3998; 1995: 1540; 2690; 798: 3495: 2095: 3990; 1290; 1995: 1390: 749; 1695; 1795; 1298; 3495 1190; 1165: jj jjjjj1 laj MING Deze lederen zithoek kombi- neert een strakke romp met de gezellige, schijnbare non chalance van kussens en armleggers. Biedt bovendien een opmerkelijk zitplezier, mede dankzij de ingebouwde lendesteun. De royale 2- en 3-zits samen tijdelijk Stijlvolle zitgroep in diverse fraai gedecoreerde stoffen. Met keerbare zit- en rugkus sens en amerikaanse volant. Per bank zijn 2 losse sier- kussentjes in de prijs begre pen. Als 2- en 2,5-zits kom- binatie, afhankelijk van stofsoort, nu v.a. De heerlijke allure van roman tische Engelse vormgeving. Keerbare zit- en rugkussens, praktische rollers onder de voorste poten. Plus veel keus in rijk gedecoreerde stoffen. De 2,5-zits nu 1660.-, de royale 2-zits Skandinavische vormgeving op z'n best. deze 5-tenige leren draaifauteuil. Soepel rundleer. voor een ongeloof lijk lage prijs! Romantische zitgroep in sfeervolle kombinatie van pitriet en decoratieve stof in diverse kleuren en dessins. Munt uit door behaaglijk zit- komfort. De 2-zits en 2,5-zits samen, afhankelijk van stof soort. nu v.a. Ook als fauteuil en 3-zits bank. Een toonbeeld van vakman schap, deze perfekte leren bank met z'n gave ronde armleggers. Daarmee een lust voor het oog in vrijwel elk interieur. Groot aantal kleu ren, van eigentijds modern tot voornaam klassiek. Als rech te 2,5-zits nu 2660; en als vorstelijke 2-zits 2330; Is er ook als zeer royale gebogen 3-zits bank, nu voor maar Eksklusieve eethoek op basis van zwartstalen frames. De 4 stoelen gestoffeerd in moder ne weefstof (veel kleuren!), de tafel met uitschuifbaar Formica-blad. Kompleet bij u thuis voor U MAG NU VOOR DE DEUR 11 LIGGEN Echt iets moois voor betaal bare prijs, deze 2- en 3-zits bank. Rugleuning, zitting en armleggers légère gestof feerd; daardoor optimaal zit- komfort. Geheel in soepel rundleer. Samen nu Beide banken ook afzonder lijk leverbaar. Salontafel uit gehard glas met messing kruisverbinding. Bladmaat 100 cm vierkant nu 'voor 650.- Fraaie salonfauteuil in noten uitvoering, gekombineerd met cane. Losse, keerbare kussens. Afhankelijk van stofsoort nu v.a. Tegen bescheiden meerprijs ook leverbaar in wit antique Royale 2-zits en 2,5-zits, heel mooi en heel royaal. Keus uit j groot aantal moderne kleuren i weefstof. Beide banken samen nu Banken ook afzonderlijk leverbaar. Ronde belijning en sierlijke stiknaden, ziedaar deze moderne leren bijzetfauteuil. Door open voorzijde onder de zitting plezierige ruimtelijke werking. Stuntprijs! Leren fauteuil met sportief doorgestikte rug en markan te armkussens. Nergens zó "Va/r" mooi voor zó weinig geld. Nu /rt*- Deze ranke leren bijzetfau teuil is er in 2 uitvoeringen, elk in een scala van verfijnde kleuren. Met normale rug hoogte nu en met verhoogde rug voor extra weldadig zitkomfort nu. Elegante leren bijzetfauteuil waar u het zitplezier in één oogopslag aan afziet. Tijdelijk voor een uitzonderlijk char mante prijs! 2-zits en 2,5-zits bank in aktuele vormgeving en eigen tijdse kleuren rundleer. Door vrije ruimte onder de zitting ook in kleinere kamers prima op hun plaats. Nu voor een bijzondere ruimhartige prijs. Samen AMERSFOORT Charmante fauteuil, rond-weg een tikje 'eigenwijs'. Maar gezien in menig interieur. Nu MING MIDDELMAN Onmiskenbaar van Engelse afkomst, deze grandioze fau teuil met keerbaar zit- en rug kussen. Zowel in effen als gedessineerde stofsoorten, ^Elke vrijdag koopavond Wooncentrum Middelman ligt direkt aan de grote weg van Soest naar Amersfoort. Birkstraat 99 te Soest. Tel. 02155-11004.

Soester Courant | 1992 | | pagina 22