MEM) irs ie zone fAK C-drie overschrijdt subsidie 1991 195 De Sprong Zandvoort ziet op Zonnegloren-terrein bouw van 10 a 15 villa's Omdat een BOS NARCISSEN Notariskantoren Soest houden open dag Bouwman Communicatie: uniek bedrijf in 'kabeitjesland' Hans Wewer Hairstyling Feest katholiek vrouwengilde Golfbaan kan helemaal niet op Stompert en in de izenkrant. krant! Oorzaak: onvoorziene personeelskosten van 39 mille wij elke dag zelf vers inkopen op de veilingklok, hebben we ook dagelijks een andere aanbieding, veilingvers natuurlijk. Dus ook vrijdag en zaterdag a.s.: geel of wit voor maar BLOEMENHUIS Week van het Recht: 20-25 januari Soester onderneming in de markt voor CA I-net Jongeman (17) in auto van moeder Meningen van lezers Ruiters Molendael-Tranendal A.A. VAN BREUKELEN B.V. <A A.A. VAN BREUKELEN B.V. Receptie en voorlichtingsavond reuma Sigaret mogelijk oorzaak van brand T h. VIDEORECORnlr^ Blaupunkt RTV 330 I 38x8x35. Met leespen c[T,"''ne I streepjescodekaatt o®n gelbare slowmotion S/8- I tend nieuwe tapes ooh sllJi- (weinig slijtage). Prnf?ÏÏkl tel. 14048. nis'57s. i/OENSDAG 22 JANUAR11992 SOESTER COURANT PAGINA 5 Voor inlichtingen: mevr. M.G. Pri0r Gust. Gelderhof 2 Tel. 02155-11357 mevr. T. Hilhorst v. Lenneplaan 72 Tel. 02155-18113 lartement op uitstekende itc.v.-gas, berging en eigen t souterrain alsmede een et lift. hart van het Gooi- en Eem- en en een weergaloos mooi i handbereik. net veel raampartijen en di- iim balkon op het zuid-we$- en vrij uitzicht, ouwapparatuur, 3 slaapka- ner met ligbad, separate en hal. Bureau Zandvoort, dat behalve de Slructuurvisie ook de auteur is van het nieuwe bestemmingsplan Landelijk Gebied, voorziet voor de toekomstige bebouwing van het Zonnegloren-ter rein tien a vijftien luxueuze villa's. Dat Week vorige week tijdens de discussie over het nieuwe bestemmingsplan Landelijk Gebied in de raadscommis sie voor Ruimtelijke Ordening. fUle aanbouwsels aan het ziekenhuis ebben het gebouw er niet mooier op êmaakt, liet Zandvoort-medewerker van Hoefsloot de commissie R.O. vo rige week weten. Het villaplan is door het bureau uitverkoren als het meest j&albare, nadat er nog eens vijf of zes tidere modellen zijn bekeken. Die ble ken vrijwel allemaal niet te verwezenlij ken. De villa's zouden binnen het huidige ivegenstelsel op het ziekenhuisterein lioeten verrijzen. Uiteindelijk is slopen oedkoper dan een opknapbeurt van het hoofdgebouw. De vele bijgebouwen ouden allemaal kunnen worden prijs gegeven, zodat het bos weer aangeplant fan worden. Van Hoefsloot deelde de commissie yerder mee dat de provincie met de no dige argwaan zal kijken naar een moge lijke bestemmingswijziging voor Ber- kenbos, het "dorpje" achter het zieken huis. "De zusters wonen daar bijna met hun neus in de duinen, maar als de hui dige bestemming wordt weggehaald is ër meteen sprake van een natuurgebied, ën daar mag dan niets meer mee gebeu ren." De commissie keek enigszins verrast op toen Loet Jansen (D66) een pleidooi hield voor het eventuele behoud van het hoofdgebouw, voor het geval er uit eindelijk toch niets terechtkomt van een polikliniek aan de Dalweg. "De poli past uitstekend in het gebouw, want die zit er nu ook al in.Volgens Jansen is er dan sprake van de minste kapitaalver nietiging. Alternatief Andere commissieleden informeerden belangstellend of D66 daarmee soms terug wilde komen van zijn steun aan het plan voor een zorgcentrum inclusief polikliniek aan de Dalweg. Jansen be streed dat, maar maakte duidelijk dat hem tot nu toe niet gebleken was dat er een "redelijk haalbare" oplossing is voor het financieringsvraagstuk. "Als het niet lukt hebben we in elk geval een alternatief..." Ook Harry Witte (Ge meentebelangen) zag wel wat in een soortgelijke bestemming als de huidige, eventueel zelfs met de polikliniek én het verpleeghuis, als ze niet aan de Dalweg kunnen komen. "Wij hechten voor de polikliniek niet zo aan deze plek." Wethouder Jan Visser probeerde de spontane discussie zo snel mogelijk af te grendelen. "We kunnen de plannen hier niet zomaar even onderuit schoffe len," vond hij, en hij verweet de com missie dat ze Van Hoefsloot bestookten met "politieke vragen". Dat gold des te meer voor een debatje over de aanleg van een eventuele golf baan op de Stompert, waarover Van Hoefsloot met stelligheid liet weten dat de commissie daar niet aan hoefde te denken, omdat het terrein wordt aange wezen als natuurgebied. Dat staat het gebruik als golfbaan - waarvoor alles moet worden omgeploegd - niet toe. De commissie had juist met enige ver bazing vernomen dat het CDA, bij monde van Arie van den Breemer, zo'n golfbaan toch eigenlijk wel ziet zitten, tot vreugde van VVD en PvdA, waarna zich een soort welles-nietes ontspon over de vraag of er in de tijdens de be groting aanvaarde Stompert-motie nu wel of niet met zoveel woorden was ge kozen voor een golfbaan of voor "een gebruik dat rekening houdt met de aan wezige natuurwaarden". 'Bijna heilig' Günther Plomp (WD) stelde vast dat het CDA in zijn richting was opgescho ven en hield Van den Breemer voor dat hij dat dan ook maar eens aan zijn poli tieke vrienden bij de provincie moest gaan vertellen, want de provincie ligt tot dusver behoorlijk dwars. Volgens Wil Stekelenburg (PvdA) zou onder "re creatief gebruik" ook een golfbaan kunnen worden verstaan, maar Van Hoefsloot hielp haar snel uit de droom. "De actuele natuurwaarde van het ge bied is zeer hoog. De eikenstrubben- bossen zijn zelfs bijna heilig," aldus de adviseur, die van de wethouder zijn oren maar moest dichthouden voor de "politieke signalen" die de commissie tussen neus en lippen door dacht te kunnen ventileren. Voor hel overige stelde Visser vast dat de commissie zich in de grote lijnen van het nieuwe be stemmingsplan wel kon vinden. at 2 3 villa met kantoor/praktijk- bereikbare locatie. Aan de >t in de perfectie onderhou- 'ekte tuin liggen met zitter- oprijlaan met parkeerge- ervlak: 2034 m2. Parterre Living met open haard, sa- orruimte, keuken, kelder, verdieping: 4 grote slaap- iet ligbad, separaat toilet oornaam trappenhuis met vaste trap naar zeer grote den: garage, berging, itie, kluisruimte (in kelder) onderhouden. Alternatie- lijk kantoorvilla of dubbele leven door prachtig aan pootte circa 3445 m2. Ka- irieur met sfeervolle lam men en riante vertrekken, gsthal, ruime living met inbouwkeuken, bijkeu- laapkamer, luxe badka- Verdieping: 6 slaapka- Het pand uit 1983 heeft ge en spouw- en dakiso- autominuten van Utrecht i Amsterdam. ultureel Creatief Centrum C-drie zal de subsidie van 1991 waarschijnlijk met 39.500 gulden overschrijden. De torzaak daarvan is onvoorziene per soneelskosten. Het college is bereid de tegenvaller te dekken en de subsidie voor 1992 aan te passen. Drie medewerkers van C-drie blijken te laag zijn ingeschaald. Om dat te corri geren is 17.000 gulden nodig. Daar naast is bij de indiening van de begro ting geen rekening gehouden met de verhoging van de CAO welzijn en de CAO kunstzinnige vorming voor do centen. Deze lastenstijging bedraagt op jaarbasis 17.500 gulden. Ook de verplichte toetreding van het personeel tot het PGGM-pensioen- fonds heeft een extra uitgave (vijfdui zend gulden) tot gevolg gehad. Overigens heeft de directie van C-drie laten weten dat de vervanging van de5 directeur niet voldoende kan worden gefinancierd met het ontvangen zieken geld. Over dat laatste aspect zal de ge meente nog overleg voeren met de di rectie van C-drie. (Zolang de voorraad strekt, alleen vrijdag en zaterdag). Zuidpromenade 9, Tel.: 02155-16877, Soest Fax: 02155-28649 In het kader van de Week van het Recht van 20 t/m 25 januari houden ook de Soester notariskantoren Van Veeren Elferink, Van Weedestraat 2, en Mr. R.E. Schippers, Soesterberg- sestraat 42, op zaterdag 25 januari van 11.00 tot 16.00 uur open dag. Op 1 januari 1992 trad het nieuwe recht in werking, dat voor juristen grote ver anderingen betekent. Jaren van voor bereiding en studie zijn daaraan vooraf gegaan. Vooral in 1991 werden overal in het land cursussen georganiseerd om te wennen aan alle nieuwigheden die in dit Nieuw Burgerlijk Wetboek (NBW) zijn opgenomen. Ons recht bestaat uit publiekrecht en privaatrecht. Tot het publiekrecht ho ren o.m. de organisatie van onze staat en de rechten en plichten van de bur gers, maar ook bijv. het strafrecht, dat in de krant dagelijks aandacht in de vorm van verhalen over processen in de rechtbank. Maar een veel groter gebied dan het strafrecht beslaat het privaatrecht, ook wel burgerlijk recht genoemd. Dat recht beheerst ons leven van de wieg tot het graf, want het regelt de verhoudin gen tussen mensen onderling. Vanaf de geboorte tot zelfs na het overlijden, want het recht regelt ook van alles over wat iemand nalaat. Het regelt familie verhoudingen, de positie van minderja rigen, de verhoudingen tussen echtge noten en ex-echtgenoten, het regelt het erfrecht, maar ook alle verhoudingen die iemands vermogen en inkomsten raken. Koper wordt beschermd Vooral dit laatste onderwerp komt in het nieuwe recht aan de orde; wij noe men dit vermogensrecht. Bij het woord "vermogen" moeten we niet direkt den ken aan gefortuneerd zijn. Vermogen omvat alles wat ons toebehoort, ook al heeft het geen grote waarde. Waarde. Koop is meestal de manier waarop men goederen verkrijgt; een koop is dus een belangrijk contract. Of men nu een huis koopt of meubilair of consumptiegoe deren. Bij een koop geldt meestal "gelijk over steken". D.w.z. dat de koper datgene wat hij geleverd krijgt contant moet be talen. Het is zaak dat de wet aan de ko per een goede bescherming geeft tegen miskoop. De verkoper kent de ver kochte zaak meestal goed, maar de ko per heeft niet altijd de gelegenheid ge had de zaak van alle kanten goed te be kijken. De nieuwe wet gaat hieraan wat doen, allereerst bij consumentenkoop. Zo is nu bepaald dat iemand die ongevraagd goederen thuisgestuurd krijgt, die goe deren mag houden als de afzender niet uitdrukkelijk zegt dat dit niet mag; stuurt hij ze terug, dan zijn de verzend kosten voor de afzender. Ook staat nu duidelijk iri de wet dat het gekochte moet voldoen aan de gegeven beschrij ving en dat misleidende reclame verbo den is. "We zijn zeker optimistisch over onze kansen om het Soester CAI-net over te nemen. We zijn een Soester bedrijf, we beschikken over de middelen en de know-how. Bovendien is het goed voor de werkgelegenheid. En omdat we als particuliere onderneming veel flexibeler en creatiever kunnen wer ken biedt dat alleen maar voordelen." Aldus directeur Frans Bouwman en be drijfsleider George Kraan van Bouw man Communicatie, sinds 1988 in Soest gevestigd aan de Nijverheidsweg. Enige tijd geleden stelden zij zich - tot veler verrassing - kandidaat voor de overname van het CAI-bedrijf van de gemeente Soest, dat in beheer is bij de Remu (voorheen RNE). Vorige week volgde het tweetal vanaf de tribune met grote belangstelling de discussie in de raadscommissie Ruimtelijke Ordening, waar het College de meningen peilde van de fracties over de voorgenomen verkoop van het CAI-bedrijf. Politiek Soest ziet daar - in meerderheid - wel wat in. Zo langzamerhand raken de meeste partijen ervan overtuigd dat hier geen taak meer ligt voor de ge meente, nu nagenoeg heel Soest intus sen "bekabeld" is. Overigens hangt er wel een prijskaartje van zo'n 17 miljoen gulden aan en zijn er diverse gegadig den "in de race", zoals de Remu zelf, Casema, de NKM en Bouwman Com municatie dus. Van dit kwartet is Bouwman in feite de enige particuliere ondernemer; de andere hebben de no dige bindingen met verschillende (se- mi)overheidsinstellingen. Successtory De geschiedenis van het jonge bedrijf Bouwman Communicatie is een succes story. Het bestaat inmiddels zo'n twaal- feneenhalf jaar en de wortels liggen in Baarn, waar Frans Bouwman een bo terham verdiende met antennebouw en -installatie. Later was hij als onderaan nemer betrokken bij de aanleg van het Baarnse kabelnet door Casema. Geor ge Kraan werkte in die jaren bij Vitel, het bedrijf dat de aanleg van de Soester kabel op zich nam. Hij kent alle "ins" en "outs" van de plaatselijke kabel dan ook op zijn duimpje. Bouwman Communicatie heeft in de afgelopen jaren een sterke reputatie van slagvaardigheid opgebouwd, o.a. door een aantal Soester projecten op haar naam te brengen die het CAI-be drijf zelf liet liggen, zoals de bekabeling van de service-complexen Hoog-Soest- dijk en de Oranje Parkflat en het ver zorgingstehuis Molenschot. Het bedrijf exploiteert deze "lokale" kabelnetten geheel zelfstandig. Ook verzorgde het de bekabeling van een groot aantal vrij- etijdsparken en recreatiecentra in het hele land. In 199U volgde een beslissende stap naar schaalvergroting door de verwer ving van de gemeentelijke kabelnetten in diverse Noordhollandse gemeenten - elk op zich miljoenen-projecten - te be ginnen met Ilpendam, later gevolgd door Beemster, Zeevang en onlangs nog Wormerland. In nagenoeg alle ge vallen won Bouwman Communicatie de slag met de andere (vaak veel grote re) concurrenten door haar slagvaardi ge opstelling. Primeur Het Soester bedrijf maakt overigens al geschiedenis door het CAI-net in de ge meente Zeevang als eerste van Neder land grotendeels uit te rusten met glas vezelkabel, de techniek van de toe komst, die voor de ontvangst van het groeiende aantal tv-zenders grote mo gelijkheden biedt. Tot nu gebruikt de PTT glasvezel alleen in een aantal klei nere proefprojecten, maar Bouwman Communicatie heeft de primeur voor een compleet gemeentelijk net. "We zijn een uniek bedrijf in kabeitjesland," aldus de heren Bouwman en Kraan. De firma - momenteel zo'n dertig werk nemers - is volop in de markt voor het Soester kabelnet. Daar zit behalve het streven naar schaalvergroting, continuï teit en werkgelegenheid nog een ander motief achter, al speelt dat uiteraard een bijrol. Na het besluit van de ge- meenteraad om ook de onrendabele percelen aan te sluiten op de kabel - vo rig jaar - stelde het bedrijf zich nadruk kelijk kandidaat voor de aanleg, maar het aanbod werd destijds niet erg se rieus genomen door het RNE, de toen malige beheerder van het net. "Men vond ons te klein voor zo'n project." Het bedrijf dat de aanleg wel gegund werd werkt echter op grote schaal met onderaannemers, hebben de heren Bouwman en Kraan inmiddels vastge steld. "En dat geeft toch een beetje een nasmaak..." Flexibeler Hoe het besluit over de verkoop van het CAI-net zal uitvallen is op dit moment Frans Bouwman (r.) en George Kraan. Fo(0; Goos der wm moeilijk te voorspellen. Bij Bouwman Communicatie zijn ze echter optimis tisch en rekenen ze in elk geval op een faire kans. "Wij kunnen voldoen aan al le voorwaarden die het gemeentebe stuur stelt. Voor de gewone Soester tv-kijker zal het in eerste instantie niet uitmaken. Op termijn betekent het ze ker een uitbreiding van het aantal ont vangstmogelijkheden. We zijn een commercieel bedrijf, geen log lichaam, dus we kunnen heel wat flexibeler ope reren dan de anderen," aldus de heren Bouwman en Kraan. t r'iCTfÜk\ 1 M.i.v. jan. 1992 knippen wij in de herensalon op vrijdag en zaterdag uitsluitend op afspraak. Openingstijden maandag t/m vrijdat 8.30-17.30, zaterdag 8.00-15.30 uur. Sfeenhoffsfraat 53 Soest Telefoon: 02155 - 21433 'Kleine lettertjes' Tenslotte zijn ook de zgn. "kleine let tertjes" aan banden gelegd. Vaak kent of leest de consument deze algemene voorwaarden niet en staat hij later voor een onaangename verrassing als bij voorbeeld blijkt dat hij niet meer van een contract af kan, omdat het telkens stilzwijgend met bijvoorbeeld vijf jaar wordt verlengd. De wet beperkt dit nu tot hoogstens één jaar. Maar ook bij koop van een huis gaat een betere bescherming voor de koper gel den. Zo was de koper van een apparte ment aansprakelijk voor de achterstalli ge eigenaarslasten van de verkoper, maar dit geldt voortaan alleen nog maar als de koper deze lasten kende ze en uit drukkelijk heeft overgenomen. Zo geldt ook een zwaardere plicht van de notaris om alle registers goed na te plui zen en terdege na te gaan wat de geldig heid van een koop in gevaar zou kunnen brengen; maar is er iets wat de notaris niet heeft kunnen vinden, dan is de koop toch geldig. Zo gold tot vandaag het volgende: als A een huis aan B verkoopt, en die ver koopt dat weer aan C, dan raakt C zijn eigendom kwijt als later blijkt dat A, toen hij verkocht, niet goed bij zijn hoofd was. Dat wordt in het nieuwe recht uitgesloten. Ook daarin schuilt een betere bescherming van de koper. De politie heeft een zeventien-jarige Soesterberger aangehouden. De jonge man reed in de auto van zijn moeder over de Rademakerstraat. Hij kreeg een proces-verbaal van de politie, omdat hij nog geen rijbewijs heeft. In de Soester Courant d.d. 15-01-1992 las ik een artikel over het installeren van verkeerslichten ten behoeve van onder anderen ruiters op de kruising Becke- ringhstraat/Koningsweg-Biltseweg. Een goed streven om de oversteek voor ruiters veiliger te maken, maar voor mij is de vraag of dit ook de oplossing is in geval paarden van desbetreffende ma nege zonder de inmiddels in het bos af geworpen ruiter in blinde vaart de Bilt- seweg oversteken op hun weg terug naar de manege? Ik zag deze levensgevaarlijke oversteek meerdere keren gebeuren en vraag mij af of de leiding van de desbetreffende manege wel voldoende beseft wat dit voor ingrijpende gevolgen zou kunnen hebben voor andere weggebruikers. In de gevallen die ik meemaakte, ging het dank zij de stuurvaardigheid van de be trokken automobilisten nog net goed. Dat is overigens geen enkele garantie voor een volgende keer. Bij mij rijst de vraag of de leiding van de manege wel voldoende rijvaardigheids- eisen stelt aan diegenen die 'buiten' gaan rijden op paarden die zelf heel goed de weg terug kennen ingeval de ruiter is afgeworpen. Paarden kennen immers niet alle verkeersregels, en laten zich doorgaans niet ophouden door verkeerslichten. Zo ontstaat op de krui sing Beckeringhstraat/ Koningsweg- Biltseweg af en toe een levensgevaarlij ke situatie en die wordt door het wijzi gen van de verkeerslichtinstallatie he laas niet opgeheven. De gebruikers van de Biltseweg zijn hierbij gewaar schuwd; de manegehouders overigens ook! J. Poortman Ik wilde wat vragen, al betrekkelijk lang. Maar het zal wel dom zijn, ben ik bang. Men geeft tegenwoordig alles maar na men waarvan je de betekenis zelf maar moet beramen. Of dat nou een huis is voor zieken of ou den van dagen, het is en blijft raden of vragen. Neem nou ons Zonnegloren te Soest, een naam zeer zinnebeeldig, voor wie er kuren moest. Huis en dus ook naam konden verdwij nen, omdat men, gelukkig, aan sanato ria geen behoefte meer had. het huis werd bestemd voor zieken, al gemeen, waarmede ook de mooie, toe passelijke naam Zonnegloren ver dween. Maar wat komt er terug voor zo'n rijke, toepasselijke naam? Medisch Centrum, klinkt erg voor naam, maar is geen titel, duidt slechts aan. En wat ik nou graag wou weten: Waarom het "Molendael" moest heten. Uit het relaas in de Soester Courant moet het ergens met Baarn zijn ver want, maar Molendael duidt op landelijk schoon doch is het ook verwant met ziek- zijn en hulpbetoon? Het molentje draait en het dal staat be kend om zijn diepte die geen verhevenheden kent. Men spreekt van een "Tranendal", wat het ziek zijn niet gunstig bevorderen zal. Ik, voor mij, vind de naam maar goed koop, goed voor een benzinestation. Dus als het even anders kon? Dan had ik hier liever een naam gehad. Van iemand met verdienste op het me dische pad. G.A. Brok f M van BWUKEIEN bv^\ adviseurs in...' AA. van Breukelen B.V. is een onafhankelijk adviesbureau met meer dan 25 jaar ervaring in: hypotheken vastgoed ossuiontiên HYPOTHEKEN - VASTGOED - ASSURANTIËN Koninginnelaan 40, 3762 DG Soesj_ Tel. 02155- 17962/23789 plaats adres ligging woning indeling zolder algemeen Amersfoort Mathias Withoosstraat Soester kwartier middenwoning met gas c.v., grote stenen schuur, diepe terrastuin entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken erdieping overloop, 3 slaapkamers, doucheruimte bergzolder 1 e en 2e etage dienen nog door nieuwe eigenaar verbouwd te worden v.o.n. f 149.000,- plaats Soest adres Van Goyenlaan ligging de Engh woning appartement 3e etage indeling entree, toilet, hal, woonkamer 3 slaapkamers, keuken, algemeen berging op begane grond Gevraagde koopsom: f 92.000,- plaats Soest adres Wilhelminalaan ligging centraal en mooi gelegen woning vrijstaand, garage, c.v., grote tuin (ca. 479 m2) indeling entree, toilet, kelder, ruime woonkamer, keuken verdieping 3 slaapkamers, badkamer zolder bergzolder met vlizotrap algemeen enig achterstallig onderhoud v.o.n. f 335.000,- Soest (nieuwbouw) Insingerstraat 20, 20A nabij natuurg^b^d Soester Vla's met plaats adres ligging woning zolder algemeen sfkast, toilet, -ïcrimer (ca. 52 m2), <éuken, kelderkast 3 slaapkamers, badkamer met liqbad, aparte douche, toilet zolder met vaste trap, mog. 4e slaapkamer *ca. 500 m2 grond *opt. warmte-isolatie Traditionele bouw v.a. v.o.n. f 435.000,- plaats adres ligging woning ind colder algemeen Baarn Speenkruidlaan 5 rustige kindvriendelijke buurt^-^^ ^Tng, c.v. rïet, keuken, ruime :tfikamer "3 slaapkamers, ruime douchecel zolder met vaste trap, 4e slaapkamer ruime woning Wilt u maandelijks ons Gratis WONINGBULLETIN ontvangen? Keuze uit meer dan 40 woningen!!! Info via ons kantoor. Het katholiek vrouwengilde bestaat dertig jaar. Ter gelegenheid daarvan houdt het vrouwengilde een receptie. Die wordt gehouden op donderdag 30 januari. Bij een feest hoort een gift, is de mening van het bestuur. Daarom wil het vrou wengilde tijdens de receptie een inza melingsactie houden voor De Derde Wereldgroep Soest. De opbrengst komt ten goede aan een project voor kinderen in Brazilië. Er is daar een school opgezet voor 250 kinderen, maar er is nog gebrek aan lesmateriaal. Ook katoenen kleding is nodig, evenals scharen en gereedschap. Leidje Tomas sen van de Derde Wereldgroep Soest zal de spullen in ontvangst nemen en een toelichting geven op de activiteiten. De receptie van het katholiek vrouwen gilde begint om 10.00 uur in gebouw Vogelzang aan de Parallelweg. Reuma Ook vanavond is het vrouwengilde ac tief. Dan wordt in Vogelzang een voor lichtingsavond over reuma gehouden. Mevrouw Weber van het Nationaal Reumafonds zal een film vertonen en tekst en uitleg geven. De entree kost drie gulden. Een sigarettepeuk of een overbelaste electriciteitskabel is er de oorzaak van geweest dat een caravan maandag avond gedeeltelijk uitbrandde. De 21-jarige bewoner kon zich met zijn kat tijdig uit de voeten maken. De exac te oorzaak is niet bekend. De brand weer bluste het vuur, dat omstreeks tien uur uitbrak. Uitgebreide collectie gouden en zilveren sieraden Edelsteensieraden en briljant Tevens reparaties Lange Brinkweg 66 - 3764 AN Soest - Tel. 02155-13042 fi

Soester Courant | 1992 | | pagina 5