<Scliuitemamj Meningen van lezers over de Structuurvisie S/llie Hair I weerd tOGRAMMA- itatie bij irn VERZICHT ïetakker (achter gemeentehuis) wordt fet nieuwe 'visitekaartje' van Soest DE HEETAKKER Milieubewuste Achtbaan schaft wegwerp-bekertjes af Utrecht verzuipt langzaam in bagger Omdat u zich dolgraag verwent of laat verwennen. f cmior 'Tante To Broer' gehuldigd met oorkonde, bloemen en (eigen) boekjes 'Grootgrutter wil monopoly spelen' I Vrije-sectorwoningen op riante lokatie -V WV-Baarn roept kaarten terug van Genesis-concert Dragen van gordel in bestelauto moet Klachten bezorging Soester Courant jemeente schenkt via Sint duurzame bekers Een gouden l/slavenarmband, //een bezit voor //altijd 06-11 3,2 miljoen kubieke meter grotendeels vervuild Sportkleding uit kleedkamers gejat Vernielers mikken op achterruiten Voor belangeloze inzet voor kinderen uit de buurt PAGINi^jMENSDAG 11 DECEMBER 1991 SOESTER COURANT PAGINA 13 j en opdrachten komen die age"-week verwerkt moeten Snuffelstage" Je oriënteringsweek (9 t/mn 32), het eigenlijke hoogtepUn° project, is het de bedoeling dL. dingen meedraaien in het bedrdf I Jing, maar ook dat ze inzicht kri' I iet systeem ervan. Het is uitdn tfl niet de bedoeling ora leer/M izijdig werk te laten verrichten I n "snuffelstage" is dan ook een'; passelijke. de oriënteringsweek zullen de er»J ■en van de bedrijven/instellin.,1 leerlingen en de begeleidende d ten, mede aan de hand van 1 kboek, verwerkt worden, om odi lier te evalueren of de doelstellij dit project bereikt is. De eindw tatie vindt plaats in de vorm van a rzichtstentoonstelling. Hierbij de werkboeken en andere materii van de diverse bedrijven en instel en getoond. Ouders, "werkgeveni elangstellenden zullen hiervoorul odigd worden. 1 "Kennedy" hoopt dat dit proij 'ht afwerpt, want het doel van hï erwijs in het algemeen is IeerlinsJ aed mogelijk voor te bereiden od dl tschappij. F rijven/instellingen die naar aanlel van het bovenstaande willen n n: het telefoonnummer van u, nnedy" in Baarn is (02154) I497I erdag t/m woensdag FM 105.9 MHz 97.0 MHz (kabel) Gemeente Soest ZONDAG 15 DECEMBER I0 MUZIEK ONDER KERK- TUD Presentatie: Aly Pluim. '0 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU met o.a. Tijd voor het IVN e nieuws uit de Kwekerij. Presentatie: Joke Vrolijk. 0 RADIO SOEST KLASSIEK Dvorak - 9e Symfonie; Cecert( - Mandolineconert. Samenstelling: Jaap Ribbens. Presentatie: Riet Ribbens. 0 SOEST OUD EN NIEUW Presentatie: Piet Ekel en An- ton van den Deijssel. D RELAXEN Gevarieerde muziek. Presentatie: Ger Roos. 9 JONG SOEST Presentatie: Franca Olthof en Jan Trimbos. Sluiting 1 goedemorgen soest Presentatie: Franca Olthof. MUZIEKPALET Presentatie: Elly Jansen van Galen. 1 UIT DE KRANT GEKNIPT I Presentatie: Elisabeth Helle- brand. THAT'S jazz The Swing Society (1). Presentatie: Peter van der Weij.J 1 rondje soesterberg met Anneke Vestering. UW FAVORIETE KEUZE Presentatie: Jacqueline Hol- trop en Ties van Veelen. (Aanvragen: postbus 193, 3760 AD Soest.) Sluiting Igend jaar begint aan de Heetakker b nieuwe straat achter het gemeen- luis, tussen Dalweg en Verlengde (nialaan - de bouw van 34 vrije-sec- woningen, die gezamenlijk zonder ijfel het nieuwe "visitekaartje" van est kunnen gaan vormen. Het plan ontwikkeld door Heetakker b.v., nieuwe Soester project-ontwikke- 'smaatschappij. De huizen worden >ouwd door aannemer Van Bek- uit Hooglanderveen en de ver- »p is al gestart bij A.A. van Breuke- (n Vastgoed b.v. in Soest. Kt nieuwe woningbouwproject wordt Rider twijfel een van de meest riante lii Soest. Het bestaat uit luxe huizen - Ier vrijstaande stolpwoningen en 30 Bfvrijstaande woningen in drie ver- Ipillende types - allemaal voorzien van en veel wooncomfort. De huizen beschikken over royale, luxe uitgevoerde woonkeukens, een speelse architectuur met uitgebouwde serres en "aangekapte" garages, waarboven een hobbykamer wordt gebouwd die vanaf de overloop van het huis te bereiken is. De keukens zijn standaard voorzien van diverse moderne snufjes, zoals een koelkast, een keramische kookplaat, een oven en een afzuigkap. In de duur dere types is zelfs een afwasmachine in begrepen. Kopers hebben overigens nog gelegen heid tot inspraak in de uitvoering van de huizen, waarvoor al zeer veel belang stelling bestaat. Met name de ligging van het project blijkt veel adspirant- huizenkopers sterk aan te spreken. De woningen worden gebouwd volgens traditionele bouwmethoden, dus geen beton- of gietbouw, en bieden optimale privacy. Van enige verkeershinder zal geen sprake kunnen zijn, gezien de si tuering. De prijzen variëren van f 316.000,- (vrij op naam) tot f 485.000,-. Inlichtingen over dit nieuwe woning bouwproject verschaft A.A. van Breu- kelen Vastgoed b.v., Koninginnelaan 40 in Soest (tel. 17962), waar ook een verkoopbrochure met uitgebreide be schrijvingen verkrijgbaar is. De WV-Baarn is op zoek naar mensen - vermoedelijk ook uit Soest - die op 30 november j.1. een kaart kochten voor het Genesis-concert, dat deze popgroep volgend jaar juli in Rotterdam geeft. Door een sto ring in de computerapparatuur heb ben sommige kaarten een verkeerd volgnummer gekregen en dat kan problemen geven bij de toegang. Kopers wordt daarom dringend aan geraden zich met de Baarnse VW in verbinding te stellen: tel. 02154- 13226 (maandag-vrij dag 9.00- 17.00 uur; zaterdag 10.00-12.00 uur). Op de Beukenlaan heeft de politie maandagmiddag twee bekeuringen uit gedeeld aan bestuurders van bestelau to's. Ze droegen niet de veiligheidsgor del. Sinds 1 november van dit jaar moeten ook bestuurders van bestelauto's de riem dragen. In een eerder stadium trad de politie al waarschuwend op. Tussen drie uur en kwart voor vijf 's middags schreef de politie twee bonnen uit. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18.30 uur belt, kunt u de klacht op het ant woordapparaat inspreken. In dat ge val krijgt u de krant de volgende dag in de namiddag bezorgd. Kadootje? Beocom Telefoons in 12 kleuren vanaf f. 265,- Bang&Olufsen Schoemaker Bang&Olufsen Center Van Weedestraat 78. Tel. 02155-17253 )e Achtbaan doet het voortaan zon- ler wegwerp-bekertjes. Milieu-wet- fiouder Mieke Swinkels kwam vorige yeek - op de dag van het Sinterklaas eest - naar de school aan de Van Ha- nelstraat om daar aan de Sint per- oonlijk 250 duurzame drinkbekers aan te bieden, en de Goedheiligman vas zo vriendelijk die onmiddellijk oor te geven aan de school. Hij deed dat samen met mevrouw Carla Blauw, voorzitter van het ouder-over- leg, dat onlangs het initiatief nam om een eind te maken aan het gebruik van plastic bekertjes. De school schakelt de finitief over op de duurzame bekers om daarmee een steentje bij te dragen aan de vermindering van de afvalberg. Uiteraard voltrok de overhandiging zich helemaal in Sinterklaassfeer, waar- 14-Krt. gouden slavenarmband y/met handige dopsluiting. Breedte 4 mm. J HORLOGER - JUWELIER - OPTIEK INSDAG 17 DECEMBER GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Ties van Veelen SCHIJVEN VOOR bedrijven Verzoekplaten, aangevraagd door slijterij/wijnhandel Ben v-d. Linden. Presentatie: Gerda Alders. ONTDEKKINGSREIS DOOR NEDERLAND Provincie Friesland, deel 4. Presentatie: Con van Hattem. TUSSEN RUN EN DONAU Duitstalige muziek. Presentatie: Ger Roos. RADIO SOEST 55 Een programma voor de rijpe levensgenieter. Presentatie: EUy van der Wel en Gerda Alders. Sluiting GOEDEMORGEN soest samenstelling en presentatie: bef van der Horst. blokuur Muziek in blokken van drie. Presentatie: Frank Köhlinger. p^nhet raadhuis- Voorlichtingsrubriek van de Gemeente Soest. Presentatie: Ben van Os en Heter van der Weij. MIDWEEKMAGAZINE f arm de V.V.V. en de Rod delpers en om 12.30 uur het errenbeeid van de maand steenbok) met Willy Teuling. resentatie: Eline Adriaans en sobm Huisma. OURNALISTENFORUM f spreksleider: Jan van •teendelaar. ireeduit jevarieerde muziek, resentatie: Ap Kruitbosch. SOESTERBERGSESTRAAT 26 - SOEST - TELEF. 02155-12982 bij de complete schoolbezetting op het plein zorgde voor een passende omlij sting met Sinterklaasliedjes. De Sint was daarmee al bijzonder ingenomen, maar echt tevreden was hij over het mi lieubewustzijn dat volgens hem uit dit initiatief naar voren was gekomen. Al eerder had het ouder-overleg van de basisschool zich het hoofd gebroken over een oplossing van het bekertjes probleem. Na elke vergadering of bij eenkomst verdwenen de bekertjes in de afvalbak en op den duur waren dat er honderden per jaar. De simpelste was uiteraard de afschaffing van de weg werp-bekertjes, maar de aanschaf van duurzame bekers stuitte af op financiële bezwaren. Gelukkig kwam men op het idee de gemeente te vragen of zij het ini tiatief niet op een of andere wijze kon steunen, bijvoorbeeld met een aardige subsidie. Het gemeentebestuur reageerde posi tief en betaalde zo'n twee-derde van de 500 gulden die voor de aanschaf van duurzame bekers nodig waren. Milieu zorg staat dit jaar op de scholen toch al hoog op de prioriteitenlijst en de ge meente hoopt dat andere scholen dit goede voorbeeld zullen overnemen. Het geld komt uit een potje voor mi lieu-educatie, en daar zit voor het ko mende jaar nog wel wat meer in voor andere projecten. Alarmnummer politie, brandweer en ambulance: In de provincie Utrecht ligt ongeveer 3,2 miljoen kubieke meter bagger op de bodem van sloten, vaarten, kanalen en rivieren, die eigenlijk voor het jaar 100 moet worden weggehaald. Het rootste deel van die bagger blijkt ver- lild. De beheerders van die wateren ^Rijkswaterstaat, de provincie Utrecht sn de waterschappen) weten niet waar !e met die bagger heen moeten. >at staat in het rapport dat in opdracht fan de provincie, Rijkswaterstaat en de ftrechtse waterschappen door het ad- hesbureau Grontmij is opgesteld. Het inderzoek is een eerste stap in de rich- fing van een zogeheten baggerbergings- ilan. In dit plan moet komen te staan 'at er met de bij de baggerwerkzaam- leden vrijkomende bagger moet ge- >euren. Voordat de provincie een der- ;elijk plan kan laten opstellen, moest 'orden onderzocht hoeveel bagger er [de komende jaren vrijkomt en wat de kwaliteit van die bagger is. Grontmij heeft in het kader van dat on derzoek ongeveer driehonderd mon sters onderzocht. Van de onderzochte monsters bleek maar 5 procent schoon te zijn. Ruim een derde van de monsters bleek licht vervuild, 41 procent was ma tig verontreinigd en 18 procent was sterk vervuild. De monsters zijn met na me genomen op plaatsen waar de ko mende jaren moet worden gebaggerd, omdat de watergangen te ondiep wor den, en op punten waar vervuiling werd verwacht. De resultaten geven daarom waar schijnlijk een te negatief beeld van de vervuiling van het slib in de Utrechtse wateren. Landelijke cijfers wijzen uit dat gemiddeld 15 procent van alle bag ger schoon is en zo'n dertig procent ma tig vervuild. Het aandeel van de andere klassen komt overeen met de landelijke cijfers. De verontreiniging bestaat in de meeste gevallen uit zogeheten PAK's, polycyclische aromatische koolwater stoffen. Deze stoffen zitten onder ande re in benzine en olieprodukten. Ook zijn er veel zware metalen in het slib aangetroffen. Waarom baggeren? Het baggeren van slib kan om twee re denen nodig zijn. In de eerste plaats omdat wateren te ondiep worden voor de scheepvaart of voor het af- en aan voeren van water. Men spreekt ook wel van nautische of onderhoudsbagger. Verder kan het ook wenselijk zijn om uit milieu-oogpunt de bagger weg te ha len. De meeste bagger zit in de wateren die door Rijkswaterstaat worden be heerd (43 procent). De belangrijkste wateren die het rijk beheert zijn het Amsterdam-Rijnkanaal, het Merwe- dekanaal, de Vecht en de Hollandsche IJssel. Daarna volgen de waterschap pen (36 procent), de gemeenten (12 procent), de provincie (8 procent) en de recreatieschappen (1 procent). Nu bekend is hoeveel bagger van welke kwaliteit er de komende jaren vrijkomt, kan een baggerbergingsplan worden opgesteld. Dit plan zal er echter niet voor 1994 zijn. Een van de oorzaken hiervan is dat er een aantal milieu-ef fectrapportages moet worden uitge voerd. Zo zal het beleid dat de provin cie de komende jaren wil gaan voeren op effecten voor het milieu moeten worden getoetst. Ook moet het provin ciaal bestuur de mogelijke locaties voor het opslaan van slib grondig tegen el kaar afwegen. Ook andere aspecten zo als transportkosten moeten bij de defi nitieve keuze worden betrokken. Als er een keuze voor een of meer loca ties is gemaakt, moeten de effecten op het milieu van het gebruik van die loca tie voor de opslag van bagger worden bekeken. Gedeputeerde Staten ver wachten binnen enkele jaren dan ook geen structurele oplossing voor dit pro bleem. Op dit moment werkt de provin cie, samen met de andere waterbeheer ders, aan een korte-termijnoplossing voor het baggerprobleem. In het ont- werp-waterhuishoudingsplan staat dat Gedeputeerde Staten baggeren alleen zinvol vinden als er zich in de toekomst geen vervuild slib meer op de bodem af zet. Met andere woorden: de bronnen van de vervuiling moeten zijn aange pakt. Naar die bronnen zal de provincie een saneringsonderzoek instellen. Kosten Het provinciebestuur vindt wel dat de waterbeheerders al vast rekening moe ten gaan houden met hogere kosten voor het verwerken van bagger. Was tot voor kort voor bagger dat op de kant werd gestort een prijs van 5 a 10 gulden per kubieke meter normaal, in de toe komst moet met het tienvoudige reke ning worden gehouden voor licht tot matig verontreinigde bagger. De ver werking van sterk'vervuilde bagger zal nog aanzienlijk duurder uitvallen. Om te komen tot een baggerbergingsplan is 900.000 gulden nodig. GS van Utrecht hebben ingestemd met de verdeelsleu tel die de begeleidingscommissie heeft voorgesteld. Rijkswaterstaat en de pro vincie nemen elk 40 procent van deze kosten voor hun rekening en de water schappen het resterende deel. Naast rijk, provincie en waterschappen zijn ook de gemeenten in die begeleidings commissie vertegenwoordigd. Een no titie van GS over de baggerproblema- tiek zal op 23 januari in de vergadering van de Statencommissie Water worden besproken. De leden van de Staten commissie Milieu worden daarbij uitge nodigd. Twee Amersfoorters zijn de dupe ge worden van diefstal uit een kleedkamer aan de Bosstraat. Een negentien-jarige man miste bij te rugkomst zijn gymschoenen, een één jaar oudere plaatsgenoot raakte zijn trainingsjack kwijt. De spullen werden in de avonduren gestolen. De politie is in het afgelopen weekeinde geconfronteerd met een opvallend aan tal aangiften van vernielde auto-achter ruiten. Onbekende daders hebben er kennelijk plezier in gehad de ruiten bij het passeren kapot te slaan. Volgens de politie ging het niet om inbraakpogin gen. De meldingen kwamen van het Tr omslagerpad, de Obrechtstraat (2x), het Vedelaarpad, het Pijperpad (2x) en de Van der Weijdenstraat. eseVec«etcl SOESTERBERGSESTRAAT 49A SOEST - TEL. 02155 - 2 35 84 Een feestdag! Dat was het vorige week dinsdag voor mevrouw A. Broer van de Albert Cuyplaan, in wijde kring veel en veel beter bekend als "tante To". Met als aanleiding de officiële verschijning van de twee eerste taal lesboekjes van haar hand werd haar een ware hulde gebracht. Tante To (75) is in en om de Eng een bijna legendarische verschijning. De oud-onderwijzeres, die al sinds haar Accountantskantoor J.H. Braber RA DIENSTVERLENING AAN MIDDEN- EN KLEINBEDRIJF Oude Utrechtseweg 12 - 3768 CC Soest - Telef. 02155 - 1 69 11 Ahold Vastgoed B.V. heeft 2 december jongstleden Burgemeester en Wethou ders van Soest een boze brief gestuurd. Het bedrijf schrijft daarin bijzonder te leurgesteld te zijn over het B W-voor stel met betrekking tot de toekomstige ontwikkeling van Soest. Ahold is er heel ontevreden over dat B W niet voor de Van Weedestraat als hoofdwin kelcentrum kiezen. Want daardoor zou 't nog wel eens lang kunnen duren voor dat er een nieuwe AH kan komen. En daarvoor heeft Ahold een plan: een supermarkt van 1600 m2 met een groot parkeerterrein. En dit wil men realise ren op de hoek Stadhouderslaan/Korte Brinkweg. De verbinding met de Van Weedestraat moet dan gegarandeerd worden via de Stadhouderslaan of de F.C. Kuyperstraat, alwaar ook winkels kunnen komen. Dreigend stelt Ahold dat het "Talloze eigendomsposities heeft verworven om deze ontwikkelingen daadwerkelijk te kunnen realiseren." En of het gemeen tebestuur hier in de besluitvorming in zake toekomstige ruimtelijke ontwik kelingen maar rekening mee wil hou den, want "voor Albert Heijn is het vijf voor twaalf.' De multinational uit Zaanstad weet niet alleen hoe laat het is, maar zal Soest ook wek even voordoen hoe je besluiten neemt over de toekomst van Soést! Je koopt een straat en daarna plaatsje een supermarkt en je bepaalt ook welke wo ningen winkels worden. In 1988 heeft het gemeentebesuur 'n soortgelijk voorstel (toen met Blokker en C&A) van Ahold op dezelfde loka tie vierkant afgewezen, omdat dit niet in het ruimtelijk beleid paste: winkels hebben we aan de Van Weedestraat, de voorgestelde lokatie heeft een agrari sche bestemming.' Er is geen enkele reden'om nu een an der besluit te nemen. Integendeel, B W willen, zo blijkt uit hun Nul-plus sce nario, juist een meer evenwichtige spreiding van winkels over heel Soest. Nu al zijn er vier supermarkten in een gebied van één vierkante kilometer in Soestdijk-noord gevestigd (Gemar, de Versmarkt, de pas vernieuwde Jac. Hermans en de huidige AH). De voor stellen van Ahold zouden een enorme uitbreiding van het winkelgebied Van Weedestraat beteken. Bovendien probeert deze superkruide nier de zorgvuldige besluitvorming over de toekomst van .Soest te door kruisen door het gemeentebestuur on der druk te zetten. Gaat nu een grootwinkelbedrijf uit Zaanstad bepalen hoe Soest er in de toekomst uit zal zien, of bepaalt het Soester gemeentebestuur dat? B W en raadsleden moeten Ahold duidelijk laten weten dat zij niet van dit Zaans scenario gediend zijn! Namens het platform de "Groene Drie hoek", H. de'Koning (bwrs. Stadhouderslaan) E. Vrouwe (bwrs. Lange Brinkweg) H. Koenis (bwrs. Korte Brinkweg omg.) pensionering - 22 jaar geleden - in Soest woont, heeft in die periode tientallen kinderen uit de buurt onder haar hoede gehad, meestal na schooltijd. Zij gaf hun bijles, hielp hen met hun huiswerk en ving ze ook op andere manieren op, en dat in verreweg de meeste gevallen zonder enige vergoeding. Velen den ken met vreugde aan haar inspanningen terug, omdat ze daaraan bijvoorbeeld goede schoolprestaties te danken heb ben. Vorige week dinsdag ging een lang ge koesterde wens van tante To Broer in vervulling: de verschijning van de door haarzelf ontwikkelde leesmethode. Uitgever Van Westering kwam haar 's morgens verrassen met twee dozen, waarin de eerste exemplaren van het boekje "Elsje en Peter" en het bijbeho rende spelboek. De boekjes - er staan ook vervolgdeel tjes op het programma - maken deel uit van de serie "Klanken in beeld" en be vatten een simpele en doeltreffende leermethode van de Nederlandse taal, gebaseerd op het uitgangspunt dat kin deren eerst klanken leren door ze lang zaam uit te spreken, die vervolgens in letters worden omgezet, waarna pas he le woorden worden gevormd. Tante To verwacht dat de methode vooral zal aanslaan bij kinderen die het Neder lands niet als moedertaal hebben mee gekregen, en daar heeft ze er heel wat van in haar omgeving. Piano Behalve voor taalles konden en kunnen kinderen uit de buurt altijd bij haar te recht voor andere soorten van "buiten schoolse opvang". Bij tante To leerden ze bijvoorbeeld ook breien, haken en borduren, en zelfs pianoleerlingen heb ben intussen heel wat toonladders ont lokt aan de piano die ze thuis heeft staan - niet om er zelf op te spelen, maar al leen om er de jeugd op te laten oefenen. Tante To leeft geweldig mee met haar jongens en meisjes, maar ook verder met het wel en wee in Soest. Diverse brieven van haar hand werden in de loop der jaren in de Soester Courant ge publiceerd, over allerlei uiteenlopende Soester onderwerpen, en ze is uitste kend op de hoogte van wat zich in Soest zoal roert. Dat ondervond ook onderwijs-wethou- der Mieke Swinkels, die tante To 's Tanto To Broer, hier met uitgever Van Westering en illustratrice Cynthia Möllenkramer. Foto: Goos van der Wilt. middags namens het gemeentebestuur bedacht met een oorkonde - waarin Soest zijn waardering voor haar inzet uitspreekt - en een fraai boeket. "Niet alleen ter gelegenheid van de verschij ning van de boekjes," aldus de wethou der, "maar voor alles wat erachter zit, wat u belangeloos voor de kinderen in de buurt hebt gedaan." Mevrouw Swinkels hoopte dat tante To nog vele jaren zou doorgaan. "Als we ons allemaal zo zouden inzetten voor de jeugd, zouden we helemaal geen be hoefte hebben aan politie en bestuurlij ke preventie." Oud-leerlingen Tante To zelf was uiteraard ingenomen met de gemeentelijk hulde, maarzeker ook met de boekjes. "Er moet wel geld bij hoor," aldus de schrijfster, "maar ik hoop wel dat het aanslaat." Een aardige bijzonderheid is dat de boekjes geïllu streerd zijn door van afkomst buiten landse "oud-leerlingen" van de auteur, Cynthia Möllenkramer en Klara Leigh- ton, die ook allebei in Soest wonen en jarenlang onder de hoede van tante To hebben verkeerd. Tante To stond zo'n dertig jaar voor de klas, o.a. in Stolwijk. In die jaren legde ze de grondslag voor de door haar ont wikkelde leermethode, die ze uitwerkte toen ze een uit Indonesië afkomstig buurjongetje op weg hielp in de Neder landse taal. "Je moet bij het begin be ginnen, dus met de klanken, en dan le ren de letters te herkennen." "Haar kinderen" vormen intussen een heel gemêleerd gezelschap. In het begin waren het uiteraard vooral Nederland se kinderen die ze na schooltijd op weg hielp, maar de laatste jaren zijn het vooral buitenlandse kinderen. De leef tijden variëren van 4 tot 16 jaar, en er zijn er al die intussen heel goed aan de slag zijn gekomen. Dat hebben ze in niet geringe mate aan tante To te danken. RADIO SOEST FM 105.9 MHz/97.0 MHz (kabel) Postbus 193, 3760 AD Soest Studio: tel. 2 04 20 De maandag voor Kerst zijn wij geopend van 8.00 tot 15.00 uur. Namens het team wensen wij al onze klanten prettige feestdagen. Tjfj Kapsalon Zonnestudio S.A.M. VAN WELZENIS-DE GOEDE Liefst op afspraak 10706 Soesterbergsestraat 39a U kunt ook zo binnen 3768 EB Soest - Tel. 02155-10706 lopen.

Soester Courant | 1991 | | pagina 10