Prins Berend de Eerste met zijn gevolg pen ,4. men. achter. d buffet m bedrijf dat in dag uit de weg iert, zelfs karnaval. 65/14837 761 EA Soest W PAGINA 16 MSDAG 19 FEBRUARI 1992 KNOLLENKRANT PAGINA 17 >1.00 uur. :1 achter. ■'Sik,:... Is Hilhorst Inister van Fruit-Zaken) e goedlachse knol heeft zich in zijn eerste jaar uitstekend ge- lenteerd. Heeft alle onderdelen van het carnaval al aardig in I vingers, doch heeft hier geen alcohol voor nodig. It het juiste carnavalshout gesneden. Peter Meijer Opper-hofhoutvester) Peter zit al jaren bij de Carnavalsvereniging. Is een niet meer weg te denken kracht bij de bouw van de Prinsenwagen en de opbouw van de garderobe bij de Knollenburcht. Heeft tijdens de opbouw van de garderobe het afgelopen jaar bewezen over voldoende 'warmte' te beschikken, zodat het werk niet stagneerde. lob Lubbersen ËMinister van Verrassingen) ■ob heeft zich het afgelopen jaar ontwikkeld als een volleerd lid fan de Raad van Elf. Als er binnen de vereniging iets te doenis lorgt Job voor bijpassende muziek. Heeft zijn koffertje met schik lltijd bij zich. En zorgt met zijn act: 'Roodkapje' voor de nodige ■ïilariteit. Henk van Dorrestein (Minister van Sportzaken) Ook Henk is in Knollendam geen onbekende en is regelmatig lafligs de sportvelden te vinden. Bij de Carnavalsvereniging is hij helemaal in zijn element zodra de blaaskapel aanzet geeft voor polonaise. Gaat hier echter zover mee dat andere leden van öe Raad hem van de vloer af moeten halen, vanwege enorm Vochtverlies. ]Henk Hogeveen (Minister van Ondersteunende Zaken) ]Henk is een voorbeeld van hoe de Carnavalsvereniging de door stroming wil bevorderen van de Jeugdafdeling naar de Raad van ]Elf. Is al na een jaar doorgestoten. Is overal te vinden waar de •vereniging hem nodig denkt te hebben. NV »■*-" Henk Landaal (Adjudant van Prins Berend de Eerste) Een knol met ruime ervaring op organisatorisch gebied en is voor de vereniging een man met ruime toekomstmogelijkheden. Heeft de nodige carnavalservaring opgedaan bij de Knollentrap- pers. Is er mede verantwoordelijk voor dat alles gladjes verloopt. Rob Pouw (Minister van Verwarmingszaken) Rob rolde bij toeval het carnaval in. Is nu voor het tweede jaar ac tief raadslid. Heeft zich het afgelopen jaar onderscheiden bij de lact-commissie en is daar ook dit jaar actief mee. Heeft zich waar gemaakt als schilder en is thans door de vereniging ingezet als 'technisch regelaar' bij de wagenbouw. Leo Saas (Minister van Bouwzaken) Leo is bij de Carnavalsvereniging volledig ingeburgerd. Zet zich voor honderd procent in voor de bouw van de Prinsenwagen. Zijn motto 'Geen woorden maar daden' is hem op het lijf ge schreven. Vandaar dat hij de stuwende kracht van de wagen bouwcommissie is. Heeft zich het afgelopen jaar ook laten gel den als een uitstekend acteur op het Seniorencarnaval.

Soester Courant | 1992 | | pagina 48