3® "De Sprong PRIJS PRIMEUR - Exclusief bij Combi v. Essen 200, 349 j-©^©#-©^©#©^®#©^©#®^©#-©^©#©^©#©#© i Suzanne van Leek wint kleurwedstrijd NDER GELD «II 249 Zij winnen vrijkaart voor show Bassie Adriaan 3® Waterschap tevreden over onderhoud van watergangen Van der Huchtschool verzamelt speelgoed K GRATIS -K- SU - •afdeling" Bouwbedrijf Hoffmann bouwt 16 bungalows in Soesterberg en een w Tt Sony TR-50 Bij aankoop van een video camera boven 1549,- "BESTE KOOP" TR-75 WOENSDAG 18 DECEMBER 1991 SOESTER COURANT PAGINA 25 K/rijkaart Bassie Adriaan en VVV-bon voor twaalf-jarige rand in kelder na aftappen benzine best gedaan om een ïerlijke vleeswaren ktail ité ijnpaté f deling" ilton TRAITEUFfCATERING Voor de Kerstdagen zult u al gereserveerd hebben. Maar heeft u al gedacht aan de jaarwisseling of uw nieuwjaarsreceptie LE SALADIER STAAT VOOR U KLAAR Wij wensen u prettige feestdagen Winkelier door dieven bedreigd ide noten. tenhaver 19 KAPSALON MARIE-CLAIRE ZONNESTUDIO - NAGELSTYLISTE Voor kinderen van asielzoekerscentrum te V5* In het kort: Hifi geluid, 8X motorzoom en dank zij de groene zone worden alle functies volauto matisch geregeld. Superimpose met scroll-functie, fader, Led-display, maximale opname/speel- duur 3 uur, inclusief accessoires. of 53,- per maand WAARDEBON 1 bon per klant Geldig tot 6 januari 1992 In het kort Hifi-stereo, 8X motorzoom en dank zij de groene zone worden alle functies volauto matisch geregeld. Zelfgemaakte teksten kunnen over het beeld gedraaid worden. Zeer scherp beeld door de 470.000 pixels chip. of 72,- per maand te te ZUIDPROMENADE 15 "HARTJE ZUID" SOEST TEL. 02155 - 1 28 74 - VRIJDAG KOOPAVOND uzanne van Leek heeft de kleurwed- rijd van Bassie Adriaan gewon en. De twaalf-jarige scholiere van de BS Soestdijk won daarmee niet al- een vrijkaart voor de lachspekta- elshow van het duo, maar ook een -bon ter waarde van vijftig gul- en Terwijl zijn broer benzine aftapte van een pomp in de kelder onder hun wo ning, speelde een jongen met vuur. De benzinedampen vatten vlam, maar dank zij snel ingrijpen van een buur man, werd het vuur met een poeder blusser geblust. f- issende delikatesse maaltjes, rab) e vispaté gemaakt van; rheerlijke zalmmousse! tart rode zalm s paté 'ij ook een uitgebreid as- er Engelse kazen, doordron- Suzanne kreeg de prijzen vrijdagmid dag uit handen van Angela van Burg steden van drukkerij Smit. De jury was unaniem in haar oordeel dat Suzanne van Leek de mooiste plaat had ingezon den. In totaal deden bijna honderd kin deren mee. Ook een aantal schoolgenoten van Su zanne name deel. Hun meester leverde de resultaten in. Toen Suzanne een dag voor de prijsuitreiking hoorde dat ze de eerste prijs had gewonnen, belde ze haar zieke meester op om het heuglijke nieuws te vertellen. "Sommige kinderen waren wel jaloers, toen ze het hoorden. Maar ik heb maar niets gezegd", vertelde Suzanne in het bijzijn van haar moeder die onlangs bij andere prijsvragen in de prijzen was ge vallen. Suzanne had een week voor de Dertig deelnemers aan de kleurwedstrijd van de Soester Courant en B-Produkties hebben een vrijkaart voor de lachspektakelshow van Bassie Adriaan gewonnen. De jury koos de inzendingen van de volgende crea tieve Soesters: Uit handen van Angela van Burgste den van drukkerij Smit ontvangt Suzan ne van Leek de eerste prijs van de kleur wedstrijd. Foto: Goos van der Wilt. prijsuitreiking nog haar veij aardag ge vierd. Of ze de lachspektakelshow met andere vriendinnetjes bezoekt, wist ze nog niet. Angela van Burgsteden feliciteerde Su zanne namens de Soester Courant en B-produkties die de kleurwedstrijd hadden uitgeschreven. Angela deed de suggestie dat Suzanne na de show op zaterdag 28 december een verslag maakt voor de Soester Courant. De redactie wacht in spanning af... De overige prijswinnaars staan hier naast afgebeeld. Openingstijden: dagelijks van 10.00-20.00 uur - zondags van 15.00-20.00 uur 's woensdags gesloten. F.C. Kuyperstraat 3 - 3761 EG Soest - Tel. 02155-24664 In het plan Mercury in Soesterberg gaat Bouwbedrijf Hoffmann aan staand voorjaar beginnen met de bouw van 16 bungalows. Eind 1992 zijn de woningen, die onder architec tuur staan van Architectenbureau Ab- ken uit Nieuwegein, gereed. Er komen zeven vrije-vestigingwonin gen, die een prijskaartje hebben vanaf 234.000 gulden, en negen premie-C- woningen (met een eenmalige bijdrage van 5.000 gulden) die vanaf 175.000 gulden te koop zijn. Vanaf woensdag 15 januari hangen de tekeningen in het gemeentelijk INFOr- matiecentrum (hal gemeentehuis). Vanaf die datum kan men zich tevens inschrijven voor één van de 16 wonin gen. Zowel in het INFOrmatiecentrum als bij de Hulpsecretarie in Soesterberg kan men vanaf die dag een inschrijffor mulier en een brochure van de wonin gen krijgen. De ingevulde formulieren dient men voor vrijdag 24 januari in te leveren bij één van genoemde adressen. Het Infocentrum is elke werkdag tussen 8.30 en 16.30 uur geopend, alsmede op de wekelijkse koopavond (vrijdag) tus sen 19.00 en 20.00 uur. De Hulpsecre tarie in het Dorpshuis Soesterberg is el ke dinsdag en donderdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur geopend. Indeling Tegen meerprijs bestaat de mogelijk heid om onder de zeven vrije-vestiging- woningen een kelder te laten bouwen. Dit type heeft een oppervlakte van on geveer 150 m2. De zithoek en eethoek kent ruim 43 m2, de grote slaapkamer 18,9 m2 en de kleine slaapkamer 11,8 m2. Daarnaast is er nog een werkkamer of kleine slaapkamer van 7,3 m2. De U-vormige keuken van 6,7 m2 ligt cen traal in het huis. De premie-C-woning heeft een opper vlakte van 16,3 m2 en een eetkeuken van 9 m2. De grote slaapkamer heeft een oppervlakte van 16,3 m2 en de bei de andere slaapkamers respectievelijk 9 m2 en 7,4 m2. De oppervlakte van dit type woning is ongeveer 133 m2. Alle tuinen liggen op het zuiden. Een winkelier is vrijdagavond be dreigd door een winkeldief. Toen hij twee mannen wilde aanhouden, dreigde één van hen met een Stan- ley-mes. De mannen hadden enkele pul- 1-overs van een rek gestolen. Dat was opgemerkt door een medewerker van de zaak aan de Burgemeester Grothestraat. De eigenaar liet de po litie bellen en probeerde het tweetal aan te houden. Nadat ze hem had den bedreigd, renden ze weg in de richting van de Van Weedestraat. De middenstander achtervolgde hen en zag ze even later een zaak inlo pen. De inmiddels gearriveerde poli tie kon de twee mannen kort daarna aanhouden. Volgens een woordvoe der zijn het geen onbekenden van de politie. Suzanne van Leek, Nachtegaalweg 24 Erik Kerkhoff, Kolonieweg 2 D Remco Brandsma, Gallenkamp Pelswèg 20 Mischa van Wijnbergen, Wollegras 3 Jenneke van Ginkel, Draailier 119 Brett van de Berg, Van Hamelstraat 19 Kenny van Beek, Schaepmanstraat 39 Lisette de Zeeuw, Reespoor 17 Anouk van Doren, Amnestylaan 33 Saskia Alberts, Talmalaan 8 Daniël Loos, Van Hamelstraat 92 Claudia Tolboom, Beckeringhstraat 14 Birgit Wijnands, FC Kuyperstraat 7 Jiery van Roon, Schrikslaan 6 Chris van der Bijl, St. Theresiastraat 10 Renske de Visser, Genestetlaan 8 Floor van der Boon, o r De Golignylaan 1 Paul van de Velde, ,<fTurfstreek 68 ,'3v Margriet van Ginkel, Draailier 119 Claudine van Eijden, Julianalaan 62 Lizette Kamphorst, Turfstreek 262 Femke Sijtsma, Van Hamelstraat 132 Herbert Wassenaar, Amnestylaan 47 Renske van der Kar, Cimbaal 34 Stefan Tabernel, Prins Hendriklaan 9 Sietze Rauch, Korte Hartweg 12 Bram de Vries, Eigendomweg 6 Marcel Westerveld, Reigerpad 13 Denise van Asch, Industrieweg 11 Richard van Logtenstein, Hazepad 28 De vrijkaarten kunnen op het kantoor van de Soester Courant worden opge haald. Het adres is Van Weedestraat 227 (tegenover Joh. Mets). Het kantoor is maandag tot en met donderdag geopend van 08.30 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. Op vrijdag is het kantoor geopend van 08.30 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 15.45 uur. Op dinsdag 24 december sluit het kantoor al om 15.00 uur. e port slechts 1 EDELSTEEN- SLUPERD Naast onze unieke collectie sieraden met edelsteen (eigen slijperij) treft u vanaf dit najaar een grote collectie gouden sieraden (ook briljant) aan. Originele kado-ideeën. Lange Brinkweg 66 - 3764 AN Soest - Tel. 02155-13042 uitverkocht voorbehouden. I De personen die verplicht zijn de wa tergangen van het waterschap Vallei en Eem te onderhouden, hebben hun werk in het algemeen goed gedaan. Dijkgraaf en heemraden van het wa terschap zijn in elk geval tevreden over de resultaten van de schouw in 1991. De controle wordt één of twee keer per jaar uitgevoerd door het waterschap. In 1990 werden 676 gevallen van nalatig heid geconstateerd. Dit jaar werden nog maar 235 aanschrijvingen verzon den aan onderhoudsplichtigen die hun taak niet helemaal naar behoren had den vervuld. Volgens dijkgraaf en heemraden is de afname vooral een gevolg van de goede- afspraken die begin dit jaar met de loonwerkers zijn gemaakt. In de meesic gevallen verrichten de loonwerkers het onderhoud van de watergangen. Het waterschap laat weten dat het ma chinale onderhoud bijna overal goed is verricht. Daarentegen werden tijdens de schouw wel verstopte duikers en overhoeken aangetroffen. Het onder houd aan de overhoeken en de verbin dingen moet met de hand worden ge daan. De loonwerkers zijn aangeschre ven om het onderhoud alsnog te plegen. Goed werkende duikers zijn van belang voor de waterbeheersing. Het water schap zal daarom ook in 1992 nauw keurig toezien, dat het onderhoud vol gens de voorschriften wordt verricht. -rf** K?' illenburglaan 2a - Soest - Telefoon 02155 - 19991 Elk jaar kiest de Van der Huchtschool Overhees aan de Li bel in de weken voor Kerst een goed doel. Dit jaar is dat - sa men met de nieuwe Van der Huchtschool aan de Valeriaan straat - een inzamelingsactie van speelgoed, knuffelbeesten, spelletjes etc. voor de kinderen van het asielzoekerscentrum in het voormalige Kamp Waterloo in Leusden. De ongeveer 60 kinderen die daar wonen hebben zelf geen spèêlgbed,rte?wijl de kinderen uit Soest in de gelukkige om standigheidzijn dat ze wel watzouden kunnen missen, is de re denering achter de actie. Er is inmiddels een grote hoeveelheid speelgoed ingezameld "onder de kerstboom in de grote hal van de school. Vanmid dag - woensdag 18 december - worden deze spullen door een aantal'Vhn der HucHt-kinderen aangeboden aan de kinderen van het asielzoekerscentrum, die daardoor hopelijk een fijnere Kerst zullen beleven. Foto: Goos van der wm -Hg»* r5^ w 1745: Laagste prijs garantie 2 jaar garantie en schade verzekering (Consumentengids juli 1991) 2399: Laagste prijs garantie 2 jaar garantie en schade verzekering Aanbiedingen geldig tot woensdag 6 januari 1992. Kan niet tegen geld verzilverd worden.

Soester Courant | 1991 | | pagina 25