MImeuwe FORDS VOOR OODERWETS LAGE PRIJZEfllI Auto Vandemieer Amersfoort b.v. Raadhuis-studio vrijdag operationeel Griftland College brengt met 'Porcospino' opnieuw een bijzondere theatershow De Vrije Vogels exposeren in plantenkas van Van Oest Open brief Genii Dorp PROGRAMMA- overzicht 'Laat met c Speciaal programma van Radio Soest Info-markt Kruiswerk Soest voor aanstaande ouders Internationale opleidingen bij Interacademie Hulscher Soest ]xtra sm resla Ouweh WOENSDAG 11 MAART 1992 SOESTER COURANT PAGINA 16 Voorstellingen: 24 t/m 28 maart Zaterdagmiddag 4 april: Retoerboetiek weer open op 17 maart 3500.- tot 9500.- voordeel en garantie mogelijk tot eind 1994 Konstante voorraad van zo'n 25 BIJNA NIEUWE FORDS en allemaal van het nieuwste mode! 1991! en uiteraard heel weinig op de km-teller! Bijvoorbeeld! Fiesta 1.1 inj. Cheers, 3-drs., kleur rood Nieuwprijs: 24.675,-, 13.000 km. Bijna nieuwprijs 19.975,- (rijklaar) De nieuwste Ford 1991-modellen met weinig kilometers: Open Dag op vrijdag 13 maart Paragnost Soest in 'Paravisie lokaal' joenspi VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG Aanstaande vrijdag, 13 maart, wordt de nieuwe radio-studio in het gemeen tehuis in gebruik genomen. Dat ge beurt met een speciaal feestelijk pro gramma, dat wordt uitgezonden van 's morgens 8.00 tot 's middags 15.00 uur. De nieuwe studio is ingericht in het sou terrain van het gemeentehuis (recht on der de raadzaal), en is tegelijk de "au diovisuele" ruimte die de gemeente wil gaan gebruiken bij voorlichting aan groepen. Daarnaast is de controleka mer gebouwd, waar alle technische ap paratuur is ondergebracht en die door een raam met de studio verbonden is. Het is de bedoeling dat Radio Soest de ruimte voortaan gebruikt voor al haar "gemeentelijke" uitzendingen. Om 11.00 uur vindt de officiële ope ning plaats door burgemeester Hans de Widt, die de studio in gebruik zal stel len. Wethouder Jan Visser (voorlich ting) zal de studio vervolgens overdra gen aan het bestuur van Radio Soest in de persoon van voorzitter Armand Trippaers. Vóór de "plechtigheden" begint de rechtstreekse uitzending vrijdagmor gen om 08.00 uur met het programma "Goedemorgen Soest en Soesterberg", gepresenteerd door Peter van der Weij, met daarin o.a. het Soesterbergs kwar tiertje met Annelie Mees (Soesterbergs Belang), "Politiek Gezien"met als gast het CDA-raadslid Bart Krol, en de co lumn "The Talk of the Town" van Aad Post. Om 10.00 uur wordt het programma gevolgd door Studio Twee, het magazi ne van Thys Schlebaum en Frank Köh- linger (het enige onderdeel dat die dag niet vanuit de nieuwe studio-Raadhuis plein komt, maar dat vanuit de locatie Molendael (Zonnegloren) wordt uitge zonden. Instuif Tussen 11.00 en 12.00 uur, na de plechtigheden van de opening, wordt een instuifprogramma uitgezonden, waarin diverse onderwerpen worden besproken, zoals het beheer van het ge meentelijk foto-archief (met de heren Joop Piekema, Henk Gerth en Anton van den Dijssel), de aanbieding van een wandkleed met het gemeentewapen door de handwerkclub van De Drie Ei ken uit Soesterberg en "bijgeloof en vrijdag de dertiende". Ook dit pro gramma is samengesteld en wordt ge presenteerd door Peter van der Weij. Wethouder Jan Visser zelf neemt de presentatie voor zijn rekening van de uitzending over ambtenaren en hun hobby's (12.00-13.00 uur), waarbij ook verzoekplaten worden gedraaid, waarna Peter van der Weij weer een uur vult met een programma over "Infor matie en communicatie". Daarin wordt het team gepresenteerd dat in het ge meentehuis Voor de communicatie zorgt: telefoniste Wil Walman, de in- formatrices Anita Börgonje, Margot Calis en Len Schimmel, alsmede assis tent-voorlichter Joop van Haaften en Radio Soest-presentator Peter van der Weij en tecnicus Piet Rooimans tes ten de nieuwe studio. In de controleka mer bedienen Alex Lilien (l.) en Han Erkens de knoppen. hoofd Staf Voorlichting Ben van Os. Gespreksonderwerp is o.a. de taken van de afdeling Voorlichting en infor matie, die in de toekomst afdeling Communicatie gaat heten. 'Kent u Soest?' Om 14.00 uur wordt de uitzending af gesloten met de quiz "Kent u Soest?", waarin drie teams van de gemeente Sector I, Sector II en Staf) elkaar be strijden op hun kennis van en over Soest. Het programma wordt samenge steld door Peter van der Weij en Ben van Os, en gepresenteerd door Thari Schröder. Op de hele uren verzorgt Ra dio 10 Gold een nieuwsbulletin. Alle burgers van Soest zijn van harte welkom om een kijkje te nemen in de nieuwe studio-Raadhuisplein; zij kun nen dan getuige zijn van het "radio-ma ken" door Radio Soest, in dit program ma waarvan de techniek in handen is van Han Erkens, Alex Lilien, Piet Rooimans en Wout van Houdt. De pro- duktie en de eindregie zijn van Peter van der Weij. Het programma van Radio Soest is te beluisteren via FM 105,9 MHz (ether) en FM 97.00 MHz (kabel). Vanaf dinsdag 24 maart tot en met za terdag 28 maart brengt het Muziek theater van het Griftland College 'Porcospino'. Na 'Bykonox', 'Lem- hoofd', 'Over de muur' en 'Leegwater' is dit de vijfde grote theaterproduktie van het inmiddels befaamde Griftland Muziektheater. Vijf avonden lang brengen zestig leerlingen een geweldi ge theatershow op de planken in de aula van de school waar op maar liefst drie podia wordt gespeeld. In 'Porcospino' spelen, zingen en dan sen zo'n zestig leerlingen op enthou siaste wijze. Het is hun stuk. Zij hebben er vanaf september met elkaar aan ge werkt. Elke week kwamen zij op vrij dagmiddag bij elkaar om samen te pra ten, te denken en te improviseren rond het thema 'vrij en gevangen'. Hun bele vingswereld kan men in dit stuk terug vinden. De spelregie is in handen van regisseur Bert van der Roest, van Annebel Pro- dukties uit Utrecht, terwijl Peter Oos- terveer tekent voor de dansregie. Alle muziek is ook nu weer geschreven door muziekdocent Freek Berrier. Men vraagt zich af wat 'Porcospino' be tekent? Het zou een woord uit een Spaans dialect kunnen zijn, met als be tekenis 'stekelvarken'. Maar evengoed kan het een antwoord op onze fantasie zijn, want welk woord kan je niet kiezen om een naam te geven aan je fantasie? Ergens in een tropische oerwoud ligt een dorpje waar mensen met elkaar le ven. Ogenschijnlijk rustig en vredig, maar dan gebeurt er iets... Er komt ver andering in hun leefpatroon. Winnaars en verliezers Dit is wat de theatermakers heeft bezig gehouden. En het is niet altijd even ge makkelijk geweest, maat het leven is ook niet altijd even gemakkelijk. Daar kan je zwaar over denken en praten. Je kan het op speelse, lichte wijze laten zien. Voor dat laatste is gekozen. In 'Porcospino zien we mensen worstelen met hun vrijheid. We zien verliezers en winnaars. Maar wie wat is, mag de kij ker zelf concluderen. Een dergelijke produktie is ondenkbaar zonder financiële hulp. Een aantal be drijven is bereid gevonden het project te steunen. Hoofdsponsor zijn de NMB-bank en restaurant 'De Soester Duinen'. Verder hebben Yves Rocher, Procar, Van Asch BV en Van de Ven een bijdrage geleverd. Op zondag 15 maart aanstaande zal in het jongerenprogramma 'Jong Soest' van Radio Soest, dat vart 15.00 tot 17.00 uur wordt uitgezonden, veel aan dacht worden besteed aan 'Porcospi no'. Er zijn onder andere interviews met spelers en muziekfragmenten uit eerdere muziektheaterprodukties te horen. Het is vanzelfsprekend dat zoveel mo gelijk ouders en leerlingen de voorstel ling gaan zien, maar ook andere inwo ners van Soest en Baarn worden harte lijk uitgenodigd. Vanaf 18 maart tot en met 24 maart kunnen kaarten telefo nisch tussen 9.00 en 16.00 uur worden gereserveerd via tel. 11715 in Soest. De prijzen zijn voor kinderen tot negentien jaar f5,- (dinsdag, woensdag en don derdag) en f 6,50 (vrijdag en zaterdag). Volwassenen betalen f 10,- (dinsdag, woensdag en donderdag) en f 12,50 (vrijdag en zaterdag). Wees er snel bij! Vijf keer een uitver kochte zaal is een traditie! Op zaterdagmiddag 4 april is er weer een info-markt voor aanstaande ou ders in het Medisch Centrum aan de Nieuweweg 14. Ook nu werken er een aantal instellingen, personen, vereni gingen en organisaties op uiteenlo pende gebieden mee, die alle recht streeks te maken hebben met zwan gerschap, bevalling en de eerste le vensperiode van een kind. Aan de info-markt werken onder ande ren de volgende deelnemers mee met een informatiestand: Verloskunde Per dag worden in Nederland bijna 500 baby's geboren. Ieder keer voltrekt zich het grote wonder, de geboorte van een uniek mensenkind. Zoals ieder kind uniek is, zo kent iedere zwangerschap zijn eigen ontwikkeling en eigen vra gen. Veel van die vragen kan men beantwoord krijgen door een verlos kundige op de info-markt. Vereniging Borstvoeding Natuurlijk Veel vrouwen die in verwachting zijn, willen hun baby nd de geboorte graag borstvoeding geven. Maar boe werkt dat in de praktijk? Moet je je erop voor bereiden? De Vereniging Borstvoeding Natuurlijk geeft dertien folders uit met informatie en tips over borstvoeding; die zijn in de stand te koop. Verder wor den persoonlijke adviezen aan zwange re en voedende moeders gegeven. Medisch Centrum Molendael Ook nu weer zal de stand van Medisch Centrum Molendael Soest (voorheen Zonnegloren") op de info-markt aanwe zig zijn. Als ae bevalling en het kraam bed 'normaal' verlopen, staan de deu ren van de kraamafdeling open. En mocht het onverhoopt anders lopen, dan wordt men verwezen of overge plaatst naar Medisch Centrum Molen dael in Baarn. Op de info-markt staan een verpleegkundige van de kraamaf deling en een verpleegkundige van de kinder-unit om alle vragen te beant woorden. Iedereen die belangstelling heeft voor de zwangerschap, de bevalling en de eerste levensperiode is met of zonder kinderen van 13.30.tot 16.00 uur Wel- f j *'j. kf\- Ook kringloopwinkels richten zich op de seizoenen. Voor de collectiewisse ling gaat de Retoerboetiek aan de Dah liastraat 6 in Baarn van donderdag 12 tot en met maandag 16 maart dicht. De nieuwe collectie omvat onder andere veel leuke zomertruien, damespanta lons en kinderkleding. Er is ook ruime keuze uit een nieuwe voorraad van flit sende oorbellen te maken. Bij collectiewisseling blijft het niet: ook de boetiek ondergaat een gedaantever wisseling, een echte face-lift. Er wordt door vrijwilligers het een en ander ver bouwd, waardoor de gezellige Retoer boetiek er nog aantrekkelijker uit komt te zien. Op dinsdag 17 maart (9.00 uur) wordt er heropend. Het publiek wordt verwelkomd met een versnapering en is natuurlijk ook in de Retoerbeurs van harte welkom, om uit de spullen een koopje op de kop te tikken. Veiling Voor de derde keer: veiling bij de Re toerbeurs, en wel op zaterdag 21 maart aanstaande om 11.00 uur. De voor gaande veilingen waren zo'n succes, dat de Rebo besloten heeft weer zo'n spe ciale verkoping te organiseren. Het gaat deze keer onder meer om oude Verka- de-albums (onder andere 'Kamerplan ten', 'Cactussen', 'Mijn Aquarium'), een Droste-servies (jaren vijftig), een kakstoel, oude prenten, diverse schil derijen, een handgemaakte eiken broodkast. De kijkdagen voor de veiling zijn van dinsdag 10 tot en met vrijdag 20 maart tijdens de Rebo-openingstijden: dins dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. De veiling begint om precies 11.00 uur op 21 maart. Telefoon Rebo ;tfCrinêk>op: (02154)-21895. Snel reageren betekent volop keus in MODEL, KLEUR en UITVOERING Het Auto VanderMeer BUDGET-PLAN biedt uiterst aantrekkelijke voorwaarden, waardoor u MET EEN GERING MAANDBEDRAG TOCH IN EEN BIJNA NIEUWE FORD RIJDT! De Bijna Nieuwe Fords kunnen wij, door konstant voorraad-verloop, aanbieden met DUIZENDEN GULDENS VOORDEEL! Op deze Bijna Nieuw Modellen zit maar liefst 2V2 JAAR FABRIEKSGARANTIE Dus tot eind 1994! Alle Bijna Nieuw Auto's leveren wij INKLUSIEF AUTORADIO 4 x Fiesta 1100 Cheers injection 3-deurs 11 x Escort 1400 CL injection 3-5-deurs 1 x Escort 1600 CLX station 5 X Orion 1400 CL injection 4-deurs 2 x Siërra 2000 injection Azur 5-deurs 1 x Siërra 2000 injection Azur automaat 4-deurs 2 X Scorpio 2000 CL injection 4-deurs LPG In onze showroom hebben wij meer dan 100 gebruikte wagens in alle merken en prijsklassen Fluorweg 49-51, industrieterrein "De Isselt" 3800 AB Amersfoort. Telefoon: 033-670511 OFFICIEEL DEALER Onze showroom is geopend van maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur donderdag koopavond van 19.00 tot 21.00 uur De Vrije Vogels houden dit jaar een bijzondere tentoonstelling. In verband met het tien-jarig bestaan exposeert de vogelvereniging in de plantenkas van bloemisterij Van Oest aan de Ei gendomweg. Het is de bedoeling dat de leden hun vo gels in september bij elkaar brengen. De tentoonstelling is gepland op een don derdag-, vrijdag-, zaterdag en zondag avond. Dat bëtekent dat de bloemisterij buiten de normale winkeltijden open moet zijn. Daarvoor is de medewerking van de gemeente nodig. Het college kan en wil dat doen, met uitzondering van de zondag. De plan tenkas van Van Oest valt onder de win kelsluitingswet. Daarom is het mogelijk dat Van Oest volgens de zogenaamde 'veertiendagenregeling' ontheffing krijgt voor maximaal tien dagen per jaar. De gemeente is bereid die onthef fing te verlenen voor donderdag tot en met zaterdag. Het is niet mogelijk toe stemming te geven de plantenkas ook op zondag te openen voor de tentoon stelling. Interacademie Hulscher start in sep tember met twee zeer Europees getin te dagopleidingen. Met het oog op het grote Europa heeft het lesinstituut de opleidingen Europees Secretaresse en Internationaal Commercieel Mede- werk(st)er aan het lessenpakket toe gevoegd. Het programma voor de twee nieuwe dagopleidingen is pittig. In één jaar worden de cursisten klaargestoomd voor een baan op een internationaal kantoor in Nederland of in het buiten land. Zij kunnen worden uitgezonden in een secretariële of commerciële func tie naar bijvoorbeeld kantoren van mul tinationals in Europa. Een vooropleiding op havo/vwo-ni- veau is noodzakelijk. Voorde opleiding tot Europees Secretaresse moet men bovendien in het bezit zijn van een di ploma directiesecretaresse. In de opleiding wordt veel aandacht be steed aan een goede schrijf- en spreek vaardigheid in het Engels, Duits en Frans. Ook de Spaanse taal behoort tot het lesprogramma. Daarnaast staan on der meer de vakken economie, mana gement, marketing, internationaal recht en Europakunde op het program ma. Met het nieuwe vak Europakunde wordt getracht de culturele verschillen tussen de Europese volkeren duidelijk te maken. De dagopleiding Internationaal Com mercieel Medewerk(st)er leidt op voor commerciële functies op exportkanto ren in binnen- en buitenland. Naast een grondige training in de moderne talen zal aandacht besteed worden aan mar keting (NIMA-A), exportmanagement en internationaal recht. Volgens de di recteur, de heer P.J. Hulscher, ontstaat er op korte termijn behoefte aan com merciële medewerk(st)ers die zich in het grote Europa van 1993 thuisvoelen en de commerciële belangen van het Nederlandse bedrijfsleven kunnen be hartigen. Hoewel voor beide dagopleidingen ruim f 5.000,- moet worden betaald, is zo'n opleiding in verhouding niet duur. Een volledige MBO- of HBO-oplei- ding kost evenveel. Studenten aan In teracademie Hulscher vallen onder de kinderbijslagregeling en ontvangen eenzelfde bedrag als de basisbeurs. Bo vendien bestaat de mogelijkheid de ge hele opleiding te laten financieren door een particuliere bankinstelling. Wie meer wil weten over de dagoplei ding van Interacademie Hulscher kan alle informatie krijgen op de Open Dag op vrijdag 13 maart van 14.00 tot 21.00 uur. Radio Soest feliciteert de gemeente Soest van harte met de op 13 maart officieel in gebruik te nemen audio visuele ruimte in het gemeentehuis. Een geweldige aanwinst ten behoeve van de communicatie tussen be stuurders en burgers! Zeer erkentelijk is Radio Soest, dat de gemeente niet slechts een willig oor had voor de wens, aan de audio visuele ruimte een radiostudio te koppelen, maar aan de visie ook de daadkracht heeft willen verbinden om deze studio te realiseren. De eer ste uitzending vanuit de studio heb ben reeds plaatsgevonden. Graag stellen wij ons garant met be hulp van deze aanwinst de burgers van Soest nog beter te bedienen, met onder meer de actualiteiten recht streeks vanuit het gemeentelijk cen trum van bestuur. Bij de gelukwensen, blijheid en te vredenheid van het moment is het niet ongepast, de gedachten ook reeds naar voren te richten. Want natuurlijk ziet Radio Soest met zorg het jaar 1995 naderen, het jaar waarin het Zonnegloren-com plex zal worden ontmanteld, en Ra dio Soest zijn accommodatie aldaar zal moeten ontruimen. Een ander onderdak zal moeten worden ge vonden. Wij denken erop te mogen vertrou wen, bij de oplossing van ook dit probleem in het gemeentebestuur van Soest een krachtige steun te vin den. Met nogmaals onze felicitaties, en vriendelijke groet. Radio Soest, H. van Bremen, sekretaris A.L.F. Trippaers, voorzitter Zondag 15 maart is er weer een uitzen ding van 'Paravisie lokaal' bij Radio Soest, een programma voor mensen die meer uit het leven willen halen. In de komende uitzending weer vele interes sante onderwerpen: Edelsteenspecialiste Tosca Tetteroo vertelt alles over de therapeutische waarde van de barnsteen: 'Wat doet de ze prachtige steen voor degene die hem draagt?' Homeopathisch arts Rienk Nauta vertelt over de functie van onze darmen in ons leven en legt uit hoe het voedsel door ons lichaam verwerkt wordt. Voedseldeskundige en diëtist Joost Drenthe geeft aan waarom een weldoordachte voeding essentieel is voor onze gezondheid. Paragnost An- dré Groote doet een telepathische zendproef met de luisteraar, waarop men na afloop direct kan reageren pei telefoon. Aan deze zendtherapie is een prijs verbonden, namelijk de barnsteen. Nieuw in 'Paravisie lokaal' is de mede werking van de Soester paragnost Ro nald Groenesteijn. Hij zal met ingang van aanstaande zondag vragen behan delen op paranormaal gebied. Wie zelf paranormale ervaring heeft ge had en uitleg wil of een vraag heeft op het gebied van gezondheid, kan schrij ven naar: Radio Soest, Paravisie lokaal. Postbus 3062, 3760 DB Soest. Het programma wordt gepresenteerd door Eef van der Horst en is te beluiste ren via Radio Soest 97.0 op de kabel en 105.9 in de ether, van 14.00 tot 15.00 je gemeente ussen Stichth erberg en de re blibliotheel mlpen. Het b< Iheek was ni net een huui ,et Dorpshuis an dit jaar op ia) extra subsi jat de bibliotl ing kan betal jet gaat om een len per jaar- Sn ,et Dorpshuis in heek 18.600 )aarvoor bedrc ulden. De me iieente aan de FM 105.9 MHz 97.0 MHz (kabel) Elke dag nieuws op de hele uren Donderdag 12 maart 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Mickey van Gerven. 10.00 PITTIG GEKRUID Presentatie: Con van Hattem. 11.00 KENT U SOEST? Kwis waarin vragen worden gesteld over Soest. Produktie en presentatie: Thari Schröder. 11.30 KOFFIE MET ELLI Elli Pliester ontvangt u op de koffie. 13.00 EVERGREENS Presentatie: Monique Bivér. 14.00 GRAAG GEDAAN Verzoekplaten voor zieken en ouderen. Presentatie: Maria Drost. (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 Sluiting. Vrijdag 13 maart 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Peter van der Weij. Met in het Soesterbergse kwartiertje: Soester bergs Belang. Gast in "Politiek Soest": Bart Krol, gemeenteraadslid CDA. De column "The Talk of the Town" is van Aad Post. 10.00 STUDIO TWEE Magazine met Thys Schlebaum en Frank Köhlinger. 11.00 OFFICIËLE OPENING STU DIO (A.) Burgemeester J. de Widt stelt de studio in gebruik. (B.) Wethouder J. Visser draagt de studio over aan het be stuur van Radio Soest. (C.) Instuifpro- gamma met o.m. gesprekken over het beheer van het foto-archief van de ge meente; het wandkleed met het ge meentewapen, gemaakt door de hand werkclub "De Drie Eiken"; en "bijge loof en vrijdag de dertiende". Presenta tie: Peter van der Weij. 12.00 AMBTENAREN EN HUN HOBBY'S Presentatie: Jan Visser. 13.00 DE GEMEENTE EN DE COM MUNICATIE Over voorlichting. Presentatie: Peter van der Weij. 14.00 KENT U SOEST? Drie teams van de gemeenten bestrij den elkaar in een kwis op kennis van Soest. Presentatie: Thari Schröder. Produktie: Ben van Os. 15.00 Sluiting. Zaterdag 14 maart 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Wandrina met een verhaaltje voor de kleuters (08.15 uur), gasten, de agenda en muziek. Presentatie: Thari Schröder en Joop van Haaften. 09.30 VAN HET RAADHUIS PLEIN Informatie van de gemeente Soest. Pre sentatie: Ben van Os en Peter van der Weij. 10.00 HET HITMUSEUM Hits uit de jaren '50, '60, '70 en '80. Uw hitgids: Coen Pater. 11.00 ZATERDAG MIDI-MAGA- ZINE Met o.a. politienieuws, het bei-spel, het asiel en "Kent u uw straat?" Presenta tie: Eef van der Horst. 13.00 LICHT VERTEERBAAR Interviews en muziek. Presentatie: Ron Bauer. 14.00 DE LOKALE TOP-TIEN Presentatie: Sander van Zweden. 15.00 SOEST SPORT Aandacht voor de Soester sportclubs, de duivenberichten en de voetbaluitsla gen. Presentatie: Loes Voet, Rob Jou- stra, Elise van de Hel en Frank Verhoe ven. 17.00 Sluiting. Zondag 15 maart 10.00 MUZIEK ONDER KERKTU1 Presentatie: Jaap Ribbens. 11.00 OMMETJE IN NATUUR EI MILIEU Tijd voor het IVN met Ad v.d. Herik e nieuws uit de Kwekerij met Dick Nei teboom. Presentatie: Joke Vrolijk. 12.00 RADIO SOEST KLASSIEK Beethoven: Coriolan; Schumann: Pi. noquintet; Mozart: Fluit/harpconcer Beethoven: Egmont. Presentatie: Ri< Ribbens. Samenstelling: Jaap Ribben 13.00 NEDERLANDS OP RADI( SOEST Presentatie: Thari Schröder. 14.00 PARA VISIE LOKAAL Een programma voor mensen die mee uit het leven willen halen. Presentatit Eef van der Horst. 15.00 JONG SOEST Deze week: toneel bij het Griftlan College. Presentatie: Franca Olthof e Jan Trimbos. 17.00 Sluiting. Ouwehands 1 jeberg in Rh Het prachtig wordt jaarlijh duizenden be is eigenlijk al wassenen als een gezinsat hevelen. Een gezinsat iele gezin (oi ouders met l die niet getro op één adres burgerlijke si slechts 170 j )ent u het hc ïands Dierei De kaart is gt april 1993. B 12.00 EEN RONDJE SOESTER nentnalapi Deorganisa tionale Vrouv werd gevierd, i veer 90 vrouw debijeenkoms nationale) sol In haar openi van Joke Smit vrouwen wille Maandag 16 maart 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Elly van der Wel. 10.00 MUZIEKPALET Muziek met vele kleuren. Presentatie Elly Jansen van Galen. 11.00 UIT DE KRANT GEKNIPT Presentatie: Elisabeth Hellebrand. 11.30 THAT S JAZZ Presentatie: Peter van der Weij. BERG Presentatie: Anneke Vestering. 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplaten. Presentatie: Ties va Veelen. (Aanvragen: postbus 306 3760 DB Soest.) 15.00 Sluiting. Dinsdag 17 maart voor 195 gu :oekjes met ïementskost bet ook moj aarabonnerr Voor één pei den (na 1 aj tweede gezin ipril 70 gulc Jet bedrag dan in totaa! Daarnaast is ;en zogenaa lijbetaling v vangt u een 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Ties van Veelen. 10.00 SCHIJVEN VOOR BED RL VEN Verzoekplaten voor de medewerk© wenkaartbi! van pannekoekenboerderij De Smic delen. Eén kei. Presentatie: Gerda Alders. de éntreeka 11.00 ONTDEKKINGSREIS DOO abonnemem NEDERLANDCon van Hattem neen renpark bez< u mee naar Drente (2). chertje! 12.00 DE MUZIKALE GRABBEI TON Presentatie: Sander van Zweden. 13.00 RADIO SOEST 55 Een programma voor de rijpe levensgt nieter. Presentatie: Gerda Alders e Elly van der Wel. 15.00 Sluiting. Woensdag 18 maart 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 BLOKUUR Presentatie: Ron Bauer. 11.00 VAN HET RAADHUIS PLEIN Informatie van de gemeente Soest. Prt sentatie: Peter van der Weij en Ben va Os. 11.30 MIDWEEK-MAGAZINE Met nieuws van de VW, de Rodde pers en van 12.30 tot 12.45 uur het ster renbeeld van de maand (Ram). Presen tatie: Eline Adriaans en Ronald den Broek. 13.00 JOURNALISTENFORUM Presentatie: Jan van Steendelaar. Pro duktie: Peter van der Weij. 14.00 BREEDUIT Presentatie: Ap Kruitbosch. 15.00 Sluiting.

Soester Courant | 1992 | | pagina 16