TARWER0GGE SLAGERIJ "ZUID" I VARIA I 1WELZIJNI Zondagmiddag 1 maart: Kindercarnaval op de Kinderboerderij Sportstudio Physical wordt onmisbaar voor televisie-omroepen 'Polen zit nu t< Jongste Knollendammers verdienen alle aandacht Inzameling injectienaalden in provincie Utrecht succesvol Campagnetrein kinderveiligheid nu in Spoorwegmuseum Speeldoos Kikker en de Walvis 'This is me" De Speeldoos Theater Agenda "Tripelconcert" 17.50 Prinses Christina jarig Videorecorder en benzinezegels zoek Bedrijf mist faxapparaat Assertiviteitscursus Soesters doen veel ervaring op ZOEKT U KANTOOR BEDRIJF WINKEL SOESTER COURANT TE KOOP 1 PIK BOS Wie aan sport doet leest de Soester Courant Magere speklapjes Magere sukadelapjes— Gegrild varkensvlees Rauwe ham Pork Gebr. kalfsgehakt 2.98 0.98 1.49 OUDWATER VALENTIJNDAG Maar wat?? Poolse Kamer van Koe 'Hij paast nie' Kassa weg bij inbraak snackbar Verzoek ketst af op h Strooiroute ni WOENSDAG 12 FEBRUARI 1992 SOESTER COURANT PAGINA4 WOENSDAG 12 FEBRUA Kinderen van 4 tol (ongeveer) 12 jaar hebben in Knollendam hun eigen Car navalsmiddag. Dat feest barst op zon dagmiddag 1 maart los in de Kinder boerderij "De Vrije Teugel". Het be gint om 14.00 uur en is om 17.00 uur afgelopen. Al met al kunnen de jongste Knollen- dammertjes dus zo'n drie uur "onder de pannen" zijn. De feestmiddag wordt georganiseerd door Carnavalsvereni ging "De Narre Knollen" en verzorgd door de Kinderboerderij. Natuurlijk geeft ook prins Berend de Eerste acte de présence, met zijn gevolg en de Eem- lander Blaaskapel. Carnaval is geen carnaval, ook niet voor de jonge inwoners, als er geen gelegen heid is om te hossen en te zwieren. Na tuurlijk staat er een grootse polonaise op het programma. Die wordt tevens gebruikt om de uitdossing te beoorde len. De prins en zijn adjudant zoeken de leukste en origineelste kleding uit. De prijswinnaars worden later op de mid dag in het zonnetje gezet, waarbij voor al op de leeftijd wordt gelet. Er zijn prij zen voor de 4- en 5-jarigen, de 6- t/m 8-jarigen, en voor de 9-jarigen en ou der. Toegangskaarten voor het Kindercar naval zijn voor vijf gulden p.p. te koop bij de bekende voorverkoopadressen en op die zondagmiddag vanaf 13.30 uur ook bij de Kinderboerderij. Met zo'n kaart kom je niet alleen binnen, maar krijg je in de loop van de middag ook een hoop lekkers, zoals limonade, een krentenbol, een mandarijn of een appel en snoep. Carnavalsvereniging "De Narre Knol len" kan het feest aanbieden dankzij de medewerking van een aantal Soester bedrijven, die graag meewerken om het Kindercarnaval tot een groot feest te maken. Kom dat zelf maar meemaken op zondag 1 maart, tijdens het Kinder carnaval op de kinderboerderij aan het Vedelaarpad. Apothekers in de provincie Utrecht zijn tevreden met de gescheiden inza meling van injectienaalden en -spui ten. De inzameling verloopt voorspoe dig en er zijn nauwelijks problemen. Dat blijkt uit een enquête die de pro vincie Utrecht heeft gehouden onder apothekers. Bijna alle apotheken in de provincie hebben het afgelopen jaar meegewerkt aan een proefproject. Het gaat om naalden en spuiten die ge bruikt zijn door particulieren (met na me diabetes-patiënten) en beoefenaars van medische beroepen, zoals huis artsen en tandartsen. Ziekenhuizen en druggebruikers vallen buiten het pro ject. Gescheiden inzameling voorkomt dat personeel van apotheken en reini gingsdiensten tijdens hun werk door de naalden worden geprikt. Het risico van besmetting met onder andere het hepa- titis-B-virus (geelzucht) is daarmee be streden. Nu de provincie de balans heeft opge maakt, blijkt dat er sinds de start van de proef in maart 1991 naar schatting zo'n drie miljoen naalden en spuiten zijn in gezameld. Dat aantal is inclusief de hoeveelheden die apothekers op 1 maart nog hadden liggen. Particulieren leverden verreweg het grootste deel, de rest werd afgegeven door beoefenaars van medische beroepen. Jaarlijks ge bruiken zij gezamenlijk zo'n drie mil joen injectienaalden en -spuiten. Onzeker Of het inzamelsysteem na 1 maart - het einde van de proefperiode - blijft voort bestaan, is nog onzeker. Op dit moment voert de provincie overleg met de Af valverwijdering Utrecht (AVU). Als de AVU de kosten van de inzameling overneemt, zullen deze worden door berekend naar de Utrechtse gemeenten en uiteindelijk worden betaald uit de gemeentelijke afvalstoffenheffing. De kosten van het proefproject lopen tegen de 120.000 gulden. Het ministerie van VROM droeg 80.000 gulden bij en de provincie betaalde de rest. Uit de eva luatie van het project moet nog blijken of het inzamelsysteem ook landelijk kan worden ingevoerd. Sinds 1 maart van het vorig jaar kunnen particulieren en beoefenaars van medi sche beroepen hun gebruikte naalden en spuiten in speciale vaatjes afgeven bij de apotheek. Daar worden de vaatjes verzameld, waarna een farmaceutische groothandel ze afvoert naar een specia le verbrandingsoven van de Afvalver werking Rijnmond in Rotterdam. Naal den en spuiten van ziekenhuizen en an dere medische instellingen (jaarlijks zo'n één miljoen) worden samen met ander ziekenhuisafval afgevoerd. Het proefproject is tot stand gekomen door samenwerkingtussen provincie Utrecht, Gemeentelijke Geneeskundi ge en Gezondheidsdienst Utrecht (GG GD), apothekers, huisartsen, kruis verenigingen, een farmaceutische groothandel en een inzamelbedrijf in de provincie Utrecht. Vanaf september 1991 voert de Stich ting Consument en Veiligheid vijfjaar lang campagne voor kinderveiligheid (210.000 ongevallen met kinderen per jaar). De speciale campagnetrein, de No Showbo Express, waarmee het pu bliciteitsoffensief werd ingezet, is van af 1 februari te bezichtigen in het Spoorwegmuseum te Utrecht. De No Showbo Express, kleurig be schilderd met bekende stripfiguren, heeft van september tot december vorig jaar dwars door Nederland gereden. De rijdende expositie deed dertien grote en middelgrote steden aan uit alle provin cies. In iedere stad hield de trein een week halt. Vijftienduizend kinderen uit de boven bouw van het basisonderwijs brachten met de schoolleiding een bezoek aan de expositie kinderveiligheid en bekeken de populaire 'No Showbo'-videoclip. Op de zaterdag en zondag was de trein opengesteld voor publiek. Schoolklassen De No Showbo Express heeft na zijn toernee door Nederland een tijdelijke rustplaats gekregen in het Nederlands Spoorwegmuseum te Utrecht. Daar is hij te midden van andere 'historische' treinstellen te bezichtigen. Vanaf 1 fe bruari tot in ieder geval eind maart 1992 kunnen schoolklassen en groepen de trein en de tentoonstelling bezoeken. Bij voldoende belangstelling en in de 'Krokusvakantie' is de No Showbo Ex press open voor algemeen publiek. Voor georganiseerd schoolbezoek (ba sisonderwijs) hanteert het Spoorweg museum een kortingstarief, dat overi gens geldt voor een bezoek aan het ge hele museum. Scholen en andere groe pen die hierin geïnteresseerd zijn, moe ten vooraf hun bezoek tijdig aanmelden (tel. 030-306206); adres: Maliebaan station, 3581 XW Utrecht). Als de school zich heeft aangemeld, ontvangt ze een informatiepakket over het Spoorwegmuseum. Daarbij zit tevens een docentenhandleiding, met behulp waarvan de docent de scholieren in de trein kan rondleiden. De campagne kinderveiligheid is een landelijke actie van Stichting Consu ment en Veiligheid om het aantal privé- ongelukken bij kinderen tot 15 jaar te verminderen. Eiwitrijk brood voor extra kracht bij het sporten Echt TarweRogge wordt gebakken van grof volkorenmeel bestaande uit tweederde deel tarwe en éénderde rogge. Hieraan is alleen tarwe-eiwit, gist, zout en water toegevoegd. Het resultaat is een lekker grof volkorenbrood van uitsluitend natuurlijke grondstoffen. Het brood bevat ruim 14% tarwe-eiwit. Normaal volkorenbrood bevat 7% tarwe-eiwit. Eiwit zorgt voor de opbouw en herstel van spieren. Dat komt goed van pas bij Olympische prestaties. De grove zemelen, de rogge en het extra tarwe-eiwit binden veel water en houden het ook lang vast Daarom is TarweRogge lekker lang mals. TarweRogge herkent u aan de broodouwel met korenschoof Kultureel centrum Rembrandtlaan 35 - Baarn kaartverkoop telefoon 02154-18050 Aan de noordelijke oever van de St. Lawrence rivier woont Daphne. Zij is zo met het water vertrouwd dat ze ook wel 'Tadpole' (kikkervisje) wordt ge noemd. Ze heeft een zeer sterk ontwik keld gehoor en is geïnteresseerd in de bultrug-walvis die elke zomer in de buurt komt. De vis beantwoordt de ge luiden van haar recorder. Daphne's harmonieuze wereld wordt wat minder rooskleurig wanneer de herberg waar haar ouders in werken moet worden verkocht en het gezin wordt gedwongen te vertrekken. Voor Daphne is de vraag wat er met Elvar, een dolfijn waarmee ze bevriend is, moet gebeuren echter van nog groter belang. Met bewonderenswaardige on verzettelijkheid weet ze het dreigende gevaar te keren. De twee niet met elkaar pratende eigenaars van de herberg wor den door Daphne weer bij elkaar ge bracht waardoor alles weer ten goede keert en ze weet haar lievelingswalvis van de dood te redden. Regina is gelukkig getrouwd met Karei. Haar vriendin Marleen is al weer een paar jaar gescheiden. Zij is van mening dat geen enkele man te vertrouwen is. Ze gaat zelfs zover dat ze Regina voor stelt haar man te versieren. Regina is er van overtuigd dat haar Karei dat niet doet, zij gaat akkoord en dan gaat het feest beginnen. Maar Paul is er ook nog, een goede vriend van Karei, die naast hem woont. Een echte versierder die goed bij de vrouwtjes ligt, voor hem geen enkel probleem en wil het maar al te graag voor één nachtje overnemen. Diny(een nichtje van Karei), die een af spraak met Paul had, komt dan natuur lijk op de meest onverwachte momen ten langs. Als alles goed geregeld lijkt te zijn, staat de vader van Diny voor de deur die een nachtje wil logeren omdat hij geen hotel meer kon krijgen. Con sternatie alom. Iedereen slaapt ergens, maar waar ligt wie? Als Regina de andere dag thuis komt, is het met recht een echt goede morgen of, om met Kareis woorden te spreken, "This is me". Donderdag 13 februari, 20.15 uur: 'Don Chaot en de foute architekt' Solo-programma van Bert Visscher. Kaarten f 17,50; Pas 65/CJP f 15,-. Vrijdag 14 februari, 19.30 uur: 'Blues brothers en sister Lou' Jeugdtheater Marmelijn. Kaarten f 5,-. Zaterdag 15 februari, 20.15 uur: 'Elisabeth's last' Mime-programma van Nola Rae. Kaarten f 17,50; Pas 65/CJP f 15,-. Dinsdag 18 februari, 20.15 uur: 'This is me' Klucht met in de hoofdrol Joop Dode- rer. kaarten f 25,-; Pas 65/CJP f 22,50. Woensdag 19 februari, 14.00 uur: 'Kikker en de walvis' Een vrolijke speelfilm met ondertite ling geschikt voor kinderen vanaf acht jaar. Kaarten f 5,-. Dinsdag 25 februari, 20.15 uur: 'Macbeth' Engels poppentheater met Nederlands gesproken versie van het klassieke meesterwerk. Kaarten f 15,-; Pas 65/CJP f 12,50. Donderdag 27 februari, 20.15 uur: 'Tsjechov' Musical met in de hoofdrol Boudewijn de Groot. Kaarten f 40,-, ook voor Pas 65/CJP. KLASSIEKE COMPACT DISCS CD VAN DE MAAND Ludwig van Beethoven Ulf Hoelscherviool Chr. Zachariaspiano Heinrich Schiffcello Gewandhausorchester Leipzig o.l.v. Kurt Masur vermelding Penguin Guide Februari lijkt bij uitstek de maand te worden om uw klas sieke CD collectie uit te breiden tegen een zeer voordelige prijs. Informeer in de Preludewinkel. Laanstraat 100A, Baarn Telefoon 23015 's maandags gesloten H.K.H. prinses Christina wordt dinsdag 18 februari 45 jaar. In Soesterberg is in een woning aan de Chr. Huygenslaan een videorecorder gestolen. De bewoners deden maandag aangifte van de inbraak. Een 22-jarige liet de politie weten dat alle bezinebonnen uit zijn auto waren gestolen. Ze vertegenwoordigden een waarde van negentig gulden, aldus de man. Een bedrijf, dat is gevestigd aan de Ko ningsweg, moet een nieuw faxapparaat aanschaffen. Het oude exemplaar werd weggenomen op een moment dat het bedrijf was geopend. Uit auto's aan het Choristenpad en de Schrikslaan werd de radiocassette recorder gestolen. Hetzelfde gebeurde in een gebouw aan de Parallelweg. Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de as sertiviteitscursus die op 6 februari ge start is. Deze cursus bestaat uit 14 we kelijkse bijeenkomsten op donderdag van 19.00 tot 21.30 uur. In deze cursus kun je leren je zelfver trouwen te ontwikkelen of te vergroten; nee te zeggen tegen mensen die te veel een beroep op je doen; jezelf net zo be langrijk te vinden als de ander; je eigen mening te zeggen ook wanneer je tegen iemand opkijkt; je irritaties te uiten en niet langer op te zouten, zonder te fel uit de hoek te komen; als je een tijd niet ge werkt hebt, sollicitatiegesprekken te oefenen en eventueel weer aan het werk te gaan; je gevoelens te uiten zonder an deren nodeloos te kwetsen; je op je ge mak voelen in gezelschap; je niet omver laten kletsen, niet over je heen te laten lopen; je te ontspannen (vooral nuttig voor mensen met hyperventilatieklach- ten). Vaak gaan mensen met een grote boog om problemen heen. In deze cursus leer je dat je zelf greep hebt op situaties waarin je verkeert, je leert je problemen op te lossen in plaats van er met een gro te boog omheen te gaan. De groep is geen praatgroep maar een doelgroep. Er worden met elkaar allerlei situaties uit het dagelijks leven geoefend, bij voorbeeld kritiek geven, waardering geven, conflicten oplossen, grenzen stellen enzovoort. Met elke cursist vindt vooraf een ken nismakingsgesprek plaats. Voor men sen met problematiek die buiten de cur sus valt, bestaat de mogelijkheid van in dividuele begeleiding. Inlichtingen en aanmeldingen, me vrouw drs. A. Niemeijer van Leeuwen, tel. 02155-18870. Bellen liefst tussen 8.00 en 8.30 's ochtends of 18.00 en 19.00 uur 's avonds. Drie verschillende televisie-omroepen - de NCRV, de AVRO en de TROS - zijn dit jaar in zee gegaan met Physi cal, de bekende sportstudio van Ron Gleym aan de Dahveg/Steenhoff- straat in Soest. Physical verricht aller lei uiteenlopende werkzaamheden voor deze organisaties. Het begon allemaal met de NCRV, die in de Soester sportstudio televisie-op namen maakte voor het programma "Het Torentje", dat gepresenteerd wordt door Willem Bol. Daaruit groei de het kontakt met Ron Gleym, die door de regisseur gevraagd werd voor een filmpje van vier minuten, dat ver toond werd in het programma "Maak dat de kat wijs". De opnamen daarvoor vonden niet alleen bij Physical plaats, maar ook in het Baarnse ziekenhuis Maarschalksbos. Ron Gleym: "Het was een totaal nieu we ervaring voor me. Als je televisie kijkt, realiseer je je niet wat er allemaal voor nodig is om vier minuten zendtijd op televisie te verzorgen. Het duurde in totaal acht uur aan repetities en film- en geluidopnamen." Zijn eerste televisie-optreden was dan ook bepaald geen "makkie". "Het moeilijkste vond ik een tekst foutloos uit te spreken voor een camera, met de juiste intonatie en zo natuurlijk moge lijk, dus met de bijbehorende gelaat suitdrukking. Je gaat nadenken over el ke zin, elk woord, elke komma of punt, en dan ga je dus echt fouten maken," al dus Ron. Samen met een aantal vaste Physical- leden was hij als figurant ook betrokken bij de opnamen voor de AVRO-soap- serie "Villa Borghese". Met Anita Har- deman en Wanja Algera was Ron in de serie op televisie te zien als vaste med- werkers van de villa. "We hebben daar ontzettend veel van geleerd; het was een uitstekende tv-ervaring." Te land, ter zee... Bij de TROS zijn onder Rons leiding 15 leden van de sportstudio actief als pro- duktie-assistent. Ze werken met name mee aan het populaire programma "Te land, ter zee en in de lucht" en begelei den de VIP's en het publiek, ze regelen het verkeer, sluiten de straten af, hand haven de veiligheid en zorgen voor nog eens duizend-en-één zaken. Het team werkt op contractbasis voor de TROS en moet eigenlijk alles doen om de aanwezigheid van de meestal zeer talrijke bezoekers - soms zo'n vier- a vijfduizend - op de filmlokatie in goe de banen te leiden, zodat de produktie onder optimale omstandigheden plaatsvindt. Eind januari is het Physi- cal-team nog naar Oostenrijk geweest, om medewerking te verlenen aan het programma "Blij dat ik glij". In de komende zomer staan er weer acht opname-weekends in Nederland een nieuwe medewerkgr(ster) op/in plaats dan een advertentie in de Dat geeft minder zorgen en de kans van slagen is erg groot! VAN HAMELSTRAAT 25 TE SOEST Royale, goed onderhouden middenwoning. Ind.: entree, woonkamer (inl. z.g.a.n. lametvloer en lamellen), keuken en inp. berging. le verd.: overloop, badk. met ligbad en 2e toilet, 3 slaapkamers. Vaste trap naar 2e verd., over loop, CV-ketel (1988) en grote slaapk. Koopsom fl. 179.000,- k.k. Telefoon 02155 - 2 52 10 Autoschadereparatie met garantie FOCWA: classificatie nr. 1 bij vóórkomende gelegenheden: AUTOSCHADE MOfffN UTOSUKEN SPI 02154 - 1 40 40* Saturnusweg 10 (industrieterr. Noordschil) Baarn" WINKELCENTRUM "HARTJE ZUID" 500 gramOi9o 500 grama90 in satésaus(saté babi) aq 250 gram 100 gram 100 gram 100 gram Geldig van donderdag 13 t/m woensdag 19 febr. Soesterbergsestraat 55 - Soest Telefoon 02155 - 2 84 84 Foto: Cïrcle Percussion Periode: do 13 t/m zo 23 februari do 13 BZN Conaratulations Spetterend 25-jarig jubileumconcert 20.15 uur Stadshal. do 20 Robert Paul Het Trappenhuis 20.15 uur Stadshal. vr 21 Circle Percussion Drums of the world Spektakulair slagwerk. 20.15 uur Stadshal. za 22 Die Winterreise Liederencyclus van Franz Schubert Bernard Kruysen, zang Gérard van Blerk, piano. 20.15 uur St. Aegtenkapel. zo 23 Montezuma's Revenae The Thlrd Act A capella pop. 20.15 uur Stadshal. Kaartverkoop v.a. één week voor het evenement van ma t/m vr 8.30-9.30 uur en 12.30-17.30 uur. Telefonisch reserveren van ma t/m vr 14-17.30 uur, tel. 033-726094 KEER OP KEER EEN BELEVENIS UW BANKETBAKKER Vrijdag a.s.... Aan hele lieve en aardige maar ook leuke en natuurlijk mooie vrienden geef je uiteraard een origineel kadootje. Komt u eens in onze winkel kijken. Voor elke beurs hebben wij een overheerlijk presentje. Succes verzekerd!! Ook voor diabetici hebben wij een ruime sortering artikelen! BIJ OUDWATER: Elke woensdag: Tompoucendagü Elke donderdag: Gevulde koekendag!! Elk weekend: Weekendaanbiedingen!! Soest - Nieuwerhoekplein 8 - Tel. 11365 V.l.n.r. Rob van Deursen, Oscar Stok vis, Bram van Gelder, Peter Weg, Mar- co Boers, Ron Gleym en Bart Stokvis. op het programma. "Die zullen in Ne derland iedereen wel aanspreken," al dus Ron, die fungeert als coördinator- buitenevenementen voor de TROS, "want het gaat o.a. om achteruitrijden." Het Physical-team wordt bij dit soort evenementen uitgebreid tot 35 mensen. "Het wordt voor ons dus een sportieve, avontuurlijke en spannende zomer." De voorzitter van de Poolse Kamer van Koophandel, de heer Wojciech Winciorek uit Wroclaw, is vorige week op het Soester gemeentehuis ontvan gen. Hij was daar om kontakten te leg gen met het Soester jumelagecomité en het gemeentebestuur. Winciorek, die in gezelschap was van de exportconsulent van de Amersfoortse Kamer van Koophandel, de heer A. de Bakker, werd daar begroet door het co mité onder aanvoering van de nieuwe voorzitter, Kees Verheus, en de beide adviseurs, de wethouders Menne en Visser. Het bezoek vond plaats in het kader van een rondreis, die Winciorek langs verschillende landen in het Wes ten maakte. Zo was hij o.m. in het Fran se Metz geweest (Lotharingen) en in Heerlen (Limburg). Winciorek vertegenwoordigt de Kamer van Koophandel van Neder-Silezië in het bestuur van de nationale Poolse Ka mer. Deze instellingen, die de belangen van de vrije ondernemers behartigen, zijn voor Polen eigenlijk nog helemaal nieuw en pas ingevoerd na de recente omwenteling in de Poolse politieke si tuatie. Polen stond volgens hem ook nog maar aan het begin van de opbouw van een nieuwe economische infra structuur - de staatsbedrijven worden in snel tempo omgezet particuliere onder nemingen - en roept daarbij graag wes terse hulp en ervaring in. In zijn eigen regio, waartoe ook Kedzierzyn-Kozle behoort, noemde Winciorek bijvoor beeld het toerisme als een belangrijke bron van nieuwe economische bedrij vigheid. In Silezië heeft men overigens te maken met het verschijnsel van een "etnische" minderheid: de van oorsprong Duitse bevolkingsgroep, die in de nieuwe Duits-Poolse verhoudingen de aan dacht vraagt. Zijn bezoek aan Metz - oorspronkelijk immers ook een Duitse stad - was dan ook ingegeven door de wens om te ontdekken hoe men daai met de naoorlogse problemen van de Duitse minderheid was omgegaan. Mijnsluiting Zijn bezoek aan Heerlen had eveneen! een dergelijke achtergrond. Ook in Si lezië, vanouds een belangrijk steen- koolgebied, staat men voor de ingrij pende beslissing om een aantal kolen mijnen te sluiten en in Limburg pro beerde Winciorek te achterhalen hot 'Sorry, hij paast nie'. Die tekst stond op een briefje dat bij een woning aan het Reigerpad werd afgeleverd. Bij de brief zat een verpakte voorruit van een BMW, die in december vo rig jaar was gedemonteerd van de wagen van de bewoner. Kennelijk konden de dieven hun buit niet ge bruiken, want ze brachten de ruit te rug. Onbekende daders hebben vorige wee ingebroken in de snackbar bij d NS-overweg in Soestduinen. De politi ontdekte dat er een stuk hout was weg gehaald, dat daar bevestigd was na ee vorige inbraak. De plank werd later tt ruggevonden in het bos, waar ook bar densporen veilig konden worden g( steld. Het was de inbrekers te doen gt weest om een kluisje, dat ze echter ni< open hadden gekregen. In plaats daa: van namen ze de kassa maar mee. Wi daarvan de inhoud was wist de polit niet. Bewoners van de KLM-flats aa de Johannes Poststraat moeten b hevige sneeuwval zelf in actie kt men. De gemeente weigert sneeu te ruimen op de parkeerplaatsei Dat besluit is donderdag bekracl tigd in de commissie Milieu. Het zou te veel geld gaan kosten als schuif- en strooiroute zou worden g wijzigd. Immers, als de Johannes Pos straat sneeuwvrij wordt gemaakt, mo ten andere locaties (bijvoorbeeld omgeving van bejaardentehuizen) Soest ook in de route worden opgen men, stelde het gemeentebestuur. Vo sommige locaties zou dan speciaal m teriaal moeten worden ingehuurd. 1 gemeente schat de extra kosten

Soester Courant | 1992 | | pagina 4