-ASSE Districtstitel kwart triathlon voor Belt VADERDAG-STUNT! SEC-doelman weer tussen de palen Klaarwaterloop met 600 deelnemers zaalvoetbal in drie hallen 'eel prijzen voor atleten Pleintj esbasketbaltoernooi op parkeerplaats bij Soest Soest 'verhuist' naar Amsterdamse klasse 3C De tweede Rónde! De tweede Rónde!" Duivenbenchten PAGINA 1? WOENSDAG 17 JUNI 1992 SOESTER COURANT PAGINA 13 pakenburg Soester triatleet: "Vorm langzamerhand beter, maar top is er nog niet" W Van Leijenhorst verovert titel bij veteranen WS/Knollentuintoernooi op zaterdag 20 juni ZAALVOETBAL V Pijnenburg op veel fronten aanwezig ATLETIEK BASKETBAL ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 14881 Eerste Soester Schoonmaakbedrijf Pr Van Renswouw op halve triathlon Gemeente huldigt vanavond sporters TWLfWILLEXg Jack Nagtegaal geeft gehoor aan noodroep bestuur VOETBAL zondag Al twintig bedrijfsteams voor estafette ingeschreven Desmond Tutuschool dringt niet door tot korfbalfinale i» Is, in leder 8.350,-. Ook lever- ik. Salontafel 130 x 70 cm in Opliggend glasblad met facet' Dpavond van 7.00 - 9.00 u. I In Veenendaal heeft Jack Belt zaterdag het districtskampioenschap op de kwart triathlon opgeëist. In zijn eerste jaar als senior is dat een opmerke lijke prestatie, te meer daar hij naar zijn idee nog beter en harder kan. "De vorm wordt langzamerhand beter, maar de top is er nog niet." Belt raffelde de 1.500 meter zwemmen, de veertig kilometer fietsen en de tien kilometer lopen af in één uur, 53 minuten en vijf seconden. Hij was daar mee twee minuten sneller dan winnaar Dennis Hilten in 1991. Belt, toen nog junior, legde destijds beslag op de vierde plek. De progressie in zijn prestaties vormen het belangrijkste ingrediënt van de Vreugde bij Belt. "Het districtskam pioenschap was een wedstrijd. Aan de titel op zich hecht ik niet zoveel waarde. Belangrijker vind ik het dat mijn tijd zes minuten sneller is dan vorig jaar. Dat betekent dat ik op de goede weg ben." Belt kwam zaterdag als derde uit het water. Zijn achterstand op de koploper Bob de Vries bedroeg op dat moment één minuut. "Vorig jaar lag ik tweeë- neenhalve minuut achter. Ik wist dat ik hem met fietsen kon inhalen, en als je eenmaal op kop ligt, word je mentaal sterk. Halverwege het fietsen was ik isychisch al met het lopen bezig. In het fegin van dit seizoen was dat mijn Bechtste onderdeel, maar met een Jroorsprong op zak kun je al denken dat je zo en zo moet lopen." Ontspannen Belt was al drie tot vier minuten aan het ppen toen de nummer twee van de fiets rtapte. "Dan ga je geen gekke dingen neer doen. Ik kon lekker ontspannen bpen. Pasgeleden lag ik na het fietsen vijftien seconden achter op de koplo per. Die haalde ik op de eerste kilome ter al in. Het betekende wel dat ik op de laatste vier kilometer een ongelofelijke Ttlap kreeg. Ik had toen niet zo hard van Jtapel moeten lopen, maar je doet het 'óch, omdat je een achterstand hebt." Ben van Zeist deed niet mee aan het districtskampioenschap, omdat hij nauwelijks nog kwart triathlons af perkt. Een andere voorname concur- ent, Erwin de Bruin, verscheen aan de start van de open Belgische kampioen schappen en titelverdediger Dennis Hinten ontbrak vanwege studiever plichtingen. Belt: "Maar zijn studie is al afgerond. Ik denk dat hij niet zo lekker getraind heeft en daarom niet meedeed. Ik had nog moeten zien of hij me had verslagen, want ik was twee minuten sneller dan hij vorig jaar." "Ik doe altijd mee aan de wedstrijden die ik heb gepland, tenzij ik geblesseerd ben. Maar als het tijdens de training niet lekker gaat, doe ik toch mee. Je moet langzaam in vorm komen. Van oktober tot mei ben je alleen maar aan het trai nen. Als je eenmaal aan enkele wed strijden hebt meegedaan, vervalt de training. Je traint nog wel, maar je hebt dan meer wedstrijdritme." Rustig Belt trainde zondag alweer, al deed hij het toen rustig aan. De Soester hield maandag een rustdag en is inmiddels weer aan de gang. "Maar als ik 's och tends om zes uur geen zin heb om te zwemmen, dan ga ik niet. Dan kan ik al tijd 's avonds nog wat zwemmen. Een dagje tussendoor overslaan is niet erg. Maar als het enkele dagen worden, moet je oppassen." Belt zal de komende weken aan diverse wedstrijden meedoen. Hij kiest bij voorkeur triathlons uit, waarin een eer ste plaats op papier onmogelijk lijkt. "Ik hou niet van wedstrijden waarvan je van tevoren weet dat je wint." Op 19 juli zal Belt aan de start verschij nen van de halve triathlon in het Lim burgse Stein. Het wordt zijn eerste hal ve triathlon van dit seizoen. Op 20 sep tember staat het Nederlands kampioen schap kwart triathlon op het program ma, maar nog daarvoor hoopt hij in het Franse Ambre te kunnen meedoen aan een grote wedstrijd. Hij is daarvoor op zoek naar sponsors, want in augustus wordt hij verwacht op het CIOS. Het ontbreekt de succesvolle triatleet aan voldoende financiële middelen om in ternationaal aan de weg te timmerern. Op de lange termijn richt de triatleet zich op de Olympische Spelen van At- lanta in 1996. Dan is triathlon voor de eerste keer in de geschiedenis een Olympisch onderdeel. Zover is het ech ter nog niet. "Ik doe over anderhalve week in Nunen mee. Dan mag ik blij zijn als ik bij de eerste tien eindig. Maar als ik dan hoger eindig, geeft me dat een beter gevoel dan wanneer ik zonder strijd win." Jack Belt heeft zijn eerste grote prijs als senior binnen. Toch hechtte de triat leet meer waarde aan zijn snelle tijd dan aan het districtskampioenschap. Foto: Goos van der Wilt. Triathlonvereniging De Schieter was dubbel succesvol tijdens de dis trictskampioenschappen op de kwart triathlon. Joop van Leijen horst veroverde de titel bij de vete ranen. Clubgenoot Rob de Haas kreeg na afloop de zilveren medail le. De twee triatleten beheersten in Veenendaal het beeld van de kwart triathlon voor veteranen. De Haas kwam met minimale voorsprong uit het water en na één uur en zes minu ten verwisselden de Soesters nage noeg gelijk de fiets voor de loop schoenen. Van Leijenhorst begon met enkele meters voorsprong aan het laatste onderdeel. De Haas kon aanvankelijk in zijn spoor blijven, maar moest Van Leij enhorst na vijf kilometer laten gaan. Van Leijenhorst zegevierde in een tijd van twee uur, vijftien minuten en 53 seconden. De Haas kwam één mi nuut en 35 seconden later als tweede veteraan over de meet. Namens De Schieter kwamen ook trainer Henk Schaak (2.15.10), frans Jansen (2.30.18) en Bea Beij- er (2.57.10) in actie. In drie sporthallen barst zaterdag het zesde DVS/Knollentuintoer- nooi los. De zaalvoetbalvereniging heeft een lustrumtoernooi op touw gezet, dat tussen 14.00 en 19.00 in Beukendal, Aqua Indoor en de Banninghal wordt afgewerkt. 1 Deze unieke constructie houdt verband met het tien-jarig bestaan van de club j die onlangs bij de notaris haar naam Iwijzigde in DVS/Knollentuin. Het hoofdtoernooi met de eerste teams speelt zich af in Beukendal. DVS/Knollentuin neemt het daarin op tegen de Luchtmacht, Panache en het 1 Soesterbergse team van Make It Up. In de andere poule strijden sterke ploegen als De Germaan, Burger, Springboks en Palm Adelaars. Voormalig prof Ijohn te Mors (Heracles) treedt op als 1 gastspeler bij de Soesters. I In Aqua Indoor verschijnen het tweede len en een gemengd team van DVS ■Knollentuin binnen de lijnen. Andere ■deelnemers zijn daar onder meer Soest 14 en 5, Burger 2 en Laren 3. In de Banninghal vinden DVS/Knol- llentuin 3 en nog een gemengde ploeg onder meer Centraal Nederland tegen over zich. OokTime-Out (Soestérberg) jen Soest 8 komen aan de bak. Titelverdediger in de hoofdgroep is Springboks. Die club versloeg vorig jaar in de finale DVS dat in de laatste drie edities genoegen moest nemen met de tweede plek. Het eerste DVS/Knollen- tuintoernooi werd gewonnen door ESS Brouwer (tegenwoordig SEC). De Soesters wonnen toen de finale van FC Utrecht, waar destijds onder anderen Robbie de Wit voor uitkwam. De Ger maan schreef het toernooi in 1988 en 1990 op haar naam, terwijl Burger in 1991 zegevierde. Na afloop van het toernooi volgt een feestavond in Bos en Duin. In dehore- ca-zaak aan de Bosstraat zullen tevens de prijzen worden uitgereikt. Selectie DVS/Knollentuin heeft de samenste ling van het eerste team rond. Bram van de Munt en Rob Kaats zijn de nieuwe gezichten in de ploeg, al speelde de laat ste al eerder in de hoofdmacht. De zaal voetbalclub moet het daarentegen zon der Guy Dekker stellen. Daarnaast zal Maurice d'Aquino door tijdgebrek waarschijnlijk in het tweede team gaan spelen. Hij stopt in verband met drukke werkzaamheden. Doelman Jan-Willem van de Wint, René Ribberink, Luits Houkes, Ronald de Rooij en Gerard van Soeren blijven. en damesploeg van AV Pijnen burg is zaterdag tweede geworden ptijdens wedstrijden in Bilthoven. Twee herenteams vielen buiten de prijzen op de halve marathon. hea Staantjes, Corine Wallet, Gerda jvan de Veen en Gerrie den Oude no- Reerden een totaaltij d van één uur, der- jjig minuten en 21 seconden. Ze legden paarmee beslag op de tweede plaats. De Bnelste Soestse was Gerrie den Oude in kO.06. Alle ploegleden moesten een [rondje van 5,3 kilometer afleggen, riet eerste seniorenteam bij de mannen prik Klein, Henk Wallet, Hans de joede en Berend Drent) finishte in 1.14.26. Heren 2 (Gerard Roest, Paul lansen, Rini Kouwenberg en Dick den Jude) was na 1.20.08 klaar, dart van Hal kwam in Utrecht in actie. te nam deel aan de jaarlijkse serie wed strijden over drie, vijf en tien kilometer. Met name op de drie en de vijf kilome ter kwam ze snel voor de dag 1112 en 19.31). Op de tien kilometer werd Van Hal geklokt in 41.20. Het leverde de at lete een tweede plaats in het algemeen klassement op. Adri van de Zon ver overde de derde plaats, onder meer dank zij een tijd van 42.08 op de tien ki lometer. Marathon In Bonn begon Gerard Boere aan zijn tweede marathon van dit jaar. Hij was één van de tweeduizend deelnemers en overbrugde de afstand in drie uur, 29 minuten en twintig seconden. Daarmee was Boere een minuut sneller dan in Pa rijs. Het parkeerterrein van sportorga nisatie Soest staat zaterdag 27 juni in het teken van pleintjesbasket bal. The Red Stars houdt die dag een buitentoernooi voor iedereen die wil meedoen. De teams moe ten bestaan uit drie spelers en één of twee wissels. Alle ploegen moeten zich om kwart voor tien melden bij de organisatie. El ke deelnemer krijgt in ieder geval een teamfoto mee naar huis met een herin neringstekst. Het pleintjesbasketbal aan de Bosstraat wordt mede mogelijk gemaakt door een schoenenfabrikant die met een tot schoen verbouwde bus op de proppen zal komen. Ook de Ne derlandse Basketbal Bond (NBB) zit in de organisatie van het basketbalevene ment. De'ploegen worden naar leeftijd en sterkte ingedeeld, zodat in verschillen de categorieën wordt gespeeld. Tot dusver zijn ongeveer twintig teams op- gegeven. Pleintjesbasketbal is een nieu we activiteit die dit jaar in 25 gemeen ten plaatsvindt. Ook basketbalvereni ging The Red Stars is door de NBB en de fabrikant uitgekozen. De deelnemers steunen het Wereld Na tuur Fonds, want van het tientje dat elk team aan inschrijfgeld moet betalen, wordt de helft overgemaakt op de reke ning van de instelling. De wedstrijden beginnen om half elf 's morgens. Van 13.00 tot 13.30 uur is er pauze. Daarin verzorgt sportschool Physical een optreden. Van half twee tot vier uur 's middags wordt het plein tjesbasketbal voortgezet. Informatie over pleintjesbasketbal is overdag verkrijgbaar bij Marion Geurts van de NBB (tel. 03405-70335) en 's avonds bij voorzitter Adri van Rou wendaal van The Red Stars (tel. 28821). Het eerste elftal van Soest is voor het nieuwe seizoen inge deeld in de derde klasse C van de KNVB, de zogenaamde Am sterdamse klasse. Dat betekent dat de blauwwitten verstoken blijven van derby's tegen onder meer Quick en APWC, beide uit Amersfoort. Het nieuws is bij het bestuur van de club met teleurstelling ontvangen. De club had liever in 3D uitgeko men. Volgens waarnemend-voorzit ter Paul Smit moet de club nu meer kilometers maken voor de uitwed strijden en nemen de 'Amsterdamse' clubs doorgaans veel minder toe schouwers mee. "Ik denk dat we gauw tweehonderd gulden per zon dag minder aan recette binnenkrij gen." Soest was al een beetje bang voor overplaatsing van 3C naar 3D. Dat angstige vermoeden werd gevoed door het feit dat Quick Amersfoort en JSV Nieuwegein naar de derde klasse degradeerden, en Houten, Maarssen en Fortitudo naar de der de klasse promoveerden. De 'Utrechtse' klasse werd daardoor te vol, waardoor de competitieleider een geografische grens trok. Soest viel daardoor in het 'Amsterdamse' deel. "We vinden het jammer. In mei hebben we op ons wensenlijstje gezet dat we graag in de Utrechtse klasse blijven spelen, maar de KNVB be slist en daar is geen discussie over mogelijk", aldus Smit. Soest zal onder meer SDO Bussum en NVC'89 uit Naarden treffen. An dere tegenstanders zijn onder ande re SV Bijlmer, Muiderberg, OWO, JPS, TOB en ZPC. Volgens Jan Stroomberg is het een voordeel dat de overige clubs niet bekend zijn met het spel van Soest. Daartegenover staat echter dat Soest louter onbekende opponenten zal treffen. "Maar", zegt Smit, "het schijnt dat in 3C meer wordt gevoet bald. Dat is alleen maar gunstig voor ("Oranje is net SEC. Dóórgaan!") Duinweg 6 3768 BN Soest Tel. 02155 - 13995 Ed van Renswouw heeft zijn persoon lijk record op de halve marathon met maar liefst vijftien minuten scherper gesteld. Het lid van De Schieter no teerde in Nieuwkoop een tijd van vijf uur, acht minuten en 32 seconden. Van Renswouw pakte daarmee zijn eerste punten voor de Super Prestige van de triathlonbond. Ook Gijs van Korlaar haalde punten binnen. Hij kwam in dezelfde tijd binnen als Van Renswouw. Zowel Van Korlaar als Van Renswouw bereiden zich voor op de hele triathlon van Almere. Dat geldt overigens ook voor Dennis Moerman die in Nieuw koop tijdens het lopen uitviel met maagproblemen. Arie Henzen kreeg onderweg last van een oude blessure en haakte eveneens af. Hij was na vier uur en acht minuten aan de 20 kilometer lo pen begonnen. Het gemeentebestuur van Soest zet vanavond om 19.00 uur de bloemetjes buiten. Wethouder Jan Menne huldigt dan een aantal Soesters dat een op merkelijke prestatie heeft geleverd. Ontboden zijn zes leden van fietscross- club King's Road Riders die in juli aan de Europese kampioenschappen in Ita lië zullen deelnemen. Het eerste jeugd- mixteam van tennisvereniging Soest- Zuid, dat zich heeft geplaatst voor de halve finale van het NK, en de jongens aspiranten van basketbalvereniging The Red Stars (vierde op de NK) zijn ook uitgenodigd. Nederlands kampioene Henny Pot (ve teranen 10 kilometer), districtskam pioene Eva Jansen (600 en 1.000 me ter) en Linda van 't Klooster (jeugd kampioen jeu de boules) worden even eens in de schijnwerpers gezet. PANASONIC MOUNTAINBIKE MC 2500* van 1249,- voor Overjarig model. Zolang de voorrae trekt.) HETSEN MAKERS tAUrkenirFetsmarsch® BEUKgNL^Afj 54 SOEST - TEL. 24940 VERKOOP NIEUWE EN GEBRUIKTE FIETSEN - ONDERDELEN - ACCESSOIRES REPARATIE SPECIALIST IN ONDERHOUD Het doel van SEC-zondag zal ko mend seizoen toch weer worden verdedigd door Jack Nagtegaal. De sluitpost had eerder dit jaar in verband met rugklachten besloten een punt achter zijn voetbalcarriè re te zetten. Maar bijna twee maanden na zijn afscheid heeft hij gehoor gegeven aan het verzoek van het clubbestuur om in ieder geval nog een jaar tussen de palen te gaan staan. "Er is geen keeper bijgekomen en daar om heeft de club me benaderd. Op zo'n moment voel je je toch weer een Seccer. Ze hebben met een aantal keepers ge sproken, maar die vroegen allemaal geld. Zo werkt dat echter niet bij SEC. Ik doe dit ook alleen voor SEC. Ik had er echt radicaal een streep onder gezet, maar ze hebben me nodig. Anders had den ze niet gebeld. Ik wil geen Heintje Davids worden, maar ik heb me omwil le van SEC laten ompraten." De trainingsarbeid van Nagtegaal zal niet meer zo intensief zijn als in de voor gaande voetbaljaargangen. Problemen met zijn rug verhinderen dat. "De trai ner heeft me gezegd dat ik maar lekker rustig aan moet doen. Ik ga één keer per Jack Nagtegaal: "Ik wil geen Heintje Davids worden. week trainen, dat is meer dan genoeg. Ik doe rustig aan en kijk dan wel hoe het gaat en of ik het kan volhouden." Terwijl overbuurman Soest drie nieuwe doelverdedigers, onder wie Daan Hil- horst, op de ledenlijst kon bijschrijven, kon SEC geen nieuwe doelman verwel komen. Edwin van de Luitgaarden van het tweede elftal was de enige kandi daat voor de selectie. Met het ja-woord van Nagtegaal zijn de groenwitten voorlopig uit de problemen voor wat betreft de positie in het doel. Hij stond al zeven jaar vrijwel onafgebroken on der de lat en maakte zowel promoties als degradaties mee. De laatste jaren was hij tevens aanvoerder. Aksit SEC heeft overigens moeten inleveren, want zowel Herbert Schalkwijk (Hui zen) als Gerard van Soeren (Soest) ver trokken. Daartegenover staat de terug keer van Saban Aksit, terwijl pogingen om Ronald de Rooij en Luits Houkes terug te halen, mislukten. De Rooij speelt komend seizoen bij HVC, Hou kes verdedigt de kleuren van Soest. Nog één week en dan klinkt het startschot van de Klaarwaterloop. Organisator René van Zee van A V Pijnenburg verwacht ongeveer zeshonderd deelnemers aan de veertiende editie, die mede wordt georganiseerd door Super van Doorn. "De scholen moeten zich nog opgeven. Die doen dat meestal op het laatste mo ment, dus ik weet niet hoeveel leerlin gen er zullen meedoen." Van Zee heeft inmiddels wel twintig in schrijvingen binnen voor de estafette loop. Zeker twintig teams zullen mee doen aan deze loop die in het kader van de bedrijfssportcompetitie in het pro gramma is opgenomen. In 1991 werd ook al een estafette voor bedrijfsteams gehouden. Het gemiddelde aantal deelnemers van de laatste jaren schommelt tussen de vijf- en zeshonderd. Van Zee: "Door dat het aantal scholieren afneemt, krij gen we vanuit die hoek steeds minder deelnemers, maar met de estafetteloop halen we natuurlijk weer meer mensen binnen." De Klaarwater- of Super van Doornloop begint om 18.30 uur met de wedstrijdloop voor basisscholieren. Om 19.00 uur klinkt het startschot voor de recreatieloop van die categorie. De wedstrijdloop voor middelbare scholie ren begint om 19.15 uur. In deze lopen bedraagt de afstand één Engelse mijl, hetgeen correspondeert met ongeveer 1.600 meter. Recreanten kunnen om 19.30 uur kie zen tussen één mijl en drie mijl. De be drijfsteams worden om 20.00 uur afge schoten. Alle vier leden van een team moeten één rondje van een mijl afleg gen. Het sluitstuk van de avond vormt de Volksloop over vijf mijl. Een moment uit een eerdere editie van de Klaarwaterloop die dit jaar voor de veertiende keer wordt gehouden. Foto: Goos van der Wilt Opgeven aan één van de lopen kan ook op de wedstrijddag. Start en finish zijn bij Van Doorn aan de Wiardi Beekman- straat. Deelnemers aan de mijl moeten 2,50 gulden betalen. Voor drie rondjes (3 mijl) moet 3,50 worden betaald en voor de Volksloop moeten de atleten vijf gulden dokken. De kosten van de estafetteloop bedragen vijftien gulden per team. Braderie Voor, tijdens en na de Klaarwaterloop kunnen de toeschouwers en de deelne mers zich vermaken op de parkeer plaats voor Super van Doorn. Daar zal een braderie worden gehouden. Ver antwoordelijk daarvoor is de super markt aan de Wiardi Beckmanstraat. De Desmond Tutuschool is er zater dag niet in geslaagd door te dringen tot de finale van de regionale korfbal kampioenschappen voor basisscholen. De Soester kampioen moest in de pou le genoegen nemen met de tweede plaats en mocht daarom eerder naar huis. Niettemin zorgde de Desmond Tutu- school voor een opzienbarende presta tie door titelfavoriet De Palet uit Leus den met 3-1 te verslaan. Die ploeg ver dween daardoor eveneens voortijdig van het toneel. Voorthuizen, waarvan de Desmond Tutuschool met 3-1 had verloren, ging door naar de kwartfinales. De andere poulewedstrijd van de Soester leerlin gen eindigde onbeslist (1-1). Volgens begeleider Rudo Bakker was het verschil tussen de 'echte' korfballers en de scholieren die alleen maar hun best konden doen, erg groot. "We dachten dat we erg goed waren, omdat we kampioen van Soest waren gewor den. Maar het bleek dat veel scholen goed kunnen korfballen. Het toernooi was groots opgezet. Er deden 32 teams De noordoostelijke wind voorkwam dat de postduiven zaterdag tot onge kend hoge snelheden kwamen. De 371 kilometer lange reis vanuit Pont St. Maxence duurde voor de meeste duiven bijna zeven uur. J.P. Stam mat de hoogste snelheid met een gemiddelde van 1.080,45 meter per mi nuut. Hij streek daarmee de eerste plaats op bij De Zwaluw. Met een ge middelde snelheid van 1.069,90 meter per minuut won Schimmel bij De Vriendschap. R. van 't Net (1.066,70) zegevierde opnieuw bij Soest. De drie verenigingen hadden ruim achthonderd duiven afgevaardigd. PV DE ZWALUW Stam, J.P. 1 5 6 8 13 22 42 47 49 58 62 93 103;Bree, H. de2103146517091 96 105; Brakel, J. v/d Zonen 3 48; Rijksen, G. 43234377377 86; Bes, A. de 7 17 30 44 64 67 76 94; Bruin, gebr. de 9 20 54 75 82; Dorrestein, W. van 11 12 26 71 72 85 89 97; Kok, K. 14 15 23 33 45 60 69 78 92; Es, H. van 16 21 28 50 59 74 101; Ginkel, A. van 18 1955; Klomp, T. 24 83 98 99; Voskuilen, R. 25 40; Wigtman, Th. 27 35 52 63 81; Belt, J. v/d Klzn 29 38 43 53 87; Bra kel, v/d-Beer, de 36 56 57 90 95 102; Roest, B. 39 65 100; Egdom, R. van 41 68 80 104; Tol, D, van 61; Kanters, M. 66 79; Woudstra, H. 84 88. PV DE VRIENDSCHAP Schimmel, B.G. 1 5 16 17 26 30; Wij- nands, J. 2 6 21 27 42 53; Beijer, J. 3; Altenaar/Reijerse Comb. 4 29 34 46; Eimers, R. 7 8 32 45; Vaessen/Vee nendaal Comb. 9 31 35 52; Huizin- ga/v. Doorn Comb. 10; Koster, J. 11 12 22 44; Rini Comb. 13 40; Sukel, T. 14; Buchner, J.W.S. 15; Z.K.H. 18; Veen, H. v/d 19; Bokma, C. 20 23 24 33 36 49; Kok,T. 25 43; Drie, W. v. 28; Kaats, C. 37 39 50; Jak, C.P. en Zn 48; Cochius, W. 54. Net, R. v.'t 1 3 4 6 7 15; Huisman, H. 2 1113 17;Hornsveld, A. van 5 10 12 16 20 2123; Limper, P. 8 9 1418 19 22 24; Vogel, L. 25; Hornsveld, R. van 26. V

Soester Courant | 1992 | | pagina 13