Stam/SoVoCo verrast gehandicapt Martinus ioest moet beter luisteren naar trainer YYZ'49 niet van de wijs door staking Stam/SoVoCo praat met nieuwe trainer Afronding blijft probleem bij SEC Vijfde plaats Martin Baltus op NK RAAT 491, 5-10264 Belangrijke zege op nummer twee in strijd tegen degradatie fan Stroomberg: 'Niet te veel nadenken, maar gewoon taken uitvoeren' VOETBAL zondag SCHAATSEN VOETBAL zondag Groen-witten bedwingen virtuele koploper Bunnik: 0-2 Theo Hendriks weg bij Hees VOETBAL zaterdag -^Si^WOENSDAG 26 FEBRUARI 1992 SOESTER COURANT PAGINA 9 Theo Remmerswaal stapt op; Henk Bosschaart beperkt beschikbaar Blije Soester schaatser: 'Ze reden erg hard' CDN benut kansen wel en pakt zege: 2-0 bestuur van Stam/SovoCo is op zoek naar een nieuwe trainer/ coach voor het eerste damesteam. Theo Remmerswaal stopt aan het einde van dit seizoen en hoofd coach Henk Bosschaart is voor taan nog beperkt beschikbaar. Reipmerswaal zet voor tachtig procent om persoonlijke redenen voorlopig een punt achter zijn trainersloopbaan. "Ik kan Volleybal niet meer optimaal com bineren met mijn andere verplichtin gen. Neem nou een ritje naar Gronin gen. je gaat 's ochtends om half elf weg en komt 's avonds om negen uur terug. Ik stop helemaal met volleybal. Ze zul len nu wel gaan bellen, maar ik ga niet naar een andere vereniging toe." De óverige twintig procent van Rem merswaals beslissing heeft te maken metlplleybaltechnische zaken. "Ik wil daar nu niet helemaal over gaan uitwij den. feen aantal zaken zou binnen de vereniging beter geregeld moeten zijn. Maar ondanks dat dat bij Stam/SoVo- Co niet optimaal is, is het beter dan bij veel andere clubs." Brood Henk Bosschaart heeft besloten dat hij volgend seizoen nog hooguit één avond per week aan volleybal besteedt. "Ik kan het niet meer opbrengen', aldus de coach die begin dit seizoen werd geveld door een beenblessure. "Het liefst sta ik twee dagen per week te trainen en zit ik op zaterdag op de bank, maar ik heb ook verplichtingen aan mijn gezin en mijn werkgever. Met volleybal kun je je brood niet verdienen." Of Bosschaart voor Stam/SoVoCo verloren gaat, is nog niet zeker. "Waar ik die ene avond train, zie ik nog wel. Als de nieuwe trainer en het bestuur het goed vinden als ik een avond help, sta ik daar niet afwijzend tegenover. Maar ik ga geen claim leggen. Als ze het niet wil len, kan ik dat ook begrijpen." Bosschaart was in de eerste helft van dit seizoen niet actief betrokken bij de da messelectie. De blessure noopte hem rust te houden. In december pakte hij de draad op door één training te verzor gen en vanaf januari zat hij bij de thuis wedstrijden weer op de bank. Bosschaart en Remmerswaal hebben bevestigd dat ze het bestuur op de hoogte hebben gebracht van hun be sluit. Het bestuur is inmiddels naar de vacaturebank gestapt. Voorzitter Leo Verver zegt het besluit van Remmers waal en Bosschaart te betreuren. "Ik vind het echt jammer, maar ik respec teer hun besluiten wel." Opvolger De volleybalclub is op dit moment in onderhandeling met een mogelijke op volger. Over ongeveer drie weken zul len de gesprekken met de kandidaat worden voortgezet. "We zijn in serieuze onderhandeling", geeft Verver te ken nen. De naam van de mogelijke opvol ger wil hij niet prijsgeven, maar het is een volleybaltrainer die in de eerste of in de tweede divisie actief is. Hij kan aan het einde van dit seizoen zijn club verla ten. De kandidaat is op de hoogte gesteld van de beschikbaarheid van Bos schaart, maar heeft daar nog niet op ge reageerd. Verver: "Maar Bosschaart zou eventueel ook op een ander vlak binnen de club actief kunnen zijn. We willen hem graag behouden en hij heeft zelf al eens aangegeven dat hij mis schien de jeugd zou kunnen begelei den." Het trainersduo is bezig aan het tweede seizoen bij Stam/SoVoCo. In hun eer ste jaar werden ze derde in de eerste di visie. De prestaties zijn dit jaar wat min der. Stam/SoVoVo neemt momenteel de negende plaats in met één punt voor sprong op Kuipers/Zwolle dat de der de degradatieplek bezit. en kat in het nauw kan rare sprongen maken. De dames van Stam/So- VoCo onderstreepten dat zaterdagmiddag door met 3-0 van Veenman/ lartinus te winnen. Toegegeven, de nummer twee van de eerste divisie piste twee belangrijke krachten en speelde de langste tijd met een ge- ilesseerde spelverdeelster, maar toch. De manier waarop de Soester vol- pybalsters de zege naar zich toe trokken, oogstte bewondering. Met bij [lagen goed volleybal won Stam/SoVoCo nipt: 17-15,15-12 en 15-13. Niet eerder duurden drie sets zo lang: één uur en 55 minuten. £e hadden een slechte dag", analy- feerde Theo Remmerswaal het spel van He gasten. "Hun midaanval draaide in Tmstelveen veel beter en hun spelver- jeelster Daniël Suèr had last van haar hg. Dat kon je goed merken. Ze wissel- Ben veel, waaruitje kunt afleiden dat ze Tiet op de tweede spelverdeelster ver bouwden. Voeg daarbij dat Stam/So- VoCo als ploeg goed speelde en je hebt jle winst verklaard. Individueel werden nog veel fouten gemaakt, maar als team speelden we goed. Dat was het winst punt. We hadden gehoopt op één punt en zijn erg blij met drie punten. Het geeft aan dat we uit het dal klimmen." Stam/SoVoCo klom ook uit de degra datiezone. Kuipers/Zwolle verdiende weliswaar een punt tegen Bosta/The Smash, maar werd evengoed gepas seerd door de Soesters die nu één punt voorsprong hebben. Beide ploegen Irene Koelewijn was zaterdag meedo genloos en scoorde, net als Judith La- zonder, veel punten voor Stam/SoVo- Co. Links spelverdeelster Marianne Goebertus die verdedigend uitblonk. Foto: Herman van Dam. hebben nog vijf duels voor de boeg. Stam/SoVoCo gaat nog op bezoek bij het puntloze Flash/V. Rendement Hanneke Klunder kreeg tegen Marti nus de voorkeur boven Monica van der Wal. De linkshandige volleybalster le verde in de eerste set veel rendement op en vormde met Esther van der Spek een goed blok. Van der Spek kwam in de midaanval echter weer kracht te kort. Te vaak behandelt ze de bal als was die haar vriend. Want in plaats van hard te slaan, liefkoosde ze de bal, hetgeen wei nig punten opleverde. Wat dat betreft waren Ineke Remkes, Judith Lazonder en Irene Koelewijn meedogenlozer voor de bezoekers. Met name de laatste twee scoorden veel punten of haalden de opslag terug. Daarnaast viel het verdedigend uit muntende spel van spelverdeelster Ma rianne Goebertus op. De drie sets waren soms adembene mend. Nadat Stam/SoVoCo een 0-5-achterstand had weggewerkt en met 13-9 een optie op de eerste set had genomen, stokten de Soesters. Dat ge beurde wel vaker als setwinst binnen handbereik lag. Op 14-10 serveerde Goebertus in het net en kwam Martinus langszij: 14-14. Na twee service-wisse- lingen kwam Martinus op setpunt, maar Lazonder maakte gelijk en Koelewijn zorgde met een 'ace' voor 16-15. Daar na gaf Stam/SoVoCo de service nog twee keer uit handen, maar op het vier de setpunt ging Martinus in de fout: 17-15. Plaatsballen Naarmate de tweede set vorderde (6-1, 8-3 en 8-7), steunde de Soester aanval meer en meer op Koelewijn en Lazon der. Aan de andere kant van het net verraste Martinus de gastvrouwen her haaldelijk met tactische plaatsballen. Opvallend was tevens dat beide ploe gen de service vaak in het net of uit sloe gen. Bovendien scoorde Stam/SoVo- Co vaak door directe fouten van de te genstander. De tweede set was 22 mi nuten oud, toen Martinus de achter stand had weggewerkt (11-11). De Amstelveense ploeg kwam zelfs voor, maar Koelewijn (twee keer), Remkes en een uitgeslagen bal van Martinus brachten Stam/SoVoCo alsnog de tweede setzege: 15-12. In de cruciale derde set gaven beide ploegen elkaar weinig ruimte. Via 3-3, 6-6 en 9-9 werd het 9-12 voor Martinus dat orde op zaken wilde stellen. De vi- ce-lijstaanvoerder, die tot het bezoek aan Soest slechts tien punten verspeel de in zestien wedstrijden, hield het ech ter niet. Martinus nam op 11-12 en 12-13 een time-out, maar Stam/SoVo- co trok de derde set, na wederom een groot aantal service-wisselingen, naar zich toe. OHSSH QSEHD HET TARIEF: De feficitatieboodschap mag maximaal 3 regels groot zijn. (1 regel is 30 ■eestekens incl. spaties) en kost slechts 15,- per felicitatie. FELICITA TIEBOODSCHAP OPGEVEN: Voor hef opgeven van uw felicitatieboodschap kunt u gebruik maken van de onderstaande bon. Notuurfijk kunt u ook eren binnenlopen bij het kantoor vnn de Soester Courant, v. Weedestraat 227, Soest. Voor uw felicitatie vult u onderstaande bon in. 0e rubriek gefeliciteerd.' Iedere dog op de Kabelkrant! iximaol 90 leestekens inclusief spaties J I I I I ^lr°hetaolkoart, of opgeven bij |'Ze moeten niet te veel nadenken, maar gewoon de taken uitvoeren." )ie boodschap gaf Jan Stroomberg zijn spelers van Soest mee na de met k-1 gewonnen wedstrijd tegen BVC. In dat duel bleven nogal wat spelers bnder hun gemiddelde niveau steken. Volgens de Utrechtse trainer zat net bij die voetballers fout Tussen de oren'. "Ze hebben er moeite mee Hat Stroomberg bepaalt wat er gebeurt. Ze moeten zich schikken in de ta ken die ik stel en de samenstelling van het elftal. Als ze dat niet kunnen ppbrengen, valt me dat tegen. Dat is onvolwassen." Eén van de twistpunten bij Soest is de Immers, een aantal clubmensen heeft bositie van Gerwin Leegwater. De Éechtervleugelverdediger zat zondag- piddag in de dug-out. "Hij is natuurlijk pijzonder teleurgesteld, maar hij moet (vachten tot hij de kans krijgt om mijn bngelijk te bewijzen. Die kans krijgt hij, als ik denk dat het nodig is. De andere spelers moeten zich daar niet mee bezig jiouden, maar gewoon blijven voetbal- jlen volgens mijn lijnen." Dat was dus klare taal van de oefen- neester die rond de jaarwisseling zijn fcontract met één seizoen verlengde. Stroomberg zit met nog een probleem. FiMarco van der Grift, die de gestopte ■doelman Patrick Dokter verving, is in- I middels gepasseerd. Tegen BVC stond junior Robert Hagen op doel en het ziet ernaar uit dat hij dat ook in de resteren- I de zes duels zal doen. Onzeker Stroomberg: "Marco is mentaal niet opgewassen tegen de druk. Als hij plot seling moet invallen, kan hij een wed strijd voor je winnen. Maar als hij van te voren weet dat hij moet spelen, wordt hij onzeker en is hij niet evenwichtig ge noeg. Ik voel me daar niet prettig bij. Ik hoor ook dezelfde geluiden van andere spelers. Laat mij nou maar de samen stelling bepalen. Ik mis alleen de men taliteit om met z'n allen te willen win nen. Niet spelen moetje los zien van de wedstrijd. Teleurstelling vind ik prima, maar kom daar dan op dinsdag mee en niet tijdens of na de wedstrijd. Ik zet ge woon van alle spelers de plus- en de minpunten op een rijtje en aan de hand daarvan bepaal ik de opstelling. Ik heb al vaker achteraf gelijk gekregen. Laat mij nou maar. Ik denk dat dit de beste manier is. Sommigen hebben dat nog niet door." Stroomberg ontkent dat het bestuur van Soest hem onder druk heeft gezet. een actie ontketend om sponsors te werven voor de selectie. De actie loopt goed, want veel bedrijven hebben fi nanciële steun toegezegd. Maar dat geld komt alleen naar de Bosstraat- Oost als Soest promoveert naar de tweede klasse. En gezien de stand op de ranglijst lijkt het erop dat Soest alleen via een periodekampioenschap een tre de hoger kan komen te spelen. De beslissing om de tweede periodetitel valt op 15 maart. Soest krijgt dan Zwa luwen Vooruit op bezoek voor de in haalwedstrijd. Soest heeft aan een ge lijkspel voldoende om na de competitie promotiewedstrijden te mogen spelen. Vaatje In dat geval zullen de blauwhemden uit een ander vaatje moeten tappen dan zondag tegen BVC. Te veel spelers vie len zwaar tegen. Paul Hilhorst speelde zijn slechtste wedstrijd van deze eeuw en Martijn de Jonge zat twee keer drie kwartier onder de plak van de Biltho- vense defensie. Ook René van den Deijssel kan terugzien op betere optre dens, hetgeen eveneens geldt voor Pe ter Hilhorst en Wilfred Janmaat. De laatste nam tegen BVC de positie van Leegwater in. Op snelheid kwam de verdediger te kort, erkende ook Stroomberg. "Dan is hij inderdaad kwetsbaar, maar als hij de binnenste lijn verdedigt, moet hij het in de persoonlij ke duels gewoon kunnen redden. Ik heb hem ook nodig, omdat hij kopsterk is." Martijn Stalenhoef ontpopte zich zon dagmiddag als de beste speler van Soest. De voorstopper controleerde F er ene, Kleinegris brengt Soest voor de tweede keer op voorsprong tegen BVC. Het betekende de beslissende tref- fer. Foto: Herman van Dam. overal en veroverde voortdurend de bal. In de eerste helft kon hij bovendien inschuiven, maar later zou hij eerder worden aangepakt in de opbouw. Stroomberg: "Martijn zit in militaire dienst en kan daarom niet trainen. Ik vind dat geen enkel probleem en zo denken de meeste jongens erover. Hij staat er en laat dat op zondag zien." Kleinegris Ferenc Kleinegris tekende voor de twee belangrijkste momenten. In de elfde minuut strafte hij de blunderende BVC-ers af met een lobje over doelman Henk Hillen (1-0) en achttien minuten na rust rondde hij een aanval over links af met een schuiver in de linkerhoek (2-1). Namens BVC scoorde Marcel Biljard in de 29ste minuut de gelijkma ker, een doelpunt waarbij Hagen overi gens twijfelde. Hagen kreeg verder wei nig werk, want BVC was niet echt in staat levensgevaarlijk te worden. Na de gelijkmaker kwam BVC nog twee keer door via links en in de 59ste minuut kopte de sterk opererende Ruud Elders tegen de lat, maar verder hoefde Soest zich geen zorgen te maken. Soest had het karwei overigens na de openingstreffer moeten afmaken. De ploeg van Stroomberg controleerde de wedstrijd en kreeg enkele kansen, maar een moment van onachtzaamheid bete kende alsnog 1-1. Ook de na de tweede goal van Kleine gris kreeg Soest mogelijkheden. De mooiste actie kwam op naam van Peter van den Berg. In plaats van af te spelen naar de vrij staande Jeroen van Vee- nendaal pingelde hij zich langs drie ver dedigers én Hillen. Van den Berg moest daarvoor wel naar links uitwijken en schoot uiteindelijk in het zijnet. Maar een nog grotere zege dan 2-1 was ook niet terecht geweest. voren niet echt bij stilgestaan hoeveel ste ik zou kunnen worden", stelde Bal- tus, terwijl hij met familie en vrienden een feestje bouwde. Dat kon ook wel, want de dag daarna zou hij niet gaan trainen. "Dan sla ik een dagje over." Champagne voor Martin Baltus na zijn vijf de plek op de NK voor junioren. Baltus kan het zich evenwel niet permit teren lang van de baan te blijven. Hij richt zich nu alweer op de afstandskam pioenschappen die over enkele weken plaatsvinden. Ook daarvoor zal Baltus naar het Thialf-stadion in Heerenveen afreizen. De uitwedstrijd van VVZ'49 tegen Bunnik is een duel dat in de annalen gaat als een beladen duel. Bunnik, vir tueel koploper, werd door WZ'49 van de mat geveegd. Daarnaast zorgde een opstootje in de tweede helft tussen Jacob Veerman en een speler van Bunnik ervoor dat scheidsrechter van Breukelen de wedstrijd enige minuten staakte. WZ'49 begon, zoals bijna elk duel dit seizoen, met een gewijzigde opstelling. Marcel de Graaf zat voor zijn werk in Portugal, Hayo Groart was op winter sport en Cees-Jan de Vries was licht ge blesseerd. Ton Wolfsen was daarente- Theo Hendriks verlaat Hees aan het einde van dit seizoen. De Leusde- naar zal het Utrechtse Posta onder zijn hoede nemen. De voormalige jeugdtrainer van Soest is bezig aan zijn eerste jaar bij Hees. In de tweede afdelingsklasse neemt de ploeg een plaats in de sub- op in. gen hersteld van zijn blessure, en Oli- vier Noordam en Niels van de Giessen vulden de opengevallen plaatsen in. Goed voetbal was moeilijk door de dwars over het veld staande wind. Reeds in de eerste minuut had WZ'49 de score kunnen openen. John Brouwer was diep gestuurd door Niels van de Giessen en Brouwer kon alleen op de keeper afgaan. Helaas kreeg hij de bal niet goed mee. Gedurende de eerste helft was WZ'49 de betere ploeg, die zich echter te wei nig kansen creëerde om gevaarlijk te worden. Bunnik, dat met twee wedstrij den minder gespeeld net zoveel verlies- punten had als koploper Loosdrecht, kon in de eerste helft niet gevaarlijk worden, waardoor een terechte 0-0-stand bij rust werd bereikt. Was de eerste helft enigszins vlak, de tweede had alles in zich. Na enige minu ten moest Olivier Noordam het veld ruimen ten faveure van Cees-Jan de Vries, die bij zijn tweede balcontact, middels een kopbal WZ'49 aan de lei ding zette. Na deze openingstreffer vond WZ'49 zijn ritme en overklaste de Bunnik. Een naar opstootje in de 22e minuut wierp echter een smet op de wedstrijd. Een duel tussen Veerman en de laatste man van Bunnik liep enigszins uit de hand. Scheidsrechter Van Breukelen, die floot alsof het een zaalvoetbalwed strijd betrof, had niets gezien en riep beide grensrechters bij elkaar om te vra gen wat er was gebeurd. Na hen aange hoord te hebben, besloot Van Breuke len beiden van het veld te sturen. Hier op ontstond enige commotie, waarop de wedstrijd werd gestaakt. In de kleed kamer van de scheidsrechter werd ech ter na overleg besloten door te gaan. In de resterende 23 minuten ging WZ'49 door op het ingeslagen pad. Er werden veel kansen gecreëerd en het was John Brouwer die WZ'49 op een veilige 0-2-voorsprong zette. Een uit val van Cees-Jan de Vries op links werd strak voorgezet op Brouwer die maar voor het intikken had. Enige minuten voor tijd had WZ'49 zelfs nog op 0-3 kunnen komen. WZ'49 ontmoet zaterdag Olympia in de derde bekerronde. Baltus verbeterde in het Thialf-stadion, één van de snelste banen ter wereld, drie persoonlijke records. Alleen op de 1.000 meter kwam hij niet goed uit de verf, hetgeen hij weet aan vermoeid heid. "Ze reden erg hard", zei Baltus over zijn concurrenten, van wie favoriet Marco Kramer de nationale titel ver overde. Baltus reed op de 500 meter een nieuw record (40.96), maar moest bijna een volle seconde prijsgeven op Kramer. De Soester noteerde de vijfde tijd, net als op de 1.500 meter waar hij in 2.06.58 ruim twee seconden onder zijn persoonlijk record dook. Kramer was bijna zeven seconden sneller, maar Baltus behield zijn vijfde positie. Die moest hij zondag na de derde af stand inleveren. Met een tijd van 1.23.11 (negende) bleef Baltus onge veer een halve seconde boven zijn beste tijd steken. Daardoor viel hij terug naar de zesde plaats. "Ik denk dat het ge woon vermoeidheid was." Op de 3.000 meter maakte de j unior dat goed. In 4.28.62 werd hij zevende op de lange afstand. In het algemeen klasse ment heroverde hij de vijfde plek. "Het is toch wel goed. Ik heb er van te- plekke om de bal het laatste duwtje te geven. Ook Balsano was dicht bij een treffer na tien minuten. De nieuwe SEC-speler kon evenmin het doel vin den en schoot naast. CDN wisselde en bracht Bannink in de strijd voor Chait. De CDN-defensie wankelde weliswaar, maar hield nog steeds stand omdat SEC weigerde de verdiende gelijkmaker langs Van Randwijk te knallen. Zoveel paniek was er bij CDN dat verdediger Dingemans de bal bij terugspelen net langs de voor SEC verkeerde kant van de paal plaatste. Eenmaal brak CDN uit en toen was het spits Henk Brugge die oog in oog verscheen met Jack Nagte- gaal. De SEC-goalie, voor geen kleintje vervaard, wierp zich voor de voeten van de CDN-aanvaller en voorkwam 2-0. Te laat wisselde Ton van Burik de uitge bluste Mark Boetekees voor Nando Heynen. Tien minuten was te kort voor de robuuste verdediger, maar toch le verde hij nog een bijdrage bij het alle- s-of-niets-offensief van SEC. Toen Dick de Koning van CDN (opzettelijk) hands maakte kreeg hij een rode kaart. De overtreding werd binnen het CDN-strafschopgebied gemaakt, maar het werd een vrije trap net buiten het strafschopgebied. Toen SEC met man en macht aanviel, maar verzuimde te scoren (hoewel Van Schalkwijk en Marcel Dorrestein er enkele malen dichtbij waren) brak in de allerlaatste minuut CDN-rechterspits John Evers vanaf de eigen helft uit. Allen voor Jack Nagtegaal gekomen maakte hij geen fout: 2-0. SEC oefent zondag 1 maart tegen Zwa luwen Vooruit. De Utrechters komen daarvoor naar Soest, het duel aan de Bosstraat-West begint om 12.00 uur. Foto: Herman van Dam. kowski en Hans Peter van Zoelen. Ver vangers waren Michel Esselman (rech terspits) en Mark Boetekees (midden velder). Beide aanvallers behaalden geen voldoende en na rust werd Essel man vervangen door Nino Balsano, ter wijl pas tien minuten voor tijd Mark Boetekees het veld moest ruimen voor Nando Heynen. SEC begon mat, maar was in het veld uitstekend opgewassen tegen de niet bijster imponerende thuisclub. De wat oudere ploeg kwam aanvallend veel te kort en het waren laatste man Herbert Schalkwijk, bijgestaan door voorstop per Marco Martens en Ronnie Dase laar, die ervoor zorgden dat Jack Nag tegaal het voorlopig niet te moeilijk kreeg. Het probleem voor SEC ont stond na 23 minuten toen de veel te la coniek spelende Mark Boetekees niet attent was en werd uitgespeeld door Dick de Koning. Deze rukte het straf schopgebied van SEC binnen en in ui terste nood greep Ronnie Daselaar aan de noodrem. De strafschop leverde aanvoerder Michel Verhoef geen pro bleem op. SEC stond onnodig achter. Eenrichtingsverkeer Toch waren er voor rust mogelijkheden en dan met name voor Guy Dekker. Hij schoot na een halfuur voorlangs. Uit een goede reactie van Esselman schoot Ramon Heynen net over. Na rust was het éénrichtingsverkeer. SEC viel aan, en hoe. Esselman was vervangen door Balsano en dat scheelde 'een slok op een borrel'. Al in de eerste minuut had Ramon Hey nen gelijk kunnen maken. De moeilijk scorende spits schoot echter enkele centimeters naast. Dekker, die keer op keer de CDN-verdedigers uitspeelde maar veel te weinig steun kreeg, zette na een actie op links keurig voor, maar vond geen enkele aanvaller van SEC ter Bij een schaatssucces hoort cham pagne. En dus zat Martin Baltus zondagavond aan een glas met het feestelijke vocht te nippen. De schaatser had er alle reden toe na zijn vijfde plaats op de Nederland se kampioenschappen voor junio ren in Heerenveen. En weer liet SEC, geheel onnodig, twee winstpunten liggen. Tegen het zwakke CDN hadden de Soes ters met zeker drie doelpunten verschil kunnen winnen. Opnieuw weigerden de aanvallers de meest simpele kansen, en dan vooral na rust, te benutten. Aanval op aanval werd richting doel van reserve-CDN-doelman Van Rand wijk gedirigeerd. De meest hachelijke situaties ontstonden voor het doel van de thuisclub; echter geen doelpunt voor SEC. SEC speelde zonder Antek Wojt-

Soester Courant | 1992 | | pagina 9