Een nieuwe lente: een wel heel voordelig geluid! 1999,-;» Gemeente helpt huurconflict tussen Dorpshuis en 'bieb' uit de wereld RAMMA- iVARÏAt Geslaagde Vrouwendag in Soest °'Laat de mensen ook eens lachen met iet een gezinsabonnement' 999,- 399,- Cursus 'Vallen en opstaan' ook in Soest 'Luchthappen De Speeldoos Theateragenda PAGINA 73 WOENSDAG 11 MAART 1992 SOESTER COURANT kaal' 1ZICHT litm subsidie voor verhoging huurprijs in Soesterberg PAGINA 17 Ouwehands Dierenpark: Slippertje op de weg Soester vrouw Betaal voor de Top set van Technics geen 2596,- maar ?as Dief achterhaald door Soester man Continental Singers in Baarn Autoradio blijft gewild object Klimmers en slingeraars Spoedeisende eerste hulp bij kinder-ongevallen Geen ruimte voor terrein rijlessen Pakketten voor Polen 'APB -ambtenaar' kwam neuzen... ïsen, blijheid en te- het moment is het de gedachten ook n te richten, ik ziet Radio Soest r 1995 naderen, het Zonnegloren-com- ontmanteld, en Ra- :commodatie aldaar ruimen. Een ander noeten worden ge- p te mogen vertrou- lossing van ook dit ;t gemeentebestuur achtige steun te vin- onze felicitaties, en et, Radio Soest, Breinen, sekretaris 'rippaers, voorzitter De gemeente heeft een conflict lussen Stichting Dorpshuis Soes berg en de plaatselijke openba- ;e blibliotheek uit de wereld ge- iolpen. Het bestuur van de biblio- heek was niet akkoord gegaan met een huurverhoging, waarna iet Dorpshuis de huur per 1 juli ,an dit jaar opzegde. De gemeente ral extra subsidie verstrekken, zo- lat de bibliotheek de huurverho- jng kan betalen. let gaat om een bedrag van 3.400 gul len per jaar. Sinds de verbouwing van iet Dorpshuis in 1987 betaalt de biblio- heek 18.600 gulden huur per jaar. )aarvoor bedroeg de huursom 24.900 ulden. De medewerking van de ge meente aan de verbouwing van het de luisteraar, waarop lirect kan reageren per ;ze zendtherapie is een namelijk de barnsteen, isie lokaal' is de mede- Soester paragnost Ro ijn. Hij zal met ingang zondag vragen behan- >rmaal gebied. ■male ervaring heeft ge- 1 of een vraag heeft op gezondheid, kan schrij- Soest, Paravisie lokaal 1760 DB Soest, i wordt gepresenteerd r Horst en is te beluiste- >est 97.0 op de kabel en ;r, van 14.00 tot 15.00 T/M WOENSDAG MHz 97.0 MHz (kabel) dag 15 maart <K ONDER KERKTDJ aap Ribbens. ÏTJE IN NATUUR VN met Ad v.d. Herik e Kwekerij met Dick Nei ïntatie: Joke Vrolijk. 3 SOEST KLASSIEK oriolan; Schumann: Pi; azart: Fluit/harpconcer gmont. Presentatie: Rie enstelling: Jaap Ribben RLANDS OP RADI dorpshuis in 1987 hing onder meer aan de voorwaarde dat de huur zou worden verlaagd tot 18.600 gulden. Met het verschil (6.300 gulden) zou de biblio theek zelf de verbouwing van haar fil- haal in het dorpshuis financieren. Die afspraak is echter nooit in een nieu we huurovereenkomst vastgelegd. In 1991 kwam het bestuur van het Dorps huis met een voorstel een nieuw huur contract op te stellen. Het Dorpshuis hield daarbij rekening met de ontwik keling van de prijzen en zei de huur te verhogen tot 22.000 gulden per jaar. Dat was het bestuur van de bibliotheek te gortig. Een verhoging van meer dan 5,5 procent was onaanvaardbaar voor de 'bieb'. Die reactie deed het bestuur van het Dorpshuis besluiten de huur per 1 juli 1992 op te zeggen. Ondanks een be middelende rol van de gemeente aan de onderhandelingstafel bleven beide par tijen in een impasse zitten. Daarop heeft de gemeente een juridisch adviseur in de arm genomen. De ge meente is daarop tot de conclusie geko men dat de verhoging van 3.400 gulden van het Dorpshuis acceptabel is, omdat het om bedrijfsruimte gaat. De gemeen te is daarom bereid jaarlijks 3.400 gul den extra subsidie te verlenen aan de bi bliotheek. Daardoor kan de bibliotheek in Soesterberg gebruik blijven maken van de ruimte in het Dorpshuis. De zaak voorleggen aan de kantonrech ter werd door de juridisch adviseur af gewezen. Dat zou ertoe kunnen leiden dat de kantonrechter de huurprijs zou bepalen, die in dat geval wellicht nog hoger zou kunnen zijn uitgevallen. Foto: Herman van Dam. I» De organisatoren van de plaatselijke editie van de Interna tionale Vrouwendag, die afgelopen zaterdag ook in Soest werd gevierd, kijken terug op een geslaagd evenement. Onge veer 90 vrouwen woonden in de wijkzaal van de Emmakerk iie bijeenkomst bij, die dit jaar in het teken stond van de inter nationale) solidariteit. In haar openingswoord las Jenny Allard o.a. enkele verzen van Joke Smit, uit het beroemde gedicht "Er is een land waar vrouwen willen wonen Het cabaret van Dorien Mijksenaar en Wim Valenkamp ("Dorien goes Europe"), dat de hoofd moot van de bijeenkomst vormde, viel uitstekend in de smaak, en dat was ook het geval met het optreden van de volksdansgroep "Radost". Tussen de bedrijven door bekeken de deelneemsters o.a. in formatiestands van de Derde- Wereldgroep en Amnesty In ternational. Het evenement werd besloten met een gezamen lijke maaltijd, waaraan ongeveer dertig bezoeksters deelna men. Jiari Schroder. VISIE LOKAAL Tia voor mensen die mei villen halen. Presentatii lorst. SOEST toneel bij het Griftlanj rntatie: Franca Olthof g- lEMORGEN SOEST ïlly van der Wel. EKPALET /ele kleuren. Presentatii an Galen. 'E KRANT GEKNIPT] ïlisabeth Hellebrand. I "S JAZZ 'eter van der Weij. RONDJE SOESTE Anneke Vestering. AVORIETE KEUZE n. Presentatie: Ties va nvragen: postbus 306 :st.) sdag 17 maart Ouwehands Dierenpark op de Greb- 'eberg in Rhenen, wie kent het niet. "et prachtig aangelegde dierenpark ivordt jaarlijks bezocht door honderd duizenden bezoekers. Een dierenpark lis eigenlijk altijd leuk, zowel voor vol wassenen als kinderen en daarom is een gezinsabonnement zeker aan te levelen. ien gezinsabonnement kost, voor het iele gezin (onder gezin wordt verstaan •uders met kinderen, vanaf drie jaar, lie niet getrouwd (geweest) zijn en die >p één adres zijn ingeschreven bij de mrgerlijke stand van die woonplaats) slechts 170 gulden. Voor dat bedrag 'ent u het hele jaar welkom in Ouwe- iands Dierenpark. "•e kaart is geldig van 1 april 1992 tot 1 ipril 1993. Bestelt u het gezinsabonne- entna 1 april 1992, dan betaalt u hier- 'oor 195 gulden. Na slechts drie be zoekjes met vier personen zijn de abon nementskosten er al uit! Natuurlijk is iet ook mogelijk om een individueel jaarabonnement te nemen, oor één persoon betaalt u dan 65 gul len (na 1 april 75 gulden). Voor het weede gezinslid wordt 60 gulden (na 1 ipril 70 gulden) in rekening gebracht. Jet bedrag wordt echter nooit meer •EMORGEN SOEST ^"dfmogelijkhe.d voor fies van Veelen. 1VEN VOOR BEDRU- n voor de medewerkers tvi ekenboerderij De Smic-dt tie: Gerda Alders. 'en zogenaamd superabonnement met 'ijbetaling van 20 gulden per gezin ont vangt u een Leeuwenkaart. Deze Leeu wenkaart biedt een aantal flinke voor- leien. Eén daarvan is 20% korting op le èntreekaart wanneer u met niet- 'EKKINGSREIS DOORab°nnementhouders Ouwehands Die- IDCon van Hattem neeiAtrenpark bezoekt. Dat is nog eens een la- )rente (2). 'hertje! UZIKALE GRABBEL- iander van Zweden. O SOEST 55 ma voor de rijpe levensg^ ntatie: Gerda Alders ét Wel. )EMORGEN SOEST Eef van der Horst. ;uur ïlon Bauer. «J het raadhuis- n de gemeente Soest. Pre- r van der Weij en Ben van ^EEK-MAGAZINE yan de WV, de Roddel- 2.30 tot 12.45 uur het ster- de maand (Ram). Presen- Adriaans en Ronald van NALISTENFORUM fan van Steendelaar. Pro- van der Weij. DUIT Ap Kruitbosch. 'g- Jubileumjaar Op 18 juni 1992 is het precies 50 jaar geleden dat Cornelis Willem Ouwe hand 'zijn' dierenpark op de Grebbe- berg begon. Ouwehand was voor die tijd een zeer vooruitstrevend en mo dern man. Op de Grebbeberg had hij een kippenfarm en vervaardigde hij zelf kippenvoer. Regelmatig nodigde hij boeren in de omgeving uit om zijn 'mar ketingstrategieën' uit de doeken te doen (in het jaar 1932 was daar vast een ander woord voor!). Deze bijeenkom sten werden druk bezocht en waren ze ker interessant. Verder had Ouwehand een passie voor exotische dieren. De boeren uit de omgeving namen al snel familieleden mee: zij konden onge stoord luisteren naar wat Ouwehand te zeggen had over het bedrijf en hun echt genote, kinderen, etc. konden onder tussen de prachtige dieren bekijken. Van het één kwam het ander en daarom werd op 18 juni 1932 officieel Ouwe hands Dierenpark op de Grebbeberg te Rhenen gesticht. In dit speciale jubileumjaar is er een groot aanbod van jubileumaktiviteiten voor de abonnementhouders. Tevens zijn er, tot en met 30 september 1992, maar liefst 22 verschillende jeugdakti- viteiten. Betrokken Maar als je één keer door Ouwehands Dierenpark hebt gewandeld, dan heb je het toch voorlopig wel weer gezien, zo luidt de kritische opmerking wanneer gepraat wordt over een dierenpark. Pe tra Pouwels, marketing manager PR van Ouwehands Dierenpark, weerlegt deze stelling met klem: 'Er zijn heel veel mensen die twee minuten bij een beest staan te kijken en hup, dan gaan ze weer verder. Dat is zo jammer, want per soonlijk merk ik datje in de loop van de tijd echt een band met de dieren op bouwt. Ik voel me echt betrokken bij de dieren en de natuur en ik hoop dat we als medewerkers deze betrokkenheid uitstralen naar de bezoekers.' Daarom heeft Ouwehands Dierenpark als geen ander getracht om het harmonieus op elkaar afgestelde leefklimaat aantrek kelijk te laten zijn voor mens én dier. De slogan: 'Laat de dieren ook eens la chen. Kom naar Ouwehands Dieren park' wordt voor deze gelegenheid een malig omgedoopt tot: 'Laat de mensen ook eens lachen. Koop een gezinsabon nement voor Ouwehands Dierenpark'. De antwoordkaart voor een gezins abonnement vindt u elders in deze krant. Een jongedame van 22 lentes heeft vo rige week een slippertje gemaakt op de Wieksloterweg. De Soester deerne bleef ongedeerd. De vrouw reed met haar wagen op de Wieksloterweg. Ze kwam vanuit de richting van de Veenzoom. Op een ge geven moment raakte ze met de rech terzijde van de auto in de zachte berm. Ze probeerde te corrigeren en stuurde naar links, maar botste daardoor aan de linkerkant van de weg tegen een lan taarnpaal. De volgende actie was een koele duik in de sloot. De politie nam de delen I en III van de auto in beslag, hetgeen betekent dat de auto zo goed als onbruikbaar is. De vrouw kwam met de schrik vrij. SUV 470 New class A versterker met een gigantisch vermogen van 90 Watt. Electronisch beveiligingscircuit. 6 ingangen en recordselector. (van een andere bron opnemen dan waar naar geluisterd wordt) Normale verkoopprijs 599,- RSB 565 Direct aangedreven loopwerk voor proff prestaties. Doby B/C en HX Pro. Super duidelijke peakmeters. Regelbare bias voor individuele tape afstemming. Class AA versterker en aut. zoeksysteem. CAO Normale verkoopprijs D5J5J," SLPS 50 Top of the line cd-speler die het maximum aan technisch vernuft vertegenwoordigd. Bejubeld in binnen- en buitenlandse pers. Nieuw ontwikkelde MASH DA conv. Extra zwaar uitgevoerd loopwerk. Class AA techniek. Normale verkoopprijs STG 470 Toptuner met new class A techniek. Zeer uitgebreid H display. Volledig computergestuurd. Normale verkoopprijs Steenhoffstraat 13a -15 - Soest - Telefoon 02155 - 12 1 32 ilpfnnn 0P156 - 19 1 3? Mlü üf Die vervelende alarminstallaties ook. Je kunt tegenwoordig niet eens meer rustig een auto of een auto-radio stelen. Op de Valeriaanstraat mislukte woens dagavond een poging, omdat het autoa larm afging. De dader had in een kleed kamer van een schoolgebouw de sleu tels uit de jas van een Soester gestolen. Buiten gekomen wilde hij de auto ope nen, maar toen ging het alarm af. De da der ging ervandoor en verschool zich even verderop in een andere wagen. De gealarmeerde eigenaar (23) trof hem daar aan en vond ook de sleutels. De 22-jarige dader, die verklaarde dat hij de autoradio had willen meenemen, werd aangehouden en moest de nacht doorbrengen op het politiebureau. Op dinsdag 7 april zal in de Opstan- dingskerk (Eemweg) in Baarn een con cert worden gegeven door de Continen tal Singers. Het concert van deze be kende gospelgroep, die bestaat uit circa veertig internationale jongeren, is de première van de jubileumtoernee. Al weer vijfentwintig jaar staan groepen Continental Singers op podia in tal van landen. De Continentals brengen tij dens deze uitvoering een medley van bekende liederen en geheel nieuw re pertoire. Na het eenmalig optreden in Baam vertrekt de groep reeds de vol gende dag richting Oost-Europa, waar onder andere concerten in de Baltische republieken worden gegeven. Kaarten a f 17,50 (kinderen t/m tien jaar f 7,50) zijn onder ander verkrijg baar bij Benzinestation De Witte Pom pen, Steenhoffstraat 25, Soest. Informatie: tel. 02154-22164 of 033- 804862. Autoradio's blijven een enorme aan trekkingskracht uitoefenen op bepaal de deelnemers aan de maatschappij. Dat bleek eens te meer in het afgelopen weekeinde, toen in Soest zes wagens werden opengebroken. Op de Dr. Ru- pertlaan, de Johannes Poststraat en de Burgemeester Grothestraat leverde dat geen buit op, al werden de auto's wel beschadigd. Aan de Wilhelminalaan werd wel een radiocassetterecorder uit een auto ge haald. Hetzelfde gebeurde aan de Sta tionsweg. De dief nam tevens een ver banddoos mee. Aan de Clauslaan wer den een gouden ketting en een zilveren armband uit een auto weggenomen. "O" o KONINKLIJKE MAATSCHAPPIJ TUINBOUW EN PLANTKUNDE Van veel oude huizen zijn de muren be groeid met wingerd en veel gevels wor den dapper beklommen door klimro zen. In menige pergola doet een bruids sluier zijn best om alles zo snel mogelijk met een weelde van takken en bladeren te bedekken. Houdt u van klimmers en slingeraars? Een heel inspirerende tuin voor lief hebbers van deze planten is die van Kasteel De Walenburg; rozen groeien daar onstuimig over pergola's, ijzeren bogen en marmeren pilaren. Op donderdagavond 19 maart aan staande zal de heer Van Geffen een le zing voor Groei en Bloei houden over deze interessante plantengroep. Ze worden helaas nog (te) weinig in tuinen toegepast! Tot de bekendste klimmers behoren onder andere de kamperfoelie, de clematis, de klimop en als eenjarige is ook de lathyrus populair. Klimmend fruit is er in de vorm van de buitendruif (op 21 mei aanstaande wordt een spe ciale lezing over druiventeelt gehou den) en over de mogelijkheden van het leiden van bijvoorbeeld pruimen en ki- wiplant is men nog lang niet uitgepraat. Op 19 maart zal de nadruk echter liggen op de clematis en de blauwe regen. De heer Van Geffen zal uitvoerig ingaan op snoei, standplaats en grondverbetering en veel voorbeelden laten zien van nieuwe aanwinsten in het assortiment. De lezing wordt gehouden in het EH- BO-gebouw aan de Parallelweg en be gint, in verband met de ledenvergade ring, iets later, namelijk om 20.30 uur. Voor niet-leden zijn de. toegangskosten f3,-. Een kind neemt een slok van een reini gingsmiddel, dreigt te stikken in een snoepje of valt in het water - voorbeel den van ongelukken met kinderen in en om het huis. Kleine kinderen on derzoeken de wereld om zich heen, maar zien nog geen gevaar. Daardoor zijn kinderen in de leftijd van 1 tot 5 jaar de grootste risicogroep en volle dig afhankelijk van de reactie van vol wassenen. Daarover gaat de cursus "Vallen en opstaan", die binnenkort ook in Soest wordt gegeven. Wat doet u als uw kind hete thee over zich heen krijgt? Belt u dan de huisarts, trekt u de kleding uit, houdt u het kind onder de koude douche of gaat u direct naar het ziekenhuis? Over dergelijke vragen - en vooral de antwoorden! - gaat het in deze cursus over "spoedei sende eerste hulp bij kinder-ongeval len". Onderzoek heeft uitgewezen dat de juiste hulp, direct na het ongeluk, van levensbelang is voor het kind, met name voor baby's, peuters en kleuters. De kinderen zelf zien de gevaren niet. Ze proberen hun mogelijkheden uit en daarom is voor de ouders voortdurende waakzaamheid geboden. Toch zit een ongeluk vaak in een klein hoekje: ze gaan even hun gang en het kwaad is al geschied. Reinigingsmiddel wordt voor limonade aangezien, een knikker wordt beschouwd als een snoepje, een ruk aan het tafelkleed laat een kop hete thee omvallen, een bal rolt in de vijver... Kinder-ongevallen grijpen vaak diep in In Soest is geen 2,5 hectare grond be schikbaar voor het geven van rijlessen. De stichting educatief centrum motor voertuigen uit Vaassen had daarom ge vraagd bij het gemeentebestuur. Vol gens het college is er in Soest geen ruim te voor. De stichting is daarvan op de hoogte gesteld. Op vrijdag 13 maart (14.00-22.00 uur) is er weer gelegenheid om pakketten in te leveren voor familie, vrienden en kennissen in Polen bij de familie De Groot, Haverweerd 117. De pakketten worden aan huis afgeleverd. Ze moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevige kartonnen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw er omheen. Adressen van zowel geadres seerde als afzonder moeten duidelijk leesbaar op de doos staan. De pakket ten mogen ook brieven, tijdschriften etc. bevatten. Het maximale gewicht is 25 kg. De kosten zijn f 7,50 per pakket plus f 2,50 per kg. Er zijn regelmatig nieuwe adressen van hulpbehoevende gezinnen. Inlichtingen: tel. 24377. Een oudere bewoonster van het Boek weitland meldde de politie een vreemd voorval dat vorige week vrijdag had plaatsgevonden. Ze had die dag bezoek gekregen van een ongeveer 55-jarige mem, die zich aandiende als ambtenaar van het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Hij had gezegd dat hij wat papie ren wilde inzien. De vrouw had hem zijn gang laten gaan, maar vertrouwde de zaak toch niet helemaal. Ze deed later navraag bij het ABP, maar daar wist men van niks. De politie vermoedt dat de man in kwestie met minder goede bedoelingen was binnengedrongen en waarschijnlijk wat kwam neuzen, om later eventueel zijn slag te kunnen slaan, en verbindt daaraan een waarschuwing: wees alert op wie u binnenlaat en vraag altijd naar een legitimatie! het leven van de kinderen en hun ou ders in, ook in emotionele zin. Ouders weten echter lang niet altijd wat goed is in dergelijke omstandigheden, en intuï tieve reacties zijn soms helaas volko men verkeerd. Jaarlijks komen zo'n 50.000 kinderen van 0 tot 4 jaar in het ziekenhuis terecht na een ongeval, maar het aantal kinderen dat als gevolg van de huis-, tuin- en keuken- ongeluk ken daar belandt, is tien maal zo groot als door een verkeersongeluk, [n veel gevallen is het een zaak van le ren of dood. Door adequaat optreden yan ouders/verzorgers kunnen de Dverlevingskansen sterk vergroot wor den. Uit onderzoek is gebleken dat in tensieve eerste hulp ter plaatse in veel gevallen beter is dan het overbrengen naar het ziekenhuis. De slachtoffers hebben daardoor betere herstelkansen. Ambulance-verpleegkundigen De cursus "Vallen en opstaan" is spe ciaal opgezet voor ouders en verzorgers van kinderen. Zij wordt gegeven door ervaren ambulance-verpleegkundigen en is ontwikkeld in samenwerking met het Wilhelmina-kinderziekenhuis in Utrecht. Ambulance-verpleegkundi gen vormen de discipline binnen de ge zondheidszorg die de meeste praktische ervaring heeft in paramedische, spoe deisende hulpverlening buiten het zie kenhuis. De cursus is praktijk-gericht en er wordt uitgebreid ingegaan op onder werpen als reanimatie, vergiftiging, verbranding, verwonding, verstikking, verdrinking etc. Er wordt ook praktisch geoefend met gebruik van speciale pop pen en dia's. De cursus omvat twee bij eenkomsten van drie uur en de curisten krijgen een cursusboek waarin de be handelde onderwerpen beschreven zijn. De cursus wordt op een nog nader te bepalen datum - afhankelijke van de in teresse - gegeven in Soest. Wie belang stelling heeft, kan voor nadere informa tie en opgave terecht bij het opleidings centrum SEH (Spoedeisende Eerste Hulp), de Koop 82 in Hoogland, tel. 033-806836. Veel waarden en normen staan op de helling... Maar verandert er nu werke lijk zoveel? Nou... als dat zou kunnen! Sofokles stimuleert van harte alle op hol geslagen mensen. Graag helpen ze van niets iets, en van iets niets te maken. Voor de ene mens betekent dit vol angst naar adem snakken; voor de andere mens is het eerder opgelucht ademha len. Maar voor beiden betekent "Luch thappen". In ieder geval: een program ma vol baarlijke nonsens. "Luchthappen" vertelt het verhaal van een gescheiden man die met zijn scha mele deel van de inboedel verhuist naar een flatje. Een sul die er nog iets van wil maken en het daardoor alleen maar er ger maakt. Kabaret Sofokles bestaat al lang. De leden van de groep zijn allen afkom stig uit het onderwijs in Amsterdam. Die afkomst heeft ertoe geleid, dat er - naast het spelen van een algemeen ka- baretprogramma in theaters - nog steeds wordt opgetreden met "Onder wijs op krukken", een programma, dat steeds wordt geactualiseerd (al was het maar door wat er in het onderwijs ge beurt) en dat speciaal bestemd is voor studiedagen, symposia en andere bij eenkomsten op onderwijsgebied. Dond. 12, vrijd. 13mrt. 19.30 uur: Victor of de kinderen van de macht Toneelspel voor jong en oud. Familievoorstelling gespeeld door theater Marmelijn. Kaarten f 5,- ook Pas65/CJP. Zaterdag 14 maart, 20.15 uur: Luchthappen Cabaret Sofokles met een nieuw caba retprogramma waarin baarlijke non sens centraal staat. Kaarten f 17,50 Pas65/CJP f 16,-. Donderdag 19 maart, 20.15 uur: Goed/fout Een nieuw toneelspel van Haye van der Heijden met in de hoofdrollen Ina v. Faassen, Nelly Frijda, Dorijn Curvers, Ton Kuyl, Kees Coolen e.a. Kaarten f 28,50 Pas65/CJP f 26,-. Dinsdag 24 maart, 20.15 uur: De vrouw met de Vogelkop Toneelspel dat een fascinerende kijk geeft op mensen die strijd voeren op een recht voor eigen leven. Uitvoerenden: Wivenke van Gronin gen en Marleen Baart. Kaarten f 17,50 Pas 65/CJP f 15,-. Donderdag 26 maart, 20.15 uur: Iets met een kist Nieuw cabaretprogramma van Bavo Galama. Kaarten f 17,50 Pas65/CJP f 15,-. Kindervoorstelling Woensdag 18 maart, 14.00 uur: Ezels feest Toneelvoorstelling voor jeugd vanaf 5 jaar, gespeeld door theater Kdijk. Kaarten f 6,-.

Soester Courant | 1992 | | pagina 17