bt It cht 1 maart: Kindercarnaval op de Kinderboerderij Met twaalf jaar al dansen? De jongste Knollendammertjes verdienen alle aandacht :VE LS 37 27. >SCHAP OUD SOEST PAGINA 6 s WOENSDAG 19 FEBRUARI 1992 KNOLLENKRANT PAGINA 7 Als je dansen leuk vindt en je bent al 12 jaar, dan kun je meedansen met de Dansmariekes van de carnavalsvereniging 'De Narre Knol len'. Dat geldt natuurlijk alleen voor meisjes. Dat is best goed oefenen, want het kan dan heel leuk zijn. Elke week is er een trainingsuur onder leiding van Marie-Claire Steusel. Je kunt ook met je ouders eens komen kijken. Als je mee wilt doen heb je tot je ongeveer 16 jaar bent een hele leuke sport, bij een gezellige vereniging. Eerst informatie? Bel dan naar de voorzitter, H. te Pas, tel.: 02155- 11321. De Dansmariekes van De Narre Knollen Soest zien je graag komen! Kinderen van 4 tot ongeveer 12 jaar hebben een eigen carnavalsmiddag. Op zondag 1 maart barst dat los in de Kinderboerderij 'De Vrije Teugel'. Het feest neemt om 14.00 uur een aanvang en is om 17.00 uur afgelo pen. Bij elkaar kunnen de jonge Knollendammertjes drie uur 'onder de pannen' zijn. Deze middag wordt gegeven door de carnavalsvereniging 'De Narre Knollen' en verzorgd door de Kinderboerderij. Natuurlijk zal Prins Berend de Eerste met zijn gevolg acte de présence geven, evenals de Eemlander Blaaskapel. Carnaval is geen car naval, ook niet voor de jonge inwoners, als er geen gelegenheid is om te hossen en te zwieren. Natuurlijk staat er een grootse polonaise op het programma. Die wordt dan tevens gebruikt om de kleding te beoordelen. De Prins en zijn adju dant zoeken de leukste en origineelste kleding eruit. De prijswinnaars worden later op de mid dag in het zonnetje gezet. Er wordt vooral op de leeftijd gelet. Er zijn prijzen voor de 4- en 5-ja- rigen, de 6- tot en met 8-jarigen, en de 9-jarigen en ouder. De kaarten zijn te koop voor f 5,- per persoon bij de bekende voorverkoopadressen of 's zon dagsmiddags vanaf 13.30 uur bij de Kinder boerderij. Met zo'n kaart ben je binnen en krijg je in de loop van de middag veel lekkere dingen zoals limonade, een krentenbol, een mandarijn of een appel, snoep, etc. Omdat er Soester bedrijven zijn die graag mee werken om het Kindercarnaval te sponsoren is de carnavalsvereniging dus tot veel meer in staat. Maar kom dat zelf maar meemaken tij dens het Kindercarnaval.

Soester Courant | 1992 | | pagina 37