Yoor veertiende keer Senioren-carnaval Jeugdcarnaval De 'n Beetje Band uit de Keistad Dinsdag 3 maart: Kroegentocht en sluiting 'RUM Verse hap voor Senioren-carnaval id "uit" [nollen. en left u reus Maandag 2 maart van 14.00 tot 17.00 uur: Maandaga vond: ALAAFÜ ein 1 88 50 De Kuil, Kerkplein d'Oude Enghe, Middelwijkstraat 't Juk, Wiardi Beckmanstraat Bos en Duin, Bosstraat 24.00 Sluiting Het Senioren-carnaval wordt mogelijk gemaakt door de vele sponsors die aan dat feest bijdragen. Een bijzondere sponsor daarbij is Slagerij van Asch. De hartige hap tijdens het Senioren-carnaval wordt ook in 1992 traditioneel verzorgd door slager Van Asch en zijn mannen. PAGINA 8 1 06 47 18.00 uur 21.00 uur -17.00 uur WOENSDAG 19 FEBRUARI 1992 KNOLLENKRANT PAGINA 9 Ook carnavalsvereniging De Narre Knollen heeft een toekomst. Daarom >vordt ook volle aandacht besteed aan de jeugd. De 12- tot en met 18-jarigen kunnen aan de bak op maan dag 2 maart. De poorten van de Knollen- burcht gaan om 20.00 uur open. De jonge benen zijn vrijwel de hele avond van de vloer, zo leert de ervaring. Hossend, dan send, zingend, krijsend en feestend bewegen de jeugdige carnavalsgangers zich voort. De drive-in discotheek van Veronica zorgt ervoor dat er geen stille ogenblikken vallen. De ene polonaise volgt de andere op en dat gaat zo door tot 24.00 uur. Van rustperiodes lijkt de jeugd niet gehoord te hebben. Het is voor de ju ry tijdens het Jeugdcarnaval een moeilijke op gave om de meest ludieke kleding uit te zoeken voor de gebruikelijke kledingprijs. De meeste bezoekers van dit programma-onderdeel zijn zeer bedreven en spitsvondig als het gaat om leuke creaties. De entree voor het jeugdcarna val kost f 11,-. De Knollenburcht schudt op zijn grondvesten. Muziek is een belangrijk onderdeel van het car navalsfeest. Vandaar ook dat De Narre Knol- 'len veel inspanningen verrichten om in Knol lendam een goede bezetting op het podium te krijgen. De carnavalsvereniging slaagt daar ie- der jaar voortreffelijk in en dat is mede te dan ken aan de inbreng van de vernieuwde 'n Beetje Band. Het Amersfoortse trio is al jarenlang een vertrouwd gezicht op het Knollenbal en de an dere traditionele feesten. Knollendam is inmid dels een geliefd werkterrein geworden voorde 'n Beetje Band. Op het terras van Bos en Duin wordt de sleutel onder het indrukwekkende geluid van gestopte trompetten en omfloerste trommen teruggegeven aan loco-burgemeester J. Menne. Het wereldse gezag moet Soest weer verder helpen. Het plezier, in de figuur van Krelis, gaat letterlijk weer in rook op. Dat wij uitzien naar een nieuw carnavalsseizoen... Dinsdagavond, om precies 24.00 uur, is het afgelopen. Voor het nog leuker wordt in Knollendam wil het gemeentebestuur de gemeentesleutel terug hebben. Je moet de Knollendammers niet te veel laten wennen aan een leuker Soest Natuurlijk. Dus is de heerschappij van Prins Berend de Eerste en zijn hofhouding precies om 24.00 uur voorbij. Maar voor het zover is, wordt eerst nog even heel Knollendam bezocht door middel van de ver maarde Kroegentocht. Met een speciale bus rijden Raad van Elf, bestuur, dansmariekes, Eemlan- der Blaaskapel en de dames van bestuur en Raad van Elf van 'kroeg' naar 'kroeg'. Als je daar 'toe vallig' binnen bent, zul je meegaan in de laatste polonaises van dit jaar in Knollendam. Waar zal dat gebeuren: Voor de veertiende keer organiseert carna valsvereniging 'De Narre Knollen' het Senio ren-carnaval. Vanaf 13.00 uur kan men al te recht in de Knollenburcht aan de Bosstraat en vanaf 14.00 uur wordt de bezoekers een prachtig programma voorgezet. Geheel verzorgd door de carnavalsvereniging, de leden van de Raad van Elf, hun dames, hel bestuur met hun dames, de dansmariekes, de Eemlander Blaaskapel, 'n Beetje Band en pre sentator Gerrit van Delden als ceremonie meester van De Narre Knollen. Ook zullen eni ge vermaarde artiesten hun opwachting ma ken. Deze middag wordt vooral mogelijk ge maakt door de sponsors die de carnavalsver eniging in staat stellen de prijs voor zo'n Senio ren-carnaval laag te houden. (Alle adverteer ders in deze Knollenkrant sponsoren het Se nioren-carnaval!) Met een kaartje van f 7,50 is men binnen en de rest wordt verzorgd. Maar voor men binnen is, kan men ook gehaald wor den door de speciale bussen. Tijdens de voor verkoop van de kaarten worden afspraken ge maakt waar u opgehaald kunt worden. Op maandagmiddag 2 maart vertrekt om 13.00 uur een bus van de Soesterbergsestraat (bij slij terij/wijnhandel Van der Linden) en er ver trekt ook een bus om 13.00 uur vanaf het VW-kantoor naast het postkantoor. De bus rijdt naar de Knollenburcht en houdt de vol gende route aan: De Drie Eiken - Soesterberg 12.30 uur; De Soesterhof - Soestduinen 12.40 uur; Slijterij/wijnhandel Van der Linden - Soest- Zuid 12.50 uur; Kerkstraat (t/o Volvo-garage) 12.55 uur; Molenschot 13.00 uur; Hoek Molenstraat/Nieuweweg 13.05 uur; Hoek Dalweg/Alb. Cuyplaan 13.10 uur; Postkantoor 13.15 uur; Mariënburg 13.20 uur; Honsbergen 13.30 uur; Vijverhof 13.35 uur. Op de vaste voorverkoop-adressen kan men de kaarten verkrijgen. Maar ook komen leden van de Raad van Elf naar verschillende loka- ties toe om daar kaarten te verkopen. Dat zal gebeuren bij: Molenschot, maandag 24 febr., 10.00 uur. Mariënburg, maandag 24 febr., 10.30 uur. Alg, bond Ouderen, maandag 24 febr., 13.30 uur; De Vriendschap. Honsbergen, dinsdag 25 febr., 19.00 uur; Vij verhof. Bejaardensoos, woensdag 26 febr., 16.30 uur; Vijverhof. Soesterhof, woendag 26 febr., 19.00 uur; Soestduinen. De Drie Eiken, woensdag 26 febr. 19.30 uur; Soesterberg.

Soester Courant | 1992 | | pagina 39