'EK JADE YYZ'49 overleeft derde bekerronde niet •eur voor Dokter staat weer open ►oest klampt zich vast aan periode 'Sportuitwisseling moet doorgaan' Uitgebreid programma Soest-Soest Peter Wolfsen is aanwinst voor DYS Uur der waarheid nadert voor zaalvoetballers SEC PAGINA8 WOENSDAG 4 MAART 1992 SOESTER COURANT PAGINA 9 BRUIDS REPORTAGE MUGRO R. WESTRA leer wat kostbaar is Alle aandacht van Soesters nu gericht op tweedeperiodetitel OP EEN FIETS GRIFT zullen uw spieren niet protesteren! BEKERVOETBAL \Trainer, selectie en doelman praten morgen over terugkeer VOETBAL ounter PVCV 'dodelijk' voor blauwhemden: 4-2 VOETBAL zondag TAFELTENNIS Tafeltennissers na inhaalbeurt fier aan kop ranglijst Duitse vertegenwoordigers op bezoek in Soest Duits eerbetoon voor Van Doorn en Günther Plomp Extra activiteiten in kader van veertig-jarig bestaan Vijfde plaats voor Jack Belt T--—t Winst voor zaalvoetballers op Hilversums London ZAALVOETBAL 29 .98 n Foto-Video Herman van Dam Praamgracht 5 Soestdijk Tel. 02155 - 1 75 52 ft Sloperij ft Inkoop loop-sloop- en schadewagens ft Tevens alle onder delen los op voorraad. Industrieweg 16a Tel. 02155-1 1276 Dorresteinweg 60 Soest Telefoon 1 32 88 koopt LOMPEN, IJZER, PAPIER en METALEN Zaterdag na 12.00 uur GESLOTEN. Stichting LEZEN, Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam SCHRIKSLAAN 74 TELEFOON 1 28 70 RIJWIELEN BROMFIETSEN van De Hilversummers hikken al enkele ja ren tegen de vierde klasse van de KNVB aan, maar missen hun doel steeds op een haar. In het seizoen 1989-1990 verloor de ploeg zelfs na twee beslissingswedstrijden van Zeist. Olympia'25 heeft dit seizoen opnieuw goede vooruitzichten op promotie. De i WZ'49 heeft sinds zaterdag één zorg minder. De ploeg hoeft zich dit sei zoen niet meer te bekommeren om de bekerstrijd, want Olympia'25, de [zondag-hoofdklasser uit Hilversum, versperde de Soesters de doorgang naar de vierde ronde (0-1). WZ'49, dat een zeer povere indruk achter liet, kan zich nu volledig concentreren op de tweede periode, waarvoor ïog twee wedstrijden moeten worden afgewikkeld. Het is voor de af scheid nemende Jan Veerman te hopen dat hij dan weer over Willem de Vries en Cees-Jan de Vries kan beschikken. De spelbepalende middenvelder en de invaller waren zaterdag niet van de irtij. Willem de Vries zat in trainings- k geblesseerd op de bank, terwijl de yetsuur van Cees-Jan de Vries van len aard was, dat hij in burger toekeek. Het tweetal werd ondubbelzinnig ge- list. De groenwitten, van wie Peter van Munt werd geboekt, draaiden niet. !et spitsenduo Johnny Brouwer en iert van de Munt kwam zaterdag niet )s van de Hilversumse bewakers. Bei- e spelers kregen een redelijke kans, naar misten zuiverheid in de afwer ing. Villem Pothoven kreeg in de 53ste mi- uut de beste kans om de score te ope en, Maar de rechter vleugelverdediger hoot na een ingestudeerde vrije trap ver en naast. Pothoven gaf daarente- n zijn directe tegenspeler geen centi- neter ruimte. Het is de vraag of hij in de asis blijft. Pothoven is in ongenade ge- allen bij Veerman, maar werd zater- ag bij gebrek aan voldoende spelers pgetrommeld. Een week daarvoor locht hij de laatste twintig minuten al nvallen van Veerman. üer minuten nadat Pothoven de moge- jkheid had laten liggen, kroop rVZ'49 door het oog van de naald. Len been van Ton Wolfsen en later de irm van doelman Mare Brouwer en de jaal voorkwamen dat WZ'49 op ach- erstand kwam. Het bleek uitstel van ixecutie, want in de 62ste minuut lag de Dal wel achter Brouwer. Het bleef het :nige doelpunt van de wedstrijd, die loor twee ongeïnspireerde, maar ook ,eïrriteerde ploegen werd afgewerkt. -WZ'49 kwam niet in haar spel, Olym- )ia'25 was minder slecht en won daar- >m verdiend. edachten Vellicht waren de gedachten van Dïympia'25 te veel bij de competitie. club heeft twee punten achterstand op koploper Batavia'90. Ook WZ'49 had andere belangen in haar hoofd. Het kampioenschap lijkt met vier punten achterstand en nog vijf duels voor de boeg onhaalbaar, maar in de tweede periode kunnen de Soesters nog wel potten breken. WZ'49 voert die tussenstand aan met Loosdrecht, dat tevens lijstaanvoerder in de eerste klasse A is. WZ'49 moet in de tweede periode uitgerekend nog tegen Loos drecht (thuis) en de laatste seizoenen zijn de ontmoetingen tussen beide clubs uitgegroeid tot echte klassiekers. In Loosdrecht won WZ'49 dit seizoen met 1-4. De andere inhaalwedstrijd is tegen Eemboys'91, het voormalige Baarn-zaterdag. Tegen die ploeg heeft WZ'49 minder goede herinneringen. In de laatste twee thuiswedstrijden werd verloren, terwijl de uitwedstrijd vorig seizoen in een gelijkspel eindigde. WZ'49 moet overigens naar Baarn voor de confrontatie met Eemboys'91. De periodetitel is de laatste kans op suc ces voor Jan Veerman. De oefenmees- ter, die wordt opgevolgd door Peter Vi- see van Limvio, is bezig aan zijn derde en laatste jaar bij de club In zijn eerste jaar kwam WZ'49 één doelpunt te kort voor de titel en vorig voetbaljaar moest WZ'49 genoegen nemen met een plaats in de subtop. FotoHerman van Dam. Dik Lam (4) durft nog wel te kijken. Maar Johnny Brouwer kan het in het midden niet aanzien. De verdediging van Olympia'25 bezweek niét voor de slappe aanval van de Soesters. 3e kans dat Patrick Dokter alsnog Iterugkeert in het doel van Soest is ■plotseling toegenomen. De sluit- Ipost heeft morgenavond een be spreking met trainer Jan Stroom- (berg en de selectie. Als dat positief verloopt, staat niets een rentree in Ide weg. Dokter stond voor het (laatst in december tussen de palen ■bij het eerste elftal van Soest. rJij werd daarna disciplinair voor één ld uel geschorst door Stroomberg, om- Idat hij te weinig kwam trainen. Dokter [zou na de winterstop weer het doel ver dedigen, maar bleef weg. 'Ik had het niet naar m'n zin. Alles wat pk deed, werd afgekapt. En toen hoorde Ik van de trainer dat de groep had geko men voor Marco van der Grift", aldus pokter die niet uitsluit dat het hier een lisverstand betrof. Want Stroomberg bad te kennen gegeven dat de achttien jarige doelverdediger voor één duel langs de lijn moest blijven en dat hij Baarna weer eerste keus zou zijn. jJa de winterstop hing Dokter echter zijn complete outfit aan de wilgen. Mar- po van der Grift verving Dokter, maar perd na enkele duels op zijn beurt afge- pst door junior Robert Hagen, omdat gij niet voldeed. Van der Grift, die geen i had in een reserverol, haakte af voor het eerste elftal. Het gevolg daarvan De kans dat Patrick Dokter alsnog te rugkeert in het doel van Soest is plotse ling toegenomen. Foto: Goos van der Wilt. was dat elftalleider en voormalig keeper Peter Heemskerk bij wijze van nood greep afgelopen zondag met keepers handschoenen op de bank zat tijdens de met 4-2 verloren wedstrijd tegen PVCV. Terug naar Dokter die wellicht als de verloren zoon in de armen wordt geslo ten. Nadat aanvoerder Peter van den Berg hem thuis opzocht, volgde vorige week donderdag een gesprek tussen Dokter, Van den Berg, Stroomberg en Heemskerk. Dat was, volgens Stroom berg èn Dokter een positief onderhoud. In het paviljoen van Soest gaat Stroom berg morgenavond opnieuw met Dok ter om de tafel zitten, maar dan is de volledige selectie ook van de partij. "Ik wil graag weer in het eerste spelen, maar dan wil ik van het elftal horen dat de jongens achter me staan. Als ik weet dat de groep me vertrouwt, gaat het vanzelf weer. Ik kan nog maar één keer per week trainen, maar daar konden de trainer en Van den Berg wel mee in stemmen. Ik heb drie, vier weken niet meer getraind, dus ik zal eerst in condi tie moeten komen. Ik begin waarschijn lijk in het tweede en misschien kom ik daarna weer in het eerste", reageert Dokter. Oefenmeester Stroomberg ziet de zaak optimistisch in. "Dokter heeft te ken nen gegeven dat hij weer iets wil doen. We moeten donderdag kijken of we bij elkaar kunnen komen. Als de groep ak koord gaat, kan Dokter terugkeren. En eerlijk gezegd verwacht ik wat dat be treft weinig problemen." i een alleen voor rust boeiend duel is Soest er niet in geslaagd de tweede Haats op de ranglijst te veroveren. Al in de eerste twintig minuten wer- Hen er vier doelpunten gescoord, gelijk verdeeld over Soest en PVCV. Na pst trachtte Soest haar voordeel te behalen maar werd met een subliem jitgevoerde counter op achterstand gezet. In blessuretijd maakte PVCV jet carnavalsfeest in Vleuten compleet: 4-2. Heel verrassend, maar minder verstan dig koos Soest om voor rust met de har de wind in de rug te spelen. Verrassend was ook dezelfde opstelling als vorige week met een kwetsbare verdediging. Toch greep de jonge Soest-doelman, Hagen, in de tweede minuut goed in bij een Vleutense corner. Het antwoord van Soest kwam snel. Eerst schoot Re- né van den Deijssel een vrije trap over, maar meteen daama bereikte een fraaie van Paul Hilhorst naar rechts Mar- tijn de Jonge, die in de openingsfase zijn bewakers te snel af was. Zijn voorzet verd door Peter van den Berg ineens ingeschoten (0-1). In deze fase speelde Soest heel goed voetbal en liepen vloeiende aanvallen naar het Vleutense doel. Van den Deijs- seUanmaat en Kleinegris zagen hun in zetten met moeite gekeerd. In een op het oog ongevaarlijke situatie greep de Soest-verdediging niet reso- Inutinen kon Nico van Doom zich vrij- makenen onhoudbaar inschieten (1-1). Paul Hilhorst plaatste een vrije trap goed voor doel, de inzet van Kleinegris werd door doelman Nieuwenhuizen weggestompt, waarna De Jonge net naast schoot. Een wat ongelukkige actie bezorgde René van den Deijssel een boeking en de vrije trap werd door Wil- liam de Boer heel gemakkelijk in het Soest doel gedeponeerd (2-1). Vlak hierop plaatste weer Paul Hilhorst een vrije trap goed voor doel waar Je roen van Veenendaal het hoogste reikte en, zwaar gehinderd, de gelijkmaker kon inkoppen 2-2. slopende wind kostte te veel energie om nog tot echt gevaarlijke daden te ko men. Het alles-of-niks offensief leverde als zo vaak slechts een tegentreffer van alweer Van Doorn op in de blessuretijd. De boeking die Van den Deijssel op liep, leverde de middenvelder een schorsing van twee duels op. Hij moet daardoor de belangrijke wedstrijd te gen Zwaluwen Vooruit op 15 maart missen. Die dag valt de beslissing voor de tweede periodetitel. Soest heeft aan een gelijkspel genoeg. Het eerste seniorenteam van Shot le verde zaterdag een prima prestatie door het nog ongeslagen NMB/VD02 uit Amstelveen met 8-2 aan de kant te zetten. Dat de overwinning op NMB zo hoog uitviel, lag overigens niet al leen aan het goede spel van de Shot- ers. De tegenstander was gedwongen de er varen speler Ladi Prorok aan de kant te houden (verdraaide enkel) en kwam opdagen met een enthousiaste, maar onervaren invaller: drie punten voor Shot. Daarnaast was een van de Am- stelveners geblesseerd aan zijn knie: ook drie punten voor Shot. De sterkste speler van NMB, die luistert naar de welluidende naam Bach, was wel pre sent: één punt voor Shot (alleen Berend Jonker kon hem een toontje lager laten zingen: 21-14, 21-23, 22-20). Het achtste punt haalde Shot in het dubbel. Dank zij die acht punten staat Shot na vier wedstrijden op de eerste plaats in de poule, en wordt er weer ge rekend op promotie naar de tweede di visie. Toch is het te vroeg om Shot nu al tot de onbetwiste favoriet te bombarde ren. De competitie is nog lang (zes wed strijden), de marge met nummer twee Huizen is klein (drie punten) en Shot heeft nog twee hele lastige uitwedstrij den voor de boeg; tegen NMB/VDO en Huizen. "Wij hopen dat de leden van de sportraad getuige zijn van de sportuitwis seling en op grond daarvan kunnen vaststellen dat we gewoon moeten doorgaan." Dat zegt Reiner Brügger, voorzitter van de sportraad in Soest Duitsland. Hij maakte maandag deel uit van een zes man sterke delegatie uit de Westfaalse zusterstad. De Duiters bezochten Soest in verband met voorbereidingen voor de 32ste editie van Soest-Soest die van 29 tot en met 31 mei in Duitsland zijn beslag krijgt. Over één ding zijn de Duitsers, die tevens de officiële uitnodiging overhandigden, 'pünktlich': "De spor tuitwisseling moet worden voortgezet." nationaal contact is vergelijkbaar met deze sportuitwisseling. Duizenden mensen hebben meegedaan. Dit soort contacten heeft Europa juist nodig." En Brügger tot slot: "Laat de leden van de sportraad maar komen. Ook vertegen woordigers van de sporters moeten contact met elkaar hebben. Laat ze maar zien hoe alle deelnemers genie ten." Hun standpunt wijkt af van de vorig jaar in het leven geroepen Vereniging Sportraad Soest. Het adviesorgaan stel de het college bijna meteen voor de sportuitwisseling in de huidige vorm af te schaffen, omdat de animo onder de sporters zou zijn afgenomen en omdat de uitwisselingen te veel op het beperk te sportbudget drukken. Sportkas Dat laatste is, aldus de Duitse vertegen woordigers niet het geval. Hans-Otto Dülberg, chef van de gemeentelijke af deling sportzaken van de Stadt Soest: "Niet alle kosten worden uit de sport kas gedekt. Als wij naar Nederland ko men voor een voorbereidend gesprek, zijn dat representatiekosten. De sport merkt daar niets van. Goed, we moeten de busreis betalen als we naar Neder land gaan. En als jullie naar ons komen, organiseren we een feest, huren we een kapel in en zorgen we voor een wel komstpakket. Maar zoveel geld kost dat niet. Wat zegje? 25.000 D-mark? Ben je gek, nog lang zoveel niet. Misschien acht- tot tienduizend mark. Maar wat is dat nou voor een bedrag als je dat ver gelijkt met wat we kwijt zijn aan drug problemen en noem maar op. Hiermee hou je de jongeren op een plezierige manier bezig." De kosten voor de ge meente Soest variëren de laatste edities van twaalf- tot 21.000 gulden. Günther Pohl, die namens de SPD (so ciaal-democraten) in de gemeenteraad van Soest zit: "Voor mij is het altijd een belevenis zoals de jongeren met elkaar omgaan." En Brügger: "In onze ogen is het een evenement voor de jongeren, niet voor de officiële mensen. We ko men niet om goed en lekker te eten." Brügger, die als voorzitter van de sport raad in Soest-Duitsland 75 verenigin gen vertegenwoordigt, is al sinds 1968 bij Soest-Soest betrokken. En in al die tijd heeft hij nog nooit geluiden ontvan gen als zouden de Duitse sporters de uitwisselingen niet meer zien zitten. Huisvestingsproblemen zijn er over en weer wel eens geweest, maar die zijn nog nooit onopgelost gebleven, meent Brügger. Cultureel De Duitsers zijn het met de Nederland se ambtenaren eens dat de sportuitwis seling wellicht kan worden uitgebreid met een culturele dimensie. Maar hoe dan ook, van het stopzetten van de tweejaarlijkse ontmoetingen willen ze niets weten. Pohl: "Geen ander inter- De voormalige wethouder Günther Plomp en Peter van Doorn uit Soest krijgen tijdens de sportuitwisseling in mei van het gemeentebestuur van Soest Duitsland een ereplaquette. Van Doorn, jarenlang voorzitter van de Nederlandse commissie sportuit wisseling, en de oud-sportwethou der worden in de Westfaalse Stad ge zien als de stuwende motor achter de tweejaarlijkse ontmoetingen. Op dit moment hebben beiden officieel niets meer met Soest-Soest te ma ken, maar hun inzet in het verleden wordt door de oosterburen ge roemd. Bürgemeister Peter Bruseke van de Stadt Soest zal het tweetal de erepla quette in het weekeinde van 29-31 mei overhandigen. Günther Pohl, gemeenteraadslid namens de SPD: "De gemeenteraad heeft dat una niem besloten. Alle 45 raadsleden waren het eens en dat wil bij ons wat zeggen. Dat komt niet vaak voor." Deelnemers aan de 32ste sportuit wisseling Soest-Soest krijgen een uitgebreid programma voorge- ^avkVt°teld. Dat hebben vertegen woordigers van het Duitse organi satiecomité maandag in het voor uitzicht gesteld. Het Westfaalse Soest zet extra activiteiten op touw in verband met het veertig-jarig bestaan van de contacten. Behalve de wedstrijden tussen de Ne derlandse en Duitse verenigingen, wordt zaterdagavond een groot feest (Sportlerbal) gehouden in Das Schul- zentrum. Op zondagmorgen wacht de jonge sporters en officiële genodigden een verrassing in het atletiekstadion. "Dit keer worden geen spelactiviteiten In Hagenstein werd zaterdag onder goed omstandigheden een run-bike- run afgewerkt over de afstanden 7 ki lometer lopen, 30 kilometer fietsen en nogmaals lopen over 3,5 kilometer. In een goed bezet deelnemersveld reik te de Soester Jack Belt naar een vijfde plaats. De plaatsen één en twee werden opgeëist door Remco Grasman en Mik Borsten. In de dames-categorie bevond zich Ploon van Renswouw, die deze zware klus naa twee uur en 27 minuten beëindigde. Jeroen van Veenendaal: 2-2. Foto: Goos van der Wilt. Het sterkere Soest werd door dè^huis- club een halt toegeroepen middels veel overtredingen. Uit één van de vrije trappen, door Van den Deijssel geno men, kopte Van den Berg op de lat en Van der Grift mikte van afstand net naast. Hagen verrichtte een goede red ding op een schot van de linksbuiten. Na rust trof een aanvallend Soest een gemakkelijk verdedigend PVCV, dat met steun van de wind de bal ver naar voren of over de zijlijnen joeg. Na een kwartier lukte een counter over rechts. Er volgde een voorzet, die door de vol ledige vrijstaande Van Doom in de ui terste hoek werd gejaagd. Met de wissel Leegwater voor kreeg de Soest-verde diging een meer vertrouwde samenstel ling maar het moeten opboksen tegen de achterstand en tegen de krachten Voor de zaalvoetballers van SEC breken spannende dagen aan. De succesvolle formatie moet maandagavond aantreden tegen Olympia'25 uit Hilver sum en die wedstrijd zou wel eens beslissend kunnen zijn voor het kampioenschap in de tweede klasse van rayon 't Gooi. Olympia'25 leidt momenteel de dans met 21 punten uit twaalf wed strijden. SEC én Blue Tigers hebben uit net zoveel duels één punt minder vergaard. Bij winst passeert SEC derhalve de lijstaanvoerder, bij ver lies wordt de achterstand vergroot naar drie punten. De drie concurren ten komen daarna niet meer tegen elkaar in actie. En met nog vijf wed strijden (na de ontmoeting met Olympia'25) op het programma zouden de kansen van SEC dan wel tot een minimum worden geredu ceerd. Immers, de overige ploegen in de tweede klasse hebben aanzienlijk minder inhoud dan het supertrio. De meeste hoofdzorgen maakt coach Peter van Zoelen zich over de beschikbaarheid van zijn zoon Hans Peter. De spil van het team kampt met een knieblessure. Het is onzeker of hij meespeelt. De belangrijke wedstrijd tussen SEC en Olympia'25 wordt maandag avond afgewerkt in sporthal Kerke- landen in Hilversum. De aanvang is vastgesteld op 21.45 uur. Het uur der waarheid nadert voor de zaal- voetballers van SEC. gehouden, zoals vier jaar geleden", ver klapt voorzitter Reiner Brügger van de Sportrat. "Wat we wel gaan doen, hou den we nog even geheim. Het is in elk geval iets nieuws." De Duitsers willen alle deelnemers van de eerste uitwisseling van 1952 uitnodi gen naar Soest te komen. "Maar we ho pen dat zoveel mogelijk deelnemers uit andere jaren ook komen. Hoe meer, hoe leuker", aldus Brügger. Tijdens de uitwisseling in het Westfaal se Soest zal een expositie te bezichtigen zijn van foto's, artikelen en andere sou venirs van de 31 voorgaande ontmoe tingen tussen Soest en Soest. Van de ge meente Soest hebben de Duitsers maandag materiaal meegekregen, zo dat de tentoonstelling zo groot mogelijk kan worden gemaakt. Ook aan 'parti culieren' uit beide plaatsen is gevraagd of ze foto's en dergelijke willen afstaan voor de éénmalige expositie. De Nederlandse Soesters die meedoen aan de uitwisseling, vetrekken vrijdag 29 mei 's middags naar Soest. Op zon dagmiddag stappen ze andermaal in de bus om de terugreis te aanvaarden. Het sportprogramma wordt dit jaar uit gebreid met zaalvoetbal. Het is niet ge lukt om andere takken van sport, zoals taekwondo en korfbal, in het program ma op te nemen. De 32ste sportuitwis seling bestaat uit de volgende vijftien sporten: atletiek, badminton, basket bal, dansen, handbal, handboogschie- ten, hockey, judo, tafeltennis, toerfiet sen, voetbal, volleybal, vrouwen- gymnastiek, zaalvoetbal en zwemmen. Mei slechts één wisselspeler heeft DVS het Hilversumse London aan de spreekwoordelijke zegekar ge bonden. De Soester zaalvoetbal- Iers wonnen het duel in sporthal Beukendal maandagavond met 5-2. Peter Wolfsen toonde zich een aanwinst voor de formatie van Henk van Dorrestein die zo vaak wordt geplaagd door afzeggingen. Het is de bedoeling dat Wolfsen de res terende wedstrijden met DVS meedoet. En dat is geen slechte zaak voor de Soesters die eigenlijk al kansloos zijn voor de titel. Wolfsen kan op zijn beurt zijn balgevoel op peil houden. De balvaardige voetballer werd door FC Utrecht bij de jeugd van Soest wegge plukt. Hij brak niet door en koos voor IJsselmeervogels, waar hij in het tweede elftal kwam. Momenteel speelt hij niet meer voor de 'rooien' en traint hij bij Soest. Een poging van Soest hem tus sentijds binnen te halen, werd door de KNVB verijdeld. Naar alle waarschijn lijkheid zal Wolfsen - de jonge broer van Ton Wolfsen (vroeger Soest, nu WZ'49) - volgend seizoen wel voor Soest spelen. Hij doet al mee in oefen wedstrijden. Zijn nieuwe ploeg DVS nam via de ac tieve Ronal^ de Rooij en Guy Dekker een 2-0-Voorsprong. Daaropvolgende kansen werden echter niet benut door de Soesters die met name in de eerste helft en in het begin van de tweede helft zeer aanvallend speelden. Met name dank zij acties van De Rooij en Wolfsen ontstond daardoor een aantrekkelijke wedstrijd. Toen DVS kort voor rust, volgens de tijdwaarnemer, een wissel verkeerd Na voorbereidend werk van de actieve Ronald de Rooij (rechts) jaagt Guy Dekker de bal in de touwen: 4-2 Foto: Herman van Dam. toepaste, moest DVS twee minuten met een man minder spelen. In die periode was De Rooij tweemaal dicht bij een treffer, maar uiteindelijk profiteerde London van de extra ruimte: 2-1. Na rust bekroonde Wolfsen zijn goede spel met een fraai doelpunt. De voorbe reiding was in handen van De Rooij. Nadat London via een missertje van de verder feilloos opererende doelman Jan Willem van de Wint was teruggekomen tot 3-2, bediende De Rooij ploegge noot Dekker op maat (4-2). De Rooij, die maandagavond een kilo meter of 32 aflegde, zorgde zelf voor 5-2. Hij schoot vanaf eigen helft de bal over de ver voor zijn doel geposte doel man van London in het net.

Soester Courant | 1992 | | pagina 9