RRIB ENS- Verkiezing sportman (m/v) nieuw in Soest :hade gelijkspel Soest beperkt rZ'49 doet thuis zeer goede zaken VS houdt zicht op lijstaanvoerder Soest-Soest in 1992 voor het laatst Puntendeling is opsteker voor SEC Hees verslikt zich in hekkesluiter .O *IM, SPORTMAN SPORTVROUW 1991 11 RAAT 491, 5-10264 R- cn clamekran 1*2A1991 1991 j^lü^J^NSDAG 11 DECEMBER 1991 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 17 ei \uwwitten hebben periodetitel in eigen hand VOETBAL zondag Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Centrale verwarming VOETBAL zaterdag \leuw spelconcept werpt al vruchten af asasH aSEHQ VOETBAL zaterdag elangrijke punten voor incomplete formatie Eerste overwinning SEC-zaterdag in competitieverband Net geen zege voor dames van WZ'49 Samenwerking tussen Radio Soest en de Soester Courant van het' jaar College en sportraad zitten na overleg op één lijn Antek Wojtkowski viert rentree na twee jaar VOETBAL zondag Veldoverwicht levert Soesters niets op: 0-1 VOETBAL zaterdag (naam sporter) komt volgens mij/ons in aanmerking voor de titel van Soest Mijn/onze motivatie is: van het jaar h 'J8 HET TARIEF: De feljcitofieboodschap nog maximaal 3 regels 9'oot zijn. (1 regel is 30 leestekens ind. spaties) en kost slechts 15,- per felicitatie. FELICITATIEBOODSCHAP OPGEVEN: Voor het opgeven van uw felicitatieboodschap kunt u gebruik maken van de onderstaande bon. Natuurlijk kunt u ook even binnenlopen bij het kantoor vnn de Soester Courant, v. Weedesfroat 227, Soest. Voor uw felicitatie vult u onderstaande bon in. °e rubriek gefeliciteerd! Iedere dog op de Kabelkrant! men trof Soest een veel homoge- lelende tegenstander dan in de /edstrijd tegen Brederodes. lallend gaf Soest wel de toon aan, het wist voor rust slechts één- te scoren. Middels een discuta- itrafschop kwam Brederodes ge- da de thee werd de strijd veel le- jger met doelkansen over en Ook nu bleef de score aan beide beperkt tot één treffer: 2-2. ;rste kans was voor de thuisclub, bij een hoekschop Wilfred Jan- de bal verkeerd op zijn hoofd en de onderkant van de eigen fat trof. Vasthouden van Peter van lerg leverde Soest een vrije trap lie door Paul van der Grift strak de muur werd geschoten. On- fs een afschamper plofte de bal in de bovenhoek: 0-1. Een schot |de uitstekend spelende Moham- Quassif werd door Paul Hilhorst let Soester doel getrapt. Hilhorst slalomde prima door de Insie en gaf op maat voor op de vrij- ïde Van den Berg. Hij nam echter :el tijd om met zijn inzet succes te >en. Even later gaf Van den Berg soortgelijke kans aan Martijn de ;e die laconiek naast schoot, vrije trap van Peter Hilhorst werd Ir doelman Bergsma goed gestopt, laatste kwartier voor de rust zou redelijk saaie bedoening worden, [e het niet dat scheidsrechter Kier- kans zag in deze periode aan liefst Soest-spelers een boeking uit te de len een fraaie val van Quassif in een }l met Van der Grift met een straf- >p te honoreren. Namens Bredero- i schoot Tonny Delf gouw het late ca- lutje keurig in: 1-1. Paul van der Grift scoorde uit een vrije trap de eerste treffer van Soest. Foto: Goos van der Wilt. In de tweede helft werd de strijd pitti ger. Na een afgeslagen aanval schoot Paul Hilhorst hard in, doelman Bergs ma had veel moeite maar kon toch red den. Marco Bouman schoot bij een goe de Brederodes-aanval net over en Pa- trick Dokter had al zijn klasse nodig bij twee opeenvolgende hoekschoppen. Halverwege de tweede helft werd een snelle Soest-raanval besloten met een schot van Maurice d'Aquino. Hij pas seerde de doelman, maar de bal werd van de lijn gehaald dooreen verdediger. Martijn den Jonge werd bij één van zijn vele rushes onderuit gehaald. De vrije trap van Paul Hilhorst kwam voor het doel, waar Jeroen van Veenendaal vrij stond. Diens kopbal verdween tot veler ontzetting over de lat. Een voorzet van De Jonge leverde meer succes op. De bal werd door d'Aquino keurig terug gelegd op Van Veenendaal die met een felle schuiver de doelman geen enkele kans gaf (1-2). Even later marcheerde René van den Deijssel met de bal aan de voet het straf schopgebied binnen, waar hij werd ge haakt. Het fluitsignaal bleef nu uit. In een wanhoopspoging kwam Bredero des met veel mankracht naar voren. Er ontstond een scrimmage voor het Soest-doel en in de wirwar van spelers werkte invaller Rob van Ede de bal over de lijn (2-2). Soest zette weer aan. Van den Deijssel bracht een vrije trap goed voor en de opgerukte Janmaat kopte net naast. Het slotoffensief leverde Soest niets meer op. Gevolgen De schade van één verliespunt blijkt mee te vallen, aangezien de concurren tie in de strijd om de tweede periodetitel één of twee punten liet liggen. Soest kan bij een overwinning, aanstaande zon dag thuis tegen Stichtse Boys, periode kampioen worden. Dan moeten de concurrenten wel punten laten liggen. Meer gevolgen hadden de boekingen voor Soest. Van den Deijssel (vierde) en Martijn Stalenhoef (derde) zijn er zondag niet bij. Van den Berg (tweede) en Van Veenendaal (eerste) kunnen wel worden opgesteld. m Telefoon (02155) -1 3014 i 93 16 SOEST IyZ'49 heeft zaterdag goede zaken daan. Door de winst (1-0) op het Er- :lose EFL'58 en het verlies van kop- >er Bunnik is WZ'49 gestegen naar vijfde plaats met drie punten ach- ■stand op de nieuwe koploper Loos- lecht. Daarnaast is WZ'49 nu al len op kop gekomen in de tweede pe- ode. VZ'49 begon de wedstrijd met één ijziging t.o. v. de basiself van een week :rder. Hayo Groart had plaats moeten aken voor Gert van de Munt. Daar- aast ging WZ'49 door op dezelfde anier als waarmee vorige week de 'edstrijd werd besloten. EFL'58 werd anaf het begin fel aangepakt, hetgeen ;sulteerde in een boeiende wedstrijd, ie zich voornamelijk afspeelde op de elft van EFL'58. WZ'49 kreeg door :ze strijdwijze veel kansen en gaf er ijna geen weg. Met name de verdedi- ng van WZ'49 waarin mandekkers 'ik Lam, Hans Visscher en Erik-Jan n de Hengel met de week beter begin- nen te voetballen en waarin Ton Wolf- sen steeds beter zijn taak als libero be gint te vervullen, vormt de basis van de successen van de laatste weken. WZ'49 zit in de fase waarin de taktiek van de laatste jaren, het opvangen van de tegenstander, wordt gewijzigd in een nieuwe. De tegenstander wordt vroeg 'aangepakt', waarbij WZ'49 het zijn wil oplegt. Zo ook tegen EFL'58. WZ'49 was steeds een pas sneller en bijna alle persoonlijke duels werden in het voordeel van WZ'49 afgesloten. Kansen kregen de Soesters volop. Een hoekschop werd van de lijn gehaald. Een schot op goal van John Brouwer belandde op het dak van de goal. En tot tweemaal toe werd een van de achterlijn teruggelegde bal net gemist. Na rust ontspon zich eenzelfde spel- beeld. Een fel WZ'49 dat EFT 'SS vol ledig in zijn zak had en zich enkele kan sen verschafte. Alleen datgene waar VVZ'49 normaal gesproken geen last mee heeft, scoren, bleek afgelopen za terdag een groot probleem. Cees Jan de Vries, John Brouwer, Willem de Vries, Peter van de Munt, allen hadden goede kansen, maar het vizier niet op scherp. Het had er dan ook alle schijn van dat WZ'49 en EFL'58 op een gelijkspel zouden blijven steken. Trainer Jan Veerman probeerde met een taktische wissel het tij nog te keren. Willem de Vries, overigens goed spelend, werd ge wisseld voor Jacob Veerman en Olivier Noordam schoof door naar de spitspo- sitie van De Vries. Nog geen zes minu ten later bleek dit succesvol. Negen mi nuten voor tijd nam Jacob Veerman een hoekschop die door Olivier Noordam werd ingekopt. Op de valreep dus de volle winst voor vVZ'49" hetgeen, met de beladen derby tegen het Baarnse Eemboys op het programma, goed voor het zelfvertrouwen is. Iedereen die SEC-zaterdag een warm hart toedraagt, moet zaterdag een on gewend, maar fijn gevoel in de maag streek hebben gekregen. De mannen van Rini Jasperse boekten de eerste zege van dit seizoen. Slachtoffer daar van werd DOFA (3-1). De groen-witten hadden voor het laatst gewonnen op zaterdag 31 augustus, maar dat betrof een bekerduel tegen Donar (5-10). Het eerste echte succes in competitieverband werd zaterdag op de Bosstraat-West behaald. SEC kreeg de laatste weken kansen ge noeg om te winnen, maar de afronding liet vaak te wensen over. Ook tegen de Utrechtse gasten werden zaterdag veel mogelijkheden niet benut. Ronald Spoor verscheen drie keer alleen voor de doelman, maar hij scoorde niet. Maar SEC zette de tegenstanders wel onder druk. Effect Vooral na rust (0-0) drong SEC aan. Jasperse had toen Teus Verwoerd als derde spits ingebracht en dat had effect. De invaller opende in de vijftigste mi nuut de score. Nadat de Soesters we derom enkele kansen hadden laten lig gen, zorgde DOFA voor een tegenval ler door de stand recht te trekken. Waar de spitsen van SEC faalden, boekte Jan Berkhof wel succes. Met een fraaie lob plaatste de verdediger de bal in de bovenhoek: 2-1. Daarna hadden de gasten niets meer in te brengen. SEC kreeg de ene na de andere kans, maar DOFA mocht zich gelukkig prijzen dat SEC haar honger niet stilde. Niettemin was er voor SEC reden genoeg tot jui chen, want nadat Razzo van Dam voor 3-1 zorgde was de eerste overwinning in competitieverband bezegeld. De dames van VVZ'49 hebben de thuiswedstrijd tegen Montfoort net niet kunnen winnen. De Soesters ver loren met 2-3. Montfoort kwam al snel met 0-1 voor, maar WZ'49 kwam sterk terug. Uit een vrije trap van Linda Wallet werkte Elly Teerlink de bal in het doel (1-1). Daarmee was de ruststand bepaald. WZ'49 speelde in de tweede helft een tikkeltje nonchalant. Montfoort kon daarom in de tiende minuut 1-2 maken. WZ'49 schrok en vocht dapper terug. De voor Willy Heins ingevallen Rachel Beier tilde VVZ'49 op gelijke hoogte. In het laatste, spannende kwartier vormde een verdedigingsfout de inlei ding voor de nederlaag van WZ'49. De gasten maakten 2-3. keer werkte DVS maandagavond n achterstand weg tegen AH'78. 'wee keer kwamen de zaalvoetballers Soest op voorsprong. En na de laat- keer vielen geen doelpunten meer, dat de door Henk van Dorrestein •leide formatie een belangrijke zege ekte: 5-4. :n blik op de ranglijst leerde dat ^H'78 moest winnen om op gelijke oogte te kunnen komen met de Soes- fers. Soms zag het ernaar uit dat dat zou jebeuren in de spannende ontmoeting. De gasten namen de leiding, maar Luits Houkes en Janto Muljokarno draaiden rollen om. Kort na rust (2-2) kwam H'78 opnieuw op voorsprong, maar oukes bracht zijn ploeg luttele secon- a later andermaal terug in de race. De jferdediger speelde sterk en nam met arde schoten de doelman én de doel- alen op de proef. Direct na de score an Houkes kwam AH'78 alweer op 4, maar Theo Altenaar maakte in de Haropvolgende aanval gelijk. Uitein- llijk was het Guy Dekker die DVS fiaar de overwinning schoot. Van Dorrestein kon weer niet beschik ken over een compleet team. Ronald de Ifooij en Gerard van Soeren ontbraken op het appèl, zodat een beroep werd ge ntiaan op Altenaar. Op inzet wonnen de |oesters het duel tegen AH'78, dat met nelle combinaties naar succes zocht. Vanuit de verdediging legde DVS een Bolide taktiek op de vloer. En dat de [fcollectiviteit groot was, bleek in de laat- ste twee minuten van de wedstrijd. Houkes moest toen voor straf naar de bank, maar met drie veldspelers bleef DVS op de been. Van Dorrestein hoopt op 6 januari over alle spelers te kunnen beschikken. DVS ontvangt tijdens de hervatting van de competitie lijstaanvoerder TOV. Door de zege op AH'78 houdt de ploeg zicht op de Baarnse concurrent. Guy Dekker haalt uit voor D VS. Hij zou later de winnende treffer scoren. Foto: Goos van der Wilt. I Voor de eersle keer in de geschiedenis zal in Soest de verkiezing van de sportman en sportvrouw worden gehouden. De organisatie daarvan is in handen van Radio Soest en de Soester Courant. De Soester bevolking be paalt wie de eretitel een jaar mag dragen. Op vrijdag 7 februari zal be kend worden gemaakt op wie de meeste stemmen zijn gevallen. Dat ge beurt tijdens een twee uur durende bijeenkomst in sport- en recreatiecen trum Aqua Indoor aan de Dahveg. De verkiezing wordt rechtstreeks door Radio Soest uitgezonden. maximaal 90 leettekem inc(usicf spotics |ue of Girobetaalkaart, of opgeven bij Tot 1 januari 1992 kan elke Soester in woner en vereniging kandidaten naar voren schuiven. Daarvoor kan gebruik worden gemaakt van de hiernaast afge drukte bon, maar inzendingen op ander papier zijn natuurlijk ook welkom. Op de bon staan de adressen waar de na men van de kandidaten kunnen worden ingeleverd. De sporters die meedingen naar de titel moeten in Soest wonen en nog steeds actief sporten. De verkiezing staat open voor alle leeftijden. Uit de kandidaten worden tien mannen en tien vrouwen genomineerd. Die lijst wordt bepaald door een jury, die onder anderen be staat uit (ex-)topsporters en journalis ten uit Soest. In januari worden de ge nomineerden uitgebreid in de Soester Courant gepubliceerd. Radio Soest zal via de ether voortdurend aandacht be steden aan de verkiezing. Stemmen In januari kan de Soester bevolking haar keuze bepalen. Degene die de meeste slemmen krijgt, wint de verkie zing. Voor de sportman en sportvrouw 1991 zijn prijzen beschikbaar. Ook de nummers twee en drie krijgen een tast bare herinnering. De meeste sportclubs zijn al benaderd met het verzoek kandidaten te noemen. Alle burgers van Soest kunnen dat ook doen. Het is mogelijk om meer sporters naar voren te schuiven als kandidaat. De uitslag wordt tijdens een bijeen komst in Aqua Indoor bekendgemaakt. Radio Soest zal 'live' verslag doen van de bijeenkomst die van 19.00 tot 21.00 wordt gehouden. Iedereen is welkom bij de bekendmaking. De toegang is gratis. Het idee voor de verkiezing is afkomstig van Loes Voet van Radio Soest. In sa menwerking met de Soester Courant organiseert zij de verkiezing sportman/ sportvrouw van het jaar. "Ik heb een tijdje zitten denken wat we in Soest zou den kunnen doen. Dit is iets nieuws. Ik hoop dat het aanslaat, zodat we de ver kiezing voortaan ieder jaar kunnen houden", aldus de medewerkster van de lokale omroep, die onder meer be kendheid geniet als presentatrice van Radio Soest Sport dat elke zaterdag middag wordt uitgezonden. De organisatie van de verkiezing is in middels in volle gang. De Soester Cou rant en Radio Soest zullen voortdurend informatie verstrekken over de gang van zaken en inzicht geven welke spor ters door de bevolking worden gezien als kandidaat. In de vorm van publica ties zullen de kandidaten aan het pu bliek worden gepresenteerd. In mei 1992 zal de sportuitwisseling Soest-Soest voor de laatste keer in de huidige vorm worden gehouden. Na het driedaagse bezoek aan de Duitse zusterstad zullen de sportraad en het college de sportuitwisseling evalueren en bekijken in welk nieuw jasje de tweejaarlijkse ontmoetingen kunnen worden gestoken. Dat blijkt uit een gezamenlijk persbe richt van de sportraad en het college. De sportraad wilde de uitwisseling aan vankelijk met onmiddellijke ingang stoppen, maar geeft nu toch zijn in stemming. "Tijdens overleg tussen de sportraad en het college van b en w bleek dat de voorbereidingen in volle gang zijn. De gemeente Soest is deze keer te gast bij Soest Duitsland. De sportraad en het college zijn na goed overleg tot de conclusie gekomen, dat het in deze fase onjuist zou zijn de voor bereidingen te beëindigen", aldus het officiële persbericht. In hetzelfde persbericht stellen het col lege en de sportraad dat 1992 het laat ste jaar zal zijn, waarin de sportuitwisse ling in de huidige opzet zal plaatsvin den. Daarmee volgen b en w het advies op van de sportraad. Volgens de sport raad heeft de uitwisseling geen zin meer, omdat de belangstelling van de verenigingen is afgenomen. Daarnaast vindt de sportraad dat het benodigde geld (variërend van 12.000 tot 21.000 gulden) beter kan worden benut door wensen van de sportclubs te honoreren. Na de sportuitwisseling, die van 29 tot en met 31 mei in de Westfaalse stad zal plaatsvinden, gaan b en w en de sport raad opnieuw om de tafel zitten en een mogelijke nieuwe opzet bespreken. De sportuitwisseling krijgt dit jaar een feestelijk tintje, omdat veertig jaar gele den de eerste sportieve ontmoeting plaatsvond. Komend jaar wordt de 32ste (en laatste) editie gehouden. Breken voor SEC betere tijden aan? Het lijkt erop na het door de ploeg van Ton van Burik getoonde spel en vooral de inzet die de ploeg tegen Hooglan derveen (uit werd verloren met 4-2) ten toon spreidde. Thuis werd het 1-1. SEC was drastisch gewijzigd na de vori ge week verloren wedstrijd tegen Amersfoortse Boys. Hans Peter van Zoelen (militaire dienst), Theo Alte naar (geblesseerd) en de niet opgestel de Marcel Dorresteijn en René Spanjer maakten plaats voor de weer voor het eerst spelende Antek Wojtkowski, debu tant Jos Kramer en de weer als spits opererende Ramon Heynen. SEC wilde 'knokken' om te trachten de zo noodzakelijke punten te vergaren die het team van de laatste plaats moe ten doen verhuizen. Hooglanderveen kwam echter naar Soest voor twee pun ten, ook al gezien de strijd om de twee de periodetitel. Jack Nagtegaal moest dan ook na twaalf minuten redding brengen. Drie minuten later was hij kansloos toen Marco Bouman inkopte na een voorzet vanaf rechts van verdedi ger Alphons Mulder. SEC kwam energiek terug en nog geen minuut later was het de uiterst actieve Ramon Heynen die op rechts ontsnapte aan verdediger Eric Mulder. Zijn voorzet werd door de als linkerspits opgestelde Guy Dekker fantastisch ingeschoten. Uit de lucht werd het 'leer' ineens op de Ramon Heynen stond zondag weer opgesteld bij SEC. door en behield het initiatief. Vooral pantoffel genomen en verdween in de uiterste rechterhoek, onbereikbaar voor doelman Lex van de Hengel. SEC putte moed uit het doelpunt, ging fel Ramon Heynen roerde zich geducht terwijl de voor het eerst na twee jaar weer spelende Antek Wojtkowski rust bracht in de defensie. Herbert van Schalkwijk als middenvelder kon de aanval onder steunen. Toch moest nog voor rust Jack Nagtegaal redding brengen voor SEC bij een vliegend schot van Marco Bou man. Na rust speelde bij SEC Eric Jan sen (een debutant) voor Gerard van Soeren. Hooglanderveen probeerde met lange ballen de SEC-defensie uit elkaar te rukken, maar vooral Ronnie Daselaar en ook Marco Martens (als rechterverdediger) konden keer op keer de aanvallen onderbreken. Redding Toch waren er hachelijke momenten voor het SEC-doel, waarbij steeds werd Jack Nagtegaal in laatste instantie red ding wist te brengen. Twee minuten voor tijd leek voor SEC alsnog het noodlot toe te slaan toen Hooglander veen scoorde. Scheidsrechter N. Lep pers uit Veenendaal (hij boekte Ramon Heynen en bij Hooglanderveen Edo Buynink) had buitenspel geconsta teerd. Voor SEC was de puntenverdeling te gen Hooglanderveen, dat met veertien punten in de kopgroep verkeert, toch een mentale opsteker. SEC speelt zon dag de laatste wedstrijd voor de winter stop tegen WOG in Harderwijk. Van deze ploeg werd thuis met 0-1 verloren. AI in de tweede minuut van de wed strijd liep Hees na slecht uitverdedi gen van Peter de Jong tegen een 0-1-achterstand aan. Ondanks een veldoverwicht van 85 minuten wisten de Hezianen deze achterstand niet meer goed te maken tegen staartclub Hercules. Wegens ontbreken van Wout Blanken- stijn en Jeffrey Dorrestijn kwam Hees gehavend aan de start. Hun plaatsen werd ingenomen door Peter van de Deijssel en Franko Fonken. Hees leek direct vanaf de aftrap de score te ope nen, maar de alleen voor de keeper van' Hercules verschenen Johan van de Brink zag zijn schot in het zijnet belan den. Direct hierna speelde De Jong een tegenstander de bal in de voeten. Herc- cules maakte hier knap gebruik van en spits Arie Doesburg lobte de bal langs de tevergeefs uitvallende Hans Uit den Bo gaard in het verlaten doel. Hees creëerde hierna een langdu rig veldoverwicht, maar wist ondanks de negentien hoekschoppen het net niet te vinden. Rode-lantaarndrager Hercu les buffelde rustig op los en de scheids rechter trad veel te laconiek op, waardoor Hees geen wijziging meer kon brengen in de stand. Na de slechte beginperiode leek Hees op de goede weg en behaalde punt op punt. Momenteel voetbalt Hees eigen- lijk meer tegen zichzelf dan tegen de te genstander. Om dat men te balverliefd is, duurt het allemaal veel te lang en krijgt de opponent steeds de gelegen heid zich te herstellen. Hercules maakte hier dankbaar gebruik van en wist keer op keer het Hees-gevaar in te dammen. Gelijkmaker De beste kans voor rust op de gelijkma ker was nog voor Paul Castein na goed aangeven van Johan van de Brink. Ter wijl Castein zelf in een riante positie stond, schoof hij de bal door naar Eric Looysen. Looysen zag vervolgens zijn schot tot hoekschop verdwijnen. Pas in de 35ste minuut deed Hercules iets terug. Na een goed uitgevoerde counter verscheen Charles van Sons- beek vrij voor Hans Uit den Bogaard. De Hees-goalie bleef echter meester van de situatie. Het fysiek sterke Hercules leek al in de eerste minuut na rust op 0-2 te komen. De inzet van Doesburg ging echter net naast. Hees bleef storm lopen en liep zich letterlijk te pletter op de afweer. Hercules groepeerde zich met acht, negen man in eigen strafschopge bied en gaf hierdoor in feite weinig doelrijpe kansen weg. Peter de Jong verzond in de 25ste mi nuut een crosspass op maat over veertig meter nar de vrijstaande Edwin Lazonder. Lazonder speelde zijn directe tegen stander uit en bediende Castein op maat op de rand van het strafschopge bied. Voordat Castein kon uithalen werd hij echter getorpedeerd en bleef geblesseerd achter, terwijl Hercules counterde. De scheidsrechter weigerde te fluiten voor de gemaakte overtre ding. nadat Hees hierdoor al geheel was weggespeeld, wist Aart Oosterbeek - ingevallen voor de geblesseerde De Gier - staande op de doellijn nog red ding te brengen. Omdat de gelijkmaker uitbleef, werd Franko Fonken ingewis seld voor Tjeerd Altena en ging Hees achter één op één spelen. In de slotfase drong Hees steeds meer aan en kwam heel dicht bij een doel punt. Omdat Hercules steeds meer uit zicht kreeg op twee punten verdedigde het zich ten koste van alles, waardoor de 'hezianen' geïrriteerd raakten. De scheidsrechter volgde alles van grote af stand en trad niet voldoende op. Mede hierdoor kwam er geen verandering meer in de stand en stond Hees na het laatste fluitsignaal onverdiend met lege handen. Deze bon kan op de volgende adressen worden ingeleverd: Soest-Zuid Foto Van Oosten, Soesterbergsestraat 57 Radio Soest, Soesterbergsestraat 125 (studio) Soestdijk New Star, Schrikslaan 31 Nic van Dam, Van Weedestraat 14 Soester Courant, Van Weedestraat 227 Overhees Tabakorie, winkelcentrum Overhees SoesterbergRestaurant De Tuin, Rademakerstraat 6 Opsturen kan ook: Radio Soest, Postbus 193, 3760 AD Soest Soester Courant, Postbus 57, 3760 AB Soest

Soester Courant | 1991 | | pagina 14