50-60 ORTING O Q&P Iliiï Even iets ekkers halen, Valentijnsdag! I ►oelpuntenfestival van Smeeing/BDC degradatie handbalsters bijna feit l Eemvogels zet in tweede helft door Acht Soesters in elfstedentocht Te. Jeugdnieuws P. van Buuren Fietscursus van Mieke Havik mmitiiiiiitMimtt 'Miimitiiiittmiiliii!! Sportuitslagen M RECORDTIJD JE RIJBEWIJS Niet vergeten: vrijdag 14 februari naar Dogterom, RIJ ndag, t met liefde. 'ierde plaats blijft in handen van Soesters HANDBAL )ames Smeeing/BDC grijpen naast strohalm in Beukendal: 11-14 I HANDBAL Sanitair BOWLING Bowlers sluiten tweede periode af Soesters weren aanval van Viking af: 12-7 KORFBAL Tweehonderd kilometer op natuurijs in Oostenrijkse Weissensee SCHAATSEN _PAGÏN^ VOENSDAG 12 FEBRUARI 1992 SOESTER COURANT PAGINA 13 NIEUW: riecursus start op 4 maart JJEHBSW MolCDS 7~v~A verkeersschool ■AAN 47 SOEST - TELEFOON 02155-1 Jit wenskaarten; zeer groot 'asse- PARTOUTS i diverse kleuren en op maat 'osters BANDDECORATIES TELEFOON 02155 - 2 62 60 00SI1I3 [3SSHD n, dan kan 1 72 x per ;ussum en nnen. HET TARIEF: De felicitotieboodschop mag maximaal 3 regels groot rijn. (1 regel is 30 ieestekens inel. spoties) en kost slechts 15,- per felicitatie. FELICITATIEBOODSCHAP OPGEVEN: Voor het opgeven van uw felicitatieboodschap kunt u gebruik maken van de onderstaande bon. Notuurlijk kunt u ook even binnenlopen bij het kontoor von de Soester Courant, v Weedestroot 227, Soest. Voor uw felicitatie vult u onderstaande bon in De rubriek gefeliciteerd! Iedere dag op de Kabelkrant! animaal 90 leestekens inclusief spoties zaalhandballers van Smee- b/BDC hebben zich in aanval- nd opzicht kunnen uitleven in adskanaal. Maar liefst 26 maal jerd de roos getroffen, in verdedi- I opzicht schoot de ploeg ech- r te kort en er werden dan ook 23 igentreffers geïncasseerd. De e punten gingen daardoor wel terug naar Soest. Jhn II startte nogal verrassend met een febbele mandekking op de gebroeders Joest. Aanvankelijk leverde dit enkele jnverwachte situaties op en kon de juisploeg de leiding nemen. Maar na- t de Soesters zich hadden ingesteld op deze verdedigingswijze, werd er Irandig gebruik gemaakt van de ruimte Re door Jahn II gegeven werd. Bij 4-5 prd voor het eerst een voorsprong ge- Ijmen en daarna bleven de Soesters Bteeds aan de goede kant van de score, pladat Michel van den Hoven voor 5-8 Jd gezorgd, leek Smeeing/BDC op Én regelmatige overwinning af te ste- jfenen, maar de thuisploeg dacht daar [och anders over. Mede door twee tijd- straffen kroop Jahn II weer naar de gas ten toe en bij 11-11 was de wedstrijd weer geheel open. In de laatste minuten voor rust was het toch weer de geel-blauwe formatie van Piet Diemei die het initiatief naar zich toe trok en op 11-13 kwam, waarna in de laatste seconde van de eerste helft nog een vrije worp genomen mocht worden. Weer lukte het tactische foefje en Michel Roest zorgde voor 11-14. Al twee keer eerder dit seizoen gelukte het Smeeing/BDC om in de allerlaatste se conde nog een vrije worp in een doel punt om te zetten, maar na de wedstrijd tegen UDSV werd er door de tegen stander een protest ingediend en dit protest is de afgelopen week ontvanke lijk verklaard, waarna de uitslag is te ruggedraaid naar 17-17. Smeeing/BDC heeft echter beroep aangetekend tegen dit protest en hoop dat de uitslag weer wordt zoals die moet zijn: 17-18 voor Smeeing/BDC. In de tweede helft kwam Jahn II furieus uit de startblokken. Gesteund door de fanatieke aanhang werd binnen drie mi nuten de stand weer gelijkgetrokken en stond er 14-14 op de scoreborden. Hierna ontspon zich enige tijd een ge- lijkopgaande wedstrijd, maar vanaf 16-17 kon Smeeing/BDC de voor sprong weer uitbouwen naar 17-20. Nogmaals stroopte Jahn II de mouwen op en wist zelfs gevaarlijk dicht in de buurt van de Soesters te komen door op een minuut of negen van het eindsig naal op 20-21 te komen. De routine van Smeeing/BDC gaf daarna de doorslag. De ouderwets acterende Peter Stoelen- ga werd op de cirkel vrijgespeeld, twee strafworpen en een velddoelpunt van Aijan Roest brachten Smeeing/BDC met 21-25 aan de leiding en de over winning was veiliggesteld. De jarige Guus Tourné mocht daarna nog het laatste doelpunt van Smeeing/BDC aantekenen: 23-26. Door deze over winning staat Smeeing/BDC weer wat vaster op de vierde plaats. Volgende week komt De Griffioen uit Wolvega op bezoek. I Het damesteam van Smeeing/ BDC moet ernstig rekening hou- met degradatie uit de derde di- yisie. Een andere conclusie valt niet te trekken nadat de ploeg zon dag met 11-14 van Westervogels verloor. De Amsterdamse ploeg is ook één van de kandidaten voor een afgang naar de regionale klasse. Tot de rust ging de I wedstrijd gelijk op (5-5), maar daarna werden de Soesters geconfronteerd met de traditionele inzinking in de tweede helft. Westervogels, net iets sterker en gerOutineerder dan Smeeing/BDC, profiteerde en sloeg een gat van drie doelpunten. Smeeing/BDC kon die kloof, ondanks dat ze bij vlagen goed speelde, niet meer dichten. De 11- 14-eindstand was een bittere teleur- Smeeing/BDC wordt afgestopt door Vriendschap. Degradatie is nu dichtbij voor de Soester handbalsters. Foto: Herman van Dam. stelling voor de dames die in de reste rende wedstrijden moeten stunten om zich in de derde divisie te handhaven. De door ex-bondscoach Jan Kesceme- thy getrainde formatie kan zondag de borst nat maken. Dan komt koploper De Vriendschap op bezoek. i, Eurocheque of Girobetoolkaort, of opgeven bij )e Springbokken Afgelopen zaterdag werd de vierde voorronde turnen voor D-jongens ge houden. Het Rayon de Vechtstreek )rgde in Breukelen voor een goede or ganisatie. Het deelnemersveld was op volle sterkte, maar dat deerde De Springbokken in het geheel niet. On verwacht, maar op groote wijze wisten [|de jongens tot en met twaalf jaar en de Jjeugdtumers beiden met hun ploeg de eerste plaats te behalen, waarmee ze concurrent THOB het nakijken lieten, "ïen prestatie die nauwelijks nog te ver beteren valt. Jan Joost Botsman turnde een goede wedstrijd en werd van de dertig deelnemers met 32.75 punten achttiende. Pygar van de Veen turnde zeer goed afgewerkt en werd, ondanks een mislukte sprong, met 37,05 punten vijfde. Rudy van Schaffelaar bewees op brug en ringen in de top te behoren. Met 38.15 punten werd hij vierde. De beste prestatie leverde Bart, door met 38.70 punten zelfs titelkandidaat Branco de Jong net voor te blijven. Met slechts vijfhonderdste punt verschil op de kampioen werd hij tweede. Als ploeg verden zij met 113,9 punten kampioen en liepen acht punten uit op THOB. Bij de jeugdtumers is de concurrentie groot. Nog steeds is niet te zeggen wie in de finale met de hoogste eer naar huis gaat. De ploegen zijn zeer aan elkaar gewaagd. THOB viel terug van de eer ste naar de derde plaats met 132,40 punten, Sportvereent werd goede twee de met 136,05 punten en kampioen Springbokken met 138,20 punten. In dividueel behaalde alle drie Springbok ken een plaats bij de eerste tien. TAFELTENNIS Shot Het eerste jeugdteam van Shot kon in de uitwedstrijd tegen Bijmaat 3 weinig voordeel halen uit het feit dat Bijmaat I met een invaller speelde. Shot 1 kwam nog wel op een 1-3-voorsprong, maar I 1 moest uiteindelijk toch met 6-4 de V overwinning aan Bijmaatlaten. Michiel 1 Croezen, Michel Kanters en Luc Schee- 5 le boekten ieder een zege. Het optreden van Shot 2 viel na de fraaie overwinning van vorige week een beetje tegen. Met 9-1 werd van Huizen 2 verloren. Toine van Elteren mocht voor Shot de eer redden. De broertjes Merkus moesten met lege handen naar huis. Shot 3 kwam er tegen Huizen 4 niet aan te pas. De Soesters wonnen geen enkele partij, hoewel Rogier Meun een keer wel heel dichtbij kwam (19-21 in de derde game). Dat het een slecht weekeinde was voor de jeugd- teams van Shot blijkt wel uit het feit dat ook Shot 4 niet tot winnen kwam. Met 7-3 werd in Almere van ATC 8 verlo ren. Alle Shot-punten kwamen op naam van de sterk spelende Ivar Mense. SCHAATSEN SV Eemland Tijdens wedstrijden in Alkmaar werden enkele opmerkelijke prestaties gele verd op de 3000 meter. Mark Jansen verbeterde zijn tijd met elf seconden, terwijl Marcel Splinter tot een verbete ring van zijn tijd kwam met negen se conden. Maar in Utrecht verraste Nin- ke Voskuilen een ieder met haar verbe tering op de 1500 meter met maar liefst 22 seconden. Hier kwam ook Vincent Verburg sterk terug na een ernstige ver wonding die hij tijdens training op het ijs was opgelopen. Dat het herstel goed verlopen was, bleek uit zijn mooie tij den op de 500 en 1000 meter van de af gelopen week. Zondagavond werden te Utrecht de marathon baankampioen- schappen gehouden. Hier werden grote successen behaald door Eemlanders, want kampioen werden bij de heren ju nioren B Carl Verheijen, bij de dames junioren B Marjolein Bartels en bij de heren junioren Juliën Smink. Verder waren er ereplaatsen voor Henriët Kuyt met een derde plaats bij de dames se nioren, Ninke Voskuilen met een twee de plaats bij de dames junioren B en Bianca van de Hoek die vijfde werd bij de dames junioren C. !i Hees Aan de Kooiweg kregen de A-junioren van Hees het lager geplaatste CJW op bezoek en daarmee de kans om na de nederlaag van vorige week in Achter veld, de derde plaats op de ranglijst op nieuw te veroveren. Gedurende de eer ste minuten waren de beste kansen voor CJW, dat Hees een aantal malen in verlegenheid bracht. Na een kwartier was het toch Hees, dat uit een onover zichtelijke situatie voor het CJW-doel wist te scoren. Hees had daarna het bes te van het spel, maar sprong slordig met de kansen om totdat CJW na ruim een half uur een uitval benutte en de stand op 1-1 bracht. Dit tegendoelpunt schudde Hees wakker en dank zij doel punten van Sander van den Berg en Pe- ier Ruizendaal konden de A-junioren met een 3-1 -voorsprong gaan rusten. In de tweede helft continueerde Hees aan vankelijk het goede spel van vlak voor de rust maar toen doelpunten uitbleven zakte het spelpeil en kreeg CJW een aantal goede kansen. De laatste tien mi nuten boden nog wat opwinding door doelpunten van opnieuw Van den Berg en Peter Teunis. Het laatste woord was aan CJW, dat vlak voor tijd een penal ty benutte en de eindstand daarmee op 5-2 bracht. SEC Een goede dag voor de jeugdteams van SEC. Van de elf wedstrijden die er ge speeld werden, werden er maar liefst zeven gewonnen. De Al won verdien stelijk uit bij Quick. Goed teamvoetbal en een mooie goal van Gokmen Bican leverde winst op. De Cl had geen enke le moeite met de C4 van Roda'46. Het won in Leusden met 5-0. Een grote uit slag werd er ook weer behaald door de Dl, ditmaal tegen HVC Dl. Een leuke wedstrijd leverde een uitslag op van 7-l.DeD3endeEl wonnen beide met dezelfde cijfers: 5-3. De D3 zette deze winst neer tegen het zevental van HVC. De El won in een spannende wedstrijd van de E2 van Roda'46. Een mooie overwinning was er ook voor het nog steeds ongeslagen E2-team van Mark Leegwater. Zij waren op bezoek bij het sterke IJsselmeervogels en wonnen er met 4-1. Soest Verschillende scholen hielden zaterdag open dag. Voor Soest werd het daarom moeilijk om met name de D-pupillen compleet het veld op te sturen. De im provisatie gaf de overwinning van Soest D2 nog meer kleur. Deze jongens, ge traind door Robert van Doorn, wonnen met 2-1 van WZA D4. 's Middags speelde Soest BI. Onder leiding van scheidsrechter Van Someren werd sterk gespeeld tegen SDC Putten B1In deze wedstrijd, met weinig doelrijpe kansen, was een doelpunt van Soester Floris Oversier genoeg voor de over winning. Zondag moest Soest Al in Noord-Holland aantreden tegen Ro- da'23 Al. Nadat Soest vorige week nog gelijk gespeeld had, lukte het de A-ju nioren niet de stijgende lijn door te zet ten. Zonder keeper Robert Hagen, die bij Soest op de bank zat, incasseerde Soest in de beginfase een tegendoel punt. Dit was, bleek later, het enige doelpunt en dus verloor Soest met 1-0. WZ'49 De verrassende nederlaag van de C3 van WZ'49 was de meest opmerkelij ke uitslag. Hoogland was met 5-2 te sterk. De Al verdedigde haar kopposi tie tegen het tweede team van Soest en Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155) -1 30 14 Het team van de Zilveren Ster heeft de tweede periode van de Soester Bowling Vereniging gewonnen. De ploeg werd eerste in de eerste league. Tweede werd maandag Bodrun, ge volgd door Pin Down, dat een lagere pinfall had. Op dinsdag was de periode zege voor Funnel. HAM werd tweede, Trio Bleeker derde. In de tweede league op maandag won het team van de Baanbrekers. Met twaalf punten bleven die bowlers Team Van Ede met twee punten voor. De derde plaats was voor Pin Action. Kof- frie/Westra's legde beslag op de eerste plaats in de tweede league op dinsdag. Shj-ammer werd tweede en Team van Paick derde. Op het persoonlijke vlak zorgde Sam Lezer voor een opzienbarende presta tie. Met een 211 game bemachtigde hij een plaats in de top vijf. LET OP ONZE AANBIEDINGEN Brood- en banketbakkerij Winkelcentrum Smitshof Soest - Telefoon 1 18 30 Op 23 februari pakt Mieke Havik in samenwerking met Sportstudio Physi- cal in Soest de draad van haar succes volle fietsschool weer op. De cursisten hebben de fietslessen nogal gemist, want allen hebben weer ingeschreven voor de nieuwe start. "We misten de stimulans en dan zakt de motivatie al gauw in." Dat hoorde Mieke voortdu rend toen de contacten voor de cursus hervat werden. De wetenschap dat de cursus wordt voortgezet, motiveert weer tot trainen. "We gaan er weer lekker tegenaan." Mieke Havik heeft dan ook enthousias te plannen. "Natuurlijk blijf ik aandacht besteden aan het kiezen van de juiste versnelling en een goede houding op de racefiets. De intervaltrainingen staan gewoon weer op het programma en bij slecht weer wordt er gewoon weer in de Sportstudio Physical aan de conditie gewerkt. Maar dit alles met als doel om in april een duurrit van twee tot drie uur te maken. In mei maken we dan een tocht van een dag in de Limburgse heu vels. Dan is er ook een volgwagen bij met eventuele reservewielen en derge lijke." "Verder hebben wij het plan om na de zomervakantie een heel weekend rond het IJsselmeer te fietsen, met de moge lijkheid om in Ermelo een stop te ma ken bij een zeer gespecialiseerde rij wielzaak. Daar kunnen ze mensen hele maal perfect op de fiets zetten. Benen, armen, romp en schouders, alles wordt daar met de zogeheten Bioracing-me- thode opgemeten om een zo goed mo gelijke positie op de fiets te krijgen. Nek-, rug- en knieklachten kunnen zo voorkomen worden. Na dat weekend is het de bedoeling om gewoon door te trainen, zodat men niet stilvalt in de winterperiode. En het is heerlijk om te weten dat we altijd gebruik kunnen ma ken van de faciliteiten van Physical." Ron Gleijm, de eigenaar van Sportstu dio Physical, is ook tevreden met de voortgang van de fietsschool. "Het geeft een extra dimensie aan onze Sportstudio. Het ligt helemaal in onze activiteitenlijn. Ik heb Mieke zelfs al voorgesteld, de fietscursus indien mo gelijk in de toekomst te laten samen werken met survivalweekenden. Je weet nooit wat voor leuks er nog uit gaat komen." De eerste groep zit al helemaal vol. Er is dan ook een wachtlijst voor een tweede groep, die ook op de zondagmorgen gaat fietsen. Voor inlichtingen, tel. 16000. had daar, geheel volgens de verwach tingen, geen enkele moeite mee. De BI had in de derby tegen SEC bij de rust al een 4-0-voorsprong door Roy Huis man, Ecevit Kurt, Murat Sahingoz en Aijen Veen. SEC was weliswaar een goede tegenstander, doch had met het scoren te veel moeite. Na de rust werd de stand opgevoerd tot 6-1. De Cl moest op bezoek bij Victoria. Bij winst kon de tweede plaats binnen bereik ko men achter het zeer sterke Unicum. De Seoster talenten lieten er geen gras over groeien en lieten de Hilversummers kansloos. De C2 behaalde bij me dekoploper WZA een goede punten- deling. Eemvogels heeft eindelijk loon naar werken gekregen. Door een bij vlagen uitstekend combinatiespel werd te genstander Viking met lege handen naar huis gestuurd: 12-7. De ploeg uit Wijk bij Duurstede heeft weliswaar in dividueel voldoende kwaliteiten, maar functioneert slecht als team. Eemvo gels had de laatste weken hetzelfde probleem, maar leek zichzelf zaterdag in Aqua Indoor te hebben hervonden. Vooral de eerste verdediging leek sterk aan teamspirit te hebben gewonnen. Het eerste aanvalsvak van Viking kwam zodoende nauwelijks in het spel. De eerste helft leverde dat nog niet zo veel op. Het aanvalsvak Fons Verduin- Robin Lub-Kathja Rauch-Agnes Kraaikamp creëerde weliswaar veel kansen, maar liet er veel liggen. Toch scoorde Kathja Rauch tweemaal van af stand. Hetzelfde vak liet zich toen ech ter achter elkaar voorbijlopen, zodat het twee minuten later weer gelijk stond. Tot aan de rust hielden de Soesters het overwicht, maar dat konden ze moeilijk uitdrukken in doelpunten. Fons Ver duin strafte echter wel zijn wat al te hap pige tegenstander af. Eerst onder de korf en vlak voor het rustsignaal door een doorloopbal: 4-2. Met gemengde gevoelens ging Eemvo gels de tweede helft in. Hoe vaak was het in deze periode al niet misgegaan (Eemvogels voorzitter Bello wilde al gaan pleiten voor het afschaffen van de tweede helft). Deze keer ging het an ders. Almar Lijfering maakte een ver- dedigingsfout van zijn twee keer zo lan ge tegenstander af en bracht de marge op drie punten. Viking zou niet dichter bij komen. Agnes Kraaikamp presen teerde zichzelf eindelijk weer eens als gevaarlijke aanvalster, terwijl ook Al- mar Lijfering op schot lijkt te komen. De stand was toen al opgelopen tot 8-4. Ook in de slotfase was Eemvogels veel sterker. Alle spelers en speelsters stel den zich goed op en scoorden er lustig op los. Kathja Rauch scoorde haar der de doelpunt, Aukje Merema haar eer ste. Nadat Viking nog even terugkwam (10-7), was de eindsprint voor de Soes ters. Marco Kuil, die de laatste tien mi nuten inviel voor de goed spelende maar niet trefzekere Robin Lub, scoor- de na een goede combinatie met Fons Verduin. Het laatste doelpunt kwam op naam van Wim Oldewarris, die vanaf de lijn raak schoot en daarmee de eind stand bepaalde op 12-7. Een zeer ver diende overwinning voor Eemvogels, dat ook wel weer eens een zege nodig had. Nu het ritme lijkt te zijn hervon den, is het jammer voor de Soester korf ballers dat zij twee weken geen compe- Robin Lub en zijn tegenstander tij dens de vrije oefening. Kathja Rauch heeft er oog voor, haar opponente blijft alert. Foto: Herman van Dam. titiewedstrijd hebben. Coach Jan van Maanen zal daarom proberen nog min stens één oefenwedstrijd te arrangeren. Acht leden van de schaatsvereni ging Eemland hebben in het Oos tenrijkse Weissensee de alterna tieve elfstedentocht gereden. Alle schaatsers haalden de eindstreep. Jaap Blauwdraat was de snelste Soester. Hij volbracht de tweehon derd kilometer op natuurijs in ze ven uur, 38 minuten en vijf secon den. Blauwdraat werd in Weissensee verge zeld door Kees Engberink, Dick van Asch en Ries en Leo van den Berg. De veteranen werden vanaf de kant bijge staan door coach Ruud Jansen. Angeli- que van den Berg, jeugdlid van Eem land en jongste deelnemer aan de tocht, legde honderd kilometer af. Ook Mar tin en Paul van Alphen reden de alter natieve elfstedentocht uit. Maar de broers deden dat op vrijdag 31 januari, vier dagen nadat de'andere Soesters de ijzers hadden ondergebonden. De alternatieve elfstedentocht in Oos- De Soesters die meededen aan de al ternatieve elfstedentocht in Oostenrijk, kunnen terugzien op een geslaagda von- 1Foto: Goos van der Wilt. tenrijk werd georganiseerd door de stichting wintermarathon. De AVRO maakte voor, tijdens en na de tocht op namen voor het televisieprogramma AVRO's Sportpanorama. Een selectie daarvan wordt op donderdag 12 maart uitgezonden. Vanzelfsprekend zitten de Soester deelnemers dan voor de buis om een glimp van zichzelf op te vangen. Soester Bowling Vereniging Maandag: Bodrum-Big Splitters 2-3; Boule d'Or-Bloopers 4-1; Pin Down-Zilveren Ster 0-5; Baanbrekers- Van Ede 1-4; Akro-Pin Action 0-5; Ar- rows-De Engh 3-2. Dinsdag: Funnel-HAM 4-1; Kegelkeilers- Heppie Hoekers 5-0; Trio Bleeker-Bazuin- tjes 2-3; Cobra's-Strajk 1-4; Van Paick- Koffrie/Westra's 4-1; Shj-ammer-Specia- listen 3-2. Smeeing/BDC Welpen-Laren 11-10; aspiranten-BSV 27-4; meisjes aspiranten-HHC 6-4; dames- junioren-UHV/DSO 7-8; heren 3-Nijenro- des 2 20-29; heren I-Jahn II 26-23; dames 2-Fortissimo 18-7; dames I-Westervogels 11-14. SCHAATSEN SV Eemland 500 meter: Helen Wegerif 54.69; Klaas Roel Koelewijn 49.48; Vincent Verburg 47.34; Peter Hopman 47.41; Gerwin de Wilde 47.96; Arie Treur 46.63; Jan van Lunteren 43.09. 1000 meter: Helen Wegerif 1.55.54; Klaas Roel Koelewijn 1.37.78; TAFELTENNIS Shot Senioren: DOV 2-Shot 16-4; Shot 2-SVE4 6-4; Huizen 3-Shot 3 7-3; Huizen 2-Shot 4 8-2; Pokerface 4-Shot 5 1-9; Shot 6-Elan 4 8-2; Shot 7-VEV 4 8-2; Shot 8-Bijmaat 6 3-7; Vitus 3-Shot 9 5-5; Sukses 2-Shot 10 3-7; Good Luck 11-Shot 11 4-6; Shot 12-Hoogerheide 3 8-2. Jeugd: Bijmaat-Shot 16-4; Huizen 2-Shot 2 9-1, Huizen 4-Shot 3 10-0, ATC 8-Shot 4 7-3. De Snoekbaars 1. Willem Huntelerslag 6.14 meter; 2. Bert van de Hoef 5.95; 3. John Hibbel 5.85; 4. Evert Kasius 5.79; 5. Theo Bosman 5.72; 6. Zeger van Twillert 4.95; 7. Gerrit Kasius 4.77; 8. Chris Uyland 4.31; 9. Willem Hop man 4.27; 10. Willem van de Kraats SEC Quick A2-SEC Al 0-1; VVZ'49 BI-SEC BI 6-1; Roda'46 C4-SEC Cl 0-5; SEC Dl-HVC Dl 7-1; SEC D2-FAK Dl 0-4; SEC D3-HVC D2 5-3; SEC El-Roda'46 E2 5-3; IJsselmeervogels E2-SEC E2 1-4; SEC E3-Roda'46 E11 3-9; WZA F2-SEC F1 1-3; SEC F2-Limvio F2 0-3. Hees Hees Al-CJW A2 5-2; Achterveld BI-Hees BI 1-5; Spakenburg C2-Hees Cl 7-0; Limvio Dl-Hees Dl 1-8; IJsselmeer vogels Fll-Hees F1 1-2. Soest Roda'23 Al-Soest Al 1-0; Soest A2-WZ'49 Al 0-7; Soest Bl-Putten BI 1-0; Soest B2-Limvio BI 1-0; Soest B3-Ro- da'46 B4 2-9; Barneveld Cl-Soest Cl 4-0; Roda'46 C8-Soest C3 3-4; APWC Dl-Soest Dl 13-1; Soest D2-WZA D4 2-1; Soest D3-Hoogland D4 0-11; Soest El-Hoogland El 1-7; A'foortse Boys El-Soest E2 1-0; Soest E3-WZA E8 7-2; WZA ElO-Soest E4 3-0; IJsselmeervogels F2-Soest F1 5-1; Soest F2-Hoevelaken F2 0-5; Soest F3-Hoevelaken F3 5-1De Glind F2-Soest F4 4-1; Soest djC-Scherpenzeel djC 3-12. WZ'49 Soest A2-WZ'49 0-7; VVZ'49 Bl-SEC BB1 6-1; Victoria Cl-WZ'49 Cl 1-5; WZA C4-WZ'49 C2 2-2; Hoogland C3-VVZ'49 C3 5-2; TOV D2-WZ'49 Dl 0-4; VVZ'49 El-Spakenburg E2 3-0; WZ'49 E2-VVZA E5 5-7; WZ'49 E3-S- pakenburg E5 2-2; TOV F3-WZ'49 F1 0-4. VOLLEYBAL Stam/SoVoCo Senioren: dames 1-Drachten 2-3; dames 2-Shot 0-3; dames 4-Vollkei 0-3; dames 7-Vollkci 0-3; dames 8-Vollkei 0-3; heren 2-SVH 3-0; heren 5-Vollkei 3-0.

Soester Courant | 1992 | | pagina 13