Tenniscompetitie valt in het water Thriller in zwembad Aqua Indoor Slaapachterstand na weekje voetbalkamp enen SPORTt Soesters klaverjassen om plaatselijk kampioenschap Saaie puntendeling Hees "De competitie zit er voor ons weer op!" SEC draait rollen ineens om Eenvoudige zege Eemvogels Achtste plaats Bos en Hillen Eerste zege van Jack Belt VOLLEYBALTRAIN(ST)ER BEGELEIDER VOOR DE MINI'S PAGINA 12 WOENSDAG 29 APRIL 1992 SOESTER COURANT PAGINA 13 Wedstrijden van LTCSoestdijk worden morgen hervat t H TENNIS Zomeravondvoetbal tegen SVMM: 1-1 VOETBAL zaterdag TENNIS SoestTZuid boekt succes op zaterdag Voorzichtig met onderhoud aan accommodaties De voetbalclub in blauw en wit waar je écht gebakken zit! Voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar woensdag om 13.30 uur TRAINEN en de kantine is open! Sportorganisatie "SOEST" Voor inlichtingen: (02155) 2 49 22 Duinkikkers stellen eerste-klasserschap veilig WATERPOLO ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 14881 Eerste Soester Schoonmaakbedrijf Na 7-0-verlies 5-2-zege op Cobu Boys VOETBAL zaterdag KORFBAL Hekkesluiter geen partij voor Soesters: 11-5 Equipe komt op asfalt goed uit de voeten AUTOSPORT De Schieter bereidt zich voor op triathlons TRIATHLON Hoogtepunten bij sportorganisatie Soest afgewisseld met hoogtepunten neeing/ BDC-Zwalu- :weg) 'olendam (Heideweg) Z'49-Veluwse Boys PVC (Kooiweg) -Bussum (Bosstraat- n-MHC Soest (D) (Al- Soest (H)-Nieuwegein tter-LTC Soestdijk 1 Soestdijk 2-Anonymus Soestdijk 3-Egmond lenbroek 5-TV Soest- >rt) )ckers •Blue Soeks 5-14, Zuidvo- 16, dames 1-Hilversum 3 HCAW 13-2. •heren 1 2-1, aspirante- ^V-aspiranten 20-8. 6 B21-2; Spakenburg 63 - C Cl - Achterveld Cl 5-1; Dl 4-2; WZ'49 Dl - SEC - Achterveld D2 1-1; SEC d 4-2; SEC E2 - Roda'46 - TOV E5 1-6; Hoogland Al 4-1; VRC BI-Soest BI ■Roda'46 B3 3-0; Soest 9-1; Soest Dl-Hoevelaken D2-CJW D3 1-1; Soest 13; SEC El-Soest El 4-2; est E2 8-2; Soest E3-Ro- Quick E4-Soest E4 1-13; /elaken F1 3-2; Quick Spakenburg F3-Soest F3 Roda'46 F10 1-0; Soest 0-7. Z'49 BI 7-5; WZ'49 Cl - ioest C3 - WZ'49 C2 5-1; >EC D2 3-4; WZ'49 D2 - s D5 4-7; Hoogland E2 - 1; KWA E2 - WZ'49 E2 E5 - WZ'49 E3 2-6; Roda 1 1-2. Ron de Bruin 12.54 meter; 12.45; 3. John Hibbel 8.27; 'rie 7.13; 5. Theo Bosman n de Hoef 5.00; 7. Gerrit Ka ap Koelewijn 4.42; 9. Rinus Richard Horst. 1. Jan Lievestro 12.03 me- Latamahina 8.47; 3. Henk Wout van de Groep 5.97; 5. i;6. Ad Hooft 5.61; 7. Maar- 8. Henk Prinsen 2.77; 9. Leo 2.76; 10. Jan Groenewoud Co es 3-NVC 3-1; dames 4-Vo- mes 5-Maxcom/Touché'86 pirit 2-2; heren 4-Maxcom/ heren 6-Huizen 2-2. A2-meisjes Al 0-3; meisjes meisjes C2-Vollkei C3 2-1. i -4 t De tweede competitieronde voor de eerste drie teams van LTC Soestdijk krijgen op Koninginne dag een vervolg. Alle derdeklas sers zagen hun wedstrijd afgebro ken vanwege de aanhoudende reg- venval. Soestdijk 1 verdedigt een 5-0-voorsprong. Met alleen nog de derde set van het da- mesdubbel en de twee gemengde dub bels tegen Shot 3 te gaan, zit LTC Soest dijk waarschijnlijk op rozen. De ploeg wil de maximale winst uit het duel ha len. De wedstrijd op sportpark Schriks- laan wordt morgen voortgezet. In het eerste deel op zondag viel met na- me het spel van Sanne de Metz op. Te gen Nanneke de Vos leek zij plotseling vleugeltjes te krijgen. Nadat ze de eerste set met 7-5 had gewonnen, kwam ze met 3-0 achter. Maar De Metz sloeg zich er doorheen: 6-4. Edwin Baan hield de mensen langs de baan in span ning. Hij werkt in de derde set twee matchpunten van zijn tegenstander weg om vervolgens via de tie-break de partij naar zich toe te trekken. LTC Soestdijk moet morgen opnieuw Edwin Baan hield de spanning erin. Hij overleefde twee matchpunten en won vervolgens via de tie-break. Foto: Goos van der Wilt. naar Heerhugowaard. De Soesters bok sen al tegen een 5-0-achterstand aan. Getracht zal wordep de schade zoveel mogelijk te beperken. Het derde team, dat eveneens in de der de klasse uitkomt, vertrekt naar Am sterdam. Niet naar de vrijmarkt, maar naar Aemstelsport dat na de vier 'singles' een 3-1-voorsprong koestert. LTC Soestdijk kan dat in de dubbels goedmaken. Dienstencentrum De Vijverhof vormt vrijdagavond het decor van het Soester klaverjaskam- pioenschap. De kaarten worden vanaf 20.00 uur geschud. Iedere Soester van zestien jaar en ou der mag meedoen. Behalve de wisseltrofee staat voor de winnaar een magnetron klaar. Ook andere artikelen maken deel uit van het prijzenpakket. De organisatie van het klaveijas- kampioenschap is in handen van de wijk vereniging O verhees. Het in schrijfgeld bedraagt 7,50 gulden per persoon. De zaal aan de Klarinet gaat om 19.30 uur open. Het kan voorkomen dat de organisa tie de deelnemers vraagt om een le gitimatie om zich ervan te verzeke ren dat alle deelnemers in Soest wo nen. Voor meer informatie: Hans van de Pol, tel. 17581, of Ton Bolland, tel. 10245. De voorlaatste wedstrijd van de competitie betrof voor Hees het tot tweemaal toe uitgestelde duel uit de tweede perioderonde tegen SVMM uit Maarn. Omdat beide ploegen voor deze periodetitel kansloos waren, was de uitslag al leen van belang voor de statistiek en dat was aan het spel van beide teams te merken: 1-1. Vanaf het eerste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter C. Sterk uit Nijkerk ontspon zich een lauw potje zomeravondvoetbal, waarbij de toe schouwers zich niet konden opwinden. Na enkele minuten moest Danny Bran denburg na een goede solo-actie ge blesseerd het veld verlaten en werd Pe ter de Jong zijn vervanger. In het eerste halfuur was SVMM tactisch beter en liet het de bal goed rond gaan. Hees speelde veel te nonchalant, waardoor Louis Hugo enkele malen zijn kwalitei ten moest tonen. Op slag van rust kwam Hees op voor sprong. Een voorzet van De Jong be reikte Jeffrey Dorrestein in het cen trum. Dorrestein werd met bal en al on deruit geschoffeld, waarbij de bal terug sprong naar de rand van het strafschop gebied. De scheidsrechter paste de voordeelregel goed toe, waardoor Ed win Lazonder met een schitterende lob in de uiterste hoek de doelman van SVMM kon verrassen: 1-0. Nog voor rust was Hees al door zijn wis sels heen toen A-junior Coen Stanton in het veld kwam voor Erwin de Gier. Stanton ontwikkelde zich gaandeweg de tweede helft tot een betrouwbare speler en was regelmatig nadrukkelijk bij diverse acties betrokken. Halverwe ge de tweede helft kwam SVMM op ge lijke hoogte. Twee aanvallers van SVMM verschenen vrij voor Hugo en tegen de harde schuiver van Coen Flink had ook Hugo geen verweer. Een kwartier voor tijd had de beste aan valler van Hees, Paul Castein, pech toen zijn schot op de paal belandde. De terugspringende bal werd een prooi voor Stanton. Diens schot werd door de doelman met verve uit de bovenhoek getikt, waardoor er geen verandering meer kwam in de stand. Vooral de herenteams van Soest- Zuid, die op zaterdag spelen, waren het afgelopen weekend erg succesvol! Alle drie de teams wonnen met 6-0. Bij het eerste herenteam moest Willem maar ook deze tactische zet gaf niet het Gouw aantreden tegen de sterkste man van de tegenpartij Rapid 2, beoogde re sultaat: Gouw won met 6-3, 6-4. Het eerste mixed team was minder suc cesvol. Het verloor eervol met 2-3. In valler Wout Roorda won hier zijn beide wedstrijden, zowel zijn single als zijn mix met Helma van 't Klooster. De gemeente moet geen geld uitgeven voor onderhoud aan accommodaties, waarvan het gebruik in de toekomst onzeker is. Dat stelt het bestuur van de Vereniging Sportraad Soest in haar reactie op de sportnota van de ge meente Soest. De sportraad doelt daarmee met name op de gymzalen in Soest. Het geld dat voor een aantal onderhoudsprojecten is begroot, kan beter worden besteed, nu de sector sport heeft moeten inleveren. De sport kreeg dit jaar overigens toch nog 350.000 gulden. Het merendeel daarvan gaat naar de accommodatie van atletiekvereniging Pijnenburg. Stam/SoVoCo kampioen ge in staartclub Leos te winnen, \enstand kregen, speelden de 'e twee noodzakelijke punten op zaterdag 9 mei mee aan de h SEC Cl en Stam/SoVoCo Voor het eerst sinds bijna zeven maanden traden De Duinkikkers voltallig aan tegen het sterke De Otters uit Bussum. Het was een belangrijke wedstrijd. Winst voor de Otters zou betekenen dat deze ploeg zou promoveren, terwijl de Soester polo'ers minimaal (één punt nodig hadden), om het eer ste- klasserschap te continueren. Het werd 9-9. Wat een complete Duinkikkers ploeg waard is, zou de Bussumse formatie aan den lijve ondervinden. In het begin van de wedstrijd ontspon zich een adembe nemend gevecht. Vanaf het eerste fluit signaal van de onvoorstelbaar zwakke scheidsrechter gingen er namelijk twee ploegen te water die alles uit de kast haalden, en een score verloop creëer den dat Hitchcock had kunnen beden ken. Daarbij gevoegd een grote dosis inzet, hardheid, hoogoplaaiende emo- ties, en een complete thriller ontrolde zich voor de gefascineerde toeschou wers. In het eerste kwart namen de Duinkik kers al snel de leiding door een doel punt van Cees Thie. De Otters kwamen sterk terug en via 1-1 en 1-2 prijkte er aan het einde van het eerste kwart een 2-2-stand op het scorebord. In het tweede kwart liepen de Otters na heftige strijd uit naar een 3-5- voorsprong. De veerkracht van de Soesters was opmerkelijk want na 4-5, 5-5 en 6-5 was aan het einde van het derde kwart de stand weer gelijk. De beslissing moest dus vallen in de laatste vijf minuten. Opnieuw namen de Otters de leiding (6-7), maar weer kwamen de Duinkikkers terug 7-7. Voor de beide doelen speelden zich de meest hachelijke momenten af, maar juist in deze fase steeg keeper Ron van de Plaats maar grote hoogte terwijl de hele ploeg sterk voor een goed resultaat bleef knokken. Twee minuten voor het einde namen de Soester heren een 8-7-voorsprong. Een verbeten vechtend Otters kwam achter via een strafworp terug. De span ning steeg ten top en toen de Duinkik kers 57 seconden voor het einde op een 9-8-voorsprong kwamen, leek het pleit beslecht. De fluitist dacht er echter anders over en schonk de Otters de zoveelste over- talsituatie. Hier werd dankbaar gebruik van gemaakt, zodat uiteindelijk de 9-9- eindstand op het scorebord kwam. Voor volgend seizoen ziet het er nogal onzeker uit omdat drie vaste basis spe lers er niet meer bij zullen, want Wim ten Brinke (verhuizing), Wim Henge- veld (privé-redenen) en Frank Limper (drukke werkzaamheden) speelden zondag hun laatste wedstrijd voor de Soester ploeg. t ("Maar we blijven leuke dingen doen!") Duinweg 6 3768 BN Soest Tel. 02155 - 13995 Het kan verkeren. Dat bleek maar weer eens tijdens de confrontatie tussen SEC-zaterdag en Cobu Boys. De Amersfoorters wonnen drie weken geleden nog met 7-0, maar werden in Soest met 5-2 ge klopt. Zonder Ronald Merkenij (getrouwd) en Jan Berkhof begon SEC aan de tweede ontmoeting met Cobu Boys binnen drie weken. De plaats van Berk hof werd ingenomen door Ruud Eb- bing. Met drie spitsen werd Cobu Boys onder druk gezet. De Amersfoorters kwamen bedrogen uit, toen ze dachten opnieuw op een ruime zege te kunnen rekenen. Voor rust scoorde SEC één keer via een strafschop van Razzo van Dam. Die was toegekend nadat Ebbing in het straf- schopgebied onderuit was gehaald. In de tweede helft kwam Cobu Boys te rug in de wedstrijd (1-1), maar middels een prachtige treffer van Ronald Spoor kwam SEC weer op voorsprong. Cobu Boys, dat nog kans maakte op de perio detitel, schakelde daarna over op har der spel. SEC, dat niet veel overtredin gen maakte, kreeg daarop een tweede strafschop an andermaal een illegale handeling tegen Ebbing. Van Dam hield wederom het hoofd koel: 3-1. Door een fout in de defensie van SEC konden de gasten uit Amersfoort toch weer aansluiting vinden (3-2), maar Van Dam besliste de wedstrijd in de slotfase met twee treffers: 5-2. Aan de Staringlaan hebben de Eemvogels het zwakke Het Bosch eenvoudig teruggewezen. Met veel zon en een lastige wind kon de sco re niet al te hoog oplopen, al was de ploeg uit Lexmond rijp voor de slachtbank. Dat het slechts 11-5 werd, kwam doordat de Soester aanvallers veel kansen misten. Met speels gemak werden de tegenstan ders in de luren gelegd, waarna de af werking te wensen overliet. Voorafhad coach Jan van Maanen hiervoor al ge waarschuwd. Blijkbaar was dat niet vol doende. De eerste helft was leuk om te zien. Al snel kwamen de Eemvogels op voor sprong door twee doelpunten van Kathja Rauch. Vervolgens legde Rieke Smakman haar tegenstandster in de lu ren en maakte met een omdraaibal 3-0. Na tien minuten was het al 4-0 doordat Aukje Merema van afstand scoorde. Toen verslapte de aandacht enigszins, waardoor Het Bosch even terugkwam, tot 4-2. Bij rust was de voorsprong ech ter al beslissend: 8-2. (Wim Oldewarris twee keer, Fons Verduin en Robin Lub.) Vooral het laatste doelpunt was zeer fraai: Robin Lub scoorde éénhan- dig, heel nonchalant vanuit een om draaibal. De tweede helft was aanzienlijk minder, wat ook zijn weerslag had op de pro- duktiviteit. Zowel Eemvogels als Het Bosch scoorde nog driemaal. Van Soes ter zijde kwamen de doelpunten van opnieuw Robin Lub, Wim Oldewarris en de sterk spelende Rieke Smakman. De 11-5-overwinning was dermate overtuigend, dat het misschien een steun in de rug zal zijn voor de komende wedstrijd op 9 mei tegen SMS in Utrecht. Chiel Bos is met zijn navigator Ton Hillen achtste geworden tijdens de vijfde internationale Zuiderzee- rally. In hun klasse werden ze tweede. De rally werd verrassend gewonnen door John Bosch en Kevin Gormley, nadat Jan van der Marei in de laatste proef was uitgevallen. Meer dan 35 procent van de 156 af te leggen kilometers bestond uit onver harde wegen. Daarom domineerden de vierwielaangedreven auto's in de vijfde editie van de Zuiderzeerally. Niettemin handhaafden Bos en Hillen zich uitste- kend in de top tien met de tweewielaan- gedreven Peugeot 309 GTI 16. Het tweetal toonde zich tevreden met de achtste plaats in het algemeen klasse ment en zien de ELE rally in en rond Eindhoven (24 en 25 mei) met vertrou wen tegemoet. Hillen: "Je merkt nu dat je op het onverharde stukken veel tijd laat liggen, maar op het asfalt gaat het bewonderenswaardig goed. De weglig- ging is fenomenaal en het testwerk van de afgelopen weken begint vrucht af te werpen." In zijn eerste triathlon van dit sei zoen heeft Jack Belt een zege ge boekt. In Amsterdam was hij de rapste op de achtste triathlon. Zijn eindtijd bedroeg 52 minuten en 49 seconden. Hij begon na een snelle wissel als eerste aan het fietsonderdeel. Hij raffelde de twintig kilometer in een ipif uur en der tig seconden af, waarmee hij, ondanks de straffe wind, een gemiddelde snel heid van veertig kilometer per uur haal de. Edo Westerbeek verscheen eveneens aan de start in Amsterdam. Het was zijn eerste triathlon na een onderbreking van anderhalfjaar. Westerbeek snoepte niettemin vier minuten van zijn per soonlijk record af: 1.06.56. Andere leden van triathlonvereniging De Schieter bereidden zich elders in het land voor op het nieuwe seizoen. In Ha- gestein testten Ed en Ploon van Rens- wouw hun conditie op de run-bike-run. Ed kwam goed uit de startblokken en kweekte optimisme voor de halve triathlons die op zijn programma staan. Hij werd geklokt in 1.41.43. Ploon van Renswouw verbeterde haar record met maar liefst achttien minuten: 2.09.45. Drie triatleten deden mee aan de halve marathon van Driemond om hun loop capaciteiten op te vijzelen. Trainer Henk Schaak gaf het goede voorbeeld door de twintig kilometer in één uur, 24 minuten en 45 seconden te overbrug gen. Bert den Breejen had ruim vijf mi nuten meer nodig (1.29.55) en Gijs van Korlaar noteerde, ondanks een lichte blessure, een acceptabele tijd van 1.34.35. Het zomerseizoen voor de triatleten be gint komende week. Sommige leden van De Schieter richten zich op de hele triathlon in Almere, het topevenement in Nederland. s.v. DeVu, Lage Vuursche zoekt voor het komend seizoen een voor haar damesteam (bijna 1e klasse) en herenteam (3e klasse). Tevens zoekt zij een Trainingsavond: woensdag. Inlichtingen bij: Irene de Boer, 02156 - 8261 Agta Aalderink, 02156 - 8468 ArnoldMühren evalueert een partijtje. De jeugd van sportorganisatie Soest luistert aandachtig naar de ex-international. Gerrie Mühren 'sjanst' met één van de vrouwelijke deelnemers van het voetbal kamp. De jongens werpen jaloerse blikken. Wat AS Monaco in 180 minuten halve finale drie keer lukte, daar slaagde de jeugd van Soest vrijdag in een goed half uur 26 maal in: scoren tegen doelman 'hi ha' Ed de Goey van Feijenoord. De toekomst van de blauw- witten had daar wel 54 strafschoppen voor nodig. De finale om de penal tybokaal vormde de actieve afsluiting van het achtste voetbalkamp van de sportorganisatie, dat van dinsdag tot en met vrijdag plaatsvond en waarin een aanzienlijk aantal voetballers en leiders een slaapachterstand opliep. De deelnemers, variërend in leeftijd van vijf tot en met zestien jaar, hebben kunnen genieten. Terwijl de één de zes kamp als hoogtepunt fervoer, zo keek de ander zijn ogen uit bij de perfecte show van Gerrie en Arnold Mühren. En wie schetste de verbazing van de F- en E-pupillen, toen tijdens een vossejacht door het bos ineens Sint Nicolaas op dook en er plotseling liedjes moesten worden gezongen en voor het naar bed gaan de schoen kon worden gezet? Nieuw element tijdens het paaskamp was de Dreef-Dribbel-Marathon. Na de sponsorlopen en de penaltymara thons, had leider Hans Dreef ditmaal een dribbelparcours uitgezet, dat werd gewonnen door de C-junioren. De B-dames werden verrassend tweede. Een groot aantal toeschouwers was er getuige van hoe alle 175 deelnemers een uur lang dribbelden. Prominenten Zoals ieder jaar was de kampcommissie erin geslaagd een groot aantal promi nenten uit de voetbalwereld naar de Bosstraat-Oost te halen. Assistent-trai ner Bobby Haarms van Ajax moest ter elfder ure afzeggen in verband met de voorbereidingen op de finale om de UEFA-Cup met AS Torino. Edwin Zoetebier van Volendam moest een in gelaste training bij zijn club afwerken en Marcel Liesdek was eveneens verhin derd. Robert Roest van FC Utrecht hielp zijn oude club en zorgde er met enkele telefoontjes voor dat zijn ploe- genoten Jan Willem van Ede en Erik van der Meer de opengevallen plaatsen innamen. Alle bekende voetballers, onder wie verder Rob Witsche (Feijenoord), Wlodi Smolarek (FC Utrecht) en Ar- thur Numan (FC Twente) zetten hun handtekening op de certificaten die alle deelnemers na afloop kregen. Ook wet houder Jan Menne van sportzaken, die vrijdag een kijkje kwam nemen, strikte de gebroeders .Mühren voor de felbe geerde krabbel. "Voor uw zoontje, zeker?" "Nou, dat weet ik nog niet zo zeker", al dus Menne. Behalve voetbal, waren veel andere ac tiviteiten georganiseerd. Ondanks dat maandagnacht de prijzen waren gesto len uit een keet, kon de bingo toch doorgaan. Op het laatste moment had de organisatie nieuwe prijzen bemach tigd. Verder waren er onder meer een ganzenbordspel, een filmvoorstelling en een puzzeltocht. De deelnemers en begeleiders hadden 's nachts de beschikking over tenten, maar veel slaap kregen de meesten niet, of het moet een enkele in het bos ver dwaalde leider zijn geweest. Sommige deelnemers en leiders deden donder dagnacht, na de puzzeltocht, geen oog dicht. Ad Aerts, voorzitter van de kampcommissie, had daar een oplos sing voor gevonden. "Ik heb m'n cara van meegenomen. Ik slaap niet veel, maar als ik slaap, slaap ik wel goed." Pechvogels De toenemende vermoeidheid onder de 'kampers' kon de pret niet drukken, al waren er natuurlijk pechvogels. Ivan Cassander van de B-junioren brak don derdagmorgen zijn pols en leider Ro bert Hagen viel uit met een blessure. De doelman van de selectie mist daardoor de laatste competitiewedstrijd tegen AP WC en vermoedelijk ook de nacom- petitie. Leider Leo Rauch haakte voor tijdig af, omdat zijn vrouw op het punt van bevallen stond. Wim Oosterhof had er beter aan gedaan aan de zijlijn te blij ven staan. De man die niet voetbalt, verstuikte zijn enkel tijdens een partij tje. Een ander noodlot overkwam Cock van de Salm. Hij was speciaal ingezet voor het laatste onderdeel van de zes kamp. Maar hij kreeg geen sponzen, maar emmers met water over zich heen. Eén van de onbetwiste hoogtepunten was toch de voetbal-clinic van Gerrie en Arnold Mühren. Zij hielden de jeugd vrijdag de hele dag bezig en lieten 's middags zien wat balbehandeling is. Bas Dreef van de C-junioren deed ove rigens nauwelijks voor hen onder. Een vier-tegen-vier partijtje met de Müh- rens en De Goey vormde de room op de taart. De finale om de penaltybokaal werd bij de B-junioren gewonnen door Stephan Pashley. Lïane Wijnbergh won bij de B-dames en Bob Wigtman na een span nende barrage bij de C-junioren. Bij de D-junioren was De Goey kansloos op de laatste inzet van Yourick de Groot. Van de leiders scoorde Michel Everts honderd procent en van de trainers was Jouko de Boer het meest succesvol. Routine Het paasvoetbalkamp van Soest was mogelijk dank zij de medewerking van ongeveer zestig vrijwilligers. Bestuurs lid Peter Beijer: "Na zoveel jaar sluipt er wel routine in, maar dat betekent niel dat we gemakzuchtig worden. We kun nen de onderdelen aan de mensen over laten. Op bepaalde figuren kun je ge woon blind varen. Dat is routine. Datje op eikaars kwaliteiten vertrouwt."

Soester Courant | 1992 | | pagina 13