oest blijft zonder Dokter meetellen én punt Stam/SoVoCo in zenuwslopend duel Z'49 verzet bakens na de pauze SPORT! Eerste uitzege van SEC geeft hoop Hees haalt verdienstelijk punt weg "De vlam brandt twee weken in Albertville!" Shot levert zes punten in 'itslag 'topper' (2-2) tegen HVC al na dertien minuten bereikt VOETBAL zondag rachten in bomvolle De Bunt taaier dan Soesterploeg VOLLEYBAL degradatiekandidaat De Posthoorn op de knieën: 3-0 k\\ Zaterdag-elf van SEC wint eindelijk Terugkeer Antek Wojtkowski legt groenwitten geen windeieren VOETBAL zondag Hoofdrol voor René ten Haaf in Driebergen ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 14881 Eerste Soester Schoonmaakbedrijf TAFELTENNIS Dames WZ'49 worden gespaard Huntelerslag in Amersfoort eerste Ires- W/7 van der Heijden haaltformulkJ men op bij Richard Bon op de hoek Dorrl 8.00 steinweg/Laanstraat. Het zal één waal i mer laatste keren zijn, omdat de SpowoMI Dam. sator de terminal heeft ingevoerd. I toen WOENSDAG 12 FEBRUARI 1992 SOESTER COURANT PAGINA 11 itrijd om de bovenste plaatsen in de derde klasse D zondag blijft span- i. Soest maakt nog steeds kans op het tweede periodekampioen- ip, maar ook op de titel die rechtstreeks promotie naar de tweede se oplevert. Die conclusie valt te trekken na de 'topper' tussen de iters en koploper HVC. Soest keek zondagmiddag al na negen minu- tegen een 0-2-achterstand aan, maar zette de zaken binnen vier mi jn recht: 2-2. Daarna zouden de nummers één en twee van de rang- niet meer scoren. jenk dat we meedoen, maar in de te plaats hou ik het op HVC en luwen Vooruit. Die ploegen kun- Towel aanvallend spelen als coun- Wij kunnen minder goed verde- id spelen, omdat we in de proble- raken als ze in onze 'zestien' ko- Jtroomberg weet na de ontmoeting HVC dat zijn ploeg vier punten irstand, maar nog een wedstrijd te heeft. Zijn ploeg staat nu tweede, luwen Vooruit (verlies tegen IV) en HMS (gelijk tegen Bredero- hebben evenveel punten als Soest I, maar ook één duel meer gespeeld, zag er aanvankelijk niet naar uit dat it zou blijven meetellen. Terwijl een tal van de vijfhonderd kijkers nog le poort stond, lag de bal al achter rco van der Grift door een inzet van :e Hazelaar. De vervanger van Pa- ick Dokter (die zijn spullen heeft inge- :rd) werd in de negende minuut Is voor de tweede maal gepasseerd, Jan Leyenhorst, in tegenstelling le defensie van Soest, niet treuzel- Zekerheden En dat terwijl Stroomberg voor het uit gangspunt had gekozen om niet op ach terstand te komen. "Natuurlijk, dat is altijd zo, maar tegen HVC hadden we meer zekerheden ingebouwd. Het is uniek dat HVC een 2-0-voorsprong weggeeft. Dat zegt genoeg over zowel hun als onze kwaliteiten." Soest had het geluk dat Wilfred Jan maat een minuut na de tweede tegen treffer de aansluiting realiseerde met een kopbal uit een vrije trap van René van den Deijssel. Een vloeiende aanval via de verder onopvallende Jeroen van Veenendaal werd drie minuten later door Peter van den Berg afgerond met een schuiver: 2-2. De vrijwilligers bij het scorebord hielden de cijferborden vervolgens al in de aanslag, maar hoef den niet meer in actie te komen. "Voor een aantal spelers was het moei lijk weer in competitieverband te spe len. We konden eigenlijk niet in ons rit me komen, omdat we zo snel achter kwamen. Ik vind het knap dat ze het toch hebben kunnen opbrengen zo te spelen", deelde Stroomberg na afloop complimenten uit aan zijn ploeg. Soest mocht het meest blij zijn met de puntendeling. Want howel het spel soms in hoog tempo heen en weer golf de, kregen de bezoekers de beste kan sen. "Wim van Empelen en Chiel Struijk kregen te veel ruimte om te strooien met passes. Over de hele linie heeft HVCjongens die slimmer zijn met het gebruiken van hun handen of het bespelen van de scheidsrechter. Maar voetballend waren we niet hun minde- Stroomberg erkende dat HVC levens gevaarlijk was bij spelhervattingen. Éénmaal scoorden de Amersfoorters uit een vrije trap. Maar die werd te snel en op de verkeerde plaats genomen, liet de uitstekende leidende W.J. Erkamp resoluut weten. Toen de bal wél op de goede plek lag, schoot Struijk de bal hard in de hoek. Van der Grift liet de bal los, waarna André Hufman de bal in het doel gleed. Weer keurde Erkamp het doelpunt af. "Eén vinger was al ge noeg geweest, maar de doelman had één hand op de bal. En dat is in het doel gebied al meer dan genoeg", verklaarde de scheidsrechter later. Kort na het af gekeurde doelpunt haalde Janmaat de bal op de doellijn weg en mikte HVC vervolgens luttele centimeters te hoog. Daarvoor was de bal, na een missertje van Van der Grift, tegen de lat gekopt en werd Van der Grift in de gelegenheid gesteld om zijn fout te herstellen door zich in de baan van een ziedend schot te werpen. Het gebeurde allemaal in het eerste kwartier na de rust. In die fase holde Soest achter HVC aan. "Er werd niet kordaat ingegrepen en we leden te snel balverlies", stelde Stroomberg vast. De eerste mogelijkheid voor Soest ont stond in de zeventigste minuut, maar Van den Berg schoot net over. Uit een kopstoot van andermaal Janmaat, we derom na een vrije trap, zoefde de bal rakelings langs het Amersfoortse doel. Enkele tellen later miste HVC een unieke kans op een nieuwe voorsprong. Compleet "Het hang ervan af of we compleet blij ven, maar we doen nog mee", woog Stroomberg het resultaat na afloop zorgvuldig af. De voormalige sluitpost hoorde vorige week dinsdag dat Patrick Dokter er de brui aan had gegeven. "Zoals het er nu voor staat, zijn we hem kwijt. Of hij moet zich gaan bezinnen en denken dat hij te voorbarig is geweest. Maar dan moet ik het wel deze week ho ren. Patrick heeft een slechte inzet ge toond en bleef van de training weg zon der af te zeggen. En dat terwijl hij aan het begin van het seizoen te kennen had gegeven dat hij veel wilde trainen, om dat hij weer het betaalde voetbal in wil. De keeper die het bij Ajax niet redde, wordt door Stroomberg en de spelers groep een egoïstische houding verwe ten. "Hij wil dat 'ie z'n eigen gang kan gaan. Als hij zich positief opstelt, willen de jongens hem graag op doel hebben. De groep wil promotie. Maar als er één niet meewerkt, zoals Dokter in dit ge val, krijg je scheve gezichten", aldus Stroomberg. Marco van der Grift is voorlopig de vervanger van Dokter. Hij kan alleen op zaterdag trainen. Maar de trainer was tevreden over het optreden van de vervanger die in december ook Wilfred Janmaat legt zijn hoofd in de waagschaal, maar brengt Soest wel te rug tot 1-2. Foto: Herman van Dam. al tegen Stichtse Boys op doel stond. De reden was toen dat Dokter om discipli naire redenen door Stroomberg was ge schorst voor één duel. had net zo goed andersom kunnen zijn. Stam/SoYoCo en Drachten lakten zaterdag in een bomvolle De Bunt beide 68 punten, maar de be tkers kregen drie sets als reiskostenvergoeding. Ze sleepten daarmee punten in de wacht. De Soester ploeg hield één punt over aan het ze- slopende volleybalduel. Daar was van tevoren misschien nog wel getekend, maar de ploeg besefte dat er meer had ingezeten, tijden begon Stam/SoVoCo on- s- "Tijdens het schaatsen is hij niet aan- rt spreekbaar", zegt Tonnie Smits overl s, haar man Ed. De Soester schrijft al de-1 ir cennia lang alle rondetijden op. "Ik mis j t- geen wedstrijd. n Foto: Herman van Dam Ed: Ja, schaatsen en voetbal is voor - mij. Maar voor de rest heb ik niets te vertellen." 'angen aan de wedstrijd. Met geva- rd spel waren de dames op weg naar goed resultaat, totdat op 11-3 even in de gelederen sloop. Op 11-8 rstelde Stam/SoVoCo zich en met ie treffers via het Drachter blok zat de •ste set in de knip: 15-8. De wedstrijd ras toen negentien minuten oud. Voor de tweede set zouden de volley- asters 36 minuten nodig hebben. im/SoVoCo zat andermaal op het :de spoor. Met boeiende slagenwis- ingen werd een 12-7-voorsprong ge- jmen, maar toen ging Stam/SoVoCo inieuw in de fout. Toen trainer/coach :ter Posthuma van Drachten voor de 'eede keer in conclaaf was gegaan met zijn team (13-9), sloeg Stam/SoVoCo le service uit. Daarna kwamen de Soes- trs nog op 14-10, maar het setpunt rprd door een netfout verspeeld. Op 14-11 maakte de scheidsrechtereen be- mgrijke fout. Drachten werd afgeflo ten op 'vier keer', maar omdat de iheidsrechter te vroeg floot, gaf hij :olgens de richtlijnen van het boekje 'dubbelfout'. In plaats van dat Stam/ SoVoCo de opslag terugkreeg, mocht Drachten opnieuw serveren. En dat deed de ploeg tot 14-14, dank zij kardi nale fouten aan Soester zijde. Een ze nuwslopend scoreverloop volgde. Het lerd 15-14, 15-15, 16-15 en 16-16, iordat Drachten aan het langste eind .k: 1-1. lïn de derde set, waarvoor 29 minuten erden uitgetrokken, was de spanning minder groot. Stam/SoVoCo oorde veel via Irene Koelewijn en Ju- pith Lazonder. Drachten steunde voor nelij k op de inbreng van spelver- jeelster Imelda Hoogma en aanvalster Ingeborg Bakker. Koelewijn en Lazon der sloegen hard en nauwkeurig, maar de ploeg liet zich te vaak verrassen door taktische ballen van Drachten, leder een zat op het puntje van z'n stoel. Vooral toen Stam/SoVoCo de snel op gelopen 1-6-achterstand wegwerkte en met 13-10 voorkwam. Op het beslis sende moment slopen echter wéér foutjes in het spel van Stam/SoVoCo. Na een groot aantal slagen wisselingen werd het 13-13. Daarna zat de verdedi ging van de Soesters potdicht en won nen ze derde set (2-1). In de vierde set (25 minuten) werd veel gevraagd van de veerkracht van Stam/ SoVoCo. Telkens maakte de ploeg een achterstand van drie punten bijna goed, maar op 12-13 speelde Stam/SoVoCo de bal vier keer. Met een 'ace' (12-15) dwong Drachten een vijfde en beslis sende set af. Daarin volgde Stam/So VoCo tot 10-11. Maar in die set bleek dat het vlees van Drachten taaier was dan dat van de thuisploeg. Na twee uur en twaalf minuten kwam een einde aan een uiterst aantrekkelijke en spannende wedstrijd (10-15). Ondanks de neder laag liep Stam/SoVoCo één punt uit op Kuipers/Zwolle. En dat kan in de strijd tegen degradatie nog een heel belang rijk punt blijken te zijn. Wat dat betreft had het tweede dames team van Stam/SoVoCo minder reden tot optimisme. De ploeg werd in vijf kwartier simpel weggeslagen door Shot. Stam/SoVoCo miste overtuiging en lef. De ploeg heeft eigenlijk niets meer te verliezen. Maar in plaats van een alles-of-niets spelletje, waarbij ze nuwen niet meer nodig zijn, lieten de Soesters zich als makke lammetjes naar de slachtbank leiden: 0-3. De blokkering van Drachten is te laat. Irene Koelewijn zal hard en genadeloos toeslaan. Foto: Herman van Dam. Foto: Goos van der Wilt Foto: Goos van der Wilt- VZ'49 heeft zaterdag tegen De •Posthoorn ondanks een niet bijster goede wedstrijd, toch een gemakkelij- s overwinning behaald: 3-0. Tegen >dë hekkesluiter uit Amersfoort begon 'ede equipe van Jan Veerman wederom gewijzigd. pohn Brouwer maakte zijn rentree en Pees Jan de Vries bleek nog last te on- Hervinden van een blessure. En om de zelfde reden hadden Jacob Veerman en Dlivier Noordam van plaats gewisseld. Ton Wolfsen moest nog steeds gebles- Tseerd langs de kant toezien. fin de eerste helft liep WZ'49 meer te lgen zichzelf te voetballen dan tegen De [JPosthoorn. Het liep regelmatig in de Jbuitenspelval van de Amersfoorters en als het zich kansen creëerde, dan wer- den die gemist. Dit zorgde voor enige ir- jj ritatie onderling, hetgeen het spelbeeld J niet ten goede kwam. Daarnaast waren Ide Amersfoorters duidelijk voor een VOETBAL zaterdag punt gekomen en lieten dit met sterk vertraagd voetbal duidelijk worden. Qua voetbal viel er de eerste helft dus weinig te beleven. In de rust had WZ'49 besloten dit drastisch te gaan veranderen. Het resul teerde gelijk in een kans voor Niels van der Giessen. Vrij voor de keeper schoot hij van korte afstand recht in de handen van de keeper. Gesterkt door deze kans gooide WZ'49 het tempo omhoog en zette de verdediging van De Posthoorn meer en meer onder druk. Het wachten was dus ook op de openingstreffer van WZ'49 Deze was na een kwartier een feit. Een vrije trap belandde bij John Brouwer die via de onderkant van de lat de score opende. Deze treffer leidde gelijk een wijziging in de opvatting van De Post- Cees-Jan de Vries zoekt een opening in de defensie van De Posthoorn. Het lukte de spits niet. Foto: Herman van Dam. hoorn in, die vanaf dat moment meer Geïnteresseerd waren in de benen van de tegenstander dan in het ronde leder. WZ'49 wisselde Cees Jan de Vries in voor Peter van de Munt, die daarna aandeel had in de twee volgende tref fers van WZ'49. Allereerst gaf hij een voorzet op John Brouwer, die terugleg de op Jacob Veerman, die met een dro ge knal 2-0 aantekende. Daarna legde hij oog-in-oog met De Posthoorn-goalie de bal breed op John Brouwer die zijn tweede en WZ'49's derde goal scoorde. Vlak voor tijd had Jacob Veerman zelfs kans op de vierde treffer, maar, net als zijn ploeggenoot Niels van der Giessen 45 minuten eer der, schoot hij van dichtbij tegen de keeper. Met een gemiddelde leeftijd van 21 jaar scoorde SEC zaterdag vier keer aan de Bosstraat-West. De ploeg ver sloeg Allen Weerbaar met 4-3 en boekte daarmee de tweede zege van dit seizoen. Rini Jasperse kon niet beschikken over de geschorste Ronald Merkenij en de geblesseerde Edwin de Jong. SEC be gon daarnaast met Fred Posthuma op de bank. De Soesters waren gemoti veerd, maar de tegenstander kwam op voorsprong. Een counter in de vijfde minuut leidde een treffer in voor Allen Weerbaar. Na ongeveer een half uur kwam SEC op gelijke hoogte door een doelpunt van de twintig-jarige Teus Verwoerd. San- der van der Heijden (19) joeg de bal la ter met de buitenkant van zijn schoen in de kruising (2-1) en Ronald Spoor zorgde vlak voor rust voor 3-1. Allen Weerbaar kwam in de 55ste mi nuut terug in de wedstrijd (3-2), maar SEC zette de zaken recht. Spoor be diende Razzo van Dam, die met het hoofd 4-2 binnen knikte. Allen Weer baar sputterde nog één keer tegen (4-3) en bracht enkele keren paniek teweeg bij SEC, maar de thuisclub won het duel toch. Uiterst tevreden keerde SEC uit Hilversum terug. De ploeg behaal de immers de eerste zege in een uitwedstrijd dit seizoen (0-1). Op nieuw bleek hoe belangrijk de te rugkeer is van Antek Wojtkowski. Sinds de lange tijd geblesseerd zijnde Wojtkowski als laatste man opereert, heeft SEC niet meer ver loren. Uit de laatste vier wedstrij den werden dan ook vijf punten behaald! 't Gooi begon uiterst voortvarend en de SEC-defensie moest alle zeilen bijzet ten om, ondanks het windvoordeel voor rust, een vroege treffer van de thuisclub te voorkomen. Toch was SEC na een kwartier ook heel dicht bij een treffer toen Guy Dekker werd gelan ceerd en vanaf links hard inschoot. Doelman Dolf Zevenboom kon slechts ten koste van een corner redding bren gen. Vijf minuten later voorkwam Jack Nag- tegaal een Hilversumse treffer. Ruud van Dijk verscheen plotseling vrij voor hem en schoot hard in. De SEC-goalie kon in een reflex de bal tot corner ver werken. Na aarzelend ingrijpen van de SEC-defensie kreeg 't Gooi een nieuwe kans, acht minuten voor rust. Etienne Dekker schoot in, maar weer redde de SEC-doelman. Gevaarlijkste man in de SEC-aanval was Guy Dekker die de al wat oudere aanvoerder André van Galen keer op keer zijn hielen liet zien. Even voor rust was hij weer 'los' van zijn bewaker, maar zag opnieuw de doelman redding brengen. De aanhang van 't Gooi was van mening dat de ploeg van de thuis club na rust wel even orde op zaken zou weten te zetten, maar dat pakte anders uit. Na tien minuten was het weer Dek ker die door de defensie zigzagde. Op het moment dat hij wilde uithalen werd hij echter neergehaald. De terecht door de goed leidende scheidsrechter R. van Haaften toegekende strafschop werd door rechterveldverdediger Mark Tim mer benut. Serie De 0-1-achterstand was voor 't Gooi het sein om alles op de aanval te gooien. Juist hierdoor kreeg SEC een serie kan sen om de score te verhogen. Na een klein halfuur strandde Dekker na een nieuwe doorbraak op doelman Dolf Zevenboom. Bij een nieuwe uitbraak had de SEC-aanvaller alle pech, want na een aantal verdedigers te hebben uit gespeeld werd ook nog de doelman ge passeerd. Het laatste tikje in het lege doel werd echter door de voor Robert Winkelman ingevallen Martin van Sas van de doellijn gehaald. Door Martin van Sas als laatste man te posteren werd de aanval van 't Gooi versterkt door de oorspronkelijk als laatste man spelende André van Galen. Het werd het laatste kwartier voor SEC in het doelgebied Spaans benauwd. Jack Nagtegaal was overal en had ook nog geluk toen Erwin Visser op één meter afstand na de re bound tegen de lat schoot. Zelf voor kwam Jack Nagtegaal de gelijkmaker toen de als 'pinchhitter' ingezette Wim van Hoof vijf minuten voor tijd succes leek te hebben. Bij de doorbraak dook de SEC-goalie op de schoen en voor kwam de gelijkmaker, Ook Antek Wojtkowski stond zijn mannetje, want nadat Jack Nagtegaal in de allerlaatste fase van de strijd de bal moest loslaten was het 'kouwe kikker' Antek die op de doellijn redding bracht. Een opsteker van jewelste voor SEC. Met vertrouwen ziet men de con frontatie aanstaande zondag tegemoet tegen koploper Hoogland, waarvan uit met 3-1 werd verloren. Tegen een van de betere teams in de tweede klasse B heeft Hees een ver dienstelijk gelijkspel behaald. Het werd 2-2 tegen CDN in Driebergen. Dit resultaat kon vooral behaald wor den omdat aanvoerder René ten Haaf tegen het einde van de eerste helft tot tweemaal toe de bal van de doellijn wist te halen, terwijl Hans Uit den Bo gaard al was uitgespeeld. Direct na de aftrap werd Hees door ge varieerd aanvalspel van CDN op eigen helft vastgezet. Hees slaagde er gedu rende de eerste helft niet in de wedstrijd in de hand te krijgen. Dit kwam in hoofdzaak omdat Hees op het midden veld het spel niet kon maken en omdat de voorwaartsen de bal maar niet kon den vasthouden. Hans Uit den Bogaard moest al in de derde minuut gestrekt naar de rechter bovenhoek om een vrije trap onschadelijk te maken. Keer op keer dook CDN op voor het doel van Hees, maar met goed verdedigen in de laatste lijn wist Hees een vroege voor sprong voor CDN te voorkomen. Hees kreeg hierdoor wel de kans om te counteren. Hans Uit den Bogaard ver zond in de vijfentwintigste minuut een lange uittrap richting de scherp opge stelde Danny Brandenburg. Op de rand van het strafschopgebied aarzelde de CDN-verdediging met ingrijpen. Bran denburg tikte de bal handig langs de doelman en tekende 0-1 aan. Getergd door deze tegenslag toog CDN met nog meer energie ten aanval en kwam Hees onder nog grotere druk te staan. Hees hield echter stand tot aan de rust, mede door de reeds gememoreer de reddingen van René ten Haaf. In de rust werd de zojuist van eeri griepje her stelde Peter van den Deijssel vervangen door de zeer verdienstelijk spelende Aart Oosterbaak. Na vier minuten kwam CDN dan toch op gelijke hoogte. Hees verspeelde de bal op het middenveld en op aangeven van André van Duinen tekende Bart Sonneville 1-1 aan. VOETBAL zaterdag Even later werd de licht geblesseerde Edwin Lazonder vervangen door Jaap van der Veer. Beide spelers bezorgden de toeschouwers enige hilariteit door op de middenstip van broekje te wisse len. CDN liet zich hierdoor niet verras sen en wilde doordrukken. Kees Wes- sels plaatste een vrije trap op het hoofd van de mee opgekomen vrije verdedi ger Patric Schouten en deze, verschalkte Uit den Bogaard met een schitterende kopbal: 2-1. Hees wilde niet met lege handen naar huis en zette vervolgens CDN onder druk. Een schot van Brandenburg werd met moeite gestopt en een kopbal van De Gier zeilde nog langs de buitenkant van de paal. Toen was het de beurt aan de sterke en snelle Paul Casteijn. Aan de zijlijn ontving hij op eigen helft de bal. In een 'rush' klopte hij zijn directe bewaker op snelheid en passeerde op onnavolgbare wijze de doelman: 2-2. Beide ploegen speelden nu voluit op de winst en er ontstonden aan beide zijden hachelijke momenten. De beste moge lijkheid was nog voor Eric Looysen. Nadat hij zijn bewaker had zoek ge speeld, werd hij op de rand van het zes- tien-metergebied genadeloos onderuit gemaaid. De CDN-er werd geboekt, maar de kans was weg. Aan de andere zijde leek Hees het verdiende punt toch nog te ontglippen, toen Uit den Bo gaard een hoge voorzet niet k.on vast houden en de bal liet vallen. De op nieuw sterk acterende Franko Fonken kon echter bijtijds voor opluchting zor gen. ("Bij ons is het heilig vuur er altijd") Duinweg 6 3768 BN Soest Tel. 02155 - 13995 Shot had zaterdag weinig reden om te vreden te zijn. Ook niet om erg teleur gesteld te zijn overigens. Shot 1 ver loor in Heerhugowaard met 6-4 van DOV 2, maar voegde dus wel vier punten toe aan haar totaal. Na twee duels heeft Shot veertien punten. Het eerste team van Shot had het in Heerhugowaard moeilijk tegen het sterke DOV 2. Tot 2-2 wisten de Soes ters de tegenstander nog aardig bij te benen, maar vanaf dat moment viel geen bal meer goed voor Shot 1. Het duurde tot 6-2 voordat Shot eindelijk iets terug kon doen. Door de laatste twee wedstrijden te winnen, hielden de Soesters de schade nog enigszins be perkt. Vrouwe Fortuna had zich inmiddels achter Shot geschaard, gezien de ma nierwaarop Aksel van Elteren zijn laat ste wedstrijd won. Eerst overleefde hij vier matchpoints, om daarna met twee mazzelballen op rij de wedstrijd in zijn voordeel te beslissen. De overige Shot- punten kwamen op naam van René Da selaar en Sander de Riemer (ieder een maal succesvol), terwijl ook het dubbel naar Shot ging. In de poule van Shot 1 is na twee wedstrijden al duidelijk dat naast Shot nog minstens drie andere teams gaan strijden om promotie naar de tweede divisie. De dames van WZ'49 werden zater dag gespaard door Lelystad. Of dat de bedoeling van de gasten uit de polder was, valt te betwijfelen. Lelystad won met 0-2, maar had ook met veel groter verschil kunnen winnen. Lelystad, nummer twee op de ranglijst, miste vijf keer voor open doel en mikte de bal viermaal op de lat. Marleen van der Craats mocht derhalve niet moppe ren dat ze slechts twee keer werd gepas seerd. Lelystad opende de score vlak na rust. De linkerspits maakte dankbaar ge bruik van de geboden ruimte. Een kar- tier later viel het tweede doelpunt. Van der Craats was toen minder fortuinlijk met een slechte uittrap. De polderlin- gen straften dat af: 0-2. In verband met het plotselinge overlij den van wedstrijdvisser Jaap Linde boom, heeft de wedstrijdcommissie de wedstrijd van vorige week niet door la ten gaan en verplaatst naar zaterdag 8 februari. Deze morgen vertrokken de vissers naar Amersfoort. Het was een mooie dag om een paar visjes te verschalken. De Eem had deze morgen een kleine stroming richting Eemmeer, wat meestal resulteert in een goede vangst. Willem Huntelerslag (die het deze win tercompetitie laat afweten ten opzichte van de zomercompetitie) werd deze dag eerste met 6.14 meter, en Bert van de Hoef, die deze wintercompetitie wissel vallig vist, werd tweede met 5.95 meter. John Hibbel liet veel belagers achter zich. Met 5.85 meter werd hij derde.

Soester Courant | 1992 | | pagina 11