De dansmariekes van Prins Berend I ni&teiij, wtm r» Nederland Claire Steusel trainster Bianca Dazelaar Is dit seizoen voor het eerst bij de dansmariekes, en is zo weg van de dansgarde dat zij er zelfs van 'droomt'. l 28 34 1 98 RAAT 493 '93 Almere-Haven -1 21 82 PAGINA 18 VOENSDAG 19 FEBRUARI 1992 KNOLLENKRANT PAGINA 19 Esther Dazelaar bit 'Dazelaartje' is niet meer weg te denken bij de dansgarde. Heeft haar zusje Bianca overtuigd van het leuke werk dat de lansmariekes doen. 'VS; Antoinette Engberink Antoinette is met haar tweede seizoen bezig. Kan elk meisje a bevelen om ook bij de dansmariekes te komen. Diana van Gardingen Is voor het tweede jaar alweer dansmarieke, heeft zoveel schik dat het dansmarieke-zijn haar wel moet bevallen. Ellen Steusel Ellen heeft zich dit seizoen op gelijke hoogte gewerkt zoals de andere dansmariekes. Is uit het ware carnavalshout gesneden. Claire Steusel traint de dansmariekes van De Narre Knollen. Zij is een van de eersten in Midden-Nederland met een Europees erkend diploma. Zelf heeft zij jarenlang ervaring opgedaan als dansmarieke. Soms denkt men dat de dansmariekes maar wat rond hoeven te huppelen, maar niets is minder waar. Ook is Claire voorbereid op eventuele blessures. Dansen is een sport waarbij vele spieren gebruikt worden. Om een serieus diploma te behalen moetje dus ook een redelijke kennis hebben van Eerste Hulp bij blessures. Claire is als een van de weinigen in staat om het heilige vuur bij de dansmariekes over te brengen. Vandaar dat de dansmariekes ook 'weg' zijn van Claire. pitzanna Elshout peze goedlachse danst tot haar tong d'r schoenen raakt. Dringt Ttiet op de voorgrond, maar is tijdens het dansen nadrukkelijk Patrick te Pas (Hofnar) Patrick is voor het tweedejaar actief als nar van de carnavalsver eniging. Met zijn dartele sprongen probeert hij met de Prins, Ad judant, Raad van Elf en Dansmariekes, de mensen in de Knol- lenburcht warm te krijgen voor een grote polonaise.

Soester Courant | 1992 | | pagina 50