ji.üiii i SOEST jVAÏMl IHI0 IR I (Hl m 0 PROGRAMMA- overzicht eldoos agenda Vrij-af bij 10-voudig lerarenjubileum Amnesty-scholententoonstelling geopend: 'Stel je eens voor dat Besturen Griftland en Waldheim gaan volgend jaar samen verder Nieuws van de bibliotheek Schapen van Arie v.d. Breemer 'bekennen ook kleur' 3AGINA 20 WOENSDAG 25 MAART 1992 SOESTER COURANT PAGINA 21 iviteiten 'Samen 125 jaar Griftland-ervaring' Menne ontsteekt drie meter hoge kaars TWIfl/'i' 'f WmM Filosofie in het dagelijks leven NFK-collecte voor kinderbescherming Autowiel gestolen B.V. Blokhutten Tuinhuisjes Rabat schuren Garages Schuttingen PASO-avond over hypnose, regressie en reïncarnatie Buurtvereniging Engh zoekt vrijwilligers Dierentehuis voert actie voor isolatie Auto 'behandeld' Spullenhulp ook woensdagmiddag geopend! Flenk Wegewijs van de Gouden Snaar bij Radio Soest O/S stichting openbare bibliotheek Nieuwe aanwinsten cd-collectie Mini-demonstratie tegen discriminatie? VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG tel. 19577 i aart: dus vertoont het 26 maart de film ly' van regisseur ang werd in 1941 en keerde op zijn ir China. Hij kan onder de 'vierde ;e cineasten, om- irele Revolutie is 2 tekst: 'In China te gerespecteerde ook de meest be- isen'. Het verhaal ie achttien-jarige is traditie wordt zesjarige Weiwei. an zij van elkaar iun leven op de wordt verliefd op ?eftijd, Bing, Wei- taat dit toe, maar dacht van Xiang- ken. Xiangxian is )enlijke vrouw. Ze van de tegenstel- ïuwelijk. De nieu- óngen haar tot het tot ze bijna op de stelijke instorting rtelt deze geschie- veel inlevingsver- or detail. Zijn res- en met hun heilige en voelbaar. De dan wel niet, maar baar. Het afscheid ;iwei grijpt alle be- eftig aan. De over lijd doet pijn, maar filmmiddelen die naar westerse be- raditioneel, maar n sfeer te creëren, r. Toegang f 7,50; f 5,-. irt: vertoont het Film- Argentijns/ Franse egisseur Fernando ijk één lange tango 2, liefde en passie, geschikt aan het rit- De banneling Flo- ceren naar zijn va- ïoedige gedachten rs... televen met devrij- )si en Floreal moet tunten vinden met iheid van het gezin, liefdesgeschiedenis )sch en hartstochte van en utopisch pa- een betere wereld, socialisme als een en, blijft in het hart al. Ook speelt hier ibestorven weduwe: ir man ontrouw zijn ij ooit nog zal terug- Curda' ('het laatste rop een humoristi- te hoofdstuk van de verlangen naar de waar iedere dag op moet worden. >orsprong volksmu- granten vanuit Gen- ir Argentinië werd d 1920 ontstond de ntische tango, een nenco en medi terra- geldt nog steeds als "ijkste cineasten van i Argentinië. Hij zet- ïlitieke cinema in de itvluchtte hij Argen- ijn gezin onderdak in n 'Tango's, 1'exil de e sfeer gemaakt. Met mnes de regie-prijs. Jgkeer in zijn land, aan de stok met de >ers. Een paar maan- een aanslag op hem emaskerde mannen /ermoedens zijn, dat gebeurd van op hoog mde regeringsmede- log niet echt vlotten e. r. Toegang f 7,50; le- f5,-. n aart organiseert de t Gooi/Amersfoort Dor alleenstaanden in w aan de Curac,ao- oort. Aanvang 21.00 agavond is er vanaf vond voor iedereen, ig na 20.00 uur): tel. 217. aart, 20.15 uur; ogramma van Bavo ?as65/CJP f 15,-. «g art14.00 uur: ig voor jeugd vanaf 5 or theater Kdijk. Of ze altijd wel zo populair zijn is de vraag, maar vorige week donderdag konden tien Griftland-leraren bij de leerlingen van de school absoluut niet meer "stuk". Dat kregen ze voor el kaar door de jeugd te verrassen met een vrije middag. De collega's kregen allemaal een flink stuk taart, dus die waren ook in hun nopjes. 's Morgens was voor een aantal leerlin gen al duidelijk geworden dat er iets op til was, al hadden de tien docenten die hun twaalfeneenhalf-jarig jubileum vierden hun plannetjes zo goed moge lijk geheim gehouden. De komst van de taarten - vervaardigd door bakker Ab Faas - onthulde dat er toch iets bijzon ders aan de hand moest zijn. Het tiental - herkenbaar aan de grote groene strikken waarmee ze zichzell voor deze gelegenheid hadden uitge dost - "veegde" als ware rattenvangers eerst de lokalen schoon door de leerlin gen naar de aula te drijven, voorafge gaan door een bandje. In gespannen af wachting wachtte de schoolbevolking daar af wat er komen zou, en dat werd al gauw duidelijk toen de jubilarissen in optocht en voorzien van teksten als "12,5 jaar ingegrift" en "10 x 12,5" het podium betraden, waar een korte huldi ging plaatsvond. Rector J. Mulder zwaaide het tiental ("hier staat 125 jaar Griftland-erva- ring") lof toe voor de manier waarop ze, na de sprong in het diepe van destijds, "er iets van gemaakt hadden", wat hij onderstreepte met een geparafraseerd gedicht van Paul van Vliet, en namens het schoolbestuur overhandigde me vrouw Huisman de docenten elk een oorkonde met een toepasselijk citaat en een cadeautje. Bloemen waren er na tuurlijk ook. De tien docenten kregen in de aula van de school een warm onthaal. Foto: Herman van Dam. De leraren zelf lieten zich evenmin on betuigd. Ze hieven gezamenlijk een zelfgemaakt jubileumlied aan, op de wijs van een bekende Beatles-song, met tien coupletten waarin ze hun gehoor bescheiden attent maakten op o.a. hun niet geringe kwaliteiten, en een refrein dat door de leerlingen werd meegezon gen. Een enorm gejuich steeg uit de verza melde menigte op toen de plechtigheid werd afgesloten met de verrassende mededeling dat de leerlingen voor de rest van de dag naar huis mochten. Dat hadden ze te danken aan de docenten Den Hollander, Duit, Van der Jagt, Fe- ringa, Hopster, Lokker, Osnabrugge, Renger, De Wit en Kamerling. Foto: Herman van Dam. Ruim 150 Soester leerlingen waren af gelopen vrijdag in de raadzaal van het gemeentehuis getuige van de opening van de scholententoonstelling van Amnesty International. De tentoon stelling bestaat uit collages, gedichten, tekeningen en tafelstukken van leer lingen van acht Soester scholen: de Da Costaschool, de Groen van Prinste- rerschool, de Insingerschool, de Mi nister de Visserschool, de basisschool Soestdijk, de Basisschool de Acht baan, de Montessorischool en het Griftland College. De leerlingen, ouders en leerkrachten werden door Leny Lergner van de Am nesty-werkgroep Soest toegesproken: 'Stel je eens voor dat je juf of meester je morgen komt vertellen dat de gemeente eist dat alle schriften, pennen, boeken en de tv worden ingeleverd, omdat de overheid vindt dat er op school te veel blauwe jassen worden gedragen. Zou je dan niet protesteren tegen dit onrecht? Stel je eens voor dat je vervolgens ver boden wordt te protesteren door po litieagenten met getrokken pistolen...' Ook wethouder Menne (burgemeester De Widt moest zich in verband met ziekte afmelden) hield de aanwezigen voor het zou zijn als dergelijke toestan den in Nederland zouden voorkomen. Met een betonschaar knipte hij het prikkeldraad door rondom een drie meter hoge kaars (symbool van Am nesty International), waarna deze ging Wethouder Jan Menne aan het woord tijdens de opening van de expositie. "Filosofie gaat vanouds over geluk, over concentreren, over efficiënt han delen, over ieders dagelijks leven", zegt de School voor Filosofie. De lessen van deze school zijn gebaseerd op oosterse en westerse tradities. Binnenkort begint een Introductiecursus van twaalf weke lijkse lessen. De school citeert filosofen, oude ge schriften en kunstenaars als Mozart en Shakespeare. Cursisten krijgen het ver zoek om wijze woorden dagelijks te toetsen aan de praktijk. De ervaringen die zij hiermee opdoen, worden in de les uitgewisseld. "Zo komt de filosofie echt tot leven", schrijft de school in haar fol der. Ander vast onderdeel van de les is een concentratie-oefening. Die heeft tot doel om mensen op een ontspannen manier alerter te laten worden. Deze oefening vormt tevens het belangrijkste "huiswerk" van de cursus. Alle medewerkers van de school verle nen hun diensten pro deo. De School voor Filosofie organiseert al vele jaren lessen in Amsterdam, Breda, Den Haag, Deventer, Groningen, Middel- harnis en Utrecht. Aanvang in Utrecht: dinsdagavond 7 of woensdag 8 april (naar keuze). Tijden: van 19.30 tot 22.00 uur. Plaats: Stichtse Scholengemeenschap voor MBO, Laan van Puntenburg 2, Utrecht (te lopen vanaf het Centraal Station/ruime par keergelegenheid). De twaalf lessen kosten f 150,- (all-m). Inschrijven gaat telefonisch: 030-515 585 of03464-15 62. Via deze nummers is ook een folder te bestellen die achter grondinformatie geeft. Ruim dertig jaar is het Nationaal Fonds Kinderbescherming actief om, daar waar mogelijk, hulp te bieden aan tien duizenden kansarme kinderen. In de loop der jaren is er heel wat veranderd in Nederland. De voorzieningen voor kinderen van rijkswege zijn gelukkig verbeterd, maar helaas is dat nog niet voldoende. Vanzelfsprekend blijft het NFK zich ac tief inzetten voor deze kansarme kinde ren die het, om wat voor redenen dan ook, slecht getroffen hebben en in de regel niet meer thuis (kunnen) wonen. Zij zijn ondergebracht in internaten, (medische) kindertehuizen, gezinshui zen, etcetera. Om al deze kinderen te kunnen geven waar zij recht op hebben is geld, véél geld nodig, mede omdat de subsidies van de overheid elk jaar krapper wor den. Daarom zal het Nationaal Fonds Kinderbescherming ook dit jaar weer bij u aan de bel trekken. Tijdens de landelijke collecteweek, die gehouden wordt van 29 maart tot en met 4 april 1992, zullen ongeveer 30.000 collectanten op pad gaan om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor deze kansarme kinderen. Dus gééf, zo dat tienduizenden kinderen ook dit jaar weerde hulp krijgen waar elk kind recht op heeft. Gun deze kinderen een goede jeugd en een goede toekomst. Geven is toch immers kinderspel! Gironummer 40 40 40, ten name van Nationaal Fonds Kinderbescherming, Deventer. branden. Vervolgens was de beurt aan de Minis ter de Visserschool. Leerlingen speel den een poppenkastspel waarin de 11-jarige Mario uit Nicaragua zonder pardon door de politie werd opgepakt, zonder iets te hebben misdaan. Dank zij de vele protestbrieven van Amnesty In ternational kon de regering uiteindelijk niets anders doen dan Mario vrij te la ten. Na het aangrijpende spel werden de aanwezigen uitgenodigd om alle in het raadhuis verspreid hangende werken te bewonderen. Uit de vele zeer originele werkstukken spreekt een grote betrok kenheid van de leerlingen bij het thema 'mensenrechten'. De werken zijn tot en met 28 maart, tij dens openingstijden van het gemeente huis, te bewonderen. Een bewoner van de Kastanjelaan bel de de politie zaterdagmorgen met de melding van de diefstal van een van zijn autowielen. Zijn vrouw was 's morgens in de auto gestapt om naar haar werk te gaan, maar kreeg de wagen niet van zijn plaats. Bij nader onderzoek bleek de auto op een krik te zijn gezet, nadat on bekenden een van de wielen hadden verwijderd. OOK SPECIALIST IN MAATWERK. HARINGSMA B.V., PARALLELWEG 15 TEL.:02155-211 04 De besturen van de Vereniging voor Prot. Chr. Voortgezet Onderwijs in Baarn/Soest en de Vereniging voor Prot. Chr. Algemeen Voortgezet On derwijs te Baarn hebben het voorne men uitgesproken om met ingang van 1 januari 1993 de beide verenigingen te fuseren. Op de binnen korte tijd te houden le denvergadering zal dit voornemen wor den besproken en de verwachting is dat de voorgenomen fusie zal worden toe gejuicht. Beide verenigingen hebben immers als doel de zorg voor het prot. chr. voortgezet onderwijs. Nu er vanuit de overheid nieuwe be leidsmaatregelen komen, waaronder De Nederlandse Vereniging ter bevor dering van Paranormale en Sociale ont wikkeling (PASO) organiseert op woensdag 1 april een avond over hyp nose, regressie en reïncarnatie, ver zorgd door de heer A. Gard. Allereerst zal de heer Gard één en an der vertellen over de werking van hyp nose. Vervolgens zal hij vragen beant woorden en een demonstratie geven met behulp van een proefpersoon uit het publiek. Als laatste bespreekt hij de zin van "regressie-therapie" (terug naar je jeugd - naar een vorig leven) en het al dan niet bestaan van reïncarnatie. De bijeenkomst begint om 20.00 uur in "De Vangrail", Nachtegaalweg 8c. En tree: f 2,50 voor leden; f 6,00 voor niet- leden. Informatie mw. M. Buring, tel. 02154-12058, of mw. N. Reinders, tel 03430-16433. De buurtvereniging De Engh is op zoek naar vrijwilligers, woonachtig op de Engh, die het leuk en belangrijk vinden iets voor hun buurt en woonomgeving te doen. Het gaat om mensen uit de Ru benslaan, Van Goyenlaan, de plantsoe nen, de Molenstraat en de Albert Cuyp- laan, maar ook van de overkant van de Dalweg, zoals de Vermeerlaan, de Hobbemalaan en de Ruysdaellaan. Wie mee wil helpen met het in elkaar zetten van een buurtkrant of een be stuursfunctie wil (secretaris?) - waar voor men begeleiding kan krijgen - kan kontakt opnemen met mevr. Otten, tel. 13190, of mevr. Komrij, tel. 21987. een ingewikkeld bekostigingsstelstel, is het dringend gewenst, zo niet noodza kelijk, dat besturen de handen ineens laan. Op deze manier kunnen namelijk de mogelijkheden beter worden benut. Vandaar dat beide besturen de tijd ge komen achten het voornemen tot een fusie aan de verenigingen voor te leg gen. Een en ander heeft niet tot gevolg dat de beide scholen - het Grift landcollege in Soest en de Waldheimmavo in Baarn - samen gaan. Iedere school blijft voort bestaan op de wijze zoals thans het ge val is. De Waldheimmavo groeit in leer lingenaantal, waardoor de opheffings norm van 240 geen probleem vormt. Wel betekent fusie van besturen dat er een nieuwe vereniging ontstaat, die de zaken van beide scholen gaat beharti gen. Dat is vooral van belang voor de af stemming van lesprogramma's bij de komende basisvorming. De bouw van het nieuwe dierentehuis aan de Eemweg is in volle gang, maar het bestuur heeft de leden via de Soester Dierenkrant - het afdelingsblad van de Dierenbescherming - opgeroepen extra financiële bijdragen ter beschikking te stellen voor een aantal niet geplande voorzieningen. Het geld is nodig voor extra-isolatie en andere geluidwerende voorzieningen. Het bestuur Iaat weten blij te zijn met de door de gemeente aangeboden hulp. Ook heeft men zelf het nodige gespaard in het fonds "reserve-nieuwbouw", en dat zou allemaal wel toereikend moeten zijn, ware het niet dat er in verband met de geluidsoverlast extra voorzieningen nodig zijn. Er is ongeveer 40.000 gul den te kort. In de Dierenkrant worden de leden door penningmeester mevrouw A.G. Kok-Staal met een eenmalige oproep uitgenodigd het tekort aan te vullen. Met het blad is daartoe ook een accept girokaart verspreid. Een 27-jarige bewoonster van de Meent meldde de politie vorige week een geval van vernieling. Op haar auto had ze een hoeveelheid afbijtmiddel ontdekt, die daar door onbekenden was aangebracht. De lak had losgelaten en dat betekent een forse schadepost. Met ingang van deze week is Spul lenhulp, het bekende kringloopcen trum aan de Parallelweg, ook op de woensdagmiddag geopend voor de verkoop. Van 14.00 tot 16.00 uur kan men er terecht voor de aanschaf van zeer bruikbare tweedehands-ar tikelen, zoals kleding, meubilair en huisraad. Spullenhulp handhaaft daarnaast de openingstijden op donderdagavond (19.00-21.00 uur) en zaterdagmor gen (10.00-12.00 uur). Henk Wegewijs, de beheerder van de muziek-afdeling van "De Gouden Snaar" aan de Steenhoffstraat, is op vrijdag 27 maart te gast bij Radio Soest. In het programma "Ontmoeting met..." (11.00-12.00 uur) praat hij met Elly Jansen van Galen over zijn vak en draait muziek uit zijn privé-verzameling. 69 Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest Een lidmaatschap van de bibliotheek kost dertig gulden per jaar, CJP-hou- ders betalen vijfentwintig gulden en mensen met een Pas 65 twintig gulden. Men kan dan een jaar lang gratis boeken lenen. Daarnaast kan men cd's lenen (maximaal drie); het uitleentarief is twee gulden vijftig per 14 dagen. Klassiek 11 Elgar, Edward - Vioolconcert op. 61 Heruitgave uit 1984, waarmee de violist Nigel Kennedy de aandacht trok. Het is één van zijn beste cd's ge bleven. 11 Locatelli, Pietro -1' Arte del vio- lino no. 3 Deze melodieuze vioolconcerten worden uitgevoerd door Jaap van Zweden. 20 Holt, Simeon ten - Soloduivel- dans nr. 2 en 3 Polo de Haas is momenteel zeker de beste vertolker van deze minimal- music. 30. Strauss, Richard - 4 Letzte Lie- der Kiri Te Kanawa zingt behalve deze liederen nog 13 andere van Richard Strauss. 32 Pavarotti, Luciano - Pavarotti in Hyde Park Opname van het geslaagde, maar to taal verregende concert dat Pavarot ti vorig jaar in Londen gaf. Niet-klassiek 61 Bruel, Patrick - Si ce soir In Frankrijk en België is Patrick Bruel al jaren een bekende zanger. Met deze live cd stijgt ook hier zijn populariteit. 63 Norman, Jessye - Lucky to be me 13 Musical-songs, uitgevoerd door Jessye Norman met pianobegelei ding van John Williams. 64 Awake, Aster - Kabu cd vol prachtige traditionele liederen en eigen composities van deze Ethiopische zangeres. 67 Lourdes, Maria de - Le canciön Mexicana Een aantal maanden geleden was deze Mexicaanse zangeres opnieuw in een indrukwekkend optreden op de tv te zien. 69 Ellwood, William - Vista Mooie New Age-cd van de gitarist William Ellwood, samen met een grote groep begeleiders. 78 Amos, Tori - Little earthquakes Debuut-cd van deze inmiddels po pulaire zangeres met haar sensuele stem. 78 Flying Pickets - Blue money Nieuwe cd van dit vocale kwintet, met bewerkingen van hits van o.a. Van Morrison, Sting en Prince. 78 Penistin, Ce Ce - Finally Debuut-cd van deze Amerikaanse zangeres, die in ons land zeer succes vol ontvangen is. 78 Valentine, Robbie - Robbie Va- lentine Nieuwe Nederlandse sensatie uit het gematigde hardrock-genre. 78 With a little help Verzamel-cd met klassieke Beatle- covers, uitgevoerd door o.a. Tina Turner, Joe Cocker e.a. Openingstijden Centrale Bibliotheek Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest, tel. 02155-15210. Woensdag- tot en met vrijdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- tot en met vrijdagmiddag van 14.30-17.30 uur. Dinsdag- en vrijdagavond van 18.30-21.00 uur Openbare bibliotheek Overhees Willaertstraat 49 3766 CP Soest, tel. 02155-12468. Dinsdag- en donderdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag-, woensdag- tot en met vrijdagmid dag van 14.00-17.00 uur. Maandag- en vrijdagavond van 18.30-20.30 uur. Openbare bibliotheek Soesterberg Dorpsplein 27b 3769 DA Soesterberg, tel. 03463-52017. Woensdagmorgen van 10.00-12.30 uur Maandag-, woensdag- en vrijdagmiddag van 14.00-17.00 uur Vrijdagavond van 18.00-20.00 uur. "Nederland bekent kleur zo heette de grote demonstratie die zaterdagj. I. in Am sterdam plaatsvond tegen racisme en vreemdelingenhaat, waaraan ook door een flink aantal Soesters werd deelgenomen. Het CDA -raadslid Arie van den Breemer - in het dagelijks leven agrariër aan de Korte Brinkweg - was daar niet bij. Niet omdat hij geen sympathie zou hebben voor de demonstratie, maar omdat hij eenvoudig geen tijd had. Van den Breemer was de afgelopen dagen vooral druk met de schapen die aan het lammeren waren en waarachtig, of het zo zijn moest: een van de zwarte-blesschapen wierp zaterdag op hetzelfde moment dat in Amsterdam de tienduizenden de straat opgingen om "kleur te bekennen "twee ooitjes van nogal opvallend uiterlijk verschil: een witte en een zwarte. Volgens Van den Breemer was dat, zoal geen "teken dan toch wel een opmerkelijk toeval. In en om destal van de boerderij aan de Korte Brink is het trouwens momen teel behoorlijk druk met jong leven en dat de schapen lammeren werpen is dan ook gen nieuws. Op zichzelf is het echter tamelijk uitzonderlijk dat een schaap al bij de eerste bevalling het leven schenkt aan twee lammeren, al komt een drieling bij hoge uitzondering ook wel voor. Meestal is het er echter maar één. Dat het in dit geval bo vendien ging om twee lammeren met een zo verschillende "huidskleur" mocht vol gens Van den Breemer op z'n minst een onderstreping heten van de 21e maart... FM 105.9 MHz 97.0 MHz (kabel) Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 26 MAART 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Micky van Gerven. 10.00 PITTIG GEKRUID Presentatie: Con van Hattem. 11.00 KENT U SOEST? Kwis waarin vragen worden gesteld over Soest. Redaktie: Ben van Os. Pre sentatie: Thari Schröder. 11.30 KOFFIE MET ELLI Elli Pliester ontvangt u op de koffie. 13.00 EVERGREENS Samenstelling en presentatie: Agnes en Jan Palma. 14.00 GRAAG GEDAAN Verzoekplaten voor zieken en ouderen. Presentatie: Maria Drost. (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 Sluiting. VRIJDAG 27 MAART 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Peter van der Weij. Met in het Soesterbergse kwartiertje: Soester- bergs Belang. Gast in "Politiek Soest" Willem Blaauw, raadslid WD. De co lumn "The Talk of the Town" is van Jan van Steen delaar. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Nederlandse liedjes en conférences. Presentatie: Thari Schröder. 11.00 ONTMOETING MET... Elly Jansen van Galen in gesprek met Henk Wegewijs, medewerker van "De Gouden Snaar". 12.00 STUDIO TWEE Magazine met Thys Schlebaum en Frank Köhlinger. 13.00 CD-NIEUWS Presentatie: Eef van der Horst. 14.00 OM TE LUISTEREN... Presentatie: Wim Leeuwenkamp. 15.00 Sluiting. ZATERDAG 28 MAART 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Wandrina met een verhaaltje voor de kleuters (08.15 uur), gasten, de agenda en muziek. Samenstelling en presenta tie: Thari Schröder en Joop van Haaf- ten. 09.30 VAN HET RAADHUIS PLEIN Informatie van de gemeente Soest. Pre sentatie: Ben van Os en Peter van der Weij. 10.00 HET HITMUSEUM Hits uit de jaren '50, '60, '70 en '80. Uw hitgids: Ron Bauer. 11.00 ZATERDAG MIDI-MAGA- ZINE Met o.a. politienieuws, het bel-spel, het asiel en "Kent u uw straat?" Presenta tie: Eef van der Horst. 13.00 LICHT VERTEERBAAR Interviews en muziek. Presentatie: Ron Bauer. 14.00 DE LOKALE TOP-TIEN Presentatie: Sander van Zweden. 15.00 SOEST SPORT Aandacht voor de Soester sportclubs, de duivenberichten en de voetbaluitsla gen. Presentatie: Loes Voet, Rob Jou- stra, Elise van de Hel en Frank Verhoe ven. 17.00 Sluiting. RADIO SOEST FM 105.9 MHz/97.0 MHz (kabel) ZONDAG 29 MAART 10.00 MUZIEK ONDER KERKTIJD Gospel train samenstelling en presenta tie: Jack Hoogervorst. 11.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU Tijd voor het IVN met Marcel Vosse- stein en nieuws uit de Kwekerij. Presen tatie: Joke Vrolijk. 12.00 RADIO SOEST KLASSIEK Schumann: 4e Symphonie; Klassieke Top-5; Brahms: Alt-rhapsodie. Pre sentatie: Riet Ribbens. Samenstelling: Jaap Ribbens. 13.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Presentatie: Thari Schröder. 14.00 FRANK SINATRA "Een man en zijn muziek" (2). Presen tatie: Ger Roos. 15.00 JONG SOEST Thema: jonge politici in Soest. Presen tatie: Franca Olthof en Jan Trimbos. 17.00 Sluiting. MAANDAG 30 MAART 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Elly Jansen van Galen. 10.00 MUZIEKPALET Presentatie: Elly Jansen van Galen. 11.00 UIT DE KRANT GEKNIPT Presentatie: Elisabeth Hellebrand. 11.30 THAT'S JAZZ Presentatie: Peter van der Weij. 12.00 LUNCHTIJD MET ROB Presentatie: Rob Joustra. 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Presentatie: Ties van Veelen. (Aanvra gen: postbus 3062. 3760 DB Soest.) 15.00 Sluiting. DINSDAG 31 MAART 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Ties van Veelen. 10.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Verzoekplaten voor de medewerkers van slagerij M.J. van Asch. Presentatie: Gerda Alders. 11.00 ONTDEKKINGSREIS DOOR NEDERLAND Con van Hattem neemt u mee naar Drente (4). 12.00 DE MUZIKALE GRABBEL TON Presentatie: Sander van Zweden. 13.00 RADIO SOEST 55 Een programma voor de rijpe levensge nieter. Presentatie: Gerda Alders en Elly van der Wel. 15.00 Sluiting. WOENSDAG 1 APRIL 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 BLOKUUR Presentatie: Ron Bauer. 11.00 VAN HET RAADHUIS PLEIN Informatie van de gemeente Soest. Pre sentatie: Peter van der Weij en Ben van Os. 11.30 MIDWEEKMAGAZINE Met o.a. nieuws van de VW. Presenta tie: Eline Adriaans en Ronald van den Broek. 13.00 BREEDUIT Presentatie: Ap Kruitbosch. 15.00 Sluiting. I

Soester Courant | 1992 | | pagina 21