaalf "Hot t was Diemei natuurlijk niet door benutte Atjan Roest drie straf- worpen en stond Smeeing/BDC na 23 minuten met 8-2 voor. Het was leuk wat bruikelijk. Vermaak: "Het ging goed jus hebben we afgesproken dat Edwin zou blijven staan. Daar heb ik geen moeite mee." Jahn II wel. De ploeg J kreeg sporadisch een echte schotkans. W De cijfers 13-3, in het voordeel van de Soesters, was na dertig minuten veel zeggend. De combinaties verliepen vaak goed en Smeeing/BDC scoorde via Charles van Zetten drie keer vanuit de linkerhoek, vil Peter Stoelenga bij de cirkel en via Wim Steenbakker. Tussen de bedrijven j - "zwi.ni-inasicuA Wdl ae nandbalploeg liet zien. Het spel oog- e iris en aantrekkelijk. De voorsprong y!^\a V?rc*er uügebouwd en de aanhang meld al rekening met een monsteruit slag. Die bleef evenwel achterwege, omdat bmeeing/BDC zich zelf in de tweede helft voorbij liep. Dat was de mening van Piet Diemei die vanaf de kant voortdurend aangaf dat zijn ploeg moest temporiseren. Guus Tourné en in mindere mate Michel Roest forceer den een aantal keer en vergaten de de vrije schietkans te zoeken. Aanvanke- hjk zag het ernaar dat Smeeing/BDC op de oude voet zou verder gaan, maar na acht minuten in de tweede helft (17-5) stokte de produktie. In een tijdsbestek van achttien minuten scoorde Smeeing/BDC welgeteld één maal. Jahn II profiteerde nauwelijks. Gedurende tien minuten bleef de stand op 18-8 steken en werden de toeschou wers beetje voor beetje in slaap gesust met een tempo, dat door een beetje vlotte slak had kunnen worden gevolgd. Gareel De gasten uit Stadskanaal waren niet bij machte om de hechte en hard werkende defensie van Smeeing/BDC met een kluitje in het riet te sturen. En de gast heren uit Soest lieten het, aanvallend gezien, liggen. Natuurlijk werkte de rui me voorsprong dat in de hand. En juist daarom probeerde Diemei zijn spelers groep in het gareel te houden en gecon centreerd verder te spelen. De overwinning kwam nooit meer in gevaar. Jahn II kwam 'terug' tot 18-10, maar zag vervolgens Steenbakker sco ren, Zoetelief een strafworp stoppen en Giovanni Agrippino met het laatste doelpunt van de wedstrijd voor 20-10 zorgen. Agrippino, die in Emmen al te gen E&O had gedebuteerd, mocht aan het einde van de rit opdraven. Evenals Erik van Empelen die zijn eerste offi ciële minuten in de hoofdmacht vol maakte. Beduidend meer speeltijd kreeg Wim Steenbakker die een goede indruk ach ter liet, vier keer de doelman uit het noorden passeerde en na afloop een dikke pluim van Diemei kreeg. "Ik zie vooruitgang in de ploeg, maar ik heb ook gezien dat Steenbakker gewoon laat zien dat hij er staat. Dat heeft die jongen uitstekend gedaan. Natuurlijk blijft het wel zo, dat we met een geha vend team spelen", wees Diemei nog even op het vertrek van een aantal spe lers. "Als iemand vorig seizoen had ge zegd dat Steenbakker nu in het eerste zou staan, was hij voor gek verklaard. Maar het is fijn dat hij er vandaag stond." Dames Bij de dames waren de verwachtingen niet bijster hooggespannen. De ploeg was, ten opzichte van vorig seizoen, op zes plaatsen gewijzigd. Toch startte de Soester ploeg goed. Met geconcen treerd handbal werd zelfs een 4-1-voor sprong genomen tegen Zeeburg. In het laatste kwartier voor de pauze vond Smeeing/BDC het net evenwel niet meer en bogen de gasten de stand om naar 4-7. Smeeing/BDC knokte zich terug, maar bleef voortdurend tegen een achter stand aankijken. Bij de stand van 12-13 kreeg Zeeburg twee strafworpen toege- Peter Stoelenga heeft de hoek voor het uitkiezen. Foto: Goos van der Wilt. "Eigenlijk een beetje gênant." Dat vond Theo Remmerswaal van het spel dal DAK zaterdagmiddag in de Bunt (en toon spreidde. De dames van I Stam/SoVoCo beslisten het duel in 45 speelminuten in hun voordeel (3-0) met setstanden die de indruk wekken dat de gasten uit Hoogezand niet in de eerste divisie thuishoren: 15-9, 15-3, I 15-2. Judith Lazonder gaf DAK een gevoeli ge knauw door de laatste set met vier 1 geslaagde sprongservices uit te maken. I Stam/SoVoCo smeet DAK omlaag, hoewel dat voor de hekkesluiter slechts een figuurlijke betekenis had. Het is ze- ker niet uitgesloten dat DAK aan het j einde van de rit ook letterlijk een stap terug moet doen. "Het is geen niveau wat ze meebrengen. Ons tweede da- mesteam speelt beter", strooide Rem- merswaal zout in de gapende wond. I De Soester volleybalploeg was geen moment in de problemen geweest, i duldde DAK in de eerste set nog op ge- I paste afstand, maar sloeg daarna in vijf tien minuten (15-3) en tien minuten w (15-2) alle illussies van de noorderlin gen aan flarden. DAK probeerde in de openingsfase via de midaanval te scoren, maar deed dat zo doorzichtig, dat Stam/SoVoCo in het hart geen gevaar hoefde te duchten. De Soesters moesten zich in het begin 1 wel even instellen op de twee linkshan dige aanvalsters van DAK. Dat nam niet al te veel tijd in beslag, zodat ook de blokkering aan de buitenkanten func tioneerden. Geconcentreerd "En wij bleven vast en geconcentreerd spelen", prees Remmerswaal zijn da mes. "De opslag en de organisatie ble ven goed, terwijl we passend geen enkel probleem hadden. Maar dat is weer in herent aan het spel van je tegenstander. DAK heeft niets in de eerste divisie te zoeken." Over zijn eigen ploeg was Remmers waal beter te spreken. Met zes punten uit vier wedstrijden bezet Stam/SoVo- Co een stek in de middenmoot. Rem merswaal beseft zich dat Stam/SoVo- Co tot dusver in Kuipers/Zwolle en DAK twee zwakke teams op bezoek heeft gehad. Hij weet ook dat zijn 'mei den' hun borst over twee weken nat kunnen maken voor de confrontatie in en tegen Drachten. Remmerswaal ondervond, opmerkelijk genoeg, weinig tot geen hinder van scheidsrechter Herman Schuurman. De leidsman die een week eerder als tweede scheidsrechter een, in de ogen van Remmerswaal, discutabele rol had gespeeld, leidde de wedstrijd naar be horen. De coach en spelverdeelster Ma- rianne Goebertus kregen weliswaar (wederom) geel voorgehouden, over de beslissingen van Schuurman was Rem merswaal tevreden. "We hebben van tevoren en na afloop een goed gesprek gehad. Hij heeft gezegd dat hij spijt had van bepaalde opmerkingen. Dat vind ik Inge'E ver slapt de blokkering vak DAK aan haar laars. Foto: Goos van der Wilt. eerlijk. De scheidsrechters hebben strakke richtlijnen meegekregen. Als de wisselspeelsters te ver naar voren staan of de coach op de verkeerde plek zit, moeten ze er wat van zeggen. Als ze dat niet doen, krijgen ze een slechte beoor deling en dat willen ze niet. Het zijn al lemaal formaliteiten die niets met vol leybal te maken hebben. Het is te hopen dat die regels straks wat soepeler wor den gehanteerd." Het tweede damesteam verliet de voor laatste plaats in de tweede divisie door met 3-1 van Zaan te winnen. De ploeg van Ad van Woensel leek zich weinig tijd te gunnen om het karwei te klaren (15-3, 15-6), maar maakte het zich daarna moeilijk. De gasten wonnen de derde set (9-15) en in de vierde set pak te Stam/SoVoCo nipt de volle winst: 17-16. Heren aanzienlijk minder goed te spreken was Jan Visser. De trainer/coach van het eerste herenteam geneerde zich dusdanig over de inzet van zijn spelers, dat hij na afloop van het duel met NVC 3 vertrok zonder ze gedag te zeggen. Stam/SoVoCo trok de eerste set nog naar zich toe (15-17), maar viel daarna ver terug. Na de tweede set 15 -10) leek er nog van alles mogelijk, maar NVC deklasseerde vervolgens de Soester gasten met 15-3 en 15-5. Red Stars gingen rusten met 27-16. De basis van de overwinning was gelegd, want in de tweede helft waren beide teams bijna gelijkwaardig aan elkaar. Door deze overwinning nestelt het team van coach Michel van Drie zich in de subtop van de eerste klasse van het rayon. Alle rayonspelende teams van Red Stars behaalden, met uitzondering van heren I, een ruime overwinning. Red Stars en Jumpers speelden vorig seizoen een klasse hoger. Toen wonnen de heren van Red Stars beide wedstrij den met klinkende cijfers. Het huidige Jumpers is ten opzichte van vorig sei zoen bijzonder versterkt. Een Joegoslavische coach werd aange trokken, die zijn sporen reeds heeft ver diend bij diverse verenigingen. En een aantal spelers van een promotiedivisie vereniging werd eveneens aangetrok ken. De tegenstand die de Soester heren bo den was minimaal. De eerste tien minu ten waren beide teams gelijkwaardig, daama was de kaars uit bij de thuisclub. Ruststand: 33-50. De eerste zeven mi nuten van de tweede helft waren desa streus aan Soester zijde (van 33-59 naar 43-72). Geen enkel moment kon Red Stars in zijn spel komen en de ploeg ver loor verdiend met 63-96. Dames Na afloop was de coach van Cady 73 "'et aanspreekbaar voor zijn speelsters. Na een waarschuwing zijnerzijds om "ed Stars niet te onderschatten en alert te spelen in deze wedstrijd, hadden zijn ^P^erkingen geen effect gehad. Via 2 na vijf minuten, stond na vijftien Feuten spelen een score van 21-12 op net wedstrijdformulier. De dames van In de vierde klasse van de national lea gue hebben de bowlers van Nefken- s/Turbo's de grootst mogelijke over winning behaald. In C-drie wonnen de Soesters drie keer met 3-0. Daarmee incasseerden ze negen pun ten. Meereveld was het eerste slachtof fer van de bowlers. H. Duyst sr. gooide daarbij een 219 game. Tegen Pindevills scoorde B. Jansen een 223 game. In de laatste serie tegen de Pletters kwam H. Duyst jr. het verst met een game van 247. verzorgd door de Soester Schaakclub Opgave: Wit aan zet wint: Oplossing schaakprobleem 53: 1. Pe7 - g6 Kf8 - g8 2. Db4 - f8 Ta8 x f8 3. Pd5 - el mat. REDAKTIE SOESTER COURANT Kantooradres: Van Weedestraat 227 Telefoon 14152 Telefax 24904 In de kantine van SEC aan de Bosstraat wordt maandag 4 november weer ge klaverjast. De aanvang van de maande lijkse kaartavond is 20.00 uur. De heren van MHC Soest kwamen zondag, in de uitwedstrijd tegen Amersfoort, maar moeizaam op gang. Soest had de gehele eerste helft nodig om tot het niveau van de afgelopen weken te komen en won met 0-5. De eerste kansen in de wedstrijd waren dan ook voor de thuisploeg. Deze wist echter uit drie strafcorners geen doel punt te scoren. Het was daarentegen Soest dat de score opende. Een schot van Reitze ten Cate belandde via de stick van een speler van Amersfoort in het doel: 0-1. Na de rust werd Amersfoort volledig in het eigen 23-metergebied teruggedron gen. De Soester hadden echter veel kansen nodig om tot scoren te komen. Uiteindelijk was het Aijen Buys die voor Soest, in de 45ste minuut, de score op 0-2 bracht. De weerstand van Amersfoort was daarna gebroken. Het was wederom Arjen Buys die, uit een rebound van een strafcorner, de ver diende 0-3 voor Soest scoorde. Nadat er vanwege buitenspel nog een doelpunt van Soest werd afgekeurd, maakte Aijen Buys zijn hattrick toch nog compleet door via een goede solo-actie 0-4 te scoren. Het was Steven Blommers die de eindstand op 0-5 be paalde. Uit een afgeschoven strafcor ner pushte hij de bal onhoudbaar over de keeper van Amersfoort in. De heren van MHC Soest blijven door deze zege ongeslagen. Dames Het damesteam van MHC Soest blijft de koppositie delen met Kameleon, waarvan onlangs met 3-1 werd gewon nen. Soest rekende ditmaal in eigen huis af met Weesp, dat de derde plaats bezette: 2-0. Soest verscheen met de sterkste opstel ling in het veld. Het spel was aanvanke lijk aardig verzorgd, maar de thuisploeg kon het overwicht niet in doelpunten uitdrukken. Uit vijf strafcorners werd evenmin gescoord, waardoor de rust zonder treffers werd bereikt In de 47ste minuut kreeg Soest de belo ning. Na een mooie actie van Stephanie van der Spoel op rechts, scoorde Muriel Hawerman 1-0. Joan Boerkoel speelde voor het eerst als linkerspits. Ze kweet zich goed van haar taak. Aanvoerster Mérion van Asch nam haar functie als linksachter over. Van Asch zou het tweede doelpunt voor haar rekening nemen. Uit één van de vijf strafcorners werd een strafbal ge forceerd, die door de aanvoerster werd benut. Na zes duels voeren Soest en Kameleon met elf punten de ranglijst aan. Het doelsaldo van Soest is iets beter. De tafeltenniscompetitie is eigenlijk al voorbij. Het eerste van Shot staat na een 7-3-overwinning op Steeds Hoger nog vaster op de vierde plaats en zal daar deze competitie ook niet meer van afkomen. Sliot 2 mag na het 8-2-verIies tegen Salamanders 1 alvast wennen aan het idee dat het team vol gend seizoen een klasse lager uit zal komen. De situatie waarin het eerste senioren team van Shot zich bevindt, werd vorige week al in deze krant geschetst. Twee teams zijn te zwak, drie teams te sterk en de Soesters staan op de vierde plaats. Afgelopen zaterdag werd aangetreden tegen Steeds Hoger 1 uit Rijswijk, één van de twee zwakke broeders. Nog voordat een bal was gespeeld wisten de spelers van Shot al dat ze zouden win nen. Het enige onzekere was: Wie ver liest hier onnodig een partij? Want dat gebeurt in zulke soort wedstrijden bijna altijd. In Rijswijk werd Aksel van Elte- ren het slachtoffer van gebrek aan da dendrang. Niet meer dan één puntje kon hij voor de Soesters mee naar huis nemen. Sander de Riemer hield de schade met een verliespartij nog enigs zins beperkt. Kopman Berend Jonker bleet als enige ongeslagen. Het is dan ook geen toeval dat hij van de drie Shot- ters de meeste ervaring heeft. De kans dat Shot 2 zich nog zal handha ven in de derde divisie is na het 2-8-ver- lies tegen De Salamanders 1 (Den Haag) niet meer dan theoretisch gewor den. Dat is voor de Soesters overigens geen verrassing. Toen vorig seizoen de nieuwe teamsamenstelling van het tweede team bekend werd, geloofden weinig ping-pong-insiders dat de Soes ters opgewassen zouden zijn tegen het tafeltennis-geweld in de derde divisie. Werd in de uitwedstrijd nog met 7-3 ge wonnen van de Salamanders, afgelopen zaterdag waren ook de Hagenaars een maatje te groot voor de Shot-heren. Even, op 2-3, leek het tweede nog terug te komen, maar oudgediende Dirk Schuiling liet twee goede kansen op ga- mewinst onbenut: 23-25, 22-24. Daar na was de Soester weerstand gebroken. De twee Shot-punten kwamen op naam van Dirk Schuiling en Martin Fransen. Het na drie wedstrijden nog ongesla gen Selby ontving zaterdag het even eens ongeslagen DOTO uit Nijkerker- veen. Hoewel beide teams gespannen aan de wedstrijd begonnen, werd het een buitengewoon sportief duel. DO TO won weliswaar met groot verschil (2-6), maar individueel waren de ver schillen erg klein. Door dit verlies ver speelde Selby wèl de bovenste plaats. Aangezien Selby's eerste heer René In- kenhaag nog steeds geblesseerd is - een knieoperatie moet niet worden uitge sloten - is Jeroen Voorburg een welko me aanvulling. De hard smashende Voorburg ontdekte in zijn enkelspel dat zijn tegenstander nog harder kon smas hen. Hij deed dat zo veelvuldig, dat Voorburg zijn eerste verliespunt moest laten noteren. Marcel Pas trok de stand weer in evenwicht met gevarieerd, en op winst, afgesteld spel. Zijn single won hij overtuigend en in het herendubbel spel dwong hij samen met Voorburg de badmintonners uit Nijkerkerveen een verlenging in de tweede game af. Met 15-18 bleken de bezoekers toch iets sterker. In de mix won Pas met Jeannette Wes- terveld de eerste game. DOTO had echter meer in huis en won de volgende twee partijen. Bij de damesenkelspelen verloor Gerdie van Kooten met 5-11 en 4-11 en doordat Jeannette Westerveld niet de juiste richting aan haar slagen kon geven en bovendien de shuttle niet ver genoeg achterin kon krijgen, ging ook die partij naar DOTO. In het dub belspel pakten de Soester dames nog wel de tweede game, maar de derde ging weer naar de 'overkant'. Een op vallend winstpunt was de mix van Je roen Voorburg en Gerdie van Kooten. Na hun tegenstanders in de eerste game met 15-11 te hebben geklopt, wonnen zij de tweede alsof het een demonstra tiepartij betrof, waarbij alles lukte. Het duo van DOTO kreeg geen punt en ging met 15-0 naar de kant. Het was een schrale troost voor de Soester badmin tonners, die hun koppositie na de 2-6-nederlaag uit handen moesten ge ven. Twee sporters die vorige week bij een voetbalclub aan de Bosstraat-West trainden, zijn armer geworden zonder dat ze geld uitgaven. Een dief nam in de kleedkamer geld mee uit de portemonnees en ontfermde zich tevens over een bankpasje. Twee mannen missen respectievelijk 165 en vijftig gulden. De Warmbloed-paardenfokvereniging Eemland (WPE) organiseert op zater dag 23 november een rommelmarkt in de binnenmanege van Eldorado aan de Bosstraat 79, waar uitsluitend paarden sport-artikelen worden aangeboden. De markt is ook opengesteld voor niet- leden en biedt bezitters van overtollige paardensport-artikelen de gelegenheid tot ruil of verkoop. Wie van plan is aan de markt deel te ne men en veel artikelen inbrengt, kan via de WPE een kraam huren (kosten ca. f 50,-). De spullen - bijvoorbeeld rijkle- ding, tuigage en paardedekens - kun nen worden uitgestald tussen 16.30 en 19.15 uur. Tussen 19.15 en 20.30 uur is de binnen manege voor het publiek gesloten in verband met de algemene jaarvergade ring van de WPE. De markt begint om 20.30 uur. Wie slechts een kleine hoeveelheid arti kelen inbrengt is ook vanaf 20.30 uur welkom. Voor grotere hoeveelheden is een inschrijfformulier nodig, af te halen bij het WPE-secretariaat, Heuvelweg 22. De formulieren moeten vóór 10 no vember worden ingeleverd. De laatste wedstrijd voordat de korf ballers de zaal in gaan, is desastreus verlopen voor Eemvogels. Onder pri ma omstandigheden moest de ploeg de eer aan gast Ter Leede laten (7-10). Dat lag zeker niet alleen aan de spelers uit Leerdam. De Soesters hebben voor al zichzelf veel te verwijten. De verdedi ging gaf te veel mogelijkheden weg, ter wijl in het aanvalsvak te weinig kansen werden gecreëerd. De start was al veelbetekenend. Na 1-0, door Marco van Barreveld, liep Ter Leede uit naar 1-5. Voor rust had alleen Fons Verduin nog iets kunnen doen voor de Eemvogels. In de tweede helft leek het aanvankelijk beter te gaan. Na 3-5 (Kathja Rauch) en 3-6 kwam de ploeg op 4-6 (strafworp Van Barre veld) met goede uitzichten langszij te komen. Toch bleef het verschil twee punten. Doelpunten van Kathja Rauch, Van Barreveld (weer een strafworp) en Marco Kuil werden steeds tenietgedaan Marco Kuil vecht een luchtduel uit. Foto: Goos van der Wilt. door de tegenstanders. De eindstand werd daarmee 7-10. Na ruim de helft van de veldcompetitie te hebben afgewerkt, staat Eemvogels op de vijfde plaats. De selectie speelt zaterdagmorgen in Sporthal Beukendal een oefenwedstrijd. Op zaterdag 11 no vember houdt Eemvogels demonstra tiewedstrijden met de topclubs DKOD en Sparta. Het eerste van Eemvogels komt zelf ook aan bod.

Soester Courant | 1991 | | pagina 19