JffiSfOTUL Verdwenen Soest Kinderkoor zingt voor bejaarden HUISWERKCURSUS BIJLESSEN EINDEXAMEN- BEGELEIDING BEL 02155-17089 Verdwenen Soest hervonden OP SOEST! STUDIEBEGELEIDING j. cornelisse bv. Loodgieterswerk PAGINA 1Q oerderij 1 je Teugel I male avond neel bij ïr' Baarn azar in Cngendaal oor 55+ ijverhof erkverkoop enconcert in muziekschool /OENSDAG 28 OKTOBER 1992 DOESTER COURANT PAGINA 11 Rondje Soest vraagt uw aandacht voor: 'Toeraktief' van ANWB en VVV-Soest groot succes Alternatieve straf van twee jongeren zit er weer op Museum Oud Soest Installatiebedrijf Telefoon (02155) -1 3014 3, tel. 18136 oktober: ;werf hoera voor Hei- ludsman die vandaag uur is de volwassen- Mooie dingen maken eer. Na schooltijd zijn Fleur de kinderen die ieren. Ltober: Jsanne en Omar hun tje bij ons. En tevens is int. Kinderen koken e leiding een maaltijd Zij bedienen, maken enen af met iedereen inderen die willen ko- stens 9 jaar zijn, maar nen eten. Wel reserve ier 18136. Dit kan tot uur. Het koken begint ;t de boodschappenin- zijn om 18.30 uur wel- 7,50 per persoon. oktober: y en Thomas komen feestje vieren. Dit ge- i - 16.00 uur. Tevens n vanaf 9 jaar helpen ïg van de dieren. >vember: Tent van 16.00-17.30 november: .30 uur: De peuter/ ireekt weer aan. Voor i een gezellige activiteit eder, zingen, spelen en n. Het kost vier gulden paar. egint de toneelvoorstel- en van vier tot en met oneelgroep van de kin- eft weer een prachtige (kaar gezet. Na de voor- Dnade en snoep en gaan euke activiteiten doen. Iden per persoon. ert op woensdag 11 no- iranormale avond met r hypnose, regressie en irzorgd door de heer A. ragen beantwoorden en ie geven met behulp van on uit het publiek. Ver lij de zin van regressie- g naar je jeugd of een vo- het al dan niet bestaan e. ;t wordt gehouden in de tegaalweg 8C, en begint Entree f 2,50 (leden); len). Informatie: tel. 02155-11172. ;n zaterdag 7 november nse toneelgroep "Karak- »tuk "Oranje Hein" van er op de planken van de laarn. Dat gebeurt in sa- ïet de toneelgroep Punt :t. Op het tot Jordaan- erde Speeldoos-podium tende nummers als "Als n je rijk", "Radijs-wals", stertoren" en nog veel ),- zijn in Soest verkrijg- danten, Koekoeksweg 9, i tijdens kantooruren bij in Baarn. :k woensdag, 4 novem- rt de handwerkclub van laai weer haar traditione- r de bewoners zelf hun artikelen zullen verko- is een goede gelegenheid eeën op te doen voor de tdagen. oop zullen er activiteiten ezoekers een gokje kun- kok zal zorgen voor ver- bollen, die ook te koop bonden. Iedereen is wel- 3-30 en 16.00 uur. /rij dagmiddag (27 okto- lussers uit Soest en Soes- welkom tijdens de maan- >-middag in de Vijverhof iet. De eerste bal rolt om e zaal is vanaf 13.30 uur Amersfoort van de vereni- hade-Arbeid Adelt houdt 31 oktober van 13.00 tot i zondag 1 november van 00 uur haar jaarlijkse na- ïrstbazar. Deze verkoop n het Berghotel, Utrecht- Amersfoort. Alle leden en den zijn welkom. ond 30 oktober vindt het ntenconcert van dit sei- 1 de aula van de RMA-mu- Amersfoort. Ditmaal ver- ci (docenten) uit Amers- >t een optreden. Maijanne Victorine Sloof (fluit) en oekman (piano) brengen elijk programma met mu- Mozart, Ibert en Andries- cert begint om 20.00 uur. pas65/cjp f 2,50; kinde- ar gratis. door Arie Wandelaar Is U een dag of wat geleden 's avonds buiten de deur niets te zoeken had, lan kan het U, op het weerbericht na, mtgaan zijn dat het in ons dorp hier en aar nogal mistig was. n letterlijke zin overigens, want in fi- juurlijk opzicht hebben w e tijdens alle 'jaargetijden in Soest niet mist en on- loorzichtigheid te maken. mist waar Arie het over heeft icheelde van plaats tot plaats, van wijk tot wijk. Je floepte er als 't ware zo aar in, je floepte er ook zo maar uit. 'ijdens een van die mistige avonden harrelde Arie met auto en aangepast licht wat hulpeloos in een nieuw bouw wijk rond. [Plotseling kwam uit het mistige niets een enigszins spookachtige .gedaante tevoorschijn, die Arie en zijn voertuig tot stilstand maande. Dit laatste bleek op een misverstand te lerusten, aangezien Arie en zijn vier- elige vriend reeds stil stonden ten- finde zich te kunnen oriënteren. Jit de watten verscheen een man die de weg vroeg naar een straat waar Arie van zijn lang zal ze leven nog nooit van ad gehoord. Een uitzichtloze situatie oor twee partijen dus. 'Het beste is in de richting te lopen [waar ik vandaan kom, want deze straat jloopt dood", adviseerde Arie met gro te voorzichtigheid. Van 's mans ge zicht viel af te lezen dat hij op dat soort oplossingen niet stond te wachten. "Weet U wat ik geloof", voorspelde hij met somber stemgeluid, "ik geloof dat ik vanavond helemaal nérgens kom. Ik word er helemaal niet goed van. Kom ik helemaal uit Breda zon der mist onderweg naar Soest, krijg je dit." Het klonk alsof de pechvogel Arie, dan wel de plaatselijke overheid, voor zijn plotseling optreden ongemak ver antwoordelijk wilde stellen. Een ver onderstelling die evenwel achterwege bleef. Hij informeerde of Arie in het bezit was van een plattegrond van de stad. "Zover zijn we hier nog niet, Soest is een dorp, maar ik zal even voor U kij ken", beloofde Arie. Hij nam een duik in het handschoenenkastje van zijn au to en kwam na enig zoeken met een belegen plattegrond naar boven. De straatnaam waar de schoonzuster van de zoeker haar verjaardag vierde kwam er helaas niet op voor. "Het moet zijn in Overhees II", wist de man zich plotseling te herinneren. Als Columbus, die Amerika op het punt staat te ontdekken, kon Arie de geruststellende mededeling verstrek ken dat de reiziger na deze informatie een stuk dichter bij zijn reisdoel was gekomen, sterker nog het ergste leed geleden was. Met grote aandacht bestudeerden we de plattegrond en vonden zowaar en kele aanknopingspunten. "Ik loop even met U mee", stelde Arie voor, "dan kan ik precies aangeven of U straks bij de eerste dan wel de twee de straat rechtsaf moet." Het gebaar werd met een overspoelde blik van dank aangenomen, samen lie pen we op. Er begon zich tijdens deze wandeling tussen Columbus en zijn metgezel een vertrouwelijke sfeer te ontwikkelen, die Arie op de gedachte bracht of het geen tij werd zich eens aan de zoeken de voor te stellen. Een gedachte die hij bij nader inzien verwierp. Het betrof hier toch slechts een vreemdeling die verdwaald was. Bij de tweede moge lijkheid om rechtsaf te kunnen slaan was het bingo. "Hier dus straks rechtsaf, dan recht door, daarna eerste links, weer recht door tot U op een winkelcentrum uit komt en daar dan maar eens verder in formeren", luidde het reisplan van de touroperator. De man probeerde zich de aangegeven reis geestelijk in te prenten, waarna we samen naar de auto van Arie teruglie pen. ["Sukses en nog een plezierige avond", 'riep Arie de man toe, terwijl hij zijn auto startte. |Er volgde geen reactie. De vertwijfe ling die uit de ogen van de aangespro kene sprak deed Arie vermoeden dat in deze zaak het laatste woord nog niet jezeg was. 'Waar staat eigenlijk mijn auto?' uidde de vraag die de man hardop aan :ichzelf stelde. "Voordat ik U ont- loette heb ik nogal een flink eind ge- open om een levend wezen te vinden an wie ik de weg zou kunnen vra- :n", vervolgde hij. m het naderende drama toch een iet- at luchtig accent mee te geven stelde rie voor terug te lopen in de richting an waaruit de zoektocht begonnen [was. i"U hefft makkelijk praten", reageerde de man korzelig, "maar waar kwam ik andaan?" 'Volgens mij richting Breda", diepte rie uit zijn herinnering op. en opmerking die hij bij nader inzien beter achterwege had kunnen laten "Val dood vent", waren de laatste woorden die Arie van de speurende feestganger in ontvangst mocht ne men, alvorens deze zich wederom in de watten van die avond terugtrok. Zoals U zelf constateert is deze wens tot nu toe gelukkig niet in vervulling gegaan. ARIE WANDELAAR kantoor effiöencv Steenhoffstraat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155 - 1 01 15 VERKOOP VAN OCCASIONS Schrijfmachines Rekenmachines Copieermachines Raadhuisplein 1, tel. 93411 Ontwerp-hinderwet- vergunning Bij de afdeling Milieubeheer van de ge meente; Soest (Raadhuisplein 1, kamer 2.27) ligt vanaf heden op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, alsmede in de bibliotheek (Albert Cuyplaan) tijdens de openingsuren, ter inzage het ont werp van de beschikking op het verzoek an B. de Goede, h.o. MultiCopy Soest, Koninginnelaan 6, voor het oprichten van een kopieer/dupliceer-inrichting op het perceel Koninginnelaan 6. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp beschikking kunnen schriftelijk worden in gebracht door de aanvrager zelf of door hen die reeds eerder bezwaar hebben gemaakt, maar ook door hen die daartoe nog niet in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten vóór 12 novetnber 1992 worden in gediend bij het gemeentebestuur. Indien men dat wenst worden de persoonlij ke gegevens van degene die een bezwaar schrift indient niet. bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk bij het ge meentebestuur worden ingediend, tegelijk met' het bezwaarschrift. Hinderwet-aanvragen Bij de afdeling Milieubeheer van de ge meente Soest (Raadhuisplein 1kamer 2.27) ligt vanaf heden op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, alsmede in de bibliotheek (Albert Cuyplaan) tijdens de openingsuren, ter inzage een ver zoek met bijlagen van (A.) Keune Haircosmetics bv, direc teur G. Keune, Birkstraat 101, voor het oprichten van een magazijn voor opslag en distributie van cosmetische produk- ten op het perceel Nieuwegracht 9-11; (B.) Installatie Service bv, Kostver- lorenweg 4C, voor het oprichten van een loodgieters- en verwarmingsbedrijf op het perceel Kostverlorenweg 4C. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen door een ieder, gedurende een maand na dagtekening van deze kennisgeving, schriftelijk worden inge diend bij het gemeentebestuur. De ingeko men bezwaarschriften worden mede ter in zage gelegd. Een ieder kan, in persoon of bij gemachtigde, ook mondeling bezwaren -in brengen op een openbare zitting, waar gele genheid wordt gegeven tot een gedachten- wisseling. De zitting wordt gehouden op verzoek. Men gelieve daartoe desgewenst voor 19 november 1992 een afspraak te ma ken. Indien men dat wenst worden de persoonlij ke gegevens van degene die een bezwaar schrift indient niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk worden ingediend bij het gemeentebestuur, tegelijk met het bezwaarschrift. Beroep tegen de op het verzoek genomen beslissing kan later, behalve door de aanvra ger en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schriftelijk of mondeling bezwaar heeft in gebracht, tenzij wordt aangetoond dat hij re delijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. Hinderwetvergunning Bij de afdeling Milieubeheer van de ge meente Soest (Raadhuisplein 1, kamer 2.27) ligt vanaf heden op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, alsmede in de bibliotheek (Albert Cuyplaan) tijdens de openingsuren, ter inzage de beschik king op het verzoek van Gedeputeerde Staten van de Pro vincie Utrecht, Postbus 80.300, 3808 TH Utrecht, voor het oprichten van een rioolwaterzuiveringsinstallatie op het perceel Maatweg 10. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingediend door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen de aanvraag om ver gunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enig ander belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijze niet (tijdig) in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage, binnen een maand na dagtekening van deze kennisgeving. Zij die beroep instellen kunnen overeen komstig artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is be slist. Besluit Administratieve Bepalingen Wegverkeer Burgemeester en Wethouders van Soest maken in verband met het bepaal de in artikel 26 van het Besluit Admini stratieve Bepalingen inzake het Weg verkeer (BABW) bekend dat zij beslo ten hebben op de toegangsweg naar en het parkeerterrein direct voor het over dekte zwembad aan de Dalweg: I. door het plaatsen van bord E6 bij de drie dichtstbijzijnde parkeervakken na bij de ingang deze vakken aan te wijzen als algemene invalidenparkeerplaat sen; II. door het plaatsen van bord El aan beide zijden van de toegangsweg een parkeerverbod in te stellen aan beide zijden van de toegangsweg; III. door het plaatsen van bord E4 met onderbord, voorzien van de tekst "al leen in de vakken", nabij de ingang tot het terrein het gehele terrein te bestem men tot parkeerterrein, waarbij uitslui tend in de vakken mag worden gepar keerd. Tegen dit besluit kan iedere belanghebben de een beroepschrift indienen, dat binnen 10 dagen - in tweevoud1 moet worden inge diend bij de Afdeling voorde Geschillen van Bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Openbare vergaderingen raadscommissies Donderdag 29 oktober, 19.30 uur: Financiën, Economische Za ken en Sport Agenda: o.a. sportaangelegenheden; hergebruik materialen sportpark Ster renbergweg; voorstel hertaxatie OGB tweede ambachtsverzamelgebouw; po tentiële bedrijfsterreinen/gebouwen; toetsingscriteria toewijzing bedrijfster reinen; verkoop Molenstraat 142 aan Stichting Welzijnswerk Soest; verkoop grond Koperwiek aan de Wbv. Soest voor de bouw van 23 woningen in de so ciale sector (GOS-project); planning uitvoeringsmaatregelen Structuurvisie Maandag 2 november, 19.30 uur: Algemene Bestuurszaken Agenda: o.a. voortgang planningkalen der; voorstel vaststelling Tussentijds Bericht II-1992; identiteitskaart; ram penorganisatie. Dinsdag 3 november, 19.30 uur: Ruimtelijke Ordening, Bedrijven, Voorlichting en Kunst Agenda: o.a. Tussentijds Bericht 11-1992; planning uitvoeringsmaatre gelen Structuurvisie; bestemmingsplan Landelijk Gebied; planningkalender. Woensdag 4 november, 19.30 uur: Welzijn, Volksgezondheid en Volkshuisvesting Agenda: o.a. reserve volkshuisvesting; reserve welzijn; planning uitvoerings maatregelen Structuurvisie; Tussen tijds Bericht II-1992; voortgang sociale vernieuwing; planningkalender. Donderdag 5 november, 19.30 uur: Milieu-aangelegenheden en Onderwijs Agenda: o.a. Tussentijds Bericht 11-1992; voorstel krediet vervanging twee huisvuilwagens; planning uitvoe ringsmaatregelen Structuurvisie; on derhoud voetpaden, fietspaden en we gen in 1993. De vergaderingen zijn openbaar en worden gehouden in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. Publiek kan meepraten Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang van een commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter of de se cretaris van de commissie melden voor het stellen van vragen of het geven van een toe lichting bij een bepaald agendapunt. Voor de behandeling van de agenda geeft de voor zitter de sprekers uit het publiek de gelegen heid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreek tijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. N.B. Om zeker te weten of een bepaald on derwerp tijdens een van de commissieverga deringen zal worden behandeld is het ver standig eerst het gemeentelijk INFOrmatie- centrum te bellen (tel. 93459). Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op een daartoe strekkend ver- zoek, met toepassing van de daarbij ge noemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het bouwen van 16 nieuwbouw-flats hoek Koningsweg/Dalweg; het bouwen van 4 nieuwbouw-flats in de onderbouw van de flatgebouwen Koningsweg, Dalweg, Haverweerd en De Akkeren het renoveren van 324 HAD-flats in bet genoemde complex; (artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en artikel 96 van de Wet Geluidhinder). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken (Wet R.O.) en een termijn van één r land (Wet Geluidhinder), te rekenen anaf donderdag 29 oktober 1992, eventuele bezwaren schriftelijk bij Bur gemeester en Wethouders in te dienen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijnen, dagelijks van 8.30 tot 12.30 uur, ter inzage bij de afdeling Ruimtelij ke Ordening en Bouwzaken (balie Bouwzaken) in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. Bouwzaken (aanlegvergunningen) De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken, met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, vergunning te verlenen voor 1. het aanleggen van een fietspad in het Bremeentje; 2. het aanleggen van een gemeente lijk gronddepot aan de Koningsweg. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd, binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 29 oktober 1992, eventuele bezwaren schriftelijk in te dienen bij Burgemeester en Wet houders. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn, dagelijks van 8.30 tot 12.30 uur, ter inzage bij de afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken (balie Bouwzaken), in het gemeente huis, Raadhuisplein 1. Verleende bouwvergunningen/ meldingen De volgende bouwvergunningen/mel dingen zijn verleend/geaccepteerd op de aangegeven verzenddatum: Braam weg 73: verbouw woonhuis, 12.10.92; Haagwinde 15: plaatsen berging, 15.10.92; Kerkdwarsstraat 22: bouwen ber ging, 15.10.92; Van Weerden Poelmanweg 7: ver groten pompstation, 12.10.92. Op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (AROB) kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen een bezwaarschrift indie nen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Soest, postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen dertig dagen na de verzenddatum van de beslissing worden ingediend. De stukken kunt u inzien bij de afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken (balie Bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur, in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. Ingediende bouwaanvra- gen/meldingen De volgende bouwaanvragen/meldin- gen zijn ingediend op de aangegeven datum: Amnestylaan 20: bouwen berging, 14.10.92; Groenling 49: plaatsen tuinberging, 12.10.92; Haagwinde 15: plaatsen berging, 12.10.92; Sparrenlaan 4: uitbreiden woonhuis, 14.10.92. Deze aanvragen kunt u inzien bij de af deling Ruimtelijke Ordening en Bouw zaken (balie Bouwzaken), geopend el ke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur, in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. Deelnemers aan een openluchtspel - daar lijkt het nog het meest op. Was het bij het openluchttheater? Wie staan er op deze foto en wanneer was het? Er moeten nog deelnemers aan dit evene ment rondlopen, dachten we. Zouden die ons nog wat verder kunnen bren gen? Lezers die de ontbrekende infor matie over de foto hebben, gezich ten herkennen worden uitgeno digd ons dat te laten weten, onder het motto "Verdwenen Soest", Soester Courant, Postbus 57,3760 AB Soest. Bij voorbaat dank voor de medewerking! Zondagmiddag werd in bejaardencentrum Molenschot een muziekmiddag gehouden. Er werd een gevarieerd program mageboden. Het kinderkoor van de Joannesparochie zong af wisselend met pianospelende kinderen. Barbara Derks die de muzikale leiding hadspeelde zelf ook enkele stukken op de piano. Voor de bewoners was het leuk om eens kennis te maken met OFTEWEL: Strakke overhoring van het leerwerk Inhalen van achterstanden Leren hoe te studeren KORTOM: Je huiswerk is echt af! OFTEWEL: Individuele hulp bij al je vakproblemen Dat moeilijke vak nu eindelijk snappen OFTEWEL: Je schoolonderzoeken goed voorbereiden Compensatiepunten vergaren voor het eindexamen KORTOM: Dit jaar gewoon je diploma halen! (TRAMEI IS OOK TIJDENS DE SCHOOLVAKANTIES GEOPEND) Een groot succes. Zo noemt de Soes ter VW de Toeraktief-fiets- en wandeltochten die zij in samenwer king met de ANWB in de maand ok tober organiseert. De tochten begin nen vanaf het WV-kantoor aan de Steenhoffstraat en hebben een toe loop gekregen die de verwachting verre overtreft: tot dusver maakten zo'n 750 wandelaars en 600 fietsers gebruik van deze bijzondere recrea tieve mogelijkheden in Soest. Ook in de afgelopen week kwamen er weer heel veel positieve en enthousiaste reacties van de deelnemers, die uit alle windstreken van het land af komstig zijn. In het kader van de Toeraktief- maand heeft de VW drie wandelin gen uitgezet van resp. 6,12 en 18 ki lometer lang. De kortste gaat door de historische Kerkebuurt en de vo- gelrijke Eempolder; de twee langere routes voeren de wandelaars door de Soester bossen en duinen en door het begroeide stuifzand. De beide fietsrioutes - 30 en 50 kilometer - gaan door bossen en duinen en langs diverse musea. Ook na oktober blijven de routebe schrijvingen verkijgbaar bij de WV-Soest, Steenhoffstraat 9A, tel. 12075. Onder begeleiding van de politie heb ben twee jongeren uit Soest een alterna tieve straf 'uitgezeten'. Ze moesten ie der twaalf uur het terrein rond het poli tiebureau aan de Dalweg schoonma ken. De alternatieve straf werd opge legd in het kader van het HALT-pro- ject.Het tweetal was bestraft, omdat het op de Industrieweg een lantaarnpaal omver had getrokken. De schade die daarbij is aangericht, hebben de jonge ren vergoed. Voor de goede orde moeten we u nog even in kennis stellen van een brief die we uit Neuss, Duitsland, kregen met be trekking tot het landhuis aan de toen malige Banningstraat, nu Soester Hoogt 4. De heer J.G. Wilbrenninck, zoon van de huidige eigenaar en zelf op Soester Hoogt opgegroeid, liet ons weten dat het huis in 1912 wel gebouwd is voor het echtpaar Posthumus Meyjes (zoals wij schreven), maar dat de architect Jo- han Willem Hanrath is geweest, 'een in die tijd (en voor insiders nu nog) zeer bekende architect van vele landhuizen'. De heer Wilbrenninck spreekt de hoop uit dat we deze kleine aanvulling in de rubriek 'Hervonden' kunnen opnemen ter completering van de gegevens over "De Soester-Berg", 'Het huis waar on ze familie met zoveel plezier gedurende de afgelopen 45 jaar heeft gewoond.' Hierbij dus gaarne gedaan. Soester kinderen die muziek als hobby hebben. Daarnaast is het voor de kinderen goed om eens, verder te kijken en wat po diumervaring op te doen. In de goed gevulde zaal hing een ge zellige sfeer. De ouderen en de kinderen hadden duidelijk inte resse voor elkaar. Samenzang van oude liederen besloot een Foto: Goos van der Wilt.

Soester Courant | 1992 | | pagina 11