KOMPLETE OOGMETING in het verkeer 1 Rechter oog. 2 Linker oog. 3 De balanstest tijdens het werk 4 Scherptezicht nabij. 5 Prismatest dieptezien. 6 Oogdruk-kontrole. bij sport en spel op vakantie brillen - contactlenzen jillllli. Bij Donker is veel te zien. Smitsweg 30 - Telefoon 02155 - 18626 - Soest WOENSDAG 25 MAART 1992 SOESTER COURANT PAGINA 24 i 0, in hot Waarom zou U enig risico nemen met Uw ogen? Het drukke verkeer vraagt snelle oogreakties. Moeiteloos scherp zien is in het verkeer letterlijk van levensbelang. Maak daarom gebruik van ons aanbod "grote ogentest". U doet er goed aan het niet op z'n beloop te laten. Moeiteloos scherp zien maakt het werken aangenamer. Met een stabiel en foutloos beeld raken Uw ogen minder snel ver moeid. Voor het werken bij kunstlicht of met beeldscherm zijn er nieuwe mogelijkheden, die het zien plezieriger maken. Moeiteloos scherp zien is in het belang van Uw eigen veiligheid en komfort. U geniet meer van sport en spel als Uw gezichtsvermogen 100% is. Overal kijken en ALLES scherp zien geeft U meer plezierU krijgt meer oog voor detail. In de leukste tijd van het jaar wilt U toch zeker zijn dat U niets ontgaat. Scherp zien staat dan helemaal in het teken van Uw eigen plezier en veiligheid. Vergezichten wilt U niet missen en moeiteloos autorijden maakt de reis veel fijner. UITNODIGING Optometrist O. V. Contactlensspecialist A/V. V.C. een g rote ogentest Hierbij wordt de sterkte bepaald van de korrektie voor scherp zien op afstand. Afzonderlijk van het rechter oog wordt ook hier het scherp zien op afstand gemeten. Met polariserende filters wordt de beste balans tussen de korrektie van het linker en het rechter oog bepaald. Hierbij wordt het scherptezicht voor nabij en de tussenliggende afstanden bepaald. Deze zijn voor velen belangrijk. Beeldschermwerkers, muzikanten en ambachtswerkers moeten bijv. op alle afstanden scherp kunnen zien. Met een zogenaamde prismatest kan het dieptezien worden bepaald. Vastgesteld wordt of de ogen goed samenwerken. Indien de beide ogen steeds goed in dezelfde richting kijken, zal ook dieptezien mogelijk zijn. Belangrijk bij afstand schatten in het verkeer. Via elektronische weg, zonder aanraking van het oog, wordt de druk van uw ogen gemeten. Het is heel belangrijk uw oogdruk eens te laten kontroleren en het is een kwestie van enkele seconden. mum" mam Hebt U belangstelling voor een grote ogentest? Bel op of loop even bij ons binnen voor een afspraak. Profiteer van deze GRATIS service.

Soester Courant | 1992 | | pagina 24