jan hu is haam Bestel nu voor de feestdagen! Ji-Smitshof en jumelagestichting slaan handen ineen voor de Polen iifien Tweede Ouderenbus komt eraan Eigendomweg-bewoners stappen nu naar de Raad van State 'vvie w^e zeggen heeft Heerlijke salades N I HOUTEN P»** f GRILL >NDUE lüRANT KJE Eigen programma's voor Turken en Marokkanen op Radio Soest? INTERIEURVERZORGING VOOR STEEDS NIEUWE WOONIDEEËN A.A. VAN BREUKELEN B.V. Luxe huzarensalade Luxe zalmsalade DE TROMSLAGER 02155-22871 "DE TROMSLAGER" Besluiten van B. W. Soest onbehoorlijk bestuur verweten Kerstpakketten naar Polen Kerstpakketten voor Kedzierzyn/Kozle Geld gestolen uit schoolgebouw PAGINA 5 SOESTER COURANT doet dat in de doei aai. SoesterCoujant E NS DAG 4 DECEMBER 1991 podschappen-aktie op 18, 19, 20 en 21 december -t restaurant ^-EETHUISJE >est list omstreken Luykje Commissie wil af van verplicht Nederlands Twaalf auto's beschadigd NIEUWSTBAAT 18-24 - BAARN - TEL. 02154-1 2600 A.A. van Breukelen B.V. is een onafhankelijk adviesbureau met meer don 25 jaar ervaring in: HYPOTHEKEN - VASTGOED - ASSURANTIËN FvonBKUKElENbA adviseursin... Koninginnelaan 40, 3762 DG Soest F hypotheken vastgoed o$suionlien\ Tel. 02155-17962/23789 plaats: Soest adres: Wilhelminalaan 31 ligging: centraal en mooi gelegen woninq: vrijstaand, qaraqe, c.v., qrote tuin (ca. 479 m2) indeling: entree, toilet, kelder, ruime woonkamer, keuken verdieping: 3 slaapkamers, badkamer zolder: bergzolder met vlizotrap algemeen: enig achterstallig onderhoud f 335.000,- plaafs: Baarn adres: Speenkruidlaan 5 ligging: rustige kindervriendelijke buurt woning: middenwoning met inpandige berging, c.v. indeling: entree, toilet, keuken, ruime woonkamer verdieping: 3 slaapkamers, ruime douchecel zolder: zolder met vaste trap, 4e slaapkartier algemeen: ruime woning f 177.500,- Soest (nieuwbouw) Heetakker achter nieuw gemeentehuis Soest 14 halfvrijstaande woningen met garage entree, meterkast, toilet, woonkamer (46 m2), keuken, bijkeuken verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet, extra hobbyruimte (12 m2) zolder: zolder met vaste trap, 4e slaapkamer algemeen: 'ca. 350 m2 grond 'optimale warmte-isolatie 'traditionele bouw 'type A, Al v.o. v.o.n. f 372.000,- plaats: cdres: ligging: woning: indeling: Wilt u maandelijks ons Gratis WONINGBULLETIN ontvangen? Keuze uit meer dan 40 woningen!!! Info via ons kantoor. met ham rosb/et. fncano&au en rollade, per persoon 15.00 met paling, garnalen, krab en zalm. per persoon 17.50 v.a. v.o.n. f 470.000,- v.o.n. f316.000,- v.a. v.o.n, f371.000,- v.o.n. f 399.000,- U kunt uw bestellingen tot 15 december a s. opgeven SOEST voor particulieren en bedrijven' De saladeen koud buttet'specialist De tweede Ouderenbus kom er vrijwel zeker aan. Het College van Burge meester en Wethouders zal de ge meenteraad in elk geval voorstellen de exploitatie van beide bussen te garan deren, waarmee in totaal ruim 36.000 gulden zal zijn gemoeid. Het College heeft in de afgelopen maanden druk overlegd met de SWOS over de aanschaf van de tweede Oude renbus. Bij de begrotingsbehandeling was daar o.a. door het CDA op aange drongen en er werd ook 16.000 gulden voor gereserveerd. Van enkele "wel doeners" - het RNE en de gebruikers raad van het Kruiswerk - heeft de SWOS toezeggingen binnen voor de aanschaf van de tweede bus, op voor waarde dat de gemeente het exploita tietekort garandeert. B. W. willen dat nu wel doen. De dekking laat het College over aan de gemeenteraad zelf, omdat het hier een "politieke afweging" betreft. Met de SWOS zelf zal nog gepraat gaan wor den over het gebruik van de 18.000 gul den die nog in het potje voor flankerend ouderenbeleid zit. Bij het besluit heeft het College overigens ook gedacht aan de inzet van de tweede bus als wijkbus, tijdens de spitsuren. De WD heeft on langs een initiatief-voorstel gelanceerd om zo'n wijkbus door Soest te laten rij den en B. W. willen wel eens uitge zocht zien of de tweede bus daarbij niet een rol kan spelen. Kunst als cadeautje. B. W. hebben besloten de commissie R.O. te raadple gen over het voorstel om kunst aan te schaffen, om bij geschikte gelegenhe den een "representatief' cadeautje te kunnen uitdelen. Tot dusver beperkten de gemeentelijke mogelijkheden zich tot dassen, sjaaltjes en in een enkel ge val ook nog wel eens een glas met af druk van het nieuwe gemeentehuis. De wethouder Beeldende Kunst (Jan Visser) en WVC-ambtenaar Henk van Rij kom zijn vorige week wezen kijken op de Grafiekbeurs in Utrecht, waar o.a. een deel van de collectie van het Museum voor Hedendaagse Kunst te koop was. Voor 3000 gulden namen ze daar opties op kunstwerken die t.z.t. als relatiegeschenk kunnen worden aange boden, maar dan wel bij heel bijzondere gelegenheden. Collega-wethouder Jan Menne (CDA) heeft overigens geop perd de nog in gemeentelijk bezit zijnde BKR-kunstwerken ook als relatiege schenk te gebruiken of ze eventueel in bruikleen te geven. Het geld is afkom stig uit de Kermispot. Geen BTW terug. De gemeente Soest zal geen BTW terugbetalen aan twee bewoners van de Parklaan. Die hadden elk gevraagd om restitutie van zo'n 30.000 gulden omzetbelasting, naar aanleiding van een artikel in de Te legraaf van begin november. Daaruit zou blijken dat zij recht hadden op de terugbetaling, omdat er geen "vervaar- digingshandeling" bij te pas gekomen zou zijn, d. w.z. de grond zou niet bouw rijp zijn gemaakt. Volgens het College is dat zeker wel het geval geweest, om dat er grondbewerking heeft plaatsge vonden om het water van de Eng af te voeren en voor de aansluiting op het rioolstelsel. Vlooienmarkt. Aqua Indoor krijgt van de burgemeester vergunning voor het houden van een vlooienmarkt in de sporthal op Tweede Kerstdag, van 9.00 tot 17.00 uur. Van het College mag Aqua Indoor de ruimte (incidenteel) verhuren aan een Helmonds organisa tiebureau, mits er geen bedrijfsmatige detailhandel plaatsvindt. De organisa tor heeft dat beloofd; slechts particulie ren mogen meedoen. De winkelslui tingswet is in dit geval niet van toepas sing. Ongenoegen. Het College zal schrif telijk zijn ongenoegen laten blijken aan de directeur Landbouw, Natuur en re creatie van de provincie LNO, nu ge bleken is dat deze instantie tot twee maal toe een verkeerd advies heeft ge geven over het aantal "mestvarke- n-eenheden" voor de "illegale" var kensstal van de firma Lanser aan de Soester Engweg. Door foute bereke ningen is de gemeente op het verkeerde been gezet en wordt het bezwaarschrift van Lanser alsnog gegrond verklaard. Een en ander is gebaseerd op de oude hinderwetvergunning, nu de nieuwe door de Raad van State is geschorst. Lanser kon zich volgens de uitspraak van B. W. nu terecht beroepen op ou de afspraken. Geen antiekzaak. B. W. hebben besloten geen antiekzaak toe te staan in het pand Burgemeester Grothestraat 15. Het plan is in strijd met het bestem mingsplan. In de afgelopen jaren is er wel een winkel in gevestigd geweest, maar die is verdwenen en later is het pand gebruikt als woning. Het staat nu leeg, zodat er ook geen sprake is van een overgangsrecht. De bewoners van de Eigendomweg die eerder al protesteerden tegen de bouw van vier woningen achter hun huizen - waarvoor illegaal bomen zouden zijn gekapt - zijn opnieuw in verzet geko men. Ze gaan tegen de afwijzing van hun bezwaren in beroep bij de Raad van State. Woordvoerder Reeuwert Tromp heeft het gemeetebestuur in een brief op po ten nog eens duidelijk gemaakt hoe de bewoners over de gang van zaken den ken, nu hun protest door de bezwaar- schiftencommissie niet ontvankelijk is verklaard omdat het te laat binnen is ge komen. Volgens hem is er alleen maar gezocht naar een argument, om niet op de inhoud van het bezwaar in te hoeven gaan. Alle problemen worden nog eens uit voerig op schrift gezet, zoals het feit dat ambtenaren geen toezicht hadden ge houden op het naleven van de voor schriften - wat ze volgens Tromp wel hadden toegezegd - en het feit dat de bewoners destijds een verkeerde teke ning te zien hebben gekregen. Tromp verwijt het gemeentebestuur een strategie die erop gericht is burgers monddood te maken en handhaaft dan ook de eisen van de bewoners: stopzet ting van de bouw tot er overeenstem ming is over een schadevergoeding, dis ciplinaire maatregelen tegen de twee betrokken ambtenaren en officiële ex cuses van de gemeente. Min of meer tegelijkertijd hebben Tromp c.s. zich tot de afdeling recht spraak van de Raad van State gewend, met een brief waarin de gemeente "on behoorlijk bestuur" wordt aangewre ven. Ook in deze brief wordt de vooraf gaande historie volgens de zienswijze van de Eigendomweg-bewoners nog eens uiteengezet. Tromp en de zijnen roepen de Raad van State op om vast te stellen dat er sprake is van onbehoorlijk bestuur en onzorg vuldigheid in de voorlichting van de burgers. Ook willen ze dat de Raad van State Soest oproept om maatregelen te nemen om soortgelijke situaties te voorkomen en alsnog een herplantre geling voor de gesneuvelde bomen op te leggen. Ook dit jaar is er weer gelegenheid tot het versturen van kerstpakketten voor familie, vrienden en kennissen in Polen. Vanwege het grote aantal verwachte pakketten is het transport over twee weekeinden verspreid. Er zijn dus twee data, waarop een pakket kan worden ingeleverd. Welke men ook kiest, het pakket zal in Polen gegarandeerd voor Kerst aan huis worden afgeleverd. Inleveren bij de fam. De Groot, Haver- weerd 117, op vrijdag 6 december, 14.00-22.00 en op vrijdag 13 decem ber, van 14.00-22.00 uur. Informatie, tel. 24377. De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevige karton nen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadresseerde èn afzen der dienen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. De pakket ten mogen nu óók brieven, tijdschriften e.d. bevatten. Het maximale gewicht van een pakket is 25 kg, de kosten zijn f 7,50 per pakket plus f 2,50 per kilo. Hoewel het Sinterklaaspapier nog niet is opgeruimd, moeten wij nu al aan Kerstmis denken. Om tijdig kerstpak ketten bij bekenden, gastgezinnen, een kinderhuis en Caritas te kunnen bren gen, vertrekt er 12 december a.s. weer een transport naar Kedzierzyn/Kozle. Voor geadresseerde pakketten geldt een tarief van slechts f 7,50, mits het een adres in Kedzierzyn/Kozle is. Dan worden de pakketten door de organisa tie (Vereniging Kedzierzyn/Kozle i.o.) zelf aan huis gebracht. Dat zal dan op zaterdag 14 december a.s. in Kedzier zyn/Kozle plaatsvinden, keurig op tijd voor de kerst. Het inleveren van de pakketten kan voor de kinderen in het kindertehuis op maandag 9 december van 19.00 tot 20.00 uur bij de familie Van Senten, Steenhoffstraat 50. Andere geadre seerde pakketten voor uitsluitend de gemeente Kedzierzyn/Kozle kunnen worden gebracht op dinsdag 10 of 11 december, ook van 19.00 tot 20.00 uur, bij de familie Van Senten. Voor specia le dozen kan men contact opnemen met mevrouw A. Rademaker, tel. 10507. Kinderschoentjes Het kinderhuis heeft dringend behoeft aan gebruikte rnaar goede kinderschoe nen. Het Caritas-huis in Kedzierzyn Kozle heeft een ernstig tekort aan in- continentie-materiaal, luiers en ver- bandstoffen. Hulp hiervoor wordt drin gend gevraagd. Zaterdag 14 december a.s. zullen de goederen worden afgele verd in Kedzierzyn/Kozle. De trans portkosten zijn voor rekening van de Vereniging Kedzierzyn/Kozle i.o. Een Soester is in Zeist bestolen van vijf honderd gulden. Het geld zat in de bin nenzak van zijn jack. De Soester deed aangifte bij de politie in zijn woon- Soest (nieuwbouw) Heetakker achter nieuw gemeentehuis Soest 4 vrijstaande villa's hal, toilet, meterkast, woonkamer (51,2 m2), keuken, bijkeuken verdieping: 4 slaapkamers, apart toilet, badkamer met ligbad, aparte douche zolder: bergzolder algemeen: 'ca. 500 m2 grond 'opt. warmte-isolatie 'traditionele bouw 'type C plaats: adres: ligging: woning: indeling: Soest (nieuwbouw) Heetakker achter nieuw gemeentehuis Soest 10 halfvrijstaande woningen met garage entree, toilet, meterkast, woonkamer (37 m2), keuken 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet zolder met vaste trap, 4e slaapkamer 'ca. 300 m2 grond 'opt. warmte-isolatie 'traditionele bouw 'type D plaats: Soest (nieuwbouw) adres: Heetakker ligging: achter nieuw gemeentehuis Soest woning: 6 halfvrijstaande woningen met garage indeling: entree, toilet, meterkast, woonkamer (41 m2), keuken, bi|keuken verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet, extra hobbyruimte (12 m2) zolder: zolder met vaste trap, 4e slaapkamer algemeen: 'ca. 310 m2 grond 'optimale warmte-isolatie 'traditionele bouw 'type B Soest (nieuwbouw) W. Pyrmontlaan naast nr. 47 in bestaande villaWijk 4 halfvrijstaande villa's met garage, carport entree, meterkast, toilet, woonkamer (ca. 52 m2), keuken, kelderkast verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet zolder: zolder met vaste trap, mog. 4e slaapkamer algemeen: 'ca. 375 m2 grond 'opt. warmte-isolatie 'traditionele bouw plaats: adres: ligging: woning: indeling: 02155-22871 plaats: adres: ligging: woning: indeling: verdieping: zolder: algemeen: 1 761 DS Soest 5 07 3LENSTRAAT/ >ek Steenhoffstraat voor informatie '9 67 7RAAT 188 52155-12739 De Turkse en Marokkaanse bevol kingsgroepen van Soest zouden graag eigen programma's willen uitzenden via Radio Soest, maar de manier waar op dat gebeuren moet, staat nog nie mand duidelijk voor ogen. Eén van de beperkingen die overwonnen moeten worden is het gemeentelijk "gebód" dat uitzendingen uitsluitend in het Ne derlands moeten plaatsvinden. De kwestie kwam vorige week ter spra ke in de vergadering van de commissie Minderheden, waar Radio Soest-pro- grammadirecteurHenk Lokman kwam spreken over de (on)mogelijkheden van uitzendingen in de landstaal voor de Turkse en Marokkaanse gemeen schappen in Soest. "Wij zijn een publieksomroep, dus in principe is iedereen welkom," aldus Lokman. Hij wees in dat verband wel op het verplichte Nederlands. "We ple gen geen censuur, maar we moeten te genover de Mediaraad wél weten wat we ongeveer uitzenden." De vertegenwoordigers van de Turkse en de Marokkaanse comités in de com missie reageerden in het algemeen en thousiast op het aanbod, al keek men bedenkelijk bij Lokmans aanvankelijke voorstel om de uitzendingen te beper ken tot een kwartiertje per week, net als andere groepen. "We kunnen niet ons hele programma van doelgroepen aan elkaar laten hangen." Lokman zag wel wat in een serie achtergrondprogram ma's over Turkije en Marokko, bijvoor beeld met toeristische informatie. Makkelijk te vullen Gaye Wondergem (Internationaal Vrouwencentrum) wees erop dat infor matie in de eigen taal ontzettend be langrijk zou zijn voor met name de bui tenlandse vrouwen die geen Neder lands spreken en dus van alle informatie verstoken zijn. Een uur per week zou volgens haar makkelijk te vullen zijn, en muziek leek haar onmisbaar om het programma een beetje levendig te hou den. Vrijwel alle commissieleden waren het erover eens dat meertalige uitzendin gen moeilijk te realiseren waren, ook al omdat de Marokkanen zelf al twee talen gebruiken: Berber en Arabisch. Als de schaarse zendtijd verdeeld zou moeten worden over vier talen zou het volgens de meesten allemaal weinig zin hebben. "Dan wordt het een mededelingenru briek," stelde commissievoorzitter Dik Stroband vast. Diverse mogelijkheden passeerden ver volgens uitgebreid de revue, variërend van een kwartier per week tot een uur per maand, voor alle minderheidsgroe pen of voor elk van beide. Van het nut en de wenselijkheid van "eigen pro gramma's" bleek iedereen wel over tuigd. Wie geen Nederlands kan lezen heeft niets aan de krant, ook niet aan de kabelkrant, want die worden niet gele zen of bekeken. Ook voor de over dracht van kennis over eigen cultuur en godsdienst kan de radio een belangrijk medium zijn, en zeker ook voor de in formatie van pas-aangekomenen over het leven in Nederland. Tijdstip Belangrijker nog dan de hoeveelheid zendtijd is het tijdstip waarop de uitzen dingen plaatsvinden. Volgens Lokman zou er echter alleen ruimte zijn aan het slot van het programm (op doorde weekse dagen om drie uur 's middags). "Ik kan niet inbreken in het gewone programma, want dan zijn we onze luis teraars kwijt." Hij vond overigens dat men niet te gemakkelijk moest denken over het vullen van een uur zendtijd, wat in produktietermen doorgaans on geveer een werkdag kost. "En om dat een heel jaar vol te houden is een hele klus..." De commissie Minderheden zal er in komende vergaderingen zeker nog op terugkomen, aldus voorzitter Stroband. Hij stelde voor het gemeentebestuur al vast te vragen om de verplichting tot het gebruik van het Nederlands op te hef fen. RADIO SOEST FM 105.9 MHz/97.0 MHz (kabel) Postbus 193, 3760 AD Soest Studio: tel. 2 04 20 yrin fondue In Soesterberg zijn vrijdagnacht twaalf auto's beschadigd. Het spoor van vernielingen werd getrokken in de wijken Apollo, Wostok en op de Oude Tempellaan. De zaak wordt onderzocht door de Koninklijke Marechaussee, omdat de politie van Soest tijdens de mel ding een snelkraak in Soest-Zuid in onderzoek had. Een getuige heeft de vermoedelijke dader gezien. Hij is nog niet achterhaald. V.l.n.r. Ab Blokzijl, Mark Gruyters en Gert Meijering, met een "voorbeeld" - karretje bij de supermarkt. wordt twee gulden "omgezet" in zeep poeder. Ook dat gaat dan mee naar Po len. En naast dat alles stelt de "zeepfa briek" ook nog eens een groot aantal knuffelbeestjes ter beschikking, die hun weg naar de Poolse jeugd zeker wel zul len vinden. Omdat dus verwacht mag worden dat er al een forse hoeveelheid afwasmiddel en zeeppoeder naar Kozle gaat, kunnen de klanten die meedoen aan de bood- schappen-aktie zich misschien beter richten op de levensmiddelen. Voorbeeld "Het woord is nu aan de klanten van Albert Heijn-Smitshof," stelt Ab Blok zijl met genoegen vast. Hij is bijzonder ingenomen met het initiatief van de su permarkt en hoopt dat veel Soester on dernemers - die misschien beschikken over voorraden die in Polen nog uitste kend van pas kunnen komen - dit goede voorbeeld zullen navolgen. "We zou den heel graag zien dat andere bedrij ven in Soest op deze mooie aktie inha ken. Wij zijn er in elk geval reuze blij mee." 'Een boodschap erbij voor de Polen." o zou het motto kunnen luiden van e grote boodschappen-aktie, die Al ert Heijn-Smitshof in de week voor erstmis samen met de stichting Ju- lelage Soest-Kozle opzet. De klanten de drukbezochte supermarkt kun- len dan - uiteraard geheel vrijwillig - [jets extra's doen voor de bevolking an de Poolse zusterstad van Soest. 3e aktie is een initiatief van een van de nedewerkers van AH-Smitshof, assis- [tent-bedrijfsleider Mark Gruyters, die daarvoor een uiterst gewillig oor vond bij directeur Kees Kerver en zijn colle- _ï's. Gruyters kwam met het idee "iets Fte doen voor mensen die het niet zo breed hebben", omdat Kerstmis toch al Bzo vaak in het teken staat van lekker leten en drinken. Met de herinnering aan een soortgelijke en zeer succesvolle aktie, twee jaar gele- iden, nog in het achterhoofd, hapten Blokzijl en bestuurslid Gert Meijering l van de stichting graag toe. Zij maakten F samen vorige week met de heer Kerver j[ de afspraak rond, zodat de aktie inmid- dels echt handen en voeten heeft gekre- |j gen. "Wij werken voor de groep die in Polen onder aan de ladder staat. De mensen hebben daar heel weinig, ei- genlijk niets, en vooral met Kerstmis j zullen ze wat levensmiddelen heel goed kunnen gebruiken," aldus Blokzijl. "Het gaat dus niet om geld, maar om f góederen." De aktie vindt plaats in de periode van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 de cember. Bij de supermarkt aan de Smitshof worden de klanten dan "aan geschoten" door vrijwilligers van de stichting, met het verzoek een (of meer, dat mag natuurlijk altijd) artikelen gra tis af te staan voor de Polen. Die artike len worden gewoon afgerekend bij de kassa en vervolgens gedeponeerd in een van de winkelwagentjes, die daarvoor speciaal klaarstaan. De klanten die meedoen aan de aktie mogen zelf weten wat ze voor de Polen beschikbaar willen stellen. Alle verpak te levensmiddelen zijn in principe ge schikt - blikken, dozen, potten - maar de nadruk zou moeten liggen op de eer ste levensbehoeften. Iets "extra's" mag natuurlijk ook altijd. De aldus ingeza melde boodschappen worden opgesla gen. De stichting zorgt voor de samen stelling van pakketten en verzorgt ook het transport naar Polen. Eén van de medewerkers van AH-Smitshof gaat mee om het vervoer te begeleiden. De verspreiding in Kozle is in handen van de organisatie daar. Ballonnen Als aanloopje naar de grote bood schappen-aktie organiseert AH-Smits- hof op 5 december - morgen! - een feestelijke balonnenwedstrijd voor de jeugd, waarvoor niemand minder dan Sinterklaas zelf om 15.00 uur het start sein zal geven. Duizend kinderen kun nen een ballon oplaten en als de wind een beetje meewerkt, komt die mis schien wel in Polen terecht. Op zater dag 21 december worden er prijzen uit gereikt aan de drie kinderen met de "verste" ballonnen. De deelnemers krijgen op 5 december trouwens alle maal een smakelijke verrassing. Voor directeur Kees Kerver van AH-S mitshof staat het niet-commerciële ka rakter van de boodschappen-aktie voorop. "Wij willen er geen slaatje uit slaan, de opbrengst is helemaal voor de aktie." Hij heeft zich bovendien bereid verklaard de winst op de artikelen die voor Polen worden verzameld aan de aktie af te staan. "Anders zouden we nog verdienen op de extra omzet die we maken, en dat hoeft niet." Unilever Kerver heeft zelfs nog meer in petto, want het uitstekende kontakt met Uni lever - zoals men weet fabrikant van al lerlei produkten op het gebied van was middelen en reinigingsprodukten - heeft geleid tot een bijzonder "aardig gebaar" van die kant: Unilever stelt gratis een partij van 1800 flacons afwas middel beschikbaar, die ook mee naar Polen gaan, en dat is nog niet alles. In week 51 (16 t/m 21 december) stelt Unilever een bedrag van twee gulden beschikbaar voor elk pak Sunil, Omo, All of Robijn dat in die week bij AH-S- mitshof wordt verkocht. Alle verkochte pakken worden geteld en voor elk pak

Soester Courant | 1991 | | pagina 5