ed Stars rangeert coach op zijspoor CAIN Smeeing/BDC mag zich lekker uitleven N- CS NCIER. ompetitieslot Stam/SoVoCo vol spanning Martin Baltus ruikt kansen op NK Soest laat steek vallen in breiwerk Kansen benutten blijft probleem SEC ;t. d. WOENSDAG 19 FEBRUARI 1992 SOESTER COURANT PAGINA 13 Dick van der Hammen neemt leiding tot einde van seizoen over BASKETBAL Grootste zege sinds mensenheugenis voor Soesters: 32-13 HANDBAL Piet Diemei blijft bij Smeeing/BDC 02155-12643 este uitwedstrijd levert in twee uur niets op tegen Olympia: 3-1 VOLLEYBAL Computer beveiligingen Schaatser zaterdag en zondag in Thialf-stadion SCHAATSEN HMS troef't formatie van Stroomberg opnieuw af VOETBAL zondag Hoogland slaat pas laat toe in Soest: 0-4 - - - VOETBAL zondag Coach George Szanto van Red Stars is van zijn taken ontheven. Dick van der Hummen neemt de trainingen en de begeleiding tijdens wedstrijden over, maar voorzitter Adri van Rouwendaal beweert dat Szanto volgend •oen een nieuwe poging mag wagen. Van Rouwendaal is in overleg de technische commissie tot dat besluit gekomen. Szanto is gister- id door de basketbalpraeses op de hoogte gesteld. Hij was niet meer ikbaar voor commentaar. onderlinge sfeer was niet meer idbaar", zegt Van Rouwendaal. zijn grote mannen, maar ze gedra- zich als kleine jongens. Szanto had iniet meer in de hand. We moesten ingrijpen. Het doel (handhaving-red.) -Jieiligt alle middelen." IJS Van Rouwendaal zegt dat Szanto niet de laan wordt uitgestuurd. "Hij mag jend seizoen opnieuw beginnen. jH® bestuur en de technische commis- 'sief&orgen ervoor dat er een nieuwe ^gp komt te staan en dat de trainer/ Ih taken krijgt. Dat is dit jaar niet lurd." Conclusies Vffl Rouwendaal verwerpt de sugges tief dat Szanto tijdelijk buitenspel is ge zet in de hoop dat hij zijn conclusies trekt en uit eigen beweging opstapt. Op di®manier zou Red Stars haar naam in het reine kunnen houden. Dit in tegen stelling tot wanneer de coach tussen tijds zou worden weggestuurd. De versie van Van Rouwendaal: "Er komen drie nieuwe spelers bij. Szanto kent die jongens niet. Dick van der Hammen weet wel hoe die jongens spe len. Je haalt alleen rendement uit die spelers als je Van der Hammen laat trai nen en coachen. Het eerste herenteam moet zich handhaven. Szanto mag op de bank zitten en bij de trainingen aan wezig zijn. Maar Van der Hammen geeft de training en neemt de coaching op zich. Als Szanto het daar niet mee eens is, horen we dat wel." De nieuwe spelers zijn René Lansaat, Bob van den Heuvel (beiden uit het tweede team) en Bert Hilhorst, die nog wel traint, maar al enkele jaren geen competitie meer speelt. Zij moeten de ploeg in de belangrijke laatste vier wed strijden over de streep trekken. Hil horst zal die laatste vier duels van de partij zijn. Lansaat zal voorlopig óók nog voor het tweede team beschikbaar blijven. Dat team is nagenoeg zeker van handhaving, maar zou bij verlies van de resterende zes duels alsnog buiten de boot kunnen vallen. Van der Hammen maakt zelf deel uit van zowel het eerste als het tweede he renteam. Bovendien is hij, met René Lansaat lid van de technische commis sie. Drie weken geleden sprak Van Rou wendaal nog het vertrouwen uit in Szanto. "Het is niet reëel om hem af te danken. Hij heeft deze spelersgroep van het vorige bestuur voor zijn kiezen gehad en geen taken mee gekregen. Het was de bedoeling dat hij dit seizoen zou afmaken, maar op een gegeven mo ment hebben de spelers onderling gere belleerd. Het was bijna zover dat ze met elkaar op de vuist gingen. Die situatie was onhoudbaar en Szanto kon dat niet aan. Daarom heb ik vrijdag met enkele spelers en de technische commissie ge sproken. Daar is dit uitgekomen." Volgens Van Rouwendaal is het de be doeling dat het eerste en het tweede team volgend seizoen een verjongings kuur ondergaan. "In beide teams moet een doorstroming van junioren komen. Dat is tot dusver te weinig of helemaal niet gebeurd." Of Szanto de technische leiding krijgt over de uit geroutineerde en talentvolle basketballers bestaande ploeg, is de vraag. Hij was afgelopen zaterdag al af wezig tijdens de uitwedstrijd van Red Stars tegen het Haagse Jumpers. Maar dat had te maken met familieomstan digheden. Van der Hammen nam de coaching over. Met Lansaat en Van den Heuvel, die om kwart voor acht nog met het tweede in Soest basketbalden en om negen uur in Den Haag aan hun tweede pot begonnen, slaagde Red Stars er niet in te winnen. Jumpers nam in de tweede helft, dank zij een zoneverdediging en een lengteoverwicht, afstand van de Soesters en zegevierde met 72-56. Ook de dames van Red Stars verloren. Cady'73 won met 58-47, door in de slotfase van het duel het 'koppie' er het meest bij te houden. 7.98 Cleem Diemers holt al zeventien jaar in het eerste van Smeeing/BDC. Dat is precies de helft van zijn leven. Maar de geroutineerde hoekspeler kon zich niet herinneren dat de handballers eerder zo uitpakten als zon dag tegen De Griffioen. De door blessures geteisterde gasten uit Wolvega werden zoekgespeeld in sporthal Beukendal. Via een ruststand van 14-3 vijzelde Smeeing/BDC het doelsaldo op: 32-13. Diemers groef nog wel eèn 27-5-zege uit zijn geheugen op. Maar dat duel betrof de veldcompeti- tie, waarin de Soesters eind jaren zeventig Nederlands kampioen werden. Peter Stoelenga moet na afloop van het duel het idee hebben gehad dat hij de zeven wereldzeeën had bevaren. Nooit eerder kreeg de cirkelloper zoveel ruimte als tegen de noorderlingen. Voortdurend werd hij in het centrum vrijgespeeld en Stoelenga had zijn vizier scherp gesteld. Hij scoorde zevenmaal. Zelfs toen Michel Roest één van de vier tij|straffen van Smeeing/BDC uitzat (De Griffioen bracht veertien minuten de strafbank door), trof Stoelenga 'slappen wedstrijd was toen al lang beslist, tr het was wel de fase, waarvan Piet jmel na afloop baalde. "Ik heb ze in ist nog zo gezegd dat ze geconcen- rd moesten blijven spelen, maar je dat ze op een gegeven moment ver- ^Mippen", stelde de trainer/coach die het zich zelfs kon permitteren om Arjan Roest in de tweede helft even rust te gunnen. In plaats van 20-7 had de voorsprong van Smeeing/BDC na 39 minuten in derdaad veel hoger kunnen zijn. In de eerste helft verprutsten de Soesters ze ven opgelegde kansen. Na de hervat ting ontbrak het zeker vijfmaal aan pre cisie in de afwerking. Dat maakte in Beukendal niet zoveel uit, maar in het drafcentrum van Wolvega was Smeeing/BDC op die manier wél de bietenbrug opgegaan: 17-14. Toen was De Griffioen compleet. In Soest ver schenen de Friezen met drie invallers binnen de lijnen. Overleg viel in het spel van de gasten niet te bespeuren. En de verdedigingsvorm van De Griffioen moet in een Zwitserse kaasfabriek zijn ontworpen. De doelman van De Griffioen beleefde een rotdag. Aan alle kanten verschenen de Soesters voor zijn ogen. Hij had nog het geluk dat hij vijf keer assistentie kreeg van het houtwerk en putte moed uit het feit dat hij onder de veertig doel punten bleef. Koploper Swift uit Arn hem had onlangs namelijk 41 keer de roos getroffen tegen de verzwakte ploeg uit de eerste divisie. Wat dat betreft kreeg Edwin Zoetelief meer plezier voor zijn contributiegeld. Hij had, vooral vóór rust, kijk op de veelal twijfelachtige inzetten van De Griffioen en boekte een persoonlijk succes door twee strafworpen te stop pen. De veldspelers konden zich naar hartelust uitleven, hetgeen werd onder streept met een prachtige score van Guus Touraé (30-13). Ook het feit dat iedereen minimaal twee keer scoorde, illustreerde het doelpuntenfestijn. Roest (acht), Stoelenga (zeven), Tour- né (vijf) en Diemers (vier) waren het meest trefzeker. Charles van Zetten, Michel van den Hoven, Michel Roest en Wim Steenbakkers verzorgden ieder twee treffers. "Maar eigenlijk was er niets aan", stelde Diemei terecht vast. Het duel had vaak meer weg van een oefenpartijtje dan een serieuze ontmoeting in de eerste di visie. De stemming bleef er desalniette min in. En dat was te danken aan het publiek van De Griffioen, dat breder en enthousiaster was vertegenwoordigd dan dat van Smeeing/BDC. En dat geeft toch te denken voor de Soester sportwereld, al werd de Olympische 1.500 meter schaatsen voor heren als voornaamste zondebok uit de kast ge haald voor de geringe belangstelling. Piet Diemei blijft bij Smeeing/BDC. De handbaltrainer heeft volgende week nog een afrondend gesprek met het clubbestuur, maar dat is slechts voor de formaliteiten. Het is geen geheim dat het bestuur van Smeeing/BDC en de spelers groep achter de Soesterberger staan. De liefde komt niet van één kant. "Ik heb het hier best naar m'n zin. Ik blijf', aldus Diemei na de met 32-13 gewonnen wedstrijd tegen De Grif fioen. Dames Het damesteam van Smeeing/BDC startte goed tegen koploper Vriend schap. Verdedigend werden de taken goed uitgevoerd en de gasten kregen weinig kansen toebedeeld. Ondanks dat Smeeing/BDC enkele mogelijkhe den onbenut liet, boog de ploeg een 1-2-achterstand om in een voorsprong van 6-4. Concentratieverlies was er de oorzaak van dat Vriendschap voor rust alsnog het heft in handen nam (7-9). Daarna draaide Smeeing/BDC onder toeziend oog van voormalig bonds coach Jan Kescemethy minder goed. Kansen werden gemist en fouten in de defensie werden door Vriendschap af gestraft. Het duurde vijftien minuten voordat een Soester doelpunt kon wor den bijgeschreven. Het was toen echter al te laat. Vriendschap bezegelde de koppositie met een 10-15-overwin- ning. Foto: Herman van Dam. En dat is nummer.Sommige mensen raakten zondagmiddag de tel kwijt. Smeeing/BDC boekte de grootste zege sinds mensenheugenis. Er zijn van die tegenstanders die je niet liggen. Olympia Groningen is er zo een voor de dames van Stam/SoVoco. In het voorbije seizoen werden de Soesters na een lange reis binnen drie kwartier weggemept en zorgde Olympia in Soest voor de enige thuisnederlaag van Stam/SoVoCo. Ook dit seizoen won Olympia in Soest. En zaterdag trok Stam/SoVoCo voor de vierde maal aan het kortste eind. Maar de ploeg uit het noorden had wel twee uur nodig om de 3-1-zege gestalte te doen krijgen. e kunnen terugzien op een zeer 'ettige volleybalwedstrijd. In het ver- len hebben we geen deuk kunnen tan tegen Olympia, maar het niveau it we nu hebben gehaald, was hoog. •it was een van de betere uitwedstrij- liet Theo Remmerswaal de zon ven door de grauwe sluier van Stam/ 0V0C0 schijnen. )e winstkansen van zijn ploeg waren iet groot. En daarom probeerde Stam/ 0V0C0 ontspannen aan de sets te be- innen om te ontdekken waar het schip stranden. De start was evenwel be- edenmaats en leek de inleiding voor en herhaling van vorig jaar. Het aan- allend vermogen van Olympia was root en Stam/SoVoCo had moeite om e kort op het net spelende verdediging passeren. Met 15-3 deelde Olympia en draai om de oren uit. )pleving .emmerswaal greep in door zijn speel- ;ers drie posities door te schuiven. Bo- endien bracht hij de linkshandige lanneke KJunder in het veld, waardoor lonica van der Wal op de bank mocht laatsnemen. Stam/SoVoCo kreeg teer ruimte en toonde een enthousias te dat Remmerswaal dit seizoen nog iet eerder op vreemde bodem had be- peurd. De opleving werd met 11-15 astgelegd. n de belangrijke derde set hield Stam/ loVoCo lange tijd gelijke tred met de nummer vijf van de ranglijst (vorig sei zoen eindigde Olympia als vierde, één plaats achter Stam/SoVoCo). Na veel service-wisselingen werd een stand van 7-7 bereikt. Daarna gaf de aanvals- kracht van Olympia de doorslag. Stam/ SoVoCo liet zich, net als tegen Drach ten, vaak verrassen door tactische bal len. De ploeg raakte geïrriteerd (rode kaart Judith Lazonder) en de derde set ging met 15-7 naar Olympia. "Maar we zaten wel in de wedstrijd", hield Remmerswaal de moed erin. Door te serveren op de zwakke stop pers van Olympia nam Stam/SoVoCo een 0-6-voorsprong in de vierde set. "Alleen maar door hun fouten af te straffen. In een leuke volleybalpot kwam Olympia echter langszij (6-6). Stam/SoVoCo nam met 6-9 opnieuw het voortouw en op dat moment oefen de de goed leidende scheidsrechter in vloed op de wedstrijd uit. Door een beoordelingsfout van de leidsman werd het niet 6-10, maar bleef het 6-9. Olym pia putte moed uit die situatie en maak te voor de tweede keer een achterstand goed. Stam/SoVoCo liet zich overdon deren en ging op 12-12 drie keer in de fout, waardoor Olympia alsnog simpel het maximale aantal van drie punten veroverde. "We hebben goed gespeeld, maar we moeten minder schichtig reageren in bepaalde situaties. Ik heb mijn speel sters een compliment uitgedeeld en ge zegd dat we het redden, als we zo door gaan." Achterstand Stam/SoVoCo moet daarvoor wel een achterstand van één punt goedmaken op Kuipers/Zwolle. Die ploeg won, zo als verwacht, met 3-0 van het puntloze Flash. Het gevolg daarvan is dat Zwolle boven de rode streep staat en dat Stam/ SoVoCo op dit moment de derde de- gradatiestek inneemt. Zwolle heeft ook nog kansen tegen DAK, terwijl Stam/SoVoCo tegen Flash (uit) goed moet zijn voor drie punten. Als zowel Zwolle als Stam/So VoCo aan de verwachtingen voldoet, staan de Soesters nog steeds één punt achter. Remmerswaal ziet nog mogelijkheden in de uitwedstrijd tegen Abcoude, die op 14 maart staat geprogrammeerd. En, Remmerswaal hoopt dat zijn ploeg op de laatste speeldag kan stunten te gen ATC. De Hengeloërs verspeelden tot dusver slechts vier punten in zestien duels en zijn de gedoodverfde kam pioen. Wellicht dat ATC die titel al voor de ontmoeting met Stam/SoVo- Co binnen heeft en dan in Soest minder scherp voor de dag komt. Misschien dat uitgerekend in die wedstrijd Stam/So- VoCo Iijfbehoud kan bewerkstelligen. Stam/SoVoCo ontvangt zaterdagmid dag Veenman/Martinus. Tegen die ploeg rekent Remmerswaal op een ne derlaag, hoewel Martinus waarschijn lijk niet over de eredivisiespeelsters kan beschikken. "Als zij denken dat ze wel even van ons winnen en wij draaien goed, dan pakken we ze misschien wel één of twee punten af', aldus Rem merswaal die ook nog Sudosa/Assen (vierde) op bezoek krijgt. In de uitwed strijd tegen Avero 2 moet Stam/SoVo Co volkomen kansloos worden geacht. Eén ding is zeker: het competitieslot wordt uitermate spannend voor de vol- leybalsters. Handhaving is niet alleen van belang voor de ploeg, maar ook voor de vereniging. Want nu de degra datie van het tweede damesteam bijna een voldongen feit is, zou het Stam/So VoCo niet ten goede komen als ook de hoofdmacht een stap terug moet doen. Want dat zou wel eens kunnen beteke nen dat de hele club een stap terug moet doen. En dat heeft de volleybalvereni ging de laatste jaren over de hele breed te al genoeg gedaan. Heren Het herenteam van Stam/SoVoCo komt steeds dichter bij het moment waarop opgelucht adem kan worden gehaald. De ploeg is nog niet vrij van degradatiezorgen, maar voegde zater dag in De Bunt een punt aan het totaal toe. De wedstrijd tegen Unicornus uit Bunschoten eindigde in een gelijkspel: 2-2. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155)- 1 3014 Voor Martin Baitus uit Soest bre ken spannende dagen aan. Terwijl schaatsminnend Nederland likke baardend achter de bnis zit om de verrichtingen van de vaderlandse trots in Albertville gade te slaan, bereidt Baltus zich voor op de Ne derlandse kampioenschappen voor junioren, die zaterdag en zondag in het Thialf-stadion in Heerenveen worden gehouden. Een plaats op het ereschavot behoort niet tot het rijk der fabelen. Baltus staat momenteel vierde op de nationale lijst voor junioren. "Er zijn kansen", be aamt de schaatser die was genomineerd voor de verkiezing Soester sportman van het jaar. Hij weet op wie hij moet letten als de strijd is losgebarsten. Marco Kramer uit Alkmaar is zijn voornaamste concur rent. Kramer voert de ranglijst aan. "Ik ken hem, want hij traint in hetzelfde ge west. De anderen komen uit het noor- Martin Baltus gaat goedgemutst naar de Nederlandse kampioenschappen voor junioren in Heeren veen. Foto: Goos van der Wilt. den. Die heb ik niet zoveel zien schaat sen." Baltus heeft nog niet vaak op een over dekte baan gereden, maar dat geldt voor de meeste deelnemers. Van zijn persoonlijke records, die hij allemaal dit seizoen scherper stelde, realiseerde hij alleen die op de 500 meter op over dekt ijs. Baltus werd toen geklokt in 41.00 en is daarmee sneller dan een aantal deelnemers aan de Olympische Spelen in Frankrijk. De sprint is de eer ste afstand waarvoor de deelnemers za terdag worden weggeschoten. Later op de dag volgt de 1.500 meter. De beste tijd van Baltus op die afstand is 2.08.86. Op de 1.000 meter heeft Baltus dit sei zoen 1.22.7 laten noteren. Die tijd rea liseerde hij in de open lucht, evenals zijn persoonlijk record van 4.33.5 op de 3.000 meter. Aan die afstand mogen al leen de beste twaalf rijders meedoen. Baltus verwacht dat hij aan de start van de 3.000 meter zal verschijnen. "Ik ben weer helemaal fit. Een tijdje ge leden heb ik griep gehad, maar gisteren (zondag-red.) reed ik weer snel." Bal tus raffelde de 500 meter toen in 42.35 af. De jonge Soester schaatser gaat dan ook goed gemutst naar Heerenveen. Heija Martin, Heija Martin. Wegens vaderlandse verplichtin gen en een lichte blessure ontbra ken bij Soest Martijn Stalenhoef en Jeroen van Veenendaal. De elf aanwezigen deden hun best, maar de opvatting om veelal in de korte ruimte te spelen zette tegen het fy siek sterke en gretige HMS geen zoden aan de dijk. Soest verloor met 2-1. Het begin was hoopvol. Enkele vlotte aanvallen over links leverden wat ge vaar op. Na een goed genomen corner kopte Maurice d'Aginho laag in. Doel man Ronald Jansen kon de bal echter op de lijn keren. Martijn de Jonge, spaarzaam op de rechterkant te vinden, werd juist buiten de beruchte lijnen neergelegd. Wat typerend voor de wed strijd zou worden, gebeurde ook nu al: de bal werd voor de voeten van een an der gelegd en het schot ging naast. Na een kwartier kreeg Eric Mignon een kans voor de thuisclub. Zijn harde schot werd door Marco van der Grift met de vuisten geretourneerd. Na ruim een halfuur kreeg HMS een vrije trap. Ter wijl zijn ploegmaten nog protesteerden tegen het te dichtbij staande muurtje, schoot Steef van der Kleij een deuk in dit Soester bouwwerk. Van der Grift zag nog kans om de schuiver uit de hoek te werken, maar in de rebound van John Metzo was hij kansloos. Kort voor rust kreeg topschutter Raymond de Valk even de vrije ruimte, maar werd door Gerwin Leegwater tot de orde geroe pen. Na de thee, toen de regen het verblijf steeds onaangenamer maakte, kwam Soest tot een wat sterker gespeelde pe riode, maar bij afwerking van de aan vallen ontbrak de overtuiging. De hard ingrijpende Utrechtse verdedigers pro moveerden zichzelf vaak tot slachtof fer. De vele onderbrekingen maakten het schouwspel er niet fraaier op. Na een massale Soest-aanval was het Ferenc Kleinegris die van afstand met een lage schuiver in de uiterste hoek de stand gelijktrok: 1 -1Een vrije trap van Paul Hilhorst werd door doelman Jan sen bij de penalty-stip geplukt en even losgelaten, maar Soest kon niet profite ren. Halverwege de tweede helft kwam Van Veenendaal in het veld voor d'Aginho. Na een corner van HMS kende scheids rechter Stam aan de Utrechters een vrije trap toe wegens obstructie. Op nieuw bleek het Soester muurtje niet bestand tegen het harde schot van Van der Kleij en ditmaal was ook Van der Grift kansloos: 2-1. In het offensief dat volgde, kwam Van Veenendaal kort voor tijd in kansrijke positie, maar na één beweging te veel ontnam de defen sie ook hem de schietkans. ««NIUCR0 i v. twm De dramatische 0-4-nederIaag van SEC tegen Hoogland moet coach Ton van Burik toch aan het denken zetten. Wat ging er mis met de SEC-ploeg, die voor rust zo voortreffelijk speelde? Vriend en vijand waren het erover eens, dat SEC met rust zeker met drie of zelfs vier doelpunten had moeten voorstaan. Het lukte niet, enerzijds door het niet in staat zijn schitterende kansen af te ron den en anderzijds door de voortreffelij ke doelman Hans de Nooy, die keer op keer bij gevaarlijke situaties redding wist te brengen. Na rust (0-0) sloeg Hoogland na zeven minuten toe en toen knapte er duidelijk iets in het SEC- team. De organisatie in de defensie was stuk en de spelers lieten de hoofden hangen. Mentaal zal de SEC-coach er iets aan moeten doen, want SEC kan beter. De coach zou vanaf de zijlijn wat meer ac tief moeten zijn. Wat kreeg bijvoorbeeld Ramon Hey- nen in de eerste helft een aantal dotten van kansen. Meteen na de aftrap ver scheen de spits alleen voor doelman Hans de Nooy, maar hij verzuimde het karwei af te maken. Meteen hierna kreeg hij opnieuw een kans toen Hoog lands laatste man Henk van de Fijne- geer miste en Heynen alleen voor de doelman verscheen. Weer strandde hij op de doelman. Nog een kans kreeg Heynen, maar de derde poging ging net naast de rechterpaal. Even deed Hoog land iets terug en de geheel vrijstaande Alex Smink kon vanaf links uithalen, maar schoot langs het door Jack Nagte- gaal verdedigde doel. Van Rees Na een half uur kreeg Ramon Heynen weer een kans. Hiertoe in staat gesteld door Jan van Rees, die voor de afwezige Hans Peter van Zoelen speelde. Hoog land had pech toen uit een vrije trap de bal werd teruggelegd op aanvoerder Henk van de Fijnegris die tegen de paal schoot. Nogmaals kreeg SEC voor rust een kans toen de te lichte Michel Essel- man alleen voor de Hoogland-doelman verscheen, maar veel te slap inschoot waardoor Hans de Nooy simpel kon in grijpen. Na rust was het snel gedaan met SEC, dat na zeven minuten na een aanval over links Edwin Smink simpel zag in koppen. De onzeker spelende Gerard Weer niet. Ramon Heynen is er dicht bij, maar slaagt er weer niet in te scoren. Hoogland toonde zich in de tweede helft trefzekerder dan SEC. Foto: Herman van Dam. van Soeren ging hierna stevig in de fout door foutief terug te spelen. Alex Smink onderschepte de bal en het was 2-0 voor de bezoekers. Onmiddellijk na dit dramatische ogenblik wisselde Ton van Burik Van Soeren en Michel Essel- man voor Ronald Post en Marcel Dor- restein. Het baatte niet, want SEC was bij 2-0 de geklopte ploeg. In de voor hoede kreeg Guy Dekker veel te weinig steun, ondanks het feit dat de lange, de ze middag als linkerspits opererende spits keer op keer langs zijn directe be waker snelde. SEC drong aan en zette hierdoor de poort voor de Hoogland aanvallers wagenwijd open. Na een counter scoorde Danny van Barneveld 3-0 en even voor tijd was het Alex Smink die voor 4-0 tekende. SEC con stateerde dat kandidaten voor de laag ste plaatsen Amersfoortse Boys en Voorwaarts ook punten verspeelden. Amersfoortse Boys verloor van Maars- sen (3-0) en Voorwaarts speelde gelijk tegen Victoria (1-1). r

Soester Courant | 1992 | | pagina 11