rdeel V 0 d /Iv'V n.0 jSÖËSTËRBËRGl rus) :ord Afvalstort in Soesterberg blijkt heel moeilijk te achterhalen msmmÊBGÊ Rondje Natuur Nabij 'Lekken' in geluidswal A-28 maken voor het lawaai niets uit "Hoeveel medailles winnen we in Barcelona?" Expert Koen van Yalkenhoef is Europees fietscross-kampioen Duivenberichten Gildeloop op 26 augustus Courantenreclame niet te vervangen BRANDSMA PAGINA 8 r.a. ƒ21.350,- v.a. ƒ15.900,- olé olé olé I WOENSDAG 29 JULI 1992 SOESTER COURANT PAGINA Provincie vindt sanering niet urgent WÊSÊÊÊÊÊKÊÊm Berichtgeving Soesterberg Kerkdiensten Medische dienst Rommel wordt binnen twee weken opgeruimd ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 14881 ZMW Jl Eerste Soester Schoonmaakbedrijf Goud voor 16-jarige Soesterberger Van de Berg en Van Velzen goed op dreef j. cornelisse bv. Computer beveiligingen Soester (61) gedood val met brommer bij 1MH1 Met professionele verf van Sikkens glanst uw huis 2 jaar langer. r. 0%, max. krediet 10.000,- Soest Koningsweg 14 Tel.: 02155- 13227 wagen Groep Hel blijkt heel moeilijk om te ach terhalen wat er precies aan de hand is geweest met de atvalstor- ten in het "Gat van Tammer" in Soesterberg. Volgens de heer CJ.B. Lensink, die de zaak on langs aankaartte tijdens de infor matieavonden over het nieuwe be stemmingsplan, hebben er in de loop der jaren diverse dumpingen plaatsgevonden. In het rapport wordt.de locatie niet als stortplaats genoemd. Medewerkers van de afdeling Milieu beheer zijn onlangs met Lensink, die op de plek waar thans het BP-station langs de Amersfoortsestraat staat vroeger een bedrijf had en uit eigen waarneming melding maakte van de stortingen, om de tafel gaan zitten. Hij woonde er ove rigens niet, zodat zijn waarneming al leen "overdag" konden plaatsvinden. Vast staat dat het gat, waaruit de firma Tammer in het begin van de jaren zestig zand won, is volgestort met afval van al le categorieën. Het gat was destijds 12 a 14 meter diep. Later werd ook op ver- Zomerse dagen lokken de mensen vaak uit hun tent. Ze verlaten mas saal hun pand en gaan "de natuur" in. Einden fietsen, wandelen of een toer met het blik. Ieder opzijn/haar wijze geniet zo van het buiten-zijn. Om natuur te beleven hoefje in feite niet ver van huis te gaan. We wo nen hier in Soest in een gedeelte van het land waar verschillende land- schapsvormen op korte afstand bereikbaar zijn: polder, bossen, heide. Voor het water moet je even naar de randmeren, maar dat is fietsend ook binnen het uur te doen. Wat is daar dan nu te beleven Ik wil proberen bij ieder gebied wat aan dachtspunten te vermelden. Polder Na een bruisend voorjaar voor wat betreft de, weidevogels volgt er meestal een wat stillere julimaand. Groepen kieviten zijn soms al rich ting kust vertrokken. Hier en daar loopt nog een grutto. Scholeksters blijven wat langer hangen, maar van lieverlee wordt de polder weer het domein van meeuwen, kauwtjes en kraaien. Let eens op het "verdwijnen" van de chocoladekop van de kokmeeuw - die gaat al weer richting winterkleed. In het najaar trekken er de nodige soorten door. Dat lijkt wel een voor barige opmerking, maar eind juli be ginnen de eerste vogels uit het noor den al weer aan hun tocht naar het zuiden. Een "vluchtig" bestaan! De poldersloten en -bermen zijn 's zomers vaak op hun mooist. U hoeft heus niet alle namen te kennen om ervan te genieten. De watergentiaan komt algemeen voor, evenals de wa terweegbree en het pijlkruid. Bossen De jongen van de roofvogels zijn nu vliegvlug en zwerven in het nestbos rond. Vooral de jonge havik kan nog wel eens gillen om voedsel en valt daardoor op. De buizerdjongen zijn wat stiller, maar de ouders zijn attent en komen boven u hangen als ze het bedreigend vinden. Ze maken daar bij "miauwende" geluiden. Loop maar lekker door en stress ze niet. De vink blijft maar doorzingen. Toch wordt het wat stiller. Kijk ook eens naar de grond voor paddestoe len. Die zijn er het hele jaar door - echt niet alleen in de herfst! Dan is er een explosieve toename en valt het I meer op. Hoewel niet in grote aantallen aan wezig valt er 's morgens vroeg of 's avonds nog wel eens een ree te zien. Altijd leuk. Heide Zomer op de hei is voor mij het gets- j jirp van krekels en de geluiden van sprinkhanen. Misschien een boom- I valk die even op libelle- of vlinder- jacht over komt jagen, maar voor de rest de rust, geaccentueerd door vre dig getsjirp. Als u geluk hebt, schiet er een zandhagedis voor uw voeten I weg. Ze zijn niet schaars in Soest. Zelfs stukjes hei langs de Zoom, bij de vliegbasis en langs het spoor rich ting Amersfoort herbergen deze fraaie beestjes. Als u van vlinders houdt, is de hei een mooie plek. In augustus begint de bloei en die lokt de insekten mas saal. En zelfs een vergraste hei met pijpestro of bochtige smele nodigt uit om achterover te gaan liggen en lekker naar de lucht te kijken. Water Op de randmeren dobbert altijd wel wat. Meestal zijn het eenden die lek ker liggen te slapen. Het zijn eigen lijk dieren die 's nachts hun voedsel verzamelen en overdag uitrusten. In de bebouwde kom hebben ze zich vaak aangepast aan het (voer)ritme van de mens. De randmeren zijn ook een plek waar veel futen gezien kunnen wor den. Prachtige dieren, die vrij lang hun zomerkleed met mooie veren kraag bij de kop houden. Tegenwoordig zie je regelmatig aal scholvers boven de Eem, maar voor grotere aantallen moet je richting Stichtse Brug of Nijkerker- en Nul- dernauw. Een blauwe reiger is ook bijna niet te missen. Langs de waterkant staan weer an dere planten dan in het bos. In de slootjes van de Noordpolder te Veld (het noordelijkste puntje van de Eempolder) staan nog vrij veel zwa nebloemen. Prachtig van vorm en kleur en... beschermd! Tenslotte In het kader van de komkommertijd tenslotte nog wat nieuwtjes die u al dan niet met een korrel zout dient te nemen: KARACHI - Op het Vlle Inter nationale Kraaiencongres te Kara- chi werd besloten het volgende con gres in Soest te houden. Met name de militante linkervleugel van de voor malige Oostblokkraaienkolchozes hadden hierop aangedrongen. Vol gens onze zegskraai ter plekke trok de Nederlandse delegatie wit weg en vertrok met de noorderzon. SOEST - Bij de afdeling Groenbe- heer van de gemeente is een lijst ont worpen waarop men zijn handteke ning kan zetten ter ondersteuning van het voorstel om op de Konings weg een maximum-snelheid in te voeren van 15 kilometer per uur. De reden hiervoor is een sterke toename van het aantal vlinder-aanrijdingen. De welig tierende bermen lokken de beestjes, maar het voorbijrazendblik zuigt hen de dood in. Een deskundige noemde de situatie dramatisch. Het schijnt dat wethouder mevrouw Swinkels zeer ingenomen is met de aktie. PARIJS - De laatste jager van een groep van 15 heeft recentelijk hei zie kenhuis mogen verlaten. Hij was met zijn kameraden tijdens de voorjaar strek langs de kust zijn lusten aan het uitleven, toen de groep werd aange vallen door Grote, Middelste en Kleine jagers. Waarom de Kleinste jager niet meedeed is niet bekend. Deze vogelsoorten behoren tot de roof meeuwen. In een persbericht van de jagers werd gesproken van onsportieve vogels". SOEST - Tijdens de gemeente raadsvergadering waarin onder meer de Structuurvisie ter sprake kwam werden diverse vogels ge hoord. Een ornitholoog gaf de vol gendesoorten door: Koekoek, Spot vogel, Snor, Baardmannetje en Draai hals. Tevens werden diverse uilesoorten gehoord. Gedurende een korte tijd zweefde een gier boven de raad. Op de laatste na schijnen de soorten vrij algemeen in vergaderin gen voor te komen. O VERHEES E.O. - Vlak voor het zomerreces heeft een forse groep ko nijnen uit Overhees en omstreken een motie aangenomen waarin het voornemen is vastgelegd om er het komend voorjaar weer eens flink te genaan te gaan. Dit ter compensatie van het naderend afschot op en nabij de sportvelden. De motie was inge diend door de PvdA (Partij van de Aanwas). rVN-Eemland, Ad van den Herik In het gebied achter de BP-pomp aan de Amersfoortsestraat zijn destijds di verse afvalstorten gesignaleerd. Foto: Goos van der Wilt. zoek van Defensie een deel van het ge bied ontgrond en volgestort, waarvoor Defensie dan ook de verantwoordelijk heid draagt. In de herinnering van de heer Lensink werd er niet alleen mest van TNOmaar uit restanten uit de DANO-installatie van de gemeente Soest gestort, evenals beerwagens. Hij meldt verderde lossing van enige vrachten met diepvrieskip pen. Volgens zijn observaties werden er soms wel tien vrachten per uur aangele verd en moeten er ook vaten zijn ge stort, waarvan niet bekend is of ze ge vuld dan wel leeg waren, noch wat er eventueel in zat. Groene vloeistof De stort door tankwagens, zoals in som mige kranteberichten is gesuggereerd, blijkt niet op feitelijke waarnemingen te berusten. Lensink herinnert zich slech- ta dat de kranten destijds melding maakten van een klein tamkwagentje, dat lozingen had gedaan in vijvers in Hilversum en het Gooi, en daarom was "gepakt". Er is wel enige malen een au to met een losse tank van ca. 4000 liter gesignaleerd, die op een van de kavels een doorzichtige groene vloeistof loos de. Lensink heeft in het gesprek overigens nog eens benadrukt dat hij melding maakten van de afvalstort omdat er in het rapport van bureau Zandvoort wel sprake is van stortplaatsen aan de Amersfoortsestraat 7 en 51, maar niet van die op deze plek: Amersfoortse straat 13. Niet urgent Volgens de afdeling Milieu heeft het onderhoud met Lensink geen nieuwe informatie opgeleverd. Wel kan Zand voort er bij de uitwerking van het be stemmingsplan nu rekening mee hou den, Uit kontakten met de provinciale afdeling bodemsanering is de gemeente gebleken dat men het terrein daar niet als urgent beschouwt. Eventuele sane- "Soesterbergse" kopij voor de Soes- ter Courant kan - uiterlijk op zondag - worden ingeleverd bij Dory Elie, Morane 13 in Soester berg, tel. 52391. Het materiaal kan ook - uiterlijk op maandag - rechtstreeks worden ge zonden aan redaktie: Van Weedestraat 227, 3761 CD Soest (of postbus 57, 3760 AB Soest), tel. 02155-14152, Fax 02155-24904. Zondag 2 augustus 1992 ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 uur Zondag 10.30 uur HERVORMDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. C.M. Graafstal; gez. dienst Sterrenberg, Huis ter Heide 10.30 mw. A. Visser GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie hervormde kerk Zaterdag 1 augustus en zondag 2 augustus 1992 HUISARTS Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10, tel 51700. TANDARTS Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: M. Gadellaa, De Clomp 33-06 Zeist, tel. 03404-58823. KRUISWERK Medisch Centrum, Rademakerstraal 43, tel. (03463) 51540. Spreekuur wijkverpleegkundigen: elke werkdag 13.00-14.00 uur. Uitlenen van verpleegartikelen en informatie: elke werkdag 13.00-14.00 uur. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening Soest-Baarn-Eemnes, Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. (03463) 52606. Spreekuren: Gezinsverzorging en bejaardenhulp: elke dinsdag en woensdag 9.30-10.30 uur. Maatschappelijk werk: elke woensdag 9.30-10.30 uur. ring is de eerstkomende tientallen jaren niet aan de orde, gelet op de mate van de verontreiniging, de (niet aanwezige) gevaren voor de volksgezondheid en de beschikbare financiën. Mocht Tammer of een ander bedrijf er ooit beginnen met activiteiten in het ka der van de Afvalstoffenwet, dan moet er een Nul-onderzoek plaatsvinden, al dus de afdeling Milieubeheer. Daarin wordt de huidige bodemkwaliteit vast gelegd en vervolgens worden er preven tieve voorschriften gesteld. De bouw mogelijkheden op het terrein zijn vol gens de afdeling overigens "grondme- chanisch gezien beperkt". De afdeling Milieubeheer van de ge meente gaat binnenkort nieuwe ge luidsmetingen uitvoeringen bij de ge luidswal langs de A-28 in Soesterberg. Dat gebeurt na klachten van Soester- bergs Belang over het verkeerslawaai, dat door de gaten in de wal zou "lek ken". Het vermoeden bestaat dat het voor het geluid niets uitmaakt, maar wel voor het gezicht. De gemeente onderkent inderdaad het probleem dat het zand hier en daar uit de bakken van de geluidswal wegloopt, zoals Soesterbergs Belang had gesigna leerd. De bakken worden echter niet telkens weer bijgevuld, op uitdrukkelijk verzoek van de afdeling Groenbeheer, omdat de beplanting anders geen kans krijgt. Men verwacht dat de aangeplan te klimop (hedera) de wal binnenkort wel helemaal begroeid zal hebben. Waar het eventueel tóch nodig blijkt om de bakken bij te vullen gaat Groen beheer experimenteren met vochtvast- houdende korrels. Dat is wel een vrij duur materiaal, maar het biedt mogelijk wel een structurele oplossing. Milieubeheer gaat ondertussen het ge luid nog eens meten, om te kunnen beoordelen of het geluiddempende ef fect inderdaad wordt verminderd door de gaten. De ambtenaren lijken niet zo overtuigd te zijn van de problemen, want het vermoeden bestaat dat het voor het geluid niets uitmaakt, "wel voor het gezicht". Gezien het feit dat de beplanting de ge luidswal helemaal zal gaan begroeien is het probleem volgens Milieubeheer ei genlijk al opgelost. "Wij verzoeken u dan ook enig geduld te hebben en het resultaat af te wachten," schrijven B. W. aan Soesterbergs Belang. Rommel De rommel die Soesterbergs Belang ook bij de gemeente had gemeld wordt binnenkort opgeruimd. Volgens Mi lieubeheer is het vuil het gevolg van het feit dat de werkzaamheden bij Mercury nog niet klaar zijn. Daardoor laten de mensen onvermijdelijk meer troep ach ter langs de openbare weg dan anders het géval zou zijn, hopen de ambtena ren. De overlast en de ontsiering zullen wel verdwijnen als de werkzaamheden in het voorjaar van 1993 zijn afgerond. Pas dan kunnen er eventueel structure le maatregelen worden genomen, maar om op korte termijn een verlichting van het vuilprobleem te leveren wordt er binnen twee weken een extra ploeg mensen ingehuurd om de omgeving schoon te maken. Verder zal er dan toe zicht worden gehouden, zodat de situa tie niet opnieuw escaleert. ("Zoveel als in onze prijzenkast staan Duinweg 6 3768 BN Soest Tel. 02155 - 13995 De 16-jarige Koen van Valkenhoef uit Soesterberg, lid van de Soester fiets- crossclub Kings Road Riders, heeft vorige week bij de Europese Kam pioenschappen beslag gelegd op de hoogste plaats op het erepodium. Hij werd kampioen bij de 16-jarige Ex perts. Aan het toernooi, dat van 17 tot 19 juli in het Italiaanse Padua werd gehouden, werd deelgenomen door zo'n 1500 rij ders uit maar liefst 17 verschillende Eu ropese landen. Na spannende manches en zinderende kwart- en halve finales wist Koen van Valkenhoef al zijn leef tijdgenoten de baas te blijven en het goud te pakken. Koen is al tien jaar (vanaf z'n zesde) actief in de fietscross- sport. De andere zes Kings Road Riders die zich voor het EK-fietscross hadden ge kwalificeerd, waren wat minder geluk kig. Leon van Valkenhoef (22 jaar), Sancho Kers (20 jaar), Örjan Kers (19 jaar), Erwin Marsé 16 jaar), Robin van der Woklk 15 jaar) en Toine Marsé (13 jaar) werden helaas al uitgeschakeld in de manches of de achtste finales. On danks dat heerste er grote vreugde on der het Kings Road Riders-team, dat voor het eerst aan dit internationale toernooi deelnam. En dan nog wel met dit schitterende resultaat! Vanzelfsprekend is Koen intussen be dolven onder de gelukwensen van alle mensen in en om Soest die het fietscros- sen een warm hart toedragen. Voor de postduivenverenigingen stonden in het afgelopen weekeinde twee wedvluchten op het programma. Chantilly en Heverlee waren de plaatsen waar de duiven met een westenwind het luchtruim kozen. Bij P.V. Soest slaagde P. Limper erin beide vluchten te winnen. De hoogst gemeten snelheid kwam zaterdag op naam van een duif van Comb. Alte- naar/Reyerse van De Vriendschap. De duif haalde een gemiddelde snel heid van 1373.68 meter per minuut. Chantilly PV DE ZWALUW v. Hornsveld: 6 8 22 26. L. Vogel: 7151618 21 30 31 34 35 36 37. R. v. Hornsveld: 10 25. A.A. de Kruyf: 19 23. W. van Dorrestein: 1 13 36 51 61 64. H. de Bree: 2 6 1116 28 34 47 48 49. H. van Es: 3 1470. J. v.d. Brakel Zonen: 415 59. J.v.d. Belt en Klzn.5 25 53 58. Th. Wigtman: 7 19 32 41 43 54. R. van Egdom: 8 31 40 44 52. G. Rijksen: 9. M. Kanters: 10. v.d. Brakel- De Beer: 12 21 60. B. Roest: 17 42. A. de Bes: 18 23.38 45 46 55 56 57 62. A. van Ginkel: 20. J.P. Stam: 22 24 26 29 33 50. Gebr. de Bruin: 27 30 37 63. Jaron: 35. T. Klomp: 65 67 69. R. Voskuilen: 66. D. van Tol: 68. PV DE VRIENDSCHAP B. Schimmel: 1 2~7 ff 14 15 21 22 33. J. Beyer: 3 34. Comb. Vaessen/Veenendaal: 46 915. C. Bokma: 5 17. H. v.d. Veen: 8 24 32. Comb. Altenaar/Reyerse: 10. Comb. Rini: 12 16 23. W. Cochius: 13 27. J. Kruse- man: 18 30. Comb. Huizinga-v. Doorn: 20. R. Eimers: 25. J. Koster: 26 31. Comb. Ra- Ka: 28 29. PV DE VRIENDSCHAP Comb. Altenaar/Reyerse: 13 7 8 9 15 18 19 2144. J. Wijnands: 2 13 14 28 32 45 49. W. Hoffmann: 4 20 43 47 50. B. Schimmel: 5 10 11 16 17 34 35. W. Cochius: 6 26 27 29 30 36 39. Comb. Huizinga-v. Doorn: 12. C. Kaats: 22. Comb. RaKa: 23. A. Grift: 24. G. Rietveld: 25. A. Meesters: 30 37. R. Scheffens: 33. J.W.S. Buchner: 38. Z.K.H.: 40. J. Vogel: 41. C. Bokma: 4248. J. Koster: 46. W. v. Drie: 53. J. Beyer: 56. H. v.d. Veen: 58. C. Jak en Zn.: 66. A. Dijkstra: 76. Comb. Vaessen/Veenendaal: 81. A. Wij nands: 84. Comb. Rini: 88. J. Ruitenberg: 92. J. v. Groningen: 106. T. Kok: 113. T. Sukel: 122. Op de atletiekbaan Overvecht in Utrecht werden afgelopen vrijdag avond door a.v. Hellas baanwedstrijden georganiseerd. Op het programma stond ook de 5000 meter, waarvoor twee Pijnenburg-atleten aan de start verschenen. En met succes: Bert van Velzen verbe terde zijn persoonlijk record op deze af stand naar 17.01, terwijl Jaap v.d. Berg er nog een schepje bovenop deed. Maar liefst 45 sekonden liep hij sneller dan ooit tevoren op deze afstand: 15.48! Een prima opsteker in het kader van de voorbereidingen op de New York Ma rathon, die in november dit jaar gehou den wordt en waaraan namens AV Pij nenburg Jaap v.d. Berg en veteraan Piet Majoor deelnemen. Op woensdagavond 26 augustus, om 19.00 uur, zal het startschot vallen voor de jaarlijkse Gildeloop van Soest. Ook dit jaar is de organisatie weer in handen van Atletiekvereniging Pij nenburg, onder auspiciën van het Groot Gaesbeeker Gilde. Het Gilde ontplooit naast deze loop nog vele an dere aktiviteiten in deze week. De Gildeloop, in feite bestaande uit lo pen naar keuze over resp. 2'/2,5,7'/2 en 10 km., zal naar verwachting weer vele lopers en loopsters uit de regio naar Soest trekken. Vorig jaar namen liefst 250 looplustigen deel, waaronder vele veteranen. WjCdstrijdloop De loop over 2 V2 km - in hoofdzaak een aangelegenheid voor de jeugd - gaat over één ronde en er zijn zowel prijzen voor de eerste drie aankomende meis jes ais jongens. Om 19.15 uur valt het startschot voor de wedstrijdloop over 10 km (vierron- den). Prijzen zijn er voor de eerste drie aankomende dames en heren, terwijl er dit jaar voor het eerst ook prijzen zijn voor de eerste drie veteranen. Prestatieloop Het is ook mogelijk te kiezen voor de prestatielopen over 5 of 7'/2 km, dan wel 10 km (twee of vier ronden). Inschrijven voor zowel wedstrijd- als prestatieloop a raison van f 4,- is moge lijk in de Schaapskooi van v.d. Grift aan de Ferd. Huycklaan vanaf 18.00 uur. Kleedgelegenheid is er in de grote feest tent, die ter gelegenheid van de Gilde- feesten even verderop op het Gildeter- rein is neergezet. Installatiebedrijf Telefoon (02155) -1 30 14 De politie werd zaterdagavond tegen half twaalf gewaarschuwd, omdat voor bijgangers op het fietspad van de Ko ningsweg een man hadden zien liggen. Het bleek te gaan om een 61-jarige in woner van Soest, die kennelijk met zijn brommer ten val was gekomen. De po litie constateerde dat de man reeds was overleden. Over de toedracht van het ongeluk is niets bekend. Vermoedelijk is hij onder het rijden onwel geworden. PV SOEST P. Limper 13478 10 16 19. L. Vogel: 211. D. Huisman: 4. A.A. de Kruyf: 6 18. H. Huisman: 9 14 17. R. v. 't Net: 12. R. v. Hornsveld: 13 15. Heverlee T. Klomp: 1 2 3 5 61 62 64 67 96 142. H. de Bree: 4 13 15 16 19 26 32 47 70 73 78 92 95 107 114 119 121 127 146 150 152. J.P. Stam: 6 14 31 33 37 39 414245 49 53 55 56 6365 69 718184 85 87 90 103 109115 122 124 126 133. A. de Bes 7 20 25 36 40 59106 110118125 128132136140. J. v.d. Brakel Zonen: 8 12 22 27 46 60 83 91 131 134 137. B. Roest: 9 38 72 99 104 148 156. Ja ron: 10 74 76. K. Kok: 1121 28 29 35 57 79 82. J. de Jong: 17 138 145 149. v.d. Brakel- De Beer: 18 80 86 105 117 120. W. van Dorrestein: 23 24 30 34 43 89 98. B. van Eg- dom: 44 48 100 151. H. Woudstra: 50 54 58 97 129 139. G. Rijksen:" 51 130. Gebr. de Bruin: 52 66 68 75 77 88 116 123 143 144 147 153. R. van Egdom: 93. Th. Wigtman: 94. J. Duijst en Zn.: 101 111. D. van Tol: 102. R. Voskuilen: 108. Th. van Hengstum! 112 141. J.v.d. Belten Klzn.: 113 155157. P. Dergent: 135. H. van Es: 154. PV SOEST P. Limper: 125 13 14 17 27 28 29. D. Huis man: 3 9 11 12 20 23 32 33. R. v.'t Net: 4. A. /Jr. vr\ NIEUW: Authentieke kleuren Vraag bij ons om de kleurenkaart met de originele kleurencombinaties van Sikkens VAKMENSEN VRACE SIKKENS Brandsma Behang en Verf, Soesterbergsestraat 52, Soest Telefoon 02155 - 1 25 63 U vindt ons in het winkelcentrum "Hartje Zuid". Wij hebben volop parkeergelegenheid.

Soester Courant | 1992 | | pagina 9