:de theek JS S S Natuur O) Nabij ga orst 1t, leest rant Commissie wenst over bestemmingsplan niet al te dogmatisch te doen IHANDEL WANDEL I Minister Ter Beek opent expositie Bezwaar tegen supermarkt door college opzij gelegd Tweedehands spullen in het Dorpshuis Soesterberg Makelaarskantoor Yan Wijk uitgebreid en voorzien van een nieuw jasje V81 nieuws 3AGINA 26 ningen anaf WOENSDAG 7 OKTOBER 1992 fSÖESTERBERG! Kleuterdagverblijf wil te veel uitbreiden SOESTER COURANT PAGINA 27 'Vliegende vaartuigen en varende vliegtuigen' in luchtvaartmuseum IVN-wandeling in Soesterberg Berichtgeving Soesterberg Kerkdiensten Medische dienst Vliegbewegingen Cursusplaatsen open bij VSB Radio Soest zoekt medewerk(st)ers (vrijwilligers) Complete 'huizenwinkel' voor Soest en omgeving stichting r openbare Obibliotheek Soesterberger (13) op onverzekerde bromfiets gepakt 4T/M11 OKTOBER NATIONALE COLLECTEWEEK DIERENBESCHERMING Klachten bezorging Soester Courant Bon bromfietser 3x033-804064 raak 4, 02155-96310 02155-96320 2^ ON 1 23 87 Een meerderheid van de raads commissie voor Ruimtelijke Orde ning heeft alle begrip voor de pro blemen waarmee het medisch kleuterdagverblijf Bethanië in Soesterberg te kampen heeft. Het uitbreidingsplan van de instelling aan de Amersfoortsestraat over schrijdt de grenzen van het gelden de bestemmingsplan, maar som mige fracties zijn wel bereid een oogje dicht te doen. Directeur Van Leeuwen riep de com missie vorige week tijdens het spreek recht op om niet te "millimeteren". Be thanië, waar gehandicapte kleuters een multi-disciplinaire behandeling krij gen, kampt al met een grote wachtlijst jj maar heeft beperkte financiële moge lijkheden. Hij vond dat de politiek hier "creatief' mee moest omgaan. "We wisten trou wens niet dat we er al overheen zaten." Van Leeuwen vond een gewillig oor bij de fracties van de WD, GPV, D66, Progressief Soest. Het CDA en Ge meentebelangen meenden echter dat onverkort moet worden vastgehouden aan het bestemmingsplan. De PvdA wist het nog niet zo zeker. "Ze hebben nét ietsje meer nodig dan het bestemmingsplan toestaat," aldus Willem Blaauw (WD). "Als we nee zeggen is voor ons de kous af, maar zij zitten dan met het probleem. Als je even nadenkt is dit een mogelijkheid om deze kinderen behulpzaam te zijn." Wiebe Meilof (GPV) aarzelde "tussen consequent zijn en zwabberen". "Ik weet het werkelijk niet, maar ze kunnen geen kant op en daarom ben ik geneigd hier toleranter te zijn dan bij een woon huis of een kantoor." Ook volgens Loet Jansen (D66) waren alle gevallen niet zomaar te vergelijken. Volgens hem moest Bethanië niet ge dwongen worden tot onredelijke uitga ven. "De geest van het bestemmings plan - het sparen van de natuur - wordt niet wezenlijk aangetast, dus laten we hier een uitzondering maken." "Waar praten we nou helemaal over?" vond Leidje Tomassen (Progressief Soest). "Ik kan 't niet over m'n hart verkrijgen om hen niet terwille te zijn..." Aandoenlijk Arie van den Breemer (CDA) waar schuwde echter voor precedenten en vond de overschrijding van 242 meter toch wel aanzienlijk. Het verhaal van Van Leeuwen deed hem wel iets, "maar er zijn ook anderen die zitten te kram peren, en die 't niet zo aandoenlijk brengen..." Harry Witte (Gemeentebe langen) was het met het CDA eens. "We hebben altijd keihard nee gezegd, dan moeten we dat hier ook doen. De grenzen zijn vastgesteld, daar ligt de li miet." Hij vond dat de overwegingen losgekoppeld moesten worden van emoties. "Voor een zakenman kan het óók heel emotioneel zijn als z'n bedrijf niet mag uitbreiden. Wie plannen maakt moet zich eerst afvragen wat er kan of mag. Als we nu ja zeggen is er straks ook wel weer iemand met een ou de moeder en allerlei andere toestan den." Alleen Wil Stekelenburg (PvdA) kwam er nog niet uit. "M'n hart is goed ge noeg, en misschien moetje deze kwestie liever niet dogmatisch maar emotioneel bekijken, maar een zakenman kan ook zeggen dat hij grond nodig heeft om z'n bedrijf overeind te houden." Ze opper de nog de mogelijkheid dat het kleuter dagverblijf "de lucht in" zou gaan door de uitbreiding er bovenop te zetten. Anders Dat kon volgens Van Leeuwen niet, al thans niet voor de afdeling waar de kin deren behandeld worden. De nieuwe kantoorruimte zou echter wel ergens anders kunnen worden ondergebracht, "maar we zitten voor een groot dilem ma: een ander terrein in de regio is niet te vinden.Hij benadrukte nog eens dat hij niet met emotionele argumenten was gekomen. "Ik wilde uw gevoelens niet bespelen, maar we hebben wel een maatschappelijke taak uit te voeren, en dat ligt dan toch wel wat anders dan bij een bedrijf." Wethouder Jan Visser sloot de discus sie af met de belofte dat de zaak nog eens van alle kanten bekeken zou wor den. Günther Plomp (WD) wees er nog op dat ook de provincie een vinger in de pap had. "Als ik u was zou ik daar eerst maar eens de marges aftasten..." Minister Relus ter Beek van defen sie heeft in het Soesterbergse mili taire luchtvaartmuseum de exposi tie 'Vliegende vaartuigen en va rende vliegtuigen' geopend. De tentoonstelling is gekoppeld aan de Dornier D-24T3, een vliegboot uit 1938 die sinds kort is te bezich tigen in het museum aan de Kamp weg. Minister Relus ter Beek 'meert' de Dornier aan. Foto: Goos van der Wilt. Het enige bezwaar tegen de bouw van een supermarkt aan de Rade- makerstraat in Soesterberg is door het college terzijde geschoven. De argumenten van Super Van Doorn aan de Wiardi Beckmanstraat in Soest, geven burgemeester en wet houders geen aanleiding de vrij stellingsprocedure voor de bouw te staken. De supermarkt past juist in het beleid van de gemeente die het winkelaanbod aan de Rademakerstraat wil versterken en aan het Dorpsplein wil verminderen. Dit beleid heeft, in tegenstelling tot wat Van Doorn in zijn bezwaar aangeeft, niets te maken met de structuurvisie. De verplaatsing (en uitbreiding) van de supermarkt aan de Rademakerstraat komt de gemeente juist goed uit. Dat er geen mogelijkheden zouden zijn en geen ruimte is voor de uitbreiding van de supermarkt, is volgens de gemeente onjuist. Het college is dan ook van plan het bouwplan, dat eerder al was goed gekeurd door de gemeenteraad, te blij ven steunen. IVN Eemland, vereniging ter bevordering van het natuur- en milieubesef. Afdeling van het landelijk Instituut voor Natuurbeschermingseducatie IVN. IVN-Eemland gaat op zondagmiddag 11 oktober wandelen in Soesterberg bij de Kozakkenput. Gestart wordt om 14.00 uur bij de begraafplaats aan de Kampdwarsweg. Als men naar het Luchtmachtmuseum rijdt, vindt men net na de brug over de snelweg gele ver wijzingsborden. Met buslijnen 52,56 en 73 komt men tot 'Het Zwaantje' op der tig minuten loopafstand van het start punt. Natuur in alle aspecten, maar opgesierd met een beetje historie uit de Franse tijd vinden we hier. Het gebied werd in 1939 aangekocht door Staatsbosbe heer. Rond 1800 was het nog een uitge strekt heidelandschap. In die periode werd reeds een aanvang gemaakt met het ontginnen tot landbouwgronden. In 1804 werd door de Franse bezet tingsmacht een enorm legerkamp opge richt, waarin zo'n 20.000 Franse en Ba taafse soldaten waren gelegerd. In die periode ontstond het dorp Austerlitz en werd de piramide opgericht als 'werk verschaffing' voor de soldaten. Ten be hoeve van de watervoorziening werden waterputten en voor de paarden drink plaatsen gegraven. De 'Kozakkenput' is een van de vele die in dit 837 hectare grote gebied nog aanwezig zijn. Het bosbeheer is erop gericht om in de nu bestaande bosgebieden een grotere variatie aan planten te krijgen. Het noordelijk gedeelte blijft een houtpro- duktiegebied van overwegend naald hout van o.a. Grove Den, Douglas- en Fijnspar, alsmede Lariksopstanden. Het middengedeelte is bestemd voor recreatieve doeleinden en het zuid-west gedeelte wordt een specifiek natuurge bied, waar flora en fauna zich beter kunnen ontwikkelen. Er bevinden zich nog beuken- en eikenlanen die herinne ren aan het vroegere landgoedkarakter. Inmiddels is de herfst weer begonnen en bij sommige bomen komen de herfstkleuren al weer aarzelend op gang. Maar struikel niet over de boom vruchten, want na deze mooie zomer zijn er ongebruikelijk veel. Informatie: tel. 02154-20551. De Dornier werd vorige maand in delen getransporteerd naar het luchtvaart museum. Het toestel is daarna gemon teerd en heeft een opvallende plaats in het museum gekregen. Het toestel krijgt daar 'rust', nadat het na veel om zwervingen in de afgelopen vijftig jaar in ons land is teruggekeerd. Zestien toe stellen van dit type zijn tijdens de slag om Indië neergehaald. Vliegboten zijn watervliegtuigen die geen landingsgestel in de vorm van drij vers bezitten, maar in plaats daarvan een waterdichte bootromp hebben die de landingsfunctie op water overneemt, Ter Beek opende vorige week woens dag de expositie die tot en met 3 januari te bezichtigen is. Ook presenteerde de defensieminister de nieuwe aanwinst van het museum. Het militaire lucht vaartmuseum is op dinsdag tot en met vrijdag geopend van 10.00 tot 16.30 uur en op zondag van 12.00 tot 16.30 uur. Voor het boeken van rondleidin gen kan tijdens kantooruren worden gebeld, tel. 03463-32790. "Soesterbergse" kopij voor de Soes- ter Courant kan - uiterlijk op zondag - worden ingeleverd bij Dory Elie, Morane 13 in Soester berg, tel. 52391. Het materiaal kan ook - uiterlijk op maandag - rechtstreeks worden ge zonden aan redaktie: Van Weedestraat 227, 3761 CD Soest (of postbus 57, 3760 AB Soest), tel. 02155-14152, Fax 02155-24904. Zondag 11 oktober 1992 ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 uur Zondag 10.30 uur HERVORMDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 zie geref kerk Sterrenberg, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. hjawijn; gez. dienst Zaterdag 10 oktober en zondag 11 oktober 1992 HUISARTS Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, tel. 51517. TANDARTS Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: C.P.F. Lok, Van Renesselaan 46, Zeist, tel. 03404-13331. KRUISWERK Medisch Centrum, Rademakerstraat 43, tel. (03463) 51540. Spreekuur wijkverpleegkundigen: elke werkdag 13.00-14.00 uur. Uitlenen van verpleegartikelen en informatie: elke werkdag 13.00-14.00 uur. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening Soest-Baarn-Eemnes, Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. (03463) 52606. Spreekuren: Gezinsverzorging en bejaardenhulp: elke dinsdag en woensdag 9.30-10.30 uur. Maatschappelijk werk: elke woensdag 9.30-10.30 uur. Het op de Vliegbasis Soesterberg gesta tioneerde 32ste Fighter Squadron vliegt met straalj agers van het type F-15 tot 's avonds 20.00 uur op 20, 21 en 22 oktober. Gezien het oefenprogramma valt er gedurende deze dagen veel vlieg verkeer te verwachten. Voorts gaat het squadron avondvliegen (tot 22.00 uur) van 26 tot en met 29 oktober. Het eveneens op Soesterberg gestatio neerde 298 Squadron gaat avondvlie gen met helicopters van het type Alouette III tot 's avonds 22.00 uur op 13, 19 en 28 oktober. Klachtennummer Het nummer van de telefooncentrale van Vliegbasis Soesterberg, tevens klachtennummer, is 03463-3 29 11. Tijdens kantooruren zal worden door verbonden met Bureau Voorlichting en buiten deze uren met de Officier van Dienst. Bij de Vereniging Soesterbergs Belang is nog een aantal cursusplaatsen open. Het gaat om de cursussen tekenen voor jongeren, cadeau-zagen, indische hap jes, kerstversieringen, bloemschikken en make up/gezichtsverzorging. Leden en mensen die zich als lid willen aanmelden krijgen tien gulden korting. Inschrijven kan schriftelijk bij de VSB, Postbus 126, 3769 ZJ Soesterberg. Be langstellenden kunnen ook bij de be stuursleden terecht. Op zaterdag 10 oktober staat het Dorpshuis te Soesterberg in het teken van de tweede hands kinderkleding/s peelgoedbeurs. Van 10.00 tot 12.00 uur opent het Dorpshuis hiervoor haar deuren. Iedereen die Soest en Soesterberg een warm hart toedraagt en die belangstelling heeft voor onze Lokale Omroep is van harte welkom! Geïnteresseerd? Neem dan contact op met Henk Lokman, tel. 02155-13661 Inbreng van kleding en speelgoed is mogelijk op vrijdag 9 oktober van 18.00 tot 20.00 uur in het Dorpshuis. Van de ingebrachte artikelen wordt verwacht dat zij schoon zijn en in rede lijke staat verkeren. De beurs biedt ruimte aan kleding vanaf maat 86 t/m maat 176. De ervaring heeft inmiddels geleerd, dat eigentijdse kleding, vriendelijk ge prijsd, uitstekend in de markt ligt. Zoals gebruikelijk zal een apart gedeelte van de zaal ingericht worden t.b. v. het twee dehands speelgoed. VooVal het kwalita tief betere speelgoed is bij jong en oud een zeer geliefd artikel. Aan koper en verkoper wordt over het af te rekenen bedrag tien procent on kostenvergoeding gevraagd. Ophalen van niet verkochte artikelen en afrekening met de verkopers vindt zaterdagmiddag plaats van 13.30 tot 14.30 uur. Niet opgehaalde artikelen worden ge schonken aan de Stichting "Flash" Adoptievereniging). Die zorgt er weer voor dat de kleding en het speelgoed ten goede komen aan projecten in o.a. Sri Lanka, Hongarije en Roemenië, Voor inlichtingen en/of een verkoop nummer, tel. 03463-52295, 51269 of 03404-24552. Sinds enkele weken is het bekende makelaarskantoor Van Wijk aan de Soesterbergsestraat volledig gemo derniseerd. Door de recente toetre ding van Alex van Wijk, assistent-ma kelaar, is bovendien de capaciteit van het kantoor aanzienlijk versterkt. De nieuwe formule houdt in dat de firma, die al meer dan 25 jaar bestaat, is uit gegroeid tot een complete "huizen- winkel" voor Soest en omgeving. Sinds 1969 staat makelaarskantoor Van Wijk onder leiding van de heer D. van Wijk, die zijn vak daarvoor enige ja ren in Baarn uitoefende. Hij nam de zaak aan de Soesterbergsestraat des tijds over van de heer Lochtenberg, een naam die veel oudere Soesters zeker nog bekend in de oren zal klinken. In de afgelopen weken heeft het kantoor een belangrijke uitbreiding ondergaan door de komst van assistent-makelaar Alex van Wijk, die als jongste zoon de voet sporen van zijn vader drukt en zich met name gaat bezighouden met het zgn. zoekersbestand en de hypotheek-advi- sering. Het duo weet zich in de dagelijk se praktijk gesteund door secretaresse Karin den Hartog, die doorgaans de eerste contacten legt met de klanten van het makelaarskantoor. Behalve voor koop of verkoop van huizen (en be drijfspanden) kan men er ook terecht voor verzekeringen en taxaties. Het makelaarskantoor heeft onlangs ook een grondige interne verbouwing ondergaan, zodat er inderdaad gespro ken kan worden van "een nieuw jasje". Alb. Cuyplaan 202, tel. 15210 Openingstijden en adressen Centrale bibliotheek Albert Cuyplaan 202, 3764 TW Soest, tel. 15210. Volwassenen- en jeugdafdeling maandag 14.30 - 17.30 uur dinsdag 14.30 - 17.30 uur woensdag 10.00 - 12.30 en 14.30 - 17.30 uur donderdag 10.00 - 12.30 en 4.30 - 17.30 uur vrijdag 10.00 - 12.30 en 14.30 - 17.30 uur zaterdag 10.00 - 12.30 uur. De volwassenen afdeling is tevens geo pend op de dinsdag- en vrijdagavond van 18.30 tot 21.00 uur. De leeszaal volwassenenafdeling is naast de uitleentijden ook maandag en dinsdag geopend van 10.00-12.30 uur. In de maanden juni, juli en augustus is de bibliotheek op zaterdagmorgen ge sloten. Schoolmediatheekdienst maandag 14.00 - 17.00 uur woensdag 12.00 - 17.00 uur vrijdag 14.00 - 17.00 uur Bibliotheek Soesterberg Dorpsplein 17B, 3769 DA Soesterberg, tel. 03463 - 52017. maandag 14.00 - 17.00 uur woensdag 10.00 - 12.30 uur 14.00 - 17.00 uur vrijdag 14.00 - 17.00 en 18.00 - 20.00 uur Bibliotheek Overhees Willaertstraat 49, 3766 CP Soest, tel. 12468. maandag 14.00 - 17.00 en 18.30 - 20.30 uur dinsdag 10.00 - 12.30 uur woensdag 14.00 - 17.00 uur donderdag 10.00 - 12.30 en 14.00 - 17.00 uur vrijdag 14.00 - 17.00 en 18.30 - 20.30 uur Kunstuitleen Soest (gevestigd in bibliotheek Overhees) maandag 18.30 - 20.30 uur woensdag 14.00 - 17.00 uur vrijdag 14,00 - 17,00 uur 18.30 - 20.30 uur Op de bovenverdieping zijn twee nieu we spreekkamers gecreëerd, die opti male privacy kunnen bieden. De mo derne balie op de benedenverdieping is voorzien van een klantvriendelijk zitje, waar de bezoekers op hun gemak ken nis kunnen nemen van het totale wo ning-aanbod van de NVM-makelaars uit Soest en Baarn. Dat aanbod heeft gestalte gekregen in de zeer overzichte lijke foto-informatie langs de wanden, waar de bezoekers zich geheel vrijblij vend kunnen oriënteren. Het kantoor heeft daarmee de "drempel" aanzien lijk verlaagd. "De mensen kunnen hier gerust binnenlopen en een paar fotofol ders meenemen, zonder dat ze tot iets verplicht zijn," aldus de heer Van Wijk. Data-netwerk Met behulp van de modernste appara tuur is de firma Van Wijk in staat de klanten snel en optimaal te informeren over de actuele stand van zaken op de woningmarkt. Het kantoor is per com puter aangesloten op het landelijke NVM-datanetwerk in Nieuwegein, wat zowel voor de koper als de verkoper aanzienlijke vqordelen biedt. Wie zijn huis wil verkopen wordt op die manier zeer snel opgenomen in het totale be stand, ook bij de collega's in de regio Gooi en Eemland, met wie voortdu rend gegevens worden uitgewisseld. Collega-makelaars uit het hele land kunnen via het datanetwerk ook zeer snel geïnformeerd worden over het aanbod in Soest en omgeving.Ook voor de adspirant-koper biedt het systeem belangrijke voordelen. Elke dag komen er via de computer nieuwe aanbiedin gen binnen, waaruit direct een selectie kan worden gemaakt. Op zeer korte termijn - vaak al binnen 24 uur - kan er dan een afspraak worden gemaakt. Het betekent dat de transacties in het alge meen aanmerkelijk sneller en efficiën ter kunnen worden afgesloten. 'Hypotheekwinkel' Ook bij de hypotheek-advisering wordt gebruik gemaakt van de computer. De ze min of meer aparte afdeling, die om schreven kan worden als een echte "hy potheekwinkel", beschikt over de gege vens van maar liefst 54 "geldverschaf- fers" - banken en andere financiële in stellingen - die gezamenlijk zo'n 500 V.l.n.r. Alex van Wijk, Karin den Hartog en dhr. D. van Wijk. hypotheekvarianten in het pakket heb ben. Al die gegevens kunnen onderling vergeleken worden, zodat er als het wa re door één druk op de knop een hypo theekadvies-op-maat uitrolt, dat reke ning houdt met de financiële omstan digheden van de aanvrager, zonder dat hem extra kosten in rekening worden gebracht. Het makelaarskantoor onderhoudt uit stekende contacten met de hypo theek-leveranciers, maar is absoluut onafhankelijk. Voor de klant is dat een extra waarborg voor het beste hypo theek-advies dat er te krijgen is. "Of hij nu via ons of via de bank een hypotheek afsluit, dat maakt financieel niets uit," - aldus de heer D. van Wijk. "Maar bij ons hoort hij alle verhalen." Tweeverdieners-hypotheek Wie op zoek is naar de gunstigste voor- waarden kan bij makelaarskantoor Van Wijk ook terecht voor een vrijblijvende berekening, om te zien welk bedrag er aan de aan de hypotheek besteed kan worden. Heel interessant is bijvoor beeld de nieuwe tweeverdieners-hypo- theek, waarbij beide inkomens volledig worden meegeteld. Dat betekent voor' veel (ook jonge) mensen een aanzienlij ke verruiming van de mogelijkheden. Assistent-makelaar Alex van Wijk beL steedt zijn tijd vooral aan de contacten met de "zoekers" op de huizenmarkt. Vrijwel elke dag worden zij - zodra er sprake is van een geschikt aanbod - door hem op de hoogte gehouden. De versterkte capaciteit biedt dan ook nog meer mogelijkheden voor een klantge richte benadering - "de kracht van deze nieuwe formule," aldus de heer D. van Wijk - waardoor het makelaarskantoor met recht aanspraak kan maken op de titel van "complete huizen winkel". Makelaarskantoor Van Wijk, Soester bergsestraat 8, tel. 15050 (b.g.g. 17000), is alle werkdagen geopend van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.30 uur. Als extra service is het kan toor ook geopend op zaterdagmorgen, van 10.00 tot 12.30 uur. Op de Generaal Winkelmanstraat in Soesterberg is een dertien-jarige jongen aangehouden, omdat hij op een brom fiets reed. De tweewieler bleek bovendien niet te zijn verzekerd. De moeder van de jon gen heeft een afstandsverklaring gete kend, zodat de bromfiets kan worden vernietigd. COLLECTE GEWIST? UW BIJDRAGE IS HARD NODIG! GIRO 25685 T.N.V. DIERENBESCHERMING, DEN HAAG. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18.30 uur belt, kunt u de klacht op het ant woordapparaat inspreken. In dat ge val krijgt u de krant de volgende dag in de namiddag bezorgd. Een achttien-jarige man uit Soester berg heeft een proces-verbaal gekre gen, omdat hij op een opgevoerde bromfiets reed. Hij werd vorige week woensdag om 11.00 uur aangehouden op de Kerkstraat in Soest. Steenhoffstraat 9A, tel. 12075 Hele maand oktober ook zaterdag en zondag geopend van 9.30 uur tot 12.30 uur. Algemene informatie: - ANWB VW toeraktief wandel route. ANWB VW toeraktief fietroute. - 10 okt.: Concert 'Apollo' in Juliana- kerk, 19.00 uur. - 11 okt.: Concert Oude Kerk Ned. Bach Ensemble, aanvang 14.30 uur. Theater: - Peter Pan musical 22 dec.-28 dec. Sta- tenhal, Den Haag. - Wereldkerstcircus 17 dec. t/m 3 jan. '93, Rai-tent, Amsterdam. - The Young Christmas 12 dec. Den Haag. - Tineke Schouten, Jenny Arean, Karin Bloemen, Simone Kleinsma. Kijkje in WV-winkel Gidsen voor uw vakantie in Nederland. - Museumjaarkaart. - Lange afstand wandelkaart Utrechtse Heuvelrug 85 km. - Nederland Tuinenland, mooi uitge voerd boek. - ANWB - wegenatlas. - Kadobonnen landelijk te besteden. - Auto-, fiets- en wandelroutes. Ook op Radio Soest, donderdagmor gen van 9.30-10.00 uur, inclusief kaste len- quiz.

Soester Courant | 1992 | | pagina 27